Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Požarevac

3 posters

Ići dole

Požarevac Empty Požarevac

Počalji od Zokenzi Uto 16 Mar 2010, 08:51

Gradsko veće odlučilo je da se broj taksi vozila u Požarevcu smanji na 160 jer je to optimalan broj određen prema broju stanovnika na teritoriji grada. Trenutno na ulicama Požarevca radi oko 220 taksista, iz pet taksi udruženja, što znači da bi oko 60 njih trebalo da prestane sa radom. Prema najavama iz gradske uprave, broj taksi vozila moći će svake godine da se povećava, u procentu koji će naknadno biti određen.
Spojler:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Požarevac Empty Stari fijaker zamenio taksi

Počalji od Zokenzi Uto 18 Jan 2011, 19:41

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Požarevac Empty Re: Požarevac

Počalji od magnum Uto 18 Jan 2011, 19:54

Svi ćemo mi tako,,,neko sa konjima,neko sa kravama, a bogami , neko i lično upregnut! place
K'o da je sad nešto bolje!
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Požarevac Empty Re: Požarevac

Počalji od BATICA 646 Uto 18 Jan 2011, 20:49

neko i lično upregnut!

Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 97
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Požarevac Empty Re: Požarevac

Počalji od magnum Sre 19 Jan 2011, 11:32

Pa ima batke, jedno deset godina kako sam razmisljao o riksi na Adi.Ti,ja,neko od nas, na bacikli a pozadi dvoje , izvozas ih po adi,uredno naplatis,,,,,
U opstini se ceskali,/ej ne moze to tako / , poslali me u Skupstinu grada,,ovi se tek ceskali , na moje adute, ekologija,postoji staza,i sl. osmehnuli se i rekli zvacemo vas.Kako onda , tako i sada,valjda cekaju mazalicu.Od mene ce da dobiju drsku od mazalice!
Ili su se uplasili za moje srce,,,,ili za moj novcanik!? place
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Požarevac Empty Re: Požarevac

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu