Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostali Mediji

+43
kosta232
Dr.Agoljub
fica
peradetlic
ramplinstinski
pauk 523
rale_066
lektor
milan_so
pizon
007
zoki216
brat saja
VENELUME
bodi
popers
as
zzmegi
maradona
Velja
ka5an
padobranac
angelina
drdr
Dejan
miamilojevic
Admin
zlaja
Blackshadow
boki705
jerotije318
Pauk
Delphy
Musa
microb
Mapko
struja
Slave
magnum
BATICA 646
to je to
Zokenzi
Alhemicar
47 posters

Strana 7 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od magnum Pet 07 Jun 2013, 18:13

Vene, možeš li ti da zabraniš mušteriji da otvori vrata i izađe, iskoči, istrči, "zapali" iz kolima?Pogotovo u ta neka pijana jutra.(Ne kažem da je bila pijana, nego mislim na ta, gluva doba!?)Koliko puta ti se desilo tako nešto.Sećam se da je svojevremeno , pok. Banetu , gospođa rešila da izađe na semaforu i da je tramvaj odneo vrata sa njegovog Audija!I siguran sam da nije jedini primer. nisam odavde
Ugasio sam 6 (šest) automobila, nikada niko od vlasnika nije se setio da me zovne, nađe , zahvali, a ne daj Bože da mi napuni aparat!
I da ne nabrajamo.
Dobro ga još ne optuže da je on kriv što se devojci prijeo burek, ili da nije propisno stao, pa da podeli odgovornost sa košarkašem!
Ništa ne aludiram, samo se pridružujem raspravi koja počinje da liči na ono - taksista je to, nikad se ne zna s njima.....
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od VENELUME Sub 08 Jun 2013, 09:15

Nije poenta u tome gde je stranka izasla , nego u tome da nije ni pokusao da pomogne,nego je upalio auto i otisao-"da se nebi traumirao".Ja ga ne krivim za to sto se desilo devojci , nego za ono posle toga. I nemojte sad da mi neko pise bilo kakvo opravdanje "kolege" , jednostavno postupak nije dostojan coveka , neka mi kaze neko od vas da bi u istoj situaciji isto postupio. Nemojte da poredimo akumulatore , vrata i sl. sa ljudskim zivotom.Otisao je , a da nije ni pogledao dali joj ikako moze pomoci i za to NEMA opravdanja , ako cemo da teramo mak na konac i za to se odgovara pred zakonom.
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od magnum Sub 08 Jun 2013, 11:06

Ako se dobro sećam-ovaj što je udario podigao je i stavio u kola (ili je bar pokušao). A kolega je šta- trebao da ostane da se izvrši uviđaj nezgode koja se desila šest metara iza njega, koju je video u retrovizoru tek kad je masa počela da se okuplja,,,,policija bi prvo njega oterala da im ne smeta jer ni na koji način nije došlo do kontakta putnice i njegovih kola, niti je on na bilo koji način uzročnik udesa!Na kraju, koliko smo svi pročitali,on je ostavio svoje podatke i udaljio se.Ili misliš da je trebao da se ponaša kao što se naš narod ponaša kad se desi saobraćajka!?A znamo dobro kako se ponaša izuzev nekolicine koja pokuša da ukaže prvu pomoć!
Da li treba da rezimiramo?
E sad, to što je nespretno ili neprikladno opisao svoj odlazak sa lica mesta je stvar našeg vaspitanja kulture,trenutnog stanja! Da je napisao da se potresao, da mu je pozlilo, da se onesvesti kad vidi krv, da je pao pored kola,,,,,,,,,,,,,,,,
U svakom slučaju i da ne bude zabune, kolegu ne znam ali sam Nevenu poznavao! Sad
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od struja Sub 08 Jun 2013, 17:08

Ovo je po pisanju novina izjavio TAKSISTA:
" Nisam mogao da se traumiram! Video sam kako kako Kimani nosi devojku na rukama i viče:" Idemo, idemo!". Bio sam tu još svega 10 sekundi i onda sam Neveninom prijatelju koji je sedeo na suvozačevom mestu ostavio podatke i rekao da me slobodno pozovu ako im bilo šta treba. Rekao sam to momku, okrenuo se i otišao". izjabio je on.

Ovo je napisano, iz istih izvora kao izjava POCINIOCA:
"Još jednom izražavam najdublje saučešće Neveninoj porodici i potpuno sam svestan težine onoga što mi se stavlja na teret. Zbog moje duboke vere u Boga ne plašim se onoga što me čeka i spreman sam da se suočim sa posledicama. Iz srca govorim kada kažem nemam nikakav razlog za eventualni beg iz Srbije jer ovde živim već deset godina, imam suprugu i porodicu. Ja sam strana cu ovoj zemlji, ali nemam nameru da pobegnem, da sam hteo, uradio bih to još one kobne noći", naveo je Kimani.

Da li uocavate pristrasnost i lepotu u izrazavanju jednog u odnosu na drugog?
Ovde je objektivnost izgubila svoj smisao postojanja. Nesto je moralo da se napise, da bi se novine sto bolje i u vecem broju prodale. Nece niko da cita kako je posteni kosarkas napravio slucajni udes napivsi se po prvi put u zivotu?
Ali su zato svi zeljni, gladni i puni osuda ako se napise da se jos jedan prevarant sa beogradskih ulica pokazao u svom pravom svetlu i opravdao sve negativne osobine koje ga prate i krase.

Sve vise je u opticaju parola: "Ima ko je za to placen da o tome vodi racuna"

Cao - zdravo!
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od pauk 523 Sub 08 Jun 2013, 17:21

Naravno da uocavamo. Stalno pricam da su "novinari" nasi najveci neprijatelji,a iz razloga sto ih najmanje ili uopste ne placamo da bi pristrasno baljezgarili po stampi.
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od to je to Čet 13 Jun 2013, 01:24

Ostali Mediji - Page 7 D2305f2328

Ostali Mediji - Page 7 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od Zokenzi Čet 13 Jun 2013, 21:56

U Sekretarijatu za inspekcijske poslove navode da građani treba da obrate pažnju na TX oznake i jedva vidljive nalepnice na špoferci, umesto da pohvataju divljake i spreče divlje taksiranje. To me podseća na današnji slučaj sa sigurnom kućom gde su dete i žena zarobljeni u sigurnoj kući, a nasilnik na slobodi, umesto da je on u sigurnoj kući sa rešetkama na vratima i prozorima, a oni na slobodi!? Ovde  u Srbiji se uvek saniraju posledice, a uzroci se zanemaruju!!!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od pauk 523 Čet 13 Jun 2013, 22:30

Like
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od as Pet 14 Jun 2013, 00:10

bravo

as
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 302
Datum upisa : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od struja Pet 14 Jun 2013, 03:11

Ostali Mediji - Page 7 9dy

Evo poklanjam im od mene jos neku.
Sta vredi sto samo pisu (novine) kad su oni uvek ispred. A oni koji to zaista i mogu da promene, CUTE!!
Ostali Mediji - Page 7 9dy
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od mikiilic Pet 14 Jun 2013, 12:47

mikiilic
mikiilic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 187
Godina : 62
Location : B.Brdo
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od Zokenzi Pet 14 Jun 2013, 19:58

pkl
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od to je to Pon 24 Jun 2013, 23:15

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od pizon Uto 25 Jun 2013, 15:40

pizon
pizon
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 223
Location : banana republika
Datum upisa : 11.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od to je to Ned 14 Jul 2013, 18:14

Ostali Mediji - Page 7 D2305f2328

Ostali Mediji - Page 7 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od pauk 523 Sre 17 Jul 2013, 20:36

pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od angelina Sre 17 Jul 2013, 23:25

angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od pauk 523 Ned 22 Sep 2013, 22:43

pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od struja Uto 01 Okt 2013, 08:29

struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od to je to Uto 03 Dec 2013, 11:24

Ostali Mediji - Page 7 D2305f2328

Ostali Mediji - Page 7 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od to je to Uto 03 Dec 2013, 11:30

Ostali Mediji - Page 7 D2305f2328

Ostali Mediji - Page 7 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od to je to Sre 04 Dec 2013, 19:19

Ostali Mediji - Page 7 D2305f2328

Ostali Mediji - Page 7 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od miamilojevic Sre 04 Dec 2013, 20:45

Pa ce on da ga zavede,hehe,he,ovo je dobro

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od kole 44 Uto 10 Dec 2013, 06:53

Što hehe, čovek je tadio kao taksista u Njujorku, ima iskustva. Evo još nekih stavova Beogradske inicijative koji mi se čine dosta korektni http://www.beogradskainicijativa.rs/na-hiljadu-stanovnika-beograd-ima-cetiri-puta-vise-taksista-od-cikaga/

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Džabe ste krečili...

Počalji od brada Uto 10 Dec 2013, 12:15

Interesantan rezime...
Poz...

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 155
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od miamilojevic Uto 10 Dec 2013, 19:22

Kole...prijatelju.....muka mi je vise od trebalo bi ovo ili trebalo bi ono,svi sve znaju kako bi sredili i uredili a niko da zasuce rukave,podvuce crtu i konkretno kaze:moze ovako i samo tako...Petnaest godina slusam istu plocu i vec otplacujem uskoro drugi kredit za auto sa svim eu standardima????Bukvalno mi se povraca na bilo kakvu inicijativu nekog tamo lepotana koji ce da mi uredi posao i svake godine neko drugi a mi peglamo i borimo se kako mozemo a i dalje nam kao sredstvo za rad racunaju samo taximetar????Kad malo bolje razmislim,mozda se to CAMMEO sprema za Beograd???

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty CAMMEO

Počalji od brada Sre 11 Dec 2013, 03:37

Nemoj tako mio...
Treba da odeš na edukaciju kod "brata saje" o poštenju...
Doduše u drugoj je temi...
Poz...
PS Potraži...

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 155
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Ti si Brado imao svoju šansu i pokazao si se!

Počalji od zlaja Sre 11 Dec 2013, 08:48

brada ::Nemoj tako mio...
Treba da odeš na edukaciju kod "brata saje" o poštenju...
Brat saja možda nam svima ponekad ide na nerve ali ne možeš osporiti da često kontrira, kritrikuje i drži do svog stava!
Dakle dragi Mr. Brado o poštenju, obrazu i poverenju budi oprezniji kad sudiš i polemišeš jer se svi ovde dovoljno dobro poznajemo,
pozdrav Zlaja  Very Happy
PS. Taxi Cammeo model nam se sve više bliži dokle god su Sindikalni borci toliko sujetni i tvrdoglavi a to što ne znaju ili ne smeju da se bore protiv lopova, turbinaša i taximafijaša je posebna priča... i da zaključim Mr. Brado, sad se lepo vidi da si samo malo pošteniji i hrabriji bio pre tri godine kad te je napao Tedi, čitaj prebio, u sred Sindikata Nezavisnost pred desetinom svedoka i da si tada bar malo pokazao svoju odlučnost i stao u moju odbranu sad bi možda i razumeo tvoj cinizam, kvarne i zlonamerne komentare, ovako mnogo si smešan!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Petronije, Petronije...

Počalji od brada Sre 11 Dec 2013, 11:32

Od ovog Petronija čovek ni u klozet ne može da ode...
Nije njemu lako...
...

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 155
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Od gotovog si Svetislave napravio veresiju i sad se toga naravno stidiš!

Počalji od zlaja Sre 11 Dec 2013, 12:41

brada ::Od ovog Petronija čovek ni u klozet ne može da ode...
Nije njemu lako...
Sigurno da mi nije lako a što se tiče taxi foruma samo se trudim da ga sačuvam od vas "dobronamernih" koji obožavate da ovde perete svoju prošlost!
Pozdrav Zlaja  Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Petronije, Petronije...

Počalji od brada Čet 12 Dec 2013, 04:07

Vidi se da si prošao od Kumrovca na ovamo sve seminare, tečajeve i ostale vrste obrazovanja...
Nego ti ta "crvena marama" sada dobila neku čudnu boju...
Sve svoje fobije i frustacije kontroliši i ublažavaj na nekom drugom mestu i prestani svoje promašaje i prljavštine da inputiraš meni i ostalim mojim kolegama...
Ja nisam kadrovik...
Ja nisam terapeut...
Oni su tamo gde tebe ne primaju i gde se nikada nećeš integrisati...
Ostao ti pusti san odelo, bela košulja, kravata, crne cipele i kožna torba...
Možda bi mogao ponovo do Kumrovca...
Barem...
Poz...
PS Nisam znao da je tvoj forum i za to ti hvala. Odoh da nađem ono dugmence. Nema me više. Ko sa decom leže zna se kakav se budi.

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 155
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od kole 44 Čet 12 Dec 2013, 07:01

miamilojevic ::Kole...prijatelju.....muka mi je vise od trebalo bi ovo ili trebalo bi ono,svi sve znaju kako bi sredili i uredili a niko da zasuce rukave,podvuce crtu i konkretno kaze:moze ovako i samo tako...Petnaest godina slusam istu plocu i vec otplacujem uskoro drugi kredit za auto sa svim eu standardima????Bukvalno mi se povraca na bilo kakvu inicijativu nekog tamo lepotana koji ce da mi uredi posao i svake godine neko drugi a mi peglamo i borimo se kako mozemo a i dalje nam kao sredstvo za rad racunaju samo taximetar????Kad malo bolje razmislim,mozda se to CAMMEO sprema za Beograd???
Prijatelju, mislim da različito gledamo na mesto i vreme u kome živimo. Ja se zadovoljavam i obećanjima da neće biti mnogo gore(nego samo malo), pa mi tako i samo razumevanje problema nešto znači.
U tom smislu dalje navodim stav savetnika ministra privrede Radulovića sa twittera:
Dušan Pavlović ‏@d_pavlovic 21 Oct
"11 zabluda o tržištu taksi usluga u Beogradu". (Dopunjeno nakon predloga Beogradske inicijative.) http://www.dusanpavlovic.in.rs/mypage/Blog/Entries/2013/7/14_9_najcescih_zabluda_o_trzistu_taksi_usluga_u_Beogradu.html

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Kumrovec?

Počalji od zlaja Čet 12 Dec 2013, 11:27

zlaja ::...sad se lepo vidi da si samo malo pošteniji i hrabriji bio pre tri godine kad te je napao Tedi, čitaj prebio, u sred Sindikata Nezavisnost pred desetinom svedoka i da si tada bar malo pokazao svoju odlučnost i stao u moju odbranu sad bi možda i razumeo tvoj cinizam, kvarne i zlonamerne komentare, ovako mnogo si smešan!
zlaja ::
brada ::Od ovog Petronija čovek ni u klozet ne može da ode...
Nije njemu lako...
Sigurno da mi nije lako a što se tiče taxi foruma samo se trudim da ga sačuvam od vas "dobronamernih" koji obožavate da ovde perete svoju prošlost!
Pozdrav Zlaja  Very Happy
brada ::Vidi se da si prošao od Kumrovca na ovamo sve seminare, tečajeve i ostale vrste obrazovanja...
Nego ti ta "crvena marama" sada dobila neku čudnu boju...
Sve svoje fobije i frustacije kontroliši i ublažavaj na nekom drugom mestu i prestani svoje promašaje i prljavštine da inputiraš meni i ostalim mojim kolegama...
Ja nisam kadrovik...
Ja nisam terapeut...
Oni su tamo gde tebe ne primaju i gde se nikada nećeš integrisati...
Ostao ti pusti san odelo, bela košulja, kravata, crne cipele i kožna torba...
Možda bi mogao ponovo do Kumrovca...
Barem...
Poz...
PS Nisam znao da je tvoj forum i za to ti hvala. Odoh da nađem ono dugmence. Nema me više. Ko sa decom leže zna se kakav se budi.
Htedoh reći još nešto ili možda no comment ali u tvom slučaju sve je jasno, na konkretnu činjenicu da te je Tedi najurio iz Sindikata Nezavisnost mlateći te i ponižavajući te, ti mašeš nekakvim crvenim maramama i pričaš nam da si oduvek maštao o tašni, mašni i kravati...E moj Svetislave gde će ti duša?
Pozdrav Zlaja  Very Happy 

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od VENELUME Čet 12 Dec 2013, 16:27

Ja sam neupucen , pa samo da pitam bradu , da li si ti imao kviska 0490 ? Samo me to interesuje, a ako jesi , onda cu ti i obrazloziti pitanje
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od to je to Čet 12 Dec 2013, 18:44

kole 44 ::
miamilojevic ::Kole...prijatelju.....muka mi je vise od trebalo bi ovo ili trebalo bi ono,svi sve znaju kako bi sredili i uredili a niko da zasuce rukave,podvuce crtu i konkretno kaze:moze ovako i samo tako...Petnaest godina slusam istu plocu i vec otplacujem uskoro drugi kredit za auto sa svim eu standardima????Bukvalno mi se povraca na bilo kakvu inicijativu nekog tamo lepotana koji ce da mi uredi posao i svake godine neko drugi a mi peglamo i borimo se kako mozemo a i dalje nam kao sredstvo za rad racunaju samo taximetar????Kad malo bolje razmislim,mozda se to CAMMEO sprema za Beograd???
Prijatelju, mislim da različito gledamo na mesto i vreme u kome živimo. Ja se zadovoljavam i obećanjima da neće biti mnogo gore(nego samo malo), pa mi tako i samo razumevanje problema nešto znači.
U tom smislu dalje navodim stav savetnika ministra privrede Radulovića sa twittera:
Dušan Pavlović ‏@d_pavlovic 21 Oct
"11 zabluda o tržištu taksi usluga u Beogradu". (Dopunjeno nakon predloga Beogradske inicijative.) http://www.dusanpavlovic.in.rs/mypage/Blog/Entries/2013/7/14_9_najcescih_zabluda_o_trzistu_taksi_usluga_u_Beogradu.html
Kole upropasti mi vece.
Da malo odemo u sveru politike, doticni gospodin nije ekonomista a o taksi sistemu zna izgleda onoliko koliko je pozvati kol centar neke taxi firme.
Pazljivo citajuci tekst moze se videti koliko politicke demagogije ima u celoj prici ali to i jeste odlika ljudi koji predaju savremenu politicku ekonomiju.
Kroz svoje tekstove u zadnjih 5-6 godina uporno provlaci liberalizaciju taksi trzista u BG ali i mnogo nebuloznih delova teksta koji jednostavno nisu fizicki izvodljivi osim u slucaju ako se svi taksisti ne raspuste i trziste podeli privatnicima kod kojih ce novi taskisti da se zaposle kao vozaci.

Recimo savetnik Pavlovic pise ovako
Kod:
1. Tržište taksi usluga u Beogradu je specifično. Zaista, po čemu je specifično? Po čemu se ono razlikuje od tržišta pekarskih proizvoda, usluga hemijskog čišćenja, sveže ribe ili teretana? Zašto u Beogradu svako može da bude pedikir, fitnes trener ili vodoinstalater, ali ne može taksista? Možda još važnije: po čemu se ono razlikuje od tržišta taksi usluga u Kruševcu, Užicu ili drugim gradovima po Srbiji gde nema ograničenja cene i broja vozila? Zašto tamo svako može da taksira, a u Beogradu ne može?

Recimo prost odgovor bi bio zasto nije uspeo da u vladi kod Zorana Zivkovica ili Mirka Cvetkovica se progura na mesto savetnika ministra privrede, Pred zadnje izbore je direktno napadao Nikolica i Tadiceve protivnike a sad je promenio dres i sa onim nadobudnim Radulovicem drzi nam propovedi kako ce nam biti boje ako njih poslusamo.

Savetnik Pavlovic je na blogu napisao i ovo
Kod:
3. Ako bi se liberalizovalo tržište taksi usluga svako bi mogao da taksira, i tada  bi nastao bi haos. Verovatno da. U početku. Ali to je neizbežna posledica svakog slobodnog tržišta u nastajanju. “Haos” će trajati sve dok privredni subjekti ne dobiju informaciju o tome da li mogu na njemu da prežive. Oni koji ustanove da im se ne isplati da taksiraju, napuštaju tržište. Drugi ostaju. Tako se dolazi do ravnotežnog broja taksista -- tj. tačno onolikog broja koliki je Beogradu potreban. July 14, 2013

A samo dan ranije je napisao i ovako nesto
Kod:
Sada je ulaz na beogradsko taksi tržište zabranjen (mogu da voze samo oni koji trenutno imaju dozvole). Ako oslobodite ulaz za svakog ko zadovolji uslove kvaliteta, sa tržišta automatski nestaju “divljaci”. Taksisti koji voze na divlje nisu zli ljudi koji žele da naude mušterijama, već ljudi kojima je uskraćeno pravo da se bave poslom koji žele na legalan način. Čim otvorite tržište , “divljaci” će se sami legalizovati, praveći nova taksi udruženja ili pristupajuči postojećima. Kada nestanu “divljaci” nestaje potreba da se za njima jurca i da im se oduzimaju vozila. July 13, 2013

Sama cinjenica da jedan kompleksni sistem kako taksi uporedio sa cistacicama i pekarima govori o strucnosti.

Spojler:
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od brat saja Čet 12 Dec 2013, 19:05

Takvi su sada na vlasti i u Bg-u tako da mozemo svasta da ocekujemo.Covek nema pojma o cemu prica,ali mi deluje da je opsednut taxijem.Svako malo pa napise neki tekst o nama.Izgleda ga je neko posteno izbumbecao sa trga.Ili sa Dusanovog grada.
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od miamilojevic Čet 12 Dec 2013, 19:55

Ja bih pre rekao da mu je neki taxista nekad nekog sto bi rekao Zlaja ''citaj'' neku izbumbecao pa ima covek averziju prema taxistima??jedva cekam da vidim sta ce sve da nas snadje u buducem ''skorijem'' vremenu,a nesto se nazire svasta zategnuto po nas.

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od pauk 523 Čet 12 Dec 2013, 21:28

miamilojevic :: sto bi rekao Zlaja .
"i da ne duzim"...rado bih ga odvalio od zivota pa izgazio osobnim taksi vozilom.
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Kratko ali slatko...

Počalji od zlaja Pet 13 Dec 2013, 08:50

pauk 523 ::..."i da ne duzim"...rado bih ga odvalio od zivota pa izgazio osobnim taksi vozilom.
U pravu si Pauče ponekad se i sam pitam što vas smaram i gušim svojim problemima kad je potpuno jasno da sa vaše tačke gledišta ja nemam ama baš nikakav problem...
Sve u svemu ili da ne dužim ja vas neću više opterićivati mojim mukama a redovno ću vas obaveštavati o stvarima koje procenim da su interesantne za sve vas,
pozdrav Zlaja  Very Happy 
PS. ...i da se ne ponavljam svi sve znamo, danas je jasnije nego ikad da je sve to samo tržišna utakmica, mala bara a puno gladnih usta ili sit gladnom ne veruje!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od struja Pet 13 Dec 2013, 16:46

Lepo i zanimljivo pise ovaj covek. Pravi politikolog.
Ali samo za onoga koji cita ovo pred odlazak na spavanje, pa misli da ce se probuditi i uz jutarnju kafu progledati u nekom novom svetu koji je napravljen bas po njegovoj meri?

Kod:
sa petoricom od 130-140 kg
,ja da bih postao deo ovog tima, moram jos dosta da jedem i cekam da porastem. A do tada, ne dam da me za brzi rast niko vuce za usi!
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od Zokenzi Sub 14 Dec 2013, 00:30

Nema tu mnogo mudrovanja! Ako je u celoj EU ograničen broj taksija, ne vidim zašto bi neki izmišljali rupu u saksiji!? Slični "stručnjaci" su nam i uveli da vozimo sa uključenim oborenim svetlima u po bela dana baš kada su sve zemlje EU ukinule tu nebuloznu obavezu. Gospodo "stručnjaci", ako ne znate kako treba - prepišite od onih koji znaju!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od jerotije318 Sub 14 Dec 2013, 01:05

Strucnjaci "do moga"  ;d;rr; 
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od to je to Sub 14 Dec 2013, 20:05

Iskreno me iznenadi, nismo mi bili tema bloga
Ostali Mediji - Page 7 D2305f2328

Ostali Mediji - Page 7 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od jerotije318 Sub 14 Dec 2013, 22:42

Kakve ovo veze ima sa taksijem ?

Ovo je post za neku temu "politika"  

Nigde se ne spominje taksi -  ;wpw; 
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od BATICA 646 Ned 15 Dec 2013, 08:41

Pa to napisa onaj Pavlović,.....www.dusanpavlovic.in.rs/mypage/Blog/Entries/2013/7/13_Liberalizacija_trzista_taksi_usluga_u_Beogradu.html
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od to je to Sre 08 Jan 2014, 22:13

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od to je to Uto 28 Jan 2014, 23:05

Ostali Mediji - Page 7 D2305f2328

Ostali Mediji - Page 7 Linkr



to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od pauk 523 Čet 30 Jan 2014, 00:26

Valjda je dečkić naučio da ovo nije posao za svakoga.
Što bi rekla Ceca:"idi dok si mlad"
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od to je to Sre 12 Feb 2014, 17:34

Ostali Mediji - Page 7 D2305f2328

Ostali Mediji - Page 7 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od to je to Sub 15 Feb 2014, 15:22

Ostali Mediji - Page 7 D2305f2328

Ostali Mediji - Page 7 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali Mediji - Page 7 Empty Re: Ostali Mediji

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu