Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sastanak u Pinku 19.10.2009.

+25
tomovicbgd
lerka
taxi -ja
Paleolit
King of the road
jerotije318
neba
plavi
trg
VENELUME
padobranac
RILLE
milosh940
nesko
drdr
bethoven
zlaja
zzmegi
Zokenzi
angelina
maradona
Moravac
kosmajac
struja
to je to
29 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od VENELUME Pet 30 Okt 2009, 17:45

Da vas utešim obojicu Zlaja i ne zna ko je Angelina , a o šlihtanju Zlaji ,pa može , ja sam ZA . Samo mislim da bi Zlaji bilo najneprijatnije , jer on prvi nije isprozivao one koji su ga ovde pljuvali , a posle mu tržili neke usluge >plach>
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od taxi -ja Pet 30 Okt 2009, 18:02


a posle mu tržili neke usluge

Pa mozda se ne racuna pomoc za odlazak u EKS YU drzavu pa Zagreb je tu blizu to nije "sliht" >d> >d> >mah>
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od taxi -ja Pet 30 Okt 2009, 18:15

angelina
Ne, ne, ne G-dine kolega, ne znamo mi (ja) sve !! Al' ono što ne znam ja pitam, kažu nije sramota pitati !! Ja sam do sada dao nemerljiv doprinos sindikatu, iz pravopisa i gramatike, iako nisam drug član !!

Dobro dosta "Angelina " sa casovima vise i prolivanja ulja na vatru ja sam to video kao saljivo pisanje ali izrodice se konflikt koji ne vodi nicemu svima se nama iskrade greska (slovna) u pisanju pa teramo dalje zato opusteno idemo dalje.

trg
Jesi li se ti javno predstavio?

Nema potrebe traziti nekome da se predstavlja to je njihovo pravo i sami odlucuju hoceli biti pod pseudonimom ili punim imenom ali nevidim i potrebu jer iskreno ako se neko bori za prava taksista nebitno mu je ko je i sta je vazno je da je taksista .
PS. Koliko sam ja razumeo da i na forum SITAB-a mogu samo clanovi sindikata da se registruju sto je po meni vasa velika greska jer necete imati opoziciju koja ce vas kritikovati kako bi ste vi jos bolje radili ali to je ipak vasa odluka koju pozdravljam.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Beograd - Zagreb - Beograd

Počalji od jerotije318 Pet 30 Okt 2009, 18:24

taxi -ja ::

a posle mu tržili neke usluge

Pa mozda se ne racuna pomoc za odlazak u EKS YU drzavu pa Zagreb je tu blizu to nije "sliht" >d> >d> >mah>
Ako te bas zanimaju detalji onda cu ti reci da je to bilo u obostranom interesu. NIKADA se nisam NIKOME shlihtovao pa ni Zlaji. Ja licno sam nasao tu voznju i vozio, njegovi su bili kombiji, uzeo sam neke pare, Zlaja neke itd. Ostvarili smo kontakte sa bracom iz "lijepe nase" za neku buducu saradnju i ja i on.

p.s.kada su se vodili ratovi izmedju EKS YU drzava trgovci NISU ratovali. Pare su pare a ja i Zlaja cemo i ubuduce saradjivati jer vidim da je u biznisu IZUZETNO a i vise nego izuzetno korektan. Ako ces i o tome detalje da ti iznesem samo kazi.

Pozdrav
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od taxi -ja Pet 30 Okt 2009, 18:40

Sta ti bi Jerotije otvori se neprozvan >d>
PS. Kad sam bio mali pitam ja "majku-mamu moju" mogu li napolje da se igram sa drugarima ona neda zasrao ja nesto prethodni dan i pod kaznom ali znam ja carobne reci i krenem :
majko moja draga ti si naj bolja , najdraza , najlepsa ,sve naj naj itd itd .....
I na kraju normalno ona mene pusti tako da sam ja samo iskoristio situaciju... >nez>
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od Moravac Pet 30 Okt 2009, 18:50

A ko ste to VI, a ko MI? Hocemo li se nadalje prepoznavati i deliti po tome da li si clan sindikata ili clan BTV?
Sta je vama ljudi, u tom sindikatu ima 500 kolega, a siguran sam da ce u skorije vreme biti barem jos toliko! Svi ti ljudi su tu jer se ne slazu sa sadasnjim stanjem u nasoj sluzbi, a o tim problemima i vi svi na ovom forumu stalno ukazujete! Mesecima citam ovde jedne te iste price, te moramo ovo, te moramo ono, te dogorelo, a sad kada smo se konacno pokrenuli, kada je pocelo nesto da se desava, sada vas nekoliko obstruisete i taj isti sidikat dozivljavate kao svog neprijatelja koji ce vas unistiti! Sta i koga se bojite? Kakva je to harmonija ugrozena? Da li je trenutno u nasoj sluzbi vaznije da li se pise BIO ili biJo? Odakle ti ideja da SITAB-u treba opzicija? Pa nije on osnovan da bi dosao na vlast, vec da bi se tako organizovani izborili za sopstvena prava, kako moja tako i tvoja, a da ste pazljivo procitali podnesak, videli bi ste da ni prava vlasnika asocijacija tu nisu ugrozena! Razmisljajte malo unapred gospodo, danas ste kod Zlaje, sutra ko zna gde, danas se g. Zlaja bavi taksijem, sutra ko zna cim! Jedino ako ste se uzeleli da radite za gazdu i platu, e onda dzaba vam se obracam!
P.S. Angelini se unapred izvinjavam ako sam napravio neku gramaticku gresku, eto stidim se, ali ne i sustine!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od jerotije318 Pet 30 Okt 2009, 18:57

Kad sam bio mali pitam ja "majku-mamu moju" mogu li napolje da se igram sa drugarima ona neda zasrao ja nesto prethodni dan i pod kaznom ali znam ja carobne reci i krenem :
majko moja draga ti si naj bolja , najdraza , najlepsa ,sve naj naj itd itd .....
I na kraju normalno ona mene pusti tako da sam ja samo iskoristio situaciju...

Samo je razlika sto je tebi mama bila "komandant" , koja ti je spremala dorucak, prala gace, ispracala u skolu, davala dzeparac itd a meni je Zlaja samo poslovni saradnik
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od VENELUME Pet 30 Okt 2009, 19:11

Pa gde si bre saradniče ???
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od lerka Pet 30 Okt 2009, 19:26

propadosmo

lerka
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od Paleolit Pet 30 Okt 2009, 20:29

trg ::1. Jesi li se ti učlanio u sindikat?
2. Jesi li bio na nakom sastanku?
3. Jesi li se ti javno predstavio?
4. Pa zar treba da se borim sa Tedijem,Zlajom i Armušem da vama snizi članarine?
5. Pa što više ne odeš iz Pinka?
6. Što ne odeš kod Tedija da ti smanji članarinu?
7. SITAB se bori za ideje iz podneska, malo li je?
8. Treba li da vas vodim za ruku kada prelazite ulicu možda?
9. Treba li da ti se pravdam što se borimo za licence koje ćeš i ti dobiti ako si uopšte taksista.
10. Ko si ti uopšte, ajde predstavi se?
11. ILI SE I TI PLAŠIŠ...
12. Ili je lepše kada si tajna...
13. e baš SEKIRA šta takvi misle o Sindikatu
...на једно моје питањце ја добих ако сам добро избројао 12 "одговора" то јест ПИТАЊА и неколико претпостављам ваших приватних мишљења. Не верујем да су то мишљења председника једног синдиката који се уствари бори за наше па самим тим и моје интересе.
Ред је да одговорим.
1. Можда и јесам
2. Можда и јесам
3. Нисам
4. По мом мишљењу би требао кад си се већ прихватио синдикалисања
5. Можда и хоћу али то је већ мој избор
6. Мислио сам пошто си већ ти био тамо у својству нашег представника да ћеш ти то обавити, али као што ти рече бориш се за лиценце то јест "поднесак". Јел било на том састанку речи о лиценцама и поднеску? Као што сви знамо није. То је и био повод за моје питањце, јер сте председниче побркали лончиће. Нама не треба представник који ће састанчити са ЗФ већ са надлежнима из града.
7. Одлично, подржавам борбу ако је усмерена на праву адресу
8. Наравно да не
9. Не наравно
10. Ја сам Палеолит
11. Престрављен сам
12. Лепше је
13. СЕКИРА то што је председник једног синдиката пао на испиту и одазвао са на нечији позив и присуствовао том фамозном састанку

Наравоученије:
Не разумем што свачију примедбу схватате као неко лично препуцавање. Схватите то као нечију жељу да помогне или на крају крајева као демократизацију нашег друштва у ком је дозвољено различито мишљење по истим питањима. Ваљда је и нама таксистима то дозвољено.
Зашто мислим да сте пали на испиту? Навукли су вас на "чика да бону", ето што.
С обзиром да је синдикат у самом свом зачетку мислим да треба да разрадите стратегију како, када и шта радити до тренутка када се чланство омасови и синдикат буде по чланству најрелевантнији за преговоре са надлежним структурама у граду. Ево замислите да синдикат има "само" 4000 чланова. Град ће тада сам искључити ЗФ из преговора. Са њима ће преговарати само о условима које морају да испуњавају ако желе да се баве изнајмљивањем тих фамозних фреквенција, јер то уствари и раде.

Све најбоље
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od VENELUME Pet 30 Okt 2009, 22:25

13. e baš SEKIRA šta takvi misle o Sindikatu


Znači li ovo da je drugačije mišljenje od gospodina predsednika sindikata zabranjeno , tj. bogohulno ???
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od maradona Sub 31 Okt 2009, 11:05

VENELUME ::
13. e baš SEKIRA šta takvi misle o Sindikatu


Znači li ovo da je drugačije mišljenje od gospodina predsednika sindikata zabranjeno , tj. bogohulno ???

Izgleda... >mol>

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od tomovicbgd Sub 31 Okt 2009, 13:19

Paleolit :: Нама не треба представник који ће састанчити са ЗФ већ са надлежнима из града.
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od angelina Sub 31 Okt 2009, 23:59

Paleolit ::Наравоученије:
Не разумем што свачију примедбу схватате као неко лично препуцавање. Схватите то као нечију жељу да помогне или на крају крајева као демократизацију нашег друштва у ком је дозвољено различито мишљење по истим питањима. Ваљда је и нама таксистима то дозвољено.
Зашто мислим да сте пали на испиту? Навукли су вас на "чика да бону", ето што.
С обзиром да је синдикат у самом свом зачетку мислим да треба да разрадите стратегију како, када и шта радити до тренутка када се чланство омасови и синдикат буде по чланству најрелевантнији за преговоре са надлежним структурама у граду. Ево замислите да синдикат има "само" 4000 чланова. Град ће тада сам искључити ЗФ из преговора. Са њима ће преговарати само о условима које морају да испуњавају ако желе да се баве изнајмљивањем тих фамозних фреквенција, јер то уствари и раде.

Све најбоље

Au, al' je ovo komplikovano, može li malo jednostavnije, neće pojedinci shvatiti, misliće da pada sneg na terasi !!
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od Paleolit Ned 01 Nov 2009, 00:42

angelina ::
Paleolit ::Наравоученије:
Au, al' je ovo komplikovano, može li malo jednostavnije, neće pojedinci shvatiti, misliće da pada sneg na terasi !!
"ТРЛА БАБА ЛАН"


Poslednji put izmenio Paleolit dana Ned 01 Nov 2009, 00:43, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : boldovanje teksta)
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od Slave Ned 01 Nov 2009, 09:24

Ал` си га превео >bravo>
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od jerotije318 Ned 01 Nov 2009, 09:54

Google prevodilac
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od stanebane Čet 05 Nov 2009, 00:49

Je.... smo mi jeza u ledja affraid .Vidi li ko svetlo na kraju tunela?
stanebane
stanebane
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 11
Godina : 56
Location : bgd
Datum upisa : 25.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od magnum Čet 05 Nov 2009, 18:26

Zasad nam nude,,,,,sveću ! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od stanebane Uto 10 Nov 2009, 18:23

svecu, da nebude Djenka spalio Panteliju! >plach>
stanebane
stanebane
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 11
Godina : 56
Location : bgd
Datum upisa : 25.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od microb Pon 30 Nov 2009, 10:20

jel može neko da objasni šta to znači NOVA RADNA GRUPA...

ako je to ona radna grupa koju je osnovao gradonačelnik svojim rešenjem, a ova gospoda ovl. predstavnici je sada poništili pa osnovali NOVU bez da je gradonačelnik to verifikovao... hm.. pa mogli bi i NOVOG gradonačelnika da izaberu..

ako nije to da nije NOVA mala, mala.. RADNA GRUPA...

ako nije ništa od toga... šta je onda TO... zašto se tako zove

možda bi naziv NOVI SEKRETARIJAT ZA PRIVREDU bio prikladniji, ili recimo NOVO MINISTARSTVO FINANSIJA...možda NOVO MESTO
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sastanak u Pinku 19.10.2009. - Page 2 Empty Re: Sastanak u Pinku 19.10.2009.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu