Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins

5 posters

Ići dole

Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins Empty Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja inspekcije za drumski saobraćaj ministarstva za infrastrukturu

Počalji od taxi -ja Pon 07 Sep 2009, 21:51

taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins Empty Re: Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins

Počalji od skembi69 Uto 08 Sep 2009, 00:29

Obidjite malo Gold,Maxiss.,Alfu....Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins Th83
skembi69
skembi69
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 76
Godina : 54
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins Empty Re: Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins

Počalji od to je to Uto 08 Sep 2009, 09:06

skembi69 ::Obidjite malo Gold,Maxiss.,Alfu....Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins Th83


Ja to pitao javno pred svima dokle vise obican gradjanin moze da dobije tablu pomenutih firmi da odma izajde na ulicu da radi sa radio stanicom uz moju napomenu da su pre nekoliko meseci dnevne novine direktno pisale o tome.
LINK

Od g. Nikitovica sam dobio sablonski odgovor da inspekciji nije poznato da postoje takvi primeri :smx: da postoje taxi udruzenja koja izdaju direktno firme obicnim gradjanima sa radio stanicama uz dopumu izlaganja o nekim nebuloznim stvarima koji niko u sali nije razumeo.
Sve u svemu MNOGO PRICE A MALO RADA.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins Empty Re: Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins

Počalji od VENELUME Čet 10 Sep 2009, 18:42

Ako poslušate njegovu izjavu , videćete da je pisana ranije ( a i naučena napamet) , jer se čovek razbacuje floskulama (uobičajenim izrazima) , tako da je on bio tamo - reda radi
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins Empty Re: Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins

Počalji od ka5an Pet 11 Sep 2009, 17:07

skembi69 ::Obidjite malo Gold,Maxiss.,Alfu....Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins Th83

Misliš da oni to ne znaju? :smx:
Ovim drugovima stiže nalog "odozgo" o tome koga pustiti,a koga prikazati za štampu,TV.
I dalje je ovo F.N.R.J.,svi to znamo,ali niko ne reaguje.
Treba obavestiti usnule da Goli otok više ne postoji,da je ukinut.
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins Empty Re: Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins

Počalji od taxi -ja Uto 15 Sep 2009, 18:18

Mile Nikitović
Načelnik odeljenja inspekcije za drumski saobraćaj ministarstva za infrastrukturu

Taksi prevoz prati nelegalnost, tj. siva ekonomija koja je u suprotnosti sa zakonskim propisima. Jasno je svima da ima puno nelegalnih taksi prevoznika, odnosno neprijavljenih lica koja obavljaju taksi prevoz koji voze nebezbednim vozilima i krajnje je vreme da se u tu oblast uvede malo reda, jer tu mnogo gubi i država za veliki iznos prihoda. Taksi prevozom treba obezbediti ekonomsku opravdanost a ne rešavati socijalnu ugroženost. Lokalne samouprave ne pridaju mnogo značaja ovom problemu i zato imamo toliko taksista. Kad pričamo o taksiju pričamo o taksiju u Beogradu, ali i taksiju u Medveđi, Surdulici... Svugde imamo isti problem neuređenosti. Naše Ministarstvo će na sastanku koji se održava 8. septembra, zajedno sa kompetentnim ljudima u ministarstvima ekonomije, lokalne uprave i državne samouprave, rada i socijalne politike, MUP i organa za prekršaje, koja imaju nadležnost i na taksi prevozu, predložiti da se uradi strategija i nadležne inspekcije koje će praviti efikasniji sistem kontrole u javnom prevozu, posebno kada se govori o nelegalnom prevozu. Tu ne govorimo samo o taksi prevozu, već i o nelegalnom prevozu u svim drugim vrstama transporta. Sutra ćemo otvoriti ovu temu, u saradnji sa ostalim ministarstvima i mi ćemo biti nosioci ovih aktivnosti kako bi se uključili svi organi, jer ovi problemi nisu za čekanje. Dobro je što pokrećemo jednu ozbiljnu temu kako bismo pokušali da damo doprinos razrešenju ovog vrlo ozbiljnog problema koji nisu za odlaganje. Ministarstvo za infrastrukturu Vlade Republike Srbije će aktivno učestvovati u ovom celom poslu uvođenja reda u oblasti taksi prevoza.”
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins Empty Re: Komentar Gospodina Mileta Nikitovića, načelnik odeljenja ins

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu