Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TV PRVA

4 posters

Ići dole

TV PRVA  Empty TV PRVA

Počalji od to je to Uto 11 Dec 2018, 22:16

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

TV PRVA  Empty Re: TV PRVA

Počalji od Zokenzi Sre 12 Dec 2018, 00:01

Lepa reklama za CarGo nisam odavde
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

TV PRVA  Empty Re: TV PRVA

Počalji od zzmegi Sre 12 Dec 2018, 02:07

Gledao sam to današnje emitovanje i nije mi jasno dokle će da nas prevode žedne preko vode. Već posle 2 minuta mi je bilo jasno da su naši igrači ponovo upotrebljeni kao paravan za njihovu reklamu. Ova poluostrašćena Maja je ispalila desetine pitanja, a nije u stanju da sačeka i sasluša nijedan valjan odgovor. Zato sa druge strane imate odličnog manipulanta, kome su postavljena dogovorena pitanja i bez ikakve žurbe i prekidanja nebuloznim podpitanjima, a sve poduprto stalnim spotom i grafičkim prikazom sa strane, šatro argumentovano odgovara, a ustvari uzvraća pljuvačinu i konstantno nas blati. Nema nikakve sumnje da su jedan tim. Poruka za Boška i ostale naše predstavnike - NE IĆI VIŠE NA TELEVIZIJE gde je gostovanje osmišljeno ovako kao danas ili kao ranija direktna sučeljavanja, samo im se daje nepotrebna besplatna reklama preko naših leđa. Ionako nemamo više o čemu da razmenjujemo stavove, kad je sve jasno. Ako mu je do reklame, neka zakupi termin i neka njake sam.
zzmegi
zzmegi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Location : Beograd
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

TV PRVA  Empty Re: TV PRVA

Počalji od benakiba Sre 12 Dec 2018, 09:49

Da...podneli su ustavnom sudu i ocekuju da se zakon odlozi...eto ovde se jednostavno moze podneti zahtev ustavnom sudu da vam dozvoli da i dalje radite protivzakonito.. a da mi podnesemo ustavnom sudu da li je ustavno da mi moramo postovati zakon i placati porez, raditi sa određenim klasifikovanim vozilima i po utvrđenoj min ceni sa tesko stecenim taksi dozvolama ako vec moze i bez svega toga i po sopstvenom nahođenju..sramota je da se novinari koji forsiraju ovu pricu i dalje i uvek prave nevesti i pokusavaju da zamagle sve navodnim nerazumevanjem osnovne cinjenice da se samo trazi postovanje postojeceg zakona i nista vise..Dakle sve uvek izgleda režirano i u pravcu da se u stvari podrži dotični gospodin koji očigledno može javno da kaže i da radi protivzakonito i da ne snosi nikakve posledice. Prosto on će da se prilagođava sve dok ne oformi duboke korene i dok se nesto u zakonu ne promeni u njegovu korist a onda ce prema nama zakon rigorozno da se primenjuje kao i do sada jer sto je mnoge taksiste drzava dovela u finansijske probleme svojevremeno povećanjem poreza i uvođenjem euro3 pod prisilom niko ne spominje a to jeste činjenica..Ono sto svaki put pričaju naši predstavnici mi čujemo i znamo šta žele da kažu ali s obzirom na režiranje svake emisije nisam siguran da to vide i čuju građani kojima se iznova servira priča da eto mogu da se voze i jeftinije i udobnije ali određeni taksi karteli to ne dozvoljavaju i drže kao taoce i njih i vladu republike Srbije jer je zakon navodno donet pod pritiskom..Jeste nelogično ali mislim da komora, SITAB i drugi naši predstavnici treba da sada kao što i rekoše u ovoj emisiji nastave i pojačaju pritisak uz ako već ne ide milom i izvedu taksi preduzetnike na ulicu ne bi li izvršni organi dali do znanja zaštićenima da više to nisu i da moraju poštovati zakon sviđao im se ili ne..

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

TV PRVA  Empty Re: TV PRVA

Počalji od Zokenzi Ned 10 Feb 2019, 23:32

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

TV PRVA  Empty Re: TV PRVA

Počalji od Zokenzi Uto 12 Feb 2019, 23:50

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

TV PRVA  Empty Re: TV PRVA

Počalji od Zokenzi Pet 01 Mar 2019, 12:47

Gledajte danas od 13 h emisiju "150 minuta" na TV Prva, biće u toku emisije predstavnici Taxi komore!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

TV PRVA  Empty Re: TV PRVA

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu