Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova serija sastanaka u 2010 godini

+14
microb
Beki
to je to
miamilojevic
Zokenzi
Blackshadow
Mapko
zlaja
Slave
Delphy
mrgud
magnum
maradona
Admin
18 posters

Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Admin Pet 15 Jan 2010, 20:28

Nova serija sastanaka u  2010 godini MicrosoftWord-DNEVNIRED-21012010
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 227
Datum upisa : 01.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od maradona Ned 17 Jan 2010, 02:37

Pa ovo znaci neka promena u odnosu na ranije odluke,ali kakva????????

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od magnum Ned 17 Jan 2010, 16:37

Da nam, kao i sve pređašnje, malko zamaže oči oko onog nevažnog pitanja po imenu LICENCA! >mah>
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od mrgud Pon 18 Jan 2010, 14:30

Mi smo samo publika sa balkona koja radovno placa pretplatne karte a solisti u orkestru i glavni igraci su iza scene. Placamo a ne svidja nam se ni repertoar ni aranzman, ko nam je kriv kada nemamo sluha za Becku filharmoniju a volimo igranke. Plasim se da ce to biti opet dobro organizovan koncert, bez djuskanja. scratch
mrgud
mrgud
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 185
Godina : 57
Location : BGD
Datum upisa : 02.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Delphy Uto 19 Jan 2010, 14:04

Pod 4-tom tackom sam nacuo da se ocekuje saglasnost na predlog Vlade Srbije za minimalnu
( i maximalnu, tj. jedinstvenu ) cenu prevoza, 78 RSD/km u I tarifi? Da li ce se nasi pretstavnici
sloziti, ili ce se opet medju sobom boriti ko moze jeftinije, a mozda neko izdejstvuje da vozimo
za Dz., tj za milostinju? I za ovakav stav ima opravdanja, gradjani ''nemaju'', kriza je zar ne?
Delphy
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 351
Location : Beograd
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Slave Uto 19 Jan 2010, 19:02

Остаће 49 дин...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Slave, ako se obistini tvoj optimizam častim te tri članarine u Beogradskom!

Počalji od zlaja Uto 19 Jan 2010, 20:09

Slave ::Остаће 49 дин...
Daj Slave života ti, kaži nam molim te na čemu gradiš taj optimizam?
Ja sam gotovo 100% siguran da sa postojećim ljudima i postojećom atmosferom u taksiju nema šanse da dođemo do jedinstvene minimalne cene naplate! Naravno strpljivo ću čekati do 25-og februara i neću ništa preduzimati (ni 30% a kamoli 40%) ali posle tog datuma idem na sve ili ništa!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS 78 dinara km u prvoj tarifi nije loša cena ali u ovom trenutku mislim da može da prođe samo kod putnika namernika tj stranog gosta a za domaće klijente i 49 dinara km je puna kapa!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od magnum Uto 19 Jan 2010, 20:35

U pravu si ,Zlaki, ali mislim da od nečega da ne kažem, radikalnijega mora da se krene.Možda ne tolika cifra,narod, to svi znamo nema baš para za toliko,ali morali bismo,ako ćemo već da pričamo o nekoj zajedničkoj cifri,onda i zajednički da pokažemo neke zube,da ne kažem ,krnjotke.
Pa makar i po cenu i da nam to malo,olupaju! >nez>
Naravno,prvo ide -"nemogući poduhvati"- da se ujedinimo! >d>
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Delphy Uto 19 Jan 2010, 22:04

Slazem se da ''narod nema'', mada bi cifra od 78 RSD/km sasvim normalno bila prihvacena,
uz smanjenje broja TAXI-ja na ulici ispod 5000 i proterivanje divljaka. Barem bi gologuzija
prestala sa nama da se zeza, a oni sto imaju, njima popust i ne treba, njima je svejedno
koja je cifra, ukoliko im taxi treba. Izgleda da retko ko u taxiju razmislja o ciljnoj grupi korisnika,
pa nigde u svetu se gologuzija ne vozi taxijem, niti se ''igra'' narucujuci voznje za manje od kilometra!

A kad se vec sa nama povremeno ''igraju'', neka to i plate, zasto da ne? 500 RSD minimalna naplata
za dolazak na adresu. Samo tada ce nas postovati, kada zaista budemo imali cene i nasa usluga bude
pristojno kostala.

Iskreno mislim, da bi se i drasticno smanjio broj prekomernih naplata, jer bi za tim nestala potreba.
Taxiji bi se bolje odrzavali, brze amortizovali, mogli bi da nam povecaju davanja za penziono i soc.,
tj. da povecaju doprinose koji bi se placali na osnovicu od 50.000,00 RSD.

Dokle god ostane ovako... samo tavorenje... a uskoro i ogranicenje rada na 8h, fiskalne kase...
Delphy
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 351
Location : Beograd
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Mapko Uto 19 Jan 2010, 23:30

U ovom trenutku bi podizanje cene dovelo do takve omraze od građanstva ka nama da to nikad ne bismo popravili - ne razumem mogli smo da dajemo popuste na 49,00 a sada nam je malo i full?

@delphy Nisu "gologuzi" besni, njima svaka čast oni retko sedaju u taxi a kad sednu onda se i voze ali i časte - besni su oni što imaju i što glume gospodu a daleko su od manira "gologuzih". Dakle verujem da je i vaše kao i moje nezadovoljstvo usmereno prema "gospodi"?
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Delphy Sre 20 Jan 2010, 00:04

Gospoda ce da plati, kao sto i mi placamo gde god se pojavimo kod te iste gospode, elte...
i nece da im padne na pamet da traze ''blanko racun'' i ukoliko im ga ne date, da vas oteraju u P.M.

A sta je to ''full'' cena? Ova koja je sa zakasnjenjem od 3 meseca odobrena i jos sa 8 meseci
kasnjenja primenjena... cena po km u cijoj osnovi kalkulacije lezi eurodisel gorivo od 84 RSD???

Meni je zaista zao kad vidim koliko malo pojedinci imaju samopostovanja, kukajuci
pritom kako nemaju ni za obavezna mesecna davanja, da se ponekad zapitam na cemu su?!
Delphy
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 351
Location : Beograd
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Blackshadow Sre 20 Jan 2010, 00:21

Ne bih imao nista protiv da vozim za 78d/km, bez popusta, naravno.... >d>
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Mapko Sre 20 Jan 2010, 01:04

Delphy ::Meni je zaista zao kad vidim koliko malo pojedinci imaju samopostovanja, kukajuci
pritom kako nemaju ni za obavezna mesecna davanja, da se ponekad zapitam na cemu su?!

Znam da ne izgleda tako ali jesam straight Very Happy ...imam samopoštovanja toliko da moram da ga obuzdavam a obuzdam ga tako što sebe podsetim na II zakon termodinamike - "energija (zarada) se ne može uništiti niti ni iz čega stvroiti" ...za obavezna mesečna davanja nemam jer se bagra koja krade od taxista navadila baš na taj moj zadnji levi džep u kome (bar planiram) da skupljam za državu.
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od maradona Sre 20 Jan 2010, 13:29

Blackshadow ::Ne bih imao nista protiv da vozim za 78d/km, bez popusta, naravno.... >d>

Ovo deluje bas lepo,a sta mislis kad bi nam kilometar bio litar benzina a start dve litre istog kao nekad.To ovi mladji taksisti i ne znaju da je postojalo,e to se zove ekonomska cena,samo jos kad bi imali koga da vozimo.
U Nemackoj 3 evra start i oko 1,60 kilometar u proseku,zavisi od grada do grada,a voze euro 3 >plach>

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Slave Sre 20 Jan 2010, 21:45

Blackshadow ::Ne bih imao nista protiv da vozim za 78d/km, bez popusta, naravno.... >d>

Кога да возиш за те пере? Да нас има 5000 па уреду, а овако...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Blackshadow Sre 20 Jan 2010, 22:02

Nisi vid`o smajlija na kraju? Sto se mene tice, sadasnja cena je pristojna cak i za krateze i bez pravca i naravno BEZ 20% Wink
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Zokenzi Sre 20 Jan 2010, 23:00

Sutra u 10 h je sastanak bounce
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od miamilojevic Sre 20 Jan 2010, 23:23

A oko 13h ako BOG da,na bazdarenje

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty A oko 13h ako BOG da,na bazdarenje

Počalji od Zokenzi Sre 20 Jan 2010, 23:39

Nova serija sastanaka u  2010 godini 1285408347-bless
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od maradona Sre 20 Jan 2010, 23:51

Nemojte da ste smesni,kakvo crno bazdarenje.Budite srecni ako se bar popust ukine.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od to je to Sre 20 Jan 2010, 23:52

Neko napisao ovde pre naki da ne slavimo pre vremena, ipak bi ja sacekao malo.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Beki Čet 21 Jan 2010, 02:17

Što je nestala "igranka"?
Beki
Beki
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 116
Godina : 67
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od maradona Čet 21 Jan 2010, 15:06

Sta bi sa bazdarenjem???

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Ako sam lud ... što bi rek`o Slavujko...

Počalji od microb Čet 21 Jan 2010, 17:37

nije poenta u RSD, nego u modelu...

a čuo sam da se ovde radi o STAROJ radnoj grupi, a gore pročitah naslov nova radna grupa i novo.....
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od trg Čet 21 Jan 2010, 22:31

Da se Sale ne ljuti, ali obzirom da je clan SITAB-a, sve moze procitati na sajtu SITABA i preneti na svoj forum.

Ovo sto sam procitao, baratate poluinformacijama i kao da gatate.

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Slave Čet 21 Jan 2010, 23:18

Ајде окачите то, пошто не желим да отварам овај ввв...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Vratia se Šime...

Počalji od microb Pet 22 Jan 2010, 08:47

kakva prva ruka...

sve što sam iz te prve ruke pročitao više mi liči na ono : leva ruka, desni džep.

sasvim slučajno sam preslušao audio snimak sa pregovora u vladi, koji su trajali nekoliko sati... čovek izgovorio tri rečenice, a ovamo napisao da je narodni heroj i da je sve postignuto zahvaljujući njemu.

ne znam kako može da pogleda u oči ljudima koji su tamo bili...
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Za mikroba (ime mu verovatno govori o velicini)

Počalji od trg Pet 22 Jan 2010, 08:57

Ajde mikrobe da se predstavis, pa me ti pogledaj u oci i reci to sto pises.

evo ti i telefon 064/697-60-60, pa se javi gde da se vidimo.

Ja stojim iza svojih reci, i onoga sto napisem.Ti?

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od trg Pet 22 Jan 2010, 09:09

https://taxi.darkbb.com/udruzenje-taksista-beograda-f38/flajer-broj-3-t670.htm

A evo ti da citas sa pojasnjenjem.

Saletu su poslati svi dopisi SITAB-a, Ne znam gde ih je postavio, pocev od dopisa pomocniku ministra, javnom pravobranilastvu, Dejanu Malom, Gradonacelniku, Vladi Republike Srbije, i jos dosta toga...Gde postavlja sve te dopise, pitajte ga.Na sajtu SITAB-A ce sve biti objavljeno, pa clanovi SITAB-a mogu da citaju i komentarisu.

Mozete i vi ovde, pa zauzmite svoj stav...(ili verujete onome sto se prica, a ne ono sto pise) >nez>

Citaj, jer SITAB jedini i pise da bi se svi taksisti informisali.Mi nemamo sta da krijemo, jer smo taksisti a ne....

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od trg Pet 22 Jan 2010, 09:20

trg ::Ajde mikrobe da se predstavis, pa me ti pogledaj u oci i reci to sto pises.

evo ti i telefon 064/697-60-60, pa se javi gde da se vidimo.

Ja stojim iza svojih reci, i onoga sto napisem.Ti?

Mikrob mi je poslao PM ( veoma kratke sadrzine), a ako se javi (da me iznenadi) javicu Vam.


Ili je jos jedan koji se ispamecuje i kritikuje, ko zna po cijem nalogu i namerama.Da budem ja malo REALAN.

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Mapko Pet 22 Jan 2010, 11:14

A to nas interesuje zbog čega?
Usput zašto opet spamujete?
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od maradona Pet 22 Jan 2010, 15:16

Jel su svi clanovi SITABA tako agresivni i da li je potrebno da budes agresivan da bi bio clan,ima nas jos koji smo slusali audio snimak,sa tog sastanka i ne znam zasto je potrebno zbog toga da se javljamo na mobilni ili na PM,cela prica mi nije jasna,Ja pa JA pa JA itd itd,ako mislite da je to jedini nacin samo nastavite pa kako vam bude,jer ste vec poznati kao sindikat samostalaca sa Trga,a jedini zakonski predstavnik nas taksista je jos uvek sindikat Nezavisnost kakav god bio.Pozdrav.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty bolje igraš rukom nego neki nogom !!!

Počalji od angelina Pet 22 Jan 2010, 22:18

E Armando, svaka ti je kao po' kile zlata !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od maradona Sub 23 Jan 2010, 01:04

igram po nekad i glavom. Very Happy

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od trg Sub 23 Jan 2010, 10:15

maradona ::Jel su svi clanovi SITABA tako agresivni i da li je potrebno da budes agresivan da bi bio clan,ima nas jos koji smo slusali audio snimak,sa tog sastanka i ne znam zasto je potrebno zbog toga da se javljamo na mobilni ili na PM,cela prica mi nije jasna,Ja pa JA pa JA itd itd,ako mislite da je to jedini nacin samo nastavite pa kako vam bude,jer ste vec poznati kao sindikat samostalaca sa Trga,a jedini zakonski predstavnik nas taksista je jos uvek sindikat Nezavisnost kakav god bio.Pozdrav.

A ti si iz Nezavisnosti?Lepo si rekao, kakav god bio, i oni rade nesto.Vec 12 godina...A ti vidi sta se desilo u zadnja 3 meseca, pa malo uporedi...
Pa vidis, neka ti kazu u Nezavisnosti jesmo li bili kod njih, kada smo poceli da radimo.Nije nam se dopalo to sto nude i kako rade pa smo krenuli sami.

Agresivan ili ne, ali stojim iza svojih reci, i pisem ono sto se dogovorimo u SITAB-u, sami odlucimo na svakom sastanku sta dalje, ne pitamo nikog i nemamo nikog da nas usmerava.

Izvornio predtsvaljamo taksiste, nismo politicka partija, nismo vlasnici, pa nekima je i to dovoljno..A imenujte nas kako hocete neko nas je i krstio kao SavezInteligentnihTAksistaBeograda, pa na nas mozes i ti tako zvati >d>

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od trg Sub 23 Jan 2010, 10:18

Kad smo kod toga, JA nikada nisam cuo taj snimak (i prestali smo da trazimo, to cuvaju za odredjenu namenu >mah>, tako im je receno) , ali sam citao neke zapisnike sa sastanaka koji veze nemaju sa istino.
Sve se moze kad se hoce..
Pa i prazna retorika, misli i o tome...

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Pojašnjenje!!!

Počalji od microb Sub 23 Jan 2010, 11:50

i da si čuo ništa nebi razumeo...


tebi će trebati sa pojašnjenjem....
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Mnogo si mi olakšao, kad mi neko kaže: Ja sam član SITAB-a ja mu kažem, e super ali za vas nemamo slobodnu tablu!

Počalji od zlaja Sub 23 Jan 2010, 14:24

trg ::.....A imenujte nas kako hocete neko nas je i krstio kao SavezInteligentnihTAksistaBeograda, pa na nas mozes i ti tako zvati
Ja vas sigurno neću ovako zvati, mislim da je adekvatnije npr: Savez zavedenih, jednoumljem i lažima kvazi taksiste sumnjivog morala Vlade Bulatovića! Ko tebe može da podrži, razume i ceni taj nije pošten i častan taksista!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od VENELUME Sub 23 Jan 2010, 15:32

A šta ste to KONKRETNO uradili vi iz SITAB-a u ova tri meseca , koja odluka je doneta i ispoštovana,daj bre Vlado ne zanosi se i ne zamajavaj ljude bez veze . Tako je bilo i za gorivo , za članove SITABA jeftinije , kad ono svi mogu da sipaju jeftinije a u dokumentaciji koja je za to potrebna nigde se ne spominje pristupnica ili dokaz članstva istog.
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Mapko Sub 23 Jan 2010, 21:14

trg ::
maradona ::Jel su svi clanovi SITABA tako agresivni i da li je potrebno da budes agresivan da bi bio clan,ima nas jos koji smo slusali audio snimak,sa tog sastanka i ne znam zasto je potrebno zbog toga da se javljamo na mobilni ili na PM,cela prica mi nije jasna,Ja pa JA pa JA itd itd,ako mislite da je to jedini nacin samo nastavite pa kako vam bude,jer ste vec poznati kao sindikat samostalaca sa Trga,a jedini zakonski predstavnik nas taksista je jos uvek sindikat Nezavisnost kakav god bio.Pozdrav.

A ti si iz Nezavisnosti?Lepo si rekao, kakav god bio, i oni rade nesto.Vec 12 godina...A ti vidi sta se desilo u zadnja 3 meseca, pa malo uporedi...
Pa vidis, neka ti kazu u Nezavisnosti jesmo li bili kod njih, kada smo poceli da radimo.Nije nam se dopalo to sto nude i kako rade pa smo krenuli sami.

Agresivan ili ne, ali stojim iza svojih reci, i pisem ono sto se dogovorimo u SITAB-u, sami odlucimo na svakom sastanku sta dalje, ne pitamo nikog i nemamo nikog da nas usmerava.

Izvornio predtsvaljamo taksiste, nismo politicka partija, nismo vlasnici, pa nekima je i to dovoljno..A imenujte nas kako hocete neko nas je i krstio kao SavezInteligentnihTAksistaBeograda, pa na nas mozes i ti tako zvati >d>
Ovo bi značilo da nas 7.000 nismo inteligentni - evo dokaza za suprotno, moj rezultat:

Nova serija sastanaka u  2010 godini Marx


Svaka čast ostalima, ne znam ko su i ne mogu da ih pozovem da urade test inteligencije ali vas mogu pa to i radim -
@trg kliknte na ovaj tekst, uradite test inteligencije, skrinšotujte, okačite ovde i dajte nam dokaz - stalno pričate o poštenju i da stojite iza svojih reči - ajde onda da vidimo nešto što je dokazivo
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od trg Ned 24 Jan 2010, 10:52

Mapko,

Ovo je tvoje IQ? Virtualni?
Ala si to cudan neki covek(samodopadajuci), idi na nas sajt www.sitab.rs procitaj dopise, ja sam ih pisao, pa vidi s kim polemises.Eto, to komentarisi.

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od VENELUME Ned 24 Jan 2010, 12:45

Ti to Trg radiš na normu (mislim po pitanju članstva) pa si zato nešto nervozan , ako tako nastaviš samo je pitanje dana kad će početi da ti se osipa članstvo .
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Mapko Ned 24 Jan 2010, 14:30

trg ::Mapko,

Ovo je tvoje IQ? Virtualni?
Ala si to cudan neki covek(samodopadajuci), idi na nas sajt www.sitab.rs procitaj dopise, ja sam ih pisao, pa vidi s kim polemises.Eto, to komentarisi.

Izvinite, isprovociralo me ono gde kažete za SITAB da je udruženje inteligentnih taxista što bi onda značilo da smo mi ostali neinteligentni... time sam hteo vas da isprovociram da i vi uradite test ali sada shvatam da je to bilo nekorektno od mene. Verujte da se osećam neprijatno zbog toga ali molim vas da ne vređate ni mene ni druge taxiste a ja a i drugi (vaši potencijalni članovi) ćemo to sigurno umeti da cenimo Smile
Hoću da komentarišem vaše dopise ali vas molim da ih postavite ovde jer nisam i neću biti SITAB-ovac niti bilo koji drugi -ovac.
Ne želim da pripadanjem grupi izgubim pravo da kritikujem, već sam to rekao i glupo je da više ponavljam.
Ovo već prerasta u privatni razgovor a to nije fer prema ostalim kolegama, ajte da se držimo teme svima će nam biti bolje. Smile
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od magnum Ned 24 Jan 2010, 17:27

A da se držimo posla!?Mislim svako svoga!?Da ne provociramo koleze i ne zabijamo se u nedoličnosti i nelogičnosti!?
A pogotovo u agitaciju omalovažavanjem drugih!? bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Slave Ned 24 Jan 2010, 19:50

Слажем се... Smile
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty ZA mapka i Venelume-ta

Počalji od trg Ned 24 Jan 2010, 20:30

Mapko ::
trg ::Mapko,

Ovo je tvoje IQ? Virtualni?
Ala si to cudan neki covek(samodopadajuci), idi na nas sajt www.sitab.rs procitaj dopise, ja sam ih pisao, pa vidi s kim polemises.Eto, to komentarisi.

Izvinite, isprovociralo me ono gde kažete za SITAB da je udruženje inteligentnih taxista što bi onda značilo da smo mi ostali neinteligentni... time sam hteo vas da isprovociram da i vi uradite test ali sada shvatam da je to bilo nekorektno od mene. Verujte da se osećam neprijatno zbog toga ali molim vas da ne vređate ni mene ni druge taxiste a ja a i drugi (vaši potencijalni članovi) ćemo to sigurno umeti da cenimo Smile
Hoću da komentarišem vaše dopise ali vas molim da ih postavite ovde jer nisam i neću biti SITAB-ovac niti bilo koji drugi -ovac.
Dopise sam poslao Saletu, on ih je ovde postavio, ili i neregistrovani posetioci www.sitab.rs mogu procitati dopise i za sta se SITAB zalaze.
Sto se tice Savez Inteligentnih takksista, to je sala.Izvorno znaci SIndikatTAksistaBeograda, ali opbzirom da taksiti su samozaposleni, ne mogu imati sindikat, pa smo osnovali esnafsko udruzenje taksista Beograda, a ime zadrzali.OK?

O tome se Venelume brine, kao istaknuti clan Nezavisnosti, i osipanju clanstva..

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Vlado Bu........

Počalji od bombarder Uto 02 Feb 2010, 20:07

Ne mogu da vam napisem postovani niti da stavim veliko slovo "v" kada vam se obracam.Posto sam izmedju redova procitao da vam se povraca na samu rec NEZAVISNOST
,na rec taxista,forumas i na samu pomisao da neko ne deli vase misljenje.Postavio bih vam jedno pitanje,a ono je:
kada su van toliko mucni svi clanovi NEZEVISNOSTI sta trazite uopste sa njima,sto saradjujete i idete sa njima kao prilepak,sto se jednom za svagda ne odlepite od njih pa lepo pred svu svitu gradsku a i sire ne izadjete i organizujete strajk za sve nas i stanete kao vodja svih nas(ako pri tom ne povratite jer predstavljali bi nas TAXISTE).Kada to budete u radili ja vam skidam >mah> .Do tada nemojte da huskate ljude protiv jedinog legitimnog sindikata i pricate napamet jer se u ovoj lepoj nasoj zemlji Srbiji sve dozna a ima i argumenata(na traci).Ne mogu ni da napisem poz.

bombarder
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 43
Godina : 59
Location : Srbija,Beograd
Datum upisa : 16.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nova serija sastanaka u  2010 godini Empty Re: Nova serija sastanaka u 2010 godini

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu