Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ostale nase boljke...

+16
039
Moravac
miamilojevic
pauk 523
VENELUME
Mapko
zlaja
Slave
a1109
microb
maradona
magnum
Blackshadow
Zokenzi
brat saja
truckdriverr
20 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

ostale nase boljke... Empty ostale nase boljke...

Počalji od truckdriverr Ned 31 Jan 2010, 19:49

Zdravo-zivo...
nisam bas znao gde da stavim , ovo moje ,,razmisljanje,, pa posto je ovo tema , i za ,,ostale nase boljke,, evo stavio sam je ovde, ...
razmisljam , pa bih da podelim sa vama , ove moje misli...
dakle KO SMO MI TAXISTI ?
STA SMO MI ???
ZA STA SLUZIMO MI ???
Ja pojma nemam , pa ako neko zna nek mi kaze...
Ja ljudi ne mogu da sastavim kraj sa krajem, od prosle godine 2009 , jos placam ,,dugove,, . Mislim na porez i sve ostalo sto nisam uspeo da platim.
Radim posteno , nikad nikom nisam ni cvonjak uzeo , ali nemogu da se skrpim.
naterali su nas u evro 3 automobile, uz obecanje da ce taxi srediti , a oni gospoda nista, samo PALAMUDE , i donose neke odluke , na noivou ovom i onom a nama sve gore, zapravo ne moze gore od ovoga...
pustili su na taxi jos ,,X,, ljudi, divljake niko i ne juri , stoje bre po taxi stanicama , i jos me pita , kao ,,ko ide sad , ja ili ti ? ,,
stoje na trgu, rade sta oce, nikom nista...
Radimo za 3 tri , TRI evra u proseku je voznja , da ista ona koja u EVROPI< kosta 15 - 20 eura
a koji sam ja ovde k....???
imam isti auto , ako ne i bolji ko on u evropi , cena goriva je ista, ako ne i skuplja, zavisi od zemlje do zemlje,troskovi popravke su isti , kao i odrzavanje, samo je moj auto skuplji jos za PDV, pa tako je kostao u Nemackoj prosle godine 9450 eura, ovde me izasao sve komplet 12700 eur, iz cega proizilazi da je moj auto skuplji za mene nego za kolegu u EU.
Da jos je gorivo KRS kvaliteta, posto lopovi kradu , i na kolicini , i na kvalitetu
Otisao sam u opstinu da izmirim porez a 2009 -tu, i nasli mi dug za tri meseca od iste godine, ali kako kad sam sve isplatio , i jos uzeo potvrdu da sdam izmirio porez zbog vize ???
Normalnop da sam morao i to da platim...
Novi zakon o TORTURI U SAOBRACAJU , trazi sve . nove gume , jel i sve ostalo , odakle da ih kupim , od pazara od 3000 dinara ???
a sahtovi , i sine vire, viri celicna mreza izpod asvalta na poledinim delovima, tacnije frans-slavija...
koju gumu tu da stavim , jedino gusenice ???
Jel iko od nas vas i njih normalan ovde ???
sa cime oni misle mi to sve da uradimo kupimo i izmirimo , posto je ,,moja muka,, koju vam sad pisem , i vasa isto , isti hleb jedemo , i na isim ulicama radimo...
zamajavaju nas sa strajkovima, a od kog strajka je ikad bilo ista ???
sta se to promenilo na taxiju ???
sem sto su nas naterali U S L O V I M A , da M O R A M O Z A M E N I T I V O Z I L A do prosle nove god. pa sta je bilo produzili rok , pa opet, pa opet , sta se tu desacva ???
Sinoc sam bio u autoperionici, dosao lik , da opere auto za estetski pregled , prvi put !!!!!!!
molim ? - ja sam cuop da se vise ne pustaju novi na taxi ????
mozda nisam dobro cuo!!!
ne znam narode, ali vidim da su nas doveli do K R A J A ...
neko ce pre ciknuti , neko kasnije , ali ne gine nam propast,
sto je najjace, niko nista...
svi cute i rmbaju , savili usi i muleeeee
ej bre sta se ovde desava, jel samo meni lose ???
ako je samo meni , ok , javite mi molim vas da znam da se ne nerviram onda, nego da menjam posao...
izvinite sto sam vas udavio , ali morao sam ovo nekom da ispricam , a da me razume, jer svi ostali kazu - lako je tebi ti si taxista, radis kad hoces...
Da bas kad hocu, od 12, do 15 sati , kako koji dan mogu da izdrzim....
pozzz
truckdriverr
truckdriverr
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 10
Godina : 50
Location : bg
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od brat saja Ned 31 Jan 2010, 20:30

Nažalost,apsolutno si u pravu.
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty truckdriverr

Počalji od Zokenzi Ned 31 Jan 2010, 20:50

Evo i od mene puna podrška!!! Svaka čast za tekst ostale nase boljke... K015
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Blackshadow Ned 31 Jan 2010, 22:48

Razumem tvoju frustraciju kolega, danas je, nazalost, vecini nas tako >hehe>


Poslednji put izmenio Blackshadow dana Sre 03 Feb 2010, 09:04, izmenio ukupno 2 puta
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od magnum Pon 01 Feb 2010, 23:27

A ko od nas ima sretnu priču,majke ti? Ajd' nek se javi! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od maradona Uto 02 Feb 2010, 01:12

Ova je bila dobra "ko od nas ima sretnu pricu?"Dobar si Magnume, sve bolji.A covek nam isprica istinitu pricu o taksisti u Srbiji ili ti u Beogradu,jos samo da ga (nas) cuje neko drugi sem nas samih jadnika i bednika tj. duznika........

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od microb Sre 24 Feb 2010, 21:58



Poslednji izmenio microb dana Čet 25 Feb 2010, 09:34, izmenjeno ukupno 1 puta
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od maradona Čet 25 Feb 2010, 00:08

Da,ali 20 puta po 9 evra je 180 evra,nije to malo >d>

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty žestoke jajare

Počalji od a1109 Sub 20 Mar 2010, 17:33

Radim tako od skoro , da dobro ste čuli od skoro i slušam samo o licencama o ovom ili onom a nikom ne pada na pamet da pokrene temu o radu mimo cenovnika o pelješenju ljudi o tome da ljudi rade u takvim automobilima da mušterije odbijaju da uđu u iste .Kako je uopšte došlo do toga da se deletaksisti na žestoke momke(!?) i jajare ? Kako neko može da sebe doživljava kao žestokog momka ako mu je delatnost pelješenje starijih gospođa i ostalih mušterija ?I sada kada ima manje posla ,kada ljudi izbegavaju velike bele table za to su svi krivi osim taksista koji pelješe ?Šta mislite koliko puta treba nekom da naplatite duplu cenu da bi on shvatio da to baš i nije regularno? Možda jednom ?Možda se tih ljudi sa lošim iskustvom nakupilo pa je samim tim sve manje naroda koji je spreman da na ulici uđe u taksi a da prethodno ne prostudira tablu?
Možda je "kvaka" zbog toga prerano umrla. Koliko vremena je potrebno da se radi normalno da bi se povratilo poverenje beograđana? Očigledno da iako smo samostalni preduzetnici nismo sposobni da sami uredimo što kaže Nataša Kandić (bože oprosti) sopstveno dvorište.

a1109
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 167
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Slave Sub 20 Mar 2010, 17:42

Када инспекција буде радила свој посао по неком новом закону где би се за већу наплату губила лиценца и била запрећена казна од 1 000 000 динара, за три дана би сви возили поштено и било би и кваке и жице...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Zokenzi Sub 20 Mar 2010, 19:43

a1109 ::Radim tako od skoro , da dobro ste čuli od skoro i slušam samo o licencama o ovom ili onom a nikom ne pada na pamet da pokrene temu o radu mimo cenovnika o pelješenju ljudi o tome da ljudi rade u takvim automobilima da mušterije odbijaju da uđu u iste .Kako je uopšte došlo do toga da se deletaksisti na žestoke momke(!?) i jajare ? Kako neko može da sebe doživljava kao žestokog momka ako mu je delatnost pelješenje starijih gospođa i ostalih mušterija ?I sada kada ima manje posla ,kada ljudi izbegavaju velike bele table za to su svi krivi osim taksista koji pelješe ?Šta mislite koliko puta treba nekom da naplatite duplu cenu da bi on shvatio da to baš i nije regularno? Možda jednom ?Možda se tih ljudi sa lošim iskustvom nakupilo pa je samim tim sve manje naroda koji je spreman da na ulici uđe u taksi a da prethodno ne prostudira tablu?
Možda je "kvaka" zbog toga prerano umrla. Koliko vremena je potrebno da se radi normalno da bi se povratilo poverenje beograđana? Očigledno da iako smo samostalni preduzetnici nismo sposobni da sami uredimo što kaže Nataša Kandić (bože oprosti) sopstveno dvorište.
Prvi post i pravo u srce problema >bravo>
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Tako treba, odličan post za tvoj prvi post!

Počalji od zlaja Sub 20 Mar 2010, 19:52

a1109 ::...Koliko vremena je potrebno da se radi normalno da bi se povratilo poverenje beograđana?...
Predpostavljam da hoćeš da pitaš koliko vremena treba nakon uklanjanja svih tih taksi bitangi i lešinara? Ja to stalno potenciram i još jednom kažem: Mi smo krivi što oni postoje jer se ne borimo uopšte da oni nestanu čak što više dozvolimo da se oni infiltriraju u sindakate ili da stanu u prve redove prilikom štrajka 17-og decembra!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty E zato Zlaje nema u radnoj grupi

Počalji od Zokenzi Sub 20 Mar 2010, 20:01

E zato bi trebali da pokrenemo inicijativu da Vi G. Zlajo budete u radnoj grupi. Mislim da bi mi nekako za nijansu lakše bilo ili možda grešim >nez>
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Mapko Sub 20 Mar 2010, 21:36

To je pitanje od sekundarnog značaja, oni potkradaju mušterije na prvom mestu a nas samo indirektno... primarno pitanje je rešiti se ovih što kradu direktno od taxista a to su vlasnici RF i divljaci. Wink
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od a1109 Sub 20 Mar 2010, 21:40

Grad MORA da nađe način da delatnost uvede u red. Mislim da je ipak prvo potrebno obezbediti regularnost u radu .Tvrdim da bi nam svima bilo bolje !Kada svi budu zarađivali svoj dinar na regularan način imaćemo veću podršku kako stručne tako i šire javnosti. Ovako nas svi doživljavaju kao barabe koje bi da dodatno ušićare pored lakog dinara koji već uzimamo ,šta da se radi to je na žalost slika kakvu ljudi o nama imaju .

a1109
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 167
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Zokenzi Sub 20 Mar 2010, 21:51

Nekome očigledno odgovara da se ne uvede red u taksi delatnost i regularnost u radu taksista, a pojedine "kolege" zarad lične koristi su oskrnavili belu tablu sa grbom grada Beograda i napravili korist nekome kome odgovara ovakvo stanje taksi službe u gradu. Zato kada me pitaju stranke šta ne valja u taksiju, ja im kažem da sve nevalja i da treba sve srušiti i graditi ispočetka jer je taksi služba u našem gradu očigledno teško bolesna.
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od a1109 Sub 20 Mar 2010, 22:13

Mapko ::To je pitanje od sekundarnog značaja, oni potkradaju mušterije na prvom mestu a nas samo indirektno... primarno pitanje je rešiti se ovih što kradu direktno od taxista a to su vlasnici RF i divljaci. Wink

Sve je to posao za inspekciju !Zamisli da se taksi služba sastoji samo od ljudi koji rade svoj posao a ne od samostalnih koji su to bukvalno shvatili i gomile udruženja od kojih neka rade kako treba a neka opet kako sami urede.Zamisli da takva jedinstvena služba sa minimalnim procentom pritužbi na rad vozača koje se ekspresno sankcionišu od strane inspekcije bude na jednoj strani a na drugoj divljaci. Prvo ,videli bi se iz aviona i bili bi sankcionisani tako da se divljačenje ne bi isplatilo.Poenta moje priče je da ako tražimo to što tražimo ,da ne nabrajam,moramo da se rešimo "žestokih momaka" iz naših redova jer to što rade regularni taksisti a što se kosi sa pravilima takođe mora biti ekspresno sankcionisano od strane inspekcije

a1109
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 167
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Mapko Sub 20 Mar 2010, 22:37

+1
moja primedba je samo na ugao gledanja, nama gori, mi smo znatno potkradaniji nego što je to naša klijentela... činjenica da se ni stranke ne brecaju baš puno na naše probleme, već se itekako rado voze sa divljacima iz "Golda", "Alfe" itd. nama daje za pravo da prvobitno tražimo rešenje naših gorućih problema a to su divljaci i svi oblici dampingovanja cene.
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od VENELUME Ned 21 Mar 2010, 07:04

Mapko ::+1
moja primedba je samo na ugao gledanja, nama gori, mi smo znatno potkradaniji nego što je to naša klijentela... činjenica da se ni stranke ne brecaju baš puno na naše probleme, već se itekako rado voze sa divljacima iz "Golda", "Alfe" itd. nama daje za pravo da prvobitno tražimo rešenje naših gorućih problema a to su divljaci i svi oblici dampingovanja cene.

Pa ti još malo pa ko Velja Ilić- Dok ste kraduckali bilo je u redu , ali kad ste počeli da kradete ,ccc.
Nikakvo opravdanje (po meni) nemože da postoji za uvećanu naplatu ili kradju stranki (bez obzira na tablu na krovu) i svako opravdavnje iste (bilo kojim razlogom) smatram još većim ponižavanjem profesije.
P.S. I ne smatram to sekundarnim problemom Evil or Very Mad
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od a1109 Ned 21 Mar 2010, 07:40

Mapko ::+1
moja primedba je samo na ugao gledanja, nama gori, mi smo znatno potkradaniji nego što je to naša klijentela... činjenica da se ni stranke ne brecaju baš puno na naše probleme, već se itekako rado voze sa divljacima iz "Golda", "Alfe" itd. nama daje za pravo da prvobitno tražimo rešenje naših gorućih problema a to su divljaci i svi oblici dampingovanja cene.

Grešiš .Doduše svako ima pravo da traži rešavanje čega god hoće .Što se tiče stranki ,kako misliš da osoba koja uđe u vozilo zna da li je divljak ili ne? Šta će da radi ,da pita vozača izvini dali ste vi divlji ?Ali zato vrlo dobro zna stranka kada je opelješena .A goruće probleme treba rešavati paralelno. Ako bi se tako nastupilo pred vlastima, da se traži između ostalih stvari i pooštravanje kaznene politikešto se tiče kršenja pravila u smislu krađe pomoću turbina i sl ,došlo bi se postepeno do prihvatljivog broja taksista koji bi imali ekonomsko opravdanje da se bave svojim poslom na prihvatljiv način. Ovo što sad imamo na ulici je džungla , i shodno tome nas i tretiraju kao majmune.

a1109
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 167
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Mapko Ned 21 Mar 2010, 11:44

...i sad kad nam uvode dodatni popust mi treba da glođemo kosku "taxisti koji kradu"

@venelume, ako u prethodna moja dva posta nalaziš imalo potpore za takav stav onda ja tu ne mogu ništa sem da te zamolim da ih ponovo pročitaš - verujem da me onda nećeš porediti sa V.I. i da ćeš shvatiti da samo ređam stvari po prioritetu i ovu kosku koja nam je bačena odbijam da glođem zbog aktuelnosti popusta koji nam provlače. A takođe budi uveren da nikad nisam krao niti ću krasti stranke.
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Zokenzi Ned 21 Mar 2010, 12:44

Marko dobar ti potpis, gde si ga nabavio >d>
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty POPUST POPUST POPUST OPU STI SE TI!

Počalji od zlaja Ned 21 Mar 2010, 12:45

Mapko ::...sem da te zamolim da ih ponovo pročitaš...
Dragi Mapko ili ti pišeš, čitaj čitaš, neke druge tekstove ili smo mi svi osim tebe slabo pismeni. Ti si u svojoj muci i razumi da te ja-mi razumemo ali ako se čovek a1109 pojavi kao osveženje i glas razuma a ti pročitaš da on priča o popustu???
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Slave Ned 21 Mar 2010, 13:02

Не попуштајте... Не дамо попуст, смешне су цене и без попуста... Отпор попусту... Доле власници рф...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Beogradski OK TAXI, taksi koji ne popušta!

Počalji od zlaja Ned 21 Mar 2010, 13:11

Slave ::... Доле власници рф...
Kažem ja Ljubi lux-su juče popodne, da mu vozači malo ne rado daju ili uopšte ni ne daju dodatni popust. A on mi kaže nema šanse moji su svi disciplinovani i poslušni! Aj da vidimo još par dana šta će biti pa da ukidamo polako taj popust, čisto zbog Mapka i Slaveta. Znate onu priču od pre neki dan Beogradski OK TAXI!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od pauk 523 Ned 21 Mar 2010, 15:30

OK TAXI?
Znate li šta bi bio OK-taxi?
Kad bi npr.Vi rizikovali i rekli, u ovom taxiju su cene po važećem cenovniku a članarina je 2000 dinara.
Onda mi rizikovali i rekli,najzad neko normalan ajmo SVI tamo.
Tako dobijemo svi pa i Vi.(5-6000X2000= :!: )
OK,zar ne?
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Beogradski OK taksi je već registrovan, spremam pravilnik!

Počalji od zlaja Ned 21 Mar 2010, 17:48

pauk 523 ::OK TAXI?...OK,zar ne?
Tačno tako, to smo i predložili u ranijim postovima. Ja isto kao i vi vidim da ovo sve sa popustima nigde ne vodi i sugurno je da ću u narednim danima dobro razmisliti šta i kako dalje.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Zokenzi Ned 21 Mar 2010, 17:53

Nemoj mnogo da razmišljaš, nego ukidaj popust pa makar i sa OK TAXI-jem. Tada će sigurno da radi kvaka, a svi vole kvaku, jer kako reče neko KVAKA JE MAJKA!!!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od miamilojevic Ned 21 Mar 2010, 18:12

Zlajo,budi prvi i pravi,puna podrska

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Slave Ned 21 Mar 2010, 18:34

Подршка и од мене...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty OK TAXI

Počalji od Zokenzi Ned 21 Mar 2010, 19:07

Ajmo, ko je još za OK TAXI i podršku Zlaji i da vratimo kvaku na ulicu.
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Moravac Ned 21 Mar 2010, 19:50

Nisam bas u toku, sta je to OK TAXI i kako radi, mislim, sta donosi?
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Moravac...

Počalji od Zokenzi Ned 21 Mar 2010, 20:52

zlaja ::...Možda napraviti novu taksi asocijaciju Beogradski OK taxi koji će da ima niži Start npr 99 dinara i podvučenu cenu od 39 dinara za prvu i 49 dinara za drugu tarifu, naravno bez pousta na telefonski poziv?
Ili možda smanjiti članarinu na 1000 dinra i čekati da se asocijaciaja napuni na 2000 ljudi, ili [u]najjednostavnije nastaviti ovim sadašnjim kursom i ne dirati ništa?
Pozdrav Zlaja Very Happy
Vidim da nisi bio na času!!!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Mapko Ned 21 Mar 2010, 21:23

zlaja ::
Mapko ::...sem da te zamolim da ih ponovo pročitaš...
Dragi Mapko ili ti pišeš, čitaj čitaš, neke druge tekstove ili smo mi svi osim tebe slabo pismeni. Ti si u svojoj muci i razumi da te ja-mi razumemo ali ako se čovek a1109 pojavi kao osveženje i glas razuma a ti pročitaš da on priča o popustu???
Pozdrav Zlaja Very Happy

Da moji postovi nemaju težinu, da ne pogađaju u srž problema i da samim tim nemaš razloga da ih respektuješ ti ne bi ni imao tu potrebu da me po svaku cenu diskredituješ. Ono što od tebe nisam očekivao je da mi daješ dijagnoze, tobože me sažaljevaš i na druge načine vređaš... ja sam navikao da pričam muški, otvoreno i bez omalovažavanja sagovornika a s tobom mi to teško polazi za rukom. Kad završim ovaj post napraviću pauzu u javljanju na forumu od mesec dana koja će biti dovoljna da vidimo ko je kakav i ko je šta uradio. Ja nisam pi*ki*a i ne povlačim se, ja samo neću da se kaljam uzvraćajući uvrede.
A sad o stvari... reci nama svima, moj druže iz klupe, jel ti mene znaš kao cavu? Jesam li ja ikad odgovarao tom tvom opisu?
Reci mi jel ti i dalje nisi svestan da razgovaraš sa taxistom a ne sa apotekarem? Jel i dalje misliš da možeš meni da prodaješ mu*a za bubrege?
Čoveče shvati ako si za ukidanje popusta onda ga ukineš, ako nisi onda ga zadržiš ...prosto ko pasulj - to valjda samo vama vlasnicima RF nije jasno... ja bre na ulici i jedem i serem i pišam i sad ti našo da mi tu prodaješ te fazone iz kancelarija... to tamo sa tima koji nisu premazani svim bojama (ovo je svojevremeno bio tvoj kompliment meni) a ne samnom.
Smeta ti što sam konstatovao da je zapodevanje priče o "krađama od strane taxista" u stvari bacanje koske nama taxistima da ne pričamo o popustu koji nam vlasnici RF upravo provlače? Da se sad između sebe trvemo, to hoćeš? E pa ako nekog jesi navuko na tu foru mene nisi!
I da i za tebe i za @VENELUME važi, ako ne čitate pažljivo radije se vratite na ponovno čitanje nego da neosnovano optužujete! Ovolka +1 podrška @a1109 za post i za stav a vas dvojica nađoste način da od mene pravite lopova i da me poredite sa Veljom Ilićem... zato što sam odbacio kosku jel da? Zato što zaustavljam trvenje među taxistima i sklanjanje fokusa sa vas vlasnika RF (u ovom trenutku uvođenja popusta).

I na kraju se pitam zašto to radiš. O tvojim ljudskim osobinama sam rekao i i dalje mislim sve najbolje, tvrdio sam i tvrdim da si bolji od ostalih vlasnika RF, o tvojim poslovnim kvalitetima (što se taxija tiče) nisam rekao sve najbolje, kritikovao sam ono gde smatram da grešiš... imam na to pravo jer tvoji potezi i meni mogu da donesu dobro ili loše... predlagao sam a ti me omalovažavao - nikad te nisam uvredio ili ponizio iako si ti često inicirao uvrede prema meni... pitam se i dalje zašto to radiš, zašto me omalovažavaš a znaš da ti ne bih naudio? Pa zar ne primećuješ da u ovoj fazi od zadnjih nedelju dana ne dobijaš uvrede od taxista, zar ne primećuješ da je to posledica toga što ulaziš u demokratičniju priču sa nama? Zar ne misliš da i ja imam zasluga za taj (više)fer odnos prema tebi?

ostale nase boljke... At ALL - pozdrav i pišemo se za mesec dana


Poslednji izmenio Mapko dana Ned 21 Mar 2010, 21:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Moravac Ned 21 Mar 2010, 21:27

Malo me je smorilo i umorilo sve ovo! Cekam kraj SEKE i menjam profesiju!
Dok se to ne desi, necu voziti po 2. tarifi, a ako se to desi i u 1. ni po njoj!
Pa dokle izdrzim!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Zokenzi Ned 21 Mar 2010, 21:32

Mapko ::... Pa zar ne primećuješ da u ovoj fazi od zadnjih nedelju dana ne dobijaš uvrede od taxista, zar ne primećuješ da je to posledica toga što ulaziš u demokratičniju priču sa nama? Zar ne misliš da i ja imam zasluga za taj (više)fer odnos prema tebi?
Primećuje se i to je očigledno i tako bi trebalo da ostane.
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Slave Ned 21 Mar 2010, 22:00

Moravac ::Malo me je smorilo i umorilo sve ovo! Cekam kraj SEKE i menjam profesiju!
Dok se to ne desi, necu voziti po 2. tarifi, a ako se to desi i u 1. ni po njoj!
Pa dokle izdrzim!

Тако је Моравац пуна подршка...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od maradona Ned 21 Mar 2010, 23:42

zlaja ::
pauk 523 ::OK TAXI?...OK,zar ne?
Tačno tako, to smo i predložili u ranijim postovima. Ja isto kao i vi vidim da ovo sve sa popustima nigde ne vodi i sugurno je da ću u narednim danima dobro razmisliti šta i kako dalje.
Pozdrav Zlaja Very Happy

Kad pocinjemo???????

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Mapko Čet 22 Apr 2010, 14:14

Prošlo mesec dana i evo me opet tu... i dalje sam u stanju kakvim ga je opisao Zlaja a koje je vidljivo u mom sigiju... stanje je slično ali ipak lošije nego pre mesec dana - napustio me entuzijazam a ne volim sebe takvog Sad

Kvakarenje od 40-tak dana me dodatno osiromašilo i obzirom da ne postoji pokret ili ideja o pružanju otpora vlasnicima RF i ja ću se povući i početi da radim i na žicu.

@Zlaja - Ne da nisam bio rentabilan nego sam se i zadužio kvakareći... ti si u odnosu na stanje od pre mesec dana, vidim, počeo da kopiraš Tedija i podigao popust u II tarifi... obojica smo prošli neslavno Sad a moraš priznati da sam bar za zeru luđi od tebe :P
...tebi od mene idu iskrene pohvale za, istina stidljiv pokušaj da nešto menjaš ...a znaš kakav sam, ne dam pohvalu bez kritike - jako si pogrešio postavljajući nekorektne uslove pred taksiste vezano za prijem u BTV, i taj novac za ufur i to mešanje na negativan način u naš odnos sa državom nikako ti ne idu u prilog (barem ne onoj predstavi o tebi kao o liberalnom i demokratičnom čoveku).

Idem sad da se navikavam na to da ću morati da jedem ona govna koja ste mojim kolegama i meni servirali vi vlasnici RF.

I evo zavetujem se pred svedocima:
Pas bio ako budem učestvovao na nekom štrajku u budućnosti u kome vlasnici RF budu imali bilo kakvu ulogu sem gonjenih!
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od magnum Čet 22 Apr 2010, 16:32

Dobro se ti nama vratio,dobri Mapko ! Veselje
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Popust je, na moju i vašu veliku žalost, surova realnost taksi servisa Grada Beograda...

Počalji od zlaja Čet 22 Apr 2010, 18:38

Mapko ::...@Zlaja - Ne da nisam bio rentabilan nego sam se i zadužio kvakareći... ti si u odnosu na stanje od pre mesec dana, vidim, počeo da kopiraš Tedija i podigao popust u II tarifi... obojica smo prošli neslavno Sad a moraš priznati da sam bar za zeru luđi od tebe...
Ujutru te čeka tabla pa izvoli svrati... Prosto je neverovatno kojom brzinom stranke reaguju na tržišnu turbolenciju. Odlazile su brže nego što je bilo ko mogao da predpostavi a evo u dva dana nam se u još većem tempu i obimu vraćaju. Sve u svemu popust se urezao mnogo, ali mnogo duboko u sve pore taksi biznisa!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Mi smo ipak ostali na 20, 20 uz naravno zaštićenih 300 dinara!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Slave Čet 22 Apr 2010, 19:01

У праву си Марко. Не треба више ићи на било какав протест...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od pauk 523 Čet 22 Apr 2010, 21:51

Sem ako je jedini zahtev dizanje cene za 30%
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Zokenzi Čet 22 Apr 2010, 21:55

Tek onda ne idemo, jer će sledeće podizanje cena izroditi popust od 40%.
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Mapko Čet 22 Apr 2010, 23:48

Tako je Zokenzi, naš cilj bi morao da bude nepodizanje cena dokle god ijedna asocijacija daje popust... u tom vakuumu bez podizanja cena treba ostati najmanje tri meseca otpošto bude ukinut i poslednji popust... tada bi Tedi i ostali shvatili da nisu uvatili Boga za muda a članstvo bi im se dovoljno osulo da im više ne bi palo napamet da se igraju našim sudbinama.

@Zlaja Ne ispunjavam nerealne uslove za članstvo u BTV a voleo bih da sam bio u njemu onih par dana dok niste davali popust u prvoj Smile , ludom pameću i nemirenjem sa nepravdom sam sebe uveo u veliko poresko dugovanje a za ufur (dozvola za RF i sl.) niti imam niti mislim ikome da platim - vi vlasnici RF se ponašate kao nekadašnja opozicija Miloševiću, prvobitno je bilo IN ne plaćati pretplatu za RTS a sada je to OUT a ja nemam nerv za to vaše "oću piškim, neću piškim"... ne dam ništa na silu a dobrovoljno mogu da dam tek onda kad budem zadovoljan tretmanom od strane države i vas vlasnika RF. U svakom slučaju hvala na pozivu, znači mi i to da me vidiš kao OK tipa Smile

@Slave ne baš na nikakav protest - možda se desi i pravi sindikalni protest, sa samo dve tačke: prva je rešavanje problema koji nam stvaraju divljaci a druga rešavanje problema koji nam stvaraju vlasnici RF... podrazumeva se da u takvom protestu vlasnici RF nikako ne bi smeli da imaju bilo kakvo učešće (ni preko unutar firme izabranog nekog kobajagi sindikalnog zastupnika).
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od maradona Pet 23 Apr 2010, 13:45

Izvini,a kako ces to sve da sprovedes,pises ovde mesecima i sta se desilo-veliko NISTA.U prevodu:nemoj da me zasmejavas,za tebe je ovaj forum samo jedna igraonica i nista vise.Zna se vrlo dobro ko diriguje ovim nasim orkestrom,prema tome.......

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od 039 Pet 23 Apr 2010, 14:36

Indisponiran?
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Mapko Pet 23 Apr 2010, 15:10

Da, vrlo indisponiran.

@maradona Ne igram igrice a ovaj forum doživljavam ozbiljno do te mere da doživljavam i podsmehe... sam ne mogu ništa da "sprovedem", a moj raniji predlog da nas desetak ogorčenih blokiramo centre kolovođama popustaške borbe, sem jednog časnog izuzetka, nije zavredio čak ni komentar - to sa blokadama centara jeste nešto što možemo mi taxisti sami da uradimo da nam bude bolje i ne znam zašto ne nailazi na podršku. Baš kako bi bili neuhvatljivi i jeste potrebno da nas je desetak i više, da "emitujemo" haotično, po minut, sa različitih lokacija i u pokretu.
Znam, reći ćeš igram se Prleta i Tihog - lakše je tako. Cool;
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty GLUPERDE

Počalji od cicagorio Pet 14 Maj 2010, 00:34

Sto je veca cena potrosacke korpe, taxi je sve jeftiniji!!! Kakav je to fenomen. Svako normalan se trudi da prati rast cena bar u onoj meri u kojoj to zahteva logika koje izgleda nema ni od korova. U poslednjih 15 godina, vlasnici RF su se ponajvise trudili da nama izvuku sto vise para iz dzepa. Krenulo je sa popustom, pa fixna cena do aerodroma, pa prtljag za DZ itd. A mi smo to tako dobro pozdravljali i trcali u ono udruzenje koje je davalo najveci popust misleci da cemo "bolje" raditi. Kakve smo mi gluperde!!!!!!!! I sad cekamo da nam Djilas ukine popust i da se tzv.gazde dogovore. HA HA!!! Nema nam spasa sve dok se tako ponasamo!!! Moramo svi da shvatimo da je radio stanica u kolima apsolutno NEPOTREBNA!!! Zlaja je u pravu kad kaze da nama nije neprijatelj popust. Mi smo sami sebi najveci neprijatelji a Zlaja je potpuno nebitan lik kao i svi drugi!!! OKACITE RADIO STANICU O KLIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tada vlasnici RF vise nece postojati. Bar ne u nasim zivotima i necemo vise na njih trositi vreme, reci i nas NOVAC!!!
cicagorio
cicagorio
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 16.08.2009

http://urdajo@sezampro.rs

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od branislav1971 Pet 14 Maj 2010, 09:43

Tako je, bravo "cicagorio". Smatram da ne moramo okaciti o klin radio stanice, vec kada se ide musteriji na noge onda se to dodatno placa (kao u Parizu).
Bojkotom radio stanice u udruzenju, za samo 3 dana ( mozda i krace) bi se ukinuo popust. Sa ovime treba krenuti sinhronizovano i to u velikim udruzenjima: Beo, Pink i Beogradski.

Za ovu akciju nam ne treba nikakva blokada saobracaja, pregovaranje sa gradskim ili republickim ocima, a sa druge strane, kvaka ce da radi ko luda tako da ce i zarada biti veca.

branislav1971
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 9
Datum upisa : 24.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ostale nase boljke... Empty Re: ostale nase boljke...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu