Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska

+32
kole 44
Šetač
struja
popers
noxis93
bodi
ksistata
Admin
padobranac
ka5an
Slave
Paleolit
Zokenzi
noddy
angelina
taxi-novi sad
Wolf
ozalosceni
039
Blackshadow
mikiilic
to je to
Alhemicar
jerotije318
nikili
magnum
tomovicbgd
VENELUME
kiconix
taxirijeka
as
taxi -ja
36 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Hrvatska Empty Hrvatska

Počalji od jerotije318 Ned 13 Apr 2008, 15:27

I koliko cujem NEMA divljaka u Zagrebu


Poslednji put izmenio glas savesti dana Pet 12 Avg 2016, 22:51, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : Spajanje tema)
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od taxi -ja Ned 13 Apr 2008, 15:52

Dace bog da se slozimo!!! A prvo ono sto zavisi iskljucivo od nas a to je da se suprostavimo "gazdama"koje nam namecu dok idemo strankama na noge jos da im dajemo popust mislim da tu prvo treba da se suprotstavimo pa ce onda i inspekcija krenuti nama u pomoc u sklanjanju divljaka. Jer i ja da sam u inspekciji reko bi" Cekaj bre sta im odobrili smo im poskupljenje(oni nece da dizu cene) kada smo ih naterali da podignu cene (oni uveli popust) . Znaci ispadosmo budale u ocima drugih jer smo nesposobni da se ujedinimo i slozimo za najprostije stvari koje zavise iskljucivo od nas za dobrobit nas nego prelazimo iz udruzenja u udruzenje jer nemamo kud pa ko koliko moze da istrpi. Tko da sam sebe nasao u 9801 jer osecam da tu jos postoji koliko-toliko dobar odnos u komunikaciji "gazda"-taksista i iskreno verujem u to ali ako i tu budem izneveren i prevaren sto nebi trebalo jer i ja njih sigurno necu izneveriti(obrukati) ostaje mi jos samostalni taksi gde cu sam odlucivati o svojoj sudbini i zavisiti iskljucivo od svojih odluka.Zato da smo svi u tim nemilim dogadjajima izmedu "GAZDA" i njihovog utrkivanja ko ce najeftinije da vozi pokupili se i svi u samostalce oni bi se zabrinuli i poceli da se bore za pridobijanja naseg poverenja.
E onda i inspekcija htela -nehtela pocela bi da radi svoj posao . Jer ovako vide dobro nam je i racunaju da ne ugrozavaju socijalni mir
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od VENELUME Ned 13 Apr 2008, 18:02

Sve je to lepo ali u ZG ima mnoooogo manje taksista nego u BG , pri tom tamo kad dodjes na taksi stanicu kao 5-6 ides kuci ,jer im je zbog visoke cene posao drasticno pao,a ima ih oko 1500,ako je verovati HRT-u
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od jerotije318 Ned 13 Apr 2008, 19:54

I ja sam tako cuo, a cuo sam i da imaju ekstra vozila. Pa normalno je kada imaju od cega da ih otplacuju a ne kao mi sto vozimo voznje od bruto 2 eura :cry:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od taxi -ja Ned 13 Apr 2008, 20:02

I na ta 2 eura das 20% popusta ostane ti 1.8 eura. Dobra matematika :?: :?:
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od taxi -ja Ned 13 Apr 2008, 20:07

Pokusavam da otvorim oci ovima koji daju popust odavno su nam dosli crni dani ali kako ide dolaze jos crnji pa racunam dozvace se pameti i krenuce sa nama slozno u bolje sutra.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od as Čet 24 Apr 2008, 00:28

taxi -ja ::I na ta 2 eura das 20% popusta ostane ti 1.8 eura. Dobra matematika :?: :?:
Pa stvarno ti je dobra matematika, na 2 eura ako dajes 20% popusta trebalo bi da naplatis 1.6 eura, ali ko gleda na 20 centi usred raskrsnice.

as
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 302
Datum upisa : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty taxi

Počalji od taxirijeka Ned 18 Jan 2009, 17:10

što mislite o upotrebi taxia u noćnim satima, nakon izlaska.Kod nas u rijeci dosta se koristi al su problem pojedinci koji sa starim i dotrajalim vozilima voze bez koncesija,pa neki za cijenu od 4eu za 5 km misli da je puno http://www.taxirijeka.com/
taxirijeka
taxirijeka
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 10
Godina : 43
Location : hrvatska
Datum upisa : 18.01.2009

http://www.taxirijeka.com

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od kiconix Ned 18 Jan 2009, 18:05

Kao prvo dobrodosao na kolegijalni forum.
Nama je kilometar u dnevnoj tarifi oko 0.50e a u nocnoj oko 0.65e. (trenutno)
kiconix
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Location : bgd
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od VENELUME Ned 18 Jan 2009, 20:10

Dobrodosao kolega ,sada cemo moci da razmenjujemo iskustva , a bogami i da naucimo ponesto
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Pozdrav

Počalji od tomovicbgd Ned 18 Jan 2009, 21:59

Veliki pozdrav za kolegu iz Rijeke.Dobro dosao na forum. Very Happy Very Happy Very Happy
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty dobro nam došao

Počalji od magnum Ned 18 Jan 2009, 22:13

drago mi je da si sa nama i da ćemo sad moći razmenjivati "tužna" a i sva ostala iskustva.Ako ti ne bude teško i naravno ako budeš imao vremena kaži nam kako se kod vas dolazi do dozvole za taxi.Razumeo sam da i kod vas,kao i ovde caruju divljaci.Siguran sam da si pratio naš rad i spoznao da imamo iste muke pa mislim da bi bili lepo da razmenimo iskustva.
Srdačan pozdrav. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty taxirijeka

Počalji od taxirijeka Pon 19 Jan 2009, 20:27

Pa mi kao radimo na princip koncesija koje se dodjeljuju na javnom natječaju po omjeru 2500 stanovnika na jedan taxi tj, jednu koncesiju.Problem je u tome što taksi kod nas spada u komunalnu djelatnot pa te kontrolira komunalni redar, a njihovo radno vrijeme je od 8 - 16 sati. Što u prijevodu znači poslije 16 sati rasulo u gradu.Priča za sebe su svi kombiji za koje se ni nezna koji voze na relacijama Rijeka - Trst, automobili koji voze bez oznaka na svim relacijama ta "taxi" vozila koja imaju uredno tablu na krovu i slobodno kruže gradom.Ja osobno posjedujem dva vozila Škodu Octaviu 2008 god.koja je u gradu prijavljena za taxi djelatnost te mercedes e220cdi 2008 god. koji je prijavljen za transfer do zračnih luka tj. prijevoz putnika u državi i inozmstvu, Jer vozilo koje je na koncesiji za taxi prijevoz smije putnike uzimati samo na području grada Rijeke.Osnovni problem je i tvrtka cammeo koja radi u našem gradu čije je suvlasnih dogradonačelnik i neki makedonac koji je vjerojatno nečiji pijun u cijeloj priči , ali samo rade sa 11 koncesija i 22+1 auto dok se na internetu reklamiraju sa flotom od 23 auta.i naravnom nikome ništa.Nažalost ljudima nije bitno u kakvo vozilo sijedaju već samo da je što jeftinije, i naravno da mi sa ajmo reći malo skupljim vozilima imamo problema u postizanju cijene.Uglavnom borba je na tržištu velika ali rasulo još veće.Kakva je kod Vas situacija vjerujem slična?????pozdrav
taxirijeka
taxirijeka
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 10
Godina : 43
Location : hrvatska
Datum upisa : 18.01.2009

http://www.taxirijeka.com

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty taxirijeka

Počalji od taxirijeka Pon 19 Jan 2009, 20:29

Pozdrav i Vama neznam kako je kod vas al kod nas je veliko rasulo i nered
taxirijeka
taxirijeka
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 10
Godina : 43
Location : hrvatska
Datum upisa : 18.01.2009

http://www.taxirijeka.com

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Za taxirijeka

Počalji od nikili Pon 19 Jan 2009, 22:31

Veliki pozdrav za kolegu
nikili
nikili
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 10
Location : Vidikovac
Datum upisa : 25.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty šta da ti kažem

Počalji od magnum Pon 19 Jan 2009, 23:34

koleza ,svuda je isto.Mi smo svojevremeno morali da polažemo raznorazne ispite,od poznavanja grada do vozačke psihologije,i to pod uslovom da imaš srednju saobraćajnu ili barem KV.A danas je dovoljno da vlasniku asocijacije plaćaš neko "učlanjenje" ili je čak i smena dosta.A ako te i to "mrzi",ukradeš tablu sa krova auta, izmeniš neki broj i teraj.Inspekcija odavno radi svoj posao po petnaest minuta do pola sata dnevno a što se tiče plavaca,da ti ne pričam o korupciji.Kad bi ovo malo bolje objasnio,bacili bi sve snage u vatru da mene nađu a divljaci,pa ko će još njih da juri.Shvatićeš me pravilno.Što bi se reklo, ništa se nije promenilo još od Titovih vremena kad smo raspirivali bratstvo i jedinstvo.Mada,svi priznaju,Stari je, bar dok je bio OK sa mozgom,držao sve konce čvrsto u svojim rukama.Al' da ne filozofiram preterano,čini mi se da smo svi u istom košu,ili kako već vi to nazivate. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty taxirijeka

Počalji od taxirijeka Uto 20 Jan 2009, 00:18

pozdrav i Vama koliko vidim more nas iste muke
taxirijeka
taxirijeka
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 10
Godina : 43
Location : hrvatska
Datum upisa : 18.01.2009

http://www.taxirijeka.com

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od taxirijeka Uto 20 Jan 2009, 00:22

a da ista priča kod nas te policija traž samo preventivni tehnički pregled aparat za gašenje i to je to, a kad sam imao vožnju za bosnu bosanski policajac nepusti preko granice jer kao taksi nemože preko granice pola sata raspravljanja 20km u đep i ideš, a valjda je rasulo na balkanu svud jednako
taxirijeka
taxirijeka
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 10
Godina : 43
Location : hrvatska
Datum upisa : 18.01.2009

http://www.taxirijeka.com

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty molim za mišljenje vezano o taxi....

Počalji od taxirijeka Uto 20 Jan 2009, 00:39

Poštovani bavim se taxi djelatnosti u toliko spominjanom gradu Rijeci.U cilju što bolje prezentacije grada i usluga koje pružamo na svojoj stranici odlučio sam prezentirat sam grad u kompletnom smislu te riječi al i nas kao obrtnike i mene kao vlasnika tvrtke za prijevoz putnika.Zanima me vaše mišljenje o samoj stranici http://www.taxirijeka.com/[/b][/b] i šta mislite da bi trebalo promjeniti, maknuti ili dodati. Molim Vas ako imate volje i želje za neki savjet jer želim pružiti gradu jednu novu uslugu prijevoza koju nema tj. najbolji omjer uleženog i dobivenog, gledano svakako sa strane putnik jer oni su ti od kojih živimo mi pružatelji usluga.Ako šta treba slobodno se obratite jer tu smo prvo za pomć jer to je najveća ljudska osobina, a onda tek za napravit posao http://www.taxirijeka.com/
taxirijeka
taxirijeka
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 10
Godina : 43
Location : hrvatska
Datum upisa : 18.01.2009

http://www.taxirijeka.com

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od jerotije318 Uto 20 Jan 2009, 11:17

Ja nebih nista menjao. Odlicno je Hrvatska A040
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od jerotije318 Uto 20 Jan 2009, 11:20

Ili ono od Vardara pa do Triglavaaaa.......
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od Alhemicar Uto 20 Jan 2009, 19:33

Nisam znao da je na ovom forumu dozvoljeno reklamiranje drugih web adresa?!
Pitanje adminu:jel to dozvoljeno?

Inace stranica je ok..obuhvaceno je dosta toga,pregledna je i lepog je dizajna...
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od kiconix Uto 20 Jan 2009, 20:14

Sto bi rekao Cola-Ja tu nista ne bi dirao.
E moj alhemicaru, zar mislis da ce da nam uzme posao pa da mu zabranimo da nas pita, nesto ovako internacionalno. Cool;
kiconix
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Location : bgd
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od Alhemicar Uto 20 Jan 2009, 20:39

Ne mislim,ali pravila su tu da bi se postovala...ako se nepostuju nastaje rasulo....
Npr...sada ja postujem neki link koji je vezan za automobile i admin me obavesti da nije dozvoljeno reklamiranje drugih sajtova i foruma a link od kolege ostane ovde,ja se normalno bunim i nastaje rasulo...pravila treba da se postuju bez obzira dali ona ugrozavaju nekoga ili ne..
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od to je to Uto 20 Jan 2009, 23:29

Ma opusteno neka covek stavi link i da pise sa nama, pa necemo ga terati sad zbog toga.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od Alhemicar Uto 20 Jan 2009, 23:33

To znaci da pravila nisu ista za sve(ali ok ti si admin)..tvoj forum tvoja pravila...ali to je prvi korak ka rasulu...
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty a,bre,

Počalji od magnum Uto 20 Jan 2009, 23:43

ti što bućkaš retorte,smiruj se. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty kakva si,

Počalji od magnum Uto 20 Jan 2009, 23:52

putevi,džade,kel diferons?A što oni plaćaju visoku cenu putarina!Kaži koleza.
bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od Alhemicar Uto 20 Jan 2009, 23:54

Ma nista ja ne bockam...ja sam iskomentarisao sajt od coveka i dao pozitivne komentare..ali ako se malo pogleda u nazad Jera je jedanput u svoj potpis stavio link pink taksija i receno mu je da je to prekrsaj pravila i da taj link skloni iz potpisa,pa me sada zanima koja je razlika izmedju njegovog linka i linka od drugog kolege..link je link...ali ok...kao sto sam vec rekao admin treba da odlucuje i tome...necu dalje postovati na temu linkova(smirujem se) Very Happy
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty jera

Počalji od magnum Uto 20 Jan 2009, 23:56

može,on je deblji od tebe
bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od Alhemicar Uto 20 Jan 2009, 23:58

Pa ni Jera nije mogao...morao je da skloni link... Very Happy
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty ne skreći sa teme

Počalji od magnum Uto 20 Jan 2009, 23:59

koliko imaš kila? bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od Alhemicar Sre 21 Jan 2009, 00:01

Pa malo..Jera je tezi...
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty znači

Počalji od magnum Sre 21 Jan 2009, 00:07

jera je veći radnik od tebe i može mu se.Al' mi ne moramo da mu uslišimo želje a bogami ni "prosvjedovanja"Samo,njegov link je "ugrožavao sajt-to je nešto u vezi reklame.A ako si mislio da će moji gosti da zovnu kolezu iz Rijeke da ih večeras sa moje slave odveze na Dorćol ili u Mirijevo,debelo se varaš.
bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od Alhemicar Sre 21 Jan 2009, 00:16

ok..Jera jeste krupniji radnik od mene(samim tim sto je tezi) ne mislim sigurno da njegov link nekoga ugrozava ali isto tako mislim da ni Jerin pink link nikoga nije ugrozavao(kazes da je taj link reklama),ok jeste reklama ali zar to nije i Jerin avatar pa ga niko za to ne opominje. Ovde izgleda nesto moze,a nesto ne....to pokusavam da kazem..
(Jero izvini sto sam se uhvatio za tebe,nije licno samo pokusavam da pojasnim neke stvari)
Rekao sam da vise necu postovati o linkovima i reklamama,tako da ovim postom zavrsavam na zadatu temu.
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od to je to Sre 21 Jan 2009, 02:26

I bre alhemicar sto si ti neki evo ja ti predlazem da stavis na svoj avatar logo Lux taxija i nece te niko prozivati zbog toga.
Slobodno i u svoj potpis stavi link za Sajt Lux taxija i to je dozvoljeno pravilnikom.
Ja sigurno nisam prozivao nikog ovde zbog slicica i banera.
Nek taxirijeka slobodno pise o svojoj firmi, licno mene zanima kako je to sad kod njih u Rijeci jer sam pre dve godine gledao na OBN televiziji kod Sanje Dolezal emisiju o Taxiju u Zagrebu a izmedju ostalog i bio je neki lik iz Rijeke koji je kupio koncesije od grada i smanjio drasticno cenu da bi izbacio konkurenciju pa sam radoznao kako je sad sa cenom i politikom taxija u Hrvatskoj.

Pozdrav
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty RIJEKA

Počalji od taxirijeka Sre 21 Jan 2009, 19:17

Kod nas je cijena podijeljena u tarifne modele

1.) od 0 - 5km cijene variraju od 20kn - 40 kn ( 3 - 6,5 eu)
2.) od 5 - 10km cijene variraju od 40kn - 70 kn (6,5 - 10eu)
3.) od 10 - 15 km cijene variraju 60kn - 100kn (9 - 15 eu)
4.)iznad 15km cijena se formira po dogovoru a iznos je oko 6 - 8 kn/km-

čekanje je 100 kn/sat

Dosta se priča o tih 5 kn za 5 km tako se to moralo odraditi jer si koncesiju mogao dobiti kao najpovoljniji ponuđać, naravno koliko ja znam nitko se nije nikad provozao za te novce
ovdje možete vidjeti i dobiti više informacija o taxi usluzi u Gradu Rijeci
http://www.taxirijeka.com/
taxirijeka
taxirijeka
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 10
Godina : 43
Location : hrvatska
Datum upisa : 18.01.2009

http://www.taxirijeka.com

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od jerotije318 Sre 21 Jan 2009, 19:19

Koji je odnos kuna-euro ?

Koliko kuna dobijes za 100 eura ?
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od mikiilic Sre 21 Jan 2009, 21:03

ali pravila su tu da bi se postovala...ako se nepostuju nastaje rasulo....

Ove nove generacije.......

Nas matore je Broz naučio da se ne držimo zakona(pravila) kao pijan plota. I, šta nam fali???

Čovek je gost kod nas na forumu, i to iz "inozemstva". Budimo pravi domaćini.
mikiilic
mikiilic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 187
Godina : 62
Location : B.Brdo
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od Alhemicar Sre 21 Jan 2009, 22:22

Sto se tice domacinstva,mislim da smo se dobro pokazali..cak sam i ja pozitivno iskomentarisao kolegin sajt...a sto se tice linkova i reklama(nemam vise komentara)..zavrsio sam na tu temu.
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty al' ću

Počalji od magnum Čet 22 Jan 2009, 01:49

da mu polupam epruvetice i flašice,pa da vidim sa čim će onda da se igra!
Ko o čemu,baba o uštipcima.
Miki,klinci su to,sasvim si u pravu. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od Blackshadow Čet 22 Jan 2009, 21:38

Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od jerotije318 Pet 23 Jan 2009, 11:29

Hvala Wink
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Da li je neko probao da se uloguje na tamo neki forum?

Počalji od 039 Sub 24 Jan 2009, 13:53

Zivo me zanima necije iskustvo ...
Ili mozda komsija ima neku adresu foruma pa da probamo da caskamo...
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty DALJE VOŽNJE

Počalji od taxirijeka Sub 28 Feb 2009, 13:10

Želim dobar dan svima koji ovdje provodite svoje slobodno vrijeme. Imam jedno pitanje za sve Vas koji ste Taxi-sti. Zanima me kakva je kod Vas situacija sa vanjskim vožnjama - količinski i za koliko se ide po kilometru, tj. sa vožnjam van matičnog mjesta poslovanja. Mi ovdje na Riječkom području imamo nešto takvih vožnji. Kao rezultat toga smatram da je sam položaj grada koji je u biti jedno prometno čvorište, ali sama uloga luke u gradu je veika jer ima dosta pomorskih agencija za koje se vozi. Naše cijene su oko 0.90eu/km za "obične putnike" koji nalete. Cijenu preko 15km formiramo po dogovoru ,a ako stranka nepita ništa - vrlo rijetko palimo taximetre pa koliko iskuca cca. 1,10 eu/km. Problem sa agencijama je što moraš sve naplatit fakturom - pa čekaš novac i još na iznos platiš poreza 22%. Zanima me malo VAŠA SITUACIJA U CIJELOJ PRIČI I KAKVA SU VAŠA ISKUSTVA.

POZDRAVA KOLEGAMA!

Taxi - rijeka
taxirijeka
taxirijeka
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 10
Godina : 43
Location : hrvatska
Datum upisa : 18.01.2009

http://www.taxirijeka.com

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od kiconix Sub 28 Feb 2009, 13:47

U Beogradu je km van grada oko 1e, u principu nema mnogo takvih voznji ali se u dogovoru cena skine na 0,7e/km.
kiconix
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Location : bgd
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od noddy Sub 28 Feb 2009, 16:49

...i ne plaća se porez ako je nešto na račun.

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Plaća se...

Počalji od 039 Sub 28 Feb 2009, 16:51

noddy ::...i ne plaća se porez ako je nešto na račun.
Samo ga ti kao samostalni preduzetnik i paušalni poreski obveznik ne plaćaš! Plaća ga onaj ko koristi uslugu.
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od jerotije318 Sub 28 Feb 2009, 17:32

ali se u dogovoru cena skine na 0,7e/km.
Pa cak i na 0,5 eura
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Nema skidanja cene

Počalji od Zokenzi Ned 01 Mar 2009, 00:22

Moja cena za vožnju van grada je 0,7 EUR/km i ne skidam je nikome, a kome ne odgovara neka traži drugo vozilo! Skoro me zaustavila stranka u Kralja Petra ispred hotela Toplice do Novog Sada (oko 80 km), rekao sam joj 55 EUR, na pitanje da li može za 50 EUR rekao sam :no: , stranka je rekla ništa onda čekam sledeći taxi i naravno rastali smo se ne sklopljena posla. Toliko o spuštanju cene jer mislim da je i 55 EUR malo za takvu vožnju! Pozz
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska Empty Re: Hrvatska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu