Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

+10
232
maradona
ka5an
Slave
VENELUME
Velja
miamilojevic
jerotije318
boki705
to je to
14 posters

Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od to je to Sre 24 Feb 2010, 19:08

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od boki705 Sre 24 Feb 2010, 19:19

Pokazuju oni dobru volju vec dugo godina unazad a rezultata nigde... da li je ovo objrazlozenje bas istinito?
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od jerotije318 Sre 24 Feb 2010, 19:30

Pokazuju oni dobru volju vec dugo godina unazad a rezultata nigde..

Bez komentara.....
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od miamilojevic Sre 24 Feb 2010, 19:35

Beki za predsednika,sve vreme prica,a nista ne rece

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od Velja Sre 24 Feb 2010, 19:35

Za svo ovo vreme sindikat je uspeo da odlozi samo evro standarde koje nas u 90% slucaja i neinteresuju posto smo svi zaglibili u kreditima a najvaznije zahteve kao sto su popust,divljaci i mesta na taksi stanicama su gurnuli pod tepih.
P.S.Skim si takav si! >plach>

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 413
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od VENELUME Sre 24 Feb 2010, 20:10

Velja ::Za svo ovo vreme sindikat je uspeo da odlozi samo evro standarde koje nas u 90% slucaja i neinteresuju posto smo svi zaglibili u kreditima a najvaznije zahteve kao sto su popust,divljaci i mesta na taksi stanicama su gurnuli pod tepih.
P.S.Skim si takav si! >plach>
Potpuno se slažem , svaki komentar je suvišan , a sve što bih ja dodao bilo bi cenzurisano , od strane admina , ipak ja nisam političar pa bih možda i neke stvari nazvao pravim imenom.U svakom slučaju gospodo sindikalci (sa obe strane) treba da vas je SRAMOTA. Ako je sve to bilo zbog 200 dinara , ja dajem 500 da me više ne branite i da prepustite mesto nekima koji su aktivisti sindikata a to mnoogo više zaslužuju od postojećih. Pri tom se neki od takvih aktivista nalaze i na ovom forumu (ja nisam od tih)
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od Slave Sre 24 Feb 2010, 22:18

Немојте тако, ипак треба времена да се неке ствари реше...То су велики проблеми и решиће они то брзо, за пар деценија... affraid
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od ka5an Sre 24 Feb 2010, 22:44

Ma,čovek samo 'ladno prati instrumental vlasti.
Naj pametnije šta je rekao je to,što se javno izvinio gradjanima
mada TEK TO govori KOGA on predstavlja,jer mi NISMO doveli do štrajka,pa se nemamo ni kome rašta izvinjavati! Cool;
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od maradona Čet 25 Feb 2010, 00:02

VENELUME ::
Velja ::Za svo ovo vreme sindikat je uspeo da odlozi samo evro standarde koje nas u 90% slucaja i neinteresuju posto smo svi zaglibili u kreditima a najvaznije zahteve kao sto su popust,divljaci i mesta na taksi stanicama su gurnuli pod tepih.
P.S.Skim si takav si! >plach>
Potpuno se slažem , svaki komentar je suvišan , a sve što bih ja dodao bilo bi cenzurisano , od strane admina , ipak ja nisam političar pa bih možda i neke stvari nazvao pravim imenom.U svakom slučaju gospodo sindikalci (sa obe strane) treba da vas je SRAMOTA. Ako je sve to bilo zbog 200 dinara , ja dajem 500 da me više ne branite i da prepustite mesto nekima koji su aktivisti sindikata a to mnoogo više zaslužuju od postojećih. Pri tom se neki od takvih aktivista nalaze i na ovom forumu (ja nisam od tih)

A 'di su ti aktivisti,mislim za 500 dinara.?

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od 232 Čet 25 Feb 2010, 02:11

ako nas ovaj predstavlja kao sindikalac onda bolje da netrazimo nista nego da pustimo da nam uvode popuste i dizu smene pa dok izdrzimo.a necemo jos dugo >bravo>

232
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od ka5an Čet 25 Feb 2010, 07:08

232 ::ako nas ovaj predstavlja kao sindikalac onda bolje da netrazimo nista nego da pustimo da nam uvode popuste i dizu smene pa dok izdrzimo.a necemo jos dugo >bravo>

..,a šta drugo već radimo >nez>
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od ka5an Čet 25 Feb 2010, 07:10

Pazi,kad čovek priča zainteresovanošću k'o da je neko ispalio rafal ćoraka u Bejrutu... Rolling Eyes
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od VENELUME Čet 25 Feb 2010, 07:44

Diego , veruj mi , ali zaista iskreno ti kažem da bih i pored svih neslaganja i trvenja sa tobom ovde na Forumu , u tebe imao puno poverenje kao svog predstavnika , jer mislim da bi bar pošteno znali na čemu smo i šta nam je činiti. I nisi jedini za koga tako mislim na ovom forumu .
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od maradona Čet 25 Feb 2010, 09:17

Ja iskreno misli da se Ti i ja gotovo sigurno generalno slazemo,ali ipak mislim niko od nas ne bi vodio tako nesto.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od boki705 Čet 25 Feb 2010, 12:53

Pogledajte vesti iz Grcke i sta tamo sindikati rade. Cela Grcka u blokadi zbog nereda usled nezadovoljstva gradjana. Verovatno je iza toga neko ko nije podlozan podmicivanju i pritiscima mocnika
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od maradona Čet 25 Feb 2010, 13:26

Jos nisam video u zivotu "OPSTI STRAJK" a kod njih se desio.Svaka im cast.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od Dragan327 Čet 25 Feb 2010, 14:28

pa ko nas vodi dobro je l nezavisni ha ha ha ha

Dragan327
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 29
Datum upisa : 26.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od maradona Čet 25 Feb 2010, 15:16

Kad su politicki interesi u pitanju odluke ili zakoni se izglasaju odmah,a gospoda ministri su potpisali u decembru da ce nase zahteve ispuniti do marta i to sve do jednog.Ne vidim da imaju volje za nas uopste,jer se ovo sve svodi samo na pricu i nista vise.I ne znam sta ima vise da se pregovara sa njima,zahtevi su dati,potpisani i sad puj pike ne vazi,do kada vise da cekamo nesto sto je potpisano i overeno pecatom,u kojoj mi zemlji zivimo kad ne vazi potpis i pecat ministara,ja stvarno nemam sta vise da kazem,muka mi je vise.Sad se stvarno pitam,zasto sam se smrzavao u decembru i zasto sam gubio vreme i ovde i tamo.Vidim da nam je skinuta taksa na plin i na luksuz,vidim da se divljaci i dalje voze,vidim i dalje da nemamo jedinstvene cene,vidim da nas varaju za fiskalne kase,vidim da gazde vedre i oblace,recite mi sta jos ne vidim???????????????????????????
Ne vidim procedure,ali zasta-za stap i sargarepu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od Dragan327 Čet 25 Feb 2010, 15:46

lazovi koga ovaj vodi ....o boze oprosti mu nezna on nista......

Dragan327
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 29
Datum upisa : 26.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od VENELUME Čet 25 Feb 2010, 16:20

A i Beki nam se nešto ućutao
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od Dragan327 Čet 25 Feb 2010, 17:23

kolko li je dobio para da odloze strajk,dobra volja lopovi lopovi

Dragan327
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 29
Datum upisa : 26.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od Slave Čet 25 Feb 2010, 18:42

Није добио паре, већ су га људи лепо замолили телефоном...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od tomovicbgd Čet 25 Feb 2010, 19:34

VENELUME ::A i Beki nam se nešto ućutao

A šta mučenik da kaže,kad ne zna dve proste rečenice da sastavi >plach>
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od maradona Čet 25 Feb 2010, 19:55

Pa sto ne nadjete boljeg?

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od Blackshadow Pet 26 Feb 2010, 11:57

tomovicbgd ::
VENELUME ::A i Beki nam se nešto ućutao

A šta mučenik da kaže,kad ne zna dve proste rečenice da sastavi >plach>

@ Tomovic
Vas post je u suprotnosti sa pravilnikom foruma:
https://taxi.darkbb.com/pravilnik-na-taxi-forumu-f1/pravilnik-t1.htm
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od Dragan327 Pet 26 Feb 2010, 14:47

uskoro dolaze bolji.sitab sitab sitab sitab.pojavili se u pravo vreme i pravom trenutku

Dragan327
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 29
Datum upisa : 26.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od drdr Sub 27 Feb 2010, 13:32

nama treba predstavnik---predstavnik taxista privatnih preduzetnika koji ce da se bori za nase interese da li u vidu sindikalnog organizovanja ili nekog drugog vida ---komora --esnaf---udruzenje nije bitno kako se zove vec da je priznato kod nadleznih kao FAKTOR za pregovore a priznace ga ako ima masovnost
a ono sto je nas problem da nemozemo da se slozimo koji je PAMETNIJI od ovih dosadasnjih
ima ovde na forumu ljudi sa dobrim idejama---samo je problem sto je mnooogo lakse da se te ideje iznose ovako tipkajuci i ja prvi spadam u te koji ne bih imao ...da da svoje stavove iznosim u javnosti i obrazlazem kao i vecina od nas taxista
kljuc nase uspeha je MASOVNOST na jednom mestu
videli smo NASE predstavnike sindikata i culi njihove ideje i nacin na koji ih obrazlazu--izaberimo jednog od njih da mu damo podrsku masovnim prilaskom pa ako ne uspe sto obecava smenimo ga >mol>
drdr
drdr
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 109
Datum upisa : 26.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od boki705 Sub 27 Feb 2010, 14:43

Bravo majstore. Ajde ljudi imate temu za razmisljanje. Iza svega ovoga do sada, ko zna sta nam se jos sve sprema. Podavicemo se u sopstvenim go*nima dok cekamo da nam nasi predstavnici olaksaju zivot i obezbede neki normalniji tretman i pricu
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od Dragan327 Sub 27 Feb 2010, 15:46

evo kolega da ti objasnim podrzavam te u svemu neznm dali si citao flajer sitaba za cega se mi borimo i sta su nam radili iza leca a mi cujemo ono sta nama odgovara.pozivam te doces u mursku 14,u19/30hponedeljak.da vidis o cemu pricamo i kako delujemo krenuli smo od 0 a stgli smo do 745 clanova,tj,nasih kolega koji su shvatili probleme i pokusavamo svi zajedno da ih resimo,pozdravljam te da su svi kao i mi nemi bi se oni igrali s,nama

Dragan327
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 29
Datum upisa : 26.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost Empty Re: Izjava Svetislava Beljinca nakon konferencije - sindikat Nezavisnost

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu