Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zahtev 03.11.2009.

+12
angelina
jerotije318
Moravac
bombarder
peja
robert
maradona
Beki
gogilence
magnum
halotaxi bor
to je to
16 posters

Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Zahtev 03.11.2009.

Počalji od to je to Pet 06 Nov 2009, 19:32



Poslednji izmenio to je to dana Sub 07 Nov 2009, 16:59, izmenjeno ukupno 1 puta
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od to je to Pet 06 Nov 2009, 19:36

Г Р А Д О Н А Ч Е Л Н И К У Г Р А Д А Б Е О Г Р А Д А

Г-дину ДРАГАНУ ЂИЛАСУ



Поштовани Градоначелниче,

Због бројних проблема којима је оптерећен београдски такси сервис, а који нас дужи временски период егстенцијално угрожавају, и које не можемо самостално превазићи, на састанку изабраних представника такси-возача и такси асоцијација одлучено је да Вам поднесемо овај



ЗАХТЕВ

ЗА ХИТНИМ РЕШАВАЊЕМ ДОЛЕ НАВЕДЕНИХ ПРОБЛЕМА
У ТАКСИ СЕРВИСУ ГРАДА БЕОГРАДА

1. Израда пројекта инплементације Студије проф. др Миломира Веселиновића, (укључујући и рад на лиценцирању)
2. Онемогућавање рада лицима која нелегално обављају такси делатност
3. Утврђивања јединствене цене такси превоза у Београду
4. Хитно заустављање издавања нових дозвола за обављање делатности ауто-такси превоза и
5. Одлагање спровођења одредбе која се односи на усклађивање са еколошким нормама ЕУРО 3 и 4
6. Пролонгирање увођења фискалних каса у наредне две године

7. Да се услови из тендерске документације ускладе са Законом о превозу у друмском саобраћају и Одлуком о ауто такси превозу Града Београда


На састанаку који је одржан 23. октобра 2009. године, у просторијама Синдиката такси возача и аутопревозника “Независност”, једногласно је одлуку донела изабрана Радна група у саставу: Миодраг Миљковић-Ало такси, Миливоје Армуш-Беотакси, Дејан Ђукић-Чукарички плави такси, Теодор Гаћеша-Пинк такси, Небојша Марјановић-Максис такси, Златан Златковић-Београдски такси возачи, Владо Булатовић-Синдикат таксиста Београда и Бруно Садик-Синдикат такси возача и аутопревозника “Независност”.

Уколико до решавања наведених захтева не дође, све такси асоцијације Београда организовано ће ступити у штрајк упозорења – спором вожњом дана 01. децембра 2009. године.

Поред тога очекујемо да нас примите како би Вам усмено образложили оправданост наших захтева и изостанак било какве алтернативе.





У Београду Председник београдског повереништва
Синдиката такси возача и аутопревозника
“Независност”

03. новембар 2009. године
__________________________
Бруно Садик


Poslednji izmenio to je to dana Sub 07 Nov 2009, 16:51, izmenjeno ukupno 1 puta
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od halotaxi bor Pet 06 Nov 2009, 23:12

Ja licno mislim da od fiskalizacije nema nista a u vas kolege gledamo ko u Boga, jer ako nam u provinciji uvedu i to chudo necemo zaradjivati ni za njih jer NECE IMATI KO DA SE VOZI, i ko da plati, ja mislim kolege da vi i ne shvatate kakva je situacija van BG-a i verujte da mi je zbog toga drago... Ovo je chudo,da mi musterija 40dinara i cheka,cheka,cheka kusur od 10 dinara dok mu ne vratim,jer NEMA...Baksis od 20dinci dobijem jednom u dva daaana... I kako da ga vozim po taksimetru?
halotaxi bor
halotaxi bor
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 60
Godina : 52
Location : Bor
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od magnum Sub 07 Nov 2009, 00:07

Znam,gledam vas tamo na krivini kod opštine i na pijaci,tuga.A k'o za inat,večito je tu negde i plavac koji gura nos u sve.A i oni kombiji što voze po tim kilometrima,drugom,trećem,četvrtom,dolmoši ili kako ih već vi zovete,,,,,,,Kažem ti,zadnji vikend sam proveo u Boru,imam dosta drugara tamo,niko se ne hvali a i Sosa vam xebe sve po spisku.Da ne bežimo od teme,taxi u Boru,agonija i ekstaza,zato sam se i iznenadio da imate veći porez nego mi u metropoli!Šta voziš,kad se spremaš za Stilo? bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od gogilence Sub 07 Nov 2009, 01:49

uteruju nam ga oni naši....

gogilence
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 4
Datum upisa : 08.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od Beki Sub 07 Nov 2009, 03:36

Za kolegu iz Bora "halotaksi Bor" javi se u ponedeljak, utorak ... od 09-14 časova na broj 011 25 200 25. Poz...
Beki
Beki
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 116
Godina : 67
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od maradona Sub 07 Nov 2009, 10:34

Valjda ce biti nesto od tog zahteva.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od robert Sub 07 Nov 2009, 15:28

Nema nista od tog posla.Kasnite minimum godinu dana sa tim zahtevima.Zasto ih tek sada upucujete gradonacelniku?Sta mislite da dobijete sa time ?Vecina nas je vec u kreditu,u prosloj godini je izdato mnogo novih dozvola itd..Pogledajte ko nas zastupa,uglavnom vlasnici udruzenja,a koliko samo divljaka ima u pojedinim udruzenjima?I ti isti ce da se bore protiv divljaka,za jedinstvenu cenu,za koju ne mogu izmedju sebe da se dogovore.Smesno!!!Verovatno im ne odgovara odluka Ratela,pa treba TIHO da vozimo ulicama grada umesto njih.

robert
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 50
Datum upisa : 19.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od peja Sub 07 Nov 2009, 17:27

A gde je sada onaj naucnik koji nas je u ovo sve uvalio , bajkovite price avioni,kamioni,svemirski taxi , samo jos lonac na glavu nam nije stavio ,pa neka sad sam vadi kestenje iz vatre ili trnje iz p... Kako ga nije sramota da se pojavi na uluci . Nas 85% je u kreditima do guse grcamo zbog E-3,E-4 i sada cete traziti ukidanje odluke, da niste malo zakasnili ? To se prijatelji moji tuzi pa se trazi naplata itd. Mislim da je sindikat poceo takvu pricu samo je treba podrzati. A ove nase vajne dobrocinitelje treba kazniti sa po 500.000 za svakog divljaka koji nosi njihovu tablu pa da vidis da li ce ih biti na ulici. Drage kolege BATINA IZ RAJA IZASLA . I neka mi neko potvrdi pricu sa ulice da li je u najavi ispit za poznavanje grada, jos nam samo to fali .Pozzzzzz


Poslednji izmenio peja dana Sub 07 Nov 2009, 20:52, izmenjeno ukupno 1 puta
peja
peja
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Zahtev od 3.10.09.

Počalji od bombarder Sub 07 Nov 2009, 20:08

Moravac,Druze.
Pod tackom broj 5 ces naci odgovor na tvoje pitanje.
Nadam se da je ovo onaj pravi i jedini verifikovani Sindikat sastavio,a svi oni koji su na spisku potvrdili isto.
Kako ce to izgledati(po meni) dalje.
Spremajte se svi vi i mi koji smo naterani od strane grada da udjemo u kolo E3,E4 da pod hitnom postupku(kada Ustavni Sud RS)donese konacnu presudu(tice se na Ustavnost odluke grada o E3 E4)da pomocu lica koji se zove ADVOKAT,lepo tuzimo grad za nadoknadu stete koja nam je naneta.
Sto se tice divljih slozio bih se sa kolegom koji je rekao 500.000 po dzepu prvi puta drugi kljuc u bravu.To je jedini nacin da se stane na put izdavanju tabli pomenutim licima.Do skora sam bio u zabludi da to nema veze,ali verujte mi da je mnogo lepse raditi u firmi gde su svi regularni.
Veliki pozdrav svima a narocito ljudima koji su potegli ovo i jos mnogo drugih pitanja u vezi Taxi sluzbe u gradu.
I znajte da je istina uvek spora ali bolje ikada nego nikada.
P.S
za kolegu iz Bora savet da se prikljucite Sindikatu.

bombarder
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 43
Godina : 59
Location : Srbija,Beograd
Datum upisa : 16.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Dopuna za Moravca

Počalji od bombarder Sub 07 Nov 2009, 20:10

Izvini nije broj 5 nego broj 6,izvini jos jednom.Pozzzzzzz

bombarder
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 43
Godina : 59
Location : Srbija,Beograd
Datum upisa : 16.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od peja Sub 07 Nov 2009, 20:41

Da prijatelju moj , drugacije ne moze ako oni idu djonom i ti moras , sta je sada uradjeno za divljake ??? Nista !!!
Sta znaci oduzimanje vozila , skidanje tablica a kazna 5.000 din. pa on to otme od 2 voznje ,dok mi gulimo sa popustima 3 dana da uzmemo te pare.Pa gde je tu pravda , meni kazna za 6-omesecni 10.000, kaze sudija pa ti si preduzece idi begaj, ja preduzece a on kriminalac. Ljudi ovima moramo staviti pod nos vec sastavljenu dopunu zakona o divljacima ( u kojoj nema rupetina u zakonu , kao do sada) samo da je izglasaju u skupstini , ako njihovi "advokati -naucnici" sklepaju neku dopunu eto rupetina i divljaka iz zanzibara kod nas jer je to nekaznjivo. Sta da vam kazem kad znam coveka koji taxira bez vozacke dozvole , pa koja je ovo banana-republika, i jos trazi svoja prava u udruzenju >bravo> .
Mislim sta reci ...


Poslednji izmenio peja dana Sub 07 Nov 2009, 20:49, izmenjeno ukupno 1 puta
peja
peja
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od Moravac Sub 07 Nov 2009, 20:46

Ja mislim da je vrlo vazno da se izborimo za ukidanje Evro 3,4, iako smo skoro svi ispunili taj uslov!
1. Ako im to prodje, vrlo brzo ce im pasti na pamet da nas nateraju da ta ista kola bojimo ili lepimo tapete!
2. Oni koji voze euro 3 morace tamo neke 2012 da kupe euro 4, a vreme brzo prolazi!
3. Mi smo ispunili uslove iz uredbe, a oni nisu ama bas ni jedan!
Zato je vazno da to oborimo!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od jerotije318 Sub 07 Nov 2009, 22:47

Ja mislim da je vrlo vazno da se izborimo za ukidanje Evro 3,4, iako smo skoro svi ispunili taj uslov!

A zasto onda da ga ukinemo, zasto da komplikujemo prosto ?

Ajde da prodamo ove relativno nove automobile i da kupimo stare Fordove i Mazde iz 80-tih godina, da izmirimo kredite i svima lepo
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od maradona Ned 08 Nov 2009, 00:44

Jero,sta ces da vozis ako ne daj boze slupas ili ti ukradu auto,misli malo mozgom.Ako ostanem bez kola,ja ne mogu da kupim nekog dobrog polovnjaka i da nastavim da radim nego iskljucivo euro 4,sta treba da idem na dva kredita,ne razumem.Po kom zakonu se odredjuje sta cemo da vozimo,pa jel ima negde na svetu da ti neko kaze moze samo euro 5 ili 8, inace ne mozes da radis.Treba sve da se obori i da se smanji broj taksista,da se smanji porez koji niko ne pominje,da se sklone svi divljaci i sve te firme koje drze divljake. I jeste istina da se ponovo polaze Poznavanje grada tj. da pocinju ponovo sa tim ko god da je pitao.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od angelina Ned 08 Nov 2009, 00:59

maradona :: ...i da se smanji broj taksista,..

Nije lično nego me zanima, da li je moguće da kada se kaže "treba smanjiti broj taksista", uvek misli da će neko drugi biti izbačen iz taksi službe odnosno da taj koji to izgovara smatra da on nije ni na širem spisku razmatranja da ostane bez dozvole ????

Kažu ima nas 7800, kažu treba nas 4500, kažem to je 3300 ili preko 40 % viška !!!!!!
A ko je višak ???????????????????????????????????????????????????????????????????
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od jerotije318 Ned 08 Nov 2009, 07:53

Jero,sta ces da vozis ako ne daj boze slupas ili ti ukradu auto,misli malo mozgom

Ja placam ful kasko. To je jedino sto mogu sebi da priustim. Nije sigurica ali mi je za nijansu mirnija glava.

UVEK sam bio protiv te odluke euro3-4 ali kada su nas vec "upregli" da moramo, a to smo i ucinili, pitam se zasto sad da obore odluku i ko to potencira ?

A ko je višak ???????????????????????????????????????????????????????????????????

Visak su lutko oni koji su poodavno trebali da odu u penziju, oni koji NIKADA nisu ni jedan dinar dali za porez a ima ih ohoho, oni koji imaju mali milion prijava za kradju......viska koliko hoces clown
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od Slave Ned 08 Nov 2009, 10:42

Е Јеро за овај вишак си потпуно у праву... >bravo>
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od Moravac Ned 08 Nov 2009, 11:25

Shvati Jero, ako im prodje norma euro 3, njihovim zahtevima nece biti kraja! Ja vec odavno imam auto sa euro3 i nadam se da cu opet imati auto star 2-3 god. ali ne zbog njih nego zbog sebe! Medjutim, sta ako ne budem mogao sebi to da priustim, zar treba da vratim taksi dozvolu?! Njima sutra moze da padne na pamet da vozilo za taksi ne sme da bude starije od 2 god., ocemo odmah da otrcimo u radnje i pazarimo nove tojote, mecke ili sta vec? O tome se radi, ako jednom popustis, zajahace te stalno!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od angelina Ned 08 Nov 2009, 13:13

jerotije ::
A ko je višak ???????????????????????????????????????????????????????????????????
Visak su lutko oni koji su poodavno trebali da odu u penziju, oni koji NIKADA nisu ni jedan dinar dali za porez a ima ih ohoho, oni koji imaju mali milion prijava za kradju......viska koliko hoces clown

Za penzionere OK, ali mislim da ih nema ni par %, što se drugih tiče koliko ja znam niko nije izgubio dozvolu za rad, država nema koristi od toga da joj neko nešto duguje a da mu ona tada uskrati pravo da može da joj vrati to dugovanje, biće opet neki reprogram, a za ove treće, ......, hm, mislim da će oni još duuuugo, duuuuuugo harati ulicama ovog grada sa sve regularnom taksi dozvolom u džepu !!!
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od maradona Ned 08 Nov 2009, 13:39

Vredi bar da pokusamo,zar ne mislis da kad neko ode u penziju da se ne pusti niko posle njega na taksi i da se polako smanjuje broj na predvidjenu cifru po odluci,ako su se slozili u gradu sa tom cifrom,ne znam zasto je nisu i bar malo sproveli,pa da se spusti iz 500 ili 1000 i plus divljaci bilo bi nam bar malo bolje.

P.S.Nemamo svi za kasko!!!A i u pravu je Moravac,kad uzjasu nece nikad vise da nas puste,a uzjahali su nas debelo.

P.S.2: A ste ce im onda Estetski pregled ako svi vozimo euro 4,zar nije logicno da su ta kola u dobrom i lepom stanju.Estetski pregled bi trebao ali za starije automobile,ovako samo pranje novca.Znaci moze i starije ali ostra politika.Ali i od toga nema nista,ne mogu posteno Mecku vise da kupim,nego moram ove Italijane,Francuze i Rumune da gledam.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od gogilence Ned 08 Nov 2009, 14:19

Momci ovde jedino je Robert konstatovao pravi kvar koji se dešava na taxi vozilima, a svi ostali pričaju šaljive pričice koje nas uništavaju. Dali se neko zapitao koje osnovao ovaj sajt taxi forum, sigurno neki taxista koji sebi može da priušti takav trošak da bi saznao šta mu se to dešava u svom poslu.

gogilence
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 4
Datum upisa : 08.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty GOOGILENCE<GOOGILENCE

Počalji od bombarder Ned 08 Nov 2009, 16:07

Raspitaj se malo da li onaj ko je otvorio sajt " TAXI FORUM" ima vajde od svega ovoga.

bombarder
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 43
Godina : 59
Location : Srbija,Beograd
Datum upisa : 16.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od angelina Ned 08 Nov 2009, 18:07

bombarder :: Raspitaj se malo da li onaj ko je otvorio sajt " TAXI FORUM" ima vajde od svega ovoga.
gogilence :: Dali se neko zapitao koje osnovao ovaj sajt taxi forum, sigurno neki taxista koji sebi može da priušti takav trošak da bi saznao šta mu se to dešava u svom poslu.

Pretpostavka je, kolega Salvadore, da ste vi potanko obavešteni koje vlasnik foruma.
Pa hajt'e onda, podelite s' nama tu informaciju od krucijalnog značaja za budućnost taksi preduzetništva u Beogradu !!!! Very Happy
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od maradona Ned 08 Nov 2009, 20:38

Pa sta i ako ima neke vajde,ne razumem,klasicna srpska prica a sto onaj ima a ja nemam itd itd.Kakve to ima veze sada?Internet je cudo,svako ima pravo da pise i brise.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od halotaxi bor Uto 10 Nov 2009, 13:01

Ja licno vozim auto koji nema standard euro 3, mislim da u Boru i ovdasnjim uslovima i netreba bolji auto ali bih licno voleo da uredba opstane jer ce se time neke stvari iskristalizovati verovatno bi i taxi prevoz krenuo sa radom. Kad kazem taxi prevoz mislim na ukidanje linijskog taxija koji je u Bg-u prestao jos davne 94-e ako se nevaram.
halotaxi bor
halotaxi bor
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 60
Godina : 52
Location : Bor
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od magnum Sub 14 Nov 2009, 16:23

ispričaj narodu koliko košta kod tebe vožnja od centra do Doma zdravlja i voziš li jednog ili može još neko da te zaustavi, i pališ li taksimetar.
Neće ti verovati a pogotovo za cenu. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od jerotije318 Ned 15 Nov 2009, 06:43

magnum ::ispričaj narodu koliko košta kod tebe vožnja od centra do Doma zdravlja i voziš li jednog ili može još neko da te zaustavi, i pališ li taksimetar.
Neće ti verovati a pogotovo za cenu. bounce

Chatovao sam skoro sa jednim kolegom iz Vranja o cenama taksija u Beogradu i dole.

Neverovatno je >plach>
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od halotaxi bor Ned 15 Nov 2009, 13:31

magnum ::ispričaj narodu koliko košta kod tebe vožnja od centra do Doma zdravlja i voziš li jednog ili može još neko da te zaustavi, i pališ li taksimetar.
Neće ti verovati a pogotovo za cenu. bounce

Od doma zdravlja ili od NGC-a do bolnice ima 4km, i to vozis za 30dinara, ides na soluciju da ces puniti auto i u najboljoj soluciji uzimas 90-120 dinara u jednom pravcu u drugom kako ti Bog da mozda 60 dinara.To ti dodje 180-210 DIN na krug.Tako je dobro jer ti se kilometar hvata 45-50 dinara ali imas ocajne situacije gde teglis jednog za 30 dinara 4km i to bude ocajno.Ja licno izvezem eventualno 2 takva kruga,odlepim i odem na stanicu da "pecam", ili u kafanu na kafu...Zivi ocaj jer za 210 dinara vozis njih 7, po 70kg u proseku to ti je 500 kg. na krug. Na kraju dana prevez ko neki manji kamion...Kako da radis drugacije kad je vecina naroda socijala pa mu dadoh i ime "socijalni taxi" >plach> Nocu jos veca havarija jer kreteni iz bum taxija voze 100 dinara svaku voznju pa tebi ako se zalomi da nekog prevezes i uzmes pristojnu paru bude dobro.. Ujutro brojis pazar ocaj zivi i kod tebe i kod kretena samo su se oni vozili mnogo vise od tebe...Dodjite kolege u Bor da osetite pravi ocaj i bicete zadovoljni onom sto sad imate >d> Ako neko ima neki predlog kako ovom ocaju stati na put neka se oglasi a ja napominjem da ima musterija koji bi i platili pristojnu cenu narocito nocu al" dzabe... Sad
halotaxi bor
halotaxi bor
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 60
Godina : 52
Location : Bor
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od magnum Ned 15 Nov 2009, 16:31

A da vas podsetim,koleze,on plaća veći porez nego ja na Rakovici! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od struja Ned 15 Nov 2009, 16:37

Zivi ocaj jer za 210 dinara vozis njih 7, po 70kg u proseku to ti je 500 kg. na krug. Na kraju dana prevez ko neki manji kamion...
A koliko sam procitao ti razmisljas da za ovaj posao kupis fiat-stilo.Pa kad ti se popale lampice od senzora u sedistima i ostala elektronika pocne da kuka.....Prijatelju moj za ovo je samo lada rodjena,i to ne bilo koja nego karavan.
Sto ona moze da ponese i preveze,a i odrzavanje nije neka velika stavka.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od ramplinstinski Ned 15 Nov 2009, 18:07

Ziguli lajka je mama >bravo>
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Nije sve tako crno

Počalji od Zokenzi Ned 15 Nov 2009, 20:33

halotaxi bor ::...Tako je dobro jer ti se kilometar hvata 45-50 dinara Sad
Meni se u Beogradu retko, retko uhvati takav kilometar!!!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od angelina Pon 16 Nov 2009, 01:19

Zokenzi ::
halotaxi bor ::...Tako je dobro jer ti se kilometar hvata 45-50 dinara Sad
Meni se u Beogradu retko, retko uhvati takav kilometar!!!
To sam hteo reći .....
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od halotaxi bor Uto 17 Nov 2009, 23:39

Da i porez nam je veci nego vama al to je zato sto se Bor vodi kao visoko razvijena opstina jos iz zlatnog perioda "70-ih >nez>
halotaxi bor
halotaxi bor
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 60
Godina : 52
Location : Bor
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od maradona Sre 18 Nov 2009, 18:10

Pa kolega gde je tu taksimetar ili kod vas ide sve na kilo?!Kod nas je sve na metar i dugmence >d>

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od halotaxi bor Čet 19 Nov 2009, 17:31

kakav crni taximetar kad ga ukljucis polovina pobegne glavom bez obzira a druga polovina ti obicno kaze da si jedan od mnogo retkih koji ukljucuju taximetar... obicno pitaju: majstore kolko do....
Mada se sad pokusava voznja na taximetar,kukavni inspektor nesto pokusava, videcemo >nez>
halotaxi bor
halotaxi bor
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 60
Godina : 52
Location : Bor
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od magnum Čet 19 Nov 2009, 18:54

Džabe,Vlasi navikli bez taximetra,,,,"ja volim kad znam šta me čeka na kraju,firija drakulj,da ne bi bilo iznenađenja pa da vadim nož".
To ti je filozofija istočne Srbije. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od ramplinstinski Čet 19 Nov 2009, 20:01

East Serbia rules >uja>
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od halotaxi bor Čet 19 Nov 2009, 23:08

HAHAHAHAHAHA bas tako magnume >d>
halotaxi bor
halotaxi bor
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 60
Godina : 52
Location : Bor
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zahtev 03.11.2009. Empty Re: Zahtev 03.11.2009.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu