Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

+16
magnum
Beki
jerotije318
angelina
tomovicbgd
padobranac
Blackshadow
Panco
Zokenzi
Moravac
Paleolit
ramplinstinski
Zoran
skembi69
taxi -ja
to je to
20 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od to je to Pon 07 Sep 2009, 21:00

.

Dodao TAXI-JA
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od taxi -ja Uto 08 Sep 2009, 17:47

Divljaci“ i višak vozila najveći problemi taksi službe

Autor: R. V. Bibić

Beograd - Nedovoljna koordinacija nadležnih organa, kao i sporost sudskih procesa, najveći su problemi sa kojim se Gradski sudija za prekršaje suočava u pokušaju da suzbije „divlje“ taksiste i sivu ekonomiju.

Neophodna je koordinacija inspekcije, policije i Grada kako bi do sudije za prekršaje stigao zahtev za pokretanje prekršajnog postupka. Međutim, čak i kada se to desi, sud je često u nemogućnosti da sasluša optuženog budući da većina nelegalnih taksista ima fiktivne prijave prebivališta - izjavio je juče Zoran Pašalić, starešina Gradskog sudije za prekršaje Beograda, na otvaranju javne debate „Taksi - javna služba ili privatna delatnost“ u organizaciji Danas konferens centra u hotelu Hajat.

Višak taksista na beogradskim ulicama, nelegalna konkurencija onih koji voze bez taksi dozvole, kao i ekonomska cena tog vida prevoza juče su bile glavne teme debate. Pašalić je podsetio da prekršilac uvek na sudu negira prestup, a po izricanju kazne sledi dug proces naplate.

- Jedino rešenje je da se radi po principu „plati pa se žali“, odnosno da se naplata sankcije izvrši odmah i to će od 1. januara omogućiti Zakon o prekršaju. Druga oprobana sankcija je oduzimanje vozila. Međutim, prekršioci su pronašli „rupu u zakonu“ i znaju da možemo da oduzmemo samo vozilo koje je u njihovom vlasništvu. Automobili su zato redovno registrovani na nekog rođaka, a mi ostajemo nemoćni - objasnio je Pašalić. Ipak, kako bi proces bio ubrzan, za sledeću sedmicu najavljeno je osnivanje dežurne službe Sudije za prekršaje pri Upravi Beograda. Na taj način prekršilac bi se odmah izvodio na ročište i kažnjavao.

Da bi problem „divljih“ taksista morao da počne da se rešava napomenuo je i Mile Nikitović, načelnik republičke Inspekcije za drumski saobraćaj pri Ministarstvu za infrastrukturu. On je najavio da će danas biti održan sastanak svih ministarstava u čiju nadležnost ulazi prevoz u drumskom saobraćaju. Nikitović je istakao da zbog sive ekonomije u liku „divljih“ taksista država ostaje bez priliva na ime poreza, legalni taksisti gube deo zarade, a građani dobijaju lošu uslugu. Dejan Mali, član Gradskog veća Beograda zadužen za taksi prevoz, takođe je ocenio da bi rešenje problema taksista koji voze bez dozvole trebalo tražiti u saradnji Grada, policije i sudije za prekršaje. On je naglasio da trenutno nema efikasnog načina za borbu protiv „divljaka“, ali je dodao i da bi trebalo disciplinovati oko 10 odsto regularnih taksista koji rade neprofesionalno. Mali kao problem Beograda navodi potrebu za smanjenje broja taksista. Na ulicama ima oko 10.000 taksi vozila, među kojima i oko 3.000 neregularnih, dok Studija o broju taksi vozila kaže da bi trebalo da ih bude oko 4.500.

Milivoje Armuš, predsednik Izvršnog odbora Beo taksija, naveo je da, prema poslednjem popisu, na ulicama Beograda ima 7.681 taksi vozilo, uz još oko 3.000 „divljaka“.

- Višak za sobom povlači pitanje ekonomske isplativosti taksi prevoza, pa je pitanje da li svi možemo da zaradimo sa aktuelnom cenom usluge. Ako bi Grad našao način da smanji broj taksista u okvir od 4.500, onda bismo svi imali posla i mogli da ostvarimo profit sa sadašnjom cenom - napomenuo je Armuš.

Aleksandar Bjelić, član Radne grupe za taksi Skupštine grada Beograda, istakao je da bi broj taksista bilo lako smanjiti, ali postavlja pitanje da li to neko želi i da uradi.

- Kada bi nadležni krenuli u okršaj sa „divljacima“ na ulicama bismo odmah imali 3.000 taksista manje. S druge strane, polovina taksista ne plaća dažbine državi. Ako bismo i njih „pritegli“, oni sa dugovanjima do 200 hiljada dinara verovatno bi isplatili dugovanja i ostali u profesiji, dok bi ostali morali da pronađu novo zanimanje. Otvoreno je i pitanje taksi licenci. Ukoliko bi se našle na tržištu, sigurno bi 1.000 taksista želelo da ih proda, da dobije neku vrstu otpremnine i tako rastereti grad - predložio je Bjelić.



GPS uređaji

Zlatan Zlatković, direktor Beogradskog taksija, rešenje problema „divljih“, kao i prekobrojnih taksista vidi u uvođenju savremenih tehnologija, pre svega GPS uređaja za pozicioniranje. „Uređaje za pozicioniranje uvelo smo u Beogradski taksi i već imamo rezultate. U veoma kratkom roku otkrili smo 26 vozača koji uopšte ne prevoze putnike već taksi koriste kao pokriće za neke druge radnje. Zahvaljujući tom sistemu, koji po vozilu košta oko 200 evra, u svakom trenutku znamo ko je od naših vozača na ulici, da li je slobodan, koliko vožnji napravi tokom dana i koliko kilometara pređe. Istovremeno, građani brže dolaze do vozila“, naglasio je Zlatković.

Svetski standard

Na ulicama Beograda u budućnosti bi se mogla naći vozila po standardima koje viđamo u svetskim metropolama. Milan Vukasović, izvršni direktor Verano motorsa, zastupnika Pežoa u Srbiji, najavio je da će ta firma po povoljnim uslovima ponuditi taksistima kupovinu novih karavan automobila, sa ekonomičnim dizel motorima ili na prirodni gas.

taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od taxi -ja Uto 08 Sep 2009, 17:57

07 09 2009 B92, Vesti B92, 23 00h 4

taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od taxi -ja Uto 08 Sep 2009, 17:59

07 09 2009 Fox, Vesti, 18 00h 1

taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od taxi -ja Uto 08 Sep 2009, 18:00

07 09 2009 Studio B, Beograde, dobro jutro, 07 00h 3

taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od taxi -ja Uto 08 Sep 2009, 18:01

07 09 2009 Studio B, Beograde, dobro jutro, 07 00h 4

taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od taxi -ja Uto 08 Sep 2009, 18:03

07 09 2009 Studio B, Vesti, 19 00h 1

taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od taxi -ja Uto 08 Sep 2009, 18:04

Studio B

taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od taxi -ja Uto 08 Sep 2009, 18:33

Opsirnije o svemu mozete gledati u
Ponedeljak 14.09.2009 godine na RTV Studio B u 20h
Autor: Danijela Segan
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od to je to Uto 08 Sep 2009, 19:25

Svaka cast Taxi- ja pravi si moderator :brw: :zdv;:
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od taxi -ja Uto 08 Sep 2009, 19:37

Trudim se Wink
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od skembi69 Uto 08 Sep 2009, 22:51

Svaka cast za taxi-ja nemoram da prevrcem net veliko HVALA"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Weirdo :brw: :zdv;: :pkl: :brw:
skembi69
skembi69
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 76
Godina : 54
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Zoran Čet 10 Sep 2009, 19:25

Mislim da treba izvrsiti pritisak sa ulice na ove nase "predstavnike" i podsetiti ih da su smenjivi, jer ne bi bilo prvi put da lepo pricaju, a lose rade. Ako propustimo ovu priliku da pomognemo sami sebi, drugu necemo imati uskoro.

Zoran
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 12
Datum upisa : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od taxi -ja Pon 14 Sep 2009, 17:48

očela nova polusezona Danas konferens centra
Taksisti između neplaćenih poreza i nelojalne konkurencije
TaKSI - JAVNA SLUŽBA ILI PRIVATNA DELATNOST?

Autor: Željko Pantić

Malo je država u Evropi koje sa takvom lakoćom znaju da namagarče sopstvenog građanina, koji poštuje zakon, plaća poreze i savesno obavlja svoje dužnosti, kao što je to slučaj sa Srbijom. Malo je primera koji tu pojavu tako dobro ilustruju kao što je odnos države prema taksistima.

Ako postoji neki zaključak sa konferencije „Taksi – Javna služba ili privatna delatnost?“ koja je održana 7. septembra u Hotelu Hajat, to je upravo gotovo neverovatna konstatacija da je po postojećoj regulativi, legalni taksista koji poštuje zakon, plaća porez i ne krade na taksimetru, brutalno diskriminisan od strane same države. Poreska uprava godinama abdicira od svoje zakonske obaveze naplaćivanja poreza od taksista, tako da poštenom taksisti koji plaća porez, nelojalno konkurišu hiljade njegovih kolega, legalnih taksista koji godinama, čak decenijama ne plaćaju porez. A svima njima zajedno konkurišu dodatne hiljade nelegalnih taksista, tzv. „divljaka“ koji ne plaćaju nikome ništa, i za koje očigledno ovoj državi nema zakona, tako da gotovo porazno zvuči konstatacija Dejana Malog, člana gradskog veća Beograda, koji je u okviru svog izlaganja na konferenciji rekao da po postojećoj zakonskoj regulativi, Grad Beograd nema zakonske mehanizme suzbijanja nelegalnog taksi prevoza, da to „divlji“ taksisti znaju, i tako se broj nelegalnih taksi vozača umnožava matematičkom progresijom. Mehanizam te nemoći državnog sistema objasnio je Zoran Pašalić, starešina Gradskog suda za prekršaje Beograda, koji je ukazao da ključnu meru zaplene vozila od „divljih“ taksista nije moguće sprovesti zbog zakonske odredbe po kojoj vozilo mora biti u vlasništvu samog taksiste, pa se samim tim praktično sva vozila u nelegalnom taksi prevozu danas vode na strine, ujne, babe, dede i ostalu rodbinu „divljih“ taksista, i začarani krug državne nemoći time je zatvoren. Da zlo bude veće, savesni taksisti su ozbiljno shvatili odluku Grada Beograda po kojoj od januara 2009. godine vozila koja nemaju EURO 3 pogon, neće moći da obavljaju taksi prevoz, da bi naknadno shvatili da su i tu namagarčeni, i da je pod izgovorom svetske akonomske krize, primena te odluke prolongirana na neodređeno vreme. Tako su se hiljade savesnih taksista kreditno zadužili da bi kupili n ova vozila sa EUROO 3 pogonom, pa sada u proseku 12 sati dnevno moraju da voze, da bi uspeli da održe korak sa finansijskim obavezama koje imaju. Dobrodušni „divljaci“, naravno nemaju tih briga, oni niti plaćaju porez, niti imaju obavezu da kupuju vozila sa EURO 3 pogonom, pa tako mogu i da voze taksi kako i koliko im odgovara. Iznureni legalni taksisti umiru za volanom od premora, nije retka scena u kojoj možete videti taksistu koji na malo dužem semaforu zaspi za volanom, dok se neretko odmah pored njih mogu videti odmorni, „divlji“ taksisti, koji samim svojim postojanjem svedoče o tome koliko je tragična priroda državne vlasti u Srbiji, koliko je to sistem koji kažnjava savesne i poštene, a nagrađuje beskrupulozne. Veliki publicitet koji je izazvala 14. konferencija Danas konferens centra o taksi prevozu, stepen strasti i oprečnih mišljenja o budućnosti ove službe među samim taksistima, kao i gotovo neočekivani interes privatnog sektora u oblasti auto industrije za budućnost taksija u Srbiji, definisali su buduće korake koje država treba da preduzme da bi uvela red u ovu oblast. Pored neminovne izmene Zakona o prevozu u drumskom saobraćaju, kojim bi se resorno ministarstvo infrastrukture već ove jeseni moralo pozabaviti, tu je i čitav niz mera kojima Grad Beograd, ali i mreža sudova za prekršaje, mogu podići efikasnost borbe protiv nelojalne konkurencije u taksi prevozu. Takođe, ono što je prosto neshvatljivo, i verovatno podložno i nekoj vrsti krivične odgovornosti, to je odustajanje državnih organa nadležnih za naplatu poreza od svoje obaveze naplate poreza od taksista, tako da danas na beogradskim ulicama legalno voze taksisti koji državi duguju i po 1,5 milion dinara, i to su stotine ljudi koji više od deset godina ne plaćaju porez. Godišnje država gubi po ovom osnovu preko milijardu dinara, taj iznos se samo povećava, a država u jeku svetske ekonomske krize kada je svaki dinara dragocen, hladnokrvno diskriminiše taksiste koji plaćaju porez, i praktično šalje poruku da je neplaćanje poreza dozvoljeno. Takvu poresku upravu, koja tako ogoljeno abdicira od svojih zakonskih obaveza, teško je naći u bilo kojoj evropskoj državi koja sebe smatra civlizovanom i ozbiljnom. Kolateralna šteta tog nemara su taksisti, koji su praktično oterani u bankrotstvo zbog svoje ničim utemeljene pretpostavke da zakone u Srbiji treba poštovati. I tako, preko 10.000 taksista vozi 2 miliona Beograđana, dok je realan broj potrebnih taksista duplo manji. Tržište taksi prevoza je fragmentizovano do besmisla, sa hiljadama učesnika koji su praktično van zakona i van poreskog sistema, praktično je došlo na ivicu kolapsa. Ukoliko država nešto ne preduzme da pomogne poštenim taksistima, posebno u svetlu ekonomske krize, i ne raščisti tržište od nelojalne konkurencije, hiljade njih otići će u bankrot, a Beograđane i goste iz inostranstva uskoro će prevoziti samo „divlji“ taksisti. I dok u razvijenom svetu taksi predstavlja ozbiljan ekonomski resurs automobilske industrije, poligon uvođenja naprednih tehnologija i pogona poput biogoriva, vodonika ili struje, u Srbiji država ne može da se dogovori sa sobom, da li taksisti trebaju ili ne trebaju da plaćaju porez. Taksi služba je inače, svuda u svetu, ogledalo jedne države, prva služba sa kojom gosti iz inostranstva imaju kontakt. U tom ogledalu, onaj ko dobro pogleda, o ovoj državi, i prirodi njene vlasti, može videti jako puno.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od taxi -ja Pon 14 Sep 2009, 18:01

taxi -ja ::Opsirnije o svemu mozete gledati u
Ponedeljak 14.09.2009 godine na RTV Studio B u 20h
Autor: Danijela Segan

Veceras pogledajta


Najave emisija »

VRUĆE LETO 09

Ponedeljak, 14.09.2009. u 20:00sati

Gosti:
Dejan Mali,član gradskog veća
Zlatan Zlatković, direktor Beogradskog taksija
Zoran Pašalić, starešina Gradskog suda za prekršaje.

Kako u Beogradu do standardizovane taksi službe koja je 24 časa, na raspolaganju gradjanima? Može li taksi služba biti model prevoza u kome će se, pored unifikacije izgleda vozila, primenjivati ekološki pogoni nove generacije? Da li je u najužem gradskom jezgru velikih gradova Srbije, moguće uvesti taksi službu kao jedinu dozvoljenu formu prevoza, po uzoru na ekološke standarde u razvijenim evropskim zemljama? Zašto je poreska politika prema taksistima nedosledna, tako da neki plaćaju poreze, a neki godinama ne plaćaju, a država ne reaguje? Kako do institucionalnih mehanizama i kaznene politike kojima će se nelegalni taksi prevoz eliminisati sa ulica, i koja inostrana iskustva mogu biti od pomoći u tom pogledu?

Autor i voditelj emisije: Danijela Šegan




Poslednji izmenio taxi -ja dana Pon 14 Sep 2009, 18:13, izmenjeno ukupno 1 puta
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od ramplinstinski Pon 14 Sep 2009, 18:08

Neverovatno, zalosno i istinito...
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Paleolit Pon 14 Sep 2009, 19:48

[quote="taxi -ja"]
taxi -ja ::Opsirnije o svemu mozete gledati u
Ponedeljak 14.09.2009 godine na RTV Studio B u 20h
Autor: Danijela Segan
Gosti:
Dejan Mali,član gradskog veća
Zlatan Zlatković, direktor Beogradskog taksija
Zoran Pašalić, starešina Gradskog suda za prekršaje.
...ево четкам, баш да видим
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od to je to Pon 14 Sep 2009, 20:00

Zbog ovog teksta list Danas ce imati pocasno mesto na forumu niko iz pisanih medija nije napisao realniji clanak o nama.

Svaka im ČAST
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Moravac Pon 14 Sep 2009, 21:02

[quote="Paleolit"]
taxi -ja ::
taxi -ja ::Opsirnije o svemu mozete gledati u
Ponedeljak 14.09.2009 godine na RTV Studio B u 20h
Autor: Danijela Segan
Gosti:
Dejan Mali,član gradskog veća
Zlatan Zlatković, direktor Beogradskog taksija
Zoran Pašalić, starešina Gradskog suda za prekršaje.
...ево четкам, баш да видим

Gledali smo: Mi moramo ovo, mi moramo ono, ja nisam nadlezan za to, samo ce se resiti vremenom, beogradski taksi voz. je najbolji,najkulturniji, najovo,najono! Sve u svemu uzas i sramno!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od to je to Pon 14 Sep 2009, 21:10

Upravo tako najveci problem je to sto se prica a nista se ne kaze.
Zanimljivi su ocinski komentari g. Pasalica ako vas pokradu najbolje je da platite i da se vise ne vozite tim udruzenjem. STRASNO
A. Djukic je vrh vrhova sve ce se to samo od sebe popraviti PAZI MOLIM TE
Za nekog ko je bio na taxi konferenciji malo vise sam ocekivao, gospodo kolege nema nama nista drugo nego JEDAN PROTEST samo kako i ko da ga organizuje.
Poceli su i po televiziji da se sprdaju sa nama. Kazne za regularne taxiste su 3-4 puta vece nego za divljake.
Tekst koji je objavljen u dnevnim novinama Danas treba da nam bude manifest to je prava slika i prilika nasih zivota.


Poslednji put izmenio to je to dana Pon 14 Sep 2009, 21:12, izmenio ukupno 2 puta
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Moravac Pon 14 Sep 2009, 21:11

P.S. Naravno, ni u ovoj emisiji nismo imali prilike da vidimo i cujemo nekog TAKSISTU!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Moravac Pon 14 Sep 2009, 21:14

Taj Djukic je tu umesto D. Malog. Covek nema pojma ni gde je ni o cemu prica, partijski vojnik i nista drugo! Drugovi divljaci, napred! Siroko vam polje, sva su vam vrata u ovoj zemlji otvorena!!!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Zokenzi Pon 14 Sep 2009, 21:19

Moravac ::P.S. Naravno, ni u ovoj emisiji nismo imali prilike da vidimo i cujemo nekog TAKSISTU!
Na početku emisije Zlaja je spomenuo Branka Vitorovića. Nešto u fazonu tu je :nzn:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Zokenzi Pon 14 Sep 2009, 21:22

to je to ::Upravo tako najveci problem je to sto se priča, a nista se ne kaze.
Zanimljivi su ocinski komentari g. Pasalica ako vas pokradu najbolje je da platite i da se vise ne vozite tim udruzenjem. STRASNO
A. Djukic je vrh vrhova sve ce se to samo od sebe popraviti PAZI MOLIM TE
Za nekog ko je bio na taxi konferenciji malo vise sam ocekivao, gospodo kolege nema nama nista drugo nego JEDAN PROTEST samo kako i ko da ga organizuje.
Poceli su i po televiziji da se sprdaju sa nama. Kazne za regularne taxiste su 3-4 puta vece nego za divljake.
Tekst koji je objavljen u dnevnim novinama Danas treba da nam bude manifest to je prava slika i prilika nasih zivota.
Svaka ti je na mestu :brw:
Još jednom: (Tekst) :brw:
Autor teksta: Željko Pantić :zdv;:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Panco Pon 14 Sep 2009, 21:33

Koja mracna trlababalan diskusija...

Panco
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 103
Godina : 57
Location :
Datum upisa : 16.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Blackshadow Pon 14 Sep 2009, 21:37

...bzvz...Wink
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od taxi -ja Pon 14 Sep 2009, 21:51

Sto se tice vlasti koja je bila tu i pricala nebuloze"nemocni su,nije u njhovoj nadleznosti i druga prebacivanja lopte na tudj teren) u pravu ste.
Ali nemozete ostati ravnodusni (ma koliko ko ga mrzeo iz neznam kojih razloga) (Zlaju) na njegove ocajnicke pokusaje da delimicno koliko je vreme i mogucnost dozvoljavalo malo zaintrigira i kaze javnosti sta su kljucni problemi i sta muci sve regularne i postene taksiste ipak po mom misljenju jedan od retkih koji se zalaze za uredjenje taksija kao sluzbe u Beogradu.
Naravno uvek ce se naci neko kome nista nije potaman pa ce traziti dlaku u jajetu.
Primer:
moravac
beogradski taksi voz. je najbolji
Pa naravno da ce svoju firmu da velica ali cujes samo sto hoces da si lepo odslusao cuo bi i odgovor na pitanje "Gde su divljaci u kojim asocijacijama"?
odgovor je bio:"Da je siguran i svi to znaju da u Pinku, Luxu i Beogradskom 9801 njih nema i nece ih biti"

Nadam se da cu uskoro pribaviti celi video zapis sa Studija B i okacicu ovde i za one koji nisu bili u mogucnosti isti da vide.
Pozzz Taxi -ja :zdv;:
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Zokenzi Pon 14 Sep 2009, 22:41

Ovo je dobro pitanje na koje ni ja godinama nemam odgovor

Zlaja (Studio B): Šta regularni kolega traži u nekom taksiju gde postoje neregularne "kolege" :?:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Zokenzi Pon 14 Sep 2009, 22:53

taxi -ja ::...Ali nemozete ostati ravnodusni (ma koliko ko ga mrzeo iz neznam kojih razloga) (Zlaju) na njegove ocajnicke pokusaje da delimicno koliko je vreme i mogucnost dozvoljavalo malo zaintrigira i kaze javnosti sta su kljucni problemi i sta muci sve regularne i postene taksiste ipak po mom misljenju jedan od retkih koji se zalaze za uredjenje taksija kao sluzbe u Beogradu...
Dobar nam je Zlaja Very Happy
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Moravac Pon 14 Sep 2009, 23:24

Cuo sam ja jako dobro sve i pozdravljam sto je pokusao da objasni koliko toliko, ali je cela prica generalno, bila tragi-komicna i sada sam siguran da nam u skorije vreme nece biti bolje! Maksimalno smo izmanipulisani i to nam i dalje rade, a mi sve sto mozemo i radimo je kukanje na ovom forumu, sto i sam cinim!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Zokenzi Pon 14 Sep 2009, 23:26

Moravac...

...Tako je Sad
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Paleolit Uto 15 Sep 2009, 03:36

...а да ниси ти можда онај што је на ушћу синоћ изашао из свог аута и намерно отишао баш у тренутку када је поред вас 10 "максимизираних" прошла једна жена и села код мене у ауто.
...наравно, изашао из аута да ја не могу да изађем са такси стајалишта које уредно плаћам сваке године, е моји "максимизирани"
...пошто возите по "максимизираним" ценама можда би ви требали да платите нешто више пореза од нас који возимо по "заосталим" ценама
п.с.
била дечица са женом иначе би радили уразумитељи
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od padobranac Uto 15 Sep 2009, 05:45

to je to ::Zbog ovog teksta list Danas ce imati pocasno mesto na forumu niko iz pisanih medija nije napisao realniji clanak o nama.

Svaka im ČAST
valjda je ovaj clanak procitao i onaj novinar iz blica G.S. ili tako nesto. a gospodin pantic ima dve besplatne voznje od mene na bilo kojoj relaciji. ziveli :brw: :brw: :brw:
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od padobranac Uto 15 Sep 2009, 05:54

taxi -ja ::... (Zlaju) na njegove ocajnicke pokusaje da delimicno koliko je vreme i mogucnost dozvoljavalo malo zaintrigira i kaze javnosti sta su kljucni problemi i sta muci sve regularne i postene taksiste ...:
Kao sto vidite gospodine Zlajo, neko mora da balansira izmedju javnosti i taksista. Neko mora da balansira i izmedju Vas i ...
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od skembi69 Uto 15 Sep 2009, 06:23

Paleolit ::...а да ниси ти можда онај што је на ушћу синоћ изашао из свог аута и намерно отишао баш у тренутку када је поред вас 10 "максимизираних" прошла једна жена и села код мене у ауто.
...наравно, изашао из аута да ја не могу да изађем са такси стајалишта које уредно плаћам сваке године, е моји "максимизирани"
...пошто возите по "максимизираним" ценама можда би ви требали да платите нешто више пореза од нас који возимо по "заосталим" ценама
п.с.
била дечица са женом иначе би радили уразумитељи

To se i meni desava svaki dan na P.C USCU :dda:
skembi69
skembi69
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 76
Godina : 54
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od to je to Uto 15 Sep 2009, 10:24

Paleolit ::...а да ниси ти можда онај што је на ушћу синоћ изашао из свог аута и намерно отишао баш у тренутку када је поред вас 10 "максимизираних" прошла једна жена и села код мене у ауто.
...наравно, изашао из аута да ја не могу да изађем са такси стајалишта које уредно плаћам сваке године, е моји "максимизирани"
...пошто возите по "максимизираним" ценама можда би ви требали да платите нешто више пореза од нас који возимо по "заосталим" ценама
п.с.
била дечица са женом иначе би радили уразумитељи

Kolega nisu nama krivi ljudi koji kvakare, da sam ja samostalac verovatno bi radio to isto. Preticemo se mi svi po ulici medjusobno otimacina je medjusobna. Najveci krivac za sve ovo je Grad i inspekcija kad bi oni radili svoj posao mnoge stvari bi bile bolje.

Ova emisija na Studiju B bolje da nije ni emitovana samo je javno receno da divljaci mogu da rade i data je informacija onima koji su se neckali da li da divljace da slobodno izadju da im niko nista ne moze.
Evo da se vratim malo u nazad nekoliko dana, sindikat Nezavisnost je najavio da ce da organizuje strajk i sta bi od toga. Ocigledno da je sa televizije poruka upucena nama da mozemo da se slikamo i sa vozilimo i sa licencama. te price kad se uvedu licence da nece biti divljaka, to su gluposti u koje mislim ne veruju ni u gradskom vecu ni u sekretariajtu za saobracaj.

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od tomovicbgd Uto 15 Sep 2009, 16:40

to je to ::
Ova emisija na Studiju B bolje da nije ni emitovana


Voditeljka je bila najbolja,postavljala žena prava pitanja,gadjala pravo u srž,ali G.Pašalić i G.Djukić su došli ne pripremljeni i kao da ne znaju o čemu se radi.Jedino je G. Zlaja imao jaja da nešto pojasni gradjanima,koliko mu je bilo dozvoljeno. Sve u svemu,slaba vajda....bez jednog ozbiljnog i masovnog protesta mi ne ćemo skrenuti pažnju na naše nagomilane probleme ( Popusti,cene,divljaci,E3,E4,licence,br.taxi vozila,krediti i ostali nameti)

Sve mi ovo miriše na to da Grad,ama baš nije zainteresovan da bilo šta poradi za nas i sa nama,nego da daju nekome koncesiju na taxi prevoz ,pa neka taj neko sredjuje kako misli da treba??????? "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” 637930
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od angelina Uto 15 Sep 2009, 17:18

TUŽBA, TUŽBA i samo TUŽBA !!!!!
"Oni " donose zakone i uredbe, trenutno, kako "njima" odgovara !! E pa onda iskoristiti te iste zakone i uredbe i tužiti grad i državu ! Grad, zato što je veći deo taxista uveo u dugove za automobile sa E3 i E4, a nije obezbedio nikakve uslove za rad, a državu zato što ne sprovodi zakon i direktno dozvoljava nelegalnoj konkurenciji da nam umanjuje zaradu !!

700 ljudi je tužilo grad i dobilo taxi dozvole preko suda!!! Ima nas valjda više od 700 koji smo nezadovoljni trenutnim stanjem stari na ulici ?!?!?!?!?
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Zokenzi Uto 15 Sep 2009, 17:23

Delphy ::
...Pa upravo ste Vi draga gospodo po udruzenjima kukumavcili da nemate ni za leba, trazili mesecima nove cene kad je eurodisel krenuo preko 76 RSD. Vasi pretstavnici, ( sigurno ne moji ili samostalnih taxista ) su zahtevali od grada poskupljenje i dobili ga! A sta se desilo posle?! Vi umesto da podignete cene radi kojih ste kukali, vi ste se i dalje gadjali popustima na prethodne cene taxi prevoza, sto i sada radite i ako je eurodisel oko 100 RSD. Pitam se samo kako razmisljate, sem sto ste skoro eliminisali konkurenciju ( stara cena + popust )

Za ''zaostale'' cene ste se sami opredelili svojom ''naprednoscu'' pa postadoste ne lojalna konkurencija sa ''extra profitom'', a i ovo malo sto nama ostade od posla, gledate preko reda da nam maznete! A sta bi sa postovanjem reda na taxi stanici?! Glad je veca od kolegijalnosti?!...
Predstavnici su na žalost zajednički, a ne Vaši ili Naši, jer ih ni Vi ni Mi nismo birali!!! Ti isti (ničiji) predstavnici podnose zahteve za promenu cena (a ne Vi i Mi)!
Što se tiče kvake preko reda NIKADA se nisam ljutio kada me je stranka preskakala iako sam JA bio na redu jer je pravo stranke da bira kome će dati SVOJ novac tj. sa kim će se voziti. Verovatno zbog toga ne mogu da razumem kada pre neki dan kolega izađe iz vozila i kaže: "Pobogu kolega ja sam prvi"! Ja mu kažem da vidimo i stranka i ja da si prvi, ali šta da ti radim kad te stranka NEĆE! A kolega vozi auto s početka osamdesetih u beloj potkošulji, papučama i peškirom oko vrata (i naravno sve vreme čekanja u redu meni radi klima). Stvarno ništa ne razumem :nzn:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od taxi -ja Uto 15 Sep 2009, 18:10

Zokenzi
jer je pravo stranke da bira kome će dati SVOJ novac tj. sa kim će se voziti.
100% si u pravu i tako je bilo i bice njihove pare i njhov izbor. :brw:
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od angelina Sre 16 Sep 2009, 00:26

to je to ::
...Ocigledno da je sa televizije poruka upucena nama da mozemo da se slikamo i sa vozilimo i sa licencama. ..... to su gluposti u koje mislim ne veruju ni u gradskom vecu ni u sekretariajtu za saobracaj.

Da se ja pitam, ja bih proterao autobus tuda :vzz:
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Moravac Sre 16 Sep 2009, 07:41

taxi -ja ::
Zokenzi
jer je pravo stranke da bira kome će dati SVOJ novac tj. sa kim će se voziti.
100% si u pravu i tako je bilo i bice njihove pare i njhov izbor. :brw:

Obicno se desi da kad kazes da je kolega ispred prvi, stranka ne ode ni kod tebe ni kod njega vec kod sasvim treceg! I ja mislim da je u redu da biraju i ja biram pekaru, samoposlugu, majstora, frizera i sve ostalo, zasto ne bi birao i vozilo ili udruzenje kojim bi se vozio!?
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Zokenzi Sre 16 Sep 2009, 17:01

Biranje vozila preko reda

Drago mi je da ima puno istomišljenika!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Zoran Čet 17 Sep 2009, 15:25

Slazem se sa " to je to". Ko je njih birao da u medijima pricaju o nama.

Zoran
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 12
Datum upisa : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od angelina Čet 17 Sep 2009, 19:18

Prema tome, šta ???
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od to je to Uto 22 Dec 2009, 16:35

23. februar hotel Hajat, nova taxi konferensija u organizaciji lista Danas.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od jerotije318 Uto 22 Dec 2009, 17:03

Samo konferencije......

Nek malo nesto rade. Konkretno inspekciju na ulice i ostalo. Dosta pametovanja sta i kako treba
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od taxi -ja Uto 22 Dec 2009, 21:50

Samo konferencije......

Pa i to je jedan vid ucestvovanja u necemu u ovom slucaju o taksi delatnosti .
Zar nije" bolje ista nego nista" , ipak se nesto desava i cuju se problemi i na taj nacin.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od angelina Uto 22 Dec 2009, 23:37

to je to ::23. februar hotel Hajat, nova taxi konferensija u organizaciji lista Danas.
Gde se prijavljuju govornici ????
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od to je to Sre 23 Dec 2009, 00:14

taxi -ja ::
Samo konferencije......

Pa i to je jedan vid ucestvovanja u necemu u ovom slucaju o taksi delatnosti .
Zar nije" bolje ista nego nista" , ipak se nesto desava i cuju se problemi i na taj nacin.

Da vas podsetim samo na clanak koji je list danas objavio nakon prve taxi konferencije...

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?” Empty Re: "Taksi-Javna služba ili privatna delatnost?”

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu