Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijavljivanje na taxi stajalistima

+26
miamilojevic
gagi187
Moravac
bodi
brat saja
skembi69
padobranac
angelina
ka5an
drdr
Amerikanac
Alhemicar
Blackshadow
to je to
mikiilic
bobrda
magnum
039
zlaja
struja
taxi -ja
Dejan_113
tomovicbgd
kiconix
VENELUME
jerotije318
30 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Dali ste za opciju prijavljivanja na taxi stajalistima

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_lcap9%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_lcap22%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_rcap 22% 
[ 7 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_lcap9%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_lcap3%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_lcap44%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_rcap 44% 
[ 14 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_lcap0%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_lcap6%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_lcap3%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_lcap3%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_lcap0%Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 32
 
 
Zatvoreno sondiranje

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Uto 31 Maj 2011, 20:32

Kome bre ti PISMEN ;;qwu:
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od magnum Uto 31 Maj 2011, 21:14

Ne vređaj mladića ti sa deFloridom!
Bodi, mene je Doca iz Oblakovske , odvratio da uzmem 211ticu.Uz obrazloženje da ima dosta konjfjuktera koji umeju da cvrcnu.A pogotovo kad ti zatrebaju!Istina, umem i dan-danas, iako sam prezadovoljan svojom 210kom, automatik, srebrne boje,od nepunih 2200 ccm-ova i nepunih 150,tačnije 143 konjića, da iskočim na mobile.de ,i malo šnjufaram po 211icama.Ne znam šta je sledeće, iako ovu imam tek druga godina......I ja sam imao taj maler da počnem sa minikom,,,,,,,a kasnije i sa nišanom koji ima automatsku getribu........raj ili kako kažu Arapi, Alah na nebu , Mercedes na zemlji...........ajd' da ne seirimo više,,,,,,,,,,,,,,,
Ne zameri Kepu, nije hteo da se vređa,,,,,,,,,,više je bio iznenađen činjeničnim stanjem da nas ima više od pet............... ;qjqw;
pri tom ne mislim pismenih, nego onih koji ne umeju samo da se svađaju i šire "pamet i defetizam" unaokolo! place
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od angelina Uto 31 Maj 2011, 22:07

bodi :: Da mi neki Nemac nije stigo babu 43-ce?
Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan
Pa šta ti misliš, onako realno, jel' stigo ??????

P.S. A kakvi su ti brčići ?? scratch
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od magnum Uto 31 Maj 2011, 22:53

Će štucuje, na Adolfovske , ili će pušta k'o švapski poštar, ono veliko dugačko, pa još ako su žuti, ( na onoga iz 1943.).
Pa šta mu fali,pitaj ga da'l može iz švabije da stigne na tri cilindra,,,,vi sa kioscima na točkovima ni do apoteke iza ćoška!Osim ako i nemaš to u kiosku! ;dpr;;
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Moravac Uto 31 Maj 2011, 23:16

Zaleteo se i ja pa pozeleo da zamenim Benc 210 za broj veci, al' svi u glas Neee! Ne valja mu ovo, ne valja mu ono, gume velike, manji unutra i stvarno, ne vidim da bi nesto znacajno promenio, sem sto bi potrosio silne parice, koje nemam! Ostajem u 210 matik do daljnjeg!!! I dalje je pojam u odnosu na mnoge druge automobile, kako za voznju, tako i za odrzavanje!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Uto 31 Maj 2011, 23:45

Finden Sie autos als neu gebreauchtwagen....... Veoma srecan Znao sam da cemo se naci na nekom nivou cika Magnume.Murska je Murska(ne odustajem Veoma srecan ),divljaci,popust,radne i neradne grupe su jedno.Ali MEDA......Meda je Very Happy . Neke stvari samo meckari mogu razumeti.Posle mesec dana price,svadje,probnih voznji.... uspeo sam da ubedim drugara da pazari mecku ko moju(210 automatic 220cdi-sve znas).Znas sta mi kaze?Svaki dan se sve vise zaljubljujem u ovaj auto.A ja se smeskam,milo mi,ne mora nista da mi prica. ;ssll: Al sam se raspekmezio(inace sam bas opasan momak,mame mi Veoma srecan ).Sto se tice 211-tice, cuo sam da je ta elektronika dosta resena od polovine 2004.Vozim ovu godinu i po,planiram jos toliko i boze zdravlje rastanemo se ko ljudi aufiderzen.Bojim se da ce tada dobra 212-tica jos uvek biti nedostizna.Mada sad kad ukinemo popust pkl ,ko zna Very Happy
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od magnum Sre 01 Jun 2011, 00:08

Polako , strpljen-spašen.Mnogi su se žalili na 211 i da pije više goriva.Što je takođe tačno.Al' ajd' sad ,,,,,,od minike pa naovamo , sve sam modele imao i vozio.Ovoga imam sad će dve godine.I mislim da ću tu da napravim pauzu, pa onda preskok. U brojevima , mislim,,,,,,,,,Uostalom, krhko je znanje , što bi moj kum Bora................
Niko te ne tera da odustaneš od Murske,,,,,,samo,,,,,,koliko vidim , sad je vreme da platiš tu "ljubav" i to ne srcem, ali ne ni domaćom valutom.
Uostalom, evro mi i zvuči nekako,,,,,,nemački ! \'hgoo\'
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Sre 01 Jun 2011, 02:30

For the record.Taksisti iz Sitaba su resili da naprave novo taxi-preduzece.Verujem da ce sada poceti razne insinuacije i komentari na tu temu.Zamolio bih vas da se suzdrzite od istih i da pruzite sansu necemu novom.Bar dok ne saznate nesto vise i ne dobijete kompletnu sliku.Bez brige,ako za.eremo sami cemo se namazati go.nima(ja prvi).Dakle shvatili smo(dosadio sam pozivajuci vas)da od ovog nacina borbe za taksi sluzbu nema nista.Jedini nacin zastite(verujte,igranka tek pocinje)je da napravimo svoju kucu(sve ostale smo napravili i dalje ih pravimo).Kakva ce ona biti,kakvi ce joj biti temelji i sanac(trebace)oko nje zavisi od nas samih.Ono sto je u ovom trenutku bitno je to da nije u pitanju nikakav Sionski Priorat.Prica je otvorena za sve.Dogovor(i tu sam vas zvao). je da krenemo sa 50 deonicara.Trenutno nas je 35 verujem ozbiljnih ljudi.Kada bude 50 deonicara krecemo sa konkretnim radom(ime,tabla,broj,statut,pravilnik,kodeksi ponasanja,apr,advokat,potpisi).Cilj nam je da izbegnemo sve zamke i greske(znamo i znate ih)vezane za postojece firme i udruzenja.Krenucemo korak po korak.Naravno da ce biti tesko ali to je jedini put ka necem zdravom.Za sada je jedino sigurno da ce u firmi biti samo dobra vozila(nesto kao lux-taksi i bolje)Licno sam zagovarao da standard bude visi ali su me preglasali ubedivsi me da je nerealno.Ponavljam prica je otvorena za sve koji imaju zdrave motive,dobra kola i naravno m.da.Licno bih voleo da u svemu pored sebe vidim Moravca,miamilojevica,andjelinu,Blackshadow-a......To je koliko sam ja za kratko vreme uspeo da provalim mentalne sklopove sa kojima bih verujem mogao da saradjujem.Naravno da su i svi ostali pozvani.Sve sto vas eventualno interesuje probacu da vam odgovorim.Takodje imate i sajt Sitaba,e-mail,telefon,ulicu itd.Pozdrav.
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Sre 01 Jun 2011, 15:59

angelina ::
bodi :: Da mi neki Nemac nije stigo babu 43-ce?
Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan
Pa šta ti misliš, onako realno, jel' stigo ??????

P.S. A kakvi su ti brčići ?? scratch
Jos sam mali za brkove,al bice i to.Xebes auto bez nisana i ozbiljnog coveka bez brkova.Dal je Helmut stigo babu videcemo za jedno dvaes godina po mustasima. Veoma srecan
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od padobranac Sre 01 Jun 2011, 19:56

bodi :: ...
Za sada je jedino sigurno da ce u firmi biti samo dobra vozila(nesto kao lux-taksi i bolje)Licno sam zagovarao da standard bude visi ali su me preglasali ubedivsi me da je nerealno.Ponavljam prica je otvorena za sve koji imaju zdrave motive,dobra kola i naravno m.da.
...
a jel moze punto
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od angelina Sre 01 Jun 2011, 21:46

bodi ::Xebes auto bez nisana, ozbiljnog coveka bez brkova, ..
.. i bez 120 kg !!!! pkl
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od magnum Sre 01 Jun 2011, 21:48

Mene samo zanima ko će biti glavni Sionski mudrac!
Nadam se da si imao priliku da pročitaš "Protokol Sionskih mudraca"!
Pretpostavljam da znaš da Jevreji lude kad je vide negde na polici u slobodnoj prodaji.
Prvi put je objavljena u Politici 1938 god.
Uostalom,,,,,,,,,,,,kako god. Shocked
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od magnum Sre 01 Jun 2011, 21:48

angelina ::
bodi ::Xebes auto bez nisana, ozbiljnog coveka bez brkova, ..
.. i bez 120 kg !!!! pkl


Nije što je moj,,,,,,,,, mrdss
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Čet 02 Jun 2011, 01:10

magnum ::Mene samo zanima ko će biti glavni Sionski mudrac!
Nadam se da si imao priliku da pročitaš "Protokol Sionskih mudraca"!
Pretpostavljam da znaš da Jevreji lude kad je vide negde na polici u slobodnoj prodaji.
Prvi put je objavljena u Politici 1938 god.
Uostalom,,,,,,,,,,,,kako god. Shocked
Kad se skupe deonicari odlucicemo ko ce biti menadzer.Taj menadzer ce raditi za platu i bice zamenjiv.Kao sto rekoh,pruzite sansu novoj prici.Do sad smo sve videli(i nismo bas happy)pa da vidimo i ovo.Ja hocu da probam.U zivotu sam se uvek vise kajao zbog neceg sto nisam pokusao da uradim.Na kraju krajeva sve zavisi od uloga.Ovde ulog nije veliki u odnosu na nagradu za trud i rizik.Ako se ostvari ono sto planiramo bukvalno ce svi imati koristi.Za pocetak,ono sto se sada placa 5-6000din placace se minimum duplo manje.Da ne pricam o svemu sto Sitab(taksisti)radi i radice za nasu sluzbu.
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Čet 02 Jun 2011, 01:49

padobranac ::
bodi :: ...
Za sada je jedino sigurno da ce u firmi biti samo dobra vozila(nesto kao lux-taksi i bolje)Licno sam zagovarao da standard bude visi ali su me preglasali ubedivsi me da je nerealno.Ponavljam prica je otvorena za sve koji imaju zdrave motive,dobra kola i naravno m.da.
...
a jel moze punto
Pogodi me iz prve.Vidis,upravo se oko tog vozila trenutno lome koplja.Da li moze punto?Koji punto?Moze li Talijan ili nas ..........Licno cu se(mislim da nas je vecina)do poslednje kapi znoja boriti da Punto ne udje u pricu(morali su da me izbace napolje kad se glasalo za Logana).Iskreno se nadam da ce doci vreme kad ce svi oni koji me sada pljuju shvatiti koliko je taj i slicni automobili neozbiljan za nas posao.Shvatam ja finansiski momenat i sve ostalo ali misljenja sam da je i DOBRA 124-ka u svakom pogledu bolja od novog Punta.Sve u svemu moj odgovor bi bio:Saznace se uskoro.P.S.Sitab ce biti usko vezan ali nece biti isto sto i ova firma.Sitab se ni po koju cenu ne sme zapostaviti i radice ono sto je i do sad radio.
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od padobranac Čet 02 Jun 2011, 06:45

bodi ::
padobranac ::
bodi :: ...
Za sada je jedino sigurno da ce u firmi biti samo dobra vozila(nesto kao lux-taksi i bolje)Licno sam zagovarao da standard bude visi ali su me preglasali ubedivsi me da je nerealno.Ponavljam prica je otvorena za sve koji imaju zdrave motive,dobra kola i naravno m.da.
...
a jel moze punto
Pogodi me iz prve.Vidis,upravo se oko tog vozila trenutno lome koplja.Da li moze punto?Koji punto?Moze li Talijan ili nas ..........Licno cu se(mislim da nas je vecina)do poslednje kapi znoja boriti da Punto ne udje u pricu(morali su da me izbace napolje kad se glasalo za Logana).Iskreno se nadam da ce doci vreme kad ce svi oni koji me sada pljuju shvatiti koliko je taj i slicni automobili neozbiljan za nas posao.Shvatam ja finansiski momenat i sve ostalo ali misljenja sam da je i DOBRA 124-ka u svakom pogledu bolja od novog Punta.Sve u svemu moj odgovor bi bio:Saznace se uskoro.P.S.Sitab ce biti usko vezan ali nece biti isto sto i ova firma.Sitab se ni po koju cenu ne sme zapostaviti i radice ono sto je i do sad radio.

e pa kolega svaka vama cast, ali ovako.
na sitabovom sajtu me imate pod istim niknejmom kao i ovde i broj clanske karte vam je vidljiv sto ce pomalo reci o meni. e sad sto nemam njivu ili sumu da prodam, da bih gledao kroz nisan ili nisam zakacio malo dobrih vremena na taksiju, da na vreme dodjem do boljeg vozila pa bi posle bilo lakse, sto placam cak i tv pretplatu na vreme, sto nisam dovoljno velika .udala da udjem u veci kredit za mercedes ili neki evropski krs koji je kupljen na kilo i doteran ovde i uredjen te uvaljen nekom muceniku da ga popravlja i lomi se u njemu. i vi cete sada da kazete da PUNTO ne moze u SIGURNI TAKSI BEOGRADA. E PA TO NIJE U REDU. za logana ne bih komentarisao osim da je i to mozda nas standard.
ovako sitab samo moze da dobije PRVI negativan od mene, jer za sada sam ga u svemu podrzavao.
pazite sta radite.
P.S. sta cete sa akcionarom koji dodje sa puntom?


Poslednji izmenio padobranac dana Čet 02 Jun 2011, 06:54, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : dodat P.S.)
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od VENELUME Čet 02 Jun 2011, 07:09

Reci ce mu -Ti nisi za nas idi u Nezavisni Veoma srecan
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Čet 02 Jun 2011, 11:59

Ono sto je bitno reci je da ja po ovom skakljivom pitanju iznosim prvenstveno svoje stavove i svoje zelje sto se tice izgleda nove firme.U uslovima nemanja popusta u borbi za stranke dolaze do izrazaja drugi kvaliteti a jedan od bitnijih je vozni park(ljubaznost,cistoca,posten taksimetar).Svojim stavovima se ponosim.Autentican sam taksista.36 godina,zena(ne radi),dvoje dece,placen porez,adaptiram sprat oceve kuce da se uselim.Nemam njive i livade.Svoj posao volim i profesionalno ga shvatam.Govorim Engleski jezik,imam dobar auto pa to prepoznaju neki strendzeri i oce da se voze a bogami i vise da plate.Ne hvalim se nego iznosim SVOJE zelje o izgledu taksiste u novoj firmi.Naravno to su zelje i vizije.Niko nije rekao da mogu samo nisani,propeleri i olimpiski krugovi.Marea,stilo,reno,pezo,ford,opel,skoda,multipla.......Hocu da napravim nesto novo i snazno sa ljudima slicnim sebi.Ali u celoj prici ja sam samo jedan glas,jedno dizanje ruke.Jedina moc koju imam je da ostanem u misicavom Tedijevom zagrljaju.I ja i mojih 6 soma.NAJBITNIJE: Sitab ostaje Sitab.Radice ono sto je i do sada radio,tj borice se za poboljsanje uslova rada svim taksistima na svim frontovima.Vec sam pisao o tome da su svi taksisti na srecu ili zalost povezani i da je pad ili uspon jednog isto to i kod drugog.Ova firma ce biti usko vezana sa Sitabom ali ce biti firma.Da li ce biti uspesna i da li ce ljudi u njoj(kako deonicari tako i clanstvo) biti zadovoljni zavisi od nas samih.
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Čet 02 Jun 2011, 12:21

Konkurs za deonicare je jos uvek otvoren.Trenutno smo na broju 41.
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Pet 03 Jun 2011, 01:26

bodi :: For the record.Taksisti iz Sitaba su resili da naprave novo taxi-preduzece.Verujem da ce sada poceti razne insinuacije i komentari na tu temu.Zamolio bih vas da se suzdrzite od istih i da pruzite sansu necemu novom.Bar dok ne saznate nesto vise i ne dobijete kompletnu sliku.Bez brige,ako za.eremo sami cemo se namazati go.nima(ja prvi).Dakle shvatili smo(dosadio sam pozivajuci vas)da od ovog nacina borbe za taksi sluzbu nema nista.Jedini nacin zastite(verujte,igranka tek pocinje)je da napravimo svoju kucu(sve ostale smo napravili i dalje ih pravimo).Kakva ce ona biti,kakvi ce joj biti temelji i sanac(trebace)oko nje zavisi od nas samih.Ono sto je u ovom trenutku bitno je to da nije u pitanju nikakav Sionski Priorat.Prica je otvorena za sve.Dogovor(i tu sam vas zvao). je da krenemo sa 50 deonicara.Trenutno nas je 35 verujem ozbiljnih ljudi.Kada bude 50 deonicara krecemo sa konkretnim radom(ime,tabla,broj,statut,pravilnik,kodeksi ponasanja,apr,advokat,potpisi).Cilj nam je da izbegnemo sve zamke i greske(znamo i znate ih)vezane za postojece firme i udruzenja.Krenucemo korak po korak.Naravno da ce biti tesko ali to je jedini put ka necem zdravom.Za sada je jedino sigurno da ce u firmi biti samo dobra vozila(nesto kao lux-taksi i bolje)Licno sam zagovarao da standard bude visi ali su me preglasali ubedivsi me da je nerealno.Ponavljam prica je otvorena za sve koji imaju zdrave motive,dobra kola i naravno m.da..Sve sto vas eventualno interesuje probacu da vam odgovorim.Takodje imate i sajt Sitaba,e-mail,telefon,ulicu itd.Pozdrav.
Nema vise pitanja?
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od padobranac Pet 03 Jun 2011, 05:47

kakva demokratija. obecava!
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Само вас гледам!

Počalji od gagi187 Pet 03 Jun 2011, 09:48

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 V108551p0
Јел могу ја да откупим преостале акције?
gagi187
gagi187
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Pet 03 Jun 2011, 11:13

Gdja Milanovic je takodje pozvana ukoliko ima dobar auto i oce da stane pored mene na Mlekaru da stipa.P.S.Cenim vase organizacione sposobnosti ali sto se tice deonica ceka vas jedna i znojenje d.peta za volanom.
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od gagi187 Pet 03 Jun 2011, 11:21

Она је већ ту и штипа ли штипа. Него је не препознајете, пошто је скинула перику!

Пилићи моји.
gagi187
gagi187
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Pet 03 Jun 2011, 11:47

Izstipase me za ovih 14 godina(i dalje stipaju i stipace).Taman jedna modrica prodje neko stipne.Ajde da probam i ovo.P.S.Ako imas neke informacije o maskiranoj gospodji,spasi na vreme.Potpis PILE.
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od miamilojevic Pet 03 Jun 2011, 22:11

Samo napred,full cena,full usluga,deluxe standard sa deluxe cenom,glavom gore u bolju buducnost,ovo je metropola u kojoj ima posla za sve ove varijante,jos jednom,samo napred,za taxistu Gospodina i Preduzetnika pkl

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od magnum Pet 03 Jun 2011, 23:58

gagi187 ::Она је већ ту и штипа ли штипа. Него је не препознајете, пошто је скинула перику!

Пилићи моји.

Sunce ti nebesko! Mislio sam da sam jedini..............Ma vidi avatar i prepoznaj čoveka!
Svaka čast, majstore!
Bodi, a jel' može Golf? bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Sub 04 Jun 2011, 03:36

Najlakse je coveka i njegov rad pljunuti.Pogotovo sa pozicije totalne pasive i na osnovu aber informacija.Slusam ja godinama taksiste.Pamet frca na sve strane.Sto je zanimljivo,izvestili se.Sve pravnici,doktori,astronauti......Slusam ih onako zelen pa mislim:Kako su pametni ovi ljudi.Osecam se glup,cutim.Vidim s.anje sve vece pa ih pitam,sta nam je raditi a oni me tupo gledaju,NISTA,sta mi tu mozemo???Kako sta,pa svako od nas da ulozi delic sebe i nista nas nemoze zaustaviti.Svako od 7000 ljudi da uzme cekic,Beogradjanku cemo srusiti za dva dana.Nista ti mali ne razumes.Sve sam razumeo.Mentalitet nam je za.eban i pi.ku materinu.Da zavrtimo nekog na petoparcu,da mu proturimo kroz noge,majstori smo.Da stvorimo nesto zdravo i perspektivno-tropa.Skupili se i skupljaju se ljudi istih shvatanja i ambicija da RADE i naprave nesto novo a vi,ma nema od toga nista.NA OSNOVU CEGA VI TO ZAKLJUCUJETE.Dolazim do zakljucka da vam odgovara profil ljudi koji trenutno upravljaju nasim sudbinama.Znam da me smatrate zanesenjakom koji uludo trosi energiju ali ja za razliku od mnogih hocu da POKUSAM.Kako ce ta firma da izgleda vreme ce pokazati.Ja verujem drugacije i po meri obicnog taksiste.P.S.Sto se tice golfa,opet su me preglasali tako da moze 4-ka pa na gore(ne znam koliko ih ima,ne pratim golfove)P.S. 2 Al se xurcim,sad ce opet da me pljuju ovi sa punticima Veselje
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od maradona Sub 04 Jun 2011, 12:03

svaka ti je prava,ali sa taksistima je sve dzabe..pocev od onih sto sede u Pinku,pa na dalje.....sve sami filozofi.....

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Sub 04 Jun 2011, 13:25

Nemoj da mislis drug moj da ja nisam svestan izazova.Ali zar nismo ti i ja takodje taksisti.Vec godinu dana pricam sa taksistima,animiram ih,objasnjavam im da nismo bespomocni,da smo vojska ljudi da jakim zajednickim interesom,da mozemo zatreti seme damping ceni i divljacima u gradu.Necu sad da nerviram Musu i nije mi cilj da se hvalim,radio sam to zbog sebe.Siguran sam da je jedan mali promil mene utkan u ovo sto sada vidimo na ulici.Ljudi,ubijeni smo.Uspeli su da nam objasne da smo nule,mrve,neslozni olos a sto je najgore tako se osecamo i tako pricamo,SVI.Najveci uspeh Sitaba je sto je poceo da menja svest taksista.15 godina to niko nije pokusao(nije im odgovaralo)Popricajte sa taksistima.Vise niko vlasnike RF ne zove gazdama.Koriste termin dispeceri a da ni sami nisu svesni zasto i od kada.To je ono sto ja radim.Ukidanje popusta je sjajna pobeda ali zlo je nagomilano a novo se tek sprema.Nema opustanja.Uhvatili smo ih spustenog garda,opustili su se.Mislite da je vlasnicima RF drago sto gube najjaceg aduta i kljuc od tamnice.Mozda sam ja filozof kao i ostali taksisti i mislim kao sto svaki od 7000 pojedinaca misli, da sam najpametniji.Tu moja slicnost sa masom prestaje.Ja ako sam zedan HOCU da busim na sto mesta ako treba,pa da nadjem vodu mamu joj xebem.Sta cete vi reci procitavsi ovo?Mislite da ne znam?Osim toga ne trazim 7000 kopaca.Trazim 500,600,700 marinaca koji razmisljaju kao ja.Iznenadili bi se koliko ih vec ima.
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od gagi187 Sub 04 Jun 2011, 14:54

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Afiment-banku,
1400, минимум!

Бади, јел може Јаје?
gagi187
gagi187
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od VENELUME Sub 04 Jun 2011, 15:25

Bodi , pa i ti ode u vlasnike RF (doduse procentualno).
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od padobranac Sub 04 Jun 2011, 17:32

bodi :: Najlakse je coveka i njegov rad pljunuti.Pogotovo sa pozicije totalne pasive i na osnovu aber informacija.Slusam ja godinama taksiste.Pamet frca na sve strane.Sto je zanimljivo,izvestili se.Sve pravnici,doktori,astronauti......Slusam ih onako zelen pa mislim:Kako su pametni ovi ljudi.Osecam se glup,cutim.Vidim s.anje sve vece pa ih pitam,sta nam je raditi a oni me tupo gledaju,NISTA,sta mi tu mozemo???Kako sta,pa svako od nas da ulozi delic sebe i nista nas nemoze zaustaviti.Svako od 7000 ljudi da uzme cekic,Beogradjanku cemo srusiti za dva dana.Nista ti mali ne razumes.Sve sam razumeo.Mentalitet nam je za.eban i pi.ku materinu.Da zavrtimo nekog na petoparcu,da mu proturimo kroz noge,majstori smo.Da stvorimo nesto zdravo i perspektivno-tropa.Skupili se i skupljaju se ljudi istih shvatanja i ambicija da RADE i naprave nesto novo a vi,ma nema od toga nista.NA OSNOVU CEGA VI TO ZAKLJUCUJETE.Dolazim do zakljucka da vam odgovara profil ljudi koji trenutno upravljaju nasim sudbinama.Znam da me smatrate zanesenjakom koji uludo trosi energiju ali ja za razliku od mnogih hocu da POKUSAM.Kako ce ta firma da izgleda vreme ce pokazati.Ja verujem drugacije i po meri obicnog taksiste.P.S.Sto se tice golfa,opet su me preglasali tako da moze 4-ka pa na gore(ne znam koliko ih ima,ne pratim golfove)P.S. 2 Al se xurcim,sad ce opet da me pljuju ovi sa punticima Veselje

kolega opet krivo. a i ne pljujem nego kritikujem stav.
ne mozete zato sto ste dosli do auta sa nisanom ovako ili onako (apretpostavljam svojim licnim zalaganjem, a mozda i gluposcu (ako se mnogo kvari i ako je skupo odrzavanje) to samo vi znate), sad se ponasati kao da ste iznad mene, zato sto ja vozim fiat punto. i sad bi ste vi da pokazete kako ste bolji i zavredjujete vise od mene da nosite na krovu tablu BEOGRADSKOG SIGURNOG TAKSIJA. jer ako je vas model eksluziv da znate da je i moj emotion. eto ima i nadimak.
sto se tice prethodnog posta.
u potpunosti ste u pravu da zajedno mozemo mnogo, ali kod god je nekad neko u istoriji uradio u grupi nesto mnogo imali su vodju. vodja je uvak nekome smetao, aznao je da bude i prevrtljiv pa zato treba biti oprezan. i uvek ali bas uvek ce postojati peta kolona koja ce pokusati ili da minira ono sto je ujradjeno ili da zasluge prisvoji za sebe. pitanje da li ce sledbenici prinvatiti jedne ili druge. svako se bori za svoje ciljeve na odredjeni nacin.
a oni koji nece da urade nista ili imaju dovoljno i samo su maskirani medju nama ili su cekaju par godina do penzije pa im je opet svejedno. kamo srece da mozemo na neki nacin da izdvijimo one koji rade i zive iskljucivo od djevreka i da oni mogu ( i hoce) da pricaju i pitaju se o nasem poslu.
dokle god nam na taksi stanicama prave drustvo i kukaju kako nem posla pritajeni muzicari, auto mehanicari i limari, stanodavci, trafikanti, vlasnici lokala u renti itd. nije to to.
P.S. nezelim da vredjam nekoga ko se nasao u malopre nabrojanim ,cak sta vise svaka cast na sposobnostima, ali nemojte gore pomenuti da mi kukate kako je tesko.
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od magnum Sub 04 Jun 2011, 19:05

Koliko sam ja shvatio, svaki od tih tvojih 500 , 600 , 700 , marinaca bi morao da donese u bataljon po 300 evrića!?
bravo
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od BATICA 646 Sub 04 Jun 2011, 19:31

od magnum Danas u 19:05
Koliko sam ja shvatio,

Nisam ništa shvatio.............. Veoma srecan
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od miamilojevic Sub 04 Jun 2011, 21:49

Ko ponese 300 ajvara,za koju godinu zaradice itekako,nagradno pitanje glasi:koliko ce vredeti akcija za koju godinu kad to bude najjaca firma za taxi prevoz u Beogradu?ali?ko umije,njemu dvije,treba to shvatiti,videti,doziveti,pa tek onda znati koliko je to smesan ulog u neki posao,berza je daleko od prosecnog taxiste Very Happy

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od magnum Sub 04 Jun 2011, 22:35

BATICA 646 ::
od magnum Danas u 19:05
Koliko sam ja shvatio,

Nisam ništa shvatio.............. Veoma srecan

Znači , mia je mnogo pametniji od tebe!? nisam odavde
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Ned 05 Jun 2011, 05:05

Nisi shvatio cika Magnume.Gagi bravo Padobranac,ponavljam ,ovde iznosim svoje stavove i zelje u vezi izgleda novog udruzenja.Istih se ne stidim.Ali to je samo jedan glas.Odlucice vecina.I opet ponavljam.Sitab se niposto ne sme ugasiti i radice ono sto je i do sada radio.Tek ce se javiti potreba za tim.Nova firma ce biti usko vezana za Sitab ali nece biti isto.P.S.Ne xurcim se ja zato sto vozim mercedesa i ne ponizavam nikog.Ako zaskripi zamenicu ga za mareu.Stav koji ja hocu da provucem je da mali auto nije za taksi.
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Ned 05 Jun 2011, 05:15

VENELUME ::Bodi , pa i ti ode u vlasnike RF (doduse procentualno).
Dodji majstore,stegni m.da pa da napravimo nesto nase.Zovem vas vec dve nedelje.Da ne moramo vise da lizemo gore pomenuta nikome.
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od VENELUME Ned 05 Jun 2011, 08:36

Bodi , hvala na pozivu ,zelim vam sve najbolje sa i u novoj firmi , ali meni jesasvim dobro i u BTV-u. A po pitanju lizanja m..a , pa razlika je samo sto oni koji ne budu deonicari nece lizati jedan par nego malo vise belih bubrega.Jer na kraju krajeva ne ulazete pare za slavu nego za dobit .
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od magnum Ned 05 Jun 2011, 11:05

A da zatvorimo mi ovu diskusiju!? Vreme će, i to ne u dalekoj budućnosti, pokazati. Veselje
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od gagi187 Ned 05 Jun 2011, 13:10

miamilojevic ::Ko ponese 300 ajvara,za koju godinu zaradice itekako,nagradno pitanje glasi:koliko ce vredeti akcija za koju godinu kad to bude najjaca firma za taxi prevoz u Beogradu?ali?ko umije,njemu dvije,treba to shvatiti,videti,doziveti,pa tek onda znati koliko je to smesan ulog u neki posao,berza je daleko od prosecnog taxiste Very Happy
Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTCXJQDkiPpBb3pu6oT89mrxy_7ydDFWSy-w7IgSWw1OyHkv37qcg
50% месечно = 600% годишње, а можда и више. Мало ли је?

Пилићи моји!
gagi187
gagi187
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od bodi Ned 05 Jun 2011, 13:38

Kakva dobit?Racunica je jasna i bice izracunljiva i najnepismenijim.U slucaju da firma broji recimo 1000 clanova dobit deonicara koji su sada spremni da rizikuju bice neplacanje smene i 100 ojra.A i to pod uslovom da ne crkne repetitor ili sta ti ja znam sta?Tajna eventualnog uspeha ove firme je sto ce deonicari raditi sto i do sad.Peglati Beogradsku kaldrmu.Zadatak koji smo postavili pred sebe je da se na TERENU ne zna i ne oseti ko je deonicar a ko clan.Ako tu padnemo ispascemo indijanci i otici ce sve u krasni.Ima medju nama(ako gresim,na moju dusu)mozda neko ko ne zna zasto je tu?Shvatice kada bude procitao kako treba da se ponasa i kada bude trebao da POTPISE da ce ako recimo ukrade, tekst o tome izaci u novinama sa sve njuskom.Mozda karikiram ali ako napravimo nesto sto ce biti kopija bilo koje asocijacije smatracu to neuspehom.Sto se tice lizaca m.da,xebiga takvih pregalaca ima i uvek ce ih biti.Licno svoj posao volim bas iz razloga sto nemam potrebe da se bavim takvim aktivnostima.
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Musa Ned 05 Jun 2011, 13:49

Sve je to lepo, dok neko ne postane većinski vlasnik akcija, a obzirom da je malo akcija u pitanju to je lako ostvarljivo. U svakom slučaju sa srećom. Very Happy
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od padobranac Ned 05 Jun 2011, 18:07

Musa ::Sve je to lepo, dok neko ne postane većinski vlasnik akcija, a obzirom da je malo akcija u pitanju to je lako ostvarljivo. U svakom slučaju sa srećom. Very Happy

ne bacaj crva pojesce ga neko. hocu reci procitaj pazljivije.
statutom predvidjeno: jedan akcionar, jedna akcija. moze prodati akciju samo novom akcionaru koji ne poseduje akciju.
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Admin Ned 05 Jun 2011, 18:28

Tema vise nije aktuelna,,,,

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Schloss_PS
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 227
Datum upisa : 01.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prijavljivanje na taxi stajalistima - Page 3 Empty Re: Prijavljivanje na taxi stajalistima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu