Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taxi predstavnik

+29
bodi
popers
Delphy
maradona
Simke S.H.7
struja
taxi manijak
Amerikanac
Blackshadow
Wolf
Paleolit
taxi -ja
Alhemicar
Dejan
Dejan_113
Moravac
bobrda
noddy
zlaja
ozalosceni
neobavešten399
as
Slave
Zokenzi
039
tomovicbgd
VENELUME
to je to
jerotije318
33 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Za koga bi ste eventualno glasali da Vam bude predstavnik ?

Taxi predstavnik - Page 4 Vote_lcap4%Taxi predstavnik - Page 4 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Taxi predstavnik - Page 4 Vote_lcap44%Taxi predstavnik - Page 4 Vote_rcap 44% 
[ 12 ]
Taxi predstavnik - Page 4 Vote_lcap52%Taxi predstavnik - Page 4 Vote_rcap 52% 
[ 14 ]
Taxi predstavnik - Page 4 Vote_lcap0%Taxi predstavnik - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 27
 
 

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od noddy Čet 12 Mar 2009, 23:08

pa što? šta se desilo?

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od jerotije318 Pet 13 Mar 2009, 07:01

tomovicbgd ::JEROTIJE JE NE ZADOVOLJAN I IZIRITIRAN DEMONSTRATIVNO NAPUSTIO SASATANAK

Sta pricati sa ljudima koji su sami sebe izabrali na funkcije u tom famoznom sindikatu i koji tvrde da marljivo rade vec dugi niz godina na koje ja [verujem i Vi] ne vidimo ni trunku rezultata.
Jos kada je poceo Bruno sekretar [ili jbem li ga sta je] da raspravlja kako ima dug poreza od milion i trista hiljada samo zato sto je prezauzet sindikatom da nama bude bolje.........
Da sam ja na nekoj funkciji u sindikatu i da ne uradim makar pomak za 6 meseci nabolje, dao bih neopozivu ostavku i obrazlozio je zasto ne moze da nam bude bolje, zbog politike, zbog para......mora da ima razlog.
Hrvati sredili taxi sluzbu, Grci takodje, pa cak i Bugari EEJ BUGARI a mi ne mozemo. Pa ne mozemo zato sto nemamo coveka koji zna da udari rukom o sto i da kaze da je dosta zajebancije. Sindikat mora da bude jak i da se bori nebitno ko je na vlasti.
Mnogo toga cu jos da napisem u nekom drugom postu. Sada sam umoran.

Pozdrav svima
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Blackshadow Pet 13 Mar 2009, 13:59

E, a da pitamo AB da nas predstavlja.....? affraid bounce Very Happy
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Wolf Pet 13 Mar 2009, 16:09

znači to je samo bajka koja se naziva sindikat.

Wolf
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 31
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty ...sindikat...

Počalji od 039 Pet 13 Mar 2009, 17:27

koji nema članstvo... Ipak ste Vi, Gospodo kolege, prepošteni za tu priču...
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od tomovicbgd Pet 13 Mar 2009, 18:51

U pravu si Joco,za 12 god postojanja sindikata samo 300 clanova koji redovno placaju clanarinu,sramota,i njihova i nasa.A cini mi se sramota je vise njihova jer nisu poradili na tome da se sindikat omasovi i da postane ozbiljan pregovarac.Kazu,mi smo reprezentativni,pitam se kakva je to reprezentativnost sa 3,3% clanova u odnosu na 9000 reg. taxi vozaca? scratch
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Paleolit Pet 13 Mar 2009, 20:56

tomovicbgd ::U pravu si Joco,za 12 god postojanja sindikata samo 300 clanova koji redovno placaju clanarinu,sramota,i njihova i nasa.
...pa vidis sto Bruno duguje milion i po ...a samo je sekretar po funkciji ...zamislite koliko tek duguje predsednik te zadruge
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od tomovicbgd Pet 13 Mar 2009, 23:01

Ima tamo par kvalitetnih ljudi a ostali su pravi sindikalni Lelemudi,neradnici koji pobegnu sa ulice da bi kao izgovor imali sindikat!
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Nemam šta da dodam...

Počalji od 039 Sub 14 Mar 2009, 00:02

...ustvari istina je da bih imao, ali kako nisam bio kada je trebalo, uzdržaću se. Naravno, i dalje stojim iza toga da ste Vi, kolege sa i na ovom forumu (moram da izuzmem zlaju Very Happy ) prepošteni i preiskreni za tu priču... Možda tamo sede pošteni ljudi koji su voljni da nešto promene ali im ne ide...
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od jerotije318 Sub 14 Mar 2009, 00:25

Naravno, i dalje stojim iza toga da ste Vi, kolege sa i na ovom forumu (moram da izuzmem zlaju ) prepošteni i preiskreni
Objasni zasto je Zlaja neposten ? Ima neke svoje lude bubice ali je po mojoj proceni bash bash posten
Možda tamo sede pošteni ljudi koji su voljni da nešto promene ali im ne ide...
Ako im ne ide nek daju ostavke i nek puste druge kojima ce mozda da krene. Samo, nije to.....
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Jerotije, Srbine

Počalji od 039 Sub 14 Mar 2009, 00:36

Naravno, i dalje stojim iza toga da ste Vi, kolege sa i na ovom forumu (moram da izuzmem zlaju Very Happy ) prepošteni i preiskreni za tu priču...

Ja sam se obratio KOLEGAMA na forumu A ne svima na forumu. A smajli je smajli.
Nisam pricao o postenju... ni o ostalima na forumu.
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Da se nadovezem

Počalji od Moravac Sub 14 Mar 2009, 08:22

Bio Zlaja posten ili ne (ne poznajem ga), njega sindikalna prica ne zanima, ljudi! To je nasa stvar(ne mislim na Koza nostru). Malo sam se raspitao sa strane o tom sindikatu i iskreno mislim da ta prica nije za nas. Da mi pravimo neku svoju organizaciju i da izaberemo ljude koji stvarno rade ovaj posao kako treba i znaju problematiku. Kolege koje rade 2 sata dnevno a ostalih 8 kukaju kako nema posla, nisu pouzdani, znate valjda zbog cega.
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Blackshadow Sub 14 Mar 2009, 08:29

Tako je Moravo ... Wink
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od jerotije318 Sub 14 Mar 2009, 08:45

Kolege koje rade 2 sata dnevno a ostalih 8 kukaju kako nema posla, nisu pouzdani,
E bas takvi i vole da pametuju kako i sta treba da se radi Rolling Eyes
Znaju kako treba a sami tako ne rade Very Happy
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Fotelja, pa sad roleri?

Počalji od zlaja Sub 14 Mar 2009, 19:37

039 ::...ustvari istina je da bih imao, ali kako nisam bio kada je trebalo, uzdržaću se. Naravno, i dalje stojim iza toga da ste Vi, kolege sa i na ovom forumu (moram da izuzmem zlaju Very Happy ) prepošteni i preiskreni za tu priču... Možda tamo sede pošteni ljudi koji su voljni da nešto promene ali im ne ide...
Dragi Joco ja veoma volim zagonetke ali rekao bih da se u poslednje vreme malo slabije snalaziš.... Ti si na potezu, pravila znaš, treba matirati kralja? Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Beogradski sindikat 9801!

Počalji od zlaja Sub 14 Mar 2009, 19:52

Moravac ::Bio Zlaja posten ili ne (ne poznajem ga), njega sindikalna prica ne zanima, ljudi! To je nasa stvar.....
Jedini sindikat u Srbiji koji ima neku snagu je Beogradski sindikat, popularni hip-hop sastav sastavljen od jedanaest članova sa Dorćola....mani te se sindikata i prazne priče nego se učlanite u dobru i kvalitetnu taksi asocijaciju za početak, a ona će vam omogućiti da radite i zaradite! TO JE MOJ STAV! Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Moravac Sub 14 Mar 2009, 20:05

Drago mi je sto imate stav, to je bas lepo, cak sta vise Vas stav me jos vise inspirise da napravimo neku organizaciju! A sto se kvalitetne asocijacije tice, svi ste Vi jako daleko od toga!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Zokenzi Sub 14 Mar 2009, 20:11

Moravac ::...A sto se kvalitetne asocijacije tice, svi ste Vi jako daleko od toga!
Nažalost, ali to je bolna istina Sad
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Lako je iz mišije rupe hrabar biti....

Počalji od zlaja Sub 14 Mar 2009, 20:32

Moravac ::Drago mi je sto imate stav, to je bas lepo, cak sta vise Vas stav me jos vise inspirise da napravimo neku organizaciju! A sto se kvalitetne asocijacije tice, svi ste Vi jako daleko od toga!
Ništa lično moravac ali budi ljubazan pa nam bar reci ko si i u kojoj si trenutno taksi grupaciji?
Zokenzi ::Nažalost, ali to je bolna istina!
I za tebe isto važi, kad si tako siguran da umeš i znaš bolje... pa ti navali i uradi bar nešto. Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Moravac Sub 14 Mar 2009, 21:12

U misjoj rupi nisam, kao ni u Vasem udruzenju! Smatram da smo barem na ovom forumu, posto u zivotu nismo, svi isti. Kada bi Vam rekao da li sam clan i kog udruzenja, onda bi ispalo da sam pristrasan, a ne zelim da vodim vec poznatu polemiku o tome cije je udruzenje bolje i vece i uspesnije jer me to uopste ne zanima. Ne zelim, barem ne ovde, da se identifikujem i poistovecujem sa udruzenjem vec zelim da iznosim svoj stav kao taksista ovog grada. Zasto mislite da sam u rupi i da se bojim necega, pa ja Vas i ne poznajem? Pozdrav!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Zokenzi Sub 14 Mar 2009, 22:16

zlaja ::
Zokenzi ::Nažalost, ali to je bolna istina!
I za tebe isto važi, kad si tako siguran da umeš i znaš bolje... pa ti navali i uradi bar nešto. Pozdrav Zlaja Very Happy
Nigde nisam naveo da ja znam i umem bolje, nego sam rekao Nažalost, jer niko od Vas ne zna kada je dosta članova u Vašim udruženjima. Znam da svi vole novac, ali zar nije bolje napraviti jako udruženje u kojem bi bio optimalan broj članova i poziva, pa makar bilo i 500 članova (onda ne bi bilo mnogo ni 5.000 din/mesečno), a ne da se trkate ko je No1, a ko No2, a članovi čekaju po sat-sat ipo na svaku vožnju :?: Da ne pominjem ostale stvari, recimo da se stranke žale da ne mogu slušaju radio stanicu koja ih smara tokom čitave vožnje (mislim da nisu dužni da je slušaju) pa se pitam da li je neko od Vas planirao da modernizuje sistem predavanja vožnji (poput Nacionalnog taxija)? Ili recimo voleo bih da znam šta vlasnik bilo kog udruženja misli koliko ima članova sa turbinama u svom udruženju :?: Ili ........mogao bih ovako da navodim do jutra i zato sam podržao Moravca koji je napisao:"Da ste svi Vi daleko od kvalitetne taxi asocijacije!", a tebi Zlajo sve čestitke na ono što si postigao do sada, ali nažalost nisi odskočio od ostalih (normalnih) udruženja i očekuje te još mnogo, mnogo truda. Ali je bitno da si na pravom putu, a to dokazuje i ovo tvoje druženje sa nama iz mišije rupe! Pozdrav Zokenzi Very Happy
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Kad mačke nema...

Počalji od zlaja Sub 14 Mar 2009, 22:34

Moravac ::U misjoj rupi nisam...Zasto mislite da sam u rupi i da se bojim necega, pa ja Vas i ne poznajem? Pozdrav!
Nisam rekao da si miš a nisam rekao ni da si u rupi. Jasno je valjda da sam rekao da se na muci poznaju junaci.Uz sve to, dokle god sam ja ovde svama i ne krijem se iza nekog pseudonima kakav je moravac, paleolit, noody, ožaloščeni ili blackshadow, jasno je i da sam hrabar i sposoban! Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty 1 maj je blizu!

Počalji od zlaja Sub 14 Mar 2009, 22:37

Zokenzi ::....ali zar nije bolje napraviti jako udruženje u kojem bi bio optimalan broj članova i poziva, pa makar bilo i 500 članova (onda ne bi bilo mnogo ni 5.000 din/mesečno)
Pa zašto misliš da ja to upravo i ne radim? Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty uranak

Počalji od noddy Sub 14 Mar 2009, 22:52

simbolično, na praznik rada

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od noddy Sub 14 Mar 2009, 23:03

jasno je i da sam hrabar i sposoban!
bravo, srećan sam zbog tebe! a 'oćeš ti sad da postaneš predsednik?

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Moravac Sub 14 Mar 2009, 23:12

Oko identiteta i pseudonima vise ne zelim da mlatim i da se ponavljam jer mislim da sam bio jasan, a sto se tice kvalitetnih asocijacija, zelim da kazem da dok god kvalitet gradite na popustu koji MI dajemo iz svog dzepa, nema smisla pricati! Znam da Vam je nametnut i da ga niste zeleli, ali cinjenica je da postoji i da nas ubija u pojam! Kada ga ukinemo i svi imamo iste cene, kao sto je i bilo, onda cemo se takmiciti sa zadovoljstvom, dotle gospodo bolje da se ne hvalimo sa brojem voznji i "kvalitetom" jer vredja!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty 1. Maj je blizu

Počalji od Zokenzi Sub 14 Mar 2009, 23:39

zlaja ::Pa zašto misliš da ja to upravo i ne radim? Pozdrav Zlaja Very Happy
Pa možda radiš na GPS-u (ako je istina pozdravljam :cheers: ), a šta je sa ostalim stvarima :?: Iskreno mislim da sada trenutno nema razlike ko je u kom udruženju i da svi prolazimo približno isto tj. da su nam isti din/sat i din/km, a kada bi neko od Vas isplivao verovatno bi mu bila podugačka lista čekanja za ulazak u udruženje, ali Vas sve nažalost interesuje samo kvantitet, a ne i kvalitet taxi udruženja. Ja ne razumem zar nije bolje imati 500 članova koji rade, nego 700 koji sede po taxi stajalištima :?: Sa finansijske strane gledano 500 x 5.000 = 2.500.000 (sa tendencijom postepenog rasta) ili 700 x 3.000 =2.100.000 (sa tendencijom postepenog opadanja). Džaba nekom ako ima i 2000 članova, ako nema dovoljno posla za sve :no: Nadam se da ćeš da izvučeš od nas miševa i ponešto korisno nekrunisani kralju :king: Pozdrav Zokenzi Very Happy
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Paleolit Ned 15 Mar 2009, 00:52

...ja mislim da bi neko nadlezno ministarstvo stvarno trebalo ozbiljno da se pozabavi sa poslovanjem svih postojecih pruzalaca usluga (citaj samozvanih gazda), koji pruzaju te iste usluge nama taksistima.
...da vama ustanove neke standarde, kao sto ste se vi izborili da nama postave raznorazne uslove za obavljanje taksi delatnosti
...da vama smisle neki euro 4 standard sive metalik boje i da vam uvedu popust od 20 % na smenu, jerbo imacete vise clanova tjst nas taksista
...ustvari, prelice se casa sama uskoro ...znas kako, tanka je linija izmedju dobre i propale taksi asocijacije
...obrne se to ocas posla

p.s.
prepoznace se sam ...haha ...i opet ce toboz o uvredama, o cemu bi drugo
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Ko o čemu....

Počalji od zlaja Ned 15 Mar 2009, 08:33

Paleolit ::...ja mislim da bi neko nadlezno ministarstvo stvarno trebalo ozbiljno da se pozabavi sa poslovanjem svih postojecih pruzalaca usluga (citaj samozvanih gazda),....
Svako svoju muku gleda.... Dragi palamualeolitu da mi je da te vidim jednom kako stojiš u redu i plaćaš članarinu od 5000 dinara ....Siguran sam da si tada i tamo manji od makovog zrna!....Zato i volim ovaj forum jer ovde smo svi jednaki i ovde se pojedinci okuraže da kažu i ono što u najvećem ludilu nebi smeli da kažu u taksi udruženju ili na taksi pauzi. Da ponovim a neko to lepo i reče u priči o kreljevstvima...SVAKOM SVOJE! ....."Tuđe nećemo, svoje ne damo"
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od jerotije318 Ned 15 Mar 2009, 09:02

Da ponovim a neko to lepo i reče u priči o kreljevstvima...SVAKOM SVOJE! ....."Tuđe nećemo, svoje ne damo"
A ja dopisah u potpis.......
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od ozalosceni Ned 15 Mar 2009, 09:31

Neznam zasto mislis da ako sam sebi dao dao pseudonim ozalosceni,moravac ili.... nisam hrabar.A od koga bi se krio.I mislis da bi uzivo bilo kome rekao nesto drugo ili manje od ovog sto sam ovde napisao.A to sto sam ozaloscen pa tako se osecam nakon svega ovog sto se desava.Kad nam bude bolje promenicu i sinonim.I veruj mi da za mene postoji rec iza koje uvek stojim.A ne kao neki danas ovako sutra onako.Poz
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Paleolit Ned 15 Mar 2009, 11:15

...trebao bi ti bajo tjst zlajo da napravis forum (besplatan je) za vas ZF pa se tamo bavite vasom problematikom, a ne da ti nama ovde prosipas genijalne ideje o tome kako nama nije potrebna organizacija bilo koje vrste pa cak i sindikata...
...sta mislis o licencama, koja se prica krije iza toga ...aj progovori ali iskreno ...sta vam je u planu kada nam podele te licence, a? ...koliko cete im spustiti cenu, da bi ih otkupili malo po malo ...pa jednog dana da vam neko rinta za procenat, plus da vam plati da mu istu ustupite... ili smislili ste vec nesto
...mlogooo si osetljiv kada neko cacne u tvoj posao, a ti se mesas i utices na nas posao non-stop
...sto se tice
mojih 5000 dindzi, veruj mi da mi je kod tebe mojih 3500 skuplje jer bih manje zaradjivao kod tebe za isto vreme provedeno na ulici, a da ne pricam opet o vaucerima
...nemam nista protiv nekoga od vas licno, imam protiv svih vas ZF
...vas saka jada surujete, dogovarate i uslovljavate i na kraju krajeva upropastiste posao ovolikom narodu tjst 7500 + nekoliko hiljada
...tako je i sloba pametovao 10 godina i na kraju svi znamo kako je doslo do promena
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od ozalosceni Ned 15 Mar 2009, 11:31

E sad si gotov.Posto se neslazes sa zlajom sticice te strasni sud.
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Manji ste i od miša dragi moj palalelelelelemudi!

Počalji od zlaja Ned 15 Mar 2009, 11:38

Paleolit i ožalošćeni ::...tako je i sloba pametovao 10 godina i na kraju svi znamo kako je doslo do promena
...E sad si gotov.Posto se neslazes sa zlajom sticice te strasni sud.
Da vi znate o meni i Slobi samo 1% NIKAD sebi ne bi dozvolili toliki luksuz da me na ovaj način prozivate!!!!.. a ujedno ću vam i reći kukavice ste i foliranti čim ovako kulovski pretite!... A kako sam sada DEFINITIVNO shvatio da ste vi i vama slični samo da vas čovek u širokom luku zaobilazi neću vam više pružati priliku da me pljujete i ponižavate! Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Paleolit Ned 15 Mar 2009, 13:33

...hehe ...a jel, kad god ti neko cacne u dvoriste odma su u pitanju uvrede i pretnje
...kad nekome hoces da kazes da palamudi onda mu to i reci a ne:

zlaja ::Dragi palamualeolitu...
...kako da ja tebi duhovito umotam ...evo npr. ...zlaja dve reci jaja
p.s.
odoh ja na neko vreme posto ce me banovati
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od to je to Ned 15 Mar 2009, 14:55

Vidim ja da ce ovde metla morati da radi.
Pa da li ste vi svi normalni :!: razbacujete reci jedan na drugoga ko mala deca, neverovatnoje na koji nacin se sabotira bilo kakva zdrava prica. Citam postove i pitam se sta nama treba, :?: nije ni cudo sto nema nikog ovde od drugih vlasnika udruzenja jer ih mi svojim frustriranim pisanjem oteramo, sto oni moraju to da trpe i ja da sam na njihovom mestu ne bi pricao sa svima nama.
Pa imaju oni pametnija posla nego da se dopisuju sa nama.

Evo imam predlog svi vi koji ste mnogo elokventni i mislite da ste mnogo pametni ajde predlozite nesto i stanite na celo kolone.
Svi se krijete iza nekih svojih ideja ali kad treba nesto da preduzmete nigde vas nema.
Po pisanju vidim da ovde ima dosta ljudi koji su zavrsili neke velike skole sto to svoje znanje i iskustvo ne iskoristite u vise ciljeve.
Sta vasa rec koja se zavrsava ovde i nikome ne znaci nista ne postane malo jaca na pravom mestu.


Ja kad sam pozeleo da kazem nesto Zlaji ja sam otisao pravo kod njega i rekao mu sta mislim licno a nisam se krijo iza ovoga i onoga ( sto nije zabranjeneo ) ali molim vas sta mi svi imamo od toga sto ce mo vredjati ovde jedni druge.
Prosto je neverovatno kako postepeno sve teme budu minirane pametnim predlozima koji nisu ostvarivi ali su zato lepi za oko i usi.
Stvatno strasno

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Sta reci

Počalji od to je to Ned 15 Mar 2009, 15:54

Jos jedna sitnica juce i danas registrovano je novih 6 clanova i sta ce oni reci o nama ovde. Stvarno nema smisla ako imate neku akciju daj te nesto organizujete ako ne nemojte siriti demagogiju i terati nove clanove u bedak da ne smeju nista da napisu jer ce biti isprozivani na prvom koraku.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od taxi manijak Ned 15 Mar 2009, 18:32

Pa šta reci? Sada nam i ne treba poskupljenje jer ako se ne varam 5000 dinara je vec prihvacena nadoknada za RF u Pink taksiju! Pozdrav Zlaja Very Happy[/quote]
More trebali bi mi taxisti da se skupimo i da vas sve vlasnike frekvencija pojurimo motkama,jer nijedan od vas ne misli o nama nego samo na svoju zadnjicu....podizete smene kako vam se cefne...uvodite popuste....jos malo pa cete nam jos nesto smisliti,...mozda da nesmemo da pricamo medju sobom na ulici da bi mogli svasta da radite.....Odlicna vam je ta logika ,kao sto je Hitler imao "ZAVADI PA VLADAJ" i onda mozete da radite sta hocete samo u vasem interesu a mi da se snalazimo kako znamo i umemo.
MOre sram vas sve bilo TZV "vlasnici udruzenja"!!!!!
taxi manijak
taxi manijak
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 10
Location : Brace Jerkovic
Datum upisa : 04.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od noddy Ned 15 Mar 2009, 19:03

izvini, jel si napravio forum za nas ili....?
pa čekaj da kažemo nešto onda! ne znam zašto imaš problem sa tim da čovek odgovori kako hoće ako je isprovociran? pa naj nekonstruktivniji dijalozi su upravo sa zlajom! on čovek nije iz naše priče koliko god izgledalo da jeste i koristi TVOJ forum u svoje svrhe i kad isprovocira prvi, svi ostali budu krivi osim njega.

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od to je to Ned 15 Mar 2009, 19:42

Forum i jeste prvenstveno da se druzimo ali nije selektivan imali smo ovde i ostale, bio je ovde i Misa ALo, pa je bio Ljuba Lux, imate i Armusa imate i novinare iz Blica i g. iz sekretarijata da ga ne imenujem ali njih nema da napisu nesto citaju i smeju nam se.
Sta mi radimo ko mala deca kad nema nijednog onda se cimamo medjusobno ko babe kad se pojavi Zlaja onda po njemu jer normalno njegovo pisanje ne moze da bude u nasem interesu. Forum nije diskrinimacija pojedinaca i ako koristi Zlaja u svoje svrhe pa jel to zabranjeno ali siguran sam da se nije nesto obogatio od foruma ALI za sta ga mi koristimo sta smo mi postigli i sta mi hocemo. Svaki drugi post je ma moramo da se skupimo za ovo ili ono pa evo ajde jedan od vas da zakaze bilo gde u gradu prvi lep dan da sednemo da popijemo kafu nemora javno na PM i da vidimo ko ce doci i koliko zeli da budemo konstruktivni.

Zadnjih 10 godina nam je proslo u mnogo price malo rada.
Sledecih 10 godina necemo ni docekati na taxiju jer ce nas pregaziti mladji i brzi koji ce raditi za platu + baksis i bice srecni sto imaju posao a mi ce mo biti koleteralna steta.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Politika

Počalji od Zokenzi Ned 15 Mar 2009, 20:33

Ne znam da li je neko već kačio ovaj link (pošto je od prošle godine), ali nije na odmet ponovo ga pročitati! Šta bi tek sada pisali o nama :?: :?: :?: Embarassed Stvarno kao mala deca! Zlaja voli svakome da "spusti", a kada mu vrate istom merom onda se ljuti :!: :?: Ja jednostavno kada vidim da sa nekim nema razgovora, ne čitam uopšte njegove postove, ne odgovaram mu i za mene ne postoji! Ja lično mislim da nikoga nikada nisam uvredio na ovom forumu i ne vidim razlog da recimo Zlaja ili Paleolit ili već neko treći ne polemiše sa mnom ili da napušta druženje sa nama ovim putem :?: :?: :?: Puno pozdrava svima na forumu od Zokenzija Very Happy Evo i linka:
http://www.politika.rs/rubrike/Beograd/Svadja-taksista-i-na-Internetu.lt.html
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Zlajo

Počalji od Zokenzi Ned 15 Mar 2009, 21:07

zlaja ::... A kako sam sada DEFINITIVNO shvatio da ste vi i vama slični samo da vas čovek u širokom luku zaobilazi neću vam više pružati priliku da me pljujete i ponižavate! Pozdrav Zlaja Very Happy
Sada verovatno razumeš zašto drugi vlasnici nisu imali hrabrosti ili želje da se druže ovde sa nama! Ranije sam mislio: Jadan ovaj Zlaja svi ga napadaju, a sada vidim da uvek daješ povoda za to i još uz to voliš svakome da nametneš da jedini znaš šta radiš i da su svi ispod tebe, a to nije u redu sa tvoje strane, a isto tako i kolege preteruju jer si jedini vlasnik ovde i sav gnev na ova nesrećna vremena usresređuju na tebe. Ti odlučuješ da li ćeš bojkotovati neke članove foruma ili ceo forum i da li ćeš u daljem pisanju nivo komunikacije svesti na normalan nivo, jer svako od nas najbolje radi svoj posao onako kako može i ume, a interesi nam NAŽALOST nisu isti! Puno uspeha u daljem radu Zlaji i svim starim i novim učesnicima foruma želi Zokenzi Very Happy
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Ništa, ništa...

Počalji od 039 Pon 16 Mar 2009, 00:41

zlaja ::Dragi Joco ja veoma volim zagonetke ali rekao bih da se u poslednje vreme malo slabije snalaziš.... Ti si na potezu, pravila znaš, treba matirati kralja? Pozdrav Zlaja Very Happy
Gužva ti je ovde i bez mene...Uglavnom, drago mi je da pratiš ... Rolling Eyes.
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od to je to Pon 16 Mar 2009, 03:05

Zokenzi ::Ne znam da li je neko već kačio ovaj link (pošto je od prošle godine), ali nije na odmet ponovo ga pročitati! Šta bi tek sada pisali o nama :?: :?: :?: Embarassed Stvarno kao mala deca! Zlaja voli svakome da "spusti", a kada mu vrate istom merom onda se ljuti :!: :?: Ja jednostavno kada vidim da sa nekim nema razgovora, ne čitam uopšte njegove postove, ne odgovaram mu i za mene ne postoji! Ja lično mislim da nikoga nikada nisam uvredio na ovom forumu i ne vidim razlog da recimo Zlaja ili Paleolit ili već neko treći ne polemiše sa mnom ili da napušta druženje sa nama ovim putem :?: :?: :?: Puno pozdrava svima na forumu od Zokenzija Very Happy Evo i linka:
http://www.politika.rs/rubrike/Beograd/Svadja-taksista-i-na-Internetu.lt.html

Zokenzi sta mislis ko je sredio da politika pise o forumu.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Politika

Počalji od Zokenzi Pon 16 Mar 2009, 17:57

Ko je sredio :?: Ti :?:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty HVALA TI ZLAJO

Počalji od Dejan_113 Pon 16 Mar 2009, 17:58

zlaja ::
Moravac ::U misjoj rupi nisam...Zasto mislite da sam u rupi i da se bojim necega, pa ja Vas i ne poznajem? Pozdrav!
Nisam rekao da si miš a nisam rekao ni da si u rupi. Jasno je valjda da sam rekao da se na muci poznaju junaci.Uz sve to, dokle god sam ja ovde svama i ne krijem se iza nekog pseudonima kakav je moravac, paleolit, noody, ožaloščeni ili blackshadow, jasno je i da sam hrabar i sposoban! Pozdrav Zlaja Very Happy
Mnogo ti hvala. Evo vec duze vreme meni niko nije uputio takav kompliment. Evo, ja se neskrivam i hvala sto si rekao da sam HRABAR i SPOSOBAN. Eh, samo kada bih ja bio malo veci radnik...

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od to je to Pon 16 Mar 2009, 19:18

Zokenzi ::Ko je sredio :?: Ti :?:

Ma gde ja, ko mene zna.
G. Zlaja
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Znao sam...

Počalji od Zokenzi Pon 16 Mar 2009, 19:29

...čim je on dao izjavu u članku moglo se i pretpostaviti. Nego ti pitaš, pa rekoh hoćeš da se pohvališ!?
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Ko se krije bolje da ga nije!

Počalji od zlaja Pon 16 Mar 2009, 19:36

Dejan_113 ::...Evo, ja se neskrivam i hvala sto si rekao da sam HRABAR i SPOSOBAN. Eh, samo kada bih ja bio malo veci radnik...
NARAVNO, ja to kod tebe i cenim, ne kaže se badava: Ko se krije bolje da ga nije! A naravno da ne ispadne da sam se ja uplašio od žalosnih i sakrivenih.... reći ću vam da je danas tačno 4 godine pune borbe za pravdu na aerodromu. Malo je falilo da danas počne razmotavanje klupka.... ali ne lezi vraže još par ovakvih sastanaka kao danas i lopovima i šljamu je odzvonilo. Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Dejane ako se ne varam pre neki dan si uštinuo 4 vožnje za kratko vreme....biće i od tebe nešto.

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Moravac Pon 16 Mar 2009, 19:57

Mozemo li da dobijemo malo detaljnije informacije?
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 4 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu