Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taxi predstavnik

+29
bodi
popers
Delphy
maradona
Simke S.H.7
struja
taxi manijak
Amerikanac
Blackshadow
Wolf
Paleolit
taxi -ja
Alhemicar
Dejan
Dejan_113
Moravac
bobrda
noddy
zlaja
ozalosceni
neobavešten399
as
Slave
Zokenzi
039
tomovicbgd
VENELUME
to je to
jerotije318
33 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Za koga bi ste eventualno glasali da Vam bude predstavnik ?

Taxi predstavnik - Page 3 Vote_lcap4%Taxi predstavnik - Page 3 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Taxi predstavnik - Page 3 Vote_lcap44%Taxi predstavnik - Page 3 Vote_rcap 44% 
[ 12 ]
Taxi predstavnik - Page 3 Vote_lcap52%Taxi predstavnik - Page 3 Vote_rcap 52% 
[ 14 ]
Taxi predstavnik - Page 3 Vote_lcap0%Taxi predstavnik - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 27
 
 

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Zokenzi Sub 07 Mar 2009, 20:09

Jerotijeva razmišljanja u zadnje vreme me zabrinjavaju!? A taman sam glasao za njega kao našeg predstavnika scratch
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od jerotije318 Sub 07 Mar 2009, 20:43

Kolega, budi ti nas predstavnik i ja cu od srca glasati za tebe.
Ni ja ne znam kako izgleda taj covek AB, niti me interesuje ali znam da nas je zadnju deceniju vodio u sunovrat sto se tice taxi sluzbe i to ne mogu da zaboravim. Cuo sam da je skoro izjavio u medijima i to vrlo realno kakvo je stanje u taxi sluzbi i sta sve ne valja ali KO GA JE OVLASTIO DA U NASE IME DAJE IZJAVE ? On moj predstavnik nije niti ce biti.
Ja ne zaboravljam tako brzo ovu deceniju i desavanja kao Vi. Mozda mi je to mana jbga......
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Slave Sub 07 Mar 2009, 21:08

taxi -ja ::

Crni Jerotije zasto tako mislis da svi dele misljenje sa tobom .
Мислим да Јеротије није мислио ништа лоше. Чињеница је да је на таксију задњих 10 година прилично лоше а исто тако је чињеница да је поменути господин представљао нас таксисте у том периоду и логично је да га људи не воле :no:
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Blackshadow Sub 07 Mar 2009, 21:40

Xe xe, ja ga poznajem licno...meni je ok lik, valjda zato sto ga poznajem Wink
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Slave Sub 07 Mar 2009, 21:46

Ја немам ништа лично против господина АБ само сам уопштено рекао да не могу људи да га цене када нам је лоше свима на таксију.
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od noddy Sub 07 Mar 2009, 21:50

apsolvirali smo bre i a. i b. aj' dalje! vreme je za ostatak adcede (azbuke).

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Moravac Sub 07 Mar 2009, 21:57

Kad meni nesto ne valja, auto, bicikl, zena, udruzenje, frizura ili bilo sta, uzmem lepo pa promenim! Bez mnogo kukanja i zavijanja ne trazim krivca samo promenim! Pustite coveka na miru, verujem da su mu namere bile dobre ali isto tako verujem da mu nije bilo lako sa nama taksistima! Neznam ga licno pa ako gresim mnogo se izvinjavam.
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty ZAŠTO?

Počalji od 039 Ned 08 Mar 2009, 00:00

zlaja ::
Moravac ::.... mozda u LUX-u ILI PINK-u ne bi ni bio primljen!
Pa naravno da ne bi bio primljen, ali da li ste se upitali zašto?
Pozdrav Zlaja Very Happy
Malo sam okasnio ali ipak očekujem odgovor...
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Paleolit Ned 08 Mar 2009, 00:58

zlaja :: Ja se, za razliku od drugih gazda, uopšte ne stidim što sam to što jesam i naglasiću ti da se potpuno slažem sa narodnom: S kim si takav si! Pozdrav Zlaja Very Happy

...ma najgore je što se niko od vas ne stidi, ne stide se ni ovi ostali ne brini ...vi ste se samo slučajno zadesili da ne kažem zalutali u ovaj posao sa nama taksistima, pa sada malo eksperimentišete sa nama
...te taksi blokovi, kod vas valjda vaučeri koje ne možeš da naplatiš
...te članarine već dva meseca 5 hiljada, navodno zbog dizanja cena taksi usluga
...te neke specijalne formule za izračunavanje cena taksi usluga (nadam se da će jednog dana i vama neko da smisli tu magičnu formulu da vam sračuna koliku ćete članarinu moći i za šta da naplaćujete)
...o popustima da ne pričam, isšetaše vas trudnice ko nikog, bruka (odveze se za dvesta dindži, izađe pa opet pozove poslovni da je odveze za sledećih dvesta...)
...pa noću da se radi po prvoj tarifi
...ma mislimmmm ...bolje da stanem, jer stvarno treba biti genije pa smišljati sve ovo

...na tvoje tumačenje da je uvreda to što niste vlasnici nas taksista več zakupci tih frekvencija ne mogu da nađem adekvatan odgovor, možda neko od kolega uspe da odgovori


...i na kraju, posle A.B. ide M.A. ko je taj? onaj prvi sa pravim, korisnim i validnim informacijama se bar pojavljuje na malim ekranima, a ovaj drugi? kako izgleda, zna li neko?
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Volim ovaj forum, jer mi pokazuje put kojim "ne" treba ići!

Počalji od zlaja Ned 08 Mar 2009, 04:51

Paleolit ::...ma mislimmmm ...bolje da stanem, jer stvarno treba biti genije pa smišljati sve ovo...
Genije iz Kenije! Kad budeš prelazio u 9801, samo kaži par citata iz ovog tvog posta, i biću blagonaklon.... volim jaku opoziciju to mi daje inspiraciju. Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od ozalosceni Ned 08 Mar 2009, 09:28

Nemoj tako pa i nije bas da volis opoziciju mislim u svojim redovima.To su oni razmazeni taxisti mislim da ih tako zoves.Kojima kazes da nema sta da traze u tvojoj firmi i da ih drugi zeljno iscekuju.Jel firma sa opozicijom nikad nece biti savremeni tim uigranih profesionalaca.Mnogo se ljutis.Ovakvi komentari te isteruju iz takta.Sigurno ces ti ves smisliti kao to nije istina i sta vec ali to se vidi.A i staces kad si ti jedini vlasnik koji je ovde sa nama.Ko zana kako bi drugi prosli.Pa ih ovom prilikom molim da ne prate ovaj forum kao posetioci nego da nam se pridruze.Da i oni daju neki komentar
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Nije reč o razmaženosti nego o nerealnosti!

Počalji od zlaja Ned 08 Mar 2009, 10:08

ozalosceni ::Nemoj tako pa i nije bas da volis opoziciju mislim u svojim redovima.To su oni razmazeni taxisti mislim da ih tako zoves.Kojima kazes da nema sta da traze u tvojoj firmi i da ih drugi zeljno iscekuju....
Kako je jasno da je lako samo kritikovati i pametovati, zamoliću vas da mi odgovorite na par pitanja:
1.) U decembru mesecu vozači 9801 doneli su preko 4 500 000 dinara vaucera.... pa ko je to mogao da isfinansira?
2.) U ovoj godini vozimo vaucher vožnje bez popusta i u 100% slučajeva isplaćujemo ih do 01 u mesecu. Da li je to tačno?
3.) Sa jučerašnjim danom u neisplaćenim vaucherima ima 204 000 dinara i to je sve raspoređeno samo na 30-tak kolega. Da li je moguće da taksisti nemaju strpljenja i poverenje u svoju taksi asocijaciju pa ne mogu sačekati naplatu vauchera do 30 dana?
4.) Kolega sa najvećim neisplaćenim dugom sl 442 ima oko 43 000 dinara. Pita te li se da li je sve te vožnje dobio na regularni tel. poziv ili na direktan tel. poziv? Da li je možda moguće da kolega koji nije više kod nas, vozi i dalje te vožnje a on sl 442 ih samo naplaćuje?
5.) Da li sve kolege u beogradskom 9801 imaju zaštićenih 300 dinara i da li samo na osnovu toga imaju mesečnu uštedu i do 5000 dinara?
6.) Da li je beogradski 9801 jedina taksi asocijacija koja dozvoljava izlazak iz mreže u bilo kom danu u mesecu i vraća plaćenu članarinu?
7.) Da li i jedna jedina taksi asocijacija u gradu poznaje termin refundacija iznosa od 1300 do 1600 dinara od ili do aerodroma?
8.) I za kraj da li sam ja stvarno budala zato što sam prošle godine, za refundacije trudnicama od 200 dinara, dopunio đžepove taksista sa 46000 evra.
Molim cenjene forumaše da mi odgovore kratko i jasno na gornjih 8 pitanja. Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od ozalosceni Ned 08 Mar 2009, 10:28

Sve si potpuno u pravu osim onoga pod 8.Nemoj tako.Nisi ti napunio dzepove taxista za 46000e jel je svako od nas to zaradio.Jedino si napunio dzepove stranaka one su te koje su profitirale.A i ja bi se ljutio jel su nas zato i zvale a nijedna nije rekla ni hvala.A sto se vaucerckih voznji tice ti oko 6000-7000 koliko imam za mesec dana plus refundacija od aerodroma me uopste ne spasava lakse mi je da dodjem na kraju meseca i izregulisem ko kome sta dodje nego da trcim u firmu posle svake voznje.Razliciti su ljudi i njihove potrebe.A za onih 300 zasticenih din svaka cast.I jos jednom nisi ti nama dao nista kroz trudnice ili refundacije nego musterijama.Svaku svoju voznju sam posteno odvezao zaradio koliko sam zaradio ali mi nemozes reci da si mi ti ni bilo ko drugi napunio dzepove.
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od ozalosceni Ned 08 Mar 2009, 10:37

I opet se ljutis.Nemo bre nije zdravo utice na lepotu.
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Paleolit Ned 08 Mar 2009, 12:40

zlaja ::
Paleolit ::...ma mislimmmm ...bolje da stanem, jer stvarno treba biti genije pa smišljati sve ovo...
Genije iz Kenije! Kad budeš prelazio u 9801, samo kaži par citata iz ovog tvog posta, i biću blagonaklon.... volim jaku opoziciju to mi daje inspiraciju. Pozdrav Zlaja Very Happy

...pa koliko sam ja čuo desila se neverovatna stvar, slučajnost ...prosto neverovatno
...kad je nama u pinku podignuta smena na 5000 dindži, od tog trenutka je za ulazak u 9801 bilo potrebno imati preporuku dvojice kolega sa dužim stažom u istom ...i naravno 9 hiljadarki unapred

...neverovatno kako se tebi javlja ...mislim na tajming, pasulj i to ...ili su ipak dogovori u pitanju? ...ja bih rekao da je u pitanju ovo drugo

p.s.
žao mi je što nisam prešao kada ste davali besplatno one gps uređaje
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od noddy Ned 08 Mar 2009, 17:02

sve je to tržišna utakmica, na produžetke i sa "ćoravim" sudijom!

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Zokenzi Ned 08 Mar 2009, 17:12

Moje mišljenje je da za vaučere i taxi blokove MORA biti novca u svakom trenutku, a vlasnici RF o tome moraju da vode računa kada sklapaju poslove i ugovore, a na taxistima je da odluče kada će da naplate ili će to prebiti kroz članarinu (koliko znam i u tom pogledu je Pink No1). I kao što je Ožalošćeni rekao NAŽALOST samo ZLAJA razmenjuje mišljenja i druži se ovde sa nama (na obostranu radost i korist), dok ostali samo čitaju forum i izvlače ono što ih zanima.
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Slave Ned 08 Mar 2009, 17:35

Zokenzi ::dok ostali samo čitaju forum.
Нажалост...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od jerotije318 Ned 08 Mar 2009, 19:09

Moje mišljenje je da za vaučere i taxi blokove MORA biti novca u svakom trenutku, a vlasnici RF o tome moraju da vode računa kada sklapaju poslove i ugovore
Slazem se iako meni licno to nije bitno.
Kada sam odlazio iz 9801 imao sam u vaucerima nekih 4.200 din. Trenutno nije bilo novca ali mi je simpaticna i sarmantna sekretarica Dragana u zakazanom datumu sve posteno isplatila. Nisam ni malo sumnjao :no:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Moravac Ned 08 Mar 2009, 19:32

Analizirajuci ovih 8 pitanja, mogu da zakljucim da je 9801 pun problema kojih u vecini drugih asocijacija nema! Ova pitanja demantuju sve one hvalospeve o vama koje sam procitao u poslednje vreme i mogu samo da kazem da je dobro sto nisam vas clan. Takodje vidim, da dobar broj kolega nije zadovoljno "boravkom" u gore navedenu firmu sto jos jedanput govori da kvantitet ne znaci i kvalitet! To je moj komentar na 8 pitanja, nadam se da nikog nisam ovim uvredio.
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od to je to Ned 08 Mar 2009, 21:53

Moravac ::. Takodje vidim, da dobar broj kolega nije zadovoljno "boravkom" u gore navedenu firmu sto jos jedanput govori da kvantitet ne znaci i kvalitet! To je moj komentar na 8 pitanja, nadam se da nikog nisam ovim uvredio.

Odakle ti to da su ljudi nezadovoljni, vec sam napisao u jednom postu ne moze da bude idealno.

Moravac ne znam u kom si udruzenju ali recimo, znam pouzdano da kolege u Pinku su mnogo nezadovoljne ogromnim brojem taxista, preterano velikom clanarinom.
U BTV je mozda problem sa naplatom vaucera u svako doba dana ali ono sto se jedan taxista preveze na vaucer u pinku za mesec dana to se u BTV preveze za 4 dana.

I u opste ne vredjas samo nagadjas.


Poslednji izmenio to je to dana Sre 11 Mar 2009, 08:28, izmenjeno ukupno 1 puta
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od ozalosceni Ned 08 Mar 2009, 22:11

Ja sam u btv I osim zlajinih novotarija ostalo je ok cak i bolje nego u drugim firmama uzmi samo zasticenih 300din a i smena je prihvatljiva i ko i malo ozbiljnije radi smenu i telefone placa od refundacija i vaucera jos kad je bilo goriva ostelo bi i za pola rezervoara makar.
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od to je to Ned 08 Mar 2009, 22:18

Tako je ozalosceni, najace je bilo kad se moglo sipati gorivo i sto je najbolje dok je bilo goriva skoro niko nije kukao za vaucere. Pravi problem oko tih vaucera je nastupio kad je nestalo goriva na pumpi.

Taxi predstavnik - Page 3 3dsmiles216 za tim vremenima
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od ozalosceni Ned 08 Mar 2009, 22:19

A nema razloga da se bilo ko od nas vredja pa tusmo da bi se druzili i malo caskali.

Eto zlajo resenja za vaucere.Goriva narodu daj.Znam da je bilo onih koji su se zalili na kvalitet ali nikad se nemoze svima ugoditi bitna je vecina
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Meni licno

Počalji od Moravac Ned 08 Mar 2009, 23:44

bi smetalo te stalne promene i novotarije u vezi nacina rada, a vidim da nisam jedini. Ali dobro, verovatno da sam stekao pogresan utisak. Ne sumnjam da ima i dobrih stvari kao sto je marketing, za to skidam kapu. Pozdrav!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Problem je u naplati

Počalji od Dejan_113 Uto 10 Mar 2009, 20:41

Iskreno ja sam pisao ovde Zlaji sve i svasta, ali je VELIKI problem u Srbiji naplata potrazivanja izmedju firmi. Siguran sam da i Zlaja ima probleme prilikom naplate vaucera od firmi kopje koriste uslugu. Evo, opet u javnosti spominju mogucnost da firme naplacuju medjusobna potrazivanja putem razmene robe umesto novca, tako da je sasvim jasno koliko problema svi imaju.

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od jerotije318 Uto 10 Mar 2009, 20:45

Bilo bi ok da mogu vauceri da se nekako kompenzuju pri kupovini u Tempu ili Metrou. U tom slucaju bi se tukli za svaku voznju [a i sad to cinimo]
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Rekoh Vam ja

Počalji od Moravac Uto 10 Mar 2009, 23:02

da ce mo da vozimo za jaja, krompir, brasno itd.!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Od sutra u 12h ponovo radi 9801 evrodizel pumpa!

Počalji od zlaja Uto 10 Mar 2009, 23:35

ozalosceni ::Eto zlajo resenja za vaucere.Goriva narodu daj.Znam da je bilo onih koji su se zalili na kvalitet ali nikad se nemoze svima ugoditi bitna je vecina
Snabdevanje i kvalitet su ponovo stabilizovani i sutra ujutru nam stiže gorivo.
Isključivo ćemo kupovati Evro 5 dizel koji obezbeđuje optimalnu snagu motora i doprinosi zaštiti životne sredine. Prema JUS EN 590 standardu Evrodizel, sadrži ne više od 10 ppm sumpora (10 mg po kilogramu). Cena će biti 2 do 3 dinara jeftinija nego na drugim pumpama. Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Znam da će zli jezici reći da sam ponovo naručio gorivo samo zbog joce 039 koji me je isprozivao za neredovnu isplatu vauchera..... ali nije tako nastavljamo gde smo stali pre par meseci!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Svaka cast !!!!!!

Počalji od taxi -ja Uto 10 Mar 2009, 23:47

Nista drugo nego svaka cast !
Zlaja :king:
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty I ako nema veze...

Počalji od 039 Sre 11 Mar 2009, 00:00

pozdravljam :cheers:
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od jerotije318 Sre 11 Mar 2009, 07:33

Svaka cast Zlajo :cheers:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od to je to Sre 11 Mar 2009, 07:38

[quote="zlaja"]
ozalosceni ::. Cena će biti 2 do 3 dinara jeftinija nego na drugim pumpama. Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Znam da će zli jezici reći da sam ponovo naručio gorivo samo zbog joce 039 koji me je isprozivao za neredovnu isplatu vauchera..... ali nije tako nastavljamo gde smo stali pre par meseci!

Evo i ja pozdravljam vidim da ce da mi rezervoar bude pun danas.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od jerotije318 Sre 11 Mar 2009, 08:21

Mogu li ja da sipam na tvoj racun pa cemo prebiti :lol:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od to je to Sre 11 Mar 2009, 08:33

Video sam pre neki dan tvoju tablu u kancelariji, verovatno si i dalje dobro dosao.

To bi bio transfer godine.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od jerotije318 Sre 11 Mar 2009, 08:57

Sumnjam.
Osecam da je Zlaja malo ljut na mene. Ja na njega nisam. On je Taxi predstavnik - Page 3 K020covek, korektan, posten......
Stvarno tako mislim Taxi predstavnik - Page 3 K025
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Pa koliko Vas...

Počalji od 039 Sre 11 Mar 2009, 11:52

ima tih papirica? (u papiru)
dugo se skupljalo.


Poslednji izmenio 039 dana Sre 11 Mar 2009, 14:10, izmenjeno ukupno 1 puta
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty monopol ili put kojim se redje ide

Počalji od bobrda Sre 11 Mar 2009, 13:39

Ja čuo da imaju puno.Mogu da kupe piccadilly skver,get of jail i tax free card!
Da se ipak držimo teme,gorivo sipa kolega 900 i na sva pitanja je dužan da odgovara sa osmehom,naročito po pitanju taxi predstavnika.Ako se neko predstavi da je sa foruma moćiće i da se slika sa njim
Šalu na stranu,svak čast BTV-u za brigu o svojim ljudima sunny
pozzz
bobrda
bobrda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 118
Godina : 52
Location : plavi most
Datum upisa : 15.03.2008

http://www.parrotafactory.com

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od ozalosceni Sre 11 Mar 2009, 13:48

Sta reci osim svaka cast.Sve pohvale. :cheers:
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Tako treba

Počalji od tomovicbgd Sre 11 Mar 2009, 16:16

...i naravno da i ja podrzavam dobre poslovne poteze i samo napred u dobrom pravcu.Malo smo izgleda promasili temu pa ajde da se vratimo na predstavnika tj.na Jerotija.Sutra vece cemo ga i zvanicno predloziti za naseg predstavnika(nadam se)

P.S. Cini mi se da je dragi nam Zlaja namerno izabrao bas ovu temu,da bi nam skrenuo paznju sa predstavnika na visoki kvalitet euro dizela??? scratch scratch scratch
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od jerotije318 Sre 11 Mar 2009, 18:02

pa ajde da se vratimo na predstavnika tj.na Jerotija.Sutra vece cemo ga i zvanicno predloziti za naseg predstavnika(nadam se)
Ma zaboravi to za sutra. Hajde prvo da vidimo kakav je taj sindikat, ko ga vodi, ko je birao clanstvo, sta su radili do sad...itd itd
Ja mislim da je vaznije da kolegama mi prezentujemo gde smo bili i sta smo pricali tako da se zna sta smrdi a sta mirise. Lako cemo zajednicki da planiramo buducnost.
Hvala svim kolegama koji su mi se prijavili da dolaze. Nadam se da nece da izmisle neki razlog da ne prisustvuju.

Pozdrav svima
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Amerikanac Sre 11 Mar 2009, 18:32

Jerotije,zasto sad pred tvije postavljenje za taxi predstavnika ti promeni ime u "mafija"
Amerikanac
Amerikanac
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 7
Godina : 69
Location : Miljakovac,kod Slona
Datum upisa : 05.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Stvarno brate Jero!

Počalji od Moravac Sre 11 Mar 2009, 18:42

Vracaj ime staro, pa zamisli da ja sad promenim ime u "Misispijanac", na sta bi to licilo!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od jerotije318 Sre 11 Mar 2009, 19:00

Postujem vecinu - VRACENO
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Svaka cast!

Počalji od Moravac Sre 11 Mar 2009, 20:08

Pravi covek na pravom mestu!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od tomovicbgd Sre 11 Mar 2009, 22:23

Ne krijemo se ni od koga niti se koga plasimo jer znamo da mislimo i postupamo ispravno!!!!

Da Bog da, da zazivi SINDIKAT taxi vozaca grada Beograda

I Jerotija za taxi predstavnika
ZIVEO JEROTIJE
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Wolf Sre 11 Mar 2009, 22:42

jerotije čestitam

Wolf
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 31
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od jerotije318 Čet 12 Mar 2009, 06:53

Od hvala nema nista ali ipak hvala do neba sunny
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Wolf Čet 12 Mar 2009, 18:57

samo ti kreni da nas predsavvljaš tamo gde treba ako možeš.

Wolf
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 31
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od tomovicbgd Čet 12 Mar 2009, 22:27

JEROTIJE JE NE ZADOVOLJAN I IZIRITIRAN DEMONSTRATIVNO NAPUSTIO SASATANAK
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taxi predstavnik - Page 3 Empty Re: Taxi predstavnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu