Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

+4
RILLE
jerotije318
skembi69
taxi -ja
8 posters

Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

Počalji od taxi -ja Pon 07 Sep 2009, 21:30

taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Re: Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

Počalji od skembi69 Uto 08 Sep 2009, 00:37

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Auto315
skembi69
skembi69
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 76
Godina : 54
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Re: Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

Počalji od jerotije318 Uto 08 Sep 2009, 06:24

Ти пежои су кантурине али лепи на око. Мени конкретно се свиђа 407 али кад чујем искуства оних који их возе......само 406 што нешто вреди а остало су кофе.

Прича ми другар који ради у полицији да су још давно добили 307-ице и оне мале ружне Фијате. Пежое су све раздрндали, фале им лајсне, браве на вратима, магленке.......а Фијати су и даље ок, а курта и мурта возе и једне и друге-из смене у смену.

Питам се само одкуд директор Верана на конференцији ? Како нпр није дошао неко из Фијата, Хундаија, Мерцедеса, Форда......

Ко је звао само њега и у чему је фора ?
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Re: Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

Počalji od RILLE Uto 08 Sep 2009, 11:34

Ima kod mene ovde na Ceraku jedna farbara koja ce na kolicinu da nam ponudi povoljno lanac na metar , na 7.800 ljudi dobili bi sigurno 46 din po metru ?!?! Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Affraid Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Affraid Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Affraid
RILLE
RILLE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 53
Location : BELGRADE - Cerak
Datum upisa : 31.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Otkude si Verano

Počalji od jerotije318 Čet 10 Sep 2009, 06:49

Питам се само одкуд директор Верана на конференцији ?
Могу да се кладим да га је неко од присутних са конференције звао :dda:
А могу и да предпоставим ко Very Happy ал за сада нећу да кажем :zvz:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Re: Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

Počalji od VENELUME Čet 10 Sep 2009, 18:08

Ja sam vozio i 407 karavan u sve tri verzije (dizel , metan , TNG ) i auto je boli glava , ali po meni je više šminkerski nego za naš posao , ali mu je oprema vrhunska , vozio sam i 406 , ali nisam oduševljen , ali auto koji me je kupio (ali na žalost nisam mogao i ja njega ) je 307 1,6 HDI karavan . Auto je po meni udobniji od mnogih većih automobila , gepek prostran i pristupačan , a potrošnja u najmanju ruku smešna , na otvorenom ispod 4 , a po gradu sa klimom od 6 do 6,5 .Mislim da je to za naš posao potaman , ali ja nisam mogao da udjem u njega zbog cene.To je moje mišljenje o Pežoima , da me neko ne shvatio pogrešno.
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Re: Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

Počalji od jerotije318 Čet 10 Sep 2009, 20:37

Ja sam vozio i 407 karavan u sve tri verzije (dizel , metan , TNG ) i auto je boli glava , ali po meni je više šminkerski nego za naš posao , ali mu je oprema vrhunska
Све је то тачно АЛИ у једном Пежоовом сервису ми рекоше да је страшно неквалитетно урађен. Рекоше да је човек дошао са новом 407-цом тј са 46.000 км [још у гаранцији] је мењао предње амортизере и летву волана. А то за такав ауто мораш да признаш и није баш јефтино.
Много ми се свиђа на око тај ауто али сам одустао
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Niko ne spominje i ovog učesnika konferencije

Počalji od Zokenzi Čet 10 Sep 2009, 22:34

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Verano
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Celo izlaganje g.Milana Vukasovica na Konferenciji

Počalji od taxi -ja Čet 10 Sep 2009, 22:55


taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Re: Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

Počalji od jerotije318 Pet 11 Sep 2009, 18:27

Ма заборави га. Тај човек је дошао да ували Пежое. Није баш хуманиста да хоће да помогне организацији такси службе и пуца му патка за наше лиценце и ко ће кога да превари. Само да он ували Пежое.....

Има ли ко да ме демантује ?
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Re: Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

Počalji od RILLE Pet 11 Sep 2009, 19:07

U pravu si do NEBA !!! Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors 140249
RILLE
RILLE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 53
Location : BELGRADE - Cerak
Datum upisa : 31.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Re: Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

Počalji od jerotije318 Pet 11 Sep 2009, 19:11

Нећу да помињем ко је баш њега звао на конференцију а не нпр директора Хундајиа Реноа или Мерцедеса, или све њих скупа :jok;:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Re: Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

Počalji od taxi -ja Pet 11 Sep 2009, 23:41

jerotije ::Ма заборави га. Тај човек је дошао да ували Пежое. Није баш хуманиста да хоће да помогне организацији такси службе и пуца му патка за наше лиценце и ко ће кога да превари. Само да он ували Пежое.....

Има ли ко да ме демантује ?

Po ko zna koji put treba da ti kazem da ti negde neke stvari brze i lakse udju nego tamo gde treba.
Jerotije brate nemoj kao zdrebe pred rudu i treba znati sta je sta i sta znaci "KONFERENCIJA " sa takvim nazivom ....
Brate to je konferencija na kojoj svako iz odredjenog dela (svoje branse) ucestvuje na panelu i daje predlog sta bi bilo dobro u odredjivanju pravih smernica oko uredjenja necega.
Probaj malo na tenane da citas i tumacis neke stvari kako bi ih razumeo i ucestvovao u njima .
Pozzzz :blbe:
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Re: Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

Počalji od tomovicbgd Pet 11 Sep 2009, 23:58

taxi -ja ::[

Jerotije brate nemoj kao zdrebe pred rudu :

Jero kao da čita tek svaku treću reč iz posta ili suviše ishitreno reaguje bez da pre toga razmisli sta će da napiše. Tri puta meri,jednom seci.....
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Re: Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

Počalji od taxi -ja Uto 15 Sep 2009, 18:27

Milan Vukasović

Izvršni direktor Verano motors

Mi kao kompanija Verano motors praktično i snosimo deo odgovornosti za dešavanja kako u Beogradu, tako i širom Srbije, i u tom kontekstu smatramo da je i naš zadatak da damo svoj doprinos u smislux kako mi vidimo gradski, odnosno javni prevoz, a sada trenutno pričamo o javnom taksi prevozu i želim da kažem naše mišljenje i predloge šta bi eventualno tu moglo da se uradi i kako Verano motors kao uvoznik Pežo vozila može da pomogne u razvoju kvaliteta taksi prevoza. Automobili marke „Pežo“ su zaista prisutni svugde u svetu kako kod taksi udruženja, tako i kod privatnih taksista posebno što ti automobili naglašavaju aspekt udobnosti, bezbednosti i ekološke standarde, štedljivosti i došli su na samu listu prioritetnih, odnosno poželjnih automobila u taksi prevozu. Za taksi usluge vrlo je bitna i ekološka strana koju naši automobili apsolutno podržavaju. Vi sami znate kolika je zagađenost u Beogradu i kakvim se automobilima voze taksisti. Pomenuli smo tu neku cifru od 7.500 automobila, a dobar deo automobila je u lošem stanju, a ako razmišljamo o ulasku u EU, to je praktično pitanje dana, ovi standardi što se tiče ekologije se nameću kao osnova standarda prilikom organizacije taksi prevoza. Naša iskustva sa Francuskom, gde se ispunjavaju vrlo visoki uslovi za vožnju, su takva da ukoliko vozila ne ispunjavaju ekološke i sve druge standarde ne mogu biti ni u kakvom udruženju, niti mogu da se bave taksi uslugom. Možda je ovo trenutak, mada svi znamo kakav je ekonomski trenutak i kakvi problemi vas tište, da razmislite o tome da zajednički porazgovaramo o ovim karakteristikama vozila koji su sada navedeni, koje su to mogućnosti prilikom nabavke možda novih automobila za taksi udruženja.. Tu je Verano motors potpuno spreman da podrži zajedno sa određenim finansijskim institucijama, kreditnim i lizing kućama aranžmane koji bi trebalo da omoguće lakšu nabavku, odnosno kupovinu automobila marke „pežo“. Imamo još iznenađenja koja smo spremni da ponudimo sledeće godine, odnose se na određene gratis usluge u smislu taksimetra, radio-stanice i spremni smo da za one taksiste koji budu kupili vozilo sa pogonom na benzin da obezbedimo besplatno ugrađivanje gasnog uređaja koji bi takođe mogao da se koristi u organizaciji taksi prevoza. ”
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Re: Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

Počalji od Zokenzi Uto 15 Sep 2009, 19:33

taxi -ja ::Milan Vukasović

Izvršni direktor Verano motors

...odnose se na određene gratis usluge u smislu taksimetra, radio-stanice i spremni smo da za one taksiste koji budu kupili vozilo sa pogonom na benzin da obezbedimo besplatno ugrađivanje gasnog uređaja...
Imam novi taksimetar i novu radio stanicu, a benzinci me ne zanimaju i ... scratch
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Re: Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

Počalji od magnum Uto 15 Sep 2009, 22:02

A 'el bi ti sokole administratorski, mogao da nas ODMORIŠ od tih silnih izjava te silne gospode pa da nastavimo k'o ljudi da se piskaramo a pomalo i pičkaramo međusobno,kao i dosada samo bez te GOSPODE.
Znači poskidaj sva ta mlaćenja prazne slame i ove buljouvlake za sitnu lovu.
Hvala! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors Empty Re: Komentar Gospodina Milna Vukasovića, izvršni direktor Verano Motors

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu