Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Radna grupa za .........

+32
plavi
Dejan
padobranac
maradona
039
King of the road
ozalosceni
Blackshadow
noddy
Zokenzi
BELI
Panco
tomovicbgd
VENELUME
as
Moravac
Alhemicar
maniac
struja
to je to
IVAN DIAVOLO
zlaja
Paleolit
ramplinstinski
drdr
vlajko
angelina
magnum
skembi69
jerotije318
trg
Admin
36 posters

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od ozalosceni Ned 16 Avg 2009, 14:40

Svaka cast kolegi luksuznom.Mi smo dozvolili da nas svako ponizava.Zato ljudi zadnje je doslo gore od ovoga je jedino 4500x2=9000 :no: ili jos gore x3=13500 affraid mucni te malo glavom
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od to je to Ned 16 Avg 2009, 14:47

Delphy ::...za taxi vozila bi naj bolje bilo da imaju razlicite reg. tablice ( recimo zuta pozadina umesto bele )..

Delphy sta je sa tobom kakve druge tablice, dokle vise da nas obelezavaju, te euro 3-4, pa vozila metalik sive boje, pa Gps, video nadzor, fiskalne kase dokle vise.
Tema je radna grupa koja bez obzira sto Zlaja kaze da mlati praznu slamu i te kako na papairu postoji i kad dodje trenutak ima da ispliva u prvi plan. Poslednje dve godine radna grupa za usaglasavanje stavova o zakonu o drumskom saobracaju sastanci i kad tad doci ce na dnevni red za usvajanje, da li ce biti usvojen ili ne .....
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od ozalosceni Ned 16 Avg 2009, 15:05

Kad budu krenuli da zaposljavaju ljude sa ulice bice kasno.Zato procitajte podnesak Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM i ne dozvolite da pravna lica dodju u poziciju da zaposljavaju vozace sa B kategorijom i trecim stepenom
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od to je to Ned 16 Avg 2009, 15:21

Zanimljivo je da u toj radnoj grupi nema Zlaje, Lube lux, nikog iz Maxissa, Cukarickog i ostalih udruzenja/taxi firmi.
Ako je vec formirana radna grupa onda je to trebalo da bude iz svake kategorije po jedan.
Opet u radnoj grupi ima predstavnik Nezavisnosti kad je i ko video nesto od njihovih komentara na stavove radne grupe a oni bi direktno trebali da stite nas interes. Da ne gresim dusu pisali su oni neke zamerke i predloge ali to niko nije nikad video a da nije otisao do sindikata, zato g. BELI dajte da vidimo one dopise radnoj grupi iz marta i oktobra 2008 mislim da sam ubo pravi datum da vidimo vas stav povodom predloga zakona i usaglasavanja stavova radne grupe.
Opet gledam tv ovih dana i vidim da vlada opet formira neku radnu grupu za neki zaton oko necega nisam zapamtio izgleda da im se osladile te radne grupe
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od zlaja Ned 16 Avg 2009, 16:23

Do juče sam mislio da je ovde samo Vlado pao s Marsa ali postovi nam danas govore da nas ima sa raznih planeta!
Dragi taksisti, forumaši, pokušaću da budem još jasniji postavim neka pitanja i dam neka svoja mišljenja:
1.) Da li vi imate prijatelje, eventualno vaše supruge ili bližu rodbinu, koji se bave nekim drugim poslom i zarađuju za život? Šta vam kažu da li je teško i da li kukaju ili im je sve potaman!
2.) Da li vi možete da shvatite da sve ovo što mi ovde tupimo skoro 20 meseci traje već 10 godina unazad. Odkud vam ideja da će sad nekakva radna grupa u ovim okolnostima sa nakaradnom vladom i sa svim miksom koji ima u parlamentu imati snage da bilo šta uradi i sprovede u delo! Pa i pokojni Neša Bogdanović, koji je veoma cenio i verovao Aci Bjeliću, je znao da pozove i druge i da proveri to što mu se servira! Pa naravno ljudi da Milivoje, Sekula ili Vlado koji su na spiskovima gradske inspekcije nisu zajedno ni 0 poena u bilo kojoj priči! Kako je uopšte moguće da evidentne prevarante i lopove vi doživljavate kao kolege ili još bolje "snalažljive kolege"?
3.) Kolega to je to i ožalošćeni se kao čude nekolegijalnosti na ulici. Pa ja od prvog dana od kad sam u taksiju slušam o nekom 369, 345, 787, 912, 999 ili 900. Sve gladan od gladnijeg! Mala bara puno krokodila a o nelojalnoj konkurenciji između asocijacija da ni ne govorim!
4.) Odgovorite mi molim vas šta bi se desilo da se sutra i uvede jedinstvena cena i da nestane popust na telefonski poziv? Samo mi recite da će odmah biti posla za sve ili da će svi ovi fini, snalažljivi taksisti, da stoje na taksi stanicama i da čekaju svoj red?
5.) Veoma poštujem što ste se organizovali i što i dalje imate snage za borbu, ja je odavno nemam.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od ozalosceni Ned 16 Avg 2009, 16:56

Posto zurim odgovoricu kratko samo na 4 pitanje.Posla bi bilo isto kao i sad ali bi imali po 150e mesecno vise u dzepu I osecali bi se makar za dlaku manje ponizenima.Ne bi se desavalo ono sto je kolega napisao da stranka dodje na kvaku i pita te oces da me vozis sa popustom kao da sam te zvao na poziv.Jer popust sad nema ama bas nikaku funkciju kad ga svi dajemo.Kad ce mo jednom jedni drugima da budemo konkurencija po ljubaznosti,kvalitetu vozila i jos sto sta bi tu moglo.Zabole stranke i za btv i lux i pink.Nema tu nekih emocija idu tamo gde im je tog trenutka jeftinije,a onog od juce zaborave kao da nije ni postojao.Zato to zlo treba ukinuti sto pre.
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od zlaja Ned 16 Avg 2009, 17:11

Čarobne reči za stranke: Popust na telefonski poziv od ... %
OK! Kako ćeš ukinuti taj jeftin reklamni, ubitačan i čarobni niz reči?
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od zlaja Ned 16 Avg 2009, 17:32

Neću da kažem ko kaže ali on kaže ovako: Eeeee pa to je bilo juče a danas je danas!
as ::....Drugi deo, koji bi bio obavezan za sve, izgledao bi ovako, 1 nedelja x 10 evra x 8000 taksista = 80000 evra nedeljno....i eto taxi-fonda sa milion evra nakon samo tri meseca.... posle je sve lako ko ide u penziju ili napušta delatnost dobija otpremninu od 5000 evra i to je nakon 5 godina gotov ciklus..... za to vreme u hodu posla sve više i više, cena sve bolja i bolja a licenca vredi sve više i više. Naravno i sami znate koliko i kako bi sve ovo bilo teško izvodljivo ali to je za sve vas jedini pravi tržišno-ekonomski realan put.
Ovo sam dragi gospodine as, a čujem da si u sumornoj taxi priči (razumeo sam da si u beo taksiju), pisao dok sam se još nadao da razum i svest postoje. Ali ne postoje! Tada sam doneo i finalnu odluku, dao sam Aci Bjelića tablu i malo posle toga uveo i popust na telefonski poziv, misleći naravno da će se tada strasti smiriti i da ćemo posle nestanka ili izolacije Ace i Milivoja nešto uraditi na bolje. Ali ne, od tada do sada ne samo da se ništa nije promenilo nego sam morao gospodina Acu da zamolim da napusti beogradski jer sam video da bi čovek radije umro nego da ne mešetari i pravi papazjanije u taksiju. Sad vam otvoreno kažem izlaza nema dok su vam oni tu i to je to. Svako će svoje pedu da zipa i da se pravi da mu je kao nešto važno.... naravno u tu istu kofu ubacujem i taksi gazde, predsednike taksi udruženja, sindikate...
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od as Ned 16 Avg 2009, 19:02

G-sn Zlajo da čuješ ovu istinitu priču od moje slučajne stranke. Zaustavi me čovek, uđe sav besan na državu, poreski sistem itd. i kuknjava kako ne može da podmiri sve dažbine u svojoj firmi itd.. i onda kako smo mi jedna od najprofitabilnijih profesija, na šta ja udarim u demanti, nego da smo došli blizu sirotinje.
E, ali mi prolazimo pored jednog od mnogobrojnih bilborda Beogradskog taxi-ja i on kaže: vidiš li zemljače onih -40% popusta, pa ko može da da, a da nema, nemoj da mi pričaš priče, itd... Ja kažem to ne dajemo mi nego gazde odrerđuju koliko ćemo davati -%.
A on: a vi ludi pa vozite i pričaš da vam se ne isplati, kad možete da dajete -40% debelo vam ostaje.
E, da bi takve "poznavaoce taxi prilika" razuverili trebalo bi ukinuti popuste,
a to bi mogao za primer, prvi da bude BTV, barem za poslovni u kome bi bila samo lux vozila.
Na taj način bi možda privukao veći broj vozača.
E, onda daj reklamu, lux bez popusta, (po novim cenama) a ostali - %. Ne boj se ne bi opao broj poziva.
Mnogi samostalci bi uzeli žicu, kad ne bi bilo popusta, a sada mnogi sa žicom prelaze u samostalce.
Ali, da te ja ne učim kako ti da radiš u tvojoj firmi, možda ti je bolja i draža ona druga opcija sa sadašnjih -20,-30-40% na -30,-40,-50% i popust na kvaku, a aerodrom bi mogao na 800, sve dok ne dođemo da molimo da radimo za platu.
Ako ti naše licence ne znače ništa onda nas podrži da se usvoji zakon koji će i nama malo odgovarati, a ne samo vama gazdama. Izjasni se. Pozdrav AS

as
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 302
Datum upisa : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od jerotije318 Ned 16 Avg 2009, 19:04

Ako ti naše licence ne znače ništa onda nas podrži da se usvoji zakon koji će i nama malo odgovarati, a ne samo vama gazdama. Izjasni se.
Isto pitanje sam i ja postavio ali odgovora i podrske NEMA
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Ned 16 Avg 2009, 19:07

4500=9000,

Za razliku od tebe ja vikend provodim sa porodicom, ispunjen i srećan.

Ti si našao smisao u tome da nas vređaš, ubeđuješ da nam dobro misliš pošto si vegetarijanac i samozvani humanista.

Mislim da o drugima sudiš po sebi, kako nazivaš sve koji ne misle kao ti i ne podržavaju tvoj interes.Zaista nemoj da vređaš, ipak bi trebao da si odrastao, a nisi mnogo ostareo da se pozivaš na godine.

Evo, nudim ti da kupim BPT.Reci koliko košta, ali samo pod uslovom da se izboriš za frekvenciju kod ratela.Daj neku realnu cenu, pa da završimo tvoju agoniju.

Nadam se da samo neću da se pretvorim u tebe....Ni da budem vegetarijanac, a ni takav humanista.Mada sam uveren da se to ne postaje, nego se radja...

Pusti nas da se sami borimo za svoj interes, nemoj da nas učiš šta je za nas dobro, shvati da mislimo svojom glavom.Ponuda ostaje...

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od jerotije318 Ned 16 Avg 2009, 19:10

Pusti nas da se sami borimo za svoj interes, nemoj da nas učiš šta je za nas dobro
Blagodarim
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od ozalosceni Ned 16 Avg 2009, 21:33

4500=9000 sad si na potezu koliko sam shvatio nikog ne interesuje inbako nego btv.
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od zlaja Ned 16 Avg 2009, 21:54

To gde su moja žena i deca i što ja odmaram kod kuće i što se spremam za važan sastanak sutra, složićemo se valjda da je to moj problem!
Pokušaću da u jednom postu odgovorim svoj trojici naravno uz osvrt na postavljeno konkretno pitanje o vašoj želji da izvod licence za vozilo može da glasi samo na preduzetnika a ne i na pravno lice...i naravno vodeći računa da ste sva trojica potpuno dezavuisani, dezinformisani tj neinformisani!
trg ::Evo, nudim ti da kupim BPT.Reci koliko košta, ali samo pod uslovom da se izboriš za frekvenciju kod ratela.Daj neku realnu cenu, pa da završimo tvoju agoniju.
Trudio si se dobrano da saznaš i iščeprkaš nešto negativno o meni, da li imam ikakav problem da li sam ikome dužan i naravno da li imam ikakav finasijski problem, nadam se shvatio si, ja nisam u poziciji da treba da prodajem firmu, nisam u nikakvoj stisci i namam više ama baš nikakvu muku osim naravno daljeg rvanja sa tobom i tebi sličnima - nelojalnom i besnom taksi konkurencijom. O tome ko si ti, za koga kupuješ, i ko realno može da padne na tu tvoju priču besmisleno je da više i komentarišem. Ako već hoćeš nešto da kupiš kupi Alfu i Gold i skini nam bar taj problem s vrata! Sve u svemu jednom rečju? BLEFIRAŠ!
as ::Ako ti naše licence ne znače ništa onda nas podrži da se usvoji zakon koji će i nama malo odgovarati, a ne samo vama gazdama. Izjasni se. Pozdrav AS
jerotije ::Isto pitanje sam i ja postavio ali odgovora i podrske NEMA
Dragi drugari ja imam tri taksi firme i u svakoj od njih imam nekoliko vozila BTV 2, BPT 3 i RTI 2 ukupno 7. Na svim tim autombilima bi moglo po postojećoj taksi odluci da radi 3 vozača po vozilu! Ali, pošto sam ja human i dobar, ne radi već sam sve te autombile ustupio-prodao vozačima koji su u stalnom radnom odnosu Keba 036, Velja 687, Šana 688, Miša 686, Dejan 455 i Đuka (RTI-005), Pored njih u firmi Radio taksi inbaco doo imao sam još trojicu vozača u stalnom radnom odnosu kojima sam svima dozvolio da pređu u preduzetnike i da odvezu auto sa sobom i samim tim upišu u sopstvenu taksi preduzetničku dozvolu! Pored ovih automobila BTV ima još 50 -tak picassa na SOGELEASE Serbia kao što i Pink taxi ima 100 i kusur B class-a na NBG-leasing i sve te automobile naravno da voze uz prigodna ovlašćenja samih leasing kuća samo regularni taksisti koji ih otplaćuju ili ih rentiraju. Prema tome cela priča na koju ste se vi primili je smešna! Mene a verovatno i Tedija zanima isključivo posrednička i garantska uloga u prodaji i leasingu vozila. Naravno tu kasnije sledi i brzi servis, benzinska pumpa i registracija vozila i tu je kraj.
Verovatno, ustvari sigurno, vi ni ne znate koliko je jednostavnije i jeftinije voziti tuđi auto i ne robovati osnovnom sredstvu za rad.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od zlaja Ned 16 Avg 2009, 22:11

ozalosceni ::4500=9000 sad si na potezu koliko sam shvatio nikog ne interesuje inbako nego btv.
Ožalošćeni, lepo te molim i upozoravam, nadam se na vreme, da se malo obuzdaš, jer će te ta tvoja naivnosti i zaslepljenost samo u nevolju odvesti. Čuvaj se lošeg društva jer nisi ni svestan kakva ćeš budala ispasti kad budeš shvatio kome si verovao!
Pozdrav od dobronamernog i poštenog Zlaje Very Happy
PS To što ti ja možda izgledam ludo hrabar, nemoj da te zbuni, dosta ljudi motri na moju bezbednost!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Ned 16 Avg 2009, 22:46

4500=9000...Tužna slika koja se samo potvrdjuje svakim danom sve više i više
Dragi drugari ja imam tri taksi firme i u svakoj od njih imam nekoliko vozila BTV 2, BPT 3 i RTI 2 ukupno 7. Na svim tim autombilima bi moglo po postojećoj taksi odluci da radi 3 vozača po vozilu!
Ne rade vozači jer sada mogu da rade samo taksi preduzetnici, avozače bi ti odavno zaposlio da možeš.

Ja da se raspitujem o tebi, ne pada mi na pamet i nemoj sebi da dižeš cenu i da se samozadovoljavaš time.Ne znam o kom tvom prijatelju pričaš...Sa druge strane,zaista si nebitan lik u mom životu, i dalje mi je žao što sam te na ovaj način upoznao.

To što vodiš konverzaciju samnom na forumu je tvoj vrhunac koji se tiče mene, a o tome šta pišeš, kako govoriš i na koji način pričaš o ljudima sve govori o tebi.Najveći domet ti je vređanje ljudi, u čemu si se istakao i ja se nebi time mnogo ponosio.Nazivati ljude pogrdnim imenima zaista ne priliči bilo kom NORMALNOM ČOVEKU KOJI DRŽI DO SEBE.Mislim da je to i kućno vaspitanje.

Konkretne odgovore ni na jedno pitanje nikome nisi dao,zašto to svi znamo...Ima li to veze sa intelektom ili iskrenošću, neka presude ljudi koji čitaju ono što i ti i ja pišemo.

Zaista sam razočaran nivoom koji pokazuješ, i kako srozavaš ovu polemiku koja je taksi-preduzetnicima od životne važnosti.Umesto da nam pomogneš, ti nas napadaš i vređaš, a sa druge strane se hvališ kako si pošten i veliki humanista..

Ajde molim te, pusti nas da sebi pomognemo, ti se bavi sobom i svojim problemima.

PS:

Porodicu ti nisam pominjao i tvojoj porodici želim sve najbolje.Ja sam samo pomenuo da vikend provodim sa svojom suprugom i decom, što svi mi treba da radimo.

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od zlaja Ned 16 Avg 2009, 22:54

as ::Ne boj se ne bi opao broj poziva.
Verujmi da se ne bojim, ali zašto bi ja više eksperimentisao? Niko mi nije rekao hvala što sam slupao puno para na reklamu i što sam istrajavao da vozimo bez popusta 45 meseci!... i ako sam oduvek znao da je popust čarobna reč za stranke. A vezano za 40% jasno ti je da je to samo dobar promotivni potez, jer 40% na 92 dinara je više nego korektna cena..... to je identična , regularna, cena po kojoj bi ste vozili i da ste taksista u Grčkoj! Pozdrav Zlaja Very Happy
PS I da posle svega ne bude nedoumice: NE INTERESUJU ME LICENCE ZA VOZILA i tačka!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Ned 16 Avg 2009, 23:07

Daj bre nemoj da nam prodaješ **** za bubrege, pa nismo mi budale za šta nas ti smatraš!

Pa podrži ideje iz podneska.

Zašto treba ukinuti popust?

Seto se kakvo je bilo sa osiguranjima dok nisu uveli jedinstvene cene?Jurili smo i tažili jeftinija osiguranja, počev od plave tačke pa nadalje!To što nismo mogli da naplatimo štetu, bilo je normalbna pojava i prihvatili smo je.

Onda je neko reako dosta je bilo više, svi moraju da naplaćuju istu cenu i gde su sada ta osiguranja sada ? Prošlost, ali mi možemo da naplaćujemo štetu kada nas neko udari.

Popust u taksi prevozu koristi strankama, to je jasno i daje ga isključivo taksista i dobija ga od ukupne sume a ne košta vlasnika asocijacije!.

I sada 4500=9000 ubedjuje nas da to tako treba.Alo, kugla sladoleda je 70 RSD u PC Ušće.Pa gorivo je duplo skuplje nego prošle godine a euri je sa 75 otišao na 95!

Pa ajde da ti članarina bude 1000 din mesečno za tvoje članove, ja ću da dođem da radim kod tebe,odmah!

Pa znaš li da nam mušterije ostavljaju bakši na vožnju od 200 din, kaže znam da vam je teško!

Me pričaj mi više o taksiju, jer ti nisi nikada seo za volan i razmišljao šta ćeš donneti kući i od čega ćeš opraviti auto!

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Pon 17 Avg 2009, 00:48

Tužna priča ima kraj, ode opet 4500=9000
Daj sve o meni molim te, pa da se svi smejemo, sve što si saznao!Otvori nam oči, kada ne vidimo!Seti se još nečega, kao imam prijave od inspekcije 20 kom,lopurda. političar, bolesno ambiciozan (ovo mi je posebno draga) , opet znaš nešto više od mene, raspitivao se.

Nema konkretnog odgovora od 4500=9000, ali ima boga pa neka svakom da po zasluzi.

Ja sam ti ponudio da kupim asocijaciju,kažeš blefiram.Ukoliko si rešio pitanje sa Ratelom, javi se.

Predložim ti da spustiš članarinu na 1000 din pa da radim kod tebe i da se dičim, nećeš (što bi ti dao popust, taksisti to rade za tebe i stranke, a tebe ništa ne košta, jer ti si vegetarijanac humanista)


Zaista si vrag, šaljivdžija, i čovek bez osnovnog kućnog vaspitanja.A ja ti ispunio život ovih dana, našao si neprijatelja valjda, o kome možeš da pišeš.

Pa dobro, na dvoru su bile dvorske budale, mi imamo 4500=9000 Very Happy .Ko tebe shvati ozbiljno, nije normalan, ali zaista to mislim.

Zaposljavao bi ti vozače i želiš to, biznis plan je 4500=9000, samo da prodju ovi predlozi.Zato te i nervira ova iniijativa Very Happy , a sve ostalo je farsa.

Niko te ne podržava, valjda je teško biti sam i tužan.

Laku vam noć, i tebi 4500=9000, ako možeš mirno da spavaš pored ovolike količine gluposti koje si do sada izrekao na forumu (neke si i porekao kao 4500=9000).

Grize li te savest, znaš li šta je to?

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od zlaja Pon 17 Avg 2009, 07:44

Kod Tedija ste svi mali mačići, manji od makovog zrna, mjaučete i predete, a ovde na taxi forumu samo izvoljevate i pravite se važni. Lako je kritikovati i ponižavati mene koji je jedini ovde s vama i hoće i sme da diskutuje o svemu!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od jerotije318 Pon 17 Avg 2009, 08:23

Ovako kaze nas drug Zlaja >>>
PS I da posle svega ne bude nedoumice: NE INTERESUJU ME LICENCE ZA VOZILA i tačka!

a ovako nas kolega Vlada-trg >>>>
Zaposljavao bi ti vozače i želiš to, biznis plan je 4500=9000, samo da prodju ovi predlozi.Zato te i nervira ova iniijativa , a sve ostalo je farsa.

Ako se ja pitam za misljenje onda se slazem sa Vladom-trg jer, da naseg druga Zlaju ne interesuju licence i da stvarno hoce da podrzi nas predlog da pravna lica ih NE dobiju, on bi dosao na sastanak i rekao to jasno i glasno. Mnogo znaci kad vlasnik jednog od najvecih udruzenja u gradu podrzi predlog.
Ovako od Zlaje samo slusamo ko je lopov, koliko ko ima prijava, popust.......ama sve samo nikako da kaze da je protiv da se pravnim licima omoguci posedovanje licenci a kao njega to ne interesuju [prica za decu].

Zlajo, pozivam te da dodjes na sastanak i da nam pomognes oko ove jbacine o licencama. Ako nicim drugim onda budi jednim glasom uz nas, cisto da mozemo da se pozovemo na to da i jedan vlasnik jednog od najvecih udruzenja u gradu JE PROTIV da licence mogu biti u posedu pravnih lica.
Ako se nekoga plasis [u sta sumnjam] ja cu ti biti tu i veruj mi, samo preko mene mrtvog......

Bilo bi lepo kada se vise nebi prepucavali, kada bi odgovarali jedan drugom SAMO ONO sto te pita drugi a ne da dotacinjemo temu popust, prijave itd.

Zlajo, dolazis li na sastanak ?
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od zlaja Pon 17 Avg 2009, 08:58

LICENCA NEĆE BITI PRENOSIVA!
jerotije ::...Ako se ja pitam za misljenje onda se slazem sa Vladom-trg jer, da naseg druga Zlaju ne interesuju licence i da stvarno hoce da podrzi nas predlog da pravna lica ih NE dobiju, on bi dosao na sastanak i rekao to jasno i glasno. Mnogo znaci kad vlasnik jednog od najvecih udruzenja u gradu podrzi predlog.
Ovako od Zlaje samo slusamo ko je lopov, koliko ko ima prijava, popust.......ama sve samo nikako da kaze da je protiv da se pravnim licima omoguci posedovanje licenci a kao njega to ne interesuju [prica za decu].....Zlajo, dolazis li na sastanak ?
OK, slažem se Vlado se promenio više ne stoji na trgu i ne kraducka a šta ćemo sa Sekulom? Vlado, do juče radio u Telenoru (nećemo o tome zašto i kako je otišao), ima jake kumovske veze, dosta nekretnina i ne mora ništa da radi! Pitate li se zašto se navrzo na mene ako svi znate da sam ja jedini gazda koji nije taksista i jedini gazda s kojim se sve možete dogovoriti i naravno ja nisam u važnoj za sve vas radnoj grupi! Ja o licencama, o kojima vi ovde pričate, znam koliko i vi i znam da je osnovno u svakoj priči koja će doći i proći parlament DA LICENCA NEĆE MOĆI DA BUDE PRENOSIVA I TAČKA? Licenca ili koncesija da li znate razliku! Prema tome to što je neko u predlogu uneo nekakvu odredbu: Biće prenosiva nakon 5 godina je SMEŠNO! A zašto to kažem, ova zemlja ide ka evropskoj uniji i u narednih 5 godina živećemo svi po njihovim pravilima i zakonima! Na ovo mogu da nadovežem jednu opasku - izjavu koje se sećam pokojnog Neše Bogdanovića koja doslovce glasi "Ih, za 5 godina ko živ ko mrtav!" Naravno zvuči morbidno kad svi znamo kako je njega bolest brzo odnela, ali on je za razliku od ovih danas bio pragmatičan i realan u odnosu na taksi priču u Beogradu. Naravno za života Zoran Đinđića sve je išlo lakše i brže tako da mu je donekle i bilo lakše ali i posle kad više nije bilo Zorana on je nastavio borbu..... ali sada je došla svetska ekonomska kriza.... I da zaključim: Dobro je da ste aktivni i dobro je da se povežete sa svima. Samo napred jerotije, nikad nazad. Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od jerotije318 Pon 17 Avg 2009, 09:11

Ja o licencama, o kojima vi ovde pričate, znam koliko i vi i znam da je osnovno u svakoj priči koja će doći i proći parlament DA LICENCA NEĆE MOĆI DA BUDE PRENOSIVA I TAČKA? Licenca ili koncesija da li znate razliku! Prema tome to što je neko u predlogu uneo nekakvu odredbu: Biće prenosiva nakon 5 godina je SMEŠNO! A zašto to kažem, ova zemlja ide ka evropskoj uniji i u narednih 5 godina živećemo svi po njihovim pravilima i zakonima!
S obzirom da sve ovo znas. bilo bi dobro da dodjes na sastanak i da nam svoje znanje predocis. Bices nam od izuzetne koristi [kao i sebi] jer taksista koji dobro zaradjuje moze i dobru smenu da plati.

Razumemo li se dragi moj prijatelju Zlajo ?
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od to je to Pon 17 Avg 2009, 10:04

zlaja :: Šta je Sale, Možda se i tebi ne sviđa što neko dođe ovde i kaže istinu? Pozdrav Zlaja Very Happy
Istina ima dve strane medalje, ne pada mi na pamet da bilo koga branim ovde ali zar i sam ne mislis da tvoja pisanja preteruju u vredjanju i uvredama.
Koji je to nivo, ako smo mi i obicni vozaci nije nam ni zameriti ali ti si vlasnik vise privatnih firmi, mediski exponirana licnost i zar mislis da je u redu da neko cita ovakve tvoje postove. Normalno da ce neko ovde napisati nesto sto nekome ne odgovara ali to ne znaci da treba da se igramo tajnih sluzbi.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od to je to Pon 17 Avg 2009, 10:18

Samo da dodam mada ce biti zvanicno saopstenje, vrlo lako moze da se desi da forumu promeni administratora i malo se komercijalizuje nemojte da se iznenadite kad uvidite da su vam svi nedolicni postovi obrisani to vazi za sve imate PRAVILNIK pa se upoznajte sa njim.
Ja nemam snage vise.
Poz
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Pon 17 Avg 2009, 10:42

4500=9000 koji je uvek bio jasan i direktan u odgovorima i nikad ništa neiskreno nije rekao a ni ne vređa pritom

Dobro ti jutro 4500=9000! :sleep:

Ja se sad probudio, čista mi savest pa malo duže spavam Very Happy !

Kako ti spavaš, možeš li da odmoriš malo od samog sebe?

Šta sada Evropa nas neće ako ne budeš mogao da zapošljavaš vozače?A ako čuju da želimo da licenca bude prenosiva, opet će da nas bombarduju, uvedu sankcije i ko zna šta još.Možda preteraju, pa nas zaposle sve kod tebe da radimo za platu i da se dičimo Very Happy

Šta bi sa predlogom da smanjiš članarinu na 1000 din, i taksisti vole tu čarobnu reč popust i jeftino?Tebe bi trebalo da košta,malo ti se ne sviđa ideje.. :lol:

Evo, ja ću da se zaposlim kod tebe, da vozim DŽABE i da te hvalim na sva usta, da budem nagradna vožnja svima koji koriste usluge tvoje asocijacije.Mesec,dva.Ti daj napismeno da podržavaš naše predloge, uzmi licencu da možeš da izdaješ radio stanice ibog da nas vidi!Ponuda još jedna!
:confused:

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od zlaja Pon 17 Avg 2009, 10:44

Ti ne moraš da juriš više na aerodrom, javi se Sekuli da te stavi na spisak!
to je to ::...Istina ima dve strane medalje, ne pada mi na pamet da bilo koga branim ovde ali zar i sam ne mislis da tvoja pisanja preteruju u vredjanju i uvredama.
Koji je to nivo, ako smo mi i obicni vozaci nije nam ni zameriti ali ti si vlasnik vise privatnih firmi, mediski exponirana licnost i zar mislis da je u redu da neko cita ovakve tvoje postove. Normalno da ce neko ovde napisati nesto sto nekome ne odgovara ali to ne znaci da treba da se igramo tajnih sluzbi.
E moj Sale nisam mogao ni da predpostavim da si tako naivan! Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od to je to Pon 17 Avg 2009, 10:48

zlaja ::
to je to ::...promeni administratora i malo se komercijalizuje nemojte da se iznenanadite...
E sad mi je jasnije, ko tebe znači sve može za pare! Kod mene ne može, moj obraz je čist! Pozdrav Zlaja Very Happy

Nazalost tebi je poznato da nikad nisam umeo da naplatim svoj trud tako da si promasio metu a mene uvredio.
Da li mislis da su prljave pare to sto cu da okacim reklamu prodavnice auto delova, benzinske pumpe, prodavnice bele tehnike ili ti bravara Petka kojeg licno poznajem. Jednostavno ja to ne umem da napravim pa ce neko umesto mene. Evo i tebi predlog da mi obezbedis neki reklamu na forumu znam da umes i mozes.
A sto se tice administratora bice jedan moj drugar koji nije taxista.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od zlaja Pon 17 Avg 2009, 10:51

Pruži se, kupi neku firmu pa se pokaži na delu!
trg ::....Šta bi sa predlogom da smanjiš članarinu na 1000 din, i taksisti vole tu čarobnu reč popust i jeftino?
Odličan ti je predlog, čim kupiš BPT iz desnog malog đžepa, ti to i u radi! Već smo konstatovali da si ekonomski potpuno nepismen ali ovo što sad radiš je potpuno smešno. Zdravo Šrafcigeru Very Happy
PS Stvarno mi nije jasno kako baš ništa ne znaš o radu firme koju želiš da kupiš? Pa da li ti znaš da samo na refundacije aerodromskih vožnji ode toliko para koliko bi ti hteo da naplaćuješ članarine, a gde su plate, GPS i minimalni redovni rashodi....


Poslednji put izmenio zlaja dana Pon 17 Avg 2009, 11:11, izmenio ukupno 2 puta

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Pon 17 Avg 2009, 11:13

I lepo mi je , čim me on kudi, nešto radim protiv njegovog interesa Very Happy

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od magnum Pon 17 Avg 2009, 11:52

Sale NIKADA nisam bio OBIČAN vozač,mišljenje o sebi zadrži za SEBE! Ne generalizuj stvari ! Ja sam,očigledno jedan neobičan vozač , čim se još uvek šetam po postovima umesto da odem na lađu i uživam još ovih 4 , 5 dana što mi je ostalo odmora i lepog vremena! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Pon 17 Avg 2009, 14:22

od 4500=9000, ko razume shvatiće, ja ne umem....
Dragi drugari ja imam tri taksi firme i u svakoj od njih imam nekoliko vozila BTV 2, BPT 3 i RTI 2 ukupno 7. Na svim tim autombilima bi moglo po postojećoj taksi odluci da radi 3 vozača po vozilu! Ali, pošto sam ja human i dobar, ne radi već sam sve te autombile ustupio-prodao vozačima koji su u stalnom radnom odnosu Keba 036, Velja 687, Šana 688, Miša 686, Dejan 455 i Đuka (RTI-005), Pored njih u firmi Radio taksi inbaco doo imao sam još trojicu vozača u stalnom radnom odnosu kojima sam svima dozvolio da pređu u preduzetnike i da odvezu auto sa sobom i samim tim upišu u sopstvenu taksi preduzetničku dozvolu!

Dragi DRUGARU;Kako si to uspeo, da rade kao vozači pa ih napravio taksi preduzetnicima Very Happy , pa im ti još dozvolio.Daj izbaci još nekog preduzetnika, što nas je više biće nam bolje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Pored ovih automobila BTV ima još 50 -tak picassa na SOGELEASE Serbia kao što i Pink taxi ima 100 i kusur B class-a na NBG-leasing i sve te automobile naravno da voze uz prigodna ovlašćenja samih leasing kuća samo regularni taksisti koji ih otplaćuju ili ih rentiraju.
Ova priča pije vodu, na lizing taksista može da vozi auto, i to nije problem.Problem je licenca koja važi za auto i mogućnost da se zaposli više vozača, što ti želiš zar ne Very Happy

Prema tome cela priča na koju ste se vi primili je smešna! Mene a verovatno i Tedija zanima isključivo posrednička i garantska uloga u prodaji i leasingu vozila. Naravno tu kasnije sledi i brzi servis, benzinska pumpa i registracija vozila i tu je kraj.
To majstore, uslugama se bavi a ne zapošljavanjem vozača


Verovatno, ustvari sigurno, vi ni ne znate koliko je jednostavnije i jeftinije voziti tuđi auto i ne robovati osnovnom sredstvu za rad
Ma ti nam reci da je ipak bolje da nam ti daš auto, i platu (nadam se ili nam i ona ne treba, nije ekonomski isplativa za tebe Very Happy ), i da dvojica vozača na auto, a za privatne potrebe autobus ili bicikla :P


I na kraju da zaključim. Kad se Vlado, Sekula ili Milivoje sa svojim taksi dozvolama zajedno sa vama slože po taksi stanicama i počnu da viču primljeno onda im verujte a do tada jasno vam je valjda NIŠTA IM NE VERUJTE! Pozdrav Zlaja

4500=9000, kad ćeš ti da vičeš primljeno? Embarassed ili te sramota....Verujemo tebi, samo ne znamo šta od količine informacija (uglavnom uvreda ) koje si izrekao, pa porekao, pa...


PS I bez namere da budem previše patetičan i ciničan rećiću vam i ovo: Gospodin Vlado Bulatović se toliko raspitivao o meni da je čak stigao i do jednog mog dobrog prijatelja.... a to kako sam ja saznao ko je on to može svako. Ne znam baš da li će te saznati i zašto ga zovu šrafciger (nije taj nadimak dobio samo zbog osnovne asocijacija na koju prvo pomislite: "Šrafciger - Nebitan lik, onaj koji ne odlučuje iako formalno možda ima neku funkciju") ali otom potom, sve u svoje vreme.
Reci mi molim te kojeg ja to prijatelja tvog znam, da ga izbegavam molim te.Ako ti je prijatelj, mislim da ima problem u najavi što se prijateljstva tiče...I ovo šafciger, šta to znaš, reci da svi znamo, nemoj da se stidiš Cool;

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Pon 17 Avg 2009, 14:33

Ovo je samo osvrt na ono što priča osoba sa biznis planom 4500=9000...Komentari su kratak odgovor u pomalo šaljivom tonu (ne želim da vređam) jer su i pisanja pomenute osobe neozbiljna.

Draga publiko, hvala. :P .

Nadam se da shvatate dokle neko može da ide, a ukoliko ne shvatate, pročitajte odgovor osobe pod šifrom 4500=9000.

PS:Ovim ne želim da obezvređujem kvalitet ovog foruma, već molim administratore da spreče vređanje od JEDINE OSOBE na ovom forumu kaja nema mere i nivoa

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od jerotije318 Pon 17 Avg 2009, 15:24

Licencirani taxi-preduzetnik bi u odnosu na
ovo bio prakticno vlasnik svoje malene firme i mogao bi da zaposli i drugog vozaca na sopstvenom
vozilu sa punom odgovornoscu za postupke istog u taxi-prevozu.
Znam da tako funkcionise u Ohridu - Makedonija
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Pon 17 Avg 2009, 15:37

Evo još malo od 450000=milion!!! da bude jači i od Delte i Miškovoća
Odličan ti je predlog, čim kupiš BPT iz desnog malog đžepa, ti to i u radi! Već smo konstatovali da si ekonomski potpuno nepismen ali ovo što sad radiš je potpuno smešno. Zdravo Šrafcigeru
PS Stvarno mi nije jasno kako baš ništa ne znaš o radu firme koju želiš da kupiš? Pa da li ti znaš da samo na refundacije aerodromskih vožnji ode toliko para koliko bi ti hteo da naplaćuješ članarine, a gde su plate, GPS i minimalni redovni rashodi....

Pa da, stvorio si firmu od članarina, i umesto da svojim članovima pomogneš u ovoj situaciji, ti bi sada da zapošljavaš vozače i verovatno da se zahvališ članovima na dosadašnjem radu.Umesto zahvalnice ponudićeš im platu (malu zbog ekonomske isplativosti po tebe), a ako neće, ima vozača sa B kategorijom koliko hoćeš... :x

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od zlaja Pon 17 Avg 2009, 15:53

trg ::Pa da, stvorio si firmu od članarina, i umesto da svojim članovima pomogneš u ovoj situaciji, ti bi sada da zapošljavaš vozače i verovatno da se zahvališ članovima na dosadašnjem radu...
Dragi gospodine Vlado Bulatoviću! Najlepše na svetu vas molim da ne radite više to što radite. Ja sam svoje rekao i stojim iza svake napisane reči u nazad 3 dana. Ja držim da sve što radite radite po diktatu i želji vaših nalogodavaca -TAXI MAFIJE.... znam šta radim i ne bojim vas se. Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Pon 17 Avg 2009, 16:27

Posle toliko vređanja od tvoje strane, ja tebe prozivam?
Sada sam kako ti reče od Tedijeve devojke (ni ja nisam znao taj podatak) postao mafijaš!Pa upropasti mi vezu, ostaviće me čovek!

Govori istinu i stoj uspravno i ljudi će te čuti i razumeti.

Sam si se prozvao, sam govoriš neistine i kada ti neko ukaže na to, vređaš.

Od početka sam te molio da me ne vređaš, i da nas ostaviš da branimo svoj interes.Ni sada te ne prozivam, niti sam to želeo niti ikad radio, samo sam odgovarao na tvoje špekulacije i vređanja (za razliku od tebe ja imam meru).

Ostavi nas da sebi pomognemo, više će te svi ceniti ako nam pomogneš da zaštitimo svoj interes i dobijemo licence kakve hoćemo.Kada nas bude ograničen broj, treba će ti taksisti, a dela se pamte, a ne reči.Pomozi nam iskreno, i svi će te ceniti.

Mržnjom i lažima se postiže nešto samo na kratke staze, naučićeš to.Sedi, pročitak moje i svoje postove, seti se da sam došao kod tebe u asocijaciju da spustimo loptu, a ti si me i u svojoj kući napadao i vređao, zar ne?

Zaista mi je žao, i molio bih te da ni ti mene više ne uzimaš u usta, pa ni da možda nešto lepo kažeš o meni kojim slučajem

Unapred ti se zahvaljujem ako uspeš u tome, ja tebe nikad nisam prvog pominjo, neću ni sada. (dok se nisi ponovo pojavio, niko te na forumu nije ni pominjao).

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Pon 17 Avg 2009, 20:14

Taksi-preduzetnici,

Obzirom da svi znamo da nam je interes da zaštitimo svoja prava i kakvu-takvu egzistenciju,molim vas da se ubuduće na ovoj temi vodi konkretna prepiska sa idejama kako da omasovimo i na taj način legitimišemo naše zahteve.

S tim u vezi, molim vas da na sastanak dođete u što većem broju, kako bi svi shvatili da smo svesni problema i onoga šta nam spremaju, kao i da smo spremni da zaštitimo svoj interes.

Nemojte da vas obuzima malodušnost, proći će i ova zla vremena, sada treba da se izborimo za svoja prava.Pa nismo džabe ulagali u automobile, trpeli od sankcija, skokova cena, divljaka i svega ostalog.

Radna grupa je činjenica i tu treba da se rade predlozi koji će ući u zakon.Mi kao preduzetnici moramo da se pitamo i dajemo predloge koji uređuju naš posao.Ne smemo da dozvolimo da se zakon donese, pa onda da kukakmo.Jednom donešen zakon se nikako ili sporo menja.Zato nam pomozite da zajedno uradimo sve u zaštiti naših interesa

Sloba, Stevan i ja smo krenuli, i na dobrom smo putu.Podnesak je kvalitetan u ovom stadijumu, a kada to uspemo, sve će biti lakše.Kada grasd shvati da mi nismo deo prpoblema, da nudimo predloge i rešenja, prihvatiće još naših ideja, a njih ima.

Zato, vidimo se 29-tog.

pozdrav,

Vlado

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od struja Uto 18 Avg 2009, 05:34

Cestitao bih kolegi Vladi (trg) prvu godisnjicu koju je proveo druzeci se i radeci sa nama.Pocetak jeste tezak (19.08.2008).Kazu da je prva godina najteza,sve ostale prolaze same od sebe.Mlad jeste (06.1970),energije mu ne nedostaje,samo da istraje u svojim zahtevima.
Moja podrska njegovom zalaganju i ulozenom trudu u nameri da ucini boljitak u poslovanju taksija kao profesije.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Uto 18 Avg 2009, 07:12

Zahvaljujem se na podršci, interes je zajednički, sve vas očekujem na sastanku 29-tog da podrška bude i očigledna.

Još jednom da ponovim, sastanak je 29-tog u 14 h, ostaje li Mag znaćemo posle 20-tog.Pozovite što više kolege, zalažemo se za predloge iz podneska, NAJVAŽNIJI CILJ OD KOGA NE MOŽEMO ODUSTATI JE DA PRAVNA LICA NE MOGU DA ZAPOŠLJAVAJU VOZAČE I OD TOGA NE ODUSTAJEMO.To je osnova

Nemojte da vaša podrška bude samo deklarativna.Vaša podrška je doći na sastanak sa što više kolega, i pomoći Slobi,Saletu,Stevanu i meni da istrajemo u ovome,odvojte sat vremena, mi se trudimo malo više Very Happy .

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Uto 18 Avg 2009, 18:35

Kolege taksi preduzetnici,

Sastnak je 29-tog u 14 h u sali konferencijskoj sali kod kafea Che u Murskoj ulici, iznad Voždovačke opštine.Za parking možete koristiti Ustaničku ulici kod Specijalnog suda, i proći kro park gde se nalazi kafe Che.

Molim vas da obavestite sve zainteresovane kolege o promeni mesta održavanja sastanka.Veoma je važno da dođete, nemamo više vremena za gubljenje.

Pozdrav,

Vlado

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od as Čet 20 Avg 2009, 10:02

zlaja ::
as ::Ne boj se ne bi opao broj poziva.
Verujmi da se ne bojim, ali zašto bi ja više eksperimentisao? Niko mi nije rekao hvala što sam slupao puno para na reklamu i što sam istrajavao da vozimo bez popusta 45 meseci!... i ako sam oduvek znao da je popust čarobna reč za stranke. A vezano za 40% jasno ti je da je to samo dobar promotivni potez, jer 40% na 92 dinara je više nego korektna cena..... to je identična , regularna, cena po kojoj bi ste vozili i da ste taksista u Grčkoj! Pozdrav Zlaja Very Happy
PS I da posle svega ne bude nedoumice: NE INTERESUJU ME LICENCE ZA VOZILA i tačka!

G-sn Zlajo, ako se ne bojiš za broj poziva, onda to uradi. Pitanje je: zašto lupaš toliko para na bilborde, okitio si ceo grad, to te debelo košta, da bi mi vozili po starim cenama sa popustom, i uprkos tome čujem da ljudi odlaze od tebe. Zašto?
Aha, to je promotivni potez, -40 %, znači grad je propisao kilometar van grada 98 dinara (a, ne 92 kako ti misliš, jer je to stara cena), a ti bukvalno kažeš građanima: moji momci će vas prevesti do Niša za upola cene što je propisao grad. U to si uložio mnogo para, a neko ko ulaže toliko novca, sigurno nešto očekuje za uzvrat. Da, sigurno jednog dana 4500=9000, i šta nas briga (ako mi budemo uopšte u igri)da li vozimo do Niške ulice ili do Niša, plata je ista, i biće oko prvog u mescu(oko 20000, a i to je mnogo jer mora lova na bilborde). Ako nećemo mi, ima ko hoće. Samo ne znam kako ćeš da nađeš toliko vozača sa tim uslovima (B kategorija i lekarsko uverenje)?
Razumeo bih da je sve tvoje: i auto koji si dao vozaču (sa gorivom, mazivom, servisom, registracijom itd...), i platu koju mu daješ (sa penzionim i socijalnim uplatama) i onda bi imao pravo da daješ popust koliko voliš. DA LI BI TO ONDA URADIO?
Grčka je mnogo daleko, a tebe ne interesuju licence za vozila.
Pozdrav AS


Poslednji izmenio as dana Čet 20 Avg 2009, 10:18, izmenjeno ukupno 1 puta

as
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 302
Datum upisa : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od jerotije318 Čet 20 Avg 2009, 10:09

a tebe ne interesuju licence za vozila.
Rece covek da ga ne zanimaju Shocked
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Čet 20 Avg 2009, 11:38

Važno je doći na sastanak i podržati podnesak

Nemojte da se krijemo više iza pseudonoma i šifra, i dođite na sastanak.

Ukoliko nas ne dođe barem 200-300, ništa od svega.Sada je vreme da radimo na zaštiti naših interesa, jer izgleda niko i neće.Pomozite sebe, nmoramo da se samoorganizujemo.Bolje je sprečiti da se ovi predlozi usvoje, nego lečiti njegove posledice (ostaćemo bez posla).

Dajte svoj doprinos, pričajte sa kolegama, organizujte se da dođete u što većem broju, i uradićemo nešto.

Ukoliko sedite kod kuće, nema ništa od ovoga, neće niko da bije našu bitku.Sigurno ne vlasnici, koji kažu da ih licence na zanimaju, ali u predlogu radne grupe uređuju načine da zaposle vozačer, da licenca važi na vozilo.Razmislite o tome, ako vam se to ne dopada, dođite na sastanak 29-tog.


PS:Molim vas da ne raspravljate sa vlasnkom asocijacije BPT na ovoj temi, nego o licencama.

Ko ima volje i želje da raspravlja s njim, neka ide u njegov ćošak, molim vas.

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od jerotije318 Čet 20 Avg 2009, 11:50

Jutros pricah sa nekim kvakarosima na BIGZ-u i rekose da ce sigurno doci
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Pet 21 Avg 2009, 08:15

Dajte da se vidi da smo svesni problema i da želimo da ih rešimo!

Kolege taksi-preduzetnici,

Veeoma je bitno da dođete, nemojte kao do sada (pričam za forumaše) da 29-tog imate neke neodložne obaveze.

Nemojte da nam ovde dajete podršku, pišete, dajete sjajne ideje, a kada treba da se skupimo, samo tetki lek da odnesete!

Ako ne sprečimo predloge radne grupe koje idu u pravcu da pravna lica dobiju mogućnost da zapošljavaju vozače, gotovo je...Hoćemo da radna grupa radi u našem interesum da ljudi koji tu sede predstavljaju taksi preduzetnike, hoćemo da se reši pitanje divljaka, hoćemo jedinstvene cene, hoćemo radno okruženje koje će nam omogućiti da zaradimo novac za normalan život i da možemo da platimo porez...
Hoćemo dosta toga, pa dajte da napravimo prvi korak, da se vidi da hoćemo da se reši i zaustavi uništavanje taksista!


Zato, dajte sve od sebe da dođete na sastanak.Ne boli, ne košta, parking je u Ustaničkoj, policije ima zbog blizine specijalnog suda,dođite.

Dajte da se vidi da smo svesni problema i da želimo da ih rešimo!

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od trg Pet 21 Avg 2009, 15:25

Evo jedna nadam se lepa vest za članove foruma,

U pregovorima sam sa jednom pumpom u Beogradu da dobijemo niže cene euro dizela, i to do 7 din po litri.To ćemo znati do kraja sledeće nedelje, ali sigurno pre sastanak 29-tog.

Pozdrav,

Vlado

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od ozalosceni Sub 22 Avg 2009, 01:19

Motka njima treba.Pa kao bi se isfinansirale tolike plate automobili,pratnje, stanovi i ko zna kakve sve zajebancije.Xebem te drzavo.
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od BELI Pon 24 Avg 2009, 23:18

Nije loše da se podsetite šta je "angelina" napisao 19.06.2009. godine u 01:22... Poz...

BELI
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 22
Datum upisa : 10.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od plavi Uto 25 Avg 2009, 02:25

to to...to je to ajmo svi da pevamo ( ili da kukamo ).Druže delio sam danas materijal koji si mi dao na Ceraku. Iskreno rečeno najviše su se interesovali za gorivo.Pozdrav

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 208
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Radna grupa za ......... - Page 6 Empty Re: Radna grupa za .........

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu