Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ok asocijacija

+16
VENELUME
Mapko
Slave
boki705
brat saja
angelina
millence
to je to
maradona
Wolf
Paleolit
Dejan
ozalosceni
tomovicbgd
Zokenzi
jerotije318
20 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Kriterijumi za odabir udruzenja

Ok asocijacija Vote_lcap15%Ok asocijacija Vote_rcap 15% 
[ 11 ]
Ok asocijacija Vote_lcap29%Ok asocijacija Vote_rcap 29% 
[ 22 ]
Ok asocijacija Vote_lcap8%Ok asocijacija Vote_rcap 8% 
[ 6 ]
Ok asocijacija Vote_lcap23%Ok asocijacija Vote_rcap 23% 
[ 17 ]
Ok asocijacija Vote_lcap4%Ok asocijacija Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Ok asocijacija Vote_lcap13%Ok asocijacija Vote_rcap 13% 
[ 10 ]
Ok asocijacija Vote_lcap8%Ok asocijacija Vote_rcap 8% 
[ 6 ]
 
Ukupno Glasova : 75
 
 

Ok asocijacija Empty Ok asocijacija

Počalji od jerotije318 Sub 14 Mar 2009, 21:40

Po kom kriterijumu birate udruzenje ?
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Nešto drugo

Počalji od Zokenzi Sub 14 Mar 2009, 22:23

Tamo gde bi bio optimalan odnos broja poziva i broja članova!!!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od tomovicbgd Ned 15 Mar 2009, 07:13

Zokenzi ::Tamo gde bi bio optimalan odnos broja poziva i broja članova!!!

Slazem se sa misljenjem i dodajem da glasam za sve stavke osim pod 5.
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od ozalosceni Ned 15 Mar 2009, 09:37

Za sve osim pod broj 5.
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od Dejan Ned 15 Mar 2009, 09:48

Zokenzi ::Tamo gde bi bio optimalan odnos broja poziva i broja članova!!!

Ovo je prava stvar,ali na zalost nemamo srecu."Nase gazde" su malo pohlepne i taj film necemo gledati.Njihov interes je u pitanju.Svi su oni na pocetku rada obecavali da im firma nece imati preko xxx clanova,a posle toga znamo svi sta se desava.Tada su mnogo samouvereni i svi imaju istu recenicu koju cesto koriste:"Ako ti se ovde ne svidja,ti slobodno idi"...).Ljudi koji drze do svoje reci,nema sta za svaku pohvalu.

P.s.Koliko ja znam,samo se Ljuba trudi da ispostuje to.

Pozzz.......

Dejan
Dejan
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 94
Godina : 55
Datum upisa : 10.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od Paleolit Ned 15 Mar 2009, 11:24

...na zalost nema na ovim prostorima takvih udruzenja da bih mogao da biram,
vec idem u ono koje sam silom prilika prisiljen da idem
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od Zokenzi Ned 15 Mar 2009, 17:18

Dejan ::..."Nase gazde" su malo pohlepne i taj film necemo gledati.
...P.s.Koliko ja znam,samo se Ljuba trudi da ispostuje to.
Malo pohlepne :?: :?: :?:
A Ljuba bi mogao i malo da se otvori za reklamu i četvorocifren broj telefona :!: :!: :!:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od Wolf Ned 15 Mar 2009, 20:13

za sada BTV asocijacija

Wolf
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 31
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od maradona Sre 18 Mar 2009, 00:17

Nema braco vise biranja,samo business ali fer.Vidite da trce svi samo tamo gde cita,ne interesuje ih vise ni visoka smena,ni ostra disciplina,a bre ni broj ljudi,ima ih milion,uzas na sta je spao taxi.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od maradona Sre 18 Mar 2009, 00:18

P.S.Nema vise OK asocijacija.Svi lazu.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od to je to Ned 31 Jan 2010, 16:21

POsto se priblizava najavljeno ukidanje popusta evo jedne zaboravljene teme o odabiru taksi firme KO NIJE GLASAO neka izvrsi svoju gradjansku duznost.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od millence Pon 01 Feb 2010, 07:05

najbolje je da svi lepo predjemo u samostalce pa lepo da grad vodi racuna o svemu i nema gazdi,ili mogu sa nama na ulicu da vozimo zajedno i zajedno zgrcemo milione ,pa da plate smenu da vide i oni sta to znaci.......... Twisted Evil
millence
millence
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 24
Godina : 49
Location : altina,zemun
Datum upisa : 10.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od maradona Pon 01 Feb 2010, 16:00

U nekim postovima sam napisao "jedna kapa jedan call centar",mislim da je to dovoljno,ko razume shvatice.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od angelina Pon 01 Feb 2010, 23:40

Ma jesi ti pisao, al' malo je, mislim malo jedna kapa kad imaš troglavih aždaja kol'ko 'oćeš !!! pale
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od maradona Uto 02 Feb 2010, 00:44

Dokle god su Srbi takvi kao sto jesu,da misle samo na sebe,ovako ce da nam bude,da je sloge bilo bi drugacije.Nego taksista (Srbin) se vise raduje tudjoj nesreci nego leba da jede.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od brat saja Uto 02 Feb 2010, 05:39

maradona ::Dokle god su Srbi takvi kao sto jesu,da misle samo na sebe,ovako ce da nam bude,da je sloge bilo bi drugacije.Nego taksista (Srbin) se vise raduje tudjoj nesreci nego leba da jede.
Ja jedem bez leba.
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od angelina Uto 02 Feb 2010, 22:21

A 'de su oni koji su objašnjavali oko leba ?????
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od to je to Uto 02 Feb 2010, 22:23

Dobro bre posle kukas sto nema postova, nego da se vratim na temu, silna slova pobacasmo po forumu za disciplinu i red u taxiju na anketi zajebancija vodi kolo.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od boki705 Uto 02 Feb 2010, 22:52

OK asocijacija? Sta to bese... >nez>
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od maradona Uto 02 Feb 2010, 23:51

Lebac ti se ogadio..........pa koju oces da napisem,kad je nema.
A i zar nije lepse uz zajebanciju,pa nije ovo radio mreza.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od angelina Sre 03 Feb 2010, 00:12

maradona ::Lebac ti se ogadio..........pa koju oces da napisem,kad je nema.
A i zar nije lepse uz zajebanciju,pa nije ovo radio mreza.
Jooooj, ćuti, obrisaće te !!!!
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od angelina Sre 03 Feb 2010, 00:13

to je to ::Dobro bre posle kukas sto nema postova, nego da se vratim na temu, silna slova pobacasmo po forumu za disciplinu i red u taxiju na anketi zajebancija vodi kolo.
Ma bre, čudi me kad ga pre obrisa, ni sam nisam video šta sam napisao, kad ono puf, nema posta !!! Very Happy Very Happy Very Happy
A samo sam rek'o seljački iz furune, a Bleki me ispravio pa napisao vurune !!!! bounce bounce


Poslednji izmenio angelina dana Sre 03 Feb 2010, 00:14, izmenjeno ukupno 1 puta
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od boki705 Sre 03 Feb 2010, 00:13

Cibe, baksuze!!! >d>
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od angelina Sre 03 Feb 2010, 00:15

boki705 ::Cibe, baksuze!!!
Idi radi !!!!!
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od maradona Sre 03 Feb 2010, 00:16

Ok asocijacija je ona koja ne brise postove,nema clanarinu,ima po neki poziv (sa strane).........................

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od boki705 Sre 03 Feb 2010, 00:22

angelina ::Idi radi !!!!!
Kazi koga i odoh odma Very Happy
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od angelina Sre 03 Feb 2010, 00:24

E b'e, s'e će ve pobrišu, sam' se zevzečite s' upadice !!!!!!!!! Smile
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od maradona Sre 03 Feb 2010, 18:38

Ma nece...... >d>

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od to je to Sre 03 Feb 2010, 18:54

Zalosno i neozbiljno
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od Slave Sre 03 Feb 2010, 20:15

Ок асоцијација је она која нема попуст на телефонски позив. >bravo>
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od Mapko Sre 03 Feb 2010, 20:23

to je to ::Zalosno i neozbiljno

Da, izvrgavanje ruglu svih nas koji ovaj forum dozivljavamo kao ozbiljnu i bitnu alatku za resavanje problema na taxiju.

Spameri, mozda niste svesni toga, ali to sto unistavate ozbiljne teme je destruktivno po interese taxista... jeste li sigurni da zelite to?
Imate lagane teme na kojima mozete da budete neozbiljni zasto morate bas na svakoj? >nez>
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od angelina Čet 04 Feb 2010, 02:44

Mapko ::
to je to ::Zalosno i neozbiljno
Da, izvrgavanje ruglu svih nas koji ovaj forum dozivljavamo kao ozbiljnu i bitnu alatku za resavanje problema na taxiju.
Spameri, mozda niste svesni toga, ali to sto unistavate ozbiljne teme je destruktivno po interese taxista... jeste li sigurni da zelite to?
Imate lagane teme na kojima mozete da budete neozbiljni zasto morate bas na svakoj?
Drage moje kolege, koleginice, braćo, sestre, drugovi, drugarice, rođaci, daleki rođaci, prijatelji, komšije, zemljaci, neistomišljenici, istomišljenici, poznanici, intelektualci, spameri, šoferi, taksisti, ...... ako se neko nije našao nek' me izvine i dopiše !!!!
Ja sam Dejan, beogradski taksista, član Beogradskog poslovnog taksija, oženjen, otac devojčice Very Happy od skoro 2 godine. Živim u stanu moje majke i izdržavam, ćerku Very Happy , nezaposlenu ženu (dobila otkaz kada je rodila dete), majku penzionerku (penzija za njene potrebe), stan u kome živimo, kuću u selu (nasledstvo) i auto (uzet na kredit). Kao što se vidi ništa spektakularno, čist prosek.
Toliko od mog predstavljanja, ko me zna, potvrdiće, ko me nezna može da poveruje a i ne mora.

Elem, da krenemo jednom za svagda, bar što se mene tiče, da razjasnimo moje bitisanje na ovom forumu.
Ne vređam, ne kudim, ne prebacujem, ne polemišem, ne tražim odgovor, samo konstatujem, sa moje tačke gledišta, teme na ovom forumu, da ne kažem teme oko taksi službe !!
Evo, skoro godina prođe od mog registrovanja na forumu. Bilo je tu ovakvih i onakvih priča i biće ih verovatno još puno, puno ali na žalost svih nas, uglavnom se sve svode na jadikovke i kukumavčenja nad tužnom sudbinom taksista, crnilo da crnje ne može biti !!
E tu bi ja hteo da objasnim moje viđenje cele stvari, a ono je sledeće!!
ZNAM JA GDE I KAKO ŽIVIM !!!!!!!!!

Kao što ste mogli pročitati u par redova iznad, taksiram i živim jedino od zarade u (na) taksiju !! Prema tome jako dobro znam, kako se živi od taksiranja.
Ne treba da mi se objašnjava ukupna situacija oko taksija nekoliko puta, shvatio sam od prve !!
Ne treba da mi se objašnjava štetnost popusta, i to sam shvatio od prve !!
Ne treba da mi se objašnjava različitost ciljeva vlasnika RF i taksiste, shvatio sam od prve !!
Ne treba da mi se objašnjava štetnost "divljaka" na ulicama, shvatio sam od prve !!
Ne treba da mi se objašnjava sivilo oko mene, shvatio sam i bez vas !!!
Ne treba provlačiti dve, tri, četri sumorne i neohrabrujuće teme kroz vremena i padeže, sa različitim glavnim junacima i svaki put tvrditi kako smo otkrili nešto epohalno za opstanak sveta, shvatio sam od prve gde i kako živimo !!!

Koliko se sećam (Admin može da me ispravi ako grešim), kada sam se registrovao na forumu bilo je manje od 500 registrovanih, što će reći da je posle mene pristupilo skoro 300 ljudi.
Ne bih da nabrajam i da detaljišem, ali sigurno je desetak ljudi, novoregistrovanih, pokretalo (nastavljalo) priče oko "divljaka", oko popusta, oko vlasnika RF, oko rada inspekcije, .... !!
I svima je, gle čuda, uvek bila skoro ista konstatacija !! "Divljake" treba u padinjak, kola im zapleniti, slati ih na lerke, obračunati se fizički sa njima, ....., popust treba ukinuti odmah, popust je najveće zlo taksi službe, ko je izmislio popust nije normalan, nigde u svetu se na daje popust kad se dolazi na adresu, u svetu se naplaćuje dolazak na adresu, ......, vlasnici RF nemaju interes da se sredi taksi služba, vlasnici RF iskorišćavaju poštene taksiste, vlasnici RF žive na račun taksista, ..... , šta radi ta inspekcija, treba im ukinuti plate, nek izađu na ulicu da hvataju divljake, zaustavljaju samo regularne taksiste koji su baš u tom trenutku bili neispravni, .......

Dobri moji dragi drugari, ali ja sve ovo znam i ne treba niko da mi to ponavlja po nekoliko puta dnevno, da ne kažem svaki put kad dođem na ovaj forum !!!!!!!!! Da li se nekom čini ili se meni pričinjava da se večito skreće sa prave teme i pravog puta ????

Dobri moji dragi drugari, koliko su vama neke moje pisanije na ovom forumu spam-ovi, toliko su meni ovakve i slične teme, odnosno ponavljanje istih do beskonačnosti, uvredljive za moju inteligenciju koja, mora se priznati, nije zanemarljiva !!!
To što se kaže da "izvrgavam ruglu sve taksi forumaše" i kojima "uništavam bitnu alatku za rešavanje taksi problem", mi je, moram reći, u najmanju ruku neoprezno rečeno !!!
Ko je taj koji meri da li sam ja zlo za taksi službu ??? Koju sam ja to alatku uništio i čime ??? Da li mislite da ćete postići nešto time što pišete ovde već neko vreme jedne te iste teme, sa par varijacija !!!!!

Da li ste nekad pomislili da ja (nas par) dolazim na ovaj forum da se malo opustim posle užasno provedenog dana ili noći na ulici i onda još trebam i ovde da zacrnjujem sliku u svojim očima koja je i onako tamno crna (nije baš najcrnja)!!!!
Dobri moji dragi drugari, ZNAM JA GDE I KAKO ŽIVIM, molim Vas nemojte mi otvarati oči, sve ja lepo vidim i čujem i što je najbitnije razumem, al' NE MOGU bre da ako se davim u vodi pored toga još i da plačem i pričam kako ću da potonem za par minuta !!!!!!!!! Nemojte me terati da kačim na noge betonski blok zarad lakšeg potanjanja !!

Ne mogu da čitam (ovde se ponavljam) svaki dan tri teme sa raznoraznim subjektima u njima, aj'te ljudi malko da se opustimo i da se malko našalimo na svu ovu našu muku !!!
Pogledajte teme koje su najaktivnije, sve go crnjak do crnjaka !! Kad je neko prokomentarisao neki video ili vic (čast izuzecima) ??? Slabo, al' zato komentari o "ozbiljnim temama" samo pršte.

Dobri moji dragi drugari, nisam ja žalostan niti želim nekom da bude žalostan, ja samo pokušavam da, prvenstveno sa ljudima koje znam, udarim malo na razbribrigu a ako se to nekom još i svidi SUPER, ali nikako ne mislim da je neko ko pročita moj post žalostan i neozbiljan !!!!!
Zašto Vam smetaju moje prepiske sa nekim forumašima ??? Da li mislite da su svima sve prepiske interesantne ????? Ako je nekom crno pred očima, zašto mora i meni da bude crno ?? Mogu li ja da se nasmejem za svoj i na svoj račun ako pri tom nikog ne ugrožavam (izgleda da je ovde relativno šta znači ugrožavati) ???

Ne bih Vas više zadržavao i hvala na ovom vremenu koji ste odvojili da pročitate ovo moje malo pisanije. Možda se neko složi samnom a možda i ne, ali ja imam svoje mišljenje i držim se njega kao pijan plota. Biću ja i dalje tu sa mojim spam-ovim ili bez njih, ali Vas jedino molim, nemojte mi pojašnjavati teme koje sam shvatio i bez Vas, nemojte ljudima otežavati veče (jutro) pred spavanje posle teškog radnog dana (noći) sa teškim temama i porukama. Ne moraju svi da budu ozbiljni da bi nešto postigli u životu, može se i malo šaliti i grabiti napred !!!

Bez želje da ikoga uvredim, pozdrav Angelina !!!!!!!!!!!!!!
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od VENELUME Čet 04 Feb 2010, 06:58

Mada Andja zna i da pretera ponekad , ali mislim da je apsolutno u pravu . Teme jesu ozbiljne , život nam je težak , ali nije samo nama , tako je svima oko nas i malo svetla u ovome sumornom vremenu dobro dodje . Ja više i neznam od kada sam i koliko na ovom forumu , i nekad sam bio i mnogo aktivniji , ali teme i pisanja se ponavljaju , a ja nešto nemam šta novo za napisati , pa se i ne javljam . Andjino , Bokijevo i deda-Magnumovo pisanje zna i da smara ponekad , ali ljudi svako od nas ima neki ventil . A i mnoge kolege koje su se vremenom priključivale mrzi (a i mene bi) da pročitaju neka ranija pisanja pre nego što se uključe u neku temu , pa se ponavljaju iste priče . I ko što reče kolega tojeto ŽALOSNO i NEOZBILJNO , trenutak u kome se nalazi taksi služba , a samim tim i mi je ŽALOSTAN . Tretiranje problema taksista od strane gradske vlasti , sindikata i SITAB-a je NEOZBILJNO (ukidanje E3-E4 , neukidanje popusta , fiskalne ,licenca , divljaci , itd) , a ovo što rade Andja , Boki , Magnum je ŠALJIVO.
Toliko od mene , hvala
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od Blackshadow Čet 04 Feb 2010, 08:30

@ A
Uh, mora da je bilo lose na ulici... Rolling Eyes
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od boki705 Čet 04 Feb 2010, 09:09

angelina ::Elem, da krenemo jednom za svagda, bar što se mene tiče, da razjasnimo moje bitisanje na ovom forumu.
Ne vređam, ne kudim, ne prebacujem, ne polemišem, ne tražim odgovor, samo konstatujem, sa moje tačke gledišta!
Dobro! Dobices 500 kinti, idi s milim bogom. Umal' me ne rasplaka ovako sabajle i sad necu moci da zaspim. Malo mi ona beda od sinoc do sada na ulici, samo si mi jos ti falio. Dabogda ti se ostenile te dzukele pa crkni radeci, taman i forum da odmori od tebe a mozda se i ja povucem odavde. Kazem MOZDA, ne radujte se preterano i pre vremena, k'o ukidanju popusta Very Happy Very Happy Very Happy
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od Mapko Čet 04 Feb 2010, 11:35

@angelina Verujem da je ovaj vas post najvecim delom upucen meni i mojoj kritici spamovanju ozbiljnih tema... cenim i ovo vase misljenje kao i mnoga druga ali ne mogu a da ne kazem i svoje... Osnov naseg druzenja je to sto smo taxisti i sto imamo iste interese, prirodno je da onda o taxiju i pisemo najvecim delom... Znatno sam mladji clan foruma od vas i od mnogih drugih i kad sam dosao na forum krenuo sam sa iscitavanjem do tada pisanog, danima sam citao i nisam se javljao i iako sam jako strpljiv nisam imao zivaca da citam sve svadje, zezanja i zastranjivanja sa teme... Na ovom forumu sam procitao ozbiljnija i bolja razmisljanja o taxi problemima nego sto sam ih cuo u razgovoru sa kolegama na stanici ili za kafanskim stolom i to me privuklo forumu... opet, segacenje na ozbiljnim temama mi je otezalo iscitavanje i sigurno sam zbog preskakanja spama preskocio i nesto zanimljivo - to se ne bi desilo da se vise postovala forumska etika barem na ozbiljnim temama. Ne znam zasto vam tako tesko pada da se zezate u sekcijama foruma koje su tome i namenjene i zasto spamom otezavate snalazenje na forumu. Ja i dalje mislim da je ovaj forum nase jako oruzje za popravljanje slike o taxistima, pokretanje inicijativa, a posebno za informisanje. Zato ne vidim razloge zbog kojih se ne bi moglo na ozbiljnim temama biti ozbiljan a na "neozbiljnim" neozbiljan.... i dalje mislim da prethodne postere vredja spamovanje na temi na kojoj su oni ulozili neki trud pisuci... Kazete da sve znate, ja ne znam i svakim danom saznam nesto novo a cak i kad ne bih procitao nista novo polemisao bih kako bih ispipao misljenje, stavove i planove vlasnika (zlaje Very Happy ) i sindikalaca...
Nemojte samo misliti ni vi Angelina a ni Boki, Maradona i Magnum da imam ista protiv vas i vasih sala, naprotiv bas vi ste mi jako dragi i vase sale su mi i simpaticne i smesne ali mi smeta kad su na ozbiljnim temama.
Ako me niste razumeli onako kako sam zeleo da me razumete ja vam se izvinjavam i obecavam da cu biti tisi jer poslednje sto zelim je da vas iritiram.
Pisemo se, malo redje al se pisemo.

pozz Smile
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od maradona Čet 04 Feb 2010, 12:46

Zabolese me bre oci od citanja,smanjite malo ove postove.Pa necemo valjda samo da placemo na forumu,evo i ja se povlacim.Meni je OK asocijacija gde su ljudi slozni,ali toga vise na taksiju nema pa cu se rado i iz njega povuci!!!

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od VENELUME Čet 04 Feb 2010, 14:01

maradona ::Zabolese me bre oci od citanja,smanjite malo ove postove.Pa necemo valjda samo da placemo na forumu,evo i ja se povlacim.Meni je OK asocijacija gde su ljudi slozni,ali toga vise na taksiju nema pa cu se rado i iz njega povuci!!!
Pa jedna od poenti ovog foruma i jeste da jedni drugima izložimo svoja mišljenja i da pomognemo sebi i drugima da prebrodimo sva ova sr... svakodnevna.Izdržite još malo pa kad otopli idemo da testiramo Magnumovu barku , ako i se i on u medjuvremenu ne pokondiri.
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od struja Čet 04 Feb 2010, 14:31

ali ja imam svoje mišljenje i držim se njega kao pijan plota
Tako je Angelina..Moja puna podrska razmisljanju i napisanom komentaru.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od angelina Čet 04 Feb 2010, 16:29

Mapko :: @angelina Verujem da je ovaj vas post najvecim delom upucen meni i mojoj kritici spamovanju ozbiljnih tema...
..... cenim i ovo vase misljenje kao i mnoga druga ali ne mogu a da ne kazem i svoje...
..... i dalje mislim da prethodne postere vredja spamovanje na temi na kojoj su oni ulozili neki trud pisuci.....
..... Kazete da sve znate, ja ne znam i svakim danom saznam nesto novo a cak i kad ne bih procitao nista novo polemisao bih kako bih ispipao misljenje, stavove i planove vlasnika (zlaje Very Happy ) i sindikalaca...
... Upućen je svima onima koji misle da ja spamujem teme svojim bezveznim postovima !!!
... Nikada nisam pomislio da ne cenite moje mišljanje samim tim što diskutujete samnom (ja ne diskutujem sa nekim do čijeg mi mišljenja nije stalo ili nemam neko lepo mišljenje o istom), a svoje morate da imate, normalno, i da ga iznesete ovde kao i svi članovi foruma.
... opet, da se ponovim po ko zna koji put !!!! Postere ne bih trebalo da vređa moje "spam-ovanje" nekih tema na kojima su pisali, jer smatram da nije "spam-ovanje" ako se ja malo našalim na račun neke teme koja je na ovom forumu iznešena "n" puta, i svako izneo svoje mišljanje o istoj (sve je to OK) a svako mišljenje se razlikuje od prethodnog u formi pisanja, u gramatici, u danu pisanja i eventualno u boji font-ova !!!! Zar ne mislite da je uvredljivo i spam-erski u najgoroj varijanti ako sam ja napisao da je "g-din NN uradio to i to u petak pre podne", a dva posta iza toga neko napiše "da je u petak u prepodnevnim časovima urađeno to i to od starne NN g-dina" ?????????
Da li razumete moj odnos prema tim i takvim stvarima (postovima) ???? Uvredljivo za inteligenciju, elementarnu !!!! Verujem da, kada bi neko imao vremena da pročita sve postove i pobriše slične i jako slične i suviše slične, ne bi ostalo ni 30% postova !!! Možda grešim u par % !! Na forumu je bio aktivan jedan član koji je na jednoj temi citirao nekoliko svojih postova u jednom postu, i znate li šta je bilo dalje, pa komentarisani su samo novi postovi drugih članova kao da kolega nije ništa napisao mnoooogo pre njih odnosno kao da ne postoji u toj temi !!!! E TO JE UVREDLJIVO !!!!!!!!!!!!!!!
... pročitao sam opet šta sam napisao i nigde ne videh da sam napisao da SVE ZNAM, naprotiv napisao sam da ZNAM gde i kako živim i ne vidim tu ništa čudno. I ja kao i vi svakim danom osluškujem okolinu i učim nove stvari, ustvari, više se čudim novim stvarima nego što ih učim, jer dnevna količina gluposti koja se može sresti na ulicama ovog grada je više nego poražavajuća, te stoga i nema se šta puno i epohalno naučiti !!!
A što se tiče vlasnika RF (vi navedoste Zlaju kao primer, a ja ne mislim na njega) i sindikalaca, ....... UH !!!!!!! Samo onaj ko neće da vidi šta se dešava ne vidi, a ko iole drži otvorene oči jasno mu je sve !!!!

Ma dragi moj dobri kolega, ne ljutim se ja na Vas, nemam razloga, samo pokušavam da objasnim forumašima moj stav o spam-ovanju !!!!!!!!
Šta je spam-ovanje a šta je uvredljivo za ljudski mozak !!!
Ko razume, razumeo je, a ko nije posle ovolike pisanije, stvarno mi je žao, ne znam kako drugačije pomoći !!!!!!!!!
Posle ovoga stvarno ne bih voleo nigde da pročitam na forumu kako je "divljaka" pun grad, kako od njih ne može da se radi, kako nas ubi ovaj popust, kako inspekcija ništa ne radi, kako su vlasnici RF totalno bezobzirni i bezočni te nas uništavaju, ..... draže mi je da pišem sa Blekijem o "vuruni", s Bokijem o "500 dindži", sa Magnumom o "kombinatu" i "komitetu", .....

Ajmo pisati neke druge stvari !!!!!!!!!!

Pozdrav za sve forumaše od Angelina !!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Poslednji izmenio angelina dana Čet 04 Feb 2010, 16:48, izmenjeno ukupno 1 puta
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od angelina Čet 04 Feb 2010, 16:30

Blackshadow ::Uh, mora da je bilo lose na ulici... Rolling Eyes
Uh, samo da znaš !!! bounce bounce
Boki 705 :: Dobro! Dobices 500 kinti, idi s milim bogom
Ma ti to pričaš već mesecima pa ništa !! Btw, nije više 500, ‘ebg-a, skočilo bato !! bounce bounce

Boki 705 :: a mozda se i ja povucem odavde.
maradona :: ...evo i ja se povlacim.
A ‘de ćete vas dvojica blejaca ???? Very Happy
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od maradona Čet 04 Feb 2010, 17:28

Naci cemo neki kutak,gde ce da nas vole,maze,paze.....

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od to je to Čet 04 Feb 2010, 18:46

Sta je poenta ovolikog pisanja Angelina.
Da li je negde na pocetku foruma objavljena nagrada o sto vecem broju postova ili je sve doslo spontano i sa reklamom od usta do usta.
  • Da li ste se vi dragi kolega o kome ja imam jedno lepo misljenje ikad zapitali koliko je nekad truda ili muke bilo potrebno da bi se doslo do nekog dokumenta, video i audio zapisa, jel mislite da to dele na Terazijama slucajnim prolaznicima.

  • Da li ste se nekad svi zapitali koliko je vremena izgubljeno da bi se napravile i sortirale teme i podforumi koje svi vi otvarate cim se registrujete.

  • Da li ste se nekad kolege zapitali koliko je bilo potrebno vremena pregledati sta se sve pise svaki dan i eliminisati sve one provokatore koji su vam smetali sa svojim glupostima.

  • Da li ste nekad pomislili da sam recimo JA sve odmah znao oko foruma ili sam uz pomoc drugih kolega sa ovog foruma resavao probleme i koliko je vremena trebalo za to.

  • Da li vi miliste da ja nisam dobijao " prijateljske savete" ( citaj upozorenja) za sva vasa pisanja.

  • Da li ste kolega bili ispostovani sa moje strane kad je trebalo dostaviti dvd.


Jel mislite da i mi ostali ne vidimo da se na forumu samo kukumace i pametuje i sta mi tu mozemo da uradimo (molim za savet), u mnogim stvarima ja se slazem sa vama u vasem iscrpnom besedenju ali ne vidim gde ste sa svojim spamovanjem pokazali postovanje za neciji trud oko foruma.

Primer:
Treca godina kako pisemo na forumu i skoro smo se svi profilisali u smeru sta zelimo i kako bi voleli da nam bude, kad ono u glasanju prevagnulo da bi dobra vecina volela da bude u udruzenju gde je opustena atmosfera i ako je svima nama koji radimo na zicu poznato da to ne moze da pije vodu.
1. - mala smena 15% [ 10 ] Nebitno ako ima posla
2. - opustena atmosfera 25% [ 16 ] Nemoguce ako se zeli imati ozbiljna firma
3. - vojnicka disciplina 9% [ 6 ] Moguce ali samo u ozbiljnim firmama
4. - broj ljudi 23% [ 15 ] Nebitno i sad imamo najbrojnije udruzenje koja najbolje radi
5. - gde se tolerise "klepanje" 4% [ 3 ] Ovo je stvar izbora
6. - gde najvise cita 11% [ 7 ] Ovo je nesto sto zavisi od minulog rada ko je ulagao u prave stvari
7. - nesto drugo.....


Objasnjenje:
Od 01.01.2010. godine sa foruma je obrisano preko 3000 postova, uglavno starih od pre tri godine za one ne upucene to se moze nazvati sredjivanjem baze ili kako vam po volji.
Obrisano je oko 50 neaktivnih naloga i brise se i dalje.
Od skoro ko ne zeli da pise moze i kao gost da cita sve najbitnije stvari koje se napisu na forumu po izboru administratora.
Draga Angelino budite mi dobri i vedri kao i do sada i ne zamerite na nekoj gramatickoj gresci ako je ima.

Pozdrav od to je to
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od angelina Pet 05 Feb 2010, 00:21

to je to ::Sta je poenta ovolikog pisanja Angelina.
Nemam pojma, došlo mi !!! bounce scratch bounce scratch bounce scratch bounce scratch
Dragi moj druže, kolega Sale, ne želim sa tobom da se prepirem ama baš nikako na ovom forumu.
to je to ::
  • Da li ste kolega bili ispostovani sa moje strane kad je trebalo dostaviti dvd.
Samo jedno pitanje. A šta to ja nisam ispoštovao, a trebao sam ?? :?:
Ne mogu se setiti !!
Jesam li ikada ikome rekao bilo šta ružno u vezi tebe i foruma, da li si čuo tako nešto ?? (ovo je drugo pitanje i neću više) :?:
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od Blackshadow Pet 05 Feb 2010, 01:00

Pa zar se nismo jednom prilikom dogovorili da ne pises postove od preko 2 (dva) kilometra?LM, probudim se jutros skuvam doooobru i poveliku kafu i krenem da citam tvoj post...na pola citanja stize i druga crna (al` dupla) >d>
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od angelina Pet 05 Feb 2010, 01:04

Blackshadow ::Pa zar se nismo jednom prilikom dogovorili da ne pises postove od preko 2 (dva) kilometra?LM, probudim se jutros skuvam doooobru i poveliku kafu i krenem da citam tvoj post...na pola citanja stize i druga crna (al` dupla)
Uf, kakvo ustajanje, dve crne duple i jedan poduži, mislim na post, uf nije ti bilo lako !!! Very Happy Very Happy
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od VENELUME Pet 05 Feb 2010, 06:37

ANDJOOOOO, ubiše kritičari pisca i poetu >plach>
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od Blackshadow Pet 05 Feb 2010, 09:05

angelina ::
Blackshadow ::Pa zar se nismo jednom prilikom dogovorili da ne pises postove od preko 2 (dva) kilometra?LM, probudim se jutros skuvam doooobru i poveliku kafu i krenem da citam tvoj post...na pola citanja stize i druga crna (al` dupla)
Uf, kakvo ustajanje, dve crne duple i jedan poduži, mislim na post, uf nije ti bilo lako !!! Very Happy Very Happy

Gore nego tebi na ulici >hehe>
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od magnum Pet 05 Feb 2010, 18:28

Ko razume,shvatiće,,,,,,počela ljubomora i u našim redovima! >hehe>
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od to je to Pet 05 Feb 2010, 18:30

Kako god ali Andja i Ja popismo danas kafu mož da nam zavidite.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ok asocijacija Empty Re: Ok asocijacija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu