Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

+37
brada
kosta232
MarkoD
BATICA 646
jelenko
gagi187
Mapko
salebozic
angelina
brat saja
as
Slave
dekimaks
miamilojevic
ka5an
darko.stojanovic79
PRINC
Zokenzi
maradona
magnum
tomovicbgd
VENELUME
pauk 523
drdr
lux020
mikiilic
zlaja
Blackshadow
to je to
ramplinstinski
Paleolit
ozalosceni
kiconix
noddy
Alhemicar
Moravac
jerotije318
41 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od jerotije318 Pon 30 Mar 2009, 17:49

Alhemicar ::Verujem da ova tema intresuje mnoge od nas pa stoga i otvaram istu..mislim da ovde treba da podelimo pouzdane i nepouzdane informacije o istoj.
Mene recimo konkretno zanima ko ce biti relevantan da odluci ko treba da je dobije a ko ne?
Dali ce se dobijati u trajno vlasnistvo?
Kako ce se ista gubiti(ne daj boze!)
Koji ce biti uslovi za dobijanje iste?
Konkretno pisite o svemu sto je vezano za istu.

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI 1
ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI 2
ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI 3
ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI 4
ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI 5
ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI 6
ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI 7
ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI 8
ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI 9
ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI 10
ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI 11
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Moravac Pon 30 Mar 2009, 22:59

Ovo prekticno znaci da mi necemo biti vlasnici licenca, nego ce nam se ona izdavati, tj. iznajmljivati na 5 godina! Skrojeno po meri mocnika, kao i sve u ovoj zemlji!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Alhemicar Pon 30 Mar 2009, 23:08

Ista stvar kao i taksi dozvola,samo cemo svakih 5godina davati odredjenu svotu novca da bi koristili istu.Dosta je stvari ovde nepokriveno,mislim da ovo nije konacno i da ce se menjati jos ko zna koliko puta.
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Clan 36g

Počalji od Moravac Pon 30 Mar 2009, 23:10

Ovaj clan otvara mogucnosti za sve mahinacije!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od noddy Pon 30 Mar 2009, 23:14

a " visina naknade " je na opštini tj. gradu što znači kol'ko 'oćeš!
posle 5 godina novi uslovi, ljudi neće moći da ispoštuju i licence dobiju "privatnici" sa kešom i svojim kolima a onda, šljakaj za platu ako hoćeš, ako nećeš, ima ko hoće.

DEBAKL!!!

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od noddy Pon 30 Mar 2009, 23:17

sadašnji sistem, bez obzira na mane, je pošteniji i ispravniji.
licence ne rešavaju ništa, samo dodatno komplikuju stvari.

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Alhemicar Pon 30 Mar 2009, 23:20

Ako zakon bude valjan,licence bi resile mnogo toga i na kraju bi ti resile mirnu penziju...ali ako se usvoji ovaj zakon od iznad bojim se da od toga nece biti nista.
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Clan 36v

Počalji od Moravac Pon 30 Mar 2009, 23:23

Ti daje "taksi legitimaciju" i to je ono sto menja sadasnju dozvolu, sa njom ces moci da "VOZIS" taksi kod vlasnika licence, a licenca ce se dobijati "po redosledu podnesenih prijava" ili tako nesto! Tu je fora! Mogu samo da zamislim kako ce taj redosled da izgleda!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od noddy Pon 30 Mar 2009, 23:35

ma fora je u NAKNADI koju odredjuje nadležni organ opštine. toga se neće odreći a ne piše nigde na osnovu čega će se odredjivati. ako "zveknu" cifru šta ćeš da radiš?

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od kiconix Pon 30 Mar 2009, 23:36

Eto kako radi i sindikat i svi nasi predstavnici, sacuvaj boze. :sleep:
kiconix
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Location : bgd
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Moravac Pon 30 Mar 2009, 23:40

Alhemicar ::Ako zakon bude valjan,licence bi resile mnogo toga i na kraju bi ti resile mirnu penziju...ali ako se usvoji ovaj zakon od iznad bojim se da od toga nece biti nista.

Ovaj zakon prolazi 100% jer nije napravljen da odgovara tebi i meni nego mnogo jacim igracima! Naj vaznije stvari su ostale ne regulisane zakonom, vec ostavljene gradu da on odredi po svojoj volji, zato ce i da prodje!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Alhemicar Pon 30 Mar 2009, 23:44

I to sto kazes,nadajmo se samo da ce sindikat uraditi nesto ili da cemo se mi dozvati pameti i krenuti malo radikalnije da se borimo za nase intrese.
Ili nada ili borba na nama je da odlucimo.
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od ozalosceni Uto 31 Mar 2009, 12:36

Treba i to odmah a mogla bi se iskoristiti i univrzijada za to.
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od jerotije318 Uto 31 Mar 2009, 18:41

Na danasnjem sastanku predstavnika taxi asocijacija je jednoglasno usvojen predlog zakona o taxi licencama i koji ce od ponedeljka biti dat na skupstinsko usvajanje.
Ako to bude [a bice] u najskorije vreme usvojeno onda mozemo racunati da ce divljaci nestati, da ce nestati kolege sa duplim radnim knjizicama, nestace oni koji duguju porez, oni koji nisu i ne mogu ispostovati uredbu euro 3-4, u penziju ce otici oni koji su trebali poodavno da odu......i ostace nas 5-6.000 na ulici.

Ja sam optimista Wink
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Paleolit Uto 31 Mar 2009, 18:58

...живи били па видели ...ја мислим да ће нас у наредне две године бити све више ...што на улици, што у пинку
...но ја као прву меру против овог бедака већ увелико планирам
...мислим да ћу прећи у неко удружење са неколико пута мање чланова
...ово у пинку је трагикомично и још да ја то награђујем са својих 5000 динџи, не пада ми напамет
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od jerotije318 Uto 31 Mar 2009, 19:13

Kolega moj savet je da se strpis malo. Ako bas ne mozes onda idi negde pa ponovo dodji. Ja se nadam skorom boljitku u narednih par meseci. U tu cast sam i avatar promenio Very Happy
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od ramplinstinski Uto 31 Mar 2009, 20:13

Kakav optimista bounce bounce bounce
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Paleolit Uto 31 Mar 2009, 20:18

...80% троцифрених у пинку тако размишља већ дужи период и због тога се и десила ова мала бара - превише крокодила
...трпим ја од кад прелетеше тице селице из кроке у пинковитије крајеве, од кад уведосмо попуст, од кад смо се бројчано клонирали, од кад поскупесмо пре три месеца итд.
...па ништа од тога, ово је постало
стварно трагикомично
...не живи се од старе славе, јер ово тренутно стање је безобразлук
...но сва срећа па то није моја брига, јер то се лако решава таблу под мишку и у канцеларију

...то је једини и прави коментар
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Moravac Uto 31 Mar 2009, 21:31

jerotije ::Kolega moj savet je da se strpis malo. Ako bas ne mozes onda idi negde pa ponovo dodji. Ja se nadam skorom boljitku u narednih par meseci. U tu cast sam i avatar promenio Very Happy

Pozdravljam tvoj optimizam i iskreno se nadam da ces biti u pravu, a da cu ja ispasti paranoik! Ako se to desi pozivam na pice u znak izvinjenja narocito g. Zlaju!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od to je to Uto 31 Mar 2009, 21:40

jerotije ::Na danasnjem sastanku predstavnika taxi asocijacija je jednoglasno usvojen predlog zakona o taxi licencama i koji ce od ponedeljka biti dat na skupstinsko usvajanje.
Ako to bude [a bice] u najskorije vreme usvojeno onda mozemo racunati da ce divljaci nestati, da ce nestati kolege sa duplim radnim knjizicama, nestace oni koji duguju porez, oni koji nisu i ne mogu ispostovati uredbu euro 3-4, u penziju ce otici oni koji su trebali poodavno da odu......i ostace nas 5-6.000 na ulici.

Ja sam optimista Wink

Jerotije ja bi voleo da vidim na papiru sta su se dogovorili.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Blackshadow Uto 31 Mar 2009, 22:06

Ne kapiram bas najbolje...koja je svrha licence ako je neotudjiva i neprenosiva? Da nam uzmu lovu?
A sto se divljaka tice, dok se ovaj famozni zakon izglasa, oni ce postati regularni...Sad
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Alhemicar Uto 31 Mar 2009, 22:22

Ja nisam toliki optimista kao kolega jerotije,mislim da ce kada ostale kolege malo bolje prouce i procitaju predlog zakona koji ide na usvajanje(nisu imali prilike da ga vide)napraviti malo radikalnije poteze da bi sacuvali svoj status...kao sto je kolega rekao ''mozda je univerzijada pravi momenat." Twisted Evil
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty SREĆNA VAM LICENCA...

Počalji od zlaja Uto 31 Mar 2009, 22:32

jerotije ::..Ako to bude [a bice] u najskorije vreme usvojeno onda mozemo racunati da ce divljaci nestati, da ce nestati kolege sa duplim radnim knjizicama, nestace oni koji duguju porez, oni koji nisu i ne mogu ispostovati uredbu euro 3-4, u penziju ce otici oni koji su trebali poodavno da odu......i ostace nas 5-6.000 na ulici.
Nažalost ne delim tvoj optimizam po pitanju brzine usvajanja (jedino ako ne misliš da je period od 9 do 12 meseci neko skorije vreme) jer i ako predlog izmena zakona u drumskom saobraćeju brzo dođe u skupštinsku proceduru biće neophodan široki konsenzus oko dosta tačaka jer izmene zakona se odnose na celu teritoriju Srbije.... hoću da kažem da uslovi kasnije primene teško da će ići podjednako dobro u Subotici, Leskovcu, Zaječaru ili Loznici. Ali možda to i nije tako bitno jer postojeće priča definitivno pravi bolju bazu i naravno trasira sigurniji put a lokalne samouprave će moći dodatno da uređuju taksi prevoz u svojoj sredini. Sve u svemu mislim da dobijate veća prava i daleko veću zaštitu od taksi divljačenja i mangupiranja a obaveze vam ostaju na postojećim regulativama..... a to da smo se jednoglasno dogovorili i da će sve ići glatko...!!! No comment!
to je to ::Jerotije ja bi voleo da vidim na papiru sta su se dogovorili.
Koliko već sutra, u organizaciji Pink taksija (čitaj Tedija), kreće papir na potpisivanje i overu kod svih taksi asocijacija u krug. Prema tome kad svi overe, skener pa na forum! Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Samo će budala reći: Polako imamo vremena!

Počalji od zlaja Uto 31 Mar 2009, 22:43

Blackshadow ::Ne kapiram bas najbolje...koja je svrha licence ako je neotudjiva i neprenosiva? Da nam uzmu lovu?
A sto se divljaka tice, dok se ovaj famozni zakon izglasa, oni ce postati regularni...Sad
Delim tvoje mišljenje i smatram da je jako bitno da se u ovoj fazi da gas, jer kad se postojeće skupštinska koalicija pocepa, e onda svi znamo scenario: Novi izbori i gomila praznih obećanja! Prosto je, mora hitno da se krene u promovisanje i objašnjavanje jer vremena nema. Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Koliko god da košta (a naravno da prvi izvod licence ne sme biti skup) vredeće vam!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty SAD ili NIKAD

Počalji od zlaja Uto 31 Mar 2009, 22:46

Moravac ::...Ako se to desi pozivam na pice u znak izvinjenja narocito g. Zlaju!
Ja ću se svojski truditi da svima objasnim da apsolutno ništa ne gubite, samo dobijate. Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Alhemicar Uto 31 Mar 2009, 22:49

Veliki je ulog u igri a koliko vidim i igraci su veliki..
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od ramplinstinski Uto 31 Mar 2009, 22:57

He,he tek ce se pojaviti krupni igraci kad osete da tu ima mesa za njih...
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od kiconix Uto 31 Mar 2009, 22:57

Koliko već sutra, u organizaciji Pink taksija (čitaj Tedija), kreće papir na potpisivanje i overu kod svih taksi asocijacija u krug. Prema tome kad svi overe, skener pa na forum! Pozdrav Zlaja Very Happy

Mozda je bolje da one koji ne potpisu, stavimo na stub srama (a bice ih sigurno). Lepo skeniramo sve potpise, pa nalepimo na forum da ne bi bilo ovaj jeste, onaj nije.
kiconix
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Location : bgd
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Alhemicar Uto 31 Mar 2009, 23:01

Oni su vec tu,medju nama....
Zasto ce postojati lista cekanja za licence?
Ko ce imati prvenstvo pri dobijanju istih?
Koliko ce kostati?
Koliko ce kostati posla 5 godina?
Zasto ce postojati taksi legitimacija i licenca?
Da li ce svi koji ispunjavaju uslove dobiti licencu ili ce ipak neko morati da se zadovolji i taksi legitimacijom?
Oni su tu....
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od mikiilic Uto 31 Mar 2009, 23:28

Na osnovu kojih kriterijuma grad odredjuje broj taxi vozila, koji je optimalan za ovu teritoriju. I šta ih može naterati da se istog pridržavaju.

Zašto su predtavnici taxi asocijacija pisali ovaj predlog zakona, i ko ih je ovlastio da to rade?

Gde su obaveze taxi asocijacija? Zašto se i njihova delatnost ne uredjuje zakonom?

Koja će inpekcijska služba biti nadležna za kontolu taxi službe i po kom zakonu će biti kažnjavani divljaci?


MNOGO nedorčenosti. Miriše mi na još jednu prevaru. Nema mesta optimizmu.

Mislim da je bolje ne menjati postojeće zakone, nego usvajati jedan ovakav.
mikiilic
mikiilic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 187
Godina : 62
Location : B.Brdo
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty g. Zlajo!

Počalji od Moravac Uto 31 Mar 2009, 23:32

zlaja ::
Moravac ::...Ako se to desi pozivam na pice u znak izvinjenja narocito g. Zlaju!
Ja ću se svojski truditi da svima objasnim da apsolutno ništa ne gubite, samo dobijate. Pozdrav Zlaja Very Happy

procitao sam vise puta cl.36g i 36v i svaki put je bio drugaciji! To tacnije znaci da moze da se tumaci proizvoljno i po zelji narucioca. Kada uhvatite vremena, napisite koju vezano za gore navedene clanove, ipak ste upuceniji od mene u ta desavanja! Unapred hvala!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od jerotije318 Sre 01 Apr 2009, 09:19

Ne kapiram bas najbolje...koja je svrha licence ako je neotudjiva i neprenosiva
Ko kaze da je neotudjiva i neprenosiva ?
Prvih 5 godina je ne mozes otudjiti niti prodati a kasnije kako hoces. Jedino ako ides u penziju ili ako odustanes od taxija onda je odjavljujes [opet je ne prodajes] i nikom nista.
Mene jedino buni jedna stvar a to je da pravna lica mogu na osnovu licence zaposliti 2-3 vozaca da rade za njih a mi sam preduzetnici ne mozemo.
Ako sam dobro protumacio nacrt onda je bas tako.
Medjutim, ovaj nacrt je moguce popraviti tj korigovati tako da cemo videti. U Makedoniji npr gde taksisti imaju licence [video svojim ocima] moguce je zaposliti nekoga da radi na tvojim kolima. Ne znam zasto je to u Srbiji drugacije ? Mozda zato sto je ovo Srbija Very Happy
Ako gazda Zlaja zna nek odgovori [bio je na sastanku] a ja cu pitati i gazda Tedija.

Pozdrav

p.s.zar smo mi taksisti fizicka lica ? Ne znam-nek mi neko kaze pale
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Alhemicar Sre 01 Apr 2009, 19:28

Zato sto je zakon konstruisan u korist velikih i zato sto ce gospoda imati prednost u dobijanju istih,vrlo je moguce da neko dobije 100 licenci a da ti dobijes taksi legitimaciju i onda trk kod onog koji moze da zaposli nekoga.
Nista ovo ne valja.
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Ima puno pitanja, ima puno birokratije, ima puno loših navika.

Počalji od zlaja Sre 01 Apr 2009, 20:33

Alhemicar ::...Nista ovo ne valja.
Da li neko može da smanji broj taksi vozača-vozila tako što će uvesti licence?
Da li je moguće bilo šta promeniti jer svako štiti svoj intetres.
Da li nama uopšte trebaju licence?
Puno pitanja a odgovor je prost:
Uz taksi licencu taksi vozač dobija utemeljenje u Zakon i celu stvar isključivo tako treba posmatrati.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Alhemicar Sre 01 Apr 2009, 20:50

Kada se neki drugi ljudi bore za nase(svoje) intrese ,posto mi kao pojedinci nismo sposobni da se izborimo za svoja prava(nista se ne pitamo),ostaje nam samo da gledamo i da se nadamo da ce na kraju sve ispasti kako treba,a nece biti tako.Osecam da ce mnogi umesto licenci dobiti taksi legitimacije pa ako hoces-hoces,ako neces trazi drugi posao.Na ovom forumu mozemo da polemisemo na zadatu temu,mozemo da prihvatamo stvari ili da ih ne prihvatamo.Ali zalosno je sto ne mozemo da pomognemo sami sebi a posle ce biti kasno.
Voleo bih da dobijem od nekoga dva odgovora:
1) Da li ce svi taksisti koji ispunjavaju propisane uslove dobiti taksi licencu ili ce samo biti u mogucnosti da konkurisu za istu?
2) Da li ce postojati mogucnost da neko pravno lice dobije(kupi)npr.100 licenci,dok neko ko ispunjava sve uslove dobije samo taksi legitimaciju jer su sve licence podeljene(kupljene)?
Koliko sam ja upucen i sa taksi dozvolom smo utemeljeni u Zakon ili mozda gresim?
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty U PRAVU SI, ne treba vam licenca!

Počalji od zlaja Sre 01 Apr 2009, 21:41

Alhemicar ::Kada se neki drugi ljudi bore za nase(svoje) intrese...
"Ako vam je dobro onda ništa!" reklamni slogan je moje omiljene radio emisije.
"Ne treba ništa menjati, ovako je odlično, dokle god je divljaka i lopova ja ću bolje i lakše razvijati svoju taksi asocijaciju!" Misao je i ideja vodilja mog omiljenog taksi konkurenta.
U pravu si, ne treba vam licenca. Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Zakon je zakon, a odluka je odluka!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od mikiilic Sre 01 Apr 2009, 23:05

Stvari se rešavaju od repa a ne od glave. U celom lancu taxi biznisa, mi vozači smo najmanje krivi. Zašto? Zato što nismo učestvovali ni u jednom donošenju odluka koje se nas tiču. Ranije su to radili Armuš i Bjelić, a danas neki drugi. I dosadašnja odluka o taxi prevozu je bila odlična, sve dok se primenjivala. 4 500 vozila, euro-3, pa euro-4, drakonske kazne za divljake...oduzimanje vozila, inspekcija je neko vreme radila svoj posao, itd. I onda je neko rešio da sve to minira...

Sad imamo ko zna koliko vozila na ulici, divljaci caruju, euro-3 se prolongira, euro-4 verovatno nikad neće biti uveden. Ko je video inspektora na ulici?



ovako je odlično, dokle god je divljaka i lopova ja ću bolje i lakše razvijati svoju taksi asocijaciju!

Ova tvoja tvrdnja me uverava da se stvari rešavaju sa kraja. I dalje mislim da je prvo trebalo urediti poslovanje taxi asocijacija, uvesti vama licence po vrlo oštrim uslovima pa tek onda nama. Nakon toga bi udruživali "rad i sredstva"

Pa, ako bi se to primenjivalo, voleo bih onda da vidim divljaka sa tablom maxissa. !!!!

Do sada, moju taxi dozvolu niko nije mogao da uzme. Ako pošteno radim, nisam mogao imati nikakvih problema. Za taxi licencu će postaviti takve uslove koje neću moći da finansiram i ode taj papir u tudje ruke. Tada će oni biti potpuni gospodari taxi biznisa a mi njihove sluge.


Poslednji izmenio mikiilic dana Čet 02 Apr 2009, 01:25, izmenjeno ukupno 1 puta
mikiilic
mikiilic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 187
Godina : 62
Location : B.Brdo
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od lux020 Sre 01 Apr 2009, 23:40

[u]Tacno tako, cela prica vezana za licence ogovara samo "firmama" jer u Beogradu ima samo dve asocijacije tj udruzenja, ostalo su firme koje samo zastpaju svoje interese. Licence bi trebalo podeliti svima kojima je taxi osnovna delatnost [ne dopunska, ne dupla knjizica,ne penzija A NIKAKO FIRMAMA].Prica da se licencama dobija vise posla po meni to bas i ne pije vodu jer ce u gradu biti 5-6000 koja ce 24 sata biti na ulici sto znaci bice nas jedno 15000. Mozda nisam bas najbolje shvatio celu pricu ali to je to.Sad,koliko Bozana ima i ko zna koliko lizinga i dokle ce ljudi moci da ih placaju [boze zdravlja do kraja] ali sta ce biti sa ljudima kad dodju licence na istu A,B,E Bozanu.
Za koga ce raditi?

Za sebe kao do sad NEVERUJEM!!!!!!!!!

lux020
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 7
Datum upisa : 25.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od noddy Čet 02 Apr 2009, 00:35

Ova tvoja tvrdnja me uverava da se stvari rešavaju sa kraja. I dalje mislim da je prvo trebalo urediti poslovanje taxi asocijacija, uvesti vama licence po vrlo oštrim uslovima pa tek onda nama. Nako toga bi udruživali "rad i sredstva"

podržavam!

ovo NE valja. posle 5 godina priče o sredjivanju taksija i uredbi i uslovljavanja zbog koga sam u kreditu, neko se setio da dodatno zakomplikuje celu priču tako što će da dozvoli "preduzećima" da rade. pa svakom je jasno gde vodi ova priča!

jednom ćemo MOŽDA moći da platimo tu licencu ali sledeći put teško, a onda, dovidjenja! jedan dan ćemo naći sebe u idiotskoj uniformi kako otvaramo vrata strankama, računajući koliko ima do "prvog".

najbolje da svi u ovoj zemlji radimo za 20.000 kod miškovića i sličnih i jednom za uvek rešimo sve probleme!

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Ja za sebe znam ali šta je sa drugima?

Počalji od zlaja Čet 02 Apr 2009, 01:42

mikiilic ::Stvari se rešavaju od repa a ne od glave. U celom lancu taxi biznisa, mi vozači smo najmanje krivi....
Tačno tako!... ali ste ipak krivi.
moja omiljena taxi konkurencija ::ovako je odlično, dokle god je divljaka i lopova ja ću bolje i lakše razvijati svoju taksi asocijaciju!
Da ne bude zabune ovo nije moj stav!
mikiilic ::Ova tvoja tvrdnja me uverava da se stvari rešavaju sa kraja. I dalje mislim da je prvo trebalo urediti poslovanje taxi asocijacija, uvesti vama licence po vrlo oštrim uslovima pa tek onda nama. Nakon toga bi udruživali "rad i sredstva" Pa, ako bi se to primenjivalo, voleo bih onda da vidim divljaka sa tablom maxissa. !!!!
POTPONO se slažem sa tobom, prvo mi pa onda vi.... ali pitam se ponovo:
Zašto regularne kolege rade u taksi asocijacijama gde ima neregularnih? Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od jerotije318 Čet 02 Apr 2009, 11:07

Zašto regularne kolege rade u taksi asocijacijama gde ima neregularnih?
E kada bi bili slozni nebi se oni tako ******* ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI K015
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od noddy Čet 02 Apr 2009, 11:41

Zlaja:
POTPONO se slažem sa tobom, prvo mi pa onda vi.... ali pitam se ponovo:
Zašto regularne kolege rade u taksi asocijacijama gde ima neregularnih? Pozdrav Zlaja
pa kad već stalno pominješ promenu navika, ovo je jedna od loših jedne generacije kolega koja je počela da radi onda kada se tolerisalo divljačenje u svim "šarenim" udruženjima ( da, i u "br.1" i u "br.2" takodje!) ali i tome dolazi kraj, čini mi se da kolege polako shvataju problem. dokaz je broj članova u "divljačkim" firmama (naročito regularnih). u svakom slučaju, ne postoji zla namera kod tih ljudi, naj češće je "strah" od velikih mreža i inercija razlog ostajanja.

ALI TOGA NE BI BILO upšte da zakon uredjuje na pravi način status taksi-mreža!

što se tiče divljaka na ulici, upšte ne vidim kako će licence da reše taj problem. i sad postoje sankcije i načini da se sklone ali to niko ne radi.

I NA KRAJU, KAKVE VEZE IMAJU LICENCE SA OBIMOM POSLA!? hoćemo li da zaradjujemo duplo više nego sad? teško!
jel se seća neko pojma "prosta reprodukcija" iz ekonomije? to ti je kad zaradjuješ dovoljno da možeš da pokreneš novi ciklus poslovanja bez dodatnog ulaganja tj. kupiš nova kola posle nekog vremena od para koje si zaradio, u našem slučaju. to je osnov "zdrave ekonomije" kažu knjige. e sad, koliko vas je kupilo kola od zaradjenih para? niko!? znači, opet kredit!? pa kao mislite da plaćate kredite, poreze, registracije, opravke,......... i još LICENCE?

ako bi mi neko plastično objasnio kako će mi "utemeljenje u zakonu" pomoći da više zaradjujem i bolje živim, bio bih mu jako zahvalan.

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od drdr Čet 02 Apr 2009, 15:45

e pa zato se i pojavio Nacionalni taxi==za sve nas (a tu mislim na SVE nas) koji od ovog posla ne moze da zaradi ni za prostu reprodukciju a kamoli za obnavljanje voznog parka boljim i vecim--zato ce da se pojave VELIKI koji ce ispuniti sve sto GRAD trazi od nas==A GRAD trazi ONO sto su im VELIKI rekli da rade da bi usli u TAXI-biznis==neko od nas jos i zaradjuje za odrzavanje kola i skuplja pare za VECE i BOLJE ali uslovi ce biti sve gori po nas da bi nas PRISILIli Da budemo SVI najamna radna snaga ZA one bogate
drdr
drdr
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 109
Datum upisa : 26.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Alhemicar Čet 02 Apr 2009, 17:00

Da u ovom gradu postoji volja,divljaci bi bili sklonjeni sa ulice u roku od 48h...

Licence su samo paravan da bi se usvojio zakon koji nikako nije dobar po taksiste i koji ce samo ici na stetu istih.Zalosno je to sto postoji mogucnost da cak i ako ispunjavas sve uslove ostanes bez iste..jer koliko mi se cini zakon je bas tako napisan,ako se i dobije licenca velika je mogucnost da posle 5-10godina neces moci da je zadrzis jer ce grad propisati cenu koja ce biti prejaka za nas smrtnike a onda veliki stupaju na scenu...sve ovo sto sam napisao su predpostavke i moj licni stav i verujem da ce tako i biti.
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Paleolit Čet 02 Apr 2009, 17:18

...овако је говорио
zlaja ::Genije iz Kenije!
...и овако
zlaja ::Dragi palamualeolitu
...а овако ја пре двадесетак дана
Paleolit ::...sta mislis o licencama, koja se prica krije iza toga ...aj progovori ali iskreno ...sta vam je u planu kada nam podele te licence, a? ...koliko cete im spustiti cenu, da bi ih otkupili malo po malo ...pa jednog dana da vam neko rinta za procenat, plus da vam plati da mu istu ustupite... ili smislili ste vec nesto
...и на крају ипак дођоше лиценце на дневни ред !!!
п.с.
ништа лично, једини си овде, поставио би исто питање сваком од вас ЗФ
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od jerotije318 Čet 02 Apr 2009, 18:02

ako se i dobije licenca velika je mogucnost da posle 5-10godina neces moci da je zadrzis jer ce grad propisati cenu koja ce biti prejaka za nas smrtnike
Ovo ne razumem :silent:
Kako ce biti prejaka za nas smrtnike a za one velike nece ?
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Alhemicar Čet 02 Apr 2009, 18:15

Jero da li ti mozes u ovom trenutku da kupis novu Opel Vectru?

Pogledaj koliko u nacionalnom ima Vectri,Astri u nekom drugom udruzenju Citroena....da ne nabrajam vise....
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od kiconix Čet 02 Apr 2009, 18:27

A pogledaj koliko u nacinalnom, vektri i astri stoji na placu. Novo, neotpakovao a truli na livadi.
kiconix
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Location : bgd
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Moravac Čet 02 Apr 2009, 18:28

Da li se neko od Vas seca kako su prosli oni ljudi sa autobusima? Godinama su normalno radili, a onda su ih napalili da kupe nove buseve nebi li ispunili uslove za sledeci konkurs. Digli frajeri kredite i lizinge i pazarili po 10-15 novih, konkurisali opusteno nadajuci se da sa tolikim ulaganjem sigurno dobijaju posao, kad ono medjutim!? Nekoliko njih najjacih i najmocnijih dobise posao a ostali zahvalnice na ucescu na konkursu. Sad voze po manjim gradovima i to ko je uspeo, a mnogi su bukvalno izvisili! E sad vidite gde smo mi sa svojim vozilima koja vrede od 4000 do 15000e u odnosu na te ljude koji su platili autobuse po 2-3 miliona evra! Kad su uradili njih sta mislite kako cemo mi da prodjemo?
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od jerotije318 Čet 02 Apr 2009, 18:31

Pa da sam trazio kredit sigurno bi ga dobio da kupim novu Vektru ili Astru ali nije u tome poenta. Trazice jednog dana mnogo zahtevnije da bi opstao kao jedinka
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI Empty Re: ZA SADA JOS NE-USVOJENI ZAKON O LICENCAMA ZA TAXI

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu