Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

+12
VENELUME
trg
mrki_dc
boki705
padobranac
657
struja
maradona
jerotije318
skembi69
Zokenzi
taxi -ja
16 posters

Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od taxi -ja Pon 07 Sep 2009, 21:27

taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Bravo Zlajo!!!

Počalji od Zokenzi Pon 07 Sep 2009, 22:16

Ja mogu samo da pohvalim izlaganje G. Zlatkovića!!! :brw: :brw: :brw:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od taxi -ja Pon 07 Sep 2009, 22:33

LINK

Na ovom linku gde je spisak ucesnika panel konferencije pored imena Gospodina Zlatkovica imate i opciju "Prezentacija" jednim klikom na nju o ppt formatu mozete videti prezentaciju koja doduse uz malo objasnjenje bi trebala da vam pokazepotrebu uvodjenja GPS-a i njene potrebe zarad poboljsanja predaje i brzeg usluzivanja stranaka i drugih pogodnosti koje to nose.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od skembi69 Uto 08 Sep 2009, 00:18

Bravo za ZLAJU I TEDIJA BILI SU ODLICNI!!!!!!!!!!Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Kolce
skembi69
skembi69
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 76
Godina : 54
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od jerotije318 Uto 08 Sep 2009, 06:42

Браво за Злајину изјаву :brw:

Напокон и он јавно и храбро да прозива ове који држе дивљаке али добро је и Теди рекао да такси службу треба да уређују они и који се баве таксирањем - сами таксисти
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od maradona Uto 08 Sep 2009, 14:49

Na pitanje:jel imate vi neko resenje-Zlaja reklamira Beogradski taksi,e pa bravo.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od struja Uto 08 Sep 2009, 14:50

Pridruzujem se pohvalama.Puno cinjenicnog stanja receno za kratko vreme izlaganja je vrlina govornistva.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od 657 Uto 08 Sep 2009, 19:51

Gospodin je zaboravio da spomene i pink taksi,pa svi znamo da i tamo ima dosta "regularnih"taksista.Na kraju krajeva zasto niko nije spomenuo donosenje zakona po kome bi se vlasnici kaznjavali za drzanje neregularnih taksista koji nose njihove table.

657
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 1
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od taxi -ja Uto 08 Sep 2009, 21:11

Gospodin je zaboravio da spomene i pink taksi

Gospodin nije imao potrebe da spominje drugu asocijaciju pred kamerama jel je to uradio 100 puta pred kamerama u pisanim medijima na forumu i svuda tako da svi znaju pa i g. Dejan Mali je to na konferenciji rekao da po svim saznanjima i po evidenciji inspekcije jedina dva udruzenja koja nemaju "divljake"(lopove)" su Beogradski 9801 i Pink taksi ali sa malim lapsusom je izostavljen Luks taksi jer i kod njih nema takvog olosa sto je Ljubu-Luksa nateralo da se javi i to kaze .
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od padobranac Sre 09 Sep 2009, 06:54

a da li oni misle ono sto govore :jok;: :dda:
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od jerotije318 Sre 09 Sep 2009, 07:27

maradona ::Na pitanje:jel imate vi neko resenje-Zlaja reklamira Beogradski taksi,e pa bravo.
Па шта те то чуди. Као да га незнаш Very Happy

Битно је да је Злаја коректну изјаву дао и набројао удружења који држе дивљаке. :brw:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od maradona Sre 09 Sep 2009, 12:53

ne cudi mene nista u ovoj zemlji.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od maradona Sre 09 Sep 2009, 12:56

p.s.a drugo kao sto je i A.Bjelic rekao niko nije dao resenje problema,samo se prica o vozilima,vozacima,cenama,ista prica uvek koja ce i dalje samo nas regularne da kosta.I kao sto je Zlaja rekao od prethodnih dogovora stop divljacima isto nista.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od boki705 Sre 09 Sep 2009, 15:21

Bogu mi, pokupices Zlajo mnoge simpatije zbog ovakve prozivke...
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od mrki_dc Sre 09 Sep 2009, 15:55

Али зато Љубу-Лукса ништа не може да натера да се појави у јавности, па да чујемо и његово виђење ствари...
Уосталом због тога што нас они представљају тако и пролазимо!

Теодор Гаћеша: ''људи који су билки говорници на овој конференцији махом су људи који регрутују дивље таксисте и немају интереса да се такси проблематика среди...''
Ту има истине, али и они који не ''регрутују'' дивље таксисте немају интереса да доће до смањења броја РЕГУЛАРНИХ таксиста... Јербо они желе новац од што већег броја таксиста за чланарине! Тако да је сулудо да власници удружења буду предстваници таксиста и говоре у њиховом интересу!
mrki_dc
mrki_dc
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 1
Godina : 44
Location : Belgrade City, Dedinje Crew
Datum upisa : 20.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Čudo da nije spomenuo cilj 4500=9000...

Počalji od trg Sre 09 Sep 2009, 18:12

a da li oni misle ono sto govore

E svaka čast kolegi, da je primetio da niko od vlasnika asocijacija nije spomenuo predlog i nameru da licenca glasi na vozilo i da pravna lica mogu da zapošljavaju vozače!

Ljudi, opametite se, mislite o onome što se radi a ne o tome šta pričaju.
Marketing i propaganda je jedno, dela i namere su drugo!



Humanista je poznat sa idejom 4500 vozila i 9000 vozača koji rade za njega!

Eto toliko o njegovoj hrabrosti, jer priča o divljaciam a ne o svojim planovima, a vi se divite i dalje...

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od jerotije318 Sre 09 Sep 2009, 21:52

da je primetio da niko od vlasnika asocijacija nije spomenuo predlog i nameru da licenca glasi na vozilo i da pravna lica mogu da zapošljavaju vozače
Па где то да се помиње, па то је небитно :smx:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od VENELUME Čet 10 Sep 2009, 18:18

trg ::
a da li oni misle ono sto govore

E svaka čast kolegi, da je primetio da niko od vlasnika asocijacija nije spomenuo predlog i nameru da licenca glasi na vozilo i da pravna lica mogu da zapošljavaju vozače!

Ljudi, opametite se, mislite o onome što se radi a ne o tome šta pričaju.
Marketing i propaganda je jedno, dela i namere su drugo!



Humanista je poznat sa idejom 4500 vozila i 9000 vozača koji rade za njega!

Eto toliko o njegovoj hrabrosti, jer priča o divljaciam a ne o svojim planovima, a vi se divite i dalje...
A koji su tvoji planovi i motivi?
Boriš se za naše dobro , u redu , ali šta će biti ako neko stane na Trg , a nije od privilegovanih , kakve reakcije da očekujemo og tebe ili onih koji stoje sa tobom . Možda kao kod Juge ili fa se pozovemo na tebe pa ćemo biti mirni ?
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od Paleolit Čet 10 Sep 2009, 20:03



taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Još jednom: Bravo Zlajo!!!

Počalji od Zokenzi Čet 10 Sep 2009, 23:10

Zokenzi ::Ja mogu samo da pohvalim izlaganje G. Zlatkovića!!! :brw: :brw: :brw:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od struja Čet 10 Sep 2009, 23:17

Ko radi 10 pa i 12 sati dnevno taj trazi hleba preko pogace!!! Sta li je hteo time da kaze????
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty "Tražiti preko hleba pogaču" - ne biti zadovoljan s onim što se ima. ...

Počalji od Zokenzi Čet 10 Sep 2009, 23:47

Ja se tešim da je hteo da kaže da ništa (i nikakvi novci) nije vredno svakodnevnog rada po 12 h i da normalan taksista treba da radi maksimalno 8 h i da se pruža onoliko koliko mu je jorgan dugačak! Ali on će vam to već bolje objasniti :nzn:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od jerotije318 Pet 11 Sep 2009, 06:21

normalan taksista treba da radi maksimalno 8 h i da se pruža onoliko koliko mu je jorgan dugačak!
И Библија каже да све треба умерено : хране, посла, секса.....и нема ту никаквог "али"

Мислим да нам овај нама нови западни систем донео модерне робовласнике и робове, не само за такси већ уопште.
А Београд постаје логор Twisted Evil
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od King of the road Sub 12 Sep 2009, 05:44

VENELUME ::
trg ::
a da li oni misle ono sto govore

E svaka čast kolegi, da je primetio da niko od vlasnika asocijacija nije spomenuo predlog i nameru da licenca glasi na vozilo i da pravna lica mogu da zapošljavaju vozače!

Ljudi, opametite se, mislite o onome što se radi a ne o tome šta pričaju.
Marketing i propaganda je jedno, dela i namere su drugo!



Humanista je poznat sa idejom 4500 vozila i 9000 vozača koji rade za njega!

Eto toliko o njegovoj hrabrosti, jer priča o divljaciam a ne o svojim planovima, a vi se divite i dalje...
A koji su tvoji planovi i motivi?
Boriš se za naše dobro , u redu , ali šta će biti ako neko stane na Trg , a nije od privilegovanih , kakve reakcije da očekujemo og tebe ili onih koji stoje sa tobom . Možda kao kod Juge ili fa se pozovemo na tebe pa ćemo biti mirni ?

:brw:
Trg...moze odgovor na ovo... :zvz:


Poslednji put izmenio King of the road dana Sre 16 Sep 2009, 13:52, izmenio ukupno 2 puta

King of the road
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 35
Godina : 44
Location : Out of space
Datum upisa : 09.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od RILLE Sub 12 Sep 2009, 11:53

Ljudi,možete da radite po 12 sati i uzeti neke novce (oko 5.000) ali koliko ćete moći tako da radite ??? Sedam do deset dana i onda dolazi umor,krevet,lekovi i problemi ??? Pa nemamo mi više po 19 ili 20 godina pa da možemo toliko da se silimo !!! STAVIMO PRST NA ČELO VEĆ JEDNOM ???? Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija 91737 Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija 91737 Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija 91737
RILLE
RILLE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 53
Location : BELGRADE - Cerak
Datum upisa : 31.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od taxi -ja Uto 15 Sep 2009, 18:24

Zlatan Zlatković
Direktor Beogradskog taksija

Taksi jeste privatna delatnost sa jasno definisanom javnom dimenzijom. Prema tome, javna dimenzija u ovom slučaju je gradska standardizacija uslova i pravila kojima se taksisti i taksi asocijacije moraju prilagoditi na tržišni način. Jedini pravi odgovor na takvu postavku je uvođenje GPS tehnologije u sferu taksi delatnosti.

Glavne koristi uvođenja GPS: Koliko je povećanje učinka, apsolutno nije za priču. Kada taksisti prihvate da mogu biti praćeni, shvatiće da će uz manje pređenih kilometara, uz manje čekanja po taksi stajalištima, kroz mnogo više efektivnog rada na ulici uz mnogo kvalitetnije i bolje vožnje stići do optimalnog pazara. Čuli smo da cena nije ekonomska. Cena je ekonomska u odnosu na tržišni ambijent, jedinstvena cena je nemoguća, to je iluzija. Jedinstvene cene nema u slobodnoj tržišnoj ekonomiji i ko se zalaže za jedinstvenu cenu je iracionalan. Ova zemlja je ušla u Evropu već jednom nogom, prema tome svi zakoni, sva formiranja cena apsolutno će biti prilagođena na slobodnoj tržišnoj utakmici. Jeste to malo tužno, ko preživi pričaće, i jeste to sinonim da će mnogi otpasti, ali to je tako. Prosečni taksista u Beogradu je na ulici 10 do 12 sati. Previše. Znači ne može biti toliko na ulici, jer posle sedam ili osam sati u aktivnom saobraćaju koncentracija padne, mora se odmoriti. Taksista voli da birka vožnje. Zašto? Glavni problem uvođenja GPS je ovo pitanje zašto taksista kao glavni nedostatak GPS smatra činjenicu da će neko uvek znati gde je. To je pretpostavka pitanja javna služba - privatna delatnost. Ušao je u taksi zato što hoće slobodu, uživa u toj slobodi i u tom konforu i ne treba mu tu slobodu ni uzimati. Nama je bitan GPS da znamo kad je uzeo vožnju i ide ka adresi ili kad vozi stranke, naročito vožnje sa Aerodroma ili do aerodroma, da te stranke mogu biti bezbedne. Postaviću nekoliko pitanja, pre svega taksistima jer ja sam jedini gazda koji nije taksista i to mi se često zamera, navodno ne razumem posao. Zašto je poslovni stav da je mušterija uvek u pravu kod taksista stran pojam? Zato što je taksista kroz negativnu selekciju unazad 20 godina postajao upravo taksista koji se busa, ljuti i svađa a ne poštuje i ceni mušteriju. Moramo se menjati. Nije svaka vožnja od 2.000 dinara, ima neka i od 200.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od magnum Uto 15 Sep 2009, 19:22

Narode,el se Trg vratio sa jesenovanja?Treba nešto da ga pitam u vezi jeftinije čorbe!Jel' vi možda znate nešto o tome? bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor  Beogradskog 9801 taksija Empty Re: Komentar Gospodina Zlatana Zlatkovića, direktor Beogradskog 9801 taksija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu