Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

+36
romantik
VENELUME
blackrock 878
Dr.Agoljub
Zokenzi
fica
denije
milan091
GSTVIAP NEZAVISNOST
Blackshadow
Bombarder52
King of the road
magnum
ATILA NS 1020
kosta232
to je to
as
zoki216
brat saja
ramplinstinski
struja
gagi187
Pauk
plavi
peradetlic
miamilojevic
crveni taxi sive boje
microb
gepard
padobranac
brada
BATICA 646
Alhemicar
mikiilic
pizon
lektor
40 posters

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Pet 08 Mar 2013, 17:20

Imponuje mi sto me kolege prepoznaju,sto je dokaz da sam ostavio dobar utisak.Konstatacija u vezi iber laufa i dusevnog stanja izazvala je vrlo dobru polemiku ,kao i model za izracunjavanje taksi usluga,sto je i bio cilj.

Gos. Zlaja bi trebao da desifruje svoju konstataciju u vezi SAMOSTALNOG SINDIKATA.

Sve ostalo o cemu smo pisali je teorija,koja sa praksom slabo ima veze.Jako je tesko sprovesti kroz pregovore sa Drzavom i Lok,samoup.nase opravdane zahteve i predloge.Imajuci u vidu da nasuprot nama imamo Drzavne institucije ,kao i lokalne koje imaju sve poluge vlasti, sto uklucuje i represivne mere,pritiske ,ucene,razvodnjavanje i odugovlacenje,kao i sluzbe koje prate rad odredjenih organizacija,mislim da je krajnje vreme da se ozbiljnije organizujemo.Kljuc resenja da bi mogli da pariramo Drzavnim i lokalnim institucijama je SOLIDARNOST ,MASOVNOST I NOVCANA SREDSTVA.Sa ove tri magicne reci mozemo da pobedimo bilo koga ,a iskljucivo zavise od nase licne odluke.Shodno tome SAMOSTALNI SINDIKAT apeluje na auto taksi prevoznike da konacno preuzmu sudbinu u svoje ruke,i putem ucljanjenja i ukljucivanjem u rad prema svojim mogucnostima daju svoj pun doprinos.

SOLIDARNOST+MASA+KASA= POBEDA.

SAMOSTALNI SINDIKAT moze da obezbedi jeftinije gorivo kao i mnoge druge olaksice,u vezi delova i odrzavanja,medjutim za to je potrebna masovnost.Ni jedna pumpa nece dati ozbiljnije popuste na gorivo bez minimum 1000 clanova,tako da je i za to resenje, solidarnost ,masa i kasa.
Reprogram je deplasirana tema,zbog cinjenice da je doziveo pravi fijasko ,na sta je SAMOSTALNI SINDIKAT upozoravao.Cinjenica je ,da ce obaveze biti smanjene za oko 100.000din god na ime poreza i doprinosa,na osnovu materijala i podataka SAMOSTALNOG SINDIKATA.Shodno tome radice se novi reprogram,bez ikakvih uslova i ucena.Oni koji falsifikuju tudji materijal mogu da snose ozbiljne posledice.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od miamilojevic Pet 08 Mar 2013, 19:12

Ovo za omasovljenje broja i nastup kod pumpadzija je super varijanta,odavno je trebalo tako nesto preduzeti,garantujem da se ED moze sipati i za 135rsd po litri u ovom trenutku na bilo kojoj pumpi uz takav dogovor...za reprogram na zalost ne verujem da ce ikad dovesti do resenja u potpunosti jer suvise je ne discipline kod taxista

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od milan091 Pet 08 Mar 2013, 19:20

Iz koje si ti Drzavne Masinerije dosao u taksi i Sindikat ? Evo i JA hocu da budem PREDSEDNIK Srbije samo mi treba SOLIDARNOST ,MASOVNOST I NOVCANA SREDSTVA . I cim polozim zakletvu Pomocicu vam MAJKE MI !
SOLIDARNOST+MASA+KASA= POBEDA (al MOJA)
P.S. To je radio Sloba u Socijalizmu - ZIVEO ZAJAM ZA PREPOROD SRBIJE

milan091
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od milan091 Pet 08 Mar 2013, 20:01

Vozili smo u mom udruzenju coveka koji se bavio problemima taksista u Beogradu ( radi u drzavnoj sluzbi a ne za clanarinu ) . Licno mi je objasnio kako mi u Beogradu kroz clanarine , pranje kola , redovne nepotrebne troskove ( npr. placanje pdv za delove ) bacamo po njihovom proracunu 850.000 evra mesecno . Takodje su izracunali da za manje pare mozemo imati Svoje udruzenje ( ne Gazdino ) , perionice , pumpu , prodavnicu delova i servis gde nemas nikakvih troskova jer se ti radnici placaju iz pomenute mase para sto znaci Dodjes , Ostavis kljuc i kazes sredi mi to a ti pijes kaficu u Svom klubu-kaficu . E tu racunajte ustedu na marzama,porezima i akcizama koje svakodnevno placamo . Najlakse je Daj mi Vlast i Pare i ja cu Slati Dopise Drzavi pa sta Bude .

milan091
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od brada Pet 08 Mar 2013, 21:46

To se kolega zove "klaster" u drugim zemljama...
Kod nas, pre 15 godina, 21.10.1998.godine, u Obedskoj bari, na sednici Glavnog odbora Sindikata taksi vozača i autoprevoznika "Nezavisnost" usvojen kao predlog projekat "Front za ekonomsku, socijalnu i tehnološku rekonstrukciju taksi i autoprevoza u Srbiji" (FESTRS)...
Ali...
Izgleda smo tada gurnuli prst mnogim ljudima u ok (ne mislim na kolege)...
Dali smo sebi za pravo da razmišljamo o zajedničkom usmeravanju naših parica...
Poz...

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 155
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Pet 08 Mar 2013, 22:37

Milane.Stvarno ne volim da pricam o sebi,ali moram da ti kazem da sam u privatnom sektoru od 1989god i da dan staza nemam u drzavnoj sluzbi.Imam toliko iskustva u raznim drugim privatnim samo stalnim delatnostima,odnosno moje iskustvo moze samo da pomogne.

Sto se tice sindikata ,solidarnosti ,masovnosti i clanarine ,cinjenica je da svi sindikati na svetu funkcionisu po tim principu.Uclanjenje u Sindikat je na dobrovoljnoj bazi ,nije obavezno,to je tvoja odluka.Clanarina je sinbolicna,ako Sindikat ne radi dobro ,mozes da se isclanis i neplacas clanarinu,pa ces onda te dopise koje stalno pominjes,sam pisati i predavati.
Te sto si vozio su te lepo isamponirali,jer da je to moguce,i tako lako kao sto ti mislis sto ne organizujes sam tako nesto,SVE TEORETICARI,A KAD TREBA DA SE URADI NESTO KONKRETNO ,NEMA NIGDE NIKOG.Na stotine slicnig tebi su prosli kroz Sindikate,odlicno poznajem tu vrstu ljudi,nisi ni prvi ni poslednji.Sto se tice udruzenja ,ona vec postoje,niko te ne tera da radis kod GOD GAZDE,imas izbora.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Dr.Agoljub Sub 09 Mar 2013, 03:20

Ovo je odlična stvar sa novim reprogramomm.
Doslo je vreme da se čuje i glas nas koji nemamo
Kada će biti taj reprogram?
Koji uslovi,rokovi? Veselje

Dr.Agoljub
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty People of the past

Počalji od zlaja Sub 09 Mar 2013, 08:52

kosta232 ::...Gos. Zlaja bi trebao da desifruje svoju konstataciju u vezi SAMOSTALNOG SINDIKATA...
Svako svoju muku muci ili rejting i uticaj juri ali da krenemo redom, pre osam godina ja sam bio nov i neiskusan sad sam star i iskusan hocu da kazem poznato mi je dosta toga oko stanja na taxi trzistu Grada Beograda npr:
1.) Vitorovic-Cubranovic, Beljinac-Bruno ili Vlado Bulatovic, (lektor,kosta ili peradetlic)
2.) Ljuba LUX-Tedi ili Sisko GOLD-Misa ALO,
3.) Aca Bjelic-Milivoje Armus ili neko nov umesto njih,
4.) Preduzece ili Udruzenje,
5,) Posten rad ili turbina,
6.) Zica ili Kvaka
7.) I lux ili II kategorija
8.) I ili II tarifa...
i da ne nabrajam, svuda moze da se napravi jednostavna paralela, izbor je vas taksista se po tabli na krovu prepoznaje, po principu dobar, los, zao, ima svega...
Zajednicko za sve je TRZISNA UTAKMICA tj konkurencija ili kako ti rece SOLIDARNOST+MASA+KASA= POBEDA.
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS. Vezano za rad http://sstviaps.weebly.com/povereniscarontvo-beograd.html mogu samo da vam kazem: Zivite u proslosti!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Sub 09 Mar 2013, 09:58

Vecne teme proslosti, sadasnjosti, i sigurno buducnosti.Cinjenica je da smo u toj proslosti mnogo bolje ziveli,kao pojedinci ,odnosno kao drustvo u celini.Od sadasnjosti a pogotovu buducnosti niko od nas nema koristi,stanje se iz godinu ,u godinu sve vise pogorsava .Proslost je uciteljica buducnosti.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Sub 09 Mar 2013, 09:59

Vecne teme proslosti, sadasnjosti, i sigurno buducnosti.Cinjenica je da smo u toj proslosti mnogo bolje ziveli,kao pojedinci ,odnosno kao drustvo u celini.Od sadasnjosti a pogotovu buducnosti niko od nas nema koristi,stanje se iz godinu ,u godinu sve vise pogorsava .Proslost je uciteljica buducnosti.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od magnum Sub 09 Mar 2013, 10:27

He, he zbog svega ovoga ja redovno plaćam svoje obaveze ! Veselje
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Man of the future

Počalji od lektor Sub 09 Mar 2013, 15:01

zlaja ::
kosta232 ::...Gos. Zlaja bi trebao da desifruje svoju konstataciju u vezi SAMOSTALNOG SINDIKATA...
Svako svoju muku muci ili rejting i uticaj juri ali da krenemo redom, pre osam godina ja sam bio nov i neiskusan sad sam star i iskusan hocu da kazem poznato mi je dosta toga oko stanja na taxi trzistu Grada Beograda npr:
1.) Vitorovic-Cubranovic, Beljinac-Bruno ili Vlado Bulatovic, (lektor,kosta ili peradetlic)
2.) Ljuba LUX-Tedi ili Sisko GOLD-Misa ALO,
3.) Aca Bjelic-Milivoje Armus ili neko nov umesto njih,
4.) Preduzece ili Udruzenje,
5,) Posten rad ili turbina,
6.) Zica ili Kvaka
7.) I lux ili II kategorija
8.) I ili II tarifa...
i da ne nabrajam, svuda moze da se napravi jednostavna paralela, izbor je vas taksista se po tabli na krovu prepoznaje, po principu dobar, los, zao, ima svega...
Zajednicko za sve je TRZISNA UTAKMICA tj konkurencija ili kako ti rece SOLIDARNOST+MASA+KASA= POBEDA.
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS. Vezano za rad http://sstviaps.weebly.com/povereniscarontvo-beograd.html mogu samo da vam kazem: Zivite u proslosti!

Za samo osam godina, pravo u zen fazu. Ne-ve-ro-vatno! Very Happy
lektor
lektor
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 234
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Ne-ve-ro-vatno je da sam ja ipak sve preziveo!

Počalji od zlaja Sub 09 Mar 2013, 16:53

VREME SUDI I PRESUDJUJE!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS. Samo jedan moze biti broj 1.

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od magnum Sub 09 Mar 2013, 16:55

Hvala, Zlajo.Mislim da su svi već provalili ko je BROJ 1 Veselje
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od to je to Sub 09 Mar 2013, 18:32

magnum ::Hvala, Zlajo.Mislim da su svi već provalili ko je BROJ 1 Veselje

Ja sam jedino provalio da se ovde neki lepo zajebavaju sa svima nama, ovi novi sindikalci zaboravljaju gde su bili do pre par godina, ovi sto su sad na njihovom mestu gledaju da se sto duze zadrze na sadasnjim mestima, Dinkic se hvali da je u Januaru imao suficit budzeta ali ne spominje da je to jednim delom zato sto su nam okacili sargarepu na poduzi stap.

G. Kosta a i G. Lektor ja jedino sto mi preostaje je da vas cenzirisem kad se meni to prohte kao sto i vi pustate ovde info. kako vam to odgovara.
Evo ja bi voleo da znam kakvi se to sastanci odrzavaju poslednjih dana o cemu se prica, ko sastanci sta se dogovara/razmatra, sta se potpisuje i ko nece sta da potpise. Cujem da je stigao izvestaj Mupa koliko zvanicno TX tablica ima pa da vidimo taj dokumenat, ko ima po dve tablice i zasto taj ima a drugi nemaju i nemojte odma da se vatate za Zlaju, Tedija, Armusa,Ljubu Luxa, Misu ALO i ostale.



Broj Jedan Je Ovde Za Jos Dugo Vremena

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Statistika_zps17d3bb30
Spojler:
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od milan091 Sub 09 Mar 2013, 19:15

Raspitivao se ja prethodnih dana za Lizing i evo ODGOVORA . Ne mozemo da vam damo Lizing zato sto ste TAKSISTA a i da vam odobrimo mozete samo preko Gazde Udruzenja dobiti TX tablice . A te Gazde sa svojim Sefovima na placanju smene agitovali da se Uclanimo u Sindikat . Dzabe Reprogram Dzabe Sindikat , Vezi Konja gde ti Gazda kaze - E JA NECU TAKO .

milan091
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od brada Ned 10 Mar 2013, 04:30

Ti si taksista koliko i ja astronaut...
Samo čitam kako lupaš...
Loš ti je izvor informacija...
Dobijaš ih od neradnika koji ceo dan mrse muda po kafanama...
Šteta...
Imao si priliku, ali si negde napravio pogrešan izbor...
Ili samo odrađuješ zadatak koji si dobio...
Dođe to sve na svoje mesto...
Svi zajedno gubimo dragoceno vreme...
Treba da naše redove sredimo...
Ovako nas razbija ko stigne ili nema šta da radi ili radi to za pare...
Poz...
PS Svim kolegama naravno...

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 155
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od magnum Ned 10 Mar 2013, 12:21

U pravu si Bradok. 98 posto tekstova je pisalo par ljudi i to isključivo o opštim, čitaj, sindikalnim ,(da ne kažem,svojim) stvarima i poslovima.Uključujući obavezno, pljuvanje konkuretskih.
Nas nekoliko je koristilo ovaj forum da saznamo sve ostale sitnice koje život čine-gde se klopa, jeftinija čorba, delovi, gde se može naći neki deo ili, jednostavno da proćaska, razmeni neke neformalne priče, ideje. utiske.....
I nas nekolicina će i dalje ovaj naš, forum koristiti za iste stvari, bez potrebe za DUBOKOUMNIM, FILOZOFSKIM( place ) idejama a kamoli uvredama Veselje , osim ako nas neko opet ne proba bezobrazno da potkači.
Srdačan pozdrav onima koji me osećaju kolezom, kao i svima ostalima!U nadi da ćemo ipak ove godine naći bar jedan dan za ;jwoq;
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Ned 10 Mar 2013, 18:25

Forum je javno demokratsko glasilo ,odnosno svako ima pravo da iskaze svoj stav,kritiku ili da informaciju.Besmislen je stav da bilo ko nekome odredjuje sta ce da napise i kako ,ako je to u granicama pristojnosti.Svako ima pravo da mu se neka tema ne svidja ili da ga neinteresuje,ali nema pravo da drugima uskracuje interesovanje za odredjenu materiju.Svako prema svom interesovanju i potrebi cita i pise ono sto smatra da je korisno i u opstem interesu.Sto se tice odstupanja od teme,to moze da zakljuci samo neko ko povrsno posmatra probleme u taksi delatnosti.Ako uzmemo za primer reprogram i dugovanja za poreze i doprinose,to je posledica ,prevelikog broja taksi prevoznika ,dodatne del.,penzionera,polulegalnih prevoznika raznih fela,neekonomske cene rada,divljakai, e3 ie4 i nepodnosljive ekonomske krize.Shodno tome je nemoguce pisati samo o odredjenoj temi,jer su sve medjusobno povezane.
Sta reci o pojedincima koji koriste kvalifikacije,tipa ,CITIRAM< ima misljenje kao d..pe,sibicar,manipulator,obmanjivac ,lupa gluposti,mrse muda i slicno.
Pro vajderima to ne smeta ,za nijh je verovatno to normalan vid komunikacije,ali kad neko napise nesto o aktivnostima SINDIKATA,onda je to veliki problem.Trazite informacije o trenutnim desavanjima,ko pregovara i zasto i u vezi cega.Smostalni Sindikat ima odgovore na sva vasa pitanja,ali za tu vrstu delikatnih informacija koje trenutno nisu za javnost ,mozete dobiti samo kao neposredan ucesnih pregovora,strucno lice ,ili clan Sindikata.Postujuci vasu moc za CENZURISANJE,napravicemo izuzetak,javite se nekome od nas i dobicete potpuni i tacan izvestaj sa pregovora.Cudi me kako vi vec nemate tu informaciju ,a bavite se upravo informacijama.Gde je ko bio ranije.je privatna stvar svakog pojedinca,odnosno bilo bi bolje da se svako drzi svog zivota i rada,i da prvo sredi i oraganizuje svoj zivot ,a ne da kopa po tudjoj proslosti.Posto sam iz mojih izvora saznao u vecini slucajeva ko je ko na forumu,a i ko su organi CENZURE,mogao bih mnogo toga na napisem ,ali smatram da to nije korektno,i da forum nije mesto za tako nesto.Medutim problem je u nemanju hrabrosti da svoje misljenje o doticnoj osobi iskazete licno ,oci u oci ,pa se krijete iza plasticne komunikacije,to vazi za pojedince kao i za organe Cenzure.Sto se mene licno tice mozete me odmah i trajno iskluciti sa foruma,za mene je to najmanji problem,odnosno niti ja a pogotovu sindikati ne zavise od vas.Ima i drugih ,mnogo efikasnijih nacina promovisanja Sindikata,tako da na tu frstu ucene svakako ne pristajemo.


kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od magnum Ned 10 Mar 2013, 20:06

Bravo, gosn.232.Sve ste u pravu a naročito u priznanju da ima " drugih, mnogo efikasnijih načina promovisanja Sindikata" i drago mi je što vi ne pristajete na tu vrstu ucene.
Takođe mi je drago da ste vi svoj život sredili i organizovali , ali to nikako ne znači da vi treba i naš da sredite i organizujete. Prepustite to nama , mi možda nismo tako brzi kao vi u tome , kao ni u mprepoznavanju pravog sindikata za nas.
Mi nismo nikakvi pro vajderi ali sam siguran da ćemo , ako nas nešto interesuje sigurno na ovaj ili onaj način pronaći ili ako ništa , ono izguglati neko rešenje ili objašnjenje.
Takođe želim da vam se u ime mnogih koji se kriju iza plastike zahvalim na ljubaznom i iznad svega kulturnom vokabularu kojim ste se , a nadam se i dalje ćete, koristiti.
P.S. Takođe bih želeo da vas podsetim da sam vam se na Private Message uljudno javio i predstavio svojim imenom, prezimenom i brojem mobilnog telefona, kao i izneo neke svoje stavove, čak predložio da se čujemo kad budete imali vremena! Nikad mi se niste javili, pa čak ni uljudno odgovorili na P.M., na šta vas istina , ništa nije ni obavezivalo....osim kulture o kojoj sta nam veoma ljubazno, u gornjem postu, održali slovo.
Srdačno.... bravo
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od lektor Ned 10 Mar 2013, 20:15

to je to ::

...ovi sto su sad na njihovom mestu gledaju da se sto duze zadrze na sadasnjim mestima...

G. Kosta a i G. Lektor ja jedino sto mi preostaje je da vas cenzirisem kad se meni to prohte kao sto i vi pustate ovde info. kako vam to odgovara.
E Sale, pošto si lepo objasnio svoje viđenje i shvatanje sindikalnog delovanja, pa još da ti više ne pružim zadovoljstvo da me cenzurišeš pošto si neko ko ima često servilan odnos prema svojim nadređenima, nekad Bulatoviću a sada Zlaji, te da cenjeni skup(čast pojedincima) ne zamaram više sindikalnim stvarima ja CENZURIŠEM SAM SEBE. Orevuar!
lektor
lektor
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 234
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od magnum Ned 10 Mar 2013, 20:24

Dobri moj kafedžija, o'rezervoar.Mada, priznajem ti , nisam očekivao da ćeš tako lako odustati! Šteta, tebi se moglo verovati! nisam odavde
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Ned 10 Mar 2013, 20:46

Gos.Magnum . Nepada mi napamet da organizujem tudje zivote,gde ste to procitali.Upravo pise suprotno,da svako treba da se drzi svog zivota i rada i ne kopa po tudjem.Sto se tice plasticne komunikacije i privatnih poruka ,ja ih zaista ne citam ,jer smatram da su nepotrebne i da je to moja odluka , a da pritom nisam nikoga ugrozio,povredio,ili diskreditovao,odnosno da sa kulturom nema nikakve veze.Sta je kultura je sirok pojam i relativna stvar.Polemika oko toga odvela bi nas jako daleko.Konktak telefoni Sindikata kao i moj mozete naci na nasem sajtu a takodje i na forumu.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Zokenzi Ned 10 Mar 2013, 22:49

Baš je puno ljudi napustilo ovaj forum bez razloga ;;qwu:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od to je to Ned 10 Mar 2013, 23:39

lektor ::
pošto si lepo objasnio svoje viđenje i shvatanje sindikalnog delovanja, pa još da ti više ne pružim zadovoljstvo da me cenzurišeš pošto si neko ko ima često servilan odnos prema svojim nadređenima, nekad Bulatoviću a sada Zlaji, te da cenjeni skup(čast pojedincima) ne zamaram više sindikalnim stvarima ja CENZURIŠEM SAM SEBE. Orevuar!

Kako je ovo nadahnuto (stidite se) to prosto ne lici na vas i na vaš nacin izražavanja ali preživeću već nekako, zasto se i vi ponasate kao da su taksisti u ovom Beogradu budale kojima će te vi da servirate oblande kad se izdogovarate, mozda se u Sindikatu Nezavisnost promenila struktura ali je nacin razmisljanja i delovanja ostao isti, ćutologija i nepotizam pritom se ograđujem unapred i mislim da i nemate neke koristi od svega toga.
Što je vama zasmetalo što sam pitao za sastanke, za tx tablice i drugo jel to neka vojna tajna pa vi na sastancima zastupate taxiste. Što je problem da objavite koliko ima registrovanih TX tablica ili o cemu ste raspravljali na sastanku u sredu sa gradskim ocima. Jel za te stvari treba da idemo kod Zlaje, Ljube, Mise alo, meni je dobro poznato koliko ih vi ''uvazavate'' a opet morate da ih gledate i razgovarate.
1. koliko ima registrovanih tx u BG
2. ko brani boje taksista na sastancima
3. ovde necu napisati nista vi znate na sta sam mislio ( cenzure nema pogotovo prema vama)

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od milan091 Pon 11 Mar 2013, 04:38

Ja hocu da placam Vece Doprinose zbog moje buducnosti ( U Vezi sa TEMOM ) i da radim sa Manjom cenom da bi Vise Zaradio a SINDIKAT SE BORI ZA NAS I TO MI BRANI (IZBORILI SE KOD DJILASA ). Meni moja Ekonomska racunica odgovara a kome ne pa nije obavezan da bude Taksista . Taksista sam od 1992 i do sad me niko nista nije pitao samo se MUCENICI bore za mene i odlucuju sta je dobro a sta ne . Sindikati postoje da se pitaju radnici a ne sefovi radnika tako da u startu idemo (IDETE ) pogresnim smerom .

milan091
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Pon 11 Mar 2013, 09:15

Sto se tice placanja vecih doprinosa, svako od nas koji zeli da vise placa,ima mogucnost da podnese zahtev poreskoj upravi za povecanje obaveza ,u vezi vece penzije u buducnosti,ili da kroz privatne fondove dopuni svoju penziju.Mozemo i ovako da postavimo stvari...vecini ne odgovara manja cena,sto je cinjenica,a kome ne, nije obavezan da bude taksi prevoznik.Uostalom imate firme koje daju popuste na razne nacine ,pa probajte kod njih ,ili vozite po toj vasoj ekonomskoj racunici.Sindikati postoje da bi svoje clanove zastitili i zastupali pred Drzavom i lok.samou.,ali ako ste van sistema,onda SINDIKATI IDU SVOJIM SMEROM,A ONI DRUGI U SUPROTNOM.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Dr.Agoljub Pon 11 Mar 2013, 10:03

Samo razmišljam naglas.
G.tojeto objašnjava je sindikat Naš kada treba da se izdejstvuje nešto ili kada nam trebaju info. Dok je u pitanju članstvo ili članrina onda je Vaš.
G.kosta kaže da na politiku sindikata i odke mogu da utiču samo članovi,dopisni članovi jok.
Ako grešim molim objašnjenje pkl

Dr.Agoljub
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Pun i prazan km cine bruto km tj prave ravnotezu za normalno radno vreme svakoga od vas!

Počalji od zlaja Pon 11 Mar 2013, 12:56

milan091 ::Ja hocu da placam Vece Doprinose zbog moje buducnosti ( U Vezi sa TEMOM ) i da radim sa Manjom cenom da bi Vise Zaradio a SINDIKAT SE BORI ZA NAS I TO MI BRANI (IZBORILI SE KOD DJILASA )...
Samo je jedan Milan 091 ili bolje receno tvoje razmisljanje je u apsolutnoj manjini.
Tek MALO manja cena povecala bi traznju i skratila vase radno vreme... Kao da niko od vas ne shvata koliko je nezgodan i psiholoski odbojan faktor velikog starta i II tarife kod musterija, ukidanjem II tarife i uvodjenjem fiksne cene za prvih 2km npr 290 din posao bi skocio i voznje bi se produzile...
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Pon 11 Mar 2013, 16:21

Da se malo podsetimo.Vec smo imali prilike da vidimo kako izgleda niza cena ,kroz popuste od 20%,30% koje su davali taksi prevoznici.Upravo se apsolutna vecina zalagala za ukidanje istih,zbog jos vecih gubitaka nego sto jesu.Postujem svaciji stav ,i privatnu firmu, da kroz popuste reklamira istu a sve preko ledja taksi prevoznika,ali to jednostavno nije u nasem interesu.Resenje je vrlo jednostavno..... neka privatna preduzeca i udruzenja daju strankama popust,kroz smenu koja se placa,i otvore put ZA VECU TRAZNJU.
Svaciji stav je legitiman,ali cinjenica da je u apsolutnoj manjini pokazuje njegovu ispravnost i realnost.
Cinjenica je da je gorivo od 2002.do danas poskupelo za oko 400% a da je cena kilometra povecana za oko 100%.Ako pri tome jos dodamo da su porezi i doprinosi povacani za 500,600%,a takodje i odrzavanje ,amortizacija,i ostali troskovi poslovanja,a takodje i zivotnih,voleo bih da mi pojedinci,pokazu realne ekonomske pokazatelje za nizu cenu.


Poslednji izmenio kosta232 dana Pon 11 Mar 2013, 18:08, izmenjeno ukupno 1 puta

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Pon 11 Mar 2013, 16:30

Dr.Agoljub ::Samo razmišljam naglas.
G.tojeto objašnjava je sindikat Naš kada treba da se izdejstvuje nešto ili kada nam trebaju info. Dok je u pitanju članstvo ili članrina onda je Vaš.
G.kosta kaže da na politiku sindikata i odke mogu da utiču samo članovi,dopisni članovi jok.
Ako grešim molim objašnjenje pkl



Ne kaze to Kosta vec statut Sindikata,udruzenja,preduzeca,politicke stranake,kucnog saveta itd.Kako mislite da uticete na vodjenje politike i donosenje odluka neke organizacije,ako niste njen clan, a pri tome ne znate ni adresu istih.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty trla baba lan...

Počalji od zlaja Pon 11 Mar 2013, 18:37

kosta232 ::...voleo bih da mi pojedinci,pokazu realne ekonomske pokazatelje za nizu cenu.
Za pocetak dovoljno je samo da procitas sta ovde pise:
zlaja ::...ukidanjem II tarife i uvodjenjem fiksne cene za prvih 2km npr 290 din posao bi skocio i voznje bi se produzile...
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od miamilojevic Pon 11 Mar 2013, 19:45

Za pocetak bi bilo dovoljno da se i nedelja i praznici,a bogami i vreme posle 22h uvece proglasi potpuno normalnim vremenom za rad????cemu ta druga tarifa???a cemu tek treca???kad vec svi dampingujete km vangradske voznje ugovaranjem istih???moze start da bude i psiholoskih 50 rsd,ali da onda km bude ekonomskih 150 rsd

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od microb Pon 11 Mar 2013, 19:57

to je prepisao iz knjige "memoari iz pizzinog parka" i to onaj deo kada makro ubeđuje zaposlene kako je bolje da to rade na kolenima, pošto će im onda cipele duže trajati, mušterije će biti zadovoljnije i zainteresovanije, a njega ako se sete sete se. i što bi rekao on pozdrav makro Very Happy
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od brada Pon 11 Mar 2013, 20:25

Vidim ja da je postalo monotono...
A tek sam sada ukapirao ko nam nedostaje...
Pa gde nestade čoveče...?
Ovde sve gori i puca, a tebe nema...
Strašno...
Poz...
PS Baš su mi nedostajali tvoji komentari da se malo i nasmejem...
Kalimera koliko hoćeš...

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 155
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od milan091 Pon 11 Mar 2013, 20:54

Ja bih samo voleo da vidim dve stvari :
1 . Overene potpise apsolutne vecine koja se zalagala za ukidanje istih
2 . Overene potpise vecine taksista da neki od Sindikata ima pravo da nas zastupa ili da nam kroji kapu .
I jos JEDNOM da ponovim - Nisam za Popust nego za nizu cenu. Ovakvo stanje samo odgovara vlasnicima udruzenja jer smo zbog manjka posla primorani da radimo po njihovim uslovima .

milan091
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od milan091 Pon 11 Mar 2013, 21:04

I izvinjavam se samo jos nesto . Pisete - vecini ne odgovara manja cena,sto je cinjenica-a koliko znam cim neko ponudi strankama manju cenu " TI ISTI PROTIVNICI " pohrle u isto udruzenje i krece borba VLASNIKA za JEDINSTVENU CENU . Pa pustite nas koji ne razumemo EKONOMSKU RACUNICU da Propadnemo - Kad propadnemo dobicete manji broj taksi vozila na ulici !!!!

milan091
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od miamilojevic Pon 11 Mar 2013, 21:19

Kolega....daj molim te mi reci koji auto vozis???bez namere da bilo kog uvredim,niza cena moze da bude samo samo u slucaju da vozimo floride na plin....sve drugo zahteva visu cenu i od ove trenutne

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od magnum Pon 11 Mar 2013, 22:00

Što mi je drago što nikada nisam bio član nijednog sindikata! Veselje
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od fica Uto 12 Mar 2013, 00:04

UUfffff kasno videh predloge za ukidanjem druge tarife zato tek sad komentar.Naime jedina tarifa u kojoj posotoji neka opravdanost i reaalnost je upravo ta II.Dalje pa ima li smisla ukidati II za stranke koje za cenu prosecne nocne voznje koja je oko 500-600 dinara nemogu popiti jedva dva pica u kafanama i klubovima iz kojih ih razvozimo u povratku kuci.Svaki skoro drugi koji se voze nocu komentarisu usput racune od po 100-500 eura koje su prethodno placali gde onda nevidim problem aktuelne cene i II tarife.Ima li neko bilo koje drugacije misljenje u odnosu na ovo cinjenicno?

fica
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 132
Godina : 54
Location : NBGD
Datum upisa : 25.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od miamilojevic Uto 12 Mar 2013, 00:14

Imam ja,druga bi trebala da bude sadasnja treca Very Happy

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Uto 12 Mar 2013, 00:16

zlaja ::
kosta232 ::...voleo bih da mi pojedinci,pokazu realne ekonomske pokazatelje za nizu cenu.
Za pocetak dovoljno je samo da procitas sta ovde pise:
zlaja ::...ukidanjem II tarife i uvodjenjem fiksne cene za prvih 2km npr 290 din posao bi skocio i voznje bi se produzile...
Pozdrav Zlaja Very Happy




To je gotovo ista cena koja je trenutno na snazi.Zasto bi ukidali 2.tarifu,da li stvarno mislite da je nekom u 2,3,ujutru ,bitno kolika je tarifa.Cinjenica je da se nocu voze odredjene stranke,a svi znamo da nocni rad sa dnevnim nema nikakve veze iz vise razloga,da nesirim pricu.Usluga koja se koristi u nocnom periodu mora i adekvatno da se plati,tu nema price.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od brada Uto 12 Mar 2013, 05:57

Otkuda ti i tvoj mentor znate kako izgleda noćni rad i ko se sve vozi noću...?
Ti to samo u nekom filmu možeš da vidiš...
Posle 22:00 ili si kod kuće ili u kafani...
Demantuj me na ulici posle 22:00 do 04:00...
Vodim na pivo...
Poz...

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 155
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od milan091 Uto 12 Mar 2013, 07:15

MIslim da ste u pravu . Evo predloga - Nek Sindikat otvori Pikado , Sah i Domino klubove pa da se takmicimo po taksi stanicama dok cekamo 3 sata voznju - sto da habamo automobile .

milan091
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od crveni taxi sive boje Uto 12 Mar 2013, 07:36

Predlažem adminu da se na forumu softverski onemogući reč popust . To se inače koristi za psovke .

crveni taxi sive boje
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 104
Datum upisa : 01.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Uto 12 Mar 2013, 09:41

brada ::Otkuda ti i tvoj mentor znate kako izgleda noćni rad i ko se sve vozi noću...?
Ti to samo u nekom filmu možeš da vidiš...
Posle 22:00 ili si kod kuće ili u kafani...
Demantuj me na ulici posle 22:00 do 04:00...
Vodim na pivo...
Poz...

Nemora neko da radi nocu da bi imao saznanja kako izgleda nocni rad.Svako ko logicki ra ra zamislja moze lako da zakljuci ,zasto je nocna tarifa veca od dnevne,kakav je karakter stranaka,zasto se voze i i gde.Mogu samo da vas obavestim da sam i ja pre desetak godina ,cesto puta radio do 3,4,ujutro,i pa shodno tome odlicno znam o cemu pisem.
STO SE TICE GDE SE KRECEM POSLE 22 SATA,SA KIM SEDIM,JE MOJA PRIVATNA STVAR,I STVARNO NE RAZUMEM MENTALNI SKLOP POJEDINACA KOJI IMAJU POTREBU DA PISU O TOME.

Ako imate potrebu da se bavite mojim privatnim zivotom evo vam jos informacija,o mom kretanju.Restorani i klubovi gde povremeno izlazim,rucam ili veceram u porodicnoj varijanti kao i Drzave po kojima sam se kretao ili se povremeno krecem,kao sto su Italija ,Hrvatska ,Slovenija,Austrija Spanija ,Nemacka ,Holandija,Grcka vi ni na filmu necete da vidite,a sasvim sigurno i u realnom zivotu.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od mikiilic Uto 12 Mar 2013, 11:04

Dovoljno je da Zlaja napiše jednu rečenicu i vi se zapalite i vadite oči jedan drugome.

Da li ja mogu da predlažem visinu članarine? Mislim da je realna oko 3.000 din. I to samo 11 meseci, pošto leti idemo na godišnji odmor.
mikiilic
mikiilic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 187
Godina : 62
Location : B.Brdo
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od microb Uto 12 Mar 2013, 12:50

između 2500 i 3000 a i ljudi bi bi bili zadovoljniji. već smo naučili da se alhemičar, dok mu dobro ide, ne javlja, samo čita, a kad počne da mu se ljulja imperija onda naprasno dobije potrebu da nam objašnjava šta je za nas dobro. što znači da uskoro može da se desi blokada računa, malo duža. dok to traje mogao bi da otvori prodavnicu pertli. doduše neće moći da održava jahtu od toga i da putuje po svetu ali pašće neka kinta. Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Moviegoer-moviegoer-movies-watch-smiley-emoticon-001271-facebook
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od struja Uto 12 Mar 2013, 13:40

kosta232 :: Drzave po kojima sam se kretao ili se povremeno krecem,kao sto su Italija ,Hrvatska ,Slovenija,Austrija Spanija ,Nemacka ,Holandija,Grcka vi ni na filmu necete da vidite,a sasvim sigurno i u realnom zivotu.

Sto bi moj prijatelj reko:" Ma nema grada i zemlje gde ja nisam bio. Pariz, London, Madrid, Rim.. ma gde sve nisam bio. Ono kad bolje razmislim nisam bio ni u Zajecaru, Smederevu, Babusnici... I tu nisam bio?"
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Pay-as-you-use

Počalji od zlaja Uto 12 Mar 2013, 13:59

mikiilic ::Da li ja mogu da predlažem visinu članarine? Mislim da je realna oko 3.000 din. I to samo 11 meseci, pošto leti idemo na godišnji odmor.
microb ::između 2500 i 3000 a i ljudi bi bi bili zadovoljniji. već smo naučili da se alhemičar, dok mu dobro ide, ne javlja, samo čita, a kad počne da mu se ljulja imperija onda naprasno dobije potrebu da nam objašnjava šta je za nas dobro...
Izvedeno prosto statisticki, dnevno u radnom danu u Beogradu ima oko 15000-16000 voznji na zicu, koje vozi negde oko 4000 taksista tj svako ima po 4 voznje dnevno i za to placa u proseku oko 40 dinara po voznji, zavisno od toga koju i kakvu tablu na krovu nosi.
100 puta sam predlagao da placate clanarinu ili pravo na koriscenje radio mreze onoliko koliko je koristite ali to ste uvek vecinski odbijali jer naravno dosta vas radi vise od prosecnih 100 voznji mesecno....
Dakle moze, 11 mesecnih obaveza od 3000 din godisnje, sa ukljucenih 100 voznji mesecno ili od svakog starta po 30 dinara, a ko zeli da radi bolje, duze, vise moze placati 30 din za svaku narednu voznju posle 100-te...
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS. Dragi Mirko (microb) izmedju redova se jasno vidi koliko se negativan i besan sto sam ja i dalje u dobroj kondiciji. Recicu ti da nikad nisam bio opusteniji i u boljoj formi od kako se bavim taksi biznisom, a dobro znas, jer se dugo znamo, da nisam zlonameran, ali priznacu ti: Jos se odlicno secam 10 10 2010 kad ste me posetili u Urgentnom nakon cudno organizovanog sastanka u Strugarskoj 1A.

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 7 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu