Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi reprogram 2016 godina

+16
struja
Dr.Agoljub
milanche514
VENELUME
to je to
mareska
benakiba
jerotije318
BATICA 646
zlaja
padobranac
miamilojevic
brat saja
Alhemicar
ramplinstinski
kole 44
20 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Novi reprogram 2016 godina

Počalji od kole 44 Pet 01 Apr 2016, 08:15


kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od kole 44 Sub 02 Apr 2016, 07:04


kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od ramplinstinski Uto 05 Apr 2016, 19:52

jel isao ko do PU ?
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od Alhemicar Sre 06 Apr 2016, 18:15

Isao...Treba izmiriti ovu godinu i podneti zahtev,bar su meni tako rekli..Januar sa kamatama do dana uplate,isto Februar i podneti zahtev.Zatim se dobija resenje sa iznosom rate i to je to..Placati tekuce obaveze do donosenja resenja.
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od brat saja Sre 06 Apr 2016, 20:02

Lupaju gluposti.Zakon kaze platiti sve sto dolazi na naplatu od dana stupanja zakona na snagu sto je 4.mart.
Znaci februarsko zaduzenje koje dospeva za naplati id 1. Do 15.marta plus neki dinar preko za kamatu od 15.marta do dana uplate.Ko predaje posle 15.aprila morace da plati i martovsko zaduzenje.Ako se neko prevari pa u medjuvremenu primi resenje za 2015 morace i to da plati.
Tako je na Novom Beogradu.
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od padobranac Čet 07 Apr 2016, 15:02

upravo se vratio iz SEKTORA PRINUDNE NAPLATE opstine zemun. znaci...
zemunci idu u zgradu opstine, medjusprat, kancelarija br. 28. jedna lepa teta tamo sedi i sve vam lepo kaze kao i brat saja. znaci... ovo sto je napisao alhemicar nema veze sa vezom.
pozdrav svima i neka nam je sa srecom
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od Alhemicar Čet 07 Apr 2016, 21:15

Znaci ovi u Zvezdari nemaju blage veze! I meni je bilo sumnjivo jer sam procitao zakon,ali rekoh mozda im je stigao neki dopis,nesto...Otici cu opet u ponedeljak kod njih,dobro je da im nisam uplatio.
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od miamilojevic Čet 07 Apr 2016, 22:02

Morace da se plati zakljucno sa februarom pa do onog momenta kada ti izdaju resenje da su ti dozvolili da reprogramiras obaveze.Kad te pozovu iz poreske da preuzmes resenje,sto moze biti i za tri meseca,moras da platis za sve mesece do tad,prilazes uplatnice i onda potpisujes ulazak u reprogram.Toliko

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od padobranac Čet 07 Apr 2016, 22:46

pa tako nesto.
uplacuju se dospele obaveze od dana stupanja na snagu zakona kojim je dozvoljen reprogram (04.03.2016), do dana podnosenja zahteva na obrascu ЗОПДП. znaci...ako sada hocu da podnesem zahtev, uplacijem obaveze za februar (dospele 15.03. + malo kamate do dana uplate) i obaveze za mart (dospevaju 15.04). fotokopirati uplatnice i zajedno sa zahtevom predati u pisarnicu sektora naplate opstine zemun. ceka se da te pozovu i kad te pozovu imas pet dana da dodjes i dogovoris reprogram.
to sto sam uplatio (i sto cu nastaviti da placam dospevajuce obaveze dok me ne pozovu na dogovor o broju rata i potpisivanje resenja) je u stavari pokazivanje moje dobre volje. ko ode da podnese zahtev krajem juna imace veci strat odnosno dospele obaveze 15.03, 15.04, 15.05 i 15.06.
to sto milojevic kaze da mora da se nastavi sa placanjem i to su sada redovne obaveze. presek je napravljen 04.03.2016. u reprogram ulaze obaveze do tog datuma, kamata se ne placa. ko izadje iz reprograma sve mu se vraca pa nek vidi sta ce...
pozdrav
p.s.
ja uplatnice vec spremio. od nedelje podnosim zahtev
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od miamilojevic Čet 07 Apr 2016, 23:55

Ne moras nista sad da uplacujes...sad samo popunis zahtev i platis taksu za predaju od 800 rsd na pisarnici opstine,soba 27 i 28.Kad te pozovu na dogovor o ratama tada dostavljas uplacene redovne obaveze,tj uplatnice i tad stices pravo na reprogramiranje obaveza.A sad,da li ce te zvati za 5,15,ili 45 dana,to je vec do njih....Danas predao

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Znamo da Kosta pomno prati pisanje na forumu pa će nam sigurno dati još informacija...

Počalji od zlaja Pet 08 Apr 2016, 07:08

miamilojevic ::Ne moras nista sad da uplacujes...sad samo popunis zahtev i platis taksu za predaju od 800 rsd na pisarnici....Danas predao
Ne moraš ništa naravno ali smisao cele srvari da se polako uvodiš u red a ne sutra npr nekog 15-og juna da skupljaš ili pozajmljuješ 50000 dinara. ima još dosta nedoumica od opštine do opštine ali polako ovaj "kostin" reprogram ima sve veće izgleda da uspe.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od miamilojevic Pet 08 Apr 2016, 14:19

Podrazumeva se da si dovoljno pametan pa si vec spremio novce za te prve uplate,pa nadalje....Pita me sefica u upravi zasto sam dozvolio da imam dug koji sada treba da reprogramiram??Zena u pravu,rekoh joj kako sam slusao glas velike vecine pa sada placam greske.Ali isto tako sam joj rekao da su i oni krivi sto su nas pustali da ne placamo a prolazimo dalje...Da su nas zvali na svakih 6 meseci u poresku upravu,nikad do ovoga ne bi doslo Very Happy

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od miamilojevic Pet 08 Apr 2016, 21:24

Nisu drugar oni krivi,ni za euro 3,ni za gomilu divljaka,ni za penzionere na taxiju,ni za taximetar kao osnovno sredstvo za rad a nisu krivi ni sto jeprece platiti godisnje smenu 100000 din a sebe,doprinose,zdravstveno i ostala osiguranja zapostaviti...niko tu nije nizasta kriv...Potpuno si u pravu,Za sve smo mi sami krivi pa cemo sami i da se izvlacimo

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od BATICA 646 Sub 09 Apr 2016, 00:41

O čemu ti pričaš,kakve privilegije imaju samo taksisti.
Evo ti link pa pogledaj dugovanja pod stavkom
""Preduzetnici""
http://www.poreskauprava.gov.rs/biro-za-informisanje/novosti/2472/spiskovi-najvecih-duznika-na-dan-31032015-godine.html

Ps
Baš lupetaš kao i uvek
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od jerotije318 Sub 09 Apr 2016, 02:18

Otvori trafiku i ne plati porez samo jedan mesec.......
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od BATICA 646 Sub 09 Apr 2016, 03:16

Nema tebi spasa, trafika,pa pogledaj spisak koliko ima str radnji,preduzetnika raznih,čija su dugovanja  više miliona.
Jel znaš ti da čitaš....

Zar nije tvoja priča da samo taksisti imaju mogućnost da ne plaćaju porez a da rade.
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od benakiba Sub 09 Apr 2016, 07:28

Dug preduzetnika je posledica a uzrok je totalno dezorganizovana država od devedesetih pa sve do danas...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od jerotije318 Sub 09 Apr 2016, 11:30

BATICA 646 ::Nema tebi spasa, trafika,pa pogledaj spisak koliko ima str radnji,preduzetnika raznih,čija su dugovanja  više miliona.
Jel znaš ti da čitaš....

Zar nije tvoja priča da samo taksisti imaju mogućnost da ne plaćaju porez a da rade.

Ma u pravu si......ja nisam Sad

A mislim da ces se ti tesko spasiti sa dugovanjem poreza, ja sam se spasio sto vise nisam taksista a i dok sam bio nisam dugovao
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od mareska Sub 09 Apr 2016, 14:40

BATICA 646 ::Nema tebi spasa, trafika,pa pogledaj spisak koliko ima str radnji,preduzetnika raznih,čija su dugovanja  više miliona.
Jel znaš ti da čitaš....

Zar nije tvoja priča da samo taksisti imaju mogućnost da ne plaćaju porez a da rade.
Ti preduzetnici,mislim na str,trafike itd. koji imaju tolike dugove uglavnom su zatvorili i nemaju mogucnost da rade..
Dok taksisti i pored milionskih obaveza idalje rade..

mareska
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 227
Location : bg
Datum upisa : 26.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od BATICA 646 Sub 09 Apr 2016, 17:14

jerotije318 ::
BATICA 646 ::Nema tebi spasa, trafika,pa pogledaj spisak koliko ima str radnji,preduzetnika raznih,čija su dugovanja  više miliona.
Jel znaš ti da čitaš....

Zar nije tvoja priča da samo taksisti imaju mogućnost da ne plaćaju porez a da rade.

Ma u pravu si......ja nisam Sad

A mislim da ces se ti tesko spasiti sa dugovanjem poreza

Kao i obično tvoje razmišljanje je smešno jer ne znaš

E samo da ti kažem da je moja rata za repogram oko 3000 din na 24 meseca i da sam bio u preplati po svim računima tako da prošle godine nisam plaćao ni redovan porez ni rate punih devet meseci....da bi sravnio na nulu ,i sad redovno plaćam takođe meni je nepotreban ovaj reprogam na 60 rata ali razumem ostale koji su u problemu.
Toliko samo da znaš...

Ps
znam da si sujetan što nisi mogao da opstaneš na taksiju
ali po tvojoj priči bolje je prskati bube,pa puno sreće u biznisu

i samo da znaš da mi dobar prijatelj ima trafiku i duguje oko 800.000 i dalje radi a sad ulazi u ovaj reprogram na 60 rata


Poslednji izmenio BATICA 646 dana Sub 09 Apr 2016, 17:33, izmenjeno ukupno 1 puta
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od benakiba Sub 09 Apr 2016, 17:41

Svakojake gluposti se ovde mogu pročitati ali treba se držati izreke da o glupostima ne treba raspravljati...

Ovaj forum je pokazatelj naše sloge i neznanja...ima učesnika koji bi da kontriraju i sami sebi samo da budu pročitani...ipak da nema toga i ovih alegorično-ciničnih Domanovića baš bi nam bilo dosadno..

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od mareska Sub 09 Apr 2016, 17:53

BATICA 646 ::
jerotije318 ::
BATICA 646 ::.



i samo da znaš da mi dobar prijatelj ima trafiku i duguje oko 800.000 i dalje radi a sad ulazi u ovaj reprogram na 60 rata


Ovo apsolutno nije tacno,jer bi mu vec posle 3,4 meseca poslali opomenu,a najkasnije posle 6 meseci blokirali racun..(sa blokiranim racunom ne bi mogao recimo ni cigarete da naruci,a trafika bez cigareta..)
Moze da duguje toliki novac,ali da ne radi tj. zatvorio.
Moze da duguje toliki novac,ali da je preregistrovao na nekog drugog.

mareska
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 227
Location : bg
Datum upisa : 26.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od to je to Sub 09 Apr 2016, 19:00

mareska ::
BATICA 646 ::
jerotije318 ::
BATICA 646 ::.



i samo da znaš da mi dobar prijatelj ima trafiku i duguje oko 800.000 i dalje radi a sad ulazi u ovaj reprogram na 60 rata


Ovo apsolutno nije tacno,jer bi mu vec posle 3,4 meseca poslali opomenu,a najkasnije posle 6 meseci blokirali racun..(sa blokiranim racunom ne bi mogao recimo ni cigarete da naruci,a trafika bez cigareta..)
Moze da duguje toliki novac,ali da ne radi tj. zatvorio.
Moze da duguje toliki novac,ali da je preregistrovao na nekog drugog.


Ovo je apsolutno tacno, znam za frizerski salon koji ima duga skoro 500k i dalje radi normalno cekajuci ovaj reprogram.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od mareska Sub 09 Apr 2016, 19:04

Da li shvatas poentu???
Salon,taksista,mehanicar uglavnom usluzna delatnost moze da radi pod blokadom.
Preduzetnik koji se bavi daljom prodajom ne moze da radi pod blokodam jer nece dobiti robu,zbog iste.
Tako da trafika ne moze da radi,sem u slucaju da je preregistrovao na nekoga od clanova porodice recimo.

mareska
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 227
Location : bg
Datum upisa : 26.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od benakiba Sub 09 Apr 2016, 19:39

Poenta je da mnogo preduzetnika, str i slično duguju porez iz objektivnih ili subjektivnih razloga kao i DOO i akcionarska društva a najveći dužnik je Država ali njima nema ko da blokira račun i prinudno naplati dugovanje te su na taj način mnoge zavili u crno.
E i recimo DOO prinudni izvršilac može da na osnovu dugovanja oduzme ono što je vlasništvo firme komp, sto i stolice a vlasnik dodje sa zatamnjenom mečkom ispred privrednog suda kao što je bio slučaj poznatog biznismena i sportskog radnika a preduzetniku recimo taksisti svu raspoloživu imovinu pa i taksimetar koji im u principu nije zanimljiv a predstavlja jedino priznato sredstvo za rad.

Valjda tako i treba da bude u novokomponovanim demonkratijama gde su lopovi i kriminalci zakonom zaštićeni a sitna riba opkoljena mrežama i izlovljava se...branioci ovakvog nakaradnog sistema i rada poreske uprave kao jedne od institucija kvazi države brane nešto što je neodbranjivo...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od miamilojevic Sub 09 Apr 2016, 22:53

Poenta mog posta nije bila da se bilo ko ovde svadja....Slozicete se svi samnom u jednom...da su nas kontrolisali i zvali u poresku upravu na svaka tri meseca ukoliko vide da imas dug,da vide u cemu je problem,zasto ne placas,da li ti treba neka pomoc i da ti daju rok od mesec dana da platis ili si zavrsio...zivotom garantujem da danas niko ne bi imao dug prema sebi i drzavi...mnogi bi napustili delatnost jer bi videli da jednostavno nije za njih i ne mogu da isprate troskove...sve bi bilo u najboljem redu.Ovako...samo problemi i ka drzavi i u poslu.Sama bi situacija od sebe bila resena

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od VENELUME Ned 10 Apr 2016, 01:05

Evo,ovako Jerotije,kako te nije sramota da pišeš ovde,prvo nisi taksista,drugo negde si ranije puvao kako si svirao Naprednjacima za velike pare(čini mi se 1200 evrića za noć),i sad što bi rekao jedini vlasnik , prodaješ muda za bubrege, a pri tom ti je taj Zlaja činio kao što mnogima nije( bio sam svedok).Gledao si da se ogrebeš gde god možeš.Pri tom taj isti Zlaja je za ovu vlast napravio mnogo više od pukog razvlačenja harmonike i klizanja i padanja u nesvest zbog ;LOŠE; snajke.Ajde predji na neki drugi forum,pls
P.S. Ja se sa Zlajom umnogim stvarima NE SLAŽEM. ali da ima srce ima
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od benakiba Ned 10 Apr 2016, 08:25

miamilojevic ::Poenta mog posta nije bila da se bilo ko ovde svadja....Slozicete se svi samnom u jednom...da su nas kontrolisali i zvali u poresku upravu na svaka tri meseca ukoliko vide da imas dug,da vide u cemu je problem,zasto ne placas,da li ti treba neka pomoc i da ti daju rok od mesec dana da platis ili si zavrsio...zivotom garantujem da danas niko ne bi imao dug prema sebi i drzavi...mnogi bi napustili delatnost jer bi videli da jednostavno nije za njih i ne mogu da isprate troskove...sve bi bilo u najboljem redu.Ovako...samo problemi i ka drzavi i u poslu.Sama bi situacija od sebe bila resena

Da, naravno da se ovako nešto u normalnoj i organizovanoj državi ne bi desilo ali isto tako ne bi moglo da se desi da sve klubove i mesta gde ima posla okupiraju divlji taksisti i još svašta nešto što čini uslove rada znatno otežanim...državni organi bi morali da podjednako brinu o svakom gradjaninu i stvaraju što povoljnije uslove za rad u svim segmentima a onda da s pravom očekuju da im svi poreski obveznici pravovremeno uplate svoje obaveze....pored toga trebalo bi da poštuju i sprovode zakone koje sami donose...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od jerotije318 Sre 13 Apr 2016, 01:04

VENELUME ::Evo,ovako Jerotije,kako te nije sramota da pišeš ovde,prvo nisi taksista,drugo negde si ranije puvao kako si svirao Naprednjacima za velike pare(čini mi se 1200 evrića za noć),i sad što bi rekao jedini vlasnik , prodaješ muda za bubrege, a pri tom ti je taj Zlaja činio kao što mnogima nije( bio sam svedok).Gledao si da se ogrebeš gde god možeš.Pri tom taj isti Zlaja je za ovu vlast napravio mnogo više od pukog razvlačenja harmonike i klizanja i padanja u nesvest zbog ;LOŠE; snajke.Ajde predji na neki drugi forum,pls
P.S. Ja se sa Zlajom umnogim stvarima NE SLAŽEM. ali da ima srce ima

Kakve veze imaju naprednjaci, 1.200 eura za noc i Zlaja sa ovom temom.

Aj smiri malo svoj bes i ako imas da kazes nesto korisno u vezi reprograma
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od padobranac Sre 13 Apr 2016, 22:23

ajte vas dvojica malo u dvori ste i igrajte klikere. niste taksisti ni jedan ni drugi.

bio danas u zemunu i predao zahtev. malo dopune: 1. obavezno pre odlaska u pisarnicu, otici kod svog referenta i izvaditi listing koji se prilaze uz zahtev. 2. uplatiti taksu 800 dinara republicka administrativna taksa, budzet republike srbije

pozdrav i srecno
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od miamilojevic Čet 14 Apr 2016, 18:15

mrdss

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od milanche514 Pet 15 Apr 2016, 18:55

Znači, koliko vidim, tumačenje  zakona ide od opštine do opštine ..... Na Sav.Vencu se ništa ne uplaćuje uz prvi  zahtev (  a to je zahtev za usaglašavanje duga, u svrhu podnošenja zahteva za odlaganje plaćanja poreskog duga u skladu sa Čl.10 Zakona o izmenama i dopunama Zakona o poreskom postupku i poreskoj administraciji ( Sl.Glasnik RS br.15/2016 )) ....znači prvo se predaje jedan zahtev kojim se čeka "usaglašavanje"  duga i  "zeleno svetlo" od uprave prihoda, a to sve da bi  da bi se tek posle konačno predao  taj glavni zahtev koji se taksira sa  800 dinara.....i ta procedura od predaje prvog zahteva, pa usaglašavanja,pa predaje drugog zahteva, i konačnog odobrenja reprogramiranja duga,  može prilično da potraje....mogu da otegnu  i do dva, tri meseca, ako ne i više .....što , pretpostavljam i hoće da urade ....a zašto ? Pa prosto, jer imaju alibi da urade tako nešto  : prvo, kao što neko reče, nisu taxisti jedini u problemu sa starim poreskim dugom, lista je poooodugačka, a drugo zato  što (barem je tako  na Sav.Vencu ) to  konkretno znači da je obveznik dužan da do odobrenja za podnošenjem tog "glavnog" zahteva uredno ulpaćuje sve prispele poreske obaveze počev od 04.marta 2016....tako da im se i zbog toga mnogo ne žuri .....drugim rečima, treba moliti Boga da ti što pre odobre da podneseš glavni zahtev sa taksom od 800 dinara, jer ako se to desi tek  (npr.) u junu ili kasnije, eto opet one priče da će morati da se uplate retroaktivno 3 rate ( mart, april i maj), jer dobar deo kolega verovatno neće ništa umeđuvremenu uplaćivati ne bi li sačekali na epilog cele priče i konkretne korake koje će uprave prihoda preduzeti....i onda sve ovo neodoljivo podseća na uvod u ovaj prethodni 24 mesečni reprogram, kada je u startu trebalo uplatiti one 3 rate plus onu neku famoznu fantomsku "doplatu" ( različitu od slučaja do slučaja i od opštine do opštine), da bi se uopšte ušlo u priču o tom prethodnom dvogodišnjem reprogramu .... Evo, ja sam, konkretno, predao zahtev 12.04.2016 i baš me živo zanima koliko će im trebati da "usaglase" stanje duga i da me pozovu da podnesem glavni zahtev .....  I sve sam ubeđeniji da ako do toga dodje u junu, da ću verovatno nategnuti  m*da do usijanja i do nove godine izgrbačiti po starom 24 - mesečnom modelu, jer sam do sada uspevao na jedvite jade da izguram i redovno i reprogram ( rata reprograma 19.200) .... Jedina zamka koja čeka nas (eventualne...."poslednje mohikance" ) koji bi nastavili uplate po ovom 24 - mesečnom modelu je moguća revalorizaciona razlika koju bi morali do 15. 01.2017 da pokrijemo .... to mi je pre tri dana i moj referent rekao ..... a ta revalorizaciona razlika je na nekim opštinama samo za prethodnu godinu iznosila oko 20.000 din ( na poreski dug u mirovanju u iznosu od nekih cca 400.000 din )..... zato je pametno otići do uprave i izvaditi listing ( konsolidovani upit stanja) jer tu lepo piše kolika je po njihovom obračunata rata za svaki mesec .... kako god , dolazimo izgleda na to da će opet morati da se da upravi prihoda nekih 40-tak hiljada ( ili da se uđe u kolo negde u junu, za ovaj novi reprogram ) ili neki iznos  da se izađe iz vrzinog kola ( na početku sledeće godine) a na konto "razlike u revalorizacionoj stopi "

pozdrav

milanche514
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od Dr.Agoljub Sub 16 Apr 2016, 05:34

Zato jačekam onaj novi bez ikakih uslovljavanja koj če se raditi uskoro SIGURNO.Reko kosta nisam odavde

Dr.Agoljub
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od padobranac Uto 10 Maj 2016, 22:09

je li isao neko da se dogovori?
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od benakiba Sre 11 Maj 2016, 05:42

Čekamo...možda ponude nešto bolje...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od padobranac Sre 11 Maj 2016, 14:26

hvala i to je odgovor
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od ramplinstinski Sre 11 Maj 2016, 15:39

ja podnesoh zahtev, cekam resenje...
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od brat saja Sre 11 Maj 2016, 19:30

Bio ja.Izvukose neke repove od pre13 godina,kazu mora i to da se plati pre podnosenja zahteva jer je to sa druge opstine pa im je komplikovana procedura da i to udje u reprogram,te kad sam to platio nemadoh para za ona 3 meseca koji su uslov za reprogram,tako da sad cekam da se ponovo skupi crkavica.
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od padobranac Pet 13 Maj 2016, 14:32

VELIKO HVALA
mislim da imam istu situaciju. samo malu prednost jer je mnogo sitno. jesi li otisao sam ili su te zvali
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od brat saja Pet 13 Maj 2016, 21:01

Ovca uvek ide sama na klanje.U mom slucaju sitnica je bila malo veca,23000 pa je bolelo.Jedino sto se nismo slozili je da li je potrebno uplatiti i februarske obaveze koje dospevaju u martu,ali kako su oni uvek u pravu nismo se puno ubedjivali.
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od ramplinstinski Ned 29 Maj 2016, 16:28

U petak su me zvali da podignem resenje o reprogramu, 200.000 duga 30 meseci po cca 7000 din...uplatio prvu ratu koja st9ze za naplatu 1.6....
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od padobranac Ned 29 Maj 2016, 18:44

hvala koja opstina
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od ramplinstinski Ned 29 Maj 2016, 23:43

Rakovica
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od brat saja Pon 30 Maj 2016, 21:30

Zasto samo 30 rata,tako si hteo ili....?
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od ramplinstinski Pon 30 Maj 2016, 22:34

Jeste, hteo sam tako, a mislim da je najmanja moguca rata u ovom reprogramu 4000
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od benakiba Pet 10 Jun 2016, 06:04

Ovako ili onako najebali smo kao žuti..dok mi potpisujemo reprograme i programe ilegalci sa 20% nesmetano rade, nelegalnih sve više i više i uzeti vožnju ispred splava ili kluba je postalo skoro nemoguća misija jer su sada zauzeli sve punktove gde iole ima posla..uostalom teško je i proći jer su parkirani svuda pa i po kolovozu u dva reda..šta misle komunalci, saobraćajci i inspektori ne znam ali je činjenica da živimo u totalnoj anarhiji i šta će biti sutra niko ne može da zna a tek za šest godina eee ko preživi pričaće..

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od padobranac Pon 29 Avg 2016, 16:26

KRENULO JE!

danas bio u PU zemun i potpisao resenje o reprogramu. dogovoreno na 36 rata i tako odradjeno. prva rata 02.09. sa srecom nam bilo...

pozdrav
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od BATICA 646 Pon 29 Avg 2016, 17:13


E baš će trebati sreće sledećih 1095 dana, bez bolesti i drugih malera
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od struja Pon 29 Avg 2016, 21:07

I koliko evra svaka rata?
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od padobranac Čet 01 Sep 2016, 19:36

BATICA 646 ::
E baš će trebati sreće sledećih 1095 dana, bez bolesti i drugih malera

a kada smo pa racunali na bolest i kvarove.
rata je 10000.
pozdrav
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi reprogram 2016 godina Empty Re: Novi reprogram 2016 godina

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu