Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Radna grupa za .........

+32
plavi
Dejan
padobranac
maradona
039
King of the road
ozalosceni
Blackshadow
noddy
Zokenzi
BELI
Panco
tomovicbgd
VENELUME
as
Moravac
Alhemicar
maniac
struja
to je to
IVAN DIAVOLO
zlaja
Paleolit
ramplinstinski
drdr
vlajko
angelina
magnum
skembi69
jerotije318
trg
Admin
36 posters

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od jerotije318 Uto 25 Avg 2009, 07:00

Много сте вредни. Коме год сам ноћас понудио рекао је да има :cry:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Uto 25 Avg 2009, 18:00

Kao što ste možda gledali,

Gostovao sam na TV Avali izneo naše probleme u javnost.

Nadam se da ćete shvatiti ozbiljnost situacije i doći na sastanak 29-tog u 14 h, Murska ulica kafe CHE i dati podršku rešavanju problema i i inicijativi kako bi stvari okrenuli u našu korist.

pozdrav,

Vlado

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Uto 25 Avg 2009, 18:59

Re: Radna grupa za .........
od drdr taj Pet 19 Jun 2009, 15:44


e to je problem
odobravamo necije ideje
a e sad realizacija
citam komentare sindikalaca--a sto VI nesto ne preduzmete?
nama treba VODJA
kao u svakoj revoluciji koji ce da pokrene mase da prihvate njegove ideje i da ga slede u njegovoj nameri da pomogne DRUGIMA a i sebi

Beli,

Pročita li ti ovaj komentar?

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od BELI Uto 25 Avg 2009, 20:07

Nismo mi iz te priče. Sada 15-ak "Belih" ima sastanak, analiziraju proteklih 10-ak dana i donose zaključke i odluke o aktivnostima u sledećem periodu. Da, i u Srbiji u gradovima i opštinama ima još, za sada 47 "Belih". Svi su isti među jednakima. Mi znamo gde su nas VOĐE dovele za sve ove godine. Hvala. Poz...

BELI
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 22
Datum upisa : 10.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Uto 25 Avg 2009, 20:19

Beli,

Drago mi je da ima još belih.Nego, imamo li odgovor od tebe, slažete li se da nam ne trebaju licence za pravna lica kojima mogu da zapošljavaju vozače?

To je osnovni problem!
Podržavate li predloge iz podneska, zar nam nisu isti ciljevi?

Pozdrav

Vlado

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od ozalosceni Uto 25 Avg 2009, 22:23

Beli pusti malo analize.Analizirate vec 13 god i ?Nego obecaste one odgovore na podnesak.Iz analizirajte pa odgovorite.
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od jelenko Čet 27 Avg 2009, 17:01

Samo neka nam daju te licence kakve god da su
jelenko
jelenko
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 17
Location : Pasterova
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od jerotije318 Čet 27 Avg 2009, 17:43

Поштовани колега јеленко , добродошли на форум и представите се
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od jerotije318 Pet 28 Avg 2009, 07:28

Тако ће нам и бити ако се браћа Срби не сложе Smile
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Uto 08 Sep 2009, 18:25

Podnesak kao rešenje koje nam treba, i kako ga postaviti na noge!

Taksi preduzetnici,

Kao što vidite uspeva nam da se ideje koje su prezentovane u podnesku prihvataju od nekih ljudi, počev od licenca=vozač, licence i za udruženja pa nadalje.Ja bih vas sve molio da pročitate podnesak još jednom i da znate da je će to biti osnovni principi za koje se zalaže Sindikat beogradskih taksista.

Drago mi j da smo pokrenuli pitanje u pravom pravcu,obavestili veliki broj taksi preduzetnika šta nam se sprema i da smo uspeli da zainteresujemo sve kolege da nam se pridruže u borbi za ostvarivanje ciljeva iz podneska.

Masovnost je sledeća stvar za koju se treba boriti, kako bi postali odlučujući faktor za rešavanje svih pitanja koje nas muče.Nikako ne smemo dozvoliti da se predlozi koji su danas aktuelni daju u proceduru usvajanja i da pravna lica doiju mogućnost da zapošljavaju vozače, jer bi to značilo kraj za našu profesiju.

Zato vas sve pozivam da pristupite Sindikatu Beogradskih taksista kako bi zajedno uspeli da se izborimo za svoj interes koji je postavljen u podnesku.

Pozdrav,

Vlado Bulatović

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od Zoran Čet 17 Sep 2009, 15:09

Ne razumem se dovoljno u zakonski deo oko licenci, odnosno ne znam da li je ispravno da licencu dobije auto ili vozac. Ako se trudimo da licenca ide na auto onda treba da se insistira da u zakonu pise da ne moze vise vozaca da radi na istom autu, da bi tako zastitli sebe. Ako se trudimo da licenca ide na vozaca onda smo zasticeni od prekobrojnih taksista i treba samo da se napravi realna studija o potrebnom broju taksista.
Mislim da u vecini evropskih gradova licenca ide na auto i odredjen je broj vozaca po autu (negde je 2 a negde vise), odnosno moze se vise vozaca udruziti i kupiti jednu licencu. To funkcionise u uredjenim sistemima, a mislim da nas sistem nije ni blizu uredjenosti.
Izvinjavam se na duzem komentaru, ali jos nisam siguran sta je za nas bolje, pa bih voleo da procitam i druga razmisljanja.

Zoran
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 12
Datum upisa : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Pon 21 Sep 2009, 14:47

Dosadašnji predlozi koje je radila radna grupa idu u korist pravnih lica koje bi da zapošljavaju vozače (više vozača =više vozila na ulici), što neće smanjiti broj taksija na ulici...

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od taxi -ja Pon 21 Sep 2009, 18:45

Toliko fame i halabuke oko "Licenci" koje su po meni cista glupost i bespotrebna procedura protiv koje se treba boriti da se ne uvodi.
Evo primera: Licencu ce mo dobiti od grada besplatno -gratis i tako ce mo je i vratiti znaci nije model nekih drugih evropskih i svetskih metropola gde ista ima neku svoju vrednost na berzi i koja ce biti neki pocetni kapital i odskok taksiste kada krece u penziju ili zeli da se bavi nekom drugom delatnoscu a otudji istu tu licencu. Ili se boriti za to da ipak ta licenca ima svoju vrednost pa neka je i uvode ali opet kako sad da grad trazi neku kintu od taksista ko ce bre to da im plati kad masa njih je u kreditima , poreskim dugovanjima i jostemnogostosta drugo. A isto tako veoma lako se bez iste moze ostati sa par nekih prekrasaja (pr. uvecana naplata i zaustavljanje van taksi tstanice)ode licenca.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od tomovicbgd Pon 21 Sep 2009, 19:11

taxi -ja :: jostemnogostosta

Ovu reč nisam uspeo da nadjem ni u jednom rečniku??? Radna grupa za ......... - Page 7 97895 Radna grupa za ......... - Page 7 140249 Radna grupa za ......... - Page 7 97895
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od taxi -ja Pon 21 Sep 2009, 19:12

Probaj u Vikipediji ili potrazi Milku Canic. :smx: :smx:
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od struja Pon 21 Sep 2009, 19:23

Pa licence se i uvode zato da bi se njima moglo manipulisati.Citaj (muljalo).
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od maradona Pon 21 Sep 2009, 20:01

Mi licencu na neki nacin vec imamo (licence-dozvola za rad),jedino nas farbaju da ce se tako srediti taksi da bi se zamazale opet oci i nista vise.Kao da istu dozvolu nisu mogli ili hteli da nam oduzmu zbog prekrsaja,nego ce to da rade kad uvedu licence-Nekome sve ovo odgovara na taksiju a i u drzavi,a mnoge stvari u drzavi se 9 god. ne sredjuju,samo se o njima prica i pise,bla bla bla bla bla bla bla truc...............................................................................................a kamo li na taksiju........................................................................................... :bes:

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od Zokenzi Pon 21 Sep 2009, 20:17

maradona ::...Kao da istu dozvolu nisu mogli ili hteli da nam oduzmu zbog prekršaja, nego će to da rade kad uvedu licence-Nekome sve ovo odgovara na taksiju a i u državi...

Konačno je i Maradona proradio! I to golgeterski! Radna grupa za ......... - Page 7 D025
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od ozalosceni Pon 21 Sep 2009, 22:52

Procicemo mi kao i taxsisti u Podgorici.A onda ce biti kasno i za Strazbur i tuzbe i strajkove.Tamo su regularni taxisti koji rade godinama postali divljaci.
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od angelina Pon 21 Sep 2009, 23:32

ozalosceni ::Procicemo mi kao i taxsisti u Podgorici.A onda ce biti kasno i za Strazbur i tuzbe i strajkove.Tamo su regularni taxisti koji rade godinama postali divljaci.

Gledah pre neki dan na TV-u jednog visokog policijskog zvaničnika. Tema emisije: kladionice i kafići blizu škola.
Voditeljka pita: Zašto se ne donese zakon i izmeste se i kladionice i kafići iz okoline škola na .... metara ili .... ?
Policajac veli: " U vreme kada su te kladionice i kafići pravljeni u blizinama škola važio je jedan zakon. Ako bi mi sada menjali zakon i izmeštali iste iz bližih okolina škola, onda bi nas vlasnici tužili sudu u Strazburu jer su oni uložili veliki novac u opremanje kladionica i kafića a i direktno bi uticali na njihovu zaradu " ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Ko razume shvatiće bounce bounce bounce !!!!!!!!
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od angelina Pon 21 Sep 2009, 23:38

Da se dopunim, Velike gazde kladionica i kafića ne pipati nikako jer su uložili velike pare, a taxisti, pa oni su uložili po 5000, 6000, 8000, a to i nisu neke pare te stoga njih možemo kako hoćemo !!!!!

Opet kažem, postoji uredba i zakon koji su ispoštovani samo sa jedne strane, naše!! A šta je sa drugom stranom ?????
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od maradona Uto 22 Sep 2009, 00:12

Zokenzi ::
Konačno je i Maradona proradio! I to golgeterski! Radna grupa za ......... - Page 7 D025
Zar si sumnjao u mene,ne sekiraj se,na istoj smo strani.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od ka5an Uto 22 Sep 2009, 08:09

Evo,konačno pronadjoh temu u kojoj bih mogao da kažem:
Bio sam na sastanku,ne da bih slušao o programu sindikata (jer sam ga znao skoro napamet),već iz razloga da saznam o tome,koliko je sindikatu (trgu) važan ovaj forum i uopšte predstavljanje istog na elektronskim medijima.
Odgovor (nakon upoznavanja uživo sa trgom) NISAM dobio,jer se čoveku žurilo, ali sam zauzvrat ovde od istog "dobio" pokušaj da me izmanipuliše i posvadja sa Zlajom.
Eto trŽe,ovime je začet naš "sukob",i VERUJ mi da ti više uopšte,i ni na koji način i ni sa čim neću "smetati" što zbog tvoje NEzainteresovanosti za gore navedeno,što zbog toga što mene jure ljudi za isto,a za njih nemam dovoljno vremena da bi im pomogao.

Pozdrav - Ka5an Very Happy

(kako bi rekli ti i Zlaja,a meni se više dopada "odzdrav" u ovom slučaju)
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Uto 22 Sep 2009, 09:54

Toliko fame i halabuke oko "Licenci" koje su po meni cista glupost i bespotrebna procedura protiv koje se treba boriti da se ne uvodi.
Evo primera: Licencu ce mo dobiti od grada besplatno -gratis i tako ce mo je i vratiti znaci nije model nekih drugih evropskih i svetskih metropola gde ista ima neku svoju vrednost na berzi i koja ce biti neki pocetni kapital i odskok taksiste kada krece u penziju ili zeli da se bavi nekom drugom delatnoscu a otudji istu tu licencu. Ili se boriti za to da ipak ta licenca ima svoju vrednost pa neka je i uvode ali opet kako sad da grad trazi neku kintu od taksista ko ce bre to da im plati kad masa njih je u kreditima , poreskim dugovanjima i jostemnogostosta drugo. A isto tako veoma lako se bez iste moze ostati sa par nekih prekrasaja (pr. uvecana naplata i zaustavljanje van taksi tstanice)ode licenca.

Promašio si , gledaj ali i čitaj...

Licenca na vozilo za pravna lica koja zapošljava vozače znači kraj za taksi preduzetnika.Takva licenca nam ne treba i to treba sprečiti.Pročitaj podnesak, moram da budem uporan, iako će me proziovati da spamujem teme.

Kada uđeš malo duble u priču, kao taksi-preduzetnik to ćeš shvatiti.

pozdrav,

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Uto 22 Sep 2009, 10:00

Evo,konačno pronadjoh temu u kojoj bih mogao da kažem:
Bio sam na sastanku,ne da bih slušao o programu sindikata (jer sam ga znao skoro napamet),već iz razloga da saznam o tome,koliko je sindikatu (trgu) važan ovaj forum i uopšte predstavljanje istog na elektronskim medijima.
Odgovor (nakon upoznavanja uživo sa trgom) NISAM dobio,jer se čoveku žurilo, ali sam zauzvrat ovde od istog "dobio" pokušaj da me izmanipuliše i posvadja sa Zlajom.
Eto trŽe,ovime je začet naš "sukob",i VERUJ mi da ti više uopšte,i ni na koji način i ni sa čim neću "smetati" što zbog tvoje NEzainteresovanosti za gore navedeno,što zbog toga što mene jure ljudi za isto,a za njih nemam dovoljno vremena da bi im pomogao.

Pozdrav - Ka5an

(kako bi rekli ti i Zlaja,a meni se više dopada "odzdrav" u ovom slučaju)

Kapetana,

Uz svo svoju dobru volju ja ne znam šta si rekao, priznajem zbunio si me....elektronski mediji, važnost foruma,.... Sem da smo započeli sukob, i da nemaš vremena, ili i to nisam razumeo...

A zaista sam kriv što smo popričali barem 5 min, i ne sećam se da je Sale bio pored nas tada..Ali ako možeš i ako mi dozvoliš, zovi me da se ispričamo.I ja volim brodove, pa daj o tome da pričamo.

S poštovanjem,

Vlado

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od ka5an Sre 23 Sep 2009, 00:02

Drago mi je što voliš brodove,i naravno je da ćemo pričati čim pronadjem slobodnog vremena.
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od Zoran Pet 25 Sep 2009, 18:15

Bravo Delphy!!!
Danas cujem od jednog na taxi-stanici, kako je drzava kriva sto on duguje porez za vise godina, jer je drzava trebala da ga iskljuci iz sluzbe cim nije isplatio dazbine prve godine i on onda ne bi dugovao namete za 7-8 godina nego samo za tu jednu.!?!?!?!? Cak sta vise, kaze on, trebalo bi tuziti drzavu da obavezno otpise kamatu, jer je ona "nakarikala" veliku kamatu tokom godina a nije on kriv sto ga nisu iskljucili iz posla prve godine kada nije platio.(da ne verujes)
E, ali ovaj nije jedini. Ima njih podosta.
Slazem se konstatacijom da nicemu ne vodi zajednicka borba, ako imamo u startu toliko razlicit pogled na posao.

Zoran
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 12
Datum upisa : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od Paleolit Pet 25 Sep 2009, 18:39

...није крива држава, знамо ми сви ко је крив за дуговања
...криво је нечињење оних који већ деценијама ништа не чине а требало би, то им је посао
...верујем да је број људи (таксиста) који дугују порез драстично повећан од тренутка доношења фамозне уредбе
Сада дугују и они који су раније редовно плаћали порез. Мислим да сада не можемо бити искључиви и тражити да новопечени дужници немају право на лиценцу.
Прича је једноставна, људи су ушли у кредите и дуговања не би ли испунили услове из уредбе а заузврат ти исти који су донели уредбу издају неколико хиљада нових дозвола и ништа не чине по питању дивљака, да не причамо о појави разноразних попуста.
Причи никад краја.
Мислим да смо сви у праву и да уствари нико појма нема шта нам је чинити.
"Из шупљег у празно"
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od ka5an Pet 25 Sep 2009, 22:45

Meni se čini da "država" sve to radi sistematski;
Zahteva od nas da za "e-3" podignemo lihvarske kredite,pa je NORMALNO da ćemo tad početi da zapostavljamo plaćanje poreza,čime će (verovatno) usloviti dobijanje licenci,tako da na kraju od toga neće biti ~ NIŠTA.
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od noddy Sub 26 Sep 2009, 21:55

tako je najprostije. nisi plaćao porez i nemaš nikakva prava!
kako si samo mogao da ne plaćaš porez kad si imao sve uslove!? posla koliko hoćeš, nova kola, sve blagodeti tržišne ekonomije!
pa nismo svi koji dugujemo porez lenji i neradnici!
"moj je život švicarska" i namerno hoću da imam problem sa državom i sa nedostatkom zdravstvene zaštite.
ako sam dobro pročitao neki od postova, upravo ti delphy radiš nešto drugo, neki IT posao ili kako se to već zove? znači da ti pored taksija treba dopunski keš sa strane, zar ne? e, pa i ja bih voleo da moj posao ne zavisi od vremena, hirovitih stranaka, štrajkova po gradu ali na moju žalost, ništa drugo ne znam da radim osim da vozim taksi i mislim da sam dobar u tome.
a što se tiče moralne dimenzije ne plaćanja poreza i ispunjavanja gradjanskih obaveza, baš me zanima da li ti plaćaš porez na IT usluge koje pružaš ili gomila ostalih kolega koji rade razne druge poslove?

za kraj ću da ponovim ono što sam već jednom napisao - svaki čovek, jedna istina.

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od maradona Ned 27 Sep 2009, 01:41

Tesko da su taksisti krivi za nepalcanje poreza,nametnuti i povecani troskovi taksija doveli su do pretvaranje taksiste u socijalni slucaj,sem ako ne radi jos neki posao sa strane.Racunica je prosta,ali nekom nije a nekom jeste jasna.Kad je doneta gradska odluka 2005.god. porez je bio maltene duplo manji,evro je bio oko 70-80 din,clanarine su bile manje,bilo je i nesto vise posla,bilo nesto manje divljaka.Taksisti naterani da ispune sve zahteve gradske vlade,a sta su oni ispunili?Ispunili su svaku ulicu sa nebrojano velikim brojem taksista i divljaka i do ovoga je moralo da dodje (do propadanja).I sad cemo opet, posle 4 godine sredjivanja taksi sluzbe,da je sledecih 5 godina sredjujemo.Pa ja i mnogo drugih treba da skolujemo decu-od cega???Eto dosta je bilo od mene. :pkl:

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od angelina Ned 27 Sep 2009, 02:06

noddy ::za kraj ću da ponovim ono što sam već jednom napisao - svaki čovek, jedna istina.
6.000.000 Srba = 6.000.000 fudbalskih selektora = 6.000.000 lekara, a biće da ima i 6.000.000 stručnjaka za taksi problematiku :pkl: :pkl:
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Sastanak za Forumaše 28.09.09. u 20 h ,kafe CHE Murska ulica 14

Počalji od trg Ned 27 Sep 2009, 20:45

Forumaši taksi-preduzetnici,

Pozivam sve forumaše da dodju sutra, 28.09. u 20 h u Mursku ulicu 14 u kafe Che ukoliko žele da se upoznaju samnom, popričaju o temama koje se tiču Sindikata taksista Beograda i Podnesku, kako bi u ličnom kontaktu stekli pravi utisak i opredelili se hoće li da pristupe sindikatu.

Takođe, pozivam sve forumaše koji prihvataju ideje iz Podneska da nam se pridruže i učlane se u Sindikat taksista Beograd, da dođu na sutrašnji sastanak.

Takođe, pozivam sve taksiste koji hoće da aktivno učestvuju u radu Sindikata i skupljaju članove Sindikata taksista Beograda da dođu na sutrašnji sastanak, kako bi svojom masovnošću i doslednošću uspeli da se izborimo za naše predloge.

Kontakt telefon je 063/8535-464.


Čekam Vas,

Vlado Bulatović

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od maradona Pon 28 Sep 2009, 00:26

angelina ::
noddy ::za kraj ću da ponovim ono što sam već jednom napisao - svaki čovek, jedna istina.
6.000.000 Srba = 6.000.000 fudbalskih selektora = 6.000.000 lekara, a biće da ima i 6.000.000 stručnjaka za taksi problematiku :pkl: :pkl:

6 000 000 Taksista :vzz:

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od angelina Pon 28 Sep 2009, 02:43

maradona ::
angelina ::
noddy ::za kraj ću da ponovim ono što sam već jednom napisao - svaki čovek, jedna istina.
6.000.000 Srba = 6.000.000 fudbalskih selektora = 6.000.000 lekara, a biće da ima i 6.000.000 stručnjaka za taksi problematiku :pkl: :pkl:

6 000 000 Taksista :vzz:

E u to već ne verujem !! Moraju postojati i divljaci, ne ide bez njih :yron: :yron: :yron:
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Pon 28 Sep 2009, 06:34

Čekam vas večeras u 20 h u kafeu che....

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 7 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu