Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijavljivanje na taxi stajalistima

+26
miamilojevic
gagi187
Moravac
bodi
brat saja
skembi69
padobranac
angelina
ka5an
drdr
Amerikanac
Alhemicar
Blackshadow
to je to
mikiilic
bobrda
magnum
039
zlaja
struja
taxi -ja
Dejan_113
tomovicbgd
kiconix
VENELUME
jerotije318
30 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Dali ste za opciju prijavljivanja na taxi stajalistima

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_lcap9%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_lcap22%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_rcap 22% 
[ 7 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_lcap9%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_lcap3%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_lcap44%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_rcap 44% 
[ 14 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_lcap0%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_lcap6%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_lcap3%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_lcap3%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_lcap0%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 32
 
 
Zatvoreno sondiranje

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty ?

Počalji od Amerikanac Sre 21 Jan 2009, 20:11

???
Amerikanac
Amerikanac
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 7
Godina : 69
Location : Miljakovac,kod Slona
Datum upisa : 05.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty 671

Počalji od tomovicbgd Sre 21 Jan 2009, 20:14

Znaci li to da za mene mesta vise nece biti samo zato sto mi je sl. broj za malko veci...??? :?: :?: scratch
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Dejan_113 Čet 22 Jan 2009, 01:51

zlaja ::Prijavljivanje po taksi stajalištima NIJE USPELO! Sve kolege koje su napustile 9801 taksi zbog toga i otišle u 9803 taksi verovatno će se i pokajati!!!! Ali život ide dalje, ja ipak moram da istrajem i napravim taksi Broj 1 u Beogradu.
Prijem novih članova je OBUSTAVLJEN do daljnjeg ili bolje rečeno, NEMA NOVIH ČLANOVA dok nespustimo broj na 666 članova!.... Nakon toga primamo uz isključivu preporuku dvojice naših starih članova i uz naravno prvu članarinu od 100 evra!
Pozdrav Zlaja Very Happy
Zlajo, opet ja. Verovatno ces se pitati: "Sta hoce ovaj, sto me stalno napada?" Ma, ja tebe ne napadam samo te MOLIM OSTAVI TASTER I NEMOJ SE JAVLJATI VISE NA RADNE KANALE AKO BOGA ZNAS ! Danas si napravio takvu carlamu na radnom kanalu , da sam morao da smanjim stanicu jer su stranke pitale "KO je ovaj i sta mu je?!". A ja ih lazem da se to neko mesa u frekvenciju, kako da im kazem da je to GAZDA od preduzece 9801? Molim te ako doneses neko pravilo , bar se potrudi da ga odrzis nekoliko dana. Danas oko 14h si rekao da kontrola vise NEPOSTOJI a oko 18h si rekao da POSTOJI. Bukvalno si nas doveo u situaciju da kada izadjemo da radimo , prvo moramo da se raspitamo na koji nacin toga dana radimo. MOLIM TE imas u firmi dosta korektnih ljudi medju kontrolorima, koji stvarno hoce da ti pomognu i uz njihovu pomoc ponovo TE MOLIM ZAVEDI RED U RADIO MREZU! Ogledalo svake taxi asocijacije je disciplina i rad radio mreze. Realno, disciplina i ponasanje u nasoj radio mrezi je ravna haosu! Ono sto je danas uradio kolega preko radnog kanala( kada se javno raspravljao i ispravljao krive drine) , nebi mu palo napamet ni u jednoj asocijaciji. Ja cu ako treba na ovom forumu svasta da ti napisem , ako treba doci cu kod tebe pa cemo da se svadjamo i vristimo jedan na drugog dok nepopadamo u nesvest, ali u mrezi mora da se ZNA RED i sa tvoje i sa nase strane. Pozdrav!

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty mislim,nemo' se ljutite

Počalji od magnum Čet 22 Jan 2009, 01:58

ja sam sa strane ali 113,hvala ti na iskrenosti a bogami i na mudima ,ne da kažeš,nego da se sastaneš sa gazdom i onda mu kažeš sve što imaš i misliš.Alal vera ti mora da si iz mog sela Dorćola! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty 40 vožnji na žicu za 17 radnih dana?

Počalji od zlaja Čet 22 Jan 2009, 03:55

Dejan_113 ::..."KO je ovaj i sta mu je?!". A ja ih lazem da se to neko mesa u frekvenciju, kako da im kazem da je to GAZDA od preduzece 9801?...
Dragi Dejane, stavi prst na čelo i zapitaj se ko si ti? Po svim parametrima i statistikama uvek si ispod 50 vožnji mesečno i uvek ispod 530-og mesta po broju primljenih vožnji. Od 21-og dana u mesecu januaru na ulici si proveo bar 17. Za to vreme po mojoj proceni na ulici si bio bar 120 radnih sati slušajući radio mrežu 9801. Za sve to vreme na žicu si uštinuo 40 vožnji i to 12 na primljeno sa saobraćajne škole! Proizilazi da ti štipaš jednu vožnju na 3 radna sata. Sa tim performansama i tvojim "kalimero" stavovima teško da imam šta da polemišem! Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Moja današnja histerija i tuga je samo posledica surovih činjenica! Ja zaista nisam bio svestan sa kakvim ljudima imam posla! Za sve ove godine nisam uspeo da shvatim da upravo ljudi kao što si ti (pametnjakovići i neradnici) meni oduzimaju život!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od jerotije318 Čet 22 Jan 2009, 13:28

ali u mrezi mora da se ZNA RED
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 K015
Ja zaista nisam bio svestan sa kakvim ljudima imam posla!
Nisi hteo da budes svestan kakvi su taksisti a ja sam o tome vec pisao na nekoj od tema-da ne trazim.
Moras biti namazaniji od njih, inace pucas........
Ti si dobar i posten covek. To se vidi iz aviona ali nisu svi takvi.

Pozdrav
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty clanova 666

Počalji od drdr Čet 22 Jan 2009, 15:19

A sto Zlajo da spustas broja clanova od 666===jel to ima neke simbolike :?: Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad
drdr
drdr
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 109
Datum upisa : 26.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty 666 + 333 = 999

Počalji od zlaja Čet 22 Jan 2009, 17:30

drdr ::A sto Zlajo da spustas broj clanova na 666...
Prvo dođemo na optimalan broj za sadašnji obim posla...tj sklonimo 10% najnervoznijih i najlošijih. Nakon toga otvorimo vrata i onda dva naša dobra dovedu trećeg još boljeg i to je to.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Pitao bih nešto...

Počalji od 039 Čet 22 Jan 2009, 18:36

...u vezi sa računicom
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Dejan_113 Čet 22 Jan 2009, 21:54

zlaja ::
Dejan_113 ::..."KO je ovaj i sta mu je?!". A ja ih lazem da se to neko mesa u frekvenciju, kako da im kazem da je to GAZDA od preduzece 9801?...
Dragi Dejane, stavi prst na čelo i zapitaj se ko si ti? Po svim parametrima i statistikama uvek si ispod 50 vožnji mesečno i uvek ispod 530-og mesta po broju primljenih vožnji. Od 21-og dana u mesecu januaru na ulici si proveo bar 17. Za to vreme po mojoj proceni na ulici si bio bar 120 radnih sati slušajući radio mrežu 9801. Za sve to vreme na žicu si uštinuo 40 vožnji i to 12 na primljeno sa saobraćajne škole! Proizilazi da ti štipaš jednu vožnju na 3 radna sata. Sa tim performansama i tvojim "kalimero" stavovima teško da imam šta da polemišem! Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Moja današnja histerija i tuga je samo posledica surovih činjenica! Ja zaista nisam bio svestan sa kakvim ljudima imam posla! Za sve ove godine nisam uspeo da shvatim da upravo ljudi kao što si ti (pametnjakovići i neradnici) meni oduzimaju život!
ZLAJO VEEEELIKI RADNICE! Ti netreba meni da pricas koliko ja voznji uzmem mesecno ili u toku dana. Ti nehranis moju porodicu i to ne treba da te zanima . Kada mi ti budes kupio auto i hranio me ja cu da ti podnosim racune! Proveri AKO IMAS HRABROSTI I POSTO SI VELIKI STATISTICAR koliko voznji su ti stipali 402,555,122,039,350,501 pre godinu ili dve dana a KOLIKO SADA!Zbog LOSEG citanja tvoje mreze ja i mnogi drugi skupljamo voznje na mobilne telefone da bi se cupali. Ako imas HRABROSTI sprovedi anketu pa vidi koliko su ljudi zadovoljni tvojom mrezom. Po tvojoj CUVENOJ STATISTICI ispada da su i KVAKAROSI NEVIDJENI NERADNICI!Nije tvoj problem da meni i drugima gledas statistiku, mozda sam se ja dobro udao pa nemoram mnogo da radim. Ti se Zlajo zapitaj za neke stvari,jer mnogo nas je bilo u udruzenjima koja su se raspala i znamo kako to izgleda a ti jos to nisi osetio i pazi se dobro, ako ti brod krene nizbrdo gotovo je!Mozda je cinjenica da sam ja KALIMERO i NERADNIK ALI SI TI TOTALNO NEOZBILJAN! NASVIM VIZIT KARTAMA I BILBORDIMA SI NAPISAO TEL. 063 9801 A TAJ BROJ NEPOSTOJI! DA ZLATANE MARKETINSKI MAGU TAJ BROJ NEPOSTOJI! Stranke zvale pa mi rekle, ja im nisam verovao pa okrenuo i uverio se. POZIVAM SVE FORUMASE DA OKRENU 063 9801 i UVERE SE U ISTO. Zato nemoj da mim pricas o nekim stvarima. Zivot unistavas sam sebi svojim izmisljotinama! Totalno si u pravu da nisi znao sa kim imas posla kada si usao u taxi. Verovatno si mislio da ces naici na gomilu malih miseva koji ce da se uvlace u d... jer si ti JEDINI VLASNIK. E, PA VIDI:JA NECU NIKADA BITI MALI MIS MA KO TI BIO I KAKO SE ZVAO!Uostalom , zadovoljan sam tvojim odgovorom(iako se opet sveo na to da mi pises da sam neradnik) jer obicno se pravis lud ( a nisi) i nepises nista . Ovo tvoje pisanje meni je izgleda VRH tvog poslovanja.

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Dejan_113 Čet 22 Jan 2009, 21:59

zlaja ::
drdr ::A sto Zlajo da spustas broj clanova na 666...
Prvo dođemo na optimalan broj za sadašnji obim posla...tj sklonimo 10% najnervoznijih i najlošijih. Nakon toga otvorimo vrata i onda dva naša dobra dovedu trećeg još boljeg i to je to.
Pozdrav Zlaja Very Happy
Verovatno sam i ja u tih 10% najnervoznijih i najlosijih. STATISTIKA JE CUDO.

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Dejan_113 Čet 22 Jan 2009, 22:12

zlaja ::
drdr ::A sto Zlajo da spustas broj clanova na 666...
Prvo dođemo na optimalan broj za sadašnji obim posla...tj sklonimo 10% najnervoznijih i najlošijih. Nakon toga otvorimo vrata i onda dva naša dobra dovedu trećeg još boljeg i to je to.
Pozdrav Zlaja Very Happy
Jel si svestan sta si napisao! Ja sam ti ranije pisao da imas puno ljudi za ovaj obim posla a ti si to ignorisao. SADA SI COVECE SAM TO PRIZNAO. Sta je sa tobom? ZAPAMTI DOBRO:VELIKI LIDERI SAMI DONOSE PRAVILA I UPRAVO ONI SE TIH PRAVILA PRIDRZAVAJU NAJSTROZE!Ti cim menjas svoje odluke svakoga jutra jos nemas osobine VELIKOG LIDERA. Samo da znas:Ne zelim da idem u drugu firmu. Ako ces da me izbacis da ti ne bih remetio skladnu mrezu molim te sacekaj do 01.02.2009.

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Dejan_113 Čet 22 Jan 2009, 22:26

jerotije ::
ali u mrezi mora da se ZNA RED
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 K015
Ja zaista nisam bio svestan sa kakvim ljudima imam posla!
Nisi hteo da budes svestan kakvi su taksisti a ja sam o tome vec pisao na nekoj od tema-da ne trazim.
Moras biti namazaniji od njih, inace pucas........
Ti si dobar i posten covek. To se vidi iz aviona ali nisu svi takvi.

Pozdrav
Ti Jerotije tj. sl. br. 618 iz Beogradskih taxi vozaca , razmisli malo sta pises. I ti si taksista . Nemoj da se slihtas Zlaji i izigravas njegovog drvenog advokata jer on zna i sam da se brani. Nego, bolje nam objasni ovde javno kako si usao u kontrolu i kako si brze bolje iISKLJUCEN iz nje. To bi trebao da objasnis jer si ti pokrenuo temu o sefovima i kontrolorima i rekao da nikada to nebi radio. Kazi ( posto smo mi taksisti takvi i takvi) Zbog cega si IZBACEN iz Pinka.

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Dejan_113 Čet 22 Jan 2009, 22:32

magnum ::ja sam sa strane ali 113,hvala ti na iskrenosti a bogami i na mudima ,ne da kažeš,nego da se sastaneš sa gazdom i onda mu kažeš sve što imaš i misliš.Alal vera ti mora da si iz mog sela Dorćola! bounce
Ма, kamo srece da sam sa Dorcola. Ja sam iz sela Zemun Polje. Dolazio sam na Dorcol kao srednjoskolac pa su nas bas lepo nalupali, tako da mi posle Dorcolaca vise nista nije strasno.

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty dobar si,

Počalji od magnum Čet 22 Jan 2009, 22:48

sokole.Da ne ulazimo koliko si u pravu al' si bar osvetlao obraz svom kraju.Svi nešto šuškaju i buškaju al' ti reče popu...i ostade čista obraza
bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Dejan_113 Pet 23 Jan 2009, 01:36

zlaja ::
Dejan_113 ::..."KO je ovaj i sta mu je?!". A ja ih lazem da se to neko mesa u frekvenciju, kako da im kazem da je to GAZDA od preduzece 9801?...
Dragi Dejane, stavi prst na čelo i zapitaj se ko si ti? Po svim parametrima i statistikama uvek si ispod 50 vožnji mesečno i uvek ispod 530-og mesta po broju primljenih vožnji. Od 21-og dana u mesecu januaru na ulici si proveo bar 17. Za to vreme po mojoj proceni na ulici si bio bar 120 radnih sati slušajući radio mrežu 9801. Za sve to vreme na žicu si uštinuo 40 vožnji i to 12 na primljeno sa saobraćajne škole! Proizilazi da ti štipaš jednu vožnju na 3 radna sata. Sa tim performansama i tvojim "kalimero" stavovima teško da imam šta da polemišem! Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Moja današnja histerija i tuga je samo posledica surovih činjenica! Ja zaista nisam bio svestan sa kakvim ljudima imam posla! Za sve ove godine nisam uspeo da shvatim da upravo ljudi kao što si ti (pametnjakovići i neradnici) meni oduzimaju život!
Zlajo, da se malo vratimo na oduzimanje zivota. Juce te je iznervirao ( preko kanala ) kolega 389 a ne ja! Zapamti sledece:113 retko ili nikada nekasni na adresu, 113 nikada negovori laznu poziciju, 113 biva iskljucen jednom u godinu dana, 113 uvek placa iznos clanarine koji ti odredis i uvek u roku, 113 vaucere od voznji uvek daje za smenu i nikada ne dolazi u centar da place za pare, 113 seuvek javlja na kanalu kratko i jasno, 113 se NIKADA nejavlja i nepljuje nikoga na radnom kanalu , na adresu 113 nikada nije stigla primedba za uvecanu naplatu ili neljubaznost prema strankama. Ako neverujes pa ti lepo proveri. Ako ti ja unistavam zivot i meni slicni, zelim ti iskreno da u svojoj asocijaciji imas sto vise takvih ljudi.

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Dejan_113 Pet 23 Jan 2009, 01:44

magnum ::sokole.Da ne ulazimo koliko si u pravu al' si bar osvetlao obraz svom kraju.Svi nešto šuškaju i buškaju al' ti reče popu...i ostade čista obraza
bounce
Nego, jel ja procitah da ti kvakaris 20 godina? Pa, kakav si ti neradnik! Kako si se uopste prehranio i decu skolovao, a kako si tek kola kupovao? Kaze Zlaja ja ustinuo 40 voznji za 17 dana , a ti bre nijednu za 20 godina!Nego, trci brzo kod Zlaje da uzmes radio stanicu pa da se pod stare dane oparis, jos ako te ja odvedem i preporucim primice te SIGURNO. Pozdrav.

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Šta reći a ne zaplakati!

Počalji od zlaja Pet 23 Jan 2009, 07:27

Dejan_113 ::....Ako ti ja unistavam zivot i meni slicni, zelim ti iskreno da u svojoj asocijaciji imas sto vise takvih ljudi.
U koga ja ulažem pare? Ali stvarno sam beskrajno naivan! Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Kad stignem u firmu, poslaću ti sms sa listingom broja poziva na nepostojeći broj. Taj broj služi isključivo za korisnike telenor mreže i dobija se jako lako.... 9801 i gotovo. E moj Dejane ..... gde će nam duša.

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Ne, ja nisam znao da većinu taksista boli uvo za stranke!

Počalji od zlaja Pet 23 Jan 2009, 07:40

Dejan_113 ::Ja sam ti ranije pisao da imas puno ljudi za ovaj obim posla a ti si to ignorisao.
Čovek se uči dok je živ!
Ja nisam znao šta je to optimalan broj poziva po jednom nosiocu i naravno nisam znao da je za većinu taksista najvažnije da puno čita i da zna gde ide.... sve ostalo je nebitno. Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Ako bi u firmi bilo 700 vozača kao što si ti mi bi predali 35000 vožnji (700 ljudi x 50 vožnji = 35000 vožnji na poziv)... mi smo daleko preko tog broja..... u ovom mesecu prosečan broj primljenih vožnji po članu će biti veći od 120.

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od jerotije318 Pet 23 Jan 2009, 11:18

Ti Jerotije tj. sl. br. 618 iz Beogradskih taxi vozaca , razmisli malo sta pises. I ti si taksista . Nemoj da se slihtas Zlaji i izigravas njegovog drvenog advokata jer on zna i sam da se brani. Nego, bolje nam objasni ovde javno kako si usao u kontrolu i kako si brze bolje iISKLJUCEN iz nje. To bi trebao da objasnis jer si ti pokrenuo temu o sefovima i kontrolorima i rekao da nikada to nebi radio. Kazi ( posto smo mi taksisti takvi i takvi) Zbog cega si IZBACEN iz Pinka.

Kao prvo NISAM izbacen iz Pinka, a ni daaaaavno [kako neki zlobnici spominju] iz 9801. U to se lako mozes uveriti i ti i ostali ako pozovete 9803 ili Tedija direktno jer on je licno bio prisutan kada sam SVOJEVOLJNO napustio to udruzenje. Pisanu izjavu o tome NE MOGU da Vam dostavim jer kao takvu je niko ne izdaje. Ostaje samo da to zlobnici provere jednim jedinim kratkim pozivom na 9803. U Pinku sam bio sl br 318. Pa izvoli proveri. Ocekujem izvinjenje i tebe i ostalih koji mi kaljaju cist obraz [ako Vi imate obraza izvinucete se]

Zlaju uopste ne branim. Imam o njemu vrlo pozitivno misljenje kao coveku mada ima stvari koje mi se ne svidjaju u 9801. Mnogo toga bi promenio u radu radio mreze ali ko sam ja ?

Nego, bolje nam objasni ovde javno kako si usao u kontrolu i kako si brze bolje iISKLJUCEN iz nje

U kontrolu sam spontano ukljucen u dogovoru sa Zlajom i na licnu moju stetu i oduzimanje vremena [svake subote u 9 h sastanak kontrole a ja radim nocu 22-06 h]
Nisam se slagao sa stavovoma kolega starih kontrolora 9801 u vezi tehnickih stvari rada radio mreze i JA LICNO sam dao OSTAVKU. Niko me NIJE izbacio.
Kad nesto hoces da izjavis ili napises uvek prvo ispitaj verodostojnost toga "rekla-kazala". Nemoj da ti je jezik brzi od pameti.
Ja ti naravno oprastam sve ove nebuloze uperene protiv mene jer hrishcanski je prastati a i znam da to nisi zlonamerno izjavio. Bio si u afektu besan i razumem te Wink

Svako dobro ti zelim.
Pozdrav - jerotije 618
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Dejan_113 Pet 23 Jan 2009, 18:03

[/
U kontrolu sam spontano ukljucen u dogovoru sa Zlajom i na licnu moju stetu i oduzimanje vremena [svake subote u 9 h sastanak kontrole a ja radim nocu 22-06 h]
Nisam se slagao sa stavovoma kolega starih kontrolora 9801 u vezi tehnickih stvari rada radio mreze i JA LICNO sam dao OSTAVKU. Niko me NIJE izbacio

Nemam obicaj da se zameram sa kolegama. Samo me je zbunilo to sto si ti otvorio temu o kontrolorima. A to sto su sastanci subotom ujutru a ti radis nocu to si valjda znao. Sve u svemu ti valjda najbolje znas kako je bilo. Posto sam uvek spreman da istrpim kritike i imam obraza JA SE OVIM PUTEM JAVNO IZVINJAVAM AKO SAM POGRESIO

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od jerotije318 Pet 23 Jan 2009, 18:08

Opusteno. Samo drugi put ne slusaj sta pricaju taksisti jer kad neki u Zemunu odvali glupost cuje se istog trenutka na Konjarniku.

Pozdrav

p.s. malo sam "ispravio " tvoj post. Cisto da odvojim ono sto si ti a sto ja napisao. Nisi dobro citirao.
Jos jednom pozdrav
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Dejan_113 Pet 23 Jan 2009, 19:05

zlaja ::
Dejan_113 ::Ja sam ti ranije pisao da imas puno ljudi za ovaj obim posla a ti si to ignorisao.
Čovek se uči dok je živ!
Ja nisam znao šta je to optimalan broj poziva po jednom nosiocu i naravno nisam znao da je za većinu taksista najvažnije da puno čita i da zna gde ide.... sve ostalo je nebitno. Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Ako bi u firmi bilo 700 vozača kao što si ti mi bi predali 35000 vožnji (700 ljudi x 50 vožnji = 35000 vožnji na poziv)... mi smo daleko preko tog broja..... u ovom mesecu prosečan broj primljenih vožnji po članu će biti veći od 120.
Statistika je sjajna stvar. Statistika kaze:Narod srbije zivi najbolje u zdnjh 15 godina, a u praksi drugacije. Statistika kaze da Srbija ima najveci rast od svih zemalja u okruzenju a mi sve crnji i gori. Statistika kaze da taksista koji radi predano 20 godina mora da ima izgradjenu kucu od 200m2 i novog Mercedesa bez dugova pa bas i nije tako. Statistika kaze da taksista sa dnevnim pazarima mora da kupi nov auto za 5 godina bez kredita pa ni to nije slucaj. Statistika kaze da 113 sa brojem ustinutih voznji(2,35 dnevno) ne moze da plati ni vodu iz bojlera. Evo ti primer. Crvena Zvezda je izvela 13 kornera a Bajern 6. Crvena Zvazda je uputila 10 suteva u okvir gola a Bajern 4. Igraci Zvezde su bili borbeniji i dobili 4 zuta kartona a Bavarci 1. Crvena Zvezda je imala loptu u posedu 60% naspram nemaca 40%. Krajnji rezultat Crvena Zvezda - Bajern 2:3.Znaci po statistici Zvezda je razbucala Bajern pa izgubila. Kako to?Zlajo, zivot u praksi nije statistika.Moja statistika u Palma taksiju je bila:6-7 sati na ulici oko 7 ustinutih voznji. Po tvojoj racunici ti ces da podignes posao na 120 voznji mesecno po nosiocu, sto znaci za 25 radnih dana 4,8 voznji dnevno, sto i nije tako impresivno. Molim te pocni da se ponasas shodno godinama i funkciji koja ti pripada. Ocigledno jos nisi naucio da razlucis ko te kritikuje sa dobrom a ko sa losom namerom.Nekada se ponasas kao dete u stilu : "Vrati mi moje igracke necu vise da se igram sa tobom".

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty dobar si,mali

Počalji od magnum Pet 23 Jan 2009, 20:03

usvajam te i od danas možeš da se koristiš mojom starom adresom-Braće Baruha br.1.Ipak ti imaš nešto dorćolske krvi.A naročito sam ponosan što umeš da se izviniš,bio kriv-ne bio.Nije to u stanju svaki što nosi šerpu na krovu,bilo koje asocijacije.
Imaš knjigu od mene na poklon
I ostani kod Zlaje,očinski te molim,bićete vi dobri pajtaši samo kad se skontate,osećam!
Ljubi te rezervni papa! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od tomovicbgd Pet 23 Jan 2009, 21:07

Pitam se kako Zlaja ne razume coveka (Dejan 113), kad on ovako jasno i argumentovano pise?

Zlajo nije sve u statistici,ima necega i u ljudskom ophodjenju sa ljudima i razumevanju. Niko nije savrsen i niko ne zna bas sve.

P.S. I jos nesto dragi Zlajo, od svih ovih ljudi ovde na forumu procitah bar po jedno IZVINI ali od tebe nikada,zar mislis da si ti bas uvek u pravu?Napravi razliku izmedju dobronamernih kritika i onih koje to nisu.
Srdacan pozdrav i za Dejana i za Zlaju,i sve ostale dobronamerne kriticare. Very Happy Very Happy Very Happy
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty nije

Počalji od magnum Pet 23 Jan 2009, 23:09

sve u izvini,ima nešto i u oprosti,pogreših! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Umorio sam se od svih vas dobrih, dragih i dobronamernih.

Počalji od zlaja Sub 24 Jan 2009, 07:45

zlaja ::
IZVINITE SVI!
PS Pažljivo sam pročitao sve postove još jednom i shvatio sam, ne trebam vam ovakav kakav sam. Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od jerotije318 Sub 24 Jan 2009, 11:09

Uvek nam treba jedan hrabar vlasnik udruzenja za druzenje. NE trebaju nam drugi koji samo nadgledaju, da ih ne prozivam. Prepoznace se Smile
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od kiconix Sub 24 Jan 2009, 11:30

Nije tacno da nam ne trebas, samo bi trebalo da ako vec nesto pitas i neko ti odgovori, bar razmisli o tome.
Ispada da nas pitas za misljenje samo onako radi reda, bolje nemoj ni da postavljas pitanja ako nisi spreman da saslusas i drugacija misljenja.
kiconix
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Location : bgd
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od tomovicbgd Sre 28 Jan 2009, 21:06

Eksperimentalni Serbian Gps nije uspeo,bilo je suvise komplikovano...... Sad :x Wink
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od ka5an Ned 29 Maj 2011, 06:50

Ja sam ZA prijavljivanje na svim taxi stajalištima.
Na taj način bi se uveo besprekoran red i izbegla nedoumica oko onog "ko je pre koga došao", pa prelazak na "neradni", pa....
Dok se sve to reši - "pukne veza";
obojica ostanu bez te vožnje,a svi sa te taxi stanice dobiju "produženi boravak" za onoliko,dok se ponovo ne pročita vožnja namenjena toj taxi stanici.
Izbeglo bi se i "prvi sa taxi stanice" jer bi se znalo ko je prvi na najbližem taxi stajalištu od onoga na kome nije trenutno bilo vozila.

PS Cool;
Najzanimljivije mi je kad se traži "prvo poslovno sa taxi stanice",
a stranka ide sa Kalenića (uz cegere) - kući... Veoma srecan
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od ka5an Ned 29 Maj 2011, 06:55

kiconix ::Nije tacno da nam ne trebas, samo bi trebalo da ako vec nesto pitas i neko ti odgovori, bar razmisli o tome.
Ispada da nas pitas za misljenje samo onako radi reda, bolje nemoj ni da postavljas pitanja ako nisi spreman da saslusas i drugacija misljenja.
U pravu si mrdss
Takvo ponašanje je isuviše samoživo i licemerno.
Prosto se NAMEĆE pitanje;
Da li je moguće da se neko takav "bori" za bilo koga osim sebe nisam odavde
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od angelina Ned 29 Maj 2011, 23:55

ka5an :: Ja sam ZA prijavljivanje na svim taxi stajalištima....
Mora da te puno preskaču ovih dana?? Jbg-a ne vide ljudi žutu aždaju sa belom tablom, ko još gleda belu tablu "vozača" !! I stranke su zaboravile istu !! Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan
ka5an ::......Najzanimljivije mi je kad se traži "prvo poslovno sa taxi stanice",
... a ti nisi "poslovno" pa nikako da dođeš na red u konkurenciji !!! Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan
P.S. dok si ter'o picassa nisi potezao ovu temu !! Veselje
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od ka5an Pon 30 Maj 2011, 00:52

Apropo "PS";
Danas sam prvi put video temu,pa rek'o - da se priključim.
Ma,ja sam van svake konkurencije! Veoma srecan
Ne brini,nesmeta mi što sam "diskreditovano vozilo",pogotovo kad se setim pošto su delovi od "aždaje" i da me nisu uspeli zaj**ati gori od mene sa E-3,E-4. Cool;

PS
Bulbuder i nije tako "plitak potok", aaa magnum paša!?! Veoma srecan hihihi
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od padobranac Pon 30 Maj 2011, 06:11

ka5an ::
...
Ne brini,nesmeta mi što sam "diskreditovano vozilo",pogotovo kad se setim pošto su delovi od "aždaje" ...

ne sekiraj se, ka5tane. jos samo srbi voze vozila domace proizvodnje. ma kakva da su ona su nasa.
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od ka5an Pon 30 Maj 2011, 07:32

padobranac ::
ka5an ::
...
Ne brini,nesmeta mi što sam "diskreditovano vozilo",pogotovo kad se setim pošto su delovi od "aždaje" ...

ne sekiraj se, ka5tane. jos samo srbi voze vozila domace proizvodnje. ma kakva da su ona su nasa.
E,vidiš;
I TO održava (recimo) jednu Norvešku na najvišljem standardu u svetu!
Norvežani su u stanju da okrenu neki proizvod u samoposluzi po sto puta da bi proverili da li je taj proizvod norveški,
dok oko 90% njihovih pušača puše norveški "Prince"!
Odnekud sam čuo i to, da se tamo taxisti prijavljuju kad stignu na neko od tamošnjih taxi stajališta.
Da,država u kojoj vlada red - do u sitnicu! Cool;
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od skembi69 Pon 30 Maj 2011, 09:49

Pa i kod nas ce kad udjemo u JEVROPUPrijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 New-year-2011-new-year-h
skembi69
skembi69
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 76
Godina : 54
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od angelina Pon 30 Maj 2011, 13:08

ka5an :: .. i da me nisu uspeli zaj**ati gori od mene sa E-3,E-4.
Mene zajebali !!! drunken
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od brat saja Pon 30 Maj 2011, 14:00

Kupovacu domace kad kvalitetom i cenom bude bar priblizno Evropskom.U medjuvremenu,braco Srbi,I'm sorry.
p.s. Domace cigarete ne bih kupio tacno da mi zivot od toga zavisi.
Zato sto ne pusim.ha ha ha
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od VENELUME Pon 30 Maj 2011, 16:02

Mada i ovo evropsko nije isto za EVROPU i Srbiju, pa to su vec i kinezi naucili.
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od magnum Pon 30 Maj 2011, 21:22

Kep, što se tiče potoka,žena mi je ugao Rtanjske i Dimitrijale, a onaj evropski što se kurombeca je sa donje strane nadvožnjaka, tamo negde oko Ivankovačke.A i tamo je odavno , ne seća se ni gos'n Đoke vulkanizera-toliko o njemu! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od ka5an Pon 30 Maj 2011, 22:30

KAKO nezna Đoku vulkanizera,Nadu pekarku & l' equipe.. nisam odavde
Pozdrav za gdju bulbudersku podunavku bravo
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Blackshadow Pon 30 Maj 2011, 23:42

brat saja ::Kupovacu domace kad kvalitetom i cenom bude bar priblizno Evropskom.U medjuvremenu,braco Srbi,I'm sorry.
p.s. Domace cigarete ne bih kupio tacno da mi zivot od toga zavisi.
Zato sto ne pusim.ha ha ha
Hahaha +1
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od angelina Pon 30 Maj 2011, 23:48

magnum :: ... ne seća se ni gos'n Đoke vulkanizera ...
Pit'o dedu ! Ni deda ga se ne seća !!!!!!!!!! Embarassed
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od magnum Uto 31 Maj 2011, 00:03

Pa , Đoka nije radio u Donje Brijanje , kod Malu Murtenicu.
Gosn Đole je između ostalog bio jedini i ovlašteni vulkanizer Saveznog sekretarijata za Inostrane poslove , sinko moj!Istina , od 1966 pa do 2000 , ali bi tvoj deka to morao da zna. Sad, što se deka bojao da ćeš ti to da raspričaš.............. Veoma srecan
(ti će pričaš o mojim brčićima, more,,,) ;nenn;
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty sve će vas admin gumicom ...

Počalji od angelina Uto 31 Maj 2011, 00:29

magnum ::Pa , Đoka nije radio u Donje Brijanje , kod Malu Murtenicu.
Gosn Đole je između ostalog bio jedini i ovlašteni vulkanizer Saveznog sekretarijata za Inostrane poslove , sinko moj!Istina , od 1966 pa do 2000 , ali bi tvoj deka to morao da zna. Sad, što se deka bojao da ćeš ti to da raspričaš.............. Veoma srecan
Izvi'nte, kolega, a jel' vi stalno ovako psujete ?? scratch
Nešto vas je iznerviralo pa opletoste ili je to normala ?? Very Happy Very Happy Very Happy

AAAAAA, evo setio se deka, pa što ne rekoste odma' da je "Savezni", deka jadničak mislio na nekog drugog, šta ćete, davno behu te godine pa deka zaboravio !!! Very Happy Very Happy Very Happy
Al' zato vama svaka čast na rememberu, svaka čast, nema šta !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Uto 31 Maj 2011, 02:12

angelina ::
ka5an :: .. i da me nisu uspeli zaj**ati gori od mene sa E-3,E-4.
Mene zajebali !!! drunken
Xebote,Ja kupio E-3 pre nego su zatrazili. affraid
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od ka5an Uto 31 Maj 2011, 15:58

bodi ::
angelina ::
ka5an :: .. i da me nisu uspeli zaj**ati gori od mene sa E-3,E-4.
Mene zajebali !!! drunken
Xebote,Ja kupio E-3 pre nego su zatrazili. affraid
Ispao si XXXXX "u najavi"..? Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Uto 31 Maj 2011, 19:49

I ne samo to.Onda mi je dosadilo da saltam pa sam pozeleo automatika.Pa sam kupio automatika.Svidja mi se moj automatik(kad vidite najlepsi silver elegans 210,znajte da sam to ja)ali sam se zagledao u drugi automatik(211 E-4).Sad mi taksisti pricaju da je 211 promasen model i da sacekam koju godinu i kupim 212.Ja im ne verujem jer tako su pricali i za 123,124 i 210,a ja se lepo vozio.Ipak se malo plasim jer taksisti umeju da pricaju strasne price,a ja znam samo da vozim i znam sta mi se svidja.Prevarili me mangupi nagovorivsi me da sa dvaes godina kupim 123.Ja seo i posle dvaes minuta se zaljubio.Vrhunac moje tuzne price je sto banditima dugujem 0 din poreza,doprinosa i ostalih .ranja.Pomozite mi dobri ljudi.Taksisti stalno vade digitrone,nesto mi objasnjavaju i mudro vrte glavom. ;nenn; Kada odem u kola da citam knjigu,smeju mi se i misle da sam lud.Ja ne volim da mi se smeju i da budem lud.Ja samo volim mog automatika i pomalo mi se svidja i onaj drugi ;fper; (Kakav je serife,cini mi se da si strucan) P.S. xebote!!! Da mi neki Nemac nije stigo babu 43-ce?
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od ka5an Uto 31 Maj 2011, 20:12

bodi ::Kada odem u kola da citam knjigu,smeju mi se i misle da sam lud.Ja ne volim da mi se smeju i da budem lud.
Fala Bogu,neko pismen! bravo
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 2 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu