Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi Sad - do 2014.

+50
mrchazz
peradetlic
pauk 523
ATILA NS 1020
brada
SITANS-Milan
popers
lektor
milangru
padobranac
bane driver.
bodi
as
Delphy
total_evil
miamilojevic
Velja
ramplinstinski
taxista n.s.
gagi187
brat saja
BATICA 646
microb
Musa
mrgud
Mapko
VENELUME
milan_so
to je to
Beki
angelina
magnum
boki705
trg
aleksaom
taxi-novi sad
Zokenzi
Alhemicar
maradona
drdr
jerotije318
zlaja
struja
taxi -ja
Slave
noddy
Moravac
Panco
ozalosceni
djerys
54 posters

Strana 10 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od peradetlic Ned 10 Feb 2013, 22:21

ATILA NS 1020 ::Ako nam je klozet najgori problem,pa to treba prvo rešiti onda u redu! Mi u NS smo ispred Vas jedino po pitanju tog klozeta! Ovo ostalo smo daleko iza Vas! Treba nam čitava decenija da bi došli na isto i to je znak pitanja!

skocko
mrdss


http://www.dnevnik.rs/novi-sad/za-42-stajalista-samo-dva-toaleta


Who is Nenad Vranešević?

Answer is here:

http://www.gstviapnezavisnost.org/index.php?option=com_content&view=article&id=181&Itemid=97 Veoma srecan

peradetlic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 75
Datum upisa : 07.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od ATILA NS 1020 Ned 10 Feb 2013, 23:07

Perice a šta nije jasno sada?
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od to je to Čet 14 Feb 2013, 18:57

Novi Sad - do 2014. - Page 10 D2305f2328

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od ATILA NS 1020 Čet 14 Feb 2013, 19:17

Ona narodna,dobar glas daleko se čuje a loš još dalje!! E tako je i sa g-dinom Jovićem,i sam čovek ne zna šta je rekao!! Pa se sada svima pravda kako to nije mislio!! A građani jedva dočekali da nas pljuju i pljuju!!


;d;rr;
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od miamilojevic Čet 14 Feb 2013, 23:31

Ko ..be te iste gradjane,neka kupe kola pa nek se voze,neka koriste raspali gradski prevoz,a bolje i nisu,svi bi oni da im obezbedis VIP uslove,da se baskare u tudjem radu i ulaganju a da sve to plate 2 evra....pola od njih bi poginulo kada bi im dali da rade nedelju dana na ulici...vikali bi svima kako cena treba da bude pet puta veca za ono sta se na poslu dozivljava...ko hoce,hoce...ako nece?daj da se razilazimo da ne radimo bar na svoju stetu

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od magnum Pet 15 Feb 2013, 10:59

Bio juče u Subotici.......svaki osmi taxi ima TX table! I svi 'ladno stoje na stanici...............čestitke, pozdravi!
Koga mi ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ;ff;t; ........ili, ko nas....... place
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od Alhemicar Pet 15 Feb 2013, 20:25

Nisam siguran ali mislim da u Subotici nisu u obavezi da uzmu tx tablice tj,mozes da biras jer hoces tx ili ne....Neka me neko ispravi ako gresim.
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od kosta232 Pet 15 Feb 2013, 22:15

Po zakonu taksi prevoznici nisu u obavezi da imaju tx tablice,odnosno posebna vrsta tablica izdaje se iskljucivo na zahtev vlasnika./teski kamioni ,prikolice,radna vozila,vucna vozila,itd/.Medjutim zbog borbe protiv nelegalnih prevoznika,procenjeno je da bi tx tablice dale rezultate,a rezultati su ponizavajuci.Vise stete su nanele regul.prevoznicima,kroz takse i papirologiju,a divljake takoreci nisu ni takli.Problem je u pregledu vozila/est.pregled/,odnosno bez tx tablica ,nema estetkog,sto je naravno neustavno i nezakonito.Po zakonu nismo u obavezi ,a po odluci grada Beograda jesmo,a svi znamo da su odluke pod zakonski akti i da moraju biti u skladu sa zakonom.Upravo zbog toga u nekim gradovima ima tx ,u nakima polovicno,a negde nisu u obavezi.Problem je sto u Srbiji nema odgovornosti,i sto sve mora da se dokazuje preko Ustavnog suda,ili da se resi strajkom,sto je malo tezi slucaj.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od peradetlic Sub 16 Feb 2013, 10:30

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Sitans

peradetlic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 75
Datum upisa : 07.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od lektor Sub 16 Feb 2013, 21:32

kosta232 ::Po zakonu taksi prevoznici nisu u obavezi da imaju tx tablice,odnosno posebna vrsta tablica izdaje se iskljucivo na zahtev vlasnika./teski kamioni ,prikolice,radna vozila,vucna vozila,itd/.Medjutim zbog borbe protiv nelegalnih prevoznika,procenjeno je da bi tx tablice dale rezultate,a rezultati su ponizavajuci.Vise stete su nanele regul.prevoznicima,kroz takse i papirologiju,a divljake takoreci nisu ni takli.Problem je u pregledu vozila/est.pregled/,odnosno bez tx tablica ,nema estetkog,sto je naravno neustavno i nezakonito.Po zakonu nismo u obavezi ,a po odluci grada Beograda jesmo,a svi znamo da su odluke pod zakonski akti i da moraju biti u skladu sa zakonom.Upravo zbog toga u nekim gradovima ima tx ,u nakima polovicno,a negde nisu u obavezi.Problem je sto u Srbiji nema odgovornosti,i sto sve mora da se dokazuje preko Ustavnog suda,ili da se resi strajkom,sto je malo tezi slucaj.

Sa skupa u Privrednoj komori Srbije 18. DECEMBAR 2012. na temu Suzbijanje sive ekonomije u drumskom saobraćaju:
" Načelnik Uprave saobraćajne policije Srbije Dragiša Simić kazao je da je glavni znak raspoznavanja legalnih taksija, oznaka "TX" na registarskim tablicama i da bi i sami građani radi sopstvene bezbednosti i bezbednosti svojih džepova trebalo da izbegavaju i prijavljuju divlje prevoznike." Smile
lektor
lektor
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 234
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od kosta232 Ned 17 Feb 2013, 20:33

Upoznat sam sa skupom u Privrednoj komori ,a takodje i sa izjavom gos.Simica,koja je u nacelu sasvim u redu,medjutim u praksi izgleda kao naucna fantastika.Nelegalni prevoznici na ocigled policije i inspekcije,rade to sto rade,vec sam pisao o tome,pa shodno sa tim tx tablice nemaju nikakav efekat.Isto tako je cinjenica da ima nel.prevoz.i sa tx tablicama,sto im omogucuju pojedina preduzeca i udruzenja.Problem divljih prevoznika nepostoji od juce ili od 18.dec.2012.niti od uvodjenja tx tablica.Podsecam kolege na KVISKA,koji je uveden upravo iz istih problema,i bio mnogo uocliviji nego tablica za zadnjim slovima tx,pa je i on ukinut,odnosno nije dao rezultate.Starije kolege se secaju crvenih komunalnih tablica,koje su stajale pored regisrarskih ,i one su bile uvedene zbog istih problema,takodje su odavno ukinute.Sve ovo govori da bez svakodnevne rigorozne kontrole,u koordinaciji policije i inspekcije,i poostravanje ,i striktno sprovodjenje zakona i propisa,nema suzbijanja nelegalnog prevoza.Setimo se pre godinu dve ,svakodnevnih akcija intervetne jedinice i inspekcije,rezultati su bili vise nego odlicni,nelegalni prevoznici su gotovo nestali.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od ATILA NS 1020 Ned 17 Feb 2013, 21:46

Mišljenja su različita,a jedno je sigurno u Srbiji sve mozeš falsifikovati i kopirati,pa tako i kviska,u NS su 2004 bile gradske table nešto slično kvisku i to su ljudi pravili,pa je palo u vodu!! A TX tablicu ne mozeš falsifikovati i napraviti jer je to krivično delo!! I najefikasniji način da se izboriš sa nelegalnim taxistima!! U NS TX tablica daje rezultat jer neregularni taxisti ne mogu da prođu pregled a kasnije i da registruju auto u SUP-u ako nemaju sve potrebne papire!! Ima određenih propusta i dovijaju se na različite načine da i to srede,ali opet to ne mogu svi!! Rentiranje,nelegalno iznajmljivanje i slično sa TX tablicama je skoro nemoguće ili bar za veliki procenat umanjeno!! Nema tog načina da se neregularni taxisti iskorene 100%,to je sigurno!!! A naša država i situacija gde ljudi rade za 200€ i mi tražimo uređenu oblast 100%,to je naučna fantastika!!!

;nenn;
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od kosta232 Ned 17 Feb 2013, 22:29

Nje stvar u misljenju nego u cinjenicama,svedoci istih smo mi sami svakodnevno.Suzbijanje nelegalnog prevoza,je jedan od osnovnih uslova za rad,pa ne mislite valjda da tih 200e treba da se prelomi preko nasih ledja,pa ce mo mi iz sazaljenja da tolerisemo nemar drzave i lok.samoup.Naravno da divlji prevoz ne moze da se iskoreni 100%,odnosno moze da se svede na podnosljivu meru,ima toga i u Evropskim gradovima,ali jako retko,i to na periferiji velikih gradova/imao sam prilike da se uverim/,ali ja govorim o javnom divljem prevozu ,u centralnim gradskim ulicama ,ispred nocnih klubova,svakodnevno bez sakrivanja na ocigled svih nas i nadleznih organa,to su cinjenice,a ne misljenje.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od miamilojevic Ned 17 Feb 2013, 22:46

Kupis autobus,stavis odredjeni broj,izadjes na liniju,skupljas putnike i naplacujes karte?????da li bi neko to sankcionisao?????cisto pitam,razmisljam???kad niko na to od nadleznih ne reaguje u mojoj profesiji,da probam i ja da otimam u tudjoj...kad je vec dopusteno,jer bas mi se vozi autobus Evil or Very Mad

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od brada Pon 18 Feb 2013, 01:36

Predlažem da svi zajedno razmišljamo o definisanju minimuma zajedničkog interesa...
Predlažem da prestanemo da se nadmudrujemo i filozofiramo...
Predlažem da prestanemo da se takmičimo u tome ko je bolje i više informisan o problematici u taksi servisima u Srbiji...
Predlažem da počnemo da čujemo druge...

Predlažem mojim kolegama, divnim ljudima, poslednjim romantičarima koji se vozaju ulicama sami ili sa strankama po gradovima, da počnemo da se više poštujemo...

PS Svi mi imamo dosta svojih predloga i različitih rešenja pokažite malo dobre volje jer vi to radite najbolje i svojim delima to pokazujete...
Ne udaljavajmo se više jedni od drugih...

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 155
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od ATILA NS 1020 Pon 18 Feb 2013, 01:52

brada ::Predlažem da svi zajedno razmišljamo o definisanju minimuma zajedničkog interesa...
Predlažem da prestanemo da se nadmudrujemo i filozofiramo...
Predlažem da prestanemo da se takmičimo u tome ko je bolje i više informisan o problematici u taksi servisima u Srbiji...
Predlažem da počnemo da čujemo druge...

Predlažem mojim kolegama, divnim ljudima, poslednjim romantičarima koji se vozaju ulicama sami ili sa strankama po gradovima, da počnemo da se više poštujemo...

PS Svi mi imamo dosta svojih predloga i različitih rešenja pokažite malo dobre volje jer vi to radite najbolje i svojim delima to pokazujete...
Ne udaljavajmo se više jedni od drugih...

Kolega pa mi živimo u Srbiji gde je sve to nemoguće!! To je jako lepo,divno i bajno!! Ali kod nas to ne prolazi,teško je ovde priznati da je taj drugi pametniji,bolji,sposobniji,.......itd!!
mrdss
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od kosta232 Uto 19 Feb 2013, 16:55

Sve ovo o cemu pisemo postoji i u drugim zemljama,odnosno nije svojstveno samo za Srbiju.Zloba ,zavist,sujeta,su osobine ljudi na celoj planeti.Gradjani Srbije nisu nista gori od ostalih,pa bi bilo dobro da se malo vise cenimo,kako bi nas i drugi vise cenili.Ni od jadnog Italijana,Nemca,ili Fancuza,ne mozete cuti da ruzno govori o svojoj Drzavi i naciji,pa kolko god bilo tesko stanje.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od mikiilic Sre 20 Feb 2013, 08:46

mikiilic
mikiilic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 187
Godina : 62
Location : B.Brdo
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od ATILA NS 1020 Sre 20 Feb 2013, 09:06

Sve je to lepo,ali nije realno!! Kolege koje se nadaju tim parama računaju broj poziva po starim cenama,a po ovim cenama daleko ima manje posla,manje poziva i teško je utvrditi stvarnu izgubljenu dobit!! Sve su nagađanja!! Mislim da tu nema prostora za bilo šta,a bilo bi dosta i 300000!!!!


mrdss
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od brada Pet 22 Feb 2013, 03:42

A jel' se ovo odnosi samo na taksiste u Novom Sadu...?
Mislim...
Šta reći...
A kolege iz jednog UDRUŽENJA toliko apeluju...
Šteta...
Poz...

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 155
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty NIKAD IZVINI

Počalji od lektor Pet 22 Feb 2013, 08:15


Da se malo podsetimo

;;linnk;
od SITANS-Milan taj Uto 27 Mar 2012, 01:51


Cilj reprogramiranja mora biti uključivanje dužnika u legalne tokove poslovanja ili njihovo brisanje iz APR. Sve ostalo je mlaćenje prazne slame u cilju održavanja stanja kakvo jeste, a koje odgovara samo vlasnicima radio centara.
Šta će biti sa onima kojima se zamrzne dug, a ne budu plaćali tekuću obavezu?
od peradetlic
taj Uto 23 Okt 2012, 21:56


lektor
lektor
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 234
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od ATILA NS 1020 Pet 22 Feb 2013, 10:05

lektor ::

Da se malo podsetimo

;;linnk;
od SITANS-Milan taj Uto 27 Mar 2012, 01:51


Cilj reprogramiranja mora biti uključivanje dužnika u legalne tokove poslovanja ili njihovo brisanje iz APR. Sve ostalo je mlaćenje prazne slame u cilju održavanja stanja kakvo jeste, a koje odgovara samo vlasnicima radio centara.
Šta će biti sa onima kojima se zamrzne dug, a ne budu plaćali tekuću obavezu?
od peradetlic
taj Uto 23 Okt 2012, 21

Eto ga,šta reći! Juče pričam jedno sutra drugo!! To nije lepo!! Ali šta da se radi zemlja Srbija!! Tako je to kod nas!! A izvini,nisam majke mi i slično,to ne postoji!!










;dpr;;





ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od brada Pet 22 Feb 2013, 14:43

Dva...

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 155
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od kosta232 Pet 22 Feb 2013, 16:26

Placane poreza, doprinosa,i drugih javnih prihoda je privatna stvar svakog gradjanina Srbije.Zakon o poreskom posupku je odredio jasnu proceduru u slucaju dugovanja,putem kamata i prinudne naplate,sta sa tim ima neko udruzenje ,ili sindikati nevidim vezu.Ako poreski obaveznik,kasni sa uplatom 30 dana a PU PRVI DAN PO KASNJENJU NE POKRENE PROCEDURU U SKLADU SA ZAKONOM O PORESKOM POSTUPKU,POCINJE DA TECE ZASTARELOST.AKO SE I U NAREDNIH 5 GODINA NASTAVI SA ISTOM PRAKSOM ,DUG ZASTAREVA.Pogresno je usko posmatrati samo taksi del.Dugovanja cele privrede po raznim osnovama mere se stotinama milijardi din.pa kada bi Drzava obrisala iz APR 80,90,POSTO PREDUZECA,PREDUZETNIKA,JAVNIH PRED,I DRZAVNIH FIRMI,NASTALI BI JOS VECI PROBLEMI NEGO STO SU BILI.Kakav mentalni i fizicki sklop imaju pojedinci koji misle da brisanjem drugih,i na nesreci i muci ,grade svoj uspeh.U velikoj su zabludi ako smatraju da ce osati sami na uluci i zaraditi MILIONE.Vrlo brzo ,ce broj biti popunjen stranim kompanijama,koje obrcu milione eura dnevno,i bukvalno obrisani sa trzista.Nesto slicno je pokusano 2009,u vezi fisk.kasa,bojle obavesteni to znaju.Sa tim u vezi savetujem kolege da se ne stide svojih dugovanja,i ne nasedaju na provokacije pojedinaca,jer su u to stanje dovedeni ne svojom krivicom,nego losim sistemom,i nemarom Drzave,i lok,samop.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od miamilojevic Sub 23 Feb 2013, 14:18

pkl

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Na ulicama samo taksisti sa TX tablicama

Počalji od Zokenzi Pon 04 Mar 2013, 23:22

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od ATILA NS 1020 Pon 04 Mar 2013, 23:52

Jedno je sigurno manje taxista na ulici, bolji pazari i više posla!!! Manje otpadanje po stajalištima i više mesta na taxi stajalištima!! Imaš gde statiti jer si to mesto za stajaliste platio!!
mrdss

ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od Zokenzi Uto 05 Mar 2013, 00:07

Svaka čast bravo
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od ATILA NS 1020 Čet 09 Maj 2013, 13:06

ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od ATILA NS 1020 Pet 10 Maj 2013, 17:27

ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od pauk 523 Sub 11 Maj 2013, 19:36

Ništa ne reći.Samo ih naći i ispeći.
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od struja Sub 11 Maj 2013, 20:16

Od svega toga ce ih proglasiti NEURACUNLJIVIM!???
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Pokreću postupak procene ustavnosti odluke o cenama Taksistima nametnuta treća tarifa

Počalji od Zokenzi Uto 14 Maj 2013, 23:00

Novosadska taksi udruženja u narednim danima pokrenuće postupak procene ustavnosti odluke Grada o utvrđivanju ekonomski najniže cene po kojoj se mora obavljati taksi prevoz na teritoriji Novog Sada iz novembra prošle godine.
Prema rečima direktora „Crvenog taksija“ Miodraga Grandića, najveći problem predstavlja cena treće tarife, koja je dvostruko veća od redovne, što se u poslednje vreme odražava na obim posla koji je značajno smanjen.

- Firme „Crveni taksi“, „Red taksi“, „SOS taksi“, „MB taksi“, „Delta taksi“, „Grand taksi“ uz podršku Sindikata taksista „Nezavisnost“ i Sindikata taksista Novog Sada pri Samostalnom sindikatu Srbije dogovorile su se da pokrenu inicijativu za ocenu ustavnosti odluke Grada. Sporna je treća tarifa, koja je dvostruko skuplja od redovne, što je jedinstven slučaj u Srbiji. Cenu od 98 dinara po kilometru naši građani ne mogu da plate, zbog čega i oni i mi trpimo velike gubitke - kazao je Grandić i dodao da je za prvomajske praznike bilo 470 vožnji, što je čak 2.000 manje nego u istom periodu prošle godine:

- Mi i dalje osećamo veliki pad u poslu, jer su građani revoltirani. Iako to nismo želeli, morali smo da vozimo kompletne praznike po toj trećoj tarifi i od tada imamo veliki pad posla. Ova odluka doneta je bez ikakve konsultacija sa taksistima ili sa nekim stručnjacima za saobraćaj, a kontrole inspekcije bile su veoma učestale u prazničnim danima, kaže Grandić.

Atila Burak iz Sindikata „Nezavisnost“ rekao je da je bar 80 odsto taksista protiv cene treće tarife.
- Mi smo u septembru poslali dopis Gradu, a potom još dva puta u aprilu i nismo dobili odgovor. Bar 80 odsto udruženja je za to da se treća tarifa izjednači sa drugom - zaključio je Burak.


http://www.danas.rs/danasrs/srbija/novi_sad/taksistima_nametnuta_treca_tarifa.40.html?news_id=260703



Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od miamilojevic Uto 14 Maj 2013, 23:22

Bolje da Vam ta treca bude prva Very Happy

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od ATILA NS 1020 Sre 15 Maj 2013, 00:17

Verovatno se nismo razumeli! Niko nije protiv treće tarife,vangradske!! Kod nas se u vreme praznika vozi trenutno po IIItarifi koja je 98din,a to je jača cena nego kod Vas što se vozi za vreme praznika i velika većina taxista je da se za praznike vozi po II tarifi kao što je cena i za noćni rad! Spomenuta je i nedelja,po gradskom rešenju nedelja dan se vozi po I a mi hocemo da bude II tarifa! Kao što je svugde u normalnom svetu! A što se tiče ustavnosti mi sigurno nećemo podnositi Ustavnom sudu Srbije za ocenu ustavnosti gradske odluke,ima i ta izjava samo što su to odsekli! Rečeno je da ćemo se pridržavati donetog rešenja,dok grad ne odluci drugačije a do tad vozimo po III za praznike kako stoji sada u rešenju!
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Novi Sad: Taksisti traže panik tastere

Počalji od Zokenzi Sre 22 Maj 2013, 21:33

POSLE slučaja koji se dogodio prošle nedelje, kad je jedan novasadski taksista misteriozno nestao, njegove kolege izrazile su zabrinutost za svoju bezbednost i nezadovoljstvo što su svakodnevno na meti siledžija i opasnih ljudi. Zbog sve češćih slučajeva nasilja nad taksistima, oni su najavili konkretne korake za povećavanje bezbednosti, a jedan od njih je i nabavka “panik tastera”.
- Takav uređaj košta oko 100 evra, a cena se umanjuje na količinu kupljenih uređaja - rekao je Atila Bujak, poverenik Sindikata autoprevoznika i taksista “Nezavisnost”.
-Pregovaramo sa nekoliko firmi o nabavci “panik” tastera. U vozilu bismo imali tajno dugme, koje je povezano sa GPS uređajem. Kad bi došlo do kritične situacije, taksista bi samo pritisnuo dugme, a signal bi dospeo u dispečerski centar. Vozilo bi odmah bilo locirano i kolege bi pozvale policiju.
Da bi se zaštitili, taksisti će sa gradskim vlastima razgovarati kako da povećaju sopstvenu bezbednost. Taksisti očekuju da im grad novčano pomogne da se tehnološki što bolje opreme.
PREDSEDNIK republičkog Sindikata taksista “Nezavisnost”, Branko Vitorović, kaže da će državnim organima ponovo podneti inicijativu da taksisti konačno dobiju status službenog lica. On podseća da su taksisti ugroženi u celoj Srbiji, a da je jedan u Beogradu isečen mačetom.
- Strahujemo za sigurnost i život. Radimo rizičan posao, svako kome padne na pamet može da nas vređa i napada - tvrdi Bujak.
- Gotovo da nema taksiste koga putnici nisu vređali i psovali, a neki su dobili batine i opljačkani. U javnosti se o tome zna, ali ništa se ne preduzima.
Kako kaže, neke njegove kolege su pretukli, a šestorici su pretili pištoljem. Oni su putnike vozili u Beograd, a kad su stigli, umesto da plati, mušterija je izvadila pištolj i otela novac od taksiste.
Podsećamo, Zlatko Tomić (52), član Udruženja “Naš taksi”, koji je nestao prošle srede, još nije pronađen. Na putu Irig - Šatrinci u petak je nađeno zapaljeno vozilo i u njemu ugljenisano telo, a sumnja se da je reč o Tomiću. Međutim, obdukcijom nije utvrđen identitet nastradale osobe.

http://www.novosti.rs/vesti/srbija.73.html:434339-Novi-Sad-Taksisti-traze-panik-tastere
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od ATILA NS 1020 Čet 13 Jun 2013, 09:40

Opet NOVI SAD!!!

http://www.021.rs/Novi-Sad/Hronika/Saobracajci-ispisivali-kaznu-taksisti-dok-je-u-njega-bio-uperen-pistolj.html

Milan Ostojić je i oko Nove godine imao sličnu situaciju,lično ga poznajem pa znam za prethodni slučaj!!!
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od Zokenzi Pon 17 Jun 2013, 23:06

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od to je to Pet 27 Sep 2013, 22:26

Novi Sad - do 2014. - Page 10 D2305f2328

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od jerotije318 Pet 27 Sep 2013, 22:41

Pa sta je to cudno ?
Kod nas u Beogradu je X nas platilo poznavanje grada. Isli smo na polaganje i na ispitu samo upisivali ime i prezime.
To je javna tajna kao i ona sta rade prodavci na benzinskim pumpama.
Ne znam dali nove kolege polazu poznavanje grada kao mi pre 22 godine al tako je bilo za vreme Milosevica
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od magnum Sub 28 Sep 2013, 14:04

Ne greši dušu,Jero.Davno beše, al' ko juče da je.Sišli smo u inspekciji u podrum,tj., donji nivo i uredno po jedan u klupi radili pod budnim okom Zvezdane i još jedno četvorice, petorice od kojih su dvojica bili u plavim mundirima.I posle sat vremena nam oduzeše papire,,,,,, Nije to baš bilo tako lako i nimalo naivno! ;nenn; 
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od jerotije318 Sub 28 Sep 2013, 14:45

Moja grupa nije bila tako kontrolisana
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od struja Sub 28 Sep 2013, 15:36

Mene su slucajno "mangupi" nagovorili da polazem. Rekli, ajde bre nije to bas toliko velika lova da ne mozes da das (bilo je ~400 DM) a i trebace ti mozda nekada u zivotu. Neka diplome nece hleba da ti trazi. A ionako ti skola ide od ruke.

Posle sam ukapirao da im je trebao neko ko zna Engleski jezik da bi im pomogao u prepisivanju. Znao sam i znamenitosti grada onako dobro. Ali ulice nikako, kao sto ih i dan danas slabo poznajem. Valjda nece u glavu i to ti je.

U Saobracajnoj skoli na polaganju, ja njima napisao engleski i ko je bio Knez Mihailo, sa napomenom da nema "J" i opet ga polovina stavila u rec. A oni meni resili zadatak kako stici od hotel Moskva do hotel Jugoslavija?

Dvojica su samo pali iz grupe od pune ucionice.

PS. Ako mislite da su pitanja formalna mozete se iskusati u znanju na ovoj stranici:
https://taxi.darkbb.com/t1213-testovi-poznavanje-grada-beograd#49461
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od jerotije318 Sub 28 Sep 2013, 19:56

Dvojica su samo pali iz grupe od pune ucionice. ::
Nisu platili Very Happy 

A ti si dobro prosao sa 400 DM. Ja sam dao 500 Sad 
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od ATILA NS 1020 Pon 30 Sep 2013, 10:53

Ovde su plaćali za diplome manje nego što je bio ispit,a plus i ne izađeš! Biće tresla se gora,rodio se miš!
ATILA NS 1020
ATILA NS 1020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Godina : 48
Location : novi sad,telep
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od Zokenzi Pet 29 Nov 2013, 08:41

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od to je to Čet 12 Dec 2013, 19:09

Novi Sad - do 2014. - Page 10 D2305f2328

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Linkr

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od plavi Čet 12 Dec 2013, 23:24

Šta nam rade? Da neće možda da nam uvedu da nosimo pelene za odrasle................

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 208
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi Sad - do 2014. - Page 10 Empty Re: Novi Sad - do 2014.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu