Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

+36
romantik
VENELUME
blackrock 878
Dr.Agoljub
Zokenzi
fica
denije
milan091
GSTVIAP NEZAVISNOST
Blackshadow
Bombarder52
King of the road
magnum
ATILA NS 1020
kosta232
to je to
as
zoki216
brat saja
ramplinstinski
struja
gagi187
Pauk
plavi
peradetlic
miamilojevic
crveni taxi sive boje
microb
gepard
padobranac
brada
BATICA 646
Alhemicar
mikiilic
pizon
lektor
40 posters

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Sre 02 Jan 2013, 22:22

Svi mi vrlo dobro znamo mnoge nase kolege koji su iz dobrostojecih porodica odnosno roditelji im pomazu kupuju kola,placajuporez placaju kredite.Ali to nema veze sa taksijem, mnogi od njih rade preko ili imaju inostrane penzije.Licno nemam nista protiv to je njihova privatna stvar a ne sposobnost. Odavno u Srbiji sposobni ne zaradjuju.Ispalo je da neki od nas taksiraju u NJujorku a neki u BEOGRADU.Ne moze se jedna delatnost posmatrati licno kroz sebe nego na nivou cele sluzbe.Rsenje je da milion ljudi da po 2dinara a ne jedan milion dinara.Nisu taksi preduzetnici svi istog socijalnog staleza/nista licno/.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od to je to Čet 03 Jan 2013, 03:27

plavi ::

Skupljali su pare i sad imaju uslove da namire dug. To je to jel ti veruješ u ovo što si napisao

Naravno da verujem, zašto misliš da je to nemoguće. Odakle pare za obnavljanje voznog parka, svaki dan vidim po nekog kolegu da je promenio auto, ima na lošije ali ima dosta onih koji ulažu pare u bolja kola.

kosta232 ::Ne moze se jedna delatnost posmatrati licno kroz sebe nego na nivou cele sluzbe.Rsenje je da milion ljudi da po 2dinara a ne jedan milion dinara.Nisu taksi preduzetnici svi istog socijalnog staleza/nista licno/.

Naravno da ću da gledam iz svog ugla jer to je realnost, Bas ovih dana je jedan moj prijatelj - kolega na Zlatiboru a nije plaćao porez zadnjih 4 godine, nije platio ni jedna mesec po novom reprogramu kaže ima vremena do 31.januara i sad ja njega treba da sažaljevam i da stavljam u isti koš. Ne mogu svi taksi preduzetnici ni da budu istog staleža jer ne sede svi kod Petoševića svaki dan po sat-dva i vode prazne priče, kad god prođem parking je pun.
Ne pokušavam ja da napišem da je na taksiju sve idealno ali moram da pomenem jednu činjenicu da se taksi delatnost obavlja sa dovoljnih tri razreda srednje skole i da ne možemo da očekujemo da zarađujemo milione.
I kad se zarađivalo po 100 maraka dnevno, taksisti nisu plaćali redovno porez a standard i zakonska regulativa je bila gora nego sa
d.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Čet 03 Jan 2013, 09:06

Pojedinacni primeri ne dokazuju nista socijalni stalez znaci nesto sasvim drugo.Ne postoji licni model za celu sluzbu.Placanje poreza idoprinosa nije da li hocemo ili necemo vec da li moze realno da se placa.Obrazovanje sa zaradom slabo ima veze primera je mnogo, pogledajte samo vlasnike preduzeca.2002god obaveze su bile 2700din sada su 14000, koliko ce biti za par godina koje brzo prodju, uz cinjenicu da je zarada iz godine u godinu sve manja.Nemogu obaveze da se podignu za 500posto a da mi zaradjujemo sve manje. Tu je sustina problema a ne gledanje kroz sebe./nista licno/

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od miamilojevic Čet 03 Jan 2013, 22:57

Nisu porez i doprinosi problem kao trosak,problem su svi ostali troskovi poslovanja koje imamo uz njih,mislim na gorivo,amortizaciju,rate kredita,smene....nemamo nikakvih beneficija,sredstvo za rad nam je taximetar,klepa nas ko hoce i kako hoce,mi cutimo i stvaramo atmosferu da ne mozemo da platimo ono sto nam je u stvari za nas i najbitnije,o ovom drugom niko ne prica.....a tu lezi problem....valjda ce se u ovoj godini i to promeniti,jer ako ovako ostane tesko da ce sve biti kako treba....izracunajte koliko ste para dali godinama na onih 20% posto popusta????sad je frka dati za samog sebe??sve je bilo vestacko,realnost stupa na snagu od 2013 pa kako god ona izgledala

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ATILA NS 1020 Ned 06 Jan 2013, 12:54

Pauk ::Cekaj, taman smo razjasnili sada pravis zabunu,
15. januara bi trebalo da se plati za decembar 2012. s obzirom da je rok za uplatu oktobra, novembra i decembra, 2012. do 31. januara, 15. januar otpada kao rok...
Naravno da 42000 nije malo, ali nekada mora da se pocne sa redovnim placanjem. Svako od nas je imao licni razlog zasto nije placao, mislim da nam je svima zajednicko to, da smo propustili redovno placanje par meseci, a onda nije bilo sanse da se stigne, pojedini nisu namerno placali... Svi bi mi voleli da placamo 8000 umesto 14000, ali cini mi se da to nije moguce...
Kolega mi u NS,pričao sam i sa taxistom iz KI,a čuo sam i u PA kolege prelaze na knjige! Ja isto od ove godine idem na knjige,sa obavezama knjigovođi izađe me 8700,s tim što knjigovođa uzima 1150! Ispadne i manje od 8000!! Ali onda ništa od povraćaja akcize!!

;ddoqq;
gepard ::
pizon ::
Pauk ::Na cetiri racuna, PIO, porez, socijalno, za nezaposlene...
Ja sam mislio na dug,a redovna uplata je na cetiri.....
hvala!!!

Pa i dug je na četiri računa,kao što se plaća redovno tako ide i dug!! Ako npr plaćas dug poreza,plaćas na račun od poreza,tako i za pio!! I plaća se kamata 0,2% po danu kašnjenja!! Ako je oktobar bio za plaćanje 15.11 a vi uplatite 15.12,kasnite 30dana imate kamatu i dug izmirujete sa kamatom! Npr,porez je 2,900,29din pa puta( 1,002 puta 30(dani kašnjenja)) i dobije se 3074,74!! 2900,29x1,060=3074,74! I tako za svaki iznos posebno,savet knjigovođe je da se uplati više,uvek ti nađu nešto pa da se ne cimaš dva puta za jednu istu stvar!!
bravo

I kada smo kod plaćanja,ostao mi je još decembar!! A kod nas u NS kolege slabo plaćaju,obično pametuju da li 2 ili 3 meseca i šta uplatiti!! Mislim da će ovde više njih iskoristiti priliku i ući u legalne tokove!!

bravo
mrdss
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od magnum Ned 06 Jan 2013, 17:02

AKCIZA,,,,povraćaj???????????????????????????
Ti si stvarno lalinski šaljivdžija neki!? !? !? Veoma srecan
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ATILA NS 1020 Ned 06 Jan 2013, 17:20

Knjigovođa mi kaže u vezi akcize da će maximalno 5% isplaćivati od ukupne uplate na vašem racunu! U prevodu ako ste imali uplata za godinu dana 100,000 oni ve vam isplatiti maximalno 5%,a to je 5000,bez obzira da li imate računa za povraćaj akcize u visini od 7500,znači dobićete maximalno 5000! A u buduće sve morate da radite preko računa,u prevodu ništa od povraćaja akcize!!

affraid
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od magnum Pon 07 Jan 2013, 00:46

Super, Lalo, a za uplatu im daj broj računa na koji ti je Dinkić uplatio onih 1000 evra i sve one silne akcije od domaćih kompanija! Veoma srecan
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od King of the road Pon 07 Jan 2013, 00:59

ATILA NS 1020 ::
Pauk ::Cekaj, taman smo razjasnili sada pravis zabunu,
15. januara bi trebalo da se plati za decembar 2012. s obzirom da je rok za uplatu oktobra, novembra i decembra, 2012. do 31. januara, 15. januar otpada kao rok...
Naravno da 42000 nije malo, ali nekada mora da se pocne sa redovnim placanjem. Svako od nas je imao licni razlog zasto nije placao, mislim da nam je svima zajednicko to, da smo propustili redovno placanje par meseci, a onda nije bilo sanse da se stigne, pojedini nisu namerno placali... Svi bi mi voleli da placamo 8000 umesto 14000, ali cini mi se da to nije moguce...
Kolega mi u NS,pričao sam i sa taxistom iz KI,a čuo sam i u PA kolege prelaze na knjige! Ja isto od ove godine idem na knjige,sa obavezama knjigovođi izađe me 8700,s tim što knjigovođa uzima 1150! Ispadne i manje od 8000!! Ali onda ništa od povraćaja akcize!!

;ddoqq;

....a kako to ide????? mrdss

King of the road
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 35
Godina : 44
Location : Out of space
Datum upisa : 09.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ATILA NS 1020 Pon 07 Jan 2013, 01:17

Od državnih kompanija???? A državne kompanije tako dobro stoje da će nam Dinkić uvesti pored ova četiri računa što plaćamo i peti,a on će biti za preporod državnih kompanija i tako stajemo na nogice!!! Za 2god u Srbiji blagostanje!! Svi vozimo novi afti i svi slavimo Dinkića!! Od gubitnika do pobednika,tako to ide u zemlji Srbiji!!!



mrdss
hihihi
King of the road ::
ATILA NS 1020 ::
Pauk ::Cekaj, taman smo razjasnili sada pravis zabunu,
15. januara bi trebalo da se plati za decembar 2012. s obzirom da je rok za uplatu oktobra, novembra i decembra, 2012. do 31. januara, 15. januar otpada kao rok...
Naravno da 42000 nije malo, ali nekada mora da se pocne sa redovnim placanjem. Svako od nas je imao licni razlog zasto nije placao, mislim da nam je svima zajednicko to, da smo propustili redovno placanje par meseci, a onda nije bilo sanse da se stigne, pojedini nisu namerno placali... Svi bi mi voleli da placamo 8000 umesto 14000, ali cini mi se da to nije moguce...
Kolega mi u NS,pričao sam i sa taxistom iz KI,a čuo sam i u PA kolege prelaze na knjige! Ja isto od ove godine idem na knjige,sa obavezama knjigovođi izađe me 8700,s tim što knjigovođa uzima 1150! Ispadne i manje od 8000!! Ali onda ništa od povraćaja akcize!!

;ddoqq;

....a kako to ide????? mrdss


Kolega najbolje odeš do nekog knjigovođe i sa njim se sve dogovoriš!! I koliko sam čuo,to mora da se odradi do 15.01,da se u poreskoj podnese zahtev da se prelazi na knjige!!
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Bombarder52 Uto 08 Jan 2013, 16:09

Postovane kolege Taxsisti,mislim da bi bilo najbolje da nam grad isplati novac za stetu koju nam je napravio donosenjem uredbe o E3-E4 davne 2007-2008g. i to sa sve zateznom kamatom.Onda bi mirne duse i savesti usao u pricu o reprogramu i svemu ostalom(iskesirao sav dug i platio u napred)
Recicu vam jedan podatak:
2007 na 2008.g porez drzavi je placalo 97% nije placalo samo 3%,2011-2012.g porez je placalo samo 3% a NIJE PLACALO 97% taxista.
Mislim da vam ovo nesto govori.
Stvarno ne vidim resenje ovog placanja reprogramalSami ste svedoci da je posao drasticno opao(katastrofalno).Ne nasedajte raznim dijagramima primljenih i predatih voznji.Ova situacija odgovara samo vlasnicima taxi udruzenja(smena) i nikome vise.
Ko moze neka plati i udje u reprogram,ja nemam odakle i necu moci da udjem u reprogram.
Pozdravlam vas.

Bombarder52
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 08.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od miamilojevic Uto 08 Jan 2013, 19:04

Pa,najavise neke proteste za januar????vidjecemo nisam odavde

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ramplinstinski Uto 08 Jan 2013, 20:54

Cuvajte bele novce za crne dane, bice jos reprograma...
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ATILA NS 1020 Uto 08 Jan 2013, 21:15

Smile
Bombarder52 ::Postovane kolege Taxsisti,mislim da bi bilo najbolje da nam grad isplati novac za stetu koju nam je napravio donosenjem uredbe o E3-E4 davne 2007-2008g. i to sa sve zateznom kamatom.Onda bi mirne duse i savesti usao u pricu o reprogramu i svemu ostalom(iskesirao sav dug i platio u napred)
Recicu vam jedan podatak:
2007 na 2008.g porez drzavi je placalo 97% nije placalo samo 3%,2011-2012.g porez je placalo samo 3% a NIJE PLACALO 97% taxista.
Mislim da vam ovo nesto govori.
Stvarno ne vidim resenje ovog placanja reprogramalSami ste svedoci da je posao drasticno opao(katastrofalno).Ne nasedajte raznim dijagramima primljenih i predatih voznji.Ova situacija odgovara samo vlasnicima taxi udruzenja(smena) i nikome vise.
Ko moze neka plati i udje u reprogram,ja nemam odakle i necu moci da udjem u reprogram.
Pozdravlam vas.

A šta mislite koliko ćemo još reprograma imati do 2025?? A mislim da kod nas da nam država SVE OTPIŠE,da će se opet naći neko,ne mislim kolega na Vas,da će reći ja ne mogu ni ovo da ispoštujem!! Pa će se tražiti neki novi razlog da se ništa ne plaća,a verovatno će neko tražiti da nam država plaća zato što smo stanovnici ove države!! Verovatno će biti i takvijeh zahteva!! Pa ako neće,a onda u ŠTRAJK GENERALNI!!!
skocko
;ddoqq;

ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od miamilojevic Uto 08 Jan 2013, 22:39

Treba svi da placamo svoje obaveze prema drzavi i prema sebi.....ali bi i drzava trebalo nesto da preduzme da nam olaksa u tom bivstvovanju...i dalje milijardu divljaka na ulici...penzioneri koji su penzije u drugim firmama stekli i otpremnine pokupili danas nama uzimaju hleb na primljeno,a svoj su zaradili u drugim poslovima????sta cemo sa tim??sta cemo sa dampingovanom cenom u nazad godinama,i sad trenutno???hocemo da placamo za sebe i svoje porodice,hocemo uredan sistem funkcionisanja u poslovanju,neka nam pomognu,pa neka traze sta hoce,sa zadovoljstvom cemo ispostovati....

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od to je to Čet 10 Jan 2013, 22:16

31.januar je sve bliži. Da li je neko uplatio sva tri meseca i išao u poresko da otpočne igranku na dve godine.
Jel treba poneti neke papire ili određenu dokumentaciju.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Pauk Čet 10 Jan 2013, 22:18

Koliko znam, nismo u obavezi da zbog toga idemo u poresko, sve ide po automatizmu, bar su tako pricali...
Pauk
Pauk
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 200
Datum upisa : 14.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ATILA NS 1020 Čet 10 Jan 2013, 22:27

to je to ::31.januar je sve bliži. Da li je neko uplatio sva tri meseca i išao u poresko da otpočne igranku na dve godine.
Jel treba poneti neke papire ili određenu dokumentaciju.
Ako Bog da,ja sutra plaćem i ratu br 3!!! A uturok imam i registracija!! Mašala!!



bravo
skocko
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od miamilojevic Pet 11 Jan 2013, 00:25

I ja se registrujem za par dana,bas se potrefilo,a onda Jovo nanovo,spremaj pare za januar Sad

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od lektor Pet 11 Jan 2013, 15:18

lektor
lektor
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 234
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ramplinstinski Pet 11 Jan 2013, 15:45

Ja pamtim tri reprograma i u sva tri je bilo vazi samo do tad i tad, ko ne uplati naxebace, vise se nece menjati uslovi, samo uplatite itd. i uvek su najbolje prolazili oni koji nista nikada nisu uplacivali ! Mozda nekome i bude od koristi...
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ATILA NS 1020 Pet 11 Jan 2013, 16:03

ramplinstinski ::Ja pamtim tri reprograma i u sva tri je bilo vazi samo do tad i tad, ko ne uplati naxebace, vise se nece menjati uslovi, samo uplatite itd. i uvek su najbolje prolazili oni koji nista nikada nisu uplacivali ! Mozda nekome i bude od koristi...
Razlika između onoga starog i ovoga novog je u tome jer je ovaj reprogram ušao u zakonske okvire i sve je definisano zakonom! A to je bitna razlika!! I mi smo takvi ljudi,da nam je porez 1din opet bi se neko našao i rekao,meni je to puno i ne mogu ni to da platim! Puno mi je!!!
mrdss
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od lektor Pet 11 Jan 2013, 16:10

ramplinstinski ::Ja pamtim tri reprograma i u sva tri je bilo vazi samo do tad i tad, ko ne uplati naxebace, vise se nece menjati uslovi, samo uplatite itd. i uvek su najbolje prolazili oni koji nista nikada nisu uplacivali ! Mozda nekome i bude od koristi...
Uplaćujem zbog sebe, ako ne obezbedim sebe sada kada sam u snazi, šta ću tek kada ne daj Bože doživim starost?;wopy;
lektor
lektor
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 234
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ramplinstinski Pet 11 Jan 2013, 16:26

ATILA NS 1020 ::
ramplinstinski ::Ja pamtim tri reprograma i u sva tri je bilo vazi samo do tad i tad, ko ne uplati naxebace, vise se nece menjati uslovi, samo uplatite itd. i uvek su najbolje prolazili oni koji nista nikada nisu uplacivali ! Mozda nekome i bude od koristi...
Razlika između onoga starog i ovoga novog je u tome jer je ovaj reprogram ušao u zakonske okvire i sve je definisano zakonom! A to je bitna razlika!! I mi smo takvi ljudi,da nam je porez 1din opet bi se neko našao i rekao,meni je to puno i ne mogu ni to da platim! Puno mi je!!!
mrdss
Pa i prosli je bio Zakonom regulisan, za pretprosla dva nisam siguran ali prosli je isto isao u okviru Zakona tako da te razlike koju ti pominjes uopste nema, e sad ja nisam ni rekao nemoj da placas ili placaj vec sam samo podsetio da je takvih prica, Zakona, pretnji, obecanja vec bilo. A porez nam je veliki u odnosu na zaradu, i tu nista nije sporno a ti si sad srecan sto su ti dali sada da platis neku sicu i kao bices regularan ? Ubedjen sam da ce vecina kolega koji do sada nisu placali porez najkasnije do kraja godine biti opet u dugu, ali vreme ce vec pokazati...
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ramplinstinski Pet 11 Jan 2013, 16:29

Zaboravih da napisem da ja ne dugujem porez... skocko
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ATILA NS 1020 Pet 11 Jan 2013, 16:39

ramplinstinski ::Zaboravih da napisem da ja ne dugujem porez... skocko

Nisam ni mislio kolega na vas da ne plaćate porez,već uopšteno!! Čujem kako kolege u NS komentarišu za reprogram,većina i ne misli da plaća,ne razumem kako oni misle dalje!! I da li još negde nisam odavde u svetu ima da tako ljudi razmišljaju i rade??
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od lektor Pet 11 Jan 2013, 16:48

ramplinstinski ::Zaboravih da napisem da ja ne dugujem porez... skocko

Ma, ;wopy;


P.S. 2900 pa i nije neki visoki porez Državi
lektor
lektor
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 234
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ramplinstinski Pet 11 Jan 2013, 16:59

Heh, mislio sam na sva poreska zaduzenja od oko 14000...
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od to je to Pet 11 Jan 2013, 17:17

Ja uplatih danas trecu obavezu, znaci za koji dan dok se proknjizi ja sam likvidan. Moracu ja da idem do poreskog ovaj lektor samo kaci zakone ko da smo svi zavrsili pravne fakultete. nisam odavde
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Alhemicar Pet 11 Jan 2013, 17:34

Jel se navodi na uplatnicama za koji se mesec uplacuje ili mogu odjednom da uplatim 42.000?
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ATILA NS 1020 Pet 11 Jan 2013, 17:58

Alhemicar ::Jel se navodi na uplatnicama za koji se mesec uplacuje ili mogu odjednom da uplatim 42.000?

Može sve odjednom,ali navedite kolega u svha uplate za koji je mesec i morate platiti kamatu za svaki mesec kašnjenja!!
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od lektor Pet 11 Jan 2013, 20:10

to je to ::Ja uplatih danas trecu obavezu, znaci za koji dan dok se proknjizi ja sam likvidan. Moracu ja da idem do poreskog ovaj lektor samo kaci zakone ko da smo svi zavrsili pravne fakultete. nisam odavde

Haha, moraćeš nešto i sam. Very Happy
lektor
lektor
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 234
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Pet 11 Jan 2013, 21:59

Svi reprogrami koji su radjeni od 2004 do 2009 imali su tezinu zakona kao uredbe vlade Srbije.Obaveze u 2013iznosice negde oko 16500,a u 2014 oko 20000din.To su zvanicni podaci ministarstva finansija.Realni podaci pokazuju da sa normalnin radom obaveze ne mogu placati,reprogram sam po sebi nece nista resiti kao sto nisu ni oni pre njega. Ceka nas teska godina sto najavljuju svi visoki funkcioneri drzave ,a to znaci pad prometa vise cene itd.Reprograma ce jos biti to znaju bolje informisani.Ocigledno je da drzava hoce da popuni prazan budzet na brzinu za dva meseca , sto je naravno nemoguce.Ima mnogo boljih resenja koje jeSAMOSTALNI SINDIKAT TAKSI VOZACA I AUTO PREVOZNIKA SRBIJE predao nadleznom ministarstvu.Razgovori koje smo imali sa kolegama po Srbiji i nasim poverenistvima pokazuju da se velika vecina ne slaze sa ovim reprogramom , odnosno da nije u mogucnosti da izmiruje ovako previsoke i nerealne obaveze.Svaki zakon je podlozan izmenama i dopunama odnosno ,to smo vec radili. Niko nemoze da nam namece nesto sto nam ne odgovara i ne resava problem ,vec nas uvlaci u sve veci dug.Problemi se resavaju kroz dijalog i uvazavanje katastrofalne krize u Srbiji a ne na silu i brzinu ,pa ako prodje prodje.Dugovanja stara 12 i vise godina pa i ona manja ne mogu se resiti za dva meseca, da je to realno na bi ih ni bilo.


Poslednji izmenio kosta232 dana Pon 18 Mar 2013, 15:39, izmenjeno ukupno 1 puta

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ramplinstinski Pet 11 Jan 2013, 22:20

Pa dobro, pasce neka kinta u budzet na brzaka...i nije to toliko lose, svakih par godina po reprogram i ponesto se i naplati...
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ATILA NS 1020 Pet 11 Jan 2013, 22:30

kosta232 ::Svi reprogrami koji su radjeni od 2004 do 2009 imali su tezinu zakona kao uredbe vlade Srbije.Obaveze u 2013iznosice negde oko 16500,a u 2014 oko 20000din.To su zvanicni podaci ministarstva finansija.Realni podaci pokazuju da sa normalnin radom obaveze ne mogu placati,reprogram sam po sebi nece nista resiti kao sto nisu ni oni pre njega. Ceka nas teska godina sto najavljuju svi visoki funkcioneri drzave ,a to znaci pad prometa vise cene itd.Reprograma ce jos biti to znaju bolje informisani.Ocigledno je da drzava hoce da popuni prazan budzet na brzinu za dva meseca , sto je naravno nemoguce.Ima mnogo boljih resenja koje je SINDIKAT TAKSI VOZACA I AUTO PREVOZNIKA SRBIJE predao nadleznom ministarstvu.Razgovori koje smo imali sa kolegama po Srbiji i nasim poverenistvima pokazuju da se velika vecina ne slaze sa ovim reprogramom , odnosno da nije u mogucnosti da izmiruje ovako previsoke i nerealne obaveze.Svaki zakon je podlozan izmenama i dopunama odnosno ,to smo vec radili. Niko nemoze da nam namece nesto sto nam ne odgovara i ne resava problem ,vec nas uvlaci u sve veci dug.Problemi se resavaju kroz dijalog i uvazavanje katastrofalne krize u Srbiji a ne na silu i brzinu ,pa ako prodje prodje.Dugovanja stara 12 i vise godina pa i ona manja ne mogu se resiti za dva meseca, da je to realno na bi ih ni bilo.

Kolega Vi imate neki bolji predlog?? Što se tiče reprogama i plaćanja poreskih davanja!! Zašto kod nas,kada neko nešto uradi,odmah se javljaju sa boljim predlozima i rešenjima!! Pa što niste uradili pa da budemo prezadovoljni ili se sve svodi na praznu priču!! Naša posla!!
;nenn;
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Pet 11 Jan 2013, 22:44

Tu i jeste problem reprogram po reprogram nama sve veci dugovi, sama rec reprogram znaci smanjenje obaveza.Lako je drzavi da obmanjuje siromasan narod.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od miamilojevic Sub 12 Jan 2013, 01:03

Sve je pitanje ekonomije...koliko se samo godina radilo sa dampingovanom cenom?i sada je trenutno minimalna ekonomska.....sta bi bilo da nije godinama vazio popust na poziv?tada se niko nije bunio,nesto se kao radilo,cista varka,dugovi narasli do neba...e sad kad je stani pani,svi se setili kako nesto moze ili ne moze da se placa???valjda je doslo vreme za sabiranje i oduzimanje,sa kalkulacijom svih troskova u ceni kostanja???mozda nije???mozda drugacije???do onog momenta dok ne pocnu da skidaju tablice zbog ne placanja obaveza

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ramplinstinski Sub 12 Jan 2013, 13:06

Tako je, i kada pocnu da skidaju tablice dobijaju novu socijalu na grbacu...nije to bas sve toliko jednostavno...a para nema te nema...
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Sub 12 Jan 2013, 18:22

Potpuno je tacno da stvari nisu tako jednostavne i da drzava posmatra to iz drugog ugla.Najveca kazna za drzavu je kad preduzetnik odjavi firmu raspusti radnike i ode na biro rada,sto je mnogo veca steta u budzetu nego da radi sa gubitkom . Skoro da ne postoji firma u Srbiji koja nema dugovanja po raznim osnovama, to su zvanicni podaci.Kada bi se firme tako zatvarale posojao bi samo biro za nezaposlene 95 posto firmi ne bi radilo.Milionski su dnevni iznosi pdv-a na gorivo koje sipamo svakodnevno,kad tu dodamo vozila ,delove,gume, registraciju, pranje, pregled vozila itd/ima 26 stavki/, cifre su zastrasujuce. KO RAZUME SHVATICE.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od magnum Sub 12 Jan 2013, 21:17

Razumeo, shvatio,, place ,, odavno,,,,još kad je Branko Pešić nagurao sve boksere, bitange i lopove u taksi službu!
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Alhemicar Ned 13 Jan 2013, 00:19

ATILA NS 1020 ::
Alhemicar ::Jel se navodi na uplatnicama za koji se mesec uplacuje ili mogu odjednom da uplatim 42.000?

Može sve odjednom,ali navedite kolega u svha uplate za koji je mesec i morate platiti kamatu za svaki mesec kašnjenja!!
Hvala kolega.
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Alhemicar Pon 28 Jan 2013, 15:52

Uplaceno za mesec Oktobar,Novebar i Decembar 2012 po uputstvima iz poreske uprava Zvezdara.
U pitanju su cifre sa obracunatim kamatama i iznosi su za ova tri meseca:
Porez na dohodak gradjanja:9.500 din
Doprinosi za PIO: 20.500 din
Doprinosi za Zdravstveno osiguranje:11.500 din
Doprinosi za nezaposlene:1.500 din
Ukupno okruglo:43.000 din
Takodje za nadalje su mi rekli da uplacujem sledece iznose(porez i doprinosi koji dolaze za naplatu 15.02.13 i dalje)
Porez:2950din
PIO: 6400 din
Zdravstveno:3600din
Nezaposleni:450din
To mi je receno i to je i uplaceno,mozda nekome bude od koristi:
Ziro racun za PIO:840-721313843-74
Za zdravstvo:840-721325843-61
Za ne zaposlene:840-721331843-06
Za porez:840-711122843-32
Provizija na uplatu ove cetiri uplatince sa gore navedenim iznosima u Pireus banci je 290 Din
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od to je to Pon 28 Jan 2013, 22:34

Danas je bio haos u opstini Rakovica, svi koji su dobili resenje posle 01. Novembra 2012 moraju da plate presek stanja za prvih dest meseci za 2012 godinu oko 13000 ukupno.
Tako da pored redovnih tri obaveze sto je napisano u prethodnom postu moramo da platimo jos skoro jednu. Koliko sam saznao od kolega isto je i u opstini Zemun.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Alhemicar Pon 28 Jan 2013, 22:50

U Zvezdari ni reci o tome,a zadrzao sam se tamo skoro cetiri sata.Ja sam uplatio 43.000 din i nikakvi preseci me dalje ne intresuju.Niti je bilo spomenuto,niti imam odakle! Meni je stiglo pre tog datuma tj.25.05.2012 ali svakako ne bih platio ni da je stiglo posle pa tacno i ne usao u reprogram!
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od to je to Pon 28 Jan 2013, 22:56

Ja nisam bio danas ali su me kolege zvale i javile, kazu da je bio i Aca Bjelic tamo i da je bilo svadje oko toga ali da su ovi iz poreskog bili dosledni i da stampaju i posebne listinge od 01. Novembra na kojim stoje te stavke kao zaduzenje i ako ih ne platis u minusu si i mozes da ne udjes u reprogram posle 31. Januara. Rece mi kolega da potrazuju ukupno oko 56000 za ulazak u reprogram.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Alhemicar Pon 28 Jan 2013, 23:03

Clan 5
Порески обвезник стиче право на мировање главног пореског дуга ако обавезе
доспеле за плаћање, почев од 1. новембра 2012. године до 31. децембра 2012. године,
плати најкасније до 31. јануара 2013. године.
Порески обвезник којем је утврђено право на мировање пореског дуга, дужан је да
од 1. јануара 2013. године редовно плаћа текуће обавезе.
Ovako stoji u zakonu i za svako oglusenje pod uslovom da imam uplatnice kao dokaz bi usledila tuzba.Cekaj oni pre tog datume ne moraju da uplate,a ovi posle moraju.Neko se opasno zajebava sa vec tankim zivcima!
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od to je to Pon 28 Jan 2013, 23:13

Cela fora je u tome ko je kad uzeo resenje, drugar iz Pinka je sticajem okolnosti isao u Septembru da uzme prosek primanja trebalo mu za obdaniste i podigne tad resenje nema tu obavezu nego mu taj dodatak ide u sumu reprograma a svi kojima je resenje pecatirano od 01. Novembra moraju to da plate sutra cu da odem do opstine da vidim sta se desava.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Alhemicar Pon 28 Jan 2013, 23:23

Meni je resenje stiglo na kucnu adresu u Maju 2012..Jel moguce da je ljudima stiglo toliko kasnije?
Stvarno im je rupa glupa..Za nekoga vazi,a za nekoga ne...
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od to je to Pon 28 Jan 2013, 23:25

Ja sam ga dobio 11.11.2012.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od ATILA NS 1020 Uto 29 Jan 2013, 00:19

Luda kuća,tako je i u NS!!!
;foeh;
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 3 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu