Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

+36
romantik
VENELUME
blackrock 878
Dr.Agoljub
Zokenzi
fica
denije
milan091
GSTVIAP NEZAVISNOST
Blackshadow
Bombarder52
King of the road
magnum
ATILA NS 1020
kosta232
to je to
as
zoki216
brat saja
ramplinstinski
struja
gagi187
Pauk
plavi
peradetlic
miamilojevic
crveni taxi sive boje
microb
gepard
padobranac
brada
BATICA 646
Alhemicar
mikiilic
pizon
lektor
40 posters

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od microb Uto 12 Mar 2013, 14:49

opet citati iz gore pomenutog književnog dela. Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Pen-pen-drawing-sketch-smiley-emoticon-000730-facebook

p.s. nešto si pobrkao, stvano ne znam o čemu pričaš?! a ono "rećiću ti da nikad nisam bio opušteniji...bla, bla, bla... " verujem ti. ubedio si me. Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Simon-Cowell-simon-cowell-x-factor-smiley-emoticon-001156-facebook
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Kad ste oterali Misu Beljinca, kako ste oterali, znao sam kakav si ali...

Počalji od zlaja Uto 12 Mar 2013, 15:40

microb ::...verujem ti. ubedio si me.
Dragi Mirko, vreme ce pokazati ko si ti i zasto si tako agresivan i ljubomoran na moj rad ali da bude ostalima malo jasnije objasnicu im ko si ti u sindikatu nezaviasnost, u stvari bicu jos jednom veoma tolerantan i sacekacu malo da vidim da li ce te Branko malo ukoriti i spustiti te na zemlju jer definitivno jos uvek veoma postujem njega i njegov trud i ne bi zeleo da se preko tvog licemernog i glupog ponasanja moram obracati vasoj centrali a kasnije vec znas kako to ide.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Uto 12 Mar 2013, 16:17

struja ::
kosta232 :: Drzave po kojima sam se kretao ili se povremeno krecem,kao sto su Italija ,Hrvatska ,Slovenija,Austrija Spanija ,Nemacka ,Holandija,Grcka vi ni na filmu necete da vidite,a sasvim sigurno i u realnom zivotu.

Sto bi moj prijatelj reko:" Ma nema grada i zemlje gde ja nisam bio. Pariz, London, Madrid, Rim.. ma gde sve nisam bio. Ono kad bolje razmislim nisam bio ni u Zajecaru, Smederevu, Babusnici... I tu nisam bio?"

Gos.Struja.Nema potrebe za tolikim cinizmom, i ljubomorom,uostalom nisam se vama ni obracao pa ne znam cime ste izazvani.Verovatno je to nedostatak argumenata ,pa ovakvim tendecioznim ,i nekorektnim stavom da ne upotrebim neku tezu rec,pokusavate da sakrijete vas nedostatak.Inace bio sam i u Zajecaru,divan grad,Smederevu a sticajem okolnosti i u Babusnici.

To sto ste citirali je stih jedne pesme,odnosno price ,a ne MISAO VASEG PRIJATELJA.Takve stvari kod mene ne prolaze.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ramplinstinski Uto 12 Mar 2013, 16:45

Xebote, odoste skroz u off...
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Volim taxiforum jer uvek daje cistu i jasnu sliku a to nekima mnogo smeta.

Počalji od zlaja Uto 12 Mar 2013, 16:51

kosta232 ::...a ne MISAO VASEG PRIJATELJA.Takve stvari kod mene ne prolaze.
Kod mene, bez zelje da branim bilo koga, najbolje prolaze rezultati i dela a za tebe dragi Kosta232 samo lose taxi price se lepe npr. radi na pogodbu, stoji kod Fransa ili Dusanovom gradu, pokusava da se dodvori celnicima sindikata...tako pricaju taksisti a ti razmisli zasto je to tako,
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS. Sad brze bolje idi kod Mirka u nezavisnost pa orkestrirano krenite na urednika foruma ili na mene!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od brada Uto 12 Mar 2013, 16:59

Faul...
Žuti karton...
U krivu si...
Poz...
PS Nemoj brzo da donosiš zaključke...
Nisi u pravu...

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 155
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Uto 12 Mar 2013, 17:11

zlaja ::
kosta232 ::...a ne MISAO VASEG PRIJATELJA.Takve stvari kod mene ne prolaze.
Kod mene, bez zelje da branim bilo koga, najbolje prolaze rezultati i dela a za tebe dragi Kosta232 samo lose taxi price se lepe npr. radi na pogodbu, stoji kod Fransa ili Dusanovom gradu, pokusava da se dodvori celnicima sindikata...tako pricaju taksisti a ti razmisli zasto je to tako,
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS. Sad brze bolje idi kod Mirka u nezavisnost pa orkestrirano krenite na urednika foruma ili na mene!



Vi mora da ste na nekim drogama,za vasu informaciju clan sam SAMOSTALNOG SINDIKATA.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od microb Uto 12 Mar 2013, 17:38

zlaja ::
Pozdrav Zlaja Very Happy
pitam se kako te nije sramota da upšte pomisliš da je primereno tvoje prisustvo na ovom forumu? ti koji mesecima krstariš po morima sveta na sopstvenoj jahti, koju si kupio parama ljudi čija deca, možda nisu ni videla more, a onda kačiš fotografije , valjda da bi ti se divili (koji cinizam), menjaš motore, automobile, laptopove, tablete... u ostalom o ovome sam već pisao na ovom forumu pa ne bih da ponavljam. to licemerstvo unapređuješ pričama "vidi ptica" ili "držte lopova" bez trunke srama. sram te bio.
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty People of the past, ovo sam rekao misleci na samostalni ali u pravu si vazi i za nezavisnost!

Počalji od zlaja Uto 12 Mar 2013, 18:45

microb ::...pitam se kako te nije sramota da upšte pomisliš da je primereno tvoje prisustvo na ovom forumu?
Sta reci Mirko, vidim da sam ti pogodio zicu i da si dobro naelektrisan jer sam rekao ono sto ti izgleda ne volis da se kaze a to je tvoja uloga u organizaciji i ustrojstvu sindikata nezavisnost (mislim na onaj deo kako vas vecina taksista prepoznaje). Da ne budem pogresno interpretiran, mislim da ti nisi tako zao da bi mi namestio brutalnu sacekusu 10/10/2010 ispred prostorija vaseg sindikata ali da si znao da se nesto sprema i da ste svi vi u tome posredno ucestvovali to je sigurno. Sve sto si napisao o meni je potpuno netacno, dakle osim moje Jece i troje dece, imam mikraca (malu jedrilicu Pajnik 550), BMW 650GS 2006 i 15-tak vise nego polovnih citroen xsara picassa i naravno taksi firmu u razvoju koja nije tvoj izbor iz dobro nam meni i tebi poznatih razloga. Koliko god mogu uz sve tehnicke i finansijske probleme koje i dalje imam trudim se da pomognem svim postenim i korektnim taksistima Grada Beograda.
Do daljneg, sve najbolje i molim te koncetrisite se vise na pripremu sledeceg sastanaka radne grupe sa temom: Izmena i dopunama Odluke o auto taksi prevozu,
pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Rece mi covek da ih molis da se vratis u nezavisnost...

Počalji od zlaja Uto 12 Mar 2013, 18:56

kosta232 ::...Vi mora da ste na nekim drogama,za vasu informaciju clan sam SAMOSTALNOG SINDIKATA.
Ja odlicno znam ko si ti jos od Danas taxi konferencije u Ziri a ako nije tacno da si sklon radu kako mi je jedan tvoj dobar poznanik iz sindikata nezavisnost opisao zaista ti se NAJISKRENIJE JAVNO IZVINJAVAM! (zli jezici izmedju dva sindikata)
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od milan091 Uto 12 Mar 2013, 19:10

I niko mi ne odgovori koja je to Vecina i u koji Sindikat da se uclanim

Sta bi ? Koji je Veci Sindikat ?

milan091
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od milan091 Uto 12 Mar 2013, 20:42

Zlajo komsija , tebe znam 30 godina - Otvaraj Sindikat a ako se ponovi 10.10. pa imas kome u bloku 45 da se Obratis ! Ja se prvi uclanjujem kod tebe .DIKSI

milan091
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od to je to Uto 12 Mar 2013, 20:43

Koliko nepotrebnih postovo i lose energije a JA sam samo hteo da znam o cemu se sastanci. Ova diskusija prelazi granice dobrog ukusa pa bi zamolio da to prestane da ne bi radila gumica.

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Mir_zps0a07a04b
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od miamilojevic Uto 12 Mar 2013, 20:50

Nekad su se ovakve stvari zavrsavale na rucku u restoranu,a danas se catuje na netu???aj,dobro nisam odavde

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od milan091 Uto 12 Mar 2013, 20:53

Ne mogu da zaradim za rucak zbog Ekonomske Racunice . Ja radim 8 sati - 3 voznje po 400 din. - Mogu samo na Burek

milan091
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od miamilojevic Uto 12 Mar 2013, 20:56

Moras da menjas asocijaciju,ili nacin rada

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Uto 12 Mar 2013, 22:01

zlaja ::
kosta232 ::...Vi mora da ste na nekim drogama,za vasu informaciju clan sam SAMOSTALNOG SINDIKATA.
Ja odlicno znam ko si ti jos od Danas taxi konferencije u Ziri a ako nije tacno da si sklon radu kako mi je jedan tvoj dobar poznanik iz sindikata nezavisnost opisao zaista ti se NAJISKRENIJE JAVNO IZVINJAVAM! (zli jezici izmedju dva sindikata)
Pozdrav Zlaja Very Happy

Gos.Zlajo.To se zove fer i korektan odnos,da zbog netacne informacije ide izvinjenje.Medjutim moramo nesto da rascistimo zbog fer i korektnih odnosa.Tacno je da se znamo sa konferencije u Ziri,medjutim isto tako je tacno,da ste me i tada pogresno procenili i okvalifikovali .Delatnost auto taksi prevoza obavljam samostalno odnosno nisam clan ,udruzenja ili preduzeca sa radio mrezom,a takodje nikada nisam davao popuste od 20,30,% i razne druge vratolomije,i osecam se vrlo komotno.Shodno tome NITI JA VAMA TREBAM,NITI VI MENI TREBATE.Vasu privatnu firmu postujem i ne pada mi napamet da bilo sta komentarisem u vezi iste,zbog cinjenice da sam i sam privatnik 23god.Ubuduce bih vas zamolio da proverite informacije ,pre nego sto ih javno objavite.


Mogu samo da vam kazem da ste okruzeni jako losim ljudima,shvatite ovo kao prijateljski savet.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od BATICA 646 Sre 13 Mar 2013, 20:55

mikiilic ::

Da li ja mogu da predlažem visinu članarine? Mislim da je realna oko 3.000 din. I to samo 11 meseci, pošto leti idemo na godišnji odmor.


bravo

100 puta sam predlagao da placate clanarinu ili pravo na koriscenje radio mreze onoliko koliko je koristite ali to ste uvek vecinski odbijali jer naravno dosta vas radi vise od prosecnih 100 voznji mesecno....
Dakle moze, 11 mesecnih obaveza od 3000 din godisnje, sa ukljucenih 100 voznji mesecno ili od svakog starta po 30 dinara, a ko zeli da radi bolje, duze, vise moze placati 30 din za svaku narednu voznju posle 100-te...
Pozdrav Zlaja
Realno, ali teško izvodljivo. nisam odavde


BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od magnum Čet 14 Mar 2013, 19:22

Pitam ja ćeru, zašto zove Gold, a ona kaže- daju popust 20 posto! Čestitke! Veselje
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od BATICA 646 Čet 14 Mar 2013, 20:44

Srećom tvoja ćera pametno razmišlja, ali kako razmišlja onaj što daje popust.......ma nije ušao u reprogram
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od struja Pet 15 Mar 2013, 00:06

Ili je na rad primljen sa dozvolom Secnja, Kovacice, Smedereva... i kao neko sa malim izborom mora da radi i ono sto mu se ne daje. Jer je uslovljen otkazom a izbor udruzenja mu je suzen.

E takvih je tamo ponajvise!

A probaj da mu trazis validan racun za isnos voznje (sa popustom) koju naplacuje, da vidis sta ces da dobijes?

Nego, nema ko tome da stane na kraj.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od zoki216 Pet 15 Mar 2013, 16:55

zlaja ::
Tek MALO manja cena povecala bi traznju i skratila vase radno vreme... Kao da niko od vas ne shvata koliko je nezgodan i psiholoski odbojan faktor velikog starta i II tarife kod musterija, ukidanjem II tarife i uvodjenjem fiksne cene za prvih 2km npr 290 din posao bi skocio i voznje bi se produzile...
Pozdrav Zlaja Very Happy
Uz dužno poštovanje vama i vašoj firmi(u kojoj inače radim godinu i po dana)smatram da jako grešite.Prvo nelogično je kako to da vi shvatate šta psihološki utiče na stranke a mi ne shvatamo a sa strankama smo svakodnevno u kontaktu,ako za 20 godina rada na taxiju nisam skapirao psihologiju stranaka onda zaista nisam za ovaj posao,elem,moram da vam skrenem pažnju,(napominjem da su to moji utisci posle godinu i po rada pod vašom krovnom oznakom),da ova firma zaista može jako lepo da radi ali ima dosta stvari koje bi morali da rešite.Na prvom mestu princip rada koji menjate iz meseca u mesec,ovlašćenja kontroli,jer moram da kažem,ja radim od 20h-04h ,odprilike,za to vreme čujem toliko toga gde bi kontrola morala da reaguje,a o davanju nerealnih vremena za adrese pa to je strasno,pozicija....Koliko sam samo konkurencija za vožnju propustio ne želeći da oštetim bilo koga,jer svi smo mi na ulici i svima nama treba...,a pojedinci pljašte bez trunke sramote da je to strašno...Možda je moj hendikep u tome što sam prethodnih 18 godina radio u uredjenijim mrežama(bez uvrede),jer primera radi nedopustivo je da se kolega ubedjuje sa kontrolom da može da stigne na vreme na adresu za koju svi znamo da je nemoguće ukoliko ne prodje na 4 crvena,ili da ima poziciju za adresu za koju je toliko očito da nema,glad je čudo ali otkad ste ukinuli refundaciju toga ima sve više,jer naravno da će čovek u 3 ujutro da prebaci poziciju uzme vožnju isključi se 6 sati i ode kući kad mu je već kraj radnog vremena,bojim se da to uzima sve više maha,i ne vodi u dobrom pravcu.Pozz(260)
zoki216
zoki216
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 87
Location : Zemun
Datum upisa : 31.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Ko o cemu mi o pozicijama i pojacanim stanicama...

Počalji od zlaja Pet 15 Mar 2013, 17:22

zoki216 ::... ne vodi u dobrom pravcu.Pozz(260)
009 je kod nas još samo 15-tak dana ali da ne pričamo o njemu, sve je jasno i zato se kod nas kaže pozicija i na 5 i na 10 minuta i na bilo koje vreme a za par dana svaka adresa će imati svoju alternativnu taksi stanicu i za poziciju i na 5 pa cak i 10 minuta. Mozda nije dobro za neke ali biće bar najpravičnije moguće,
pozdrav Zlaja Very Happy
PS. Čim ja ne znam za tebe a ti se vratio pre 18 meseci znači da smo sve dolji i bolji.

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od BATICA 646 Pet 15 Mar 2013, 19:16

zlaja ::

Tek MALO manja cena povecala bi traznju i skratila vase radno vreme... Kao da niko od vas ne shvata koliko je nezgodan i psiholoski odbojan faktor velikog starta i II tarife kod musterija, ukidanjem II tarife i uvodjenjem fiksne cene za prvih 2km npr 290 din posao bi skocio i voznje bi se produzile...
Pozdrav Zlaja

od zoki216 Danas u 16:55
Uz dužno poštovanje vama i vašoj firmi(u kojoj inače radim godinu i po dana)smatram da jako grešite.



Saglasan....
Red,rad, disciplina je odlika uspešne firme ..
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od blackrock 878 Pet 15 Mar 2013, 19:52

Vi gospodine Zlatko napraviste medisku zvezdu od 009,ako nepostuje pravilnik iskljucite ga iz firme.Umesto iskljucenja
nekorektnih vozaca vi menjate pravila i saplicete korektne ljude.Napravite pravilnik o radu radio mreze koji ce biti kao
ikona firme,da nekazem sveto pismo.Sto se tice kontrole,neka momci zasucu rukave i neka odrade svoj posao kako
sledi i dolikuje.Definitivno to nemoze da radi dispecer jer je zauzet predajom voznji.To nas dovodi do zaklucka da
mora da bude gvozdena disciplina.To podrazumeva retroaktivna iskljucenja,ako kontrola nije sigurna, premeri poziciju
pa sutra sledi iskljucenje,refundacija obavezna i naravno sva isljucenja da se procitaju na radnom kanalu da svi cuju
da je disciplina prisutna.I za kraj, nema losih ljudi ima samo losih pravilnika o radu.
blackrock 878
blackrock 878
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 22
Godina : 56
Location : nbgd
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od zoki216 Pet 15 Mar 2013, 20:01

zlaja ::
zoki216 ::... ne vodi u dobrom pravcu.Pozz(260)
009 je kod nas još samo 15-tak dana ali da ne pričamo o njemu, sve je jasno i zato se kod nas kaže pozicija i na 5 i na 10 minuta i na bilo koje vreme a za par dana svaka adresa će imati svoju alternativnu taksi stanicu i za poziciju i na 5 pa cak i 10 minuta. Mozda nije dobro za neke ali biće bar najpravičnije moguće,
pozdrav Zlaja Very Happy
PS. Čim ja ne znam za tebe a ti se vratio pre 18 meseci znači da smo sve dolji i bolji.
:)Ajmo na "ti" onda....Vidi 009 je najmanji problem jer je tu 2-3 meseca,ima mnogo takvih ali ne znam zašto nisu pod lupom a to što ti ne znaš za mene i bolje je jer ne volim nigde da se guram ni po kom pitanju,nemam nijedno isključenje,prebačenu poziciju i slično ali eto možeš da pitaš,Draganu koja me zna iz "Zelenog",ili Talibana koji ti je šef mreže koga isto znam iz "Zelenog"kad je izašao na taxi...i nisam se vratio nego sam došao posle 10g.provedenih u "konkurenciji",a otišao sam odande ne zato što sam bio problem nego što nisam mogao da prihvatim na takav način nametnutu smenu,a s obzirom da ne volim da šetam puno tu sam još ,a ne zbog toga što je ovde sve bolje ,naprotiv,zato ti i skrećem pažnju sada na loša dešavanja u firmi ....što se tiče alternativnih stanica mislim da ni to nije dobar potez,jer evo navešću ti primer da ,s obzirom da smo vezani za taxi stanicu ,da se desi da za noć uzmem 3 vožnje,da po 3 sata odstojim na taxi stanici recimo na "putniku"odakle krećem,jer je fontana i st.grad jača sa pozicijom i nema šanse da ih dobije putnik ili....ali uvodjenje novih pravila zbog jednog čoveka ili vraćanje taxi stanice zbog 2 čoveka jer njima odgovara da tu stoje stvarno je u najmanju ruku smešno,rešenje postoji samo je pitanje koliko si ti spreman da prihvatiš sugestije,....od svega mislim jedino da bi ti odličan potez bio ovo vezano za smenu od 3000 i 100vožnji ,a svaka sledeća 30din. pa nek se onda pružaju na 5 min na vožnju 4-5-6km daleko i rizikuju lerku,e to bi bilo pošteno ako već brineš o ljudima.Pozz Zoki(260)


Poslednji izmenio zoki216 dana Uto 19 Mar 2013, 20:07, izmenjeno ukupno 1 puta
zoki216
zoki216
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 87
Location : Zemun
Datum upisa : 31.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od zoki216 Pet 15 Mar 2013, 20:03

mrdss
blackrock 878 ::Vi gospodine Zlatko napraviste medisku zvezdu od 009,ako nepostuje pravilnik iskljucite ga iz firme.Umesto iskljucenja
nekorektnih vozaca vi menjate pravila i saplicete korektne ljude.Napravite pravilnik o radu radio mreze koji ce biti kao
ikona firme,da nekazem sveto pismo.Sto se tice kontrole,neka momci zasucu rukave i neka odrade svoj posao kako
sledi i dolikuje.Definitivno to nemoze da radi dispecer jer je zauzet predajom voznji.To nas dovodi do zaklucka da
mora da bude gvozdena disciplina.To podrazumeva retroaktivna iskljucenja,ako kontrola nije sigurna, premeri poziciju
pa sutra sledi iskljucenje,refundacija obavezna i naravno sva isljucenja da se procitaju na radnom kanalu da svi cuju
da je disciplina prisutna.I za kraj, nema losih ljudi ima samo losih pravilnika o radu.
mrdss
zoki216
zoki216
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 87
Location : Zemun
Datum upisa : 31.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty ko o cemu baba o ustipcima

Počalji od blackrock 878 Pet 15 Mar 2013, 20:32

Jos jedna sugestija za gospodina Zlatka.Oficijalni sajt Beogradskih taksi vozaca je "out of date" stari broj telefona,stare cene
i puno vozaca koji nisu u firmi.Da nebi dovodili stranke u zabludu sajt je potrebno azurirati(znate vi sve ovo ali cisto da vas podsetim)
blackrock 878
blackrock 878
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 22
Godina : 56
Location : nbgd
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Pet 15 Mar 2013, 22:05

Postovane kolege obavastavam vas da je uredba o smanjenju poreza i doprinosa usvojena cestitam.CESTITAMO SAMOSTALNOM SINDIKATU NA PRVOM VELIKOM REZULTATU.SVE INFORMACIJE SA TIM U VEZI MOZETE NACI NA NASEM SAJTU KA I NA FORUMU.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Pon 18 Mar 2013, 15:56

ATILA NS 1020 ::
kosta232 ::Svi reprogrami koji su radjeni od 2004 do 2009 imali su tezinu zakona kao uredbe vlade Srbije.Obaveze u 2013iznosice negde oko 16500,a u 2014 oko 20000din.To su zvanicni podaci ministarstva finansija.Realni podaci pokazuju da sa normalnin radom obaveze ne mogu placati,reprogram sam po sebi nece nista resiti kao sto nisu ni oni pre njega. Ceka nas teska godina sto najavljuju svi visoki funkcioneri drzave ,a to znaci pad prometa vise cene itd.Reprograma ce jos biti to znaju bolje informisani.Ocigledno je da drzava hoce da popuni prazan budzet na brzinu za dva meseca , sto je naravno nemoguce.Ima mnogo boljih resenja koje jeSAMOSTALNI SINDIKAT TAKSI VOZACA I AUTO PREVOZNIKA SRBIJE predao nadleznom ministarstvu.Razgovori koje smo imali sa kolegama po Srbiji i nasim poverenistvima pokazuju da se velika vecina ne slaze sa ovim reprogramom , odnosno da nije u mogucnosti da izmiruje ovako previsoke i nerealne obaveze.Svaki zakon je podlozan izmenama i dopunama odnosno ,to smo vec radili. Niko nemoze da nam namece nesto sto nam ne odgovara i ne resava problem ,vec nas uvlaci u sve veci dug.Problemi se resavaju kroz dijalog i uvazavanje katastrofalne krize u Srbiji a ne na silu i brzinu ,pa ako prodje prodje.Dugovanja stara 12 i vise godina pa i ona manja ne mogu se resiti za dva meseca, da je to realno na bi ih ni bilo.

Kolega Vi imate neki bolji predlog?? Što se tiče reprogama i plaćanja poreskih davanja!! Zašto kod nas,kada neko nešto uradi,odmah se javljaju sa boljim predlozima i rešenjima!! Pa što niste uradili pa da budemo prezadovoljni ili se sve svodi na praznu priču!! Naša posla!!
;nenn;



14.03.2013.Usvojena Uredba Vade RS o smanjenju poreza i doprinosa,sa 17.051din, na 9.200din.na osnovu podataka i materijala Samostalnog Sindikata.
Sto bi nas narod rekao ,/i vuci siti ,i ovce na broju,sto u prevodu znaci da su vuci pojeli cobanina./


KO RAZUME SHVATICE

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Marketing je cudo ali na ovom forumu vi jos niste demantovali neke izgovorene neistine...

Počalji od zlaja Pon 18 Mar 2013, 16:45

kosta232 ::...na osnovu podataka i materijala Samostalnog Sindikata.
Sto bi nas narod rekao ,/i vuci siti ,i ovce na broju,sto u prevodu znaci da su vuci pojeli cobanina./
KO RAZUME SHVATICE
Ti stvarno nemas meru, i sta kazes u Srbiji ima preko 200 000 preduzetnika i svi oni su zahvaljujuci samo radu Samostalnog sindikata taksi vozača i autoprevoznika Srbije dobili...

"Влада Републике Србије доноси
Уредбу о ближим условима, критеријумима и елементима за
паушално опорезивање обвезника пореза на приходе од
доходак грађана ("Службени гласник РС", број 24/2001 - у даљем тексту: Закон)..."

Dakle dragi kosta232 ako ce se zbog ove tvoje aktivne promocije na taxiforumu i u narednim danima, pored 50 vec novo pristiglih clanova od juce i prekjuce, prikljuciti jos novih clanova, svaka cast, samo tako nastavite.
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS. Nisam ni namerno a ni slucajno stavio citat Uredbe iz 2003 ali uvek mozes da kazes da je i ta uredba usvojena zahvaljujuci samo radu vaseg Sindikata iz tog perioda...


zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Pon 18 Mar 2013, 18:17

zlaja ::
kosta232 ::...na osnovu podataka i materijala Samostalnog Sindikata.
Sto bi nas narod rekao ,/i vuci siti ,i ovce na broju,sto u prevodu znaci da su vuci pojeli cobanina./
KO RAZUME SHVATICE
Ti stvarno nemas meru, i sta kazes u Srbiji ima preko 200 000 preduzetnika i svi oni su zahvaljujuci samo radu Samostalnog sindikata taksi vozača i autoprevoznika Srbije dobili...

"Влада Републике Србије доноси
Уредбу о ближим условима, критеријумима и елементима за
паушално опорезивање обвезника пореза на приходе од
доходак грађана ("Службени гласник РС", број 24/2001 - у даљем тексту: Закон)..."

Dakle dragi kosta232 ako ce se zbog ove tvoje aktivne promocije na taxiforumu i u narednim danima, pored 50 vec novo pristiglih clanova od juce i prekjuce, prikljuciti jos novih clanova, svaka cast, samo tako nastavite.
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS. Nisam ni namerno a ni slucajno stavio citat Uredbe iz 2003 ali uvek mozes da kazes da je i ta uredba usvojena zahvaljujuci

samo radu vaseg Sindikata iz tog perioda..






Gos.Zlatko. Stvarno vas ne razumem.Mesate se u nesto ,u cemu niste ucestvovali i ,odnosno ne razumete se u materiju.
UREDBA VLADE RS,14.03.2013.GOD.DONETA JE ZA AUTO TAKSI PREVOZ,ODNOSNO NA 35%OD PROSEKA ZARADA U RS GRUPA7 AUTO TAKSI.DANAS JE 2013GOD,PA SA TIM U VEZI NE VIDIM VEZU SA 2003.ZBOG CINJENICE DA SAMOSTALNI SINDIK,AT TADA NIJE POSTOJAO.
Gde ste procitali da sam uopste pominjao 200.000 preduzetnika,opet izmisljate.


Cinjenjicno stanje niko ne moze da promeni,A ONO GLASI, DA JE SAMOSTALNI SINDIKAT DOBIO OVACIJE PO CITAVOJ SRBIJI.


kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Ti si bas uporan ali ja sam uporniji!

Počalji od zlaja Pon 18 Mar 2013, 19:09

kosta232 ::...Cinjenjicno stanje niko ne moze da promeni, A ONO GLASI, DA JE SAMOSTALNI SINDIKAT DOBIO OVACIJE PO CITAVOJ SRBIJI.
Pa ako nisi znao dragi Kosta232 i ja sam Preduzetnik
AP AGENCIJA ZLATKOVIĆ ZLATAN PREDUZETNIK NOVI BEOGRAD, DR. IVANA RIBARA 203/11
Адреса:Dr.Ivana Ribara 203/11
Место:Beograd (Novi Beograd)
Матични број:53160832

tako da ste i meni pomogli. HVALA VAM! Uredba se odnosi na SVE PREDUZETNIKE SRBIJE, a velika vecina njih porez i doprinose placa pausalno na osnovu resenje maticne poreske uprave pa tako ne znam vise dokle ces da lupetas...
Jasno je da je mozda ovog puta taksi prevoz prosao bolje, uopste ne sporim i vasom zaslugom ali naravno ne samo vasom,
"Polazna osnovica za utvrđivanje visine paušalnog prihoda, određuje se u odnosu na prosečnu mesečnu zaradu iz člana 4. ove uredbe, po grupama delatnosti iz člana 3. ove uredbe u sledećim procentima:
1) prva grupa 25%
2) druga grupa 50%
3) treća grupa 75%
4) četvrta grupa 150%
5) peta grupa 105%
6) šesta grupa 85%
7) sedma grupa:
a) autotaksi 35%
(bilo predlozeno 55%)
b) šlep služba 65%
v) prevoz posmrtnih ostataka 125%
g) prevoz putnika autobusom 165%..."

I tako da ti bude jasno, dobro je i to niko ne spori ali nemoj se kititi tudjim perijem ima i drugih koji su ucestvovali u celoj prici, naravno mislim i na Nezavisnost!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS. I da, pre nego sto budes nastavio da polemises shvati da kao sto ti je i "padobranac" ovde napisao a sta cemo sa penzijom ja cu ti reci:
Ovo mozda izgleda OK ali kolika ce i finalno biti zaduzenje za 2013 znacete tek kad dobijete konacna resenja, jer kao sto znas ovo je Srbija!



zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od VENELUME Pon 18 Mar 2013, 20:32

Nazalost ova resenja za porez koja mi dobijamo su AVANSNA , tako da tek na kraju godine cemo znati pravi iznos poreza , svaka cast za trud , ali sve je to jos uvek na dugom stapu , ne zbog vas vec zbog drzave takva kakva je.Mislimda ovde mogu da se jave sve redovne platise poreza i da kazu da li im je ili nije stizalo za doplatu svake godine.
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od romantik Pon 18 Mar 2013, 20:37

Ja ovaj put samo da vas pozdravim. Evo me posle duzeg perioda i nadam se da ovaj put nece biti izbrisan moj nick s foruma
Takodje mi je drago da je i G-din Zlaja tu, da imam s kim da polemisem. Uz duzno postovanje svoh ostalih clanova s njim volim najvise da diskutujem jer je on kao gazda s jedne strane a mi sa druge. Pitanje je samo koliko ce nase sugestije i kritike usvojiti, ne zato sto zelimo da se s njim nadmecemo, nego zato sto zelimo da bude bolje svima.
Odmah da dodam da jos uvek nije resio moju staru sugestuju a to je da mu je sajt katastrofalan, nesredjen, tu su stari taksisti koji odavno nisu u firmi, nema novih...

Bice toga jos...nadam se Zlajo da cu imati tu cast da nastavimo diskusiju jer sto se mene tice stanje se mnogo pogorsalo u tvojoj firmi, ja kao neutralac sa strane rado cu ti predociti puno toga....a tvoje je da li hoces da odgovoris

Veliki pozdrav i ostalim taksistima i nadam se da cete me i ovaj put prijatno docekati
romantik
romantik
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 3
Datum upisa : 17.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od magnum Pon 18 Mar 2013, 20:59

I dalje imaš najlepši avatar! Čestitke, i dobro nam se vratio! Veselje
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Dobro došla!

Počalji od zlaja Pon 18 Mar 2013, 21:07

romantik ::Ja ovaj put samo da vas pozdravim...
Odmah da dodam da jos uvek nije resio moju staru sugestuju a to je da mu je sajt katastrofalan, nesredjen, tu su stari taksisti koji odavno nisu u firmi, nema novih...
I ako me nisu tukli kao Bradu bio sam u dosta jakom nockdown-u od dve godine ali sad je nekako sve krenulo na bolje. Obećavam da će već sutra u ovo vreme sajt biti ažuriran, ima puno izmena u vozačima i ostalim informacijama, pa kritikujte i dizajnirajte do mile volje. Sve u svemu dobro došla,
pozdrav Zlaja Very Happy
PS. Ne verujem da ćeš uspeti bar malo da nas oslobodiš, čitaj odmoriš, od Maguma ali...

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od romantik Pon 18 Mar 2013, 21:18

magnum ::I dalje imaš najlepši avatar! Čestitke, i dobro nam se vratio! Veselje

hvala....i vratiLA Veselje

Zlajo, hvala i tebi na dobrodoslici
tu smo da se koskamo, hvalimo, kritikujemo itd...sve za bolje sutra
sto se magnuma tice, no problem....
samo da me ne banuju ako nekima ne bude odgovaralo ono sto pisem
romantik
romantik
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 3
Datum upisa : 17.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ramplinstinski Pon 18 Mar 2013, 22:28

Jos jednom bravo za samostalni sindikat mrdss
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Uto 19 Mar 2013, 00:53

zlaja ::
kosta232 ::...Cinjenjicno stanje niko ne moze da promeni, A ONO GLASI, DA JE SAMOSTALNI SINDIKAT DOBIO OVACIJE PO CITAVOJ SRBIJI.
Pa ako nisi znao dragi Kosta232 i ja sam Preduzetnik
AP AGENCIJA ZLATKOVIĆ ZLATAN PREDUZETNIK NOVI BEOGRAD, DR. IVANA RIBARA 203/11
Адреса:Dr.Ivana Ribara 203/11
Место:Beograd (Novi Beograd)
Матични број:53160832

tako da ste i meni pomogli. HVALA VAM! Uredba se odnosi na SVE PREDUZETNIKE SRBIJE, a velika vecina njih porez i doprinose placa pausalno na osnovu resenje maticne poreske uprave pa tako ne znam vise dokle ces da lupetas...
Jasno je da je mozda ovog puta taksi prevoz prosao bolje, uopste ne sporim i vasom zaslugom ali naravno ne samo vasom,
"Polazna osnovica za utvrđivanje visine paušalnog prihoda, određuje se u odnosu na prosečnu mesečnu zaradu iz člana 4. ove uredbe, po grupama delatnosti iz člana 3. ove uredbe u sledećim procentima:
1) prva grupa 25%
2) druga grupa 50%
3) treća grupa 75%
4) četvrta grupa 150%
5) peta grupa 105%
6) šesta grupa 85%
7) sedma grupa:
a) autotaksi 35%
(bilo predlozeno 55%)
b) šlep služba 65%
v) prevoz posmrtnih ostataka 125%
g) prevoz putnika autobusom 165%..."

I tako da ti bude jasno, dobro je i to niko ne spori ali nemoj se kititi tudjim perijem ima i drugih koji su ucestvovali u celoj prici, naravno mislim i na Nezavisnost!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS. I da, pre nego sto budes nastavio da polemises shvati da kao sto ti je i "padobranac" ovde napisao a sta cemo sa penzijom ja cu ti reci:
Ovo mozda izgleda OK ali kolika ce i finalno biti zaduzenje za 2013 znacete tek kad dobijete konacna resenja, jer kao sto znas ovo je Srbija!





Upornost je jedno a cinjenice ,nesto sasvim drugo.Vi jeste preduzetnik,ali niste auto taksi prevoznik,pa samim tim se Uredba ne odnosi na vas.Sustina je da je taksi prevoz vracen u grupu 7 auto taksi na 35% sto je i bio cilj Samostalnog Sindikata.U svakom slucaju usteda je oko 100.000din.na godisnjem nivou.Sto se tice penzija ,svako moze vise da placa ,ako zeli,to sam vec objasnio ,ne bih da se ponavljam.
GS Nezavisnost nema nikakve zasluge u vezi Uredbe o smanjenju poreza i doprinosa.Prelistajte stranice u nazad 3 meseca i naci cete odgovore na sva vasa pitanja i dileme.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Zasto je toliko tesko da se kaze ISTINA i to bez ikakvog ustezanja i uvijanja!

Počalji od zlaja Uto 19 Mar 2013, 07:09

kosta232 ::...GS Nezavisnost nema nikakve zasluge u vezi Uredbe o smanjenju poreza i doprinosa.Prelistajte stranice u nazad 3 meseca i naci cete odgovore na sva vasa pitanja i dileme.
OK, da ne bude zabune ja ovde ne branim Nezavisnost samo hocu da kazem da previse prljavo igras, agresivno nastupas i nemas meru, npr ako je 17051 din 100% od celog, onda sledi da je 20% od toga 3410din x 12 mesecnih rata = 40920din i to ce biti realna godisnja usteda. Sto se tice uredbe, izmena i dopuna uredbe, grupa u njoj i tu je sve jasno:
"7) sedma grupa:
a) autotaksi 35% (bilo predlozeno 55%)
(dodato) b) prevoz putnika kombi vozilom i minibusom
v) šlep služba 65%..."


Ali da probamo da pogledamo kako stvari stoje iz drugog ugla, cisto slobodno trzisnog, malo objektivnijeg i ne navijackog, npr ovako:
1.) Svetislav-Misa-Beljinac i Bruno Sadik su veliki borci ali nista manji borci nisu ni Vitorovic i Cubranovic!
2.) Ti dragi Kosta232 znas da su svi oni do juce sedeli zajedno za istim stolom i zajednicko im je bilo da u glas previse cesto kazu ili viknu: UA Zlaja! Sledi naravno BRAVO Tedi, Milivoje, Aca Bjelic, Misa ALO... Naravno ja sam i tada i onda bio ovakav kakav sam i to vam i dalje svima strasno smeta!
3.) Znamo takodje da su Samostalni nastali u jednom danu kad je Misa Beljinac, tada predsednik Nezavisnih, na brutalni nacin oteran iz Nezavisnosti u jednom danu kad su neki sutirani i tuceni, i tu uvek postavljam pitanje i tebi i Misi Beljincu (Brada na forumu) zasto se toga stidite i sta tu ima da se sakrije?
4.) Takodje znamo da su Milivoje i Tedi danas na dve suprostavljene strane, citaj vase i njihove ili samostalne i nezavisne, pa onda nije tesko da zakljucimo gde i sa koje strane vetar duva!
5.) Vlado Bulatovic Sitab (peradetlic ovde), takodje je aktivan radi za dobrobit taksi prerduzetnistva i mrsi vam konce, a iza njega nije nikav treci faktor npr ja ili neko slican meni, vec deluje iz cisto svojih interesa i nadasve pogleda da su Samostalni i Nezavisni zlo i pakao... ali ne lezi vraze i on ce reci: UA Zlaja!
6.) I najvaznije i verovatno najbitnije svi smo mi tu da zastitimo sebe, svoje porodice, svoje firme i to na nacin da direktno ne ugrozavamo druge, naravno bilo bi dobro da postujemo elemantarna pravila igre, FairPlay-a, zdravog razuma ili bar da shvatimo da smo na otvorenoj trzisnoj pijaci pa ko umije njemu dvije!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS. Mr. Kosticu najlepse na svetu te-vas MOLIM da u replici budete, realni, odmereni i objektivni jer moji aduti su dobra informisanost i naravno ISTINA i samo ISTINA!





zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Uto 19 Mar 2013, 09:29

Gos.Zlatko.Stvarno vas ne razumem sta vi ustvari hocete.Opet ste u zabludi.NIJE NIKO PREDLOZIO DA AUTO TAKSI BUDE NA 55%,VEC JE TO OSNOVICA KOJA SE PRIMENJUJE OD 2005GOD.Cinjenica je da ce obaveze na mesecnom nivou biti manje za oko 7.800 din,u 2013,a tako ce biti i u 2014.Ne mozete vi bolje znati od strucnih ljudi koji su radili ceo model smanjenja obaveza,imate na nasem sajtu tabelu sa podacima,i to je jedina ISTINA.
Zasto svi vicu UA Zlaja ,kako vi kazete,pitanje je za vas.
Sta vas briga za unutrasnja pitanja Sindikata,ko je koga smenio,i kako.Da li se mi mesamo u unutrasnja pitanja vase firme.Ne razumem ljude koji se bave tudjim radom i zivotom,i iznose u javnost netacne stvari.
Sve ovo o cemu piseta nije predmet interesovanja taksi prevoznika.Vecina i ne poznaje ljude koje pominjete,pa shodno tome samo kocite i otezavate rad foruma.Da ne bi ubuduce vise zamarali ostale,predlazem da nam se javite,kako bi vas tacno informisali.


TA TRZISNA UTAKMICA KOJU POMINJETE,NAS JE I DOVELA OVDE GDE JESMO.MODEL SLOBODNOG TRZISTA ,POLAKO IZUMIRE ,ODNOSNO POSTAO JE PREVAZIDJEN.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od to je to Uto 19 Mar 2013, 10:06

Ovde je o reprogramu a to sto vi sad piskarate je o drugoj materiji za koju postoji tema.

Prestanite da se nadmecete gde stignete.

Opet cujem da je u opstini Rakovica igranka i da svi koji do 31.01 2013. godine nisu uplatili onaj cuveni presek stanja iz 2012 (4 rata) sad su u minusu po svi racunima.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od milan091 Uto 19 Mar 2013, 11:21

Ala ste uspesni , vasim radom ( cenom taksija ) moja prosecna plata je pala za 50 % da bi mi sada Drzava a ne vi Oprastala par hiljada dinara . Za Normalnog coveka se to zove Socijalna Pomoc sto znaci da ste nas svojim prevarama ( Neovlascena borba za nas - NEMATE SAGLASNOST VECINE NAS ) doveli do Prosjackog stapa ! A kazu stari ljudi Stap uvek ima dva kraja , a tu je i jos jedan Komsija A.Vucic pa kad zavrsi sa nekim Bananama mozda predje I na vas Boraniju .

milan091
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Da se ne ponavljam, zivite u proslosti!

Počalji od zlaja Uto 19 Mar 2013, 11:57

kosta232 ::...TA TRZISNA UTAKMICA KOJU POMINJETE,NAS JE I DOVELA OVDE GDE JESMO.MODEL SLOBODNOG TRZISTA ,POLAKO IZUMIRE ,ODNOSNO POSTAO JE PREVAZIDJEN.
Kako je sve pocelo i odkud mi tu gde jesmo u bespostednoj trzisnoj utakmici!
Da nema a ima trzisne utakmice i da ima a nema te logike solidarnosti koju vi zastupate svaki taksista bi od svakog STARTA uplatio 85 dinara ili 0,80 EUR i na kraju tekuce godine bi i vasoj zajednickoj kasi bilo neverovatnih 14 600 000 EUR (50000 dnevnih voznji x 365 dana / sa 6500 taksi preduzetnika koliko nosi BG....TX bilo bi na tekucem racunu svakog od vas 2246 EUR ustedjevine ili oko 187 EUR mesecno sto bi pokrilo sve vase mesecne obaveze i prema Drzavi i eventualnom zajednickom Radio centru!
Da nema a ima trzisne utakmice ne bi bilo nelojalne konkurencije, citaj divljaka i lopova, jer slozices se oni su proizvod sadasnje taksi realnosti tj svaki divljak ili regularni lopov ima pokrice u nekom regularnom taksisti.
Da nema a ima trzisne utakmice ne bi bilo Mise Beljinca, Branka Vitorovica, Vlade Bulatovica, Tedije, Zlaje, Mise Alo i mi bi smo svi sada ziveli u jednoj velikoj i jakoj Jugoslaviji...
I da ne duzim trzisne utakmice ima i mi smo tu gde jesmo a kako stoje stvari sve vise i vise taksista je u Goldu i Alo taksiju!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS. Mozda ne znas da sam ja bio na Drzavnim prvenstvima u veslanju 1978, 1979,1980,1981... U Jacu, Bledu, Splitu, Ohridu... e sto je to nekad bilo lepo a narocito se secam taksista koji su u to vreme uz pekare, obucare i advokate bili jedini privatnici koji su tada ziveli kao gospoda!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od to je to Uto 19 Mar 2013, 14:05

Ima istine u ovome iznad,

ALIIIIIIIIII

Ja dodjoh sad iz opstine Rakovica iz birokratsko/poreske neradnicke asocijacije udruzenih hvataca zjala.
I ako sam sve placao kao sto je trebalo imam minus oko 10000 ukupno i sve neki preseci stanja.

Sve sama zajebancija a vi mi se nadmecete



Spojler:
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od zoki216 Uto 19 Mar 2013, 14:21

zlaja
Da nema a ima trzisne utakmice i da ima a nema te logike solidarnosti koju vi zastupate svaki taksista bi od svakog STARTA uplatio 85 dinara ili 0,80 EUR i na kraju tekuce godine bi i vasoj zajednickoj kasi bilo neverovatnih 14 600 000 EUR (50000 dnevnih voznji x 365 dana / sa 6500 taksi preduzetnika koliko nosi BG....TX bilo bi na tekucem racunu svakog od vas 2246 EUR ustedjevine ili oko 187 EUR mesecno sto bi pokrilo sve vase mesecne obaveze i prema Drzavi i eventualnom zajednickom Radio centru!
Da nema a ima trzisne utakmice ne bi bilo nelojalne konkurencije, citaj divljaka i lopova, jer slozices se oni su proizvod sadasnje taksi realnosti tj svaki divljak ili regularni lopov ima pokrice u nekom regularnom taksisti.
Da nema a ima trzisne utakmice ne bi bilo Mise Beljinca, Branka Vitorovica, Vlade Bulatovica, Tedije, Zlaje, Mise Alo i mi bi smo svi sada ziveli u jednoj velikoj i jakoj Jugoslaviji...
I da ne duzim trzisne utakmice ima i mi smo tu gde jesmo a kako stoje stvari sve vise i vise taksista je u Goldu i Alo taksiju!

Jao ponovo statistika,nemoj molim te..i ovi kažu prosečna plata 400€ a 80% ljudi radi za 200€....365 dana x toliko je toliko i verovatno po 14-15 sati rada...ma daj više...pa gde su naši slobodni dani,g.odmor,eventualno bolovanje.....a moja statistika kaže da vi smanjite smenu 15-20€,meni svake godine ostane da kupim ponešto u kući(veš mašina,šporet,frižider....).....a što se Golda i Alo tiče ,ti vlasnici bi odavno trebali u ćorku zbog privrednog kriminala,ali zakoni sprovodjenje istog.....i sad mene još treba da predstavlja Miša Alo ,..ma propast
zoki216
zoki216
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 87
Location : Zemun
Datum upisa : 31.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od BATICA 646 Uto 19 Mar 2013, 14:41

BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od milan091 Uto 19 Mar 2013, 15:12

Svi napustite taxi kad vam je Nerentabilno ,Vratite se u Maticne firme . Socijalizam je Cudo - I pun je SINDIKATA !!!!!!

milan091
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Uto 19 Mar 2013, 16:13

milan091 ::Svi napustite taxi kad vam je Nerentabilno ,Vratite se u Maticne firme . Socijalizam je Cudo - I pun je SINDIKATA !!!!!!



Prvi
SIndikati nisu produkt Socijalizma,vec suprotno ,najrazvijenijih Kapitalistickih Drzava.Prvi Sindikati osnovani su 20,30,god.proslog veka,u Americi.Najaci Sindikat u to vreme bio je Sindikat kamoindzija,a njegov lider cuveni DZIMI HOFA.I dan danas najaci Sindikati su upravo organizovani u Kapitalistickim najrazvijenijim Drzavama.


Kada iznosimo neke konstatacije ,ipak bi trebalo da poznajemo odredjenu oblast.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 8 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu