Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi nacrt Zakona o taxi-ju

+17
plavi
Velja
Admin
benakiba
to je to
VENELUME
struja
mareska
ramplinstinski
Šetač
BATICA 646
Dr.Agoljub
zlaja
gagi187
kole 44
Blackshadow
padobranac
21 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od maleks Sre 11 Apr 2018, 15:57

Pozdrav svim kolegama. Vidim da je taxi forum izgubio svrhu postojanja, ali tema kao što je novi zakon, nova radna grupa na kojoj praktično nemamo našeg predstavnika. Zatim cargo, cammeo... Sramota za administratore, jer ovo je najvažniji momenat u taksi istoriji beogradskih taksista.

maleks
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 26
Datum upisa : 28.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od BATICA 646 Čet 12 Apr 2018, 02:22

Ajd što je forum igubio svrhu nego je i taksiranje odavno ,samo što još mnogi nisu svesni.
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od padobranac Čet 12 Apr 2018, 03:36

maleks ::Pozdrav svim kolegama. Vidim da je taxi forum izgubio svrhu postojanja, ali tema kao što je novi zakon, nova radna grupa na kojoj praktično nemamo našeg predstavnika. Zatim cargo, cammeo... Sramota za administratore, jer ovo je najvažniji momenat u taksi istoriji beogradskih taksista.

Ok. Pozdrav tebi i ako imas neke informacije napisi ovde inpodeli sa nama.
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od Blackshadow Čet 12 Apr 2018, 12:39

maleks ::Pozdrav svim kolegama. Vidim da je taxi forum izgubio svrhu postojanja, ali tema kao što je novi zakon, nova radna grupa na kojoj praktično nemamo našeg predstavnika. Zatim cargo, cammeo... Sramota za administratore, jer ovo je najvažniji momenat u taksi istoriji beogradskih taksista.

Kako nemamo?
Aca Bijelić - SATUS (ili kako već) kaže da predstavlja 4000 taxi preduzetnika (pink, naxis, lux, alfa, bg...)
Čubranović, Vitorović - NEZAVISNOST ? članova (isto što i Bijelić)
Bulatović - SITAB (Ne znam koliko članova, po rečima Bulatovića jedini po zakonu!)
i Ugovorna TAXI KOMORA (nepoznat br članova) koja ima status posmatrača u radnoj grupi


Ima par grupa na FB, neki pokušaji samoorganizovanja itd

Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od maleks Čet 12 Apr 2018, 13:02

Upravo to i kažem, praktično nemamo predstavnika. Navodno Sitab koji je aktivni član nove radne grupe zastupa nas obične taksiste i taxi komora ukoliko dobije na članstvu i bude pregovarač, a ne posmatrač. O ovima drugima je suvišno govoriti, nego potpisati peticiju koja je navodno već krenula po ts da nas Bjelić ne zastupa i ne predstavlja. Nek objavi neko predlog Zakona po kojem će nas biti oko 20000, jer prelazimo u DOO, otvaraju se širom vrata za uber, kombi će moći da obavlja taxi prevoz, dakle svi u Gea turs i slične. Da ne pominjemo cargo za koje je zadužena turistička inspekcija?! i cameo. Instalirajte aplikaciju cargo da vidite koliko ih ima, rade bez table, bez taksimetra?! Pozdrav!

maleks
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 26
Datum upisa : 28.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Čet 12 Apr 2018, 13:41

Mislim da može da prođe jedino taj što je po zakonu a ovi što su nas branili do sada treba da odstupe. Dosta je bilo više,još od 2005. do danas. I šta su uradili osim jedinstvene cene,ograničenja broja izvršilaca, dva reprograma...Lepo kaže ovaj po zakonu(na fejsbuk strani):

"Kolege, nije dobro ono što se dešava, pretnje od kamera,car goo ili unera..nam sve to, neko se igra sa našim poslom, zakon koji je trebalo da reši sve probleme još 2011 kada je SITAB bio masovan, prerađen je ponovo 2015 a radi se i sada.

SITAB sve svoje dopise je objavio, ciljevi su i sada isti, zaštita taxi preduzetnika.

Moramo ponovo da se aktiviramo, pozivamo sve stare i nove članove da se udružimo i zaštitimo svoje interese i sačuvamo posao, i ne dozvolimo da nas neko uništi.SADA SE TO RADI, TREBA NAM LJUDI KOJIMA VERUJEMO U RADNOJ GRUPI,A NE SINDIKATI I PREDSTAVNICI VLASNIKA."

Poziv svim taksi preduzetnicima stoji, vi se sada pitate dok još nije kasno...

www.sitab.rs"

Verujmo u glasine, jeb.š činjenice !

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Pet 13 Apr 2018, 14:55

maleks ::Nek objavi neko predlog Zakona po kojem će nas biti oko 20000, jer prelazimo u DOO

Drage kolege, malopre sam na Delti kod kolege iz sindikata video predlog novog Zakona. Posebno me je interesovalo ovih predviđenih  20000 taksista koliko je navedeno u peticiji i prelaska u DOO. A u predlogu doslovno stoji " NORMATIV JEDNO VOZILO NA 400 STANOVNIKA".O obavezi prelaska u DOO ni traga. Predpostavljam da su autorima peticije dobro poznate ove činjenice. Nameće mi se zaključak da neko svesno manipuliše taksistima. U situaciji kada se pojavljuje toliko problema sa alternativnim vidovima prevoza, neko hoće da menja ekipu sa najviše znanja i iskustva ,meni bi to predstavljalo početak sunovrata ovog našeg posla. Mi moramo da se menjamo nabolje u svakom pogledu, svaka stagnacija će predstavljati početak našeg kraja. Ovo vam pišem ,jer me se zaista tiče šta će biti sutra.
Na kraju povodom svega ovoga setih se  aforizma: Ovce provedu život plašeći se vuka, a na kraju i pojede čoban.

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od maleks Pet 13 Apr 2018, 15:34

Niste pročitali da pravno lice(DOO) ima pravo na MINIMUM JEDNOG ZAPOSLENOG VOZAČA. Dakle da ne ulazim u polemiku na ovaj način, sasvim je jasno koga vi predstavljate, uostalom objavite ovde predlog Zakona da svi vide. Vi nas sigurno ne predstavljate, i budite sigurni da neće proći, za koliko god ste nekome nešto obećali zajedno sa pom. ministra. Pozdrav!

maleks
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 26
Datum upisa : 28.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Pet 13 Apr 2018, 18:20

Pa šta će ti novi Zakon kada nisi ni stari pročitao.To što ti pišeš stoji u starom Zakonu Ajde pročitaj stari ali sa razumevanjem. Hvala Bogu da nas ti i tvoji ne predstavljate.
A da,to je stajalo i u Zakonu iz 2011, a pošto si ti ušao jesenas u taksi razumljivo da ne znaš.

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od maleks Sub 14 Apr 2018, 05:19

Na moju žalost čitao sam mnoge zakone, potpuno je jasno ko je ko. Ja predstavljam isključivo sebe i svoju porodicu, a kako ste taksiste vi predstavljali svima je jasno. Ali vi nas više nećete predstavljati...

maleks
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 26
Datum upisa : 28.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Sub 14 Apr 2018, 13:55

Dragi kolega, vidim da je tobom lako manipulisati i da te činjenice ne vode u rasuđivanju. Samo se nadam da nije veliki broj kolega koji tako razmišljaju, jer u suprotnom predviđam da bi ovaj period od poslednjih 10-15 godina mogao postati samo lepa uspomena u vrlo kratkom roku. Demantuj me,pa ti i tvoji objavite taj predlog Zakona po kojem će nas biti oko 20000, jer prelazimo u DOO, otvaraju se širom vrata za uber i šta već navodiš.
I molim te da mi pojasniš ovo na kraju:"i budite sigurni da neće proći, za koliko god ste nekome nešto obećali zajedno sa pom. ministra."

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od maleks Sub 14 Apr 2018, 22:31

Kolega u sadašnjem Zakonu nema ništa vezano za pravna lica, već to piše u aktuelnoj gradskoj odluci o auto taksi prevozu, koja je podzakonski akt što vi sigurno znate, ali da bude i drugima jasno. Svi smo svedoci kako je tu odluku grada Beograda iskoristio jedan bivši vlasnik udruženja, i izbacio na ulicu veliki broj tx vozila koje voze potpuno neregularni vozači, a država je praktično takvima otvorila vrata da za određen novac rade potpuno neregularne stvari, naravno nama na štetu. Vi isto jako dobro znate koliki je broj kolega koji nisu ušli u reprogram ili koji nemogu da ga isprate i tu dolazimo do onoga o DOO, jer neki su već prodali svoje dozvole Cameo potpuno ignorišući sadašnji Zakon iako su dozvole vlasništvo grada i ne postoji regularan način da oni to rade. Međutim kada im novi Zakon omogući da svoje taksi dozvole prebace na DOO, oni po Zakonu (nekom drugom) mogu slobodno da trguju svojim DOO i da prodaju bilo kome ko ima novac ili interes da ih kupi. Dakle širom se otvaraju vrata za neke ubere... Automatski taj neko stiče pravo da zapošljava nove ljude, možda ne 20000, ali sigurno u kratkom roku biće nas duplo, što složite ćete se nama nikako nije u interesu. Cargo već duže vreme obavlja taksi prevoz bez taksimetra, krovne oznake, bez tx tablica, registrovani u ministarstvu turizma?!, za njihov rad je nadležna turistička inspekcija?!, vozači bez i jednog ispunjenog uslova, nebezbednih vozača nikakav porez ne plaćaju, voze jeftinije i plaćanje se vrši preko PayPal takođe nezakonito jer NBS još uvek nije dozvolila takav vid plaćanja u Srbiji. Dakle odmah morate da ih tužite, da im se zabrani dalji rad, jer je napravljen niz zakonskih prekršaja, sve na štetu regularnih taxi preduzetnika koji su u poreskom sistemu i od čijih obaveza država i funkcioniše. Nama odmah tražiti isplatu odštete jer smo izgubili deo zarade, i tačno utvrditi ko je odgovoran za njihov rad. Očekujemo odmah adekvatnu reakciju, jer vam je sigurno jasno koliko će sve ovo biti zanimljivo medijima(za naslovne strane) kada ima očiglednih zakonskih propusta, očiglednih primera korupcije... Da ne bi došlo do još većeg haosa, a jasno vam je da kada se udružimo možemo sve što je u skladu zakonskih okvira i da ostvarimo. Što se tiče vašeg poslednjeg pitanja, moramo se složiti da je najblaže čudno da u trenutku kada Cameo, na neregularan način pokušava da uđe na naše tržište, neko pokušava da menja Zakon i njima otvara vrata. Ukoliko ste se vi osetili prozvanim, ja vam se izvinjavam, ali nisam siguran da pomoćnik ne koristi svoju funkciju zarad nečijih interesa, koji nesumnjivo ne odgovaraju domaćim taksi preduzetnicima. Pozdrav!

maleks
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 26
Datum upisa : 28.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od maleks Sub 14 Apr 2018, 22:57

Izvinjavam se svima na dugačkom postu, ali moram još nešto da kažem, zbog ozbiljnosti teme. Sada ne treba ni vi, ni ja, ni neko treći da nas zastupa, nego ozbiljan advokatski tim koji će zastupati isključivo interese taksi preduzetnika glavnog grada i cele Srbije i ne dozvoliti nikome kako mu se ćefne da menja Zakone, kasnije radi neke izmene, dopune koji će nama naneti neprocenjivu štetu. Isključivo se mi regularni taksisti pitamo. Pozdrav!

maleks
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 26
Datum upisa : 28.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Ned 15 Apr 2018, 08:40

maleks ::Sada ne treba ni vi, ni ja, ni neko treći da nas zastupa, nego ozbiljan advokatski tim koji će zastupati isključivo interese taksi preduzetnika glavnog grada i cele Srbije i ne dozvoliti nikome kako mu se ćefne da menja Zakone, kasnije radi neke izmene, dopune koji će nama naneti neprocenjivu štetu. Isključivo se mi regularni taksisti pitamo. Pozdrav!
Dragi kolega, upravo se ovim predlogom Zakona žele ustanoviti mehanizmi za rešavanje mnogih problema , koji postojećim ne mogu biti rešeni. Svi ga kritikuju a niko ga nije video. Deluje mi kao kampanja, verovatno u interesu onoga ko ju je pokrenuo. Ja lično više verujem ekipi koju pratim od 2005 i koja se istinski bori za našu profesiju i ima konkretne rezultate i odgovore na probleme koji se vremenom samo množe. I naravno u saradnji sa advokatima, jer sami advokati bez učešća ljudi iz struke ne bi doneli željene rezultate. Što se ulaska Camea tiče, oni su u sistem ušli sa jednim vozilom, a da li će i koliko narasti zavisi od nas samih. Pozdrav,takođe!

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od gagi187 Ned 15 Apr 2018, 10:25

maleks :: jer neki su već prodali svoje dozvole Cameo potpuno ignorišući sadašnji Zakon iako su dozvole vlasništvo grada i ne postoji regularan način da oni to rade
Od kada se ovo radi na ovaj način?
gagi187
gagi187
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Svi sve znamo ali slobodno tržište nekada kroji po svome i...

Počalji od zlaja Ned 15 Apr 2018, 11:10

kole 44 ::...a da li će i koliko narasti zavisi od nas samih. Pozdrav,takođe!
Tačno tako, i pored jasnog člana istog zakona koji se sada dopunjuje i menja, 20% taksista preduzetnika u Gradu daju svojim slobodnim izborom popust od 20%. Cammeo doo koristi istu rupu koju su do sada iskoristili mnogi drugi a poslednji primeri su STB Taxi, BGTaxi 19800 ili novonastala TAXI Udruženja Građana. Sadašnju situaciju možemo gledati kako "kole 44" lepo kaže, kao kampanju, koju opet neka tržišna logika nameće, tj proanalizirajte strukturu odgovornih lica u Ugovornoj privrednoj taksi komori, STB-u ili Satusu i sve postaje daleko jasnije.
Da ne dužim, igra već viđena, u igri su samo neki novi-stari igrači, ko preživi pričaće.
Pozdrav Zlaja Very Happy
Ps Da ne bude zabune, bez obzira na moju uzdržanost i prema SATUS-u i UPTKS-u mislim da je ovo što se sada dešava bolje za sve vas zajedno, taksi preduzetnike!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od Dr.Agoljub Ned 15 Apr 2018, 17:13

U frazonu neko što prodaje svoje usluge presuzetnicima a i zastupa ih? nisam odavde

Dr.Agoljub
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od BATICA 646 Pon 16 Apr 2018, 01:30



Tresla se gora rodio se ..

Novi(stari) predstavnik taksista,udruženje građana,taksi udruženje i svi imaju jedan cilj,da pomognu taksistima u rešavanju problema u njhovoj delatnosti,  ko će da im zarađuje.


zlaja ::proanalizirajte strukturu odgovornih lica u Ugovornoj privrednoj taksi komori, STB-u ili Satusu i sve postaje daleko jasnije.

BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Sre 18 Apr 2018, 22:06

Pre ili kasnije sve postane jasnije.

Letak koji se delio večeras.


Novi nacrt Zakona o taxi-ju 14t31n6



Novi nacrt Zakona o taxi-ju 9hos44




Razumem da svako bira svog predstavnika u radnoj grupi prema ličnim interesima, ali da meni neko brani da imam svog predstavnika i da zato protestuje smatram apsurdnim.

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od BATICA 646 Sre 18 Apr 2018, 23:04

Kao i uvek sve predstavnici taksi udruženja i privrednog društva tj. doo firmi a taksi prduzetnici cekaju da im se napravi izmena zakona , udeli vožanja od spomenutih.
---- A zasto se nikad ne spominje ili traži da se vožnja na telefonski poziv dodadno naplaćuje, na primer 65 din a ako stranka ne izadje dodatnih 100 din se zadužuje tel. broj sa koga je pozvan taksi.
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od Dr.Agoljub Čet 19 Apr 2018, 01:03

El si ti sam smisio il si cuo na komgresu? A za poziv sa govonice da se tarifira tekolmu. Po drugoj tarifi? nisam odavde

Dr.Agoljub
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od Šetač Čet 19 Apr 2018, 03:59

Da li tacka 3 podrazumeva i princip jedno vozilo jedan vozac? Takodje i kriticna tacka 4 je malo nejasna, kako nameravaju da "urede" limo servis i slicne paravane za nelegalno taksiranje (da ih legalizuju ili ukinu), a tacka 5 je po meni nepotrebna jer omogucava mahinacije tako da vise stete nego koristi od nje. Taksista koji ne moze da popravi svoj automobil i ne treba da radi.
Ne pripadam ni gore pomenutim, ni dole pomenutim i ne znam vise kojim grupama i predstavnicima, samo se pitam kao najobicniji taksista, pa bi bilo dobro da se razjasne stvari i pokrene polemika jer svima je slogan "MI radimo u VASEM interesu, a ovi DRUGI rade PROTIV vas" pa sad ti budi pametan koga da podrzis.
Šetač
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 247
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od mareska Čet 19 Apr 2018, 13:11

Ja kao prosecan srpski gradjanin koji prevaren vec nekoliko puta..
Mogu na osnovu svega prilozenog,da potvrdim da su Aca Bjelic i ekipa uzeli neku lovu da proguraju ovu pricu.


Poslednji izmenio mareska dana Pet 20 Apr 2018, 02:51, izmenjeno ukupno 1 puta

mareska
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 227
Location : bg
Datum upisa : 26.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Čet 19 Apr 2018, 20:11

Ma gde prosečan...

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od mareska Pet 20 Apr 2018, 02:52

kole 44 ::Ma gde prosečan...
Lupi placenik i ostade ziv..

mareska
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 227
Location : bg
Datum upisa : 26.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Pet 20 Apr 2018, 03:42

Baš tako.

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Pet 20 Apr 2018, 05:11

Šetač ::Da li tacka 3 podrazumeva i princip jedno vozilo jedan vozac? Takodje i kriticna tacka 4 je malo nejasna, kako nameravaju da "urede" limo servis i slicne paravane za nelegalno taksiranje (da ih legalizuju ili ukinu), a tacka 5 je po meni nepotrebna jer omogucava mahinacije tako da vise stete nego koristi od nje. Taksista koji ne moze da popravi svoj automobil i ne treba da radi..

Pod tačkom 3 nije ko može da obavlja prevoz,ali znam na šta misliš. Ono što je u važećem Zakonu se ne dira. Svaki član radne grupe može zahtevati da se taj princip jedno vozilo jedan vozač ugradi u novi Zakon. Da li je to u skladu sa Ustavom i ostalim sistemskim Zakonima je drugo pitanje, ali bi to svi podržali(da podsetim da je Ustavni sud  već jednom doneo  odluku da je ograničenje broja vozača neustavno, pa se prešlo na ograničenje broja vozila)
Pod tačkom 4 se traži da se ono što se odnosi na rad limo servisa(i što je definisano jednim jedinim članom u Zakonu o trgovini) prebaci u Zakon o saobraćaju i da se precizira šta je limo servis, uslovi za vozila(visoka klasa a ne punto),uslovi za vozača, način rada(to nije prevoz od tačke a do tačke b) i slično
Tačka 5 se odnosi samo na vozila koja su već u sistemu. Pokvari ti se ili ošteti auto, popravka traje mesec dana, tvoj prijatelj taksista ti ponudi da koristiš njegovo vozilo kada ne radi(malo je takvih),odete kod ovlašćenog organa da vam izda dozvolu za takvo korišćenje na taj rok.
I na kraju, sve su ovo samo predlozi a šta će biti usvojeno zavisi od Ministarstva. Voleo buh da vidim i predloge Komore i Sitaba ako ih ima  pa  da probamo i njih da ocenimo.

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Nije lako, svi su u pravu i teško je odlučiti se!

Počalji od zlaja Pet 20 Apr 2018, 06:09

kole 44 ::...ako ih ima pa da probamo i njih da ocenimo.
Ko pažljivo prati-čita, sve mu je jasno, taxi predstavnici, porezi, popusti, divljaci, lopovi, preduzeća ili udruženja, nelojalna konkurencija, problemi su isti sve ove godine. Nema argumentovane i zdrave diskusije, svako hoće da je važan i misli da je najpametnije, i eto gde se stiglo!
Šta je rešenje, naravno naći kompromis, tj sesti za vikend i napraviti minimalne ustupke a iz svega toga jednu razumljivu strategiju koja će imati jedinstvenu kolonu, čitaj platformu, a ne podele!
Da zaključim, lako je napisati na forumu a verovatno (ne)moguće učiniti na nekom sastanku, pa onda neka se bar civilizovano i opušteno piše ovde a ko misli da je rešenje u protestnim vožnjama i navlačenju besa građana na taksiste sigurno greši!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Pet 20 Apr 2018, 12:43

zlaja ::a ko misli da je rešenje u protestnim vožnjama i navlačenju besa građana na taksiste sigurno greši!

Toga se i ja plašim, posebno posle nedavnih incidenata na Terazijama i kod Vuka. Šumaru pukne film,sve nas istera iz šume  i pusti one Velike koji čekaju ispred da u nju uđu.

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od mareska Pet 20 Apr 2018, 14:29

Kole44 jel i ti imas 44god ili si 1944 godiste?

mareska
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 227
Location : bg
Datum upisa : 26.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Pet 20 Apr 2018, 17:50

Kažem ja ma gde prosečan

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od mareska Pet 20 Apr 2018, 20:44

Kazem ja placenik..cega li si dobio 44...

mareska
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 227
Location : bg
Datum upisa : 26.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Pet 20 Apr 2018, 22:16

Isto čega i ti.

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od ramplinstinski Pet 20 Apr 2018, 23:06

kole 44 ::
zlaja ::a ko misli da je rešenje u protestnim vožnjama i navlačenju besa građana na taksiste sigurno greši!

Toga se i ja plašim, posebno posle nedavnih incidenata na Terazijama i kod Vuka. Šumaru pukne film,sve nas istera iz šume  i pusti one Velike koji čekaju ispred da u nju uđu.
Inace je ljubav gradjana prema nama neizmerna... Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Sub 21 Apr 2018, 05:23

Pa to i pričamo. U ovom ringišpilu zvanom taksi postoje tri strane, taksisti, država i korisnici i svi traže svoje.

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Treba svi da spuste loptu, stave prst na čelo i...

Počalji od zlaja Sub 21 Apr 2018, 07:32

Tržišna logika, kad plaćaš puno je 10 dinara, kad naplaćuješ malo je 100 dinara i tako u krug, nekad si kupac nekad prodavac a Država hoće samo mir u kući.
Svima, čitaj bar polovini od nas, je muka od informacija uvijenih u oblande, netransparentnih pregovora, i to što "naši" predstavnici Alekasndar Bjelić i Branko Vitorović ljubomorno čuvaju neke informacije samo za sebe i za uzak krug svojih mentora, pre svega mislim na PINK Taxi, i tu je problem!
Siguran sam da sve stvari koji oni rade su logične, u duhu onoga što svima smeta, ali nervira ta tajnovitost koja ostavlja prostor da nešto muljaju i zloupotrebljavaju.
Da zaključim, svi treba da spuste loptu, sednu da razgovaraju, naprave kompromise i nastave dalje sa zajedničkim stavom a ne sa prozivanjima i miniranjima!
Toliko od mene, pozdrav Zlaja Very Happy
Ps Ako slučajno ipak bude protestnih vožnji, ja ću svakako svoj stav ispoljiti tako što ću naše kolege zamoliti da u protestu učestvuju bez krovnih oznaka.

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od mareska Sub 21 Apr 2018, 14:02

ramplinstinski ::
kole 44 ::
zlaja ::a ko misli da je rešenje u protestnim vožnjama i navlačenju besa građana na taksiste sigurno greši!

Toga se i ja plašim, posebno posle nedavnih incidenata na Terazijama i kod Vuka. Šumaru pukne film,sve nas istera iz šume  i pusti one Velike koji čekaju ispred da u nju uđu.
Inace je ljubav gradjana prema nama neizmerna... Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan
Ni Vucic nema podrsku gradjana i to kada pitas 9/10 ga pljuje,a on razbija.
Mislim da bi trebali da obucemo majice sa Vucicevim likom i stavimo po jednu sliku poster na auto,garant prolazimo.

mareska
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 227
Location : bg
Datum upisa : 26.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od Dr.Agoljub Sub 21 Apr 2018, 20:54

El ti jos vozis na protokol il opet divljacis? nisam odavde

Dr.Agoljub
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od mareska Sub 21 Apr 2018, 22:20

Vec godinu dana ima isti protokol kao ti..
Jedina razlika je sto si ti u reptogramu ja nisam..

mareska
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 227
Location : bg
Datum upisa : 26.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Sub 21 Apr 2018, 22:52

zlaja ::
Ps Ako slučajno ipak bude protestnih vožnji, ja ću svakako svoj stav ispoljiti tako što ću naše kolege zamoliti da u protestu učestvuju bez krovnih oznaka.

Pa što tako stidljivo, treba jasno izraziti svoj stav.

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Bira se novi taxi Kraj

Počalji od zlaja Sub 21 Apr 2018, 23:48

Izgleda da se sprema reptrogam proktokola ili Mr.goljub zvani gonije opet ima neki info koju je neki taksista sa 16e-tice ispričao u poverenju kolegi a preko žabice i gzabi do petlića stiglo da se Aca povuka tj da se SATUS merge sa YUberom pa se otvorio put ka prestolu a ima i neki novi (ne)zavisni taxi klub sa mlađim trenerom i proverenim igračima.

Lako je provocirati, čitaj šaliti se iza pseudonima, tema je ozbiljna, napišite konkretne predloge a vas Mr."Kole 44" kao glasnogovornika Branka Vitorovića najlepše molim da nas nagradite ovde sa finalnim tekstom izmena i dopuna Zakona o prevozu putnika u drumskom saobraćaju koji ide u ponedeljak na podpis u Vladu pa po hitnom postupku u Skupštinsku proceduru.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Ned 22 Apr 2018, 05:23

Mr. Zlajo, ovde je tema Nacrt Zakona o taksi prevozu koji treba da uredi našu delatnost. Ponuđene stavove imate u ona dva letka i mislim da ne mogu biti konkretniji. Ako je formirana radna grupa za izradu ovog Zakona onda bi ona trebalo da bude obaveštena o finalnom tekstu Zakona pre nego što ode na Vladu. Pored gore pomenutih u njoj su i Komora i Sitab pa bi oni objavili da je ponuđena finalna verzija. A kraljeve i kraljice ostavimo mašti.
Pozdrav takođe!

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Ned 22 Apr 2018, 06:03

mareska ::
Ni Vucic nema podrsku gradjana i to kada pitas 9/10 ga pljuje,a on razbija.
Mislim da bi trebali da obucemo majice sa Vucicevim likom i stavimo po jednu sliku poster na auto,garant prolazimo.

Promašio si temu. Jesi li čuo za deregulaciju taksi tržišta?

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Novi nacrt ili novi početak pisanja krovnog Zakona o taksiju?

Počalji od zlaja Ned 22 Apr 2018, 07:00

kole 44 ::...Pored gore pomenutih u njoj su i Komora i Sitab pa bi oni objavili da je ponuđena finalna verzija.
Da rezimiramo, nešto je pokušano i dobro urađeno na ta 2-3 sastanka, zaključeno je da će biti razmotreno, sasvim moguće unešeno kao finalni predlog teksta sa izmenama i dopunama, i sad se čeka Ministarstvo, a u međuvremenu UTPKS, čitaj Silvija, Dragan, Sale i Đole, se odlučila da organizuje miting u Šumicama, i gde gle čuda padne odluka da se smeni Aca i da bude protesta, zašto?
Sada da ima logike i poverenja ovde se ne bi pojavio letak, na kome je sve lepo napisano kako kažeš, nego bi se vodila konstruktivna polemika.
Moj zaključak: Aca i Branko misle da se desilo nije ništa, da su oni jedini i pravi, a ovi drugi dobili vetar u leđa i sad hoće da budu glavni i da se sve pitaju, ispravi me ako grešim?
Pozdrav Zlaja  Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od Dr.Agoljub Ned 22 Apr 2018, 08:39

I ako bih moglo nsto ilustrovano za nas koji sporije kapiramo. nisam odavde

Dr.Agoljub
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Iskusni mačak jeo je ribu samo iz konzerve!

Počalji od zlaja Ned 22 Apr 2018, 10:26

Ok, ilustrovaću, pre par godina bio sam posada na istraživačko turističko avanturističkom brodu Cape Race koji je krstario fjordovima i obalama Greenlanda. Razni ljudi su se ukrcavali i iskrcavali a posada je svima trebala da se nađe pri ruci i da im olakša život na brodu. Na brodu je bio i jedan sivi mačak, koji se na brodu verovatno i rodio, tako da kada smo hteli plastično nešto da objasnimo putnicima samo smo govorili, gledajte šta i kako radi mačak pa tako i vi. Ako mačak ide u potpalublje biće nemirnog mora i muke, ako se sunča i šeta po palubi biće mirno i lepo, kad pristajemo kad on iskoči na dok ili u uđe u čamac, možete i vi i tako u krug, e sad ko je mačak u našoj priči nije teško zaključiti, LjubaLux, on je na pravom mestu i u pravo vreme i vešto igra sve ove godine ali koliko je situacija delikatna govori vam i njegov današnji stav, on daje podršku i jednima i drugima, dakle nije lako!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od kole 44 Ned 22 Apr 2018, 13:15

Mr. Zlajo, lepo si nam objasnio šta mačka jede, ali nije vreme za hiperbole,parabole i voleje. Ovo je sve u stilu selo gori a baba se češlja,pa će na kraju ponuditi babi da priđe bliže vatri da se ugreje. Komora je osnovana u jesen 2016. pa i ako je za cilj postavila uređenje radnog ambijenta, ništa se od toga nije uradilo. Sada kada je neko drugi ponudio rešenje oni nalaze da taj mora biti diskvalifikovan. O akademskom pristupu te grupacije možemo se informisati na fejsbuk grupi Pravda za poštene i legalne taksiste. I da se opet vratimo na predloge jednih i drugih. Predlozi su konkretni,da se ne ponavljamo. Ja smatram da pitanje poreskih dugovanja nije predmet ovog Zakona i da se to mora rešavati sa Ministarstvom finansija, a da pitanje nelegalnih prevoznika jeste, kao i pitanje sprečavanja rada Car goo-a i to hitno! Što se Ljube tiče,on zna da živi na našoj grbači i njega ne interesuje da li je kokoška koja nosi jaja crna ili bela. Ali neka nekada pomisli kako uspeva da otplaćuje reprogram kolega koji ima četvoro dece, ili čovek čija je rata 60000 u ovakvom sistemu. Jer ako propadnemo mi,propašće i on.

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od BATICA 646 Ned 22 Apr 2018, 14:46

Koji mi a koji oni,jel to ovi što duguju milione i oni što imaju milione,će zajedno da propadnu.
A jel gde je nacrt izmene i dopune zakona,što se krije kao zmija noge
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Beli ili crni, šahovski rečeno ziheraš, uvek uradi rokadu, pa veže lovca i damu i...

Počalji od zlaja Ned 22 Apr 2018, 19:57

kole 44 ::...Jer ako propadnemo mi, propašće i on.
Ok, sve može da se desi ali da mačak-Ljuba propadne, jako teško, on je principijalan i svoj i kao takav je 100 x pokazao da poznaje kako taksisti dišu, mene je više puta ostavio na cedilu i pustio niz vodu ali naravno sve to u duhu tržišnih okolnosti i naravno čuvajući sebe i svoju firmu, koristeći se lukavstvom i dobrom procenom drugih igrača na terenu!
Što se tiče protestnih vožnji, za koje se najiskrenije nadam da se desiti neće, jasno sam u ranijim postovima rekao da su besmislene-nepotrebne i ograđujem se od istih sa maksimalnih 100%!
Ako se kojim čudom protestne vožnje ipak dogode, taksiste Beogradskog poslovnog taksija doo, koji žele da učestvuju u protestnim vožnjama, ću LEPO ZAMOLITI da to rade bez krovne oznake BEOGRADSKI TAXI i to je to!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od struja Ned 22 Apr 2018, 21:27

Ne mogu da se otrgnem mislima a da sebe ne upitam zbog cega g.Zlaja sa svojom kompanijom ne pristupi svesno uz kolege Naxsis i prikljuci se protestu.
Ne moraju im se pogledi na sve stavove poklapati ali im je jedan problem, i te kako, vrlo zajednicki.

Mozda se pitate koji zajednicki problem to imaju?
Pa Car:Go i svaki slican njemu koji god da se ubuduce pojavi a radi na APP.

Zasto treba da se udruze?
Da bi se ova, kao i slicne njima APP koje trenutno rade, sto pre ukinule i ugasile.

A zasto je to njima najbitnije?
E, to je vec mnogo duza prica.....koja na kraju ima nepopravljive za njih posledice. Ako problem ne uoce na vreme i zajednicki ga ne sprece da se ne siri dalje.

Njihov sistem rada centra se u najvecoj meri poklapa sa radom pomenutih aplikacija. I to je ta slaba tacka oko koje trebaju zajednicki da se udruze i bore.

##Ali zakoracimo malo u pocetak sveta upotrebe naprednih tehnologija, cisto da bismo malim delom pokazali koliko su neke stvari ranjive ako se ne sacuvaju kada treba i u pravo vreme.
Aplikacije tipa Naxiss i beogradski (uvode ih polako i ostali) su delom dobre za rad. I u radnom pravcu napreduju i usavrsavaju se.
Ali im zato drugi deo strane stagnira i ne ulaze se mnogo u njihovu zastitu.
Jer ih trenutno niko ne kopira i ne klonira. Jeste, ako niste znali, APP se mogu i na taj nacin sticati.##

Za sada je trziste mirno. Ali dokle?

Kako radi APP, nije mi cilj da ovde izlazem. Vec da na mala vrata ukazem ljudima koji su vidjenje dobrog poslovanja videli kroz ovaj sistem i nacin rada. On nije savrsen vec samo jednostavan i lak za rad. A isto tako ga je moguce i iskoristiti.

Da ne biste pomislili i posumnjali u neozbiljnost teksta, zapitajte se....odmah i sad!

(Znam da ovo mnogima nece narocito i ozbiljno zvucati ali.....APP koji nosite sa sobom i preko kojeg radite se ne oslanja kao vas comp na internetu preko IP adrese. Vec sistem uzima i pamti MAC adresu uredjaja. Slozicete se da je broj MAC adresa, tj.broj uredjaja na kojima je instalirana aplikacija mnogo veci od broja prikljucaka na internet pri cemu se dodeljuje IP adresa modema. To znaci da se aplikacija moze koristiti sa vise razlicitih uredjaja i da je kao takvu sistem prati i registruje. Postavljeno jeste da se registracija moze izvrsiti samo sa jednog uredjaja ali ne i sa vise istovremeno. Broj prijavljenih uredjaja se odredjuje softverski i to programeri rade po zahtevu narucioca. Ono sto stoji je, da je taj broj obicno oko 3 uredjaja koja se mogu poverzati na jedan registrovani broj.
Ako se kojim slucajem pokusa registrovati neki naredni uredjaj dolazi do blokade i ispadanja tog broja iz sistema. Sto znaci da taj kolega sa tim brojem ne radi dalje......ima jos mnogo ovde da se pise da bi se priblizile pojedincima moguce posledice.

E sad, ako se pusti u promet previse aplikacija po kojima se radi dolazice i do "napada" jednih na druge. Nasi, da nazovem domaca udruzenja, izmedju sebe i nece jer ce postovati svoja stara prijateljstva i neke kodekse. Ali pridosli IT klinci ce na tu stvar gledati mnogo drugacije "zasto on da radi a ja ne mogu")

........ zato se treba udruziti bar oko jedne zajednicke stvari a to je sacuvati APP za svoj rad!



struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novi nacrt Zakona o taxi-ju Empty Re: Novi nacrt Zakona o taxi-ju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu