Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strajk 01.09.2010

+19
BATICA 646
magnum
maradona
Slave
pauk 523
mrgud
miamilojevic
zlaja
to je to
jerotije318
Taxi-Rade
struja
crveni taxi sive boje
Zokenzi
mirko
Mapko
gagi187
Musa
Alhemicar
23 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Strajk 01.09.2010

Strajk 01.09.2010 Vote_lcap64%Strajk 01.09.2010 Vote_rcap 64% 
[ 21 ]
Strajk 01.09.2010 Vote_lcap33%Strajk 01.09.2010 Vote_rcap 33% 
[ 11 ]
Strajk 01.09.2010 Vote_lcap3%Strajk 01.09.2010 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Ukupno Glasova : 33
 
 

Strajk 01.09.2010 Empty Strajk 01.09.2010

Počalji od Alhemicar Čet 26 Avg 2010, 20:03

Koliko verujemo u strajk?!
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Musa Čet 26 Avg 2010, 21:40

Koliko verujem u sebe, toliko verujem i u štrajk. Svestan sam da smo po brojnosti potencijalno najveća štrajkačka organizovana snaga u Srbiji. Da li smo to i realno ili smo miševi, što nam je poručio jedan od "komentatora" u Blicu, pokazaćemo 1. septembra. Ja tipujem da "komentator" nije uzeo terapiju tog dana, pa mu se pričinjavaju miševi. Veselje
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od gagi187 Čet 26 Avg 2010, 22:24

Његош ::Спуштавах се ја низ ваше уже, умало се уже не претрже, отада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте!

Можда нам овај пут обећају и нешто више?

Можда би требало седети испред Владе док не испуне све што су обећали?
gagi187
gagi187
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Mapko Čet 26 Avg 2010, 23:09

Ponavljati i samo ponavljati zahteve u javnosti da ih i taxisti i građani upamte ... napraviti gest želje za pregovorom i pre štrajka i o tome bombardovati javnost tako da kad do štrajka dođe imamo samo jednog krivca za blokadu saobraćaja. Na štrajku praviti snimke o propuštanju hitnih slučajeva i objavljivati ih bar na youtube, slično i sa dežurstvima pred bolnicama... demonstrirati nenasilnost.
Mislim da je ovakav pristup najbolji jer ćemo lakše sanirati štetu nastalu štrajkom a građanstvu bolje nego do sada pokazati da smo mi hebena strana i da vodimo računa o njima koliko god je to u uslovima štrajka moguće.

@Musa - Uvek je miševa bilo pa će ih biti i ovaj put, voleo bih samo kad bismo svi mi koji izađemo napravili neku ličnu statistiku o njima i kada bismo ih stavili na crnu listu: -Pukla ti guma? Samo? Voleo bih da su sve četiri...

Što manje miševa i onih koji su tu zbog RF prasetine.

Srećno nam bilo!
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od mirko Pet 27 Avg 2010, 21:22

Evo nekih predloga :
1.isterati divljake sa taksija
2.zabraniti rad penzionerima na taksiju
3.svesti sve taksiste na 5 taksi udruženja
4.taksi samo kao osnovno zanimanje
5.vozilo je srestvo rada
6.ukinuti samostalce ako se obistini ono pod 3
7.da grad o svom trošku uvede navigaciju
8.da se sva stajališta prošire i da u tome direktno taksisti učestvuju
9.da se svede broj taksista na razuma broj
10. da se ukinu svi popusti
11.da se beneficira staž
12. da se preseče dugovanje od 90-2000g i ovako 93 ne ulazi u peosek za penziju
13.da se suvencioniraju svi oni koi imaju kredit i koi redovno izmiruju svoje obaveze
14.bar par toaleta koi će se redovno prazniti
15......
mirko
mirko
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 341
Godina : 52
Location : BEOGTAD
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Zokenzi Pet 27 Avg 2010, 22:00

mirko ::
15......
...da se uvećana naplata oštrije sankcioniše nego do sada.
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od crveni taxi sive boje Sub 28 Avg 2010, 06:46

Čišćenje kukolja u cilju poboljšanja imidža, za početak strogog centra grada što bi imalo i najviše efekta, a što će reći:

16...
Da bozovic & company za sva vremena nestanu sa trga...





crveni taxi sive boje
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 104
Datum upisa : 01.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od struja Sub 28 Avg 2010, 17:09

Veliki je ovo spisak zelja...
Samo mala stvar predloga je realno ostvarljiva.
Mnogi koji se i smatraju regularnima su pravno gledano DIVLJACI
Ukinuti taksi udruzenja je nemoguce,ono moze samo nerentabilnoscu da se ugasi.
Taksi kao osnovno zanimanje-donekle moze da prodje.
Vozilo je sredstvo rada..nece to niko da prihvati,velike su obaveze za grad i osiguravajuca drustva.
Samostalna delatnost ce uvek postojati i zakonski se ne moze nametnuti pripadnost nekom udruzenju.
Uvodjenje tehnike u vozilo o trosku grada...grad nista ne daje za dz...moze na rate.
Da se ukinu svi popusti....pa nije ih grad ni uveo...
Da duznici izmire obaveza.
Samim ovim ce se i broj taksista na ulici smanjiti.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Taxi-Rade Sub 28 Avg 2010, 19:40

Svi nabrojani predlozi su O.K. osim dva .
A to je pod brojem - 3 - to je protiv zakona - jer udruženja su kao što i sama reč kaže skupina ljudi koji su se dobrovoljno udružili da rade zajedno.
Pod brojem 6 - to je isto pravno nemoguće jer svima nama se računa status preduzetnika kao samostalnog privrednog subjekta. A osim toga - ako bi to uradili - sasekli bi granu na kojoj sedimo - jer na taj način ko bi postao vlasnik licenci koje nam sleduju kad tad. Tako bi dali DOBROVOLJNO licence u ruke gazda udruženja - a to je onda - kaži zbogom slobodnom i pravednom radu - postali bi jednostavno robovi tih istih gazda udruženja.
Taxi-Rade
Taxi-Rade
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 10
Godina : 63
Location : Beograd
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Mapko Sub 28 Avg 2010, 21:31

Tako je Rade a pored svega toga treba biti koncentrisan na najbitnije probleme i ne stvarati konfuziju.
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Gost Sub 28 Avg 2010, 22:25

Molba za administratora!

zelim da ugasim korisnicko ime. Molim Vas za savet kako to da uradim.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od jerotije318 Sub 28 Avg 2010, 23:17

Neću ići na nikakav štrajk a redovno sam išao što opozicioni a što taxi.
Stalno se nešto sa vlastima dogovaramo, stalno potpisujemo neke dogovore, ugovore.....oni obećavaju sve samo da bi nas skinuli sa one stvari i tako to u krug. Večeras sam bacio 2 vožnje a divljaka pun grad a vlasti su koliko se secam obećali da će se iskristalisati taxi služba ali......


Pozdrav svima
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Mapko Ned 29 Avg 2010, 09:38

Čudan je taj tvoj stav Jerotije, vlasti su obećale a nisu uradile i ti svejedno ne izlaziš na štrajk?
Nisam te ocenio kao miša pa me čudi i živo interesuje šta bi moglo biti tvoj razlog za povlačenje.
Ako je zbog prasetine onda te razumem, ako osetim da zakupci RF uzimaju bilo kakvo bitnije učešće u štrajku i ja ću ga napustiti.
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od to je to Ned 29 Avg 2010, 13:13

Mene vise kopka zasto se u Maxissu i Pinku preko radio mreze cita obavestenje da je BTV i BPT strajbreker i da nece organizovano izaci na zakazani protest.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od jerotije318 Ned 29 Avg 2010, 13:39

Mapko ::Čudan je taj tvoj stav Jerotije, vlasti su obećale a nisu uradile i ti svejedno ne izlaziš na štrajk?
Nisam te ocenio kao miša pa me čudi i živo interesuje šta bi moglo biti tvoj razlog za povlačenje.
Ako je zbog prasetine onda te razumem, ako osetim da zakupci RF uzimaju bilo kakvo bitnije učešće u štrajku i ja ću ga napustiti.
Odmah ga napusti jer je baš tako. Neznam ali pretpostavljam da štrajk organizuje "nezavisna" nezavisnost.

Čujem da se prave spiskovi i da će se knjižiti ko se gde okuplja da ide na štrajk i ko je prisutan. Najbolje da se naguzimo.....pa nije nam vlasnik frekvencije tata da nas upregne u jaram, da nas usmerava i da nas savetuje šta je dobro za nas. Nek gleda svoja posla u okviru svoje firme a za štrajk da se nesekira. On nije taksista.
Zavisni sindikat "nezavisnost" verovatno organizuje taj štrajk (neznam ali smem da se kladim). Kažem zavistan jer zavisi od.....zna se. Jedni te isti pretstavnici se guzeljaju već više od deceniju, bore se jadni za nas. E blago nama. Nemoraju više. Nek se uhvate za đevrek, nek daju ostavku, nek prepuste funkciju nekom mlađem i pametnijem.
Čujem da je jedan od zahteva štrajka da se izbaci SITAB iz daljih pregovora. Nerazumem zašto jer taj isti sindikat okuplja većinu časnih i poštenih kolega (znam dosta njih lično).
Ma i to svi znamo,

SVI SVE ZNAMO
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Musa Ned 29 Avg 2010, 17:17

jerotije ::
Zavisni sindikat "nezavisnost" verovatno organizuje taj štrajk (neznam ali smem da se kladim). Kažem zavistan jer zavisi od.....zna se.
Kolega Jerotije da te podsetim na već javno objavljenu, na ovom firumu, Odluku o stupanju u štrajk,tako da ne moraš da se bacaš u dileme.

O D L U K A

Dana 01.09.2010. godine, sa početkom 10:00 časova, u svim većim gradovima i mestima u Srbiji, biće organizovan i održan Generalni štrajk taksi vozača i autoprevoznika i trajaće do ispunjenja naših zahteva. Ovaj štrajk je nastavak prekinutog štrajka 17.12.2009.godine.
Sindikat taksi vozača i autoprevoznika „NEZAVISNOST“ i ovlašćeni predstavnici strukovnih udruženja, preduzeća i asocijacija Srbije učestvuju u pripremi i organizaciji generalnog štrajka.
Razlog:
Na žalost ni do danas, osam meseci nakon potpisanog Sporazuma, ni jedan od problema čije smo rešenje dogovorili sa Vladom Republike Srbije nije rešen.
Izuzeće od obaveze uvođenja fiskalnih kasa trajno ili bar do 01. januara 2013. godine nije izvršeno, zakonski ambijent za eliminaciju nelegalnog taksi prevoza i utvrđivanje najniže cene taksi usluga nije stvoren, takse na luksuz i tečni naftni gas nisu ukinute, stimulacija za ekološka goriva nije uvedena ...
Kako je sve navedeno trebalo da se reši do kraja marta ove godine, evidentno je grubo odstupanje od postignutog dogovora i potpisanog Sporazuma od strane Vlade Republike Srbije.

Pored odlaganja fisklizacije, ovo što je crveno, je razlog zbog koga se ide u štrajk, i to je neophodan uslov našeg uspešnog poslovanja: zakonski uklanjanje divljaka, i jedinstvena cena. Kako nameravam, ako Bog da zdravlja, još neko vreme da se bavim ovim poslom, za razliku od tebe koji samo što nisi izašao sa taksija, ja ću dobrovoljno učestvovati u štrajku,sa sve ovlašćenim predstavnicima strukovnih udruženja, preduzeća i asocijacija Srbije koje učestvuju u pripremi i organizaciji generalnog štrajka, jer samo tako može nešto da se postigne. Znači, u ovom trenutku, za mene postoje samo ciljevi i samo oni koji se zalažu za te ciljeve.
A posle možemo da se delimo ili množimo ili idemo u samostalce ili u k...
A što se Nezavisnosti tiče, imam puno poverenje u njihove kreativne ljude. Neka nam je svima sa srećom.
Veselje
Jero, zamalo da zaboravim da te pitam, koju si marku fiskalne kase kupio, pošto od srede mogu da ti naplate kaznu od 50.000 do 1.000.000 din. ako je nemaš?


Poslednji izmenio Musa dana Ned 29 Avg 2010, 17:50, izmenjeno ukupno 1 puta
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od jerotije318 Ned 29 Avg 2010, 17:45

Imaš puno poverenja u nezavisnost ?
Poštovani kolega, ja s tobom nemam šta da pričam. Idi na štrajk i bori se da meni koji ne idem bude bolje. I ja sam to nekad radio, davao sam sve od sebe.

I hvala ti do neba, budi optimista da će "baš sad 1 septembra" problemi biti kao rukom odnešeni. Pozdravi naše samoizabrane vođe - predvodnike štrajka. Poruči im da ne brinu za funkciju, niko im je neće oteti, neće moći dokle god ima poslušnika koji im veruju.

Izvini na ovako malo oštrijem pisanju. Shvati da nemogu da nas predstavljaju i vode ljudi koji nisu taksisti, koji nemaju iste interese kao mi crnci sa ulice. Nemože da nas zastupa i vodi ni sindikat "nezavisnost" koji NIJE nezavistan za koji smo mi pojedinci krivi što mu verujemo.

Pozdrav
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Musa Ned 29 Avg 2010, 18:07

Jero još jednom da ponovim ciljeve:
1. Izuzeće od obaveze uvođenja fiskalnih kasa trajno ili bar do 01. januara 2013. godine,
2. Zakonski ambijent za eliminaciju nelegalnog taksi prevoza i utvrđivanje najniže cene taksi usluga.

Svi koji su stali iza ovih zahteva, sada su moji saveznici, a kada ovo rešimo možemo da se delimo (sećaš se sa protesta: "Ko izda piz..")
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od struja Ned 29 Avg 2010, 18:13

Poštovani kolega, ja s tobom nemam šta da pričam. Idi na štrajk i bori se da meni koji ne idem bude bolje. I ja sam to nekad radio, davao sam sve od sebe.
Dragi moj prijatelju Jero,da tebi slucajno nije neko ukrao Nick i password pa ovo pise umesto tebe i bez tvog znanja...
Ovo uopste ne lici na tebe.Ako mislis da ces ubrzo bataliti djevrek,pa te bas briga za ostalo,onda se bar vladaj kao pred ljudima i pusti im da rade ono sto zele.
Ne miniraj polje po kojem jos gazis!


Poslednji izmenio struja dana Pon 30 Avg 2010, 14:33, izmenjeno ukupno 1 puta
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od jerotije318 Ned 29 Avg 2010, 18:46

Musa ::Jero još jednom da ponovim ciljeve:
1. Izuzeće od obaveze uvođenja fiskalnih kasa trajno ili bar do 01. januara 2013. godine,
2. Zakonski ambijent za eliminaciju nelegalnog taksi prevoza i utvrđivanje najniže cene taksi usluga.

Svi koji su stali iza ovih zahteva, sada su moji saveznici, a kada ovo rešimo možemo da se delimo (sećaš se sa protesta: "Ko izda piz..")

Ta dva zahteva su apsolutno ok ali ono za ukidanje SITAB-a i još nešto.....pa razmisli malo.

Pozz
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od jerotije318 Ned 29 Avg 2010, 18:55

struja ::
Poštovani kolega, ja s tobom nemam šta da pričam. Idi na štrajk i bori se da meni koji ne idem bude bolje. I ja sam to nekad radio, davao sam sve od sebe.
Dragi moj prijatelju Jero,da tebi slucajno nije neko ukrao Nick i paswoord pa ovo pise umesto tebe i bez tvog znanja...
Ovo uopste ne lici na tebe.Ako mislis da ces ubrzo bataliti djevrek,pa te bas briga za ostalo,onda se bar vladaj kao pred ljudima i pusti im da rade ono sto zele.
Ne miniraj polje po kojem jos gazis!

Ma nek radi kako ko hoće i nek radi kako ko želi. Ja samo iznosim svoje viđenje stvari, svoja iskustva štrajkova nas taksista. Neide da nas predstavljaju vlasnici udruženja kao ni ovi iz zavisno-nezavisnog sindikata. Pod hitno, najhitnije smeniti te ljude i početi jednu novu borbu za bolje sutra. Oni su se pokazali u zadnjih deceniju i po koliki su borci za taxi službu. Vi im i dalje verujete i hoćete da Vas oni predvode. Još kad dodam ove vlasnike RF......pa kraj krajeva
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Musa Ned 29 Avg 2010, 19:09

Jero, nisi mi odgovorio, da li si nabavio fiskalnu i po kojoj ceni, ili od srede napuštaš taksi?
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Tedi je predsednik, čitaj batinaš, sindikata Nezavisnost!

Počalji od zlaja Ned 29 Avg 2010, 19:35

Musa ::...da li si nabavio fiskalnu i po kojoj ceni, ili od srede napuštaš taksi?
Ako se ne varam, Tedi je organizovao da bude ekskluzivni diler fiskalnih kasa tako da za to ne brinete a ti Musa molim te, kad si već tako dobro obavešten o zbivanjima u Nezavisnosti, da li nam možeš reći da li je Tedi u prošli petak u Sindikatu Nezavisnost, pred desetak ljudi, prebio Mišu Beljinca predsednika sindikata Nezavisnost 3 puta ili 4 puta?
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Čuo sam se danas sa Mišom Beljincom, kaže da ima visoku temperaturu (preko 39) i da mu nije jasno kako je on mogao da potpiše to sramno saopštenje o štrajku u kojem se kaže da ja bojkotujem štrajk.... Navodno je to potpisao Branko Vitorović u njegovo ime a Tedi je verovatno držao sveću...
PS-2 Čak i vrapci na grani znaju da od štrajka u sredu nema ništa, da je to samo dupljak prljava Tedijeva igra, i da je Tedi obećao Gradu da će ovog puta sigurno zaustaviti blokadu i štrajk.... To se ljudi vidi iz aviona a vi nasedajte ako ste baš tako i toliko naivni!
PS-3 Maxssis, Alfa i Pink su postali jedna firma to se vidi po tome jer svi u glas čitaju jedno saopštenje u glas: Ja navodno radim protiv intersa taksista i oni eto nude specijalne pogodnosti..... Kakav je bednik taj samonokautirani???


Poslednji put izmenio zlaja dana Ned 29 Avg 2010, 20:15, izmenio ukupno 3 puta (Razlog : Neke slovne greške i dodatak u PS 1 i 2...)

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od jerotije318 Ned 29 Avg 2010, 19:45

Auuu, kakve novosti !

Šta predstavnici taxi asocijacija traze u sindikatu kad nisu taksisti ? To ne pitam konkretno za Tedija. Pitam i za sve ostale vlasnike udruženja. Sindikat treba da bude naš, nezavisan, kako samo ime kaže. Nažalost nije

P.s.ima neka tajna veza......
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Taxi-Rade Ned 29 Avg 2010, 20:45

zlaja ::
PS-2 Čak i vrapci na grani znaju da od štrajka u sredu nema ništa, da je to samo dupljak prljava Tedijeva igra, i da je Tedi obećao Gradu da će ovog puta sigurno zaustaviti blokadu i štrajk.... To se ljudi vidi iz aviona a vi nasedajte ako ste baš tako i toliko naivni!

A koji je tvoj predlog šta da se radi ?
PREDLOG:
Prvi pada u sredu. Eto - imaš dva dana da organizuješ štrak sam i budeš u prvim redovima sa svojim automobilom.
Ako krenu tenkovima na taksiste - da ti budeš u prvim redovima !
Taxi-Rade
Taxi-Rade
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 10
Godina : 63
Location : Beograd
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Musa Ned 29 Avg 2010, 20:59

Zlajo, ne pada sneg da pokrije breg, nego da svaka zverka pokaže svoj trag. Zato nećemo dugo čekati da vidimo ko se zašta bori. Ja kao taksista se borim za:

1. Izuzeće od obaveze uvođenja fiskalnih kasa trajno ili bar do 01. januara 2013. godine,
2. Zakonski ambijent za eliminaciju nelegalnog taksi prevoza i utvrđivanje najniže cene taksi usluga.

Svi koji su stali iza ovih zahteva, sada su moji saveznici. Wink
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od miamilojevic Ned 29 Avg 2010, 21:54

Tvoj saveznik,uz parolu:utvrdjivanje jedinstvene cene bez prava na popust

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od jerotije318 Ned 29 Avg 2010, 22:12

Sindikat taksi vozača i autoprevoznika „NEZAVISNOST“ i ovlašćeni predstavnici strukovnih udruženja, preduzeća i asocijacija Srbije
Kao sto sam vec i rekao, nezavisnost i ovlasceni predstavnici [sami sebe ovlastili].

Ajde sad, osim ovoga za odlaganje fiskalnih, uklanjanje divljaka i limitiranje najnize cene recite mi dali se jos nesto trazimo ?
Fokusirali smo se na ove tri oduvek bolne tacke i to je ok a sta je sa ostalim zahtevima, sta se jos trazi ?

Nemojte da skrecete sa teme dok mi se to ne odgovori.

Pozdrav
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Musa Pon 30 Avg 2010, 06:53

Fokusirali smo se na ove tri oduvek bolne tacke
Upravo tako Jero, to svo vreme i pričam, treba da se fokusiramo na ove tri tačke, a ostalo me zabole...
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Ништа без Љубице!

Počalji od gagi187 Pon 30 Avg 2010, 06:57

Па ништа, ти онда овласти Злају, пошто су вам ставови слични, да представља твоје интересе. И онако ти то овде радиш за њега, то су и други приметили.
struja ::
Dragi moj prijatelju Jero,da tebi slucajno nije neko ukrao Nick i paswoord pa ovo pise umesto tebe i bez tvog znanja...
Иначе Злаја те веома цени, на све стране прича "Онај Јеротије је невиђени и...т", ако мислиш да лажем распитај се мало.


ПС Приметио сам да само вас двојица пишете коментаре из статуса "СКРИВЕНИ", пошто вас нема у листи корисника који су у последњих 24 ћаса били на форуму. Није то без разлога. То вам је постао манир, СКРИВЕНИ ћете и да "штрајкујете".
Вукајлија ::
Voajer
Osoba koja se više loži da bude u "publici" nego da "glumi".Nalazi da je rupa od ključaonice najuzbudljivija od svih "rupa".Po društvenom statusu iznad pedofila , a ispod apstinenta bez ubedjenja.
gagi187
gagi187
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od mrgud Pon 30 Avg 2010, 08:39

Благо нама са нама, благо њима са нама.
О чему ми расправљамо пред штрајк?
Сетите се како се то ради у Грчкој, Француској, Шпанији, ...........
Ми нисмо ни М од Мишева.
Не допада ми се:
-како се организује штрајк
-ко се, опет, ставио на чело колоне
-разводњавање разлога за штрајк
-политизација
-лични интереси власника фреквенција
-алавост истих и прилика да један другог елиминишу из трке
-пропуштање прилике да се окупимо на улици и покажемо себи и "њима" да је стрпљење на измаку јер видимо шта нам раде али смо били фини па нисмо одмах узели мотке те "свако свога убите Субашу".
mrgud
mrgud
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 185
Godina : 57
Location : BGD
Datum upisa : 02.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Mapko Pon 30 Avg 2010, 10:04

Još sinoć sam pročitao šta se pisalo na temi, koliko sam bio zaprepašćen toliko sam bio i u dilemi šta reći. Pustio da prenoći i nije mi mnogo jasnije ali nema ni vremena za razmišljanje.

Gomilu pitanja bih imao za tebe jerotije, ali da te ne gnjavim mnogo biću zadovoljan i sa par odgovora, objasni mi molim te razloge svoje mržnje JEDINOG našeg legitimnog predstavnika. Šta je po tebi alternativa, da nas vode Bulatović, Božović? Ili zakupci RF?

Ako je istina to oko Tedijevog siledžijstva i ako on ili bilo koji drugi zakupac RF uzme bilo kakvo učešće u pregovorima u naše ime i ja ću napustiti štrajk.

Ne znam šta ti je jerotije bilo pa da izmišljaš kao jedan od zahteva traženje da SITAB bude isključen iz pregovora.
[*] On ni nema legitimitet da nas predstavlja ali ako vlast prihvati da ih primi tim bolje,
[*] Ko je pisao flajere SITABU? neko drugi a ne oni? Ko pokušava da eliminiše "Nezavisnost", ko govori o zaposlenih 50 a preduzetnika 7.500? Ko se hvata za semantiku, ko spamuje i ko prosipa mržnju na ovom forumu, SITAB ili "Nezavisnost"?

Zašto ti nas pitaš koji su zahtevi, što sam ne pročitaš? Posebno je licemerno što to pitaš i onda kad ti ih je Musa već citirao. nisam odavde
Ako si rešio da ne učestvuješ u štrajku onda i nemoj ali nemoj ni da ga miniraš, posebno ga nemoj minirati tako nekorktnim i neistinitim navodima. Odmori ako si umoran ali ne cedi otrov ovde pred nama. Smile

Što se mene tiče ne postoji nijedan razlog da ne izađem na štrajk, ako budem živ naravno - ali isto tako ne postoji nijedan razlog ni da na njemu ostanem ako primetim da se iko od zakupaca RF uvuče u pregovarački tim ili zauzme bilo kakvu ulogu sem posmatračke.
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od pauk 523 Pon 30 Avg 2010, 11:41

Ne izmišlja Jera,čita se preko mreže kao poslednji zahtev povlačenje potpisa Mrkonjića kojim sa sitab uvodi u pregovore.
inače kao što neko reče,svi koji u ovom trenutku stoje iza tih zahteva su moji saveznici pa i Bulatović.
I ja sam skriven.pucajte.
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Mapko Pon 30 Avg 2010, 12:34

Pa to možda vlasnik pojedine mreže nešto kalkuliše?! Kod najave štrajka su od strane "Nezavisnosti" predati zahtevi a takvog na toj listi nema.

Kako god, nebulozno je sada "Nezavisnosti" pripisivati hajku na SITAB kad je mesecima očigledno da vetar duva s druge strane. Slažem se da to ni ne treba da bude tema razgovora pred štrajk ali nismo je ti ili ja pokrenuli, pokrenuo ju je SITAB pre par meseci onim baljezganjem o taxi vozačima i taxi delatnicima.
Da ne znam da više ne postoji pomislio bih da je UDBA dobro odradila posao. Shocked
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Musa Pon 30 Avg 2010, 14:55

Ljudi , ajmo još jednom.
Sindikat taksi vozača i autoprevoznika „NEZAVISNOST“ i ovlašćeni predstavnici strukovnih udruženja, preduzeća i asocijacija Srbije učestvuju u pripremi i organizaciji generalnog štrajka
Zahtevi:
Izuzeće od obaveze uvođenja fiskalnih kasa trajno ili bar do 01. januara 2013. godine nije izvršeno, zakonski ambijent za eliminaciju nelegalnog taksi prevoza i utvrđivanje najniže cene taksi usluga nije stvoren
Znači,Sindikat taksi vozača i autoprevoznika „NEZAVISNOST“ i ovlašćeni predstavnici strukovnih udruženja, preduzeća i asocijacija Srbije učestvuju u pripremi i organizaciji generalnog štrajka.
Znači, imamo jedinstvenu priliku da vidimo ko je za jedinstvenu cenu, ZAKONSKI PROPISANU, a to će biti svi oni koji daju svoj doprinos u štrajku.
A što se SITABA tiče , oni su se prvi ogradili od Nezavisnosti, osporavajući joj legimitet(pogledati dopise), nemisleći pritom da time osporavaju i svaku mogućnost štrajka. Uostalom niko ih ne sprečava da deluju samostalno, kao i do sada.
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Džaba ste krečili - Ništa od štrajka

Počalji od Zokenzi Pon 30 Avg 2010, 15:40

Sve je to u redu samo što štrajka prekosutra NEĆE ni da bude isto kao ni fiskalnih kasa do Decembra 2011. godine, tako da je Magnum opet bio u pravu kada su kase u pitanju!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Musa Pon 30 Avg 2010, 16:15

Hvala Nezavisnosti ! skocko
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od jerotije318 Pon 30 Avg 2010, 17:15

Ja sam vec odavno rekao da napustam taxi biznis tj trebao sam vec ali se zbog neceg drugog odlozilo. Ali nema veze, ja sam jos Vas kolega, jos jedem ovah hleb i hocu da ti odgovorim na sve ovo sto me pitas.
objasni mi molim te razloge svoje mržnje JEDINOG našeg legitimnog predstavnika. Šta je po tebi alternativa, da nas vode Bulatović, Božović? Ili zakupci RF?
Nazalost su jedini legitimni predstavnici kolege iz nezavisnosti koje nista ali 'NISTA' nisu uradili u zadnjih 12 godina koliko sam ja na taksiju. Sami sebe biraju, nas niko nista ne pita.....pa sta ce nam takav sindikat. Sada kada je SITAB se omasovio sada i oni poceli da se guzeljaju da "kao' nesto rade. Odmah da ti kazem da nisam u SITAB-u, ne placam clanarinu, ne idem na sastanke iako zivim-imam kucu na 200 m od njih. Ne podrzavam ih, nemam interesa ali mi se neki njihovi ciljevi mnooooogo dopadaju. Aj sada ti kazi jel ima nesto od onoga sto oni propagiraju a da ne valja za nas ? Ako ima slobodno kazi, da svi vide. Na ovo sto sam te pitao MOLIM TE da mi prvo odgovoris.
Zašto ti nas pitaš koji su zahtevi, što sam ne pročitaš? Posebno je licemerno što to pitaš i onda kad ti ih je Musa već citirao.
Pa kolega, ti ides na strajk i trebalo bi da znas koji su ti zahtevi, sta hoces, sta ocekujes od strajka. Ja ne idem i ne zanima me. Musa je citirao samo ono sto njemu odgovara da citira tj ono sto trazimo od pocetka mog taksiranja davne 199 godine. A gde je ostalo ?????????
Ako si rešio da ne učestvuješ u štrajku onda i nemoj ali nemoj ni da ga miniraš, posebno ga nemoj minirati tako nekorktnim i neistinitim navodima.
Ne, ne miniram ga. Ja samo iznosim ono sto mislim. Bio sam na toliko strajkova na koje ti nikad neces brojcano da ides [ne zelim da te bredjam] i shvatio sam neke stvari. I tebi ce se sve reci jednog dana. Idi na strajk, bori se.....
Što se mene tiče ne postoji nijedan razlog da ne izađem na štrajk, ako budem živ naravno - ali isto tako ne postoji nijedan razlog ni da na njemu ostanem ako primetim da se iko od zakupaca RF uvuče u pregovarački tim ili zauzme bilo kakvu ulogu sem posmatračke.
Pa nece mozda neki vlasnik RF ali ima predstavnika, ti znas kojih......oni od prosle decenije koji su vec pokazali ko su i sta su, koji nas nigde nisu odveli [osim u propast]
Ne izmišlja Jera,čita se preko mreže kao poslednji zahtev povlačenje potpisa Mrkonjića kojim sa sitab uvodi u pregovore.
Zasto i kome smeta SITAB ? Kakav je-takav je, sa svojim ciljevima je za kratko vreme privukao clanstvo koje nezavisnost nije moglo godinama. U cemu je fora ? Da ne drogira mozda kolege ?
Ma neeeeeee......taksisti nisu glupi. Taksisti znaju sta smrdi a sta mirise.

Ja pretpostavljam da strajka ipak nece biti. Gradonacelnik ce da poludi i nece hteti vise rec sa nama da progovori [logicno]. Pored ove guzve koja je u bulevaru, na Gazeli itd samo falimo mi taksisti da napravimo jos vecu i da nam j....mat..... svi redom.



Pozdrav i srecno
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Ko je ovde lud?

Počalji od zlaja Pon 30 Avg 2010, 20:21

GSTVIAP NEZAVISNOST, ::...Obaveštavamo sve taksi vozače da na sastanku koji je održan danas 30.08.2010. godine u kome su sa jedne strane učestvovali svi predstavnici taksi preduzeća i udruženja, osim vlasnika „Beogradskih taksi vozača“, a sa druge strane predstavnici Vlade Republike Srbije i gradonačelnik grada Beograda Dragan Đilas koji je sa puno razumevanja za naše probleme učestvovao u pregovorima i pokazao veliku želju i odlučnost da se isti reše,...
I, šta sad? Imamo samonokautiranog kriminalca-batinaša i nokautiranog predsednika, koji je prethodno preko noći na volšeban način rasformirao glavni odbor Beogradskog ogranka, i uz pomoć privremenog odbora u GSTVIAP Nezavisnost u kojem sada sede samo lojalni Pinkovci, išao na pregovore kod Gradonačelnika i dobio čvrsta obećanja da će vam sutra svima biti mnogo bolje.... E kukala nam majka... i gde će nam duša posle svega kad nas takvi mangupi, licemeri i ološi predvode?
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Da ne zaboravim, Aca Bjelić je ponovo u igri a za Sekulu da vam ni nepričam...???? DNO DNA!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od miamilojevic Pon 30 Avg 2010, 21:39

Super,idemo dalje do 17 decembra,a mozda gresim?mozda se nesto lepo i desi?ima dana.....ni prvi ni poslednji put.......pa dok smo zivi.......nove price...nova nadanja.....bice bolje......valjda ce?pozdrav svima

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Slave Pon 30 Avg 2010, 21:51

Тешко да ће на таксију нешто лепо да се деси... Можда кад` уђемо у Јевропу за једно 150 година... Smile
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Alhemicar Pon 30 Avg 2010, 22:26

I sta je dogovoreno....sklonice divljake,dobicemo jedinstvenu cenu,jeftinije gorivo,nisu obavezne kase?!? Ili je neko zamenio svoje kofice za zute lopatice.....
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od miamilojevic Pon 30 Avg 2010, 22:30

Dogovorene su kofice i lopatice,a platice preduzece

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Ako smo pametni...

Počalji od Zokenzi Pon 30 Avg 2010, 23:07

...sad nam ostaje da uvedemo štampače blok računa koji su povezani sa taximetrom u sva taxi vozila i jednom zauvek se rešimo fiskalnih kasa Strajk 01.09.2010 P035
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od jerotije318 Pon 30 Avg 2010, 23:17

PS Da ne zaboravim, Aca Bjelić je ponovo u igri
Da citiram ovo Zlajino.....ZNAO SAM - ZNAO SAM place
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Mapko Pon 30 Avg 2010, 23:21

@jerotije

Ne postoji nijedan moj post u kome sam se izrazio protiv pojave SITAB, naprotiv pozdravio sam je i to ponajviše jer će to pobuditi "Nezavisnost" na bolji rad kao što se i jeste desilo. Ja u tome ne vidim ništa loše po nas nego samo dobro... JESAM GOVORIO A I GOVORIĆU PROTIV SITAB-OVIH MANIRA, kritikovaću ono što mislim da nije dobro uvek i kod svakoga kao što sam spreman da čujem i kritiku na svoj račun... SITAB greši što je još davno krenuo đonom na "Nezavisnost" jer to nije u interesu taxista!!! Greši što kao metod za smanjenje broja taxista na ulici zastupa PRODAJU licenci taxistima i to po nemaloj ceni a takođe i isključivanjem poreskih dužnika. Ostale stvari su OK i sa njima mogu da se poistovetim ali i to tek onda kad sve što astupaju budu zastupali na civilizovan način, bez vređanja i smisleno.

Ne, nije Musa citirao samo deo već sve naše zahteve koji su sadržani u prijavi štrajka i opet mi nisi jasan što na ovome insistiraš.

"Ne, ne miniram ga. Ja samo iznosim ono sto mislim. Bio sam na toliko strajkova na koje ti nikad neces brojcano da ides [ne zelim da te bredjam] i shvatio sam neke stvari. I tebi ce se sve reci jednog dana. Idi na strajk, bori se....." Zar i ovo nije miniranje štrajka? Negativna energija koju ispoljavaš vrlo žustro pred neki događaj je samo to - miniranje i ništa drugo. Ne znam na osnovu kojih podataka o mom angažmanu izvlačiš zaključak da si bio na više štrajkova od mene i uložio više energije od mene... ne vređaš me time ali je isuviše proizvoljno i nije mi jasna svrha takvog pisanja. Kad sam rekao da ako vidim nekog od zakupaca RF da se "guzelja" da ću ja napustiti štrajk to nije značilo beg već pritisak na zakupce RF koji nas itekako čitaju.

Vidiš da nisi u pravu - ti od prošle decenije nam odložiše fiskalizaciju a na najboljem putu su da reše i par ostalih naših bitnih problema... ne želim da umanjim udeo drugih činilaca ali za mene je i više nego očigledno da je "Nezavisnost" odradila najveći deo posla.

Nekorektno pitanje, mržnja ne ide u smeru ka SITAB nego u obrnutom, ne traži da te podsećam nego sam pročitaj flajere koje su pisali i u kojima je jače od svega naglašavana nelegitimnost "Nezavisnosti" kao našeg predstavnika. Šta drugo nego borba za "prevlast"? ...taxistima nije potrebno da se oni između sebe trve kako bi omalovažili onog drugog već da budu sa iste strane - naše strane.

Posebno što štrajka neće biti ne bi trebalo da dalje kenjamo o ovome... idemo dalje, još jednu, možda neveliku ali ipak pobedu beleži "Nezavisnost" uz našu podršku. Wink
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od maradona Pon 30 Avg 2010, 23:35

Zokenzi ::...sad nam ostaje da uvedemo štampače blok računa koji su povezani sa taximetrom u sva taxi vozila i jednom zauvek se rešimo fiskalnih kasa Strajk 01.09.2010 P035

pazi,ima logike u ovome sto si izneo,nije uopste lose,bar nas ljudi ne bi vise pljuvali,a mislili bi da su nam uveli fiskalne kase,ja sam za taj predlog...

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Mapko Pon 30 Avg 2010, 23:39

I ja i to 100%
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od magnum Pon 30 Avg 2010, 23:41

Dobro veče,dobri ljudi, i moja malenkost se slaže! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Mapko Pon 30 Avg 2010, 23:45

Kolegaaaaa pošto ne znate, da vam ja kažem da nema fiskalnih kasa Rolling Eyes
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strajk 01.09.2010 Empty Re: Strajk 01.09.2010

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu