Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otpis kamata ............

+62
plavi
mikiilic
Specijal
fica
lektor
pizon
Velja
brada
pauk 523
ATILA NS 1020
bodi
microb
Musa
padobranac
Alhemicar
Moravac
mrgud
mirko
zzmegi
gagi187
BATICA 646
angelina
Pauk
struja
david
crveni taxi sive boje
Panco
VENELUME
miamilojevic
Zokenzi
Slave
robert
maradona
trg
boki705
Mapko
taxi4
nebojsa
djm1492
total_evil
039
bobrda
BOCKO 426
Marsel
Blackshadow
kiconix
zlaja
drdr
sonebg
propali taxista
Dejan
ramplinstinski
magnum
voja
brat saja
taxi -ja
777
ka5an
as
to je to
Nikola KV
jerotije318
66 posters

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od kiconix Uto 25 Nov 2008, 22:47

Ako ti je za utehu nisi jedini koji redovno placa. Ne znam sta da ti kazem, ja placam jer mi je lakse tako nego da se istovarim odjednom.
kiconix
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Location : bgd
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Sre 26 Nov 2008, 11:31

Otpis kamata ............ - Page 3 Magaracuu8
Otpis kamata ............ - Page 3 W607 I ja sam jedan od onih sto placaju redovno.....
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od Gost Sre 26 Nov 2008, 21:21

magnum ::stvarno mi nije jasno-jesam se ja izglupirao što redovno plaćam porez.Molim neko stručno mišljenje.Jel tu negde ona lepojka što joj uživam u avataru?(levo-desno,levo-desno,levo-desno,levo-des....). bounce

svi mi komentarisemo da smo ludi sto placamo porez, doduse meni sami skinu od plate ali to mi dodje isto...Ali mislim da nismo ludi, mi sada ne moramo glavu lupati gde naci 100.000 din ili vise...pa da je i 20.ooo mnogo je na ovu skupocu. Bar mirno spavam, ne brinem sta cu ako se razbolim, ili ne daj Boze moje dete...i placam i za penziju, neko ce da kaze da je to ludost, ko zna sta ce biti dok mi ne dodjemo do toga...ali bolje da mislim na vreme nego da kukam kasnije ili da razmisljam da li ce me neko dete prihvatiti i izdrzavati

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty bravo,

Počalji od magnum Sre 26 Nov 2008, 22:07

devojko,sasvim si u pravu,istu vodilju da ne kažem ideju ili rezone.Nada poslednja umire! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od 777 Ned 30 Nov 2008, 17:05

Gde si se bre ovo slikao?!!!
777
777
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 11
Datum upisa : 28.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od magnum Ned 30 Nov 2008, 17:19

koga pitaš za sliku? bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od taxi -ja Pon 01 Dec 2008, 18:50

Sada sam gledao Beogradsi TVprogram gost bila neka zena iz poreskog nisam sve cuo od pocetka ali najbitnije socijalno osiguranje se isto zamrzava do 2012 i ukoliko redovno placate i ono se otpisuje.Za porez nisam cuo i nije mi jasno sobzirom da se tu spominje zakljucno sa 31.12.2007.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od BOCKO 426 Pon 01 Dec 2008, 20:24

Neko je u predhodnom postu pitao da li sve dugove za pio-fond i ostalo mora da se plati i da li će ih računati u godine staža . Moj slučaj je sledeći. Nisam plaćao porez od 1992 do 2002 kada je nova vlast izašla sa ponudom reprograma. Prijavio sam se i u upravi prihoda su me uveli u reprogram s tim što su mi računali dažbine od 1997 do 2002 a predhodne su priznali i otpisali ali nije mi jasno da li zbog ogromne inflacije ili zato što sam kasnije čuo da sva dugovanja zastarevaju posle 5-7 godina. Inače plaćao sam dažbine 10 meseci i ponovo zapostavio jer u ovoj zemlji dužnici najbolje prolaze a ozbiljno razmišljam da im ni sad neplatim ništa iako je tekuća ponuda jako dobra....
BOCKO 426
BOCKO 426
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 56
Godina : 59
Location : Beograd
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty bocko moj

Počalji od magnum Pon 01 Dec 2008, 21:46

sve zavisi (po meni i mojim rezonima) koga imaš u kući ,tj koga hraniš,pojiš i lečiš!Ne verujem ja njima ni reči,znaš da samo sede i smišljaju na koji način da nam kad-tad izvuku lovu.Pa se bojim da ti ne zakucaju navrata.I ja sam bio u reprogramu ,završio sa tim isad im sve redovno plaćam. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od BOCKO 426 Pon 01 Dec 2008, 23:08

Neverujem im ni ja i zato neću da plaćam, a kad doću tada ćemo da smislimo nešto. Inače imam troje školaraca i ženu čija je plata 16000 dinara i uvek mi je draže da dam za decu nego za dažbine.
BOCKO 426
BOCKO 426
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 56
Godina : 59
Location : Beograd
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty dobri moj

Počalji od magnum Pon 01 Dec 2008, 23:37

očigledno si punoletan i sam odlučuješ,naravno.Od Boga ti zdravlje a naročito klincima.Ljubomoran sam ,ja ih imam samo dvoje!
bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Uto 02 Dec 2008, 15:00

Nek su ziva i zdrava deca obojici kolega Otpis kamata ............ - Page 3 K010 i ja imam kuci dva krokodila Otpis kamata ............ - Page 3 A040
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od taxi -ja Uto 02 Dec 2008, 16:58

E to je ono sto sam od pocetka pricao ko zna i iz kog razloga je uleteo u dugove. Ali postovani kolega BOCKO najiskrenije nebih ti savetovao da ispustis ovaj po meni POSLEDNJI voz jer cini mi se da ce posle toga biti velika citka u taksi sluzbi i veoma lako mozes da ostanes i bez taksi dozvole osim ako ne mislis vise da se bavis taksijem i imas rezervni plan (posao).
PS. Ja bih na tvom mestu to iskoristio i otplatio dugovanja jer i kod nas se desavaju cuda kad u onoj
TRULOJ AMERICI ljudi ostanu preko noci bez svega sto su godinama sticali sta da ocekujemo mi da nebude kasno posle affraid .
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty u pravu si tadžo

Počalji od magnum Uto 02 Dec 2008, 20:58

Bockavi jedan od uslova za licencu bi trebalo da bude i poresko dugovanje.Lično mislim da će to parče papira za mnoge od nas biti solidna zamena za penziju.Meni je to jedan od glavnih razloga što sam "ostao" u ovom poslu.Kad-tad moraće da se neke stvari iskristališu i ta licenca će biti validna.Samo treba malo ili malo više sačekamo.
Jutro će promeniti sve-ili se bar tako nadam.A nada umire poslednja.'Ebi ga,mora i nama jednom da krene! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od magnum Uto 02 Dec 2008, 21:00

magnum ::Bockavi jedan od uslova za licencu bi trebalo da bude i poresko dugovanje.Lično mislim da će to parče papira za mnoge od nas biti solidna zamena za penziju.Meni je to jedan od glavnih razloga što sam "ostao" u ovom poslu.Kad-tad moraće da se neke stvari iskristališu i ta licenca će biti validna.Samo treba malo ili malo više sačekamo.
Jutro će promeniti sve-ili se bar tako nadam.A nada umire poslednja.'Ebi ga,mora i nama jednom da krene! bounce
Jero,koliki su ti krokodili?
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Uto 02 Dec 2008, 22:03

Dovoljno veliki da ih tesko oblacim i pojim :lol: salim se, sin 16.5 a princeza skoro 9 god
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty cestitke

Počalji od magnum Uto 02 Dec 2008, 22:07

pozdravi,prelazim na onaj "svaštarski kanal " da se pojedinci ne ljute.Ima jedan što piše komunistički, pa da ne zavrišti i sve nas protera ili ne dajbože otera u...... bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty ....

Počalji od ramplinstinski Uto 02 Dec 2008, 23:26

magnum ::
Bockavi jedan od uslova za licencu bi trebalo da bude i poresko dugovanje.Lično mislim da će to parče papira za mnoge od nas biti solidna zamena za penziju.Meni je to jedan od glavnih razloga što sam "ostao" u ovom poslu.Kad-tad moraće da se neke stvari iskristališu i ta licenca će biti validna.Samo treba malo ili malo više sačekamo.
Jutro će promeniti sve-ili se bar tako nadam.A nada umire poslednja.'Ebi ga,mora i nama jednom da krene!


Samo da to kad tad ne bude za nekih 50 god. :no: :no: :no: ....a iz do sada vidjenog nece se iskristalisati ni tada bounce bounce bounce
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty terate me

Počalji od magnum Uto 02 Dec 2008, 23:38

da se ponavljam.Imam 52 godine i iz sve snage se nadam da ću doživeti da malko živim i živuckam od svoje prodate taksi licence.
bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Sre 03 Dec 2008, 16:47

Pre ce biti ona Erina pesma "i sve sto sam steko-potrosice neko" Very Happy
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty tu si batice

Počalji od magnum Sre 03 Dec 2008, 18:04

sto posto u pravu,imam i sina i ćerku.Jedino ću se potruditi da im malko pomognem, mislim u trošenju. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Sre 03 Dec 2008, 18:16

Nemoj da zapinjes u tom pomaganju, ljutice se :lol:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od BOCKO 426 Sre 03 Dec 2008, 21:34

Upravo to vam pričam u ovoj državi sve može pa čak i ako odluče za licencu i ako dugovanja budu uslov za to opet će dati neko odlaganje i neki popust. A iskreno da ti kažem odavno sam prestao da se plašim da će mi oduzeti dozvolu. Pa i ako je oduzmu otići ću u divljake kao i 30% ljudi sada. Za mojih 19 godina rada uvek su divljaci prolazili bolje. Nerazmišljaju o estetskom, dažbinama i raznim drugim sranjima. Pa čak i kad ih policija i inspekcija startuje prodju jeftinije nego ja...
BOCKO 426
BOCKO 426
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 56
Godina : 59
Location : Beograd
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od taxi -ja Sre 03 Dec 2008, 23:32

Tu si 100% u pravu ali opet se nadajmo da ce i ti manipulatori (inspekcija i policija) poceti da rade svoj posao pa skloniti divljake nebi li mi malo radili i zaradili .
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata a mozda i PIO.....

Počalji od bobrda Čet 04 Dec 2008, 01:26

Stanite na 22 taxi stanicu i pogledajte godiste bolesnika u mantilima.Nemoj neko pogresno da me shvati ali knjizica mora da se ima!Opet da objasnim i ja dugujem oko 2 somica i uzecu kredit da to sredim.Ovako se strecam kad neko zazvoni kao da sam neki kriminalac Shocked
bobrda
bobrda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 118
Godina : 52
Location : plavi most
Datum upisa : 15.03.2008

http://www.parrotafactory.com

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od 039 Čet 04 Dec 2008, 02:35

Kada smo kod divljaka, mozda bi svi vlasnici ili ,i mi sami trebalo da ulozimo po neki dinar i napravimo "reklamnu kampanju" a svi mi regularni okacimo kviska tamo gde mu je mesto, na krovu. onda, definitivno DIVLJACI ne bi imali nikakvu sansu. Slusam kolege, mrzi ih da odu da oglase ne vazecim izgubljenog, ukradenog kviska... U tom slucaju bi stranke znale ko placa ko ne, ko je posten ko ne...
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od 039 Čet 04 Dec 2008, 02:37

aaa verujem da ima ljudi koji od sve muke ne stizu da placaju porez, a kad se nagomila...pa ko bi ga onda placao...ima i onih drugih, ali verujem da je svakome svoja muka najteza...
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od total_evil Pet 05 Dec 2008, 16:49

039 ::Kada smo kod divljaka, mozda bi svi vlasnici ili ,i mi sami trebalo da ulozimo po neki dinar i napravimo "reklamnu kampanju" a svi mi regularni okacimo kviska tamo gde mu je mesto, na krovu. onda, definitivno DIVLJACI ne bi imali nikakvu sansu. Slusam kolege, mrzi ih da odu da oglase ne vazecim izgubljenog, ukradenog kviska... U tom slucaju bi stranke znale ko placa ko ne, ko je posten ko ne...

ma ne, ne, ne, neeeeee sinko taj avion nikad nece poleteti Evil or Very Mad , kako je moguce praviti "reklamnu kampanju" sa vlasnicima udruzenja kad ih isti (divljake) neguju i umnozavaju? Evo pitaj g.Zlaju on recimo ima njih cetvoro-petoro koji voze pod firmom "inbako". Ima i njih dvoje sto voze citroena pikasa sl.br. 686 ili 484 ili koji vec evo ispravice me...
Znazi to nije resenje problema, stranke i dalje ne znaju ko je regularan a ko DIVLJI i ko je posten a ko se samo takvim predstavlja Twisted Evil
total_evil
total_evil
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 179
Godina : 54
Location : zemun
Datum upisa : 04.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Kod nas NEMA DIVLJIH TAKSISTA dragi ZLOĆO!

Počalji od zlaja Pet 05 Dec 2008, 17:46

total_evil ::...Evo pitaj g.Zlaju on recimo ima njih cetvoro-petoro koji voze pod firmom "inbako". Ima i njih dvoje sto voze citroena pikasa sl.br. 686 ili 484 ili koji vec evo ispravice me...
Pored navedenih imamo još 699 divljaka ali dalje svakako ne primamo!
Broj je limitiran kao što vidiš. Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od ramplinstinski Pet 05 Dec 2008, 17:51

Skrenuli ste malo sa teme! bounce bounce bounce
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od taxi -ja Pet 05 Dec 2008, 18:56

Da li je neko bio ovih dana (od duznika) do opstine da vidi jesul poceli sa podnosenjem prijava za otpis kamate i koje je stvarno stanje i po kom principu rade sta je tacno od prica a sta netacno.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od propali taxista Pet 05 Dec 2008, 21:56

Bio sam prosle nedelje, jos nisu imali pravilnik, ali ono sto mi je rekao referent se poklapa u potpunosti sa jucerasnjim objasnjenjem u blicu. Konkretno, na dug od oko 600.000 trebao bih da platim do nove godine oko 400.000 da bi se otpisala kamata i zdravstveno osiguranje, ili do 30.06.09. za otpis 50% kamate. Nazdravlje. Obe varijante su mi nemoguca misija, jedino moze da me izvadi sedmica na lotou :cry: :cry: :cry:

propali taxista
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 11
Datum upisa : 12.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od Blackshadow Pet 05 Dec 2008, 22:19

Bio sam pre par dana, dobio sam stari i novi listing, razlika je u 10-ak hiljada...
...nisam platio 2008-mu a iz 2007. sam imao dug od nekih 6-7000din
Meni ne znaci skoro nista Wink
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od taxi -ja Pet 05 Dec 2008, 22:48

propali taxista
da bi se otpisala kamata i zdravstveno osiguranje
Znaci tacno je ono tumacenje otpisuje se (zamrzava) kamata i zdravstveno osiguranje ipak ce ljudima biti lakse da se izvuku iz bule ko zna cime inicirane.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od total_evil Sub 06 Dec 2008, 02:30

zlaja ::
total_evil ::...Evo pitaj g.Zlaju on recimo ima njih cetvoro-petoro koji voze pod firmom "inbako". Ima i njih dvoje sto voze citroena pikasa sl.br. 686 ili 484 ili koji vec evo ispravice me...
Pored navedenih imamo još 699 divljaka ali dalje svakako ne primamo!
Broj je limitiran kao što vidiš. Pozdrav Zlaja Very Happy

affraid affraid affraid vec 700 divljaka? qq
Pa g.Zlajo sad mi je jasno zasto si bacio oko na Zuti taxi. Fali nam poziva u "poslovnoj" mrezi a? Twisted Evil
total_evil
total_evil
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 179
Godina : 54
Location : zemun
Datum upisa : 04.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty oduševljavaš me

Počalji od magnum Sub 06 Dec 2008, 13:07

zli,i to u pozitivnom smislu,časna reč! Ko ti dade ime?? Mnogo te dobro poznaje! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od BOCKO 426 Sub 06 Dec 2008, 20:01

Ja sam čuo da su sobili usredu 3.12. formulare ali da je svuda frka zbog obračuna. Naime otpisuju kamatu i socijalno do 31.12.2007. pa to dodaju na 2008 pa na ukupnu sumu kamatu na 2008. Znači ako sam dužan 300.000 porez i penziono bez kamate i socijalnog do 31.12.2007 na to ti dodaju 120.000za ovu godinu i kamatu na 420.000 u 2008. I zbog toga se ljudi bune jer su razlike oko 100.000 ako bi računali kamatu samo na 120.000 u 2008. Na kraju nisam ni ja shvatio šta sam napisao... :cry: :cry: :cry:
BOCKO 426
BOCKO 426
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 56
Godina : 59
Location : Beograd
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty mislim,nemo' se ljutite

Počalji od magnum Ned 07 Dec 2008, 14:30

jedini pravi odgovor bi mogla da nam ponudi najromantičnija sa najlepšim avatarom u Srbiji i šire.Mislim men' mi ne treba,sproću toga jer sam ja tu,jel'te redovan! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Jos jedna u nizu prevara

Počalji od ramplinstinski Pon 08 Dec 2008, 12:28

E,ovako stoje stvari sto se tice otpisa kamata i zdravstvenog osiguranja,jutros sam bio u SO Rakovica
standardan upit stanja:

duguje do 8.12.2008 god. 388889,74
kamata do 8.12.2008 295710
saldo sa kamatom 684600

upit stanja po novom programu za otpis kamate:
otpis kamate 124806
dug iz 2007 201097
tekuce obaveze za uplatu 129392
ukupno za uplatu 330500

Znaci nisam placao doprinose,a porez sam placao.Na svako pitanje,a bogami ih je bilo,odgovor je takav je program!Nigde nije navedeno koliko se to otpisuje za zdravstveno osiguranje.
Konkretno na kraju price,skinuta mi je kamata i skinuto mi je oko 60000 din. za zdravstveno osiguranje za 7 god.
Tako da cu ja najverovatnije poslusati kolegu Bocka,tj. necu platiti nista. bounce bounce bounce
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Opstina Cukarica

Počalji od Dejan Pon 08 Dec 2008, 15:01

Nadam se da sam ovaj put dobio tacnu informaciju.

Ukupan iznos duga 621.772din na dan 08.12.2008.

Posto je stigao program,izracunali su mi da trebam da uplatim 368.212din.

Oprastaju tj.stavljaju u "stanje mirovanja" nekih 253.560din. :cheers:

Po mom misljenju nije malo.
Dejan
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 94
Godina : 55
Datum upisa : 10.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od kiconix Pon 08 Dec 2008, 19:40

A po mom skromnom misljenju, to je bingo.
kiconix
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Location : bgd
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Greska

Počalji od ramplinstinski Pon 08 Dec 2008, 21:24

Napravljena je greska u tom programu koji opstine imaju i po kom obracunavaju sta je za naplatu. Naime,u Zakonu o mirovanju i otpisu duga i kamate na obavezno zdravstveno osiguranje pise da se otpisuju dugovanja i kamate na obavezno zdravstveno osiguranje do 31.12.2008 a u SO Rakovica su otpisane kamate i dugovanja do 31.12.2007 god.Ceracemo se jos... bounce bounce bounce
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od Blackshadow Pon 08 Dec 2008, 21:31

Ako ja dobro kapiram stvari, ovde je rec o "maloj" prevari... Wink
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Sitnica

Počalji od ramplinstinski Pon 08 Dec 2008, 21:47

Kolege,kod mene je grubo racunato oko 60000 din. obracunato vise nego sto bi trebalo!Sutra idem do poreskog sa Zakonom u ruci,javljam sta sam uradio! bounce bounce bounce
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Pozdravljam tvoj pristup!

Počalji od zlaja Uto 09 Dec 2008, 06:44

ramplinstinski ::Kolege,kod mene je grubo racunato oko 60000 din. obracunato vise nego sto bi trebalo!Sutra idem do poreskog sa Zakonom u ruci,javljam sta sam uradio!
Tako treba, kad jedan čovek istera stvar do kraja onda se ostalima otvore vrata sama....Svaka čast i srećno.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Most ili cuprija?

Počalji od ramplinstinski Uto 09 Dec 2008, 12:37

Jutros sam bio u poreskom Rakovica kod sefa poreskog i zena je posle 15 min. objasnjavanja shvatila o cemu joj govorim tj. da za 2008 god. nije otpisano odnosno stornirano zaduzenje za obavezno zdravstveno osiguranje i kamata za isto osiguranje za 2008 kao sto u Zakonu stoji.Onda me je uputila u gradsko poresko , jer kako ona kaze,po opstinama imaju program {los} za otpis dugovanja i da mimo njega ne mogu nista da urade.U centrali poreskog me niko nije primio,ali me je na hodniku jedna od radnica upitala o cemu se radi,da bi me ispravila jer u Zakonu o otpisu zdravstvenog stoji da ce Zakon poceti da se primenjuje od 1.1.2009 god.{u pravu je}
E sad,ko plati do 31.12.2008 god. nece platiti nista od kamate do 31.12.2007 god.,ali ce platiti zdravstveno za 2008 god. i pripadajuce kamate na isto!Ko bude cekao pocetak vazenja Zakona o otpisu dugovanja za zdravstveno nece platiti zdravstveno i kamate za isto za 2008 god. ali ce platiti kamatu od 25% na otpisana dugovanja do 31.12.2007 god.{tako bi trebalo da bude}
Zlajo hvala na podrsci,ali moram da te upitam zasto ti,kao vlasnik velike firme nisi pokusao da se izboris za sto povoljniju otplatu dugovanja taxista{posrnulih},jer tebe verovatno ne bi setali kao mene ili bilo kog drugog kolegu,tj. tebi su vrata sigurno otvorenija nego nama!
Kolege,olovku i papir u ruke{moze i digitron} i shvatite konacno da su opstinari tamo gde jesu zbog nas,znaci pritiskajte ih i trazite vasa prava,nemojte da vam zamazu oci kao sto su i meni pokusali sa izgovorima tipa: pa zar ti nije dovoljno ovo sto smo ti otpisali,ti jedini pitas za to itd.Borite se za vase pare ne zaradjujete ih lako da biste ih bacali!{ybt,pao sam u vatru} bounce bounce bounce
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od BOCKO 426 Uto 09 Dec 2008, 16:06

Pa jesi li izračunao koja je opcija isplativija , do nove godine ili posle novaka da platiš. Ja kad odem kod mene u poresko oni ko da su na pijaci ,,pa neznamo , uplati nešto pa će mo da vidimo,, neznaju ništa konkretno.
BOCKO 426
BOCKO 426
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 56
Godina : 59
Location : Beograd
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty ?

Počalji od ramplinstinski Uto 09 Dec 2008, 17:20

Ja cu platiti posle Nove godine,mislim da ce mene izaci nekih 15 000 manje,ali kao sto sam i napisao neka svako izracuna sam za sebe.Meni je takodje bitno sto dobijam 3 meseca da platim dugovanja.A za ove u opstinama me ne cudi to sto pises,samo ponavljaju mi imamo program i njih dalje nista ne interesuje!I naravno,ako mogu da klape nekog da odmah uplati!Nego,reci mi kakav je odziv duznika na tvojoj opstini,kod mene u Rakovici je dosta mali a ima dosta taxista sa moje opstini? bounce bounce bounce
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od BOCKO 426 Uto 09 Dec 2008, 19:33

Ja sam na Voždovcu i ovde ljudi još merkaju jer su tek pre neki dan izašli sa ponudama, ali sudeći po prvim utiscima mislim da će odziv biti mali.
BOCKO 426
BOCKO 426
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 56
Godina : 59
Location : Beograd
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty idi sto pre i raspitaj se

Počalji od 039 Uto 09 Dec 2008, 19:42

jer poznavajuci kolege, svi cekaju zadnji cas a kada prodje rok svi kazu "pa ja to nisam cuo, nisam znao i niko me nije obavestio"...Opstine se pravdaju da nemaju uputstva ali ako izboksujes i odes do nekog sefa usteda nije mala. naravno, sve ima svoje uslove pa i to. Savet: idi, pomuci se, budi uporan i sav tvoj visak od poreza ide tvojoj deci(ako ih imas) i tebi!
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ - Page 3 Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu