Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

+5
benakiba
zlaja
Zokenzi
kole 44
to je to
9 posters

Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od to je to Pet 27 Apr 2018, 00:20

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od kole 44 Pet 27 Apr 2018, 06:36

I posle kole zlurad.
Ovakav diletatski nastup predstavnika taksi komore je samo napravio besplatnu reklamu Car go-u. Nepripremljenost za nastup, opsednutost Bjelićem, tvrdnja da predstavljaju 17000 taksista, pa pogrešna argumentacija i veliko neznanje, pa ponašanje.
A tek manipulisanje da taksista koji duguje porez može da pređe u DOO i proda dozvolu Kameu. A to je na samom početku sprečila upravo grupacija iz zaglavlja letka (uspeo je da "šmugne" samo JEDAN kolega,) koja se toliko napada.
Ukratko ostaje mi mučan utisak da je napravljena velika šteta.

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Evo šta građani misle...

Počalji od Zokenzi Pet 27 Apr 2018, 07:33

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Da ima logike, taksisti GOLD-a i ALFABELLA bi od sramote i stida sami skinuli table a ne...

Počalji od zlaja Pet 27 Apr 2018, 07:41

kole 44 ::I posle kole zlurad...
Ovde zlurad nisi, komentarišeš iz svog ugla, Car:GO je dobio ogromni publicitet i predstavnik komora nije bio na visini zadatka u pojedinim segmentima emisije ali daleko bilo da je napravljena veća šteta nego što ste vi već svojim ravnodušnim stavom prema Vuku Guberiniću i obećanim prećutnim sporazumom da nećete isticati problem neregularnosti rada Car:GO aplikacije. Već ranije sam objasnio kako ste okrenuli glavu i zažmurili a za uzvrat dobili otvoren manevarski prostor da samo vi i Aleksandar Bjelić možete aktivno zastupati i braniti stavove svih taksista i taksi subjekata!
Dakle nazad nema, sada će svi polako ali sigurno shvatiti da je vrag odneo šalu, stati na istu stranu i definisati plan i strategiju, hteli vi to ili ne!
I da ne ostane gorak utisak, ništa niste krivi vi, Aleksandar Bjelić ili Nenad Mikić (NešaNaxis) koji je celu ovu akciju oko rušenja vas i Aleksandra Bjelića i započeo, već smo krivi svi mi zajedno zato što se nismo dovoljno pametno, produktivno i aktivno angažovali da sačuvamo taksi biznis, šta hoću da kažem: ALFA BELL, GOLD ili ovi mangupi u protestu sa SUPER-taxi tablama na krovu, NIKADA ne mogu biti ispred vas iz Sindikata Nezavisnosti jer tu normalni i pošteni taksisti nikada neće staviti znak jednakosti!
Pozdrav Zlaja  Very Happy
Ps Ja sam svaki dan ove nedelje ispratio protest, gledao tu našu sramotu i loš utisak koji ostavljamo kao taksi esnaf u celini, ali danas ću i poslednji atom snage uložiti da objasnim ljudima iz UPTKS da ne idu glavom kroz zid i da se manu ucenjivanja, filozofiranja i novih konfrontacija jer gubimo svi zajedno!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od kole 44 Pet 27 Apr 2018, 21:55

https://m.youtube.com/watch?v=MvgtGiNBlD0&feature=youtu.be
Da evo baš nađoh emisiju gde se vidi kako Bjelić & CO prave dogovor sa Guberinićem. Pa pošto zakonski nisu mogli da spreče rad Car:GO-a i sličnih nadolazećih, krenuše u traženje izmene Zakona o prevozu putnika kako bi se njihov rad sprečio.
I to sve u cilju neisticanja problema neregularnosti rada Car:GO aplikacije  ;d;rr;

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Aca je često dobar ali i...

Počalji od zlaja Sub 28 Apr 2018, 05:53

kole 44 ::...Da evo baš nađoh emisiju gde se vidi kako Bjelić & CO prave dogovor...

Svi sve znamo i najlepše te molim Kole da sada malo predahneš jer ne želim više da pišem samo najgore o vama jer uvek kažem da ima i mnogo dobrih stvari koje ste preduzimali i uradili. Dakle ne osporavam urađeno ali osporavam način i tehniku kojom dolazite do cilja!
Pozdrav Zlaja Very Happy
Ps Ako već hoćeš da se pokažeš odgovoran, odgovori nam na ranije postavljeno pitanje:
Šetač ::
zlaja ::
Na prvo pitanje vezano u kom svojstvu Luka Gaćeša ide sa Brankom i Acom na sastanke nisi ništa prokomentarisao, slučajno ili namerno?
Very Happy
Zanimljivo pitanje koje je ostalo bez odgovora.

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od benakiba Sub 28 Apr 2018, 13:49

kole 44 ::I posle kole zlurad.
Ovakav diletatski nastup predstavnika taksi komore je samo napravio besplatnu reklamu Car go-u. Nepripremljenost za nastup, opsednutost Bjelićem, tvrdnja da predstavljaju 17000 taksista, pa pogrešna argumentacija i veliko neznanje, pa ponašanje.
A tek manipulisanje da taksista koji duguje porez može da pređe u DOO i proda dozvolu Kameu. A to je na samom početku sprečila upravo grupacija iz zaglavlja letka (uspeo je da "šmugne" samo JEDAN kolega,) koja se toliko napada.
Ukratko ostaje mi mučan utisak da je napravljena velika šteta.

Paaa ne znam iz kog ugla ste vi to gledali jer ja baš smatram suprotno jer pored pikanterija koje ste naveli a za koje mi i ne znamo kolega je praktično odgovorio na sva pitanja, objasnio zbog čega i zašto se protestuje za razliku od smušenog car go koji je filozofirao i lupetao uzimajući u zaštitu i gospođu Brnabić valjda da nam ukaže koliko je značajan i važan...električni automobili, napredak, digitalizacija pa taksi bez vozača, ok, biće jednog dana i lepo zvuči...Da, komora predstavlja 17000 taksista ako radi u njihovom interesu i to ne na papiru kao većina sindikata i tkzv strukovnih udruženja na račun članstva koje u realnosti ne postoji a u većini slučajeva sa istim imenima koja se poklapaju...Bolje nam pobliže objasnite ko je i zašto prešao u DOO jer se na sajtu APRa mogu videti i vrlo poznata imena iz taksi službe koja su to uradila i to u prošlom ili ovom mesecu...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od kole 44 Sub 28 Apr 2018, 14:08

zlaja ::
kole 44 ::
Ps Ako već hoćeš da se pokažeš odgovoran, odgovori nam na ranije  postavljeno pitanje:
Šetač ::
zlaja ::
Na prvo pitanje vezano u kom svojstvu Luka Gaćeša ide sa Brankom i Acom na sastanke nisi ništa prokomentarisao, slučajno ili namerno?
Very Happy
Zanimljivo pitanje koje je ostalo bez odgovora.

Da ponovim još jednom, ovo je kao razgovor gluvih. Ja o nacrtu izmena Zakona kao taksi preduzetnik kome je stalo da se reši pitanje nelegalnog prevoza i pokazanoj podršci ili osporavanju ovog "projekta". Mr. Zlajo,Vi o  svom odnosu sa ostalim vlasnicima asocijacija.
A što se postavljenog pitanja tiče, ja mogu da kažem samo svoje mišljenje. Kao vlasnik asocijacije koja je u SATUSU i  koja ima jasan stav o neophodnosti borbe protiv nelegalnog prevoza ,verovatno je i Luka obezbedio svoje mesto na sastanku, nastavljajući tradiciju borbe za bolje uslove taksi delatnosti svoga pokojnog oca što je za svako poštovanje. Kao što je za veliko poštovanje i odlučan stav većine članica SATUSA koji su nedvosmisleno stajali iza ovog cilja.
A po ovom nacrtu koje je Ministarstvo ponudilo, mi smo rekao bih, na dobrom putu da dobijemo Zakon koji umnogome unapređuje naše poslovanje.Urađen je veliki posao i vreme je da se spusti lopta. Pozdrav!

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od benakiba Sub 28 Apr 2018, 14:16

Eto ja razumeo kako su članovi STATUSA asocijacije a ne preduzetnici...paa to je ok ali to preduzetnike nikako ne obavezuje čak naprotiv jer se u mnogim stvarima interesi asocijacija ili kako god ih nazovete protive interesima preduzetnika... Dakle protest ne vode asocijacije razumljivo već preduzetnici... Novi predlog u nekoliko tačaka po meni ne odgovara ni preduzetnicima ni asocijacijama osim novim i novoformiranim firmama koje niču na našem tržištu...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od mareska Sub 28 Apr 2018, 14:32

Ovaj kole izgleda veliki lelemud..

mareska
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 227
Location : bg
Datum upisa : 26.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od kole 44 Sub 28 Apr 2018, 14:49

benakiba ::
kole 44 ::I

Paaa ne znam iz kog ugla ste vi to gledali ..
Očigledno ne istog iz koga i vi

benakiba ::Da, komora predstavlja 17000 taksista ako radi u njihovom interesu
pa ne radi u njihovom interesu nego u interesu GOLDAi ALFE i onih bez TX tablica,to je bilo očigledno. I oni su UGOVORNA komora i član se postaje samo po principu dobrovoljnog učlanjenja. I ne može da me predstavlja neko ko tvrdi da je država kriva što 15 godina nije plaćao porez, ili kada ga voditelj pita zašto je tolika razlika između cene taksi prevoza u Pančevu i Beogradu odgovara zbog troškova života. I neko ko na lažima pravi peticije i skuplja potpise. A da ti ja objašnjavam ko je i žašto prešao u DOO mislim da je besmislica. Ja sam rekao da je manipulisanje da taksista koji DUGUJE POREZ može da pređe u DOO i proda dozvolu

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od benakiba Sub 28 Apr 2018, 16:21

kole 44 ::
benakiba ::
kole 44 ::I

Paaa ne znam iz kog ugla ste vi to gledali ..
Očigledno ne istog iz koga i vi

benakiba ::Da, komora predstavlja 17000 taksista ako radi u njihovom interesu
pa ne radi u njihovom interesu nego u interesu GOLDAi ALFE i onih bez TX tablica,to je bilo očigledno. I oni su UGOVORNA komora i član se postaje samo po principu dobrovoljnog učlanjenja. I ne može da me predstavlja neko ko tvrdi da je država kriva što 15 godina nije plaćao porez, ili kada ga voditelj pita zašto je tolika razlika između cene taksi prevoza u Pančevu i Beogradu odgovara zbog troškova života. I neko ko na lažima pravi peticije i skuplja potpise. A da ti ja objašnjavam ko je i žašto prešao u DOO mislim da je besmislica. Ja sam rekao da je manipulisanje da taksista koji DUGUJE POREZ može da pređe u DOO i proda dozvolu

Pa da, različiti uglovi...Vi iz ugla asocijacije koja je član STATUSa a ja iz ugla preduzetnika koji dovoljno već rmba na ulici i ne želi da postane rob koji će raditi 12 sati dnevno sa 20 minuta pauze....Država i ne samo država ne snosi krivicu što neko ne plaća porez 15 godina ali je kaubojska i neozbiljna kada to dozvoljava a onda traži da to naplati..ako neko 15 godina nije primio niti jedno rešenje za porez trebalo bi da ode u filijalu i da se žali, u ozbiljnoj Državi birokratija koja živi od tih para bi posle tri meseca došla na vaša vrata da zajedno na bilo koji način razrešite problem...Očigledno je da ovde neko laže već 20 godina pa ako se pojavi još neko u Državi u kojoj je laž i obmana normalna stvar ništa novo i iznenađujuće...Ako laže u našem interesu onda je valjda ok..? E sad rekoh da bi članstvo i potpise u svim organizacijama koje nas predstavljaju trebalo proveriti jer nisu realni a i ponavljaju se, eto recimo mene predstavlja i sindikat jedan i drugi i SITAB i svi oni imaju mene na brojnom stanju iako me sada realno i logično predstavlja samo komora na čijem spisku inače nisam...Kada RC ne bi pretili i čitali preko žice i porukama preko tableta isto ovo što tvrdite i Vi a nije tačno naravno na ulici bi bilo daleko i mnogo mnogo više svih ostalih asocijacija a ne samo i najviše ovih koje ste nabrojali...Iii ko dozvoljava i fabrikuje rad bez TX , bez table i sa raznim cenama nije teško pitanje ni za jednog taksistu na ulici jer faktički jako loše i nesređeno stanje na ulicama sigurno odgovara onima koji od taxi delatnosti i najviše profitiraju i najbolje bi bilo da ostane sve isto ili još malo bolje za njih a da se veliki mesečni kolač podeli još na neki deo...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od kole 44 Sub 28 Apr 2018, 17:17

mareska ::Ovaj kole izgleda veliki lelemud..

Kažem ja ma gde prosečan...

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od mareska Sub 28 Apr 2018, 17:22

Da si bar prosecan bio bi malo pametniji..

mareska
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 227
Location : bg
Datum upisa : 26.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Koga ti Kole zastupaš, Mišu Bjeljinca, koga Tedi nije mogao očima da vidi?

Počalji od zlaja Sub 28 Apr 2018, 18:35

kole 44 ::...Kao vlasnik asocijacije koja je u SATUSU i  koja ima jasan stav o neophodnosti borbe protiv nelegalnog prevoza ,verovatno je i Luka obezbedio svoje mesto na sastanku, nastavljajući tradiciju borbe za bolje uslove taksi delatnosti svoga pokojnog oca što je za svako poštovanje....
Malo ću oladiti posle ovog posta ali ne mogu sada da prećutim, to je jače od mene:
Tedi je bio nezgodan, brzoplet, prgav, često jako nasilan i loš ali u poslednjoj fazi svog života, sa mnom je bio pravi laf! Menjao se intezivno, radio na sebi, pričali smo o svemu i postali prijatelji, oprostili smo jedan drugome sve! Dan, 22 maj 2015 popodne kada je ubijen proveo sam u neverici, gotovo pola noći kasnije u MUP-u u 29-og novembra, davajući informacije Policiji koje sam ja imao i kako bi se eventualno rasvetlilo njegovo ubistvo, pronašli počinioci ili eventualni nalogodavci. Na sahrane ne idem nikada, osim najbližim porodičnim prijateljima, pričali su mi kako je bilo tužno i mučno i razumem te kada kažeš da je Tedi bio poštovan od taksista.
Aca Bjelić je uvek bio kvaran, lukav i namazan, pričaju da je svojim govorom zloupotrebio i Tedijevu sahranu a sve za svoju sopstvenu promociju, dakle Aca je što se karaktera tiče pravi đavo!
Posle Tedijevog odlaska, vrlo brzo i Šiljinog nestanka ja sam se povukao, razmišljajući šta meni ovo sve treba, pokazao sam svima da sam za red i pravdu, imam svoj život, svoju porodicu, vredan sam i sposoban, nisam gladan, šta kažem to i uradim, čitaj nisam zloća i željan tuđe nesreće i patnje.
Tada sam odlučio povućiću se i neću nikome smetati, tako je i bilo!
Ali nakon skoro 3 godine, gladajući šta se dešava i kojim putem sve ide, Lukino mangupiranje zajedno sa "vlasnicima asocijacija" čitaj "vlasnicima" taxi udruženja, sa sve isfrustriranim Sindikalnim rukovodiocima, tobože borcima za prava taksista, malo sam se aktivirao i počeo ovde da pišem, i sada se odjedanput svi čude, kako to da Zlaja sme da kaže istinu?
Da zaključim, Tedi kakvog sam ja poznavao sigurno ne bi bio ponosan na postupke svog sina i vaše kvarne radnje jer ja znam odlično koliko ste mu se svi zajedno bili zgadili!
Pozdrav Zlatan Zlatković Zlaja
Ps To da je Luka obezbedio mesto na sastanku bi imalo smisla da je on student npr Saobraćajnog Fakulteta, pa sprema neku radnu vežbu za predstojeći kolokvijum ali ovako mislim da govori samo koliko se vi sprdate sa svima nama.

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od VENELUME Sub 28 Apr 2018, 21:44

zlaja ::
kole 44 ::...Da evo baš nađoh emisiju gde se vidi kako Bjelić & CO prave dogovor...

Svi sve znamo i najlepše te molim Kole da sada malo predahneš jer ne želim više da pišem samo najgore o vama jer uvek kažem da ima i mnogo dobrih stvari koje ste preduzimali i uradili. Dakle ne osporavam urađeno ali osporavam način i tehniku kojom dolazite do cilja!
Pozdrav Zlaja Very Happy
Ps Ako već hoćeš da se pokažeš odgovoran, odgovori nam na ranije  postavljeno pitanje:
Šetač ::
zlaja ::
Na prvo pitanje vezano u kom svojstvu Luka Gaćeša ide sa Brankom i Acom na sastanke nisi ništa prokomentarisao, slučajno ili namerno?
Very Happy
Zanimljivo pitanje koje je ostalo bez odgovora.
A.B. rukovodioc + TRENERKA  jednako PINK taksi jednako SUTS,pa gledaj marvo , sto bi rekli - Sto je dozvoljeno bogu nije i volu... koliko ima vas koji ste cekali REGULARNO voznju na livadi, a vas kojima je pisana prijava zbog NEADEKVATNOG oblacenja , e necu da kazem ovce , nego kolege , odakle mu pare da skuci sebe , sina ,dobar auto,pa da je tako dobro na taksiju , mi bi bili svi u plusu , najmanje...Kazu da i Pink menja tablu , tj. boju table , tako da izgrlite gurua , dolazi bolje sutra
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od kole 44 Sub 28 Apr 2018, 23:00

I ja da zaključim. Govoreći o drugima čovek najviše govori o sebi.

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Istina je često spora ali dostižna!

Počalji od zlaja Ned 29 Apr 2018, 06:36

Izvučeno iz konteksta Mr.Kole u nedostatku argumenata, ja govorim samo o vašim metodama koje za cilj imaju da vas promovišu u jedine prave borce za prava taksi profesije, koristite situaciju i zlopotrebljavate pokojnog Tedija koji vas je odavno napustio, provalio, čitaj pojedince isprašio po turu, a njegovog sina, momka, koji o poslovima koji radite zna onoliko koliko ga vi obradite, stavljate kao živi štit ispred sebe za bolji i čvršći legitimitet i naravno za svaki slučaj jer ćete na kraju moći da kažete kad zabrljate, to su Aca i Luka zeznuli da su nas slušali bilo bi sve kako treba, već viđeno!
I da zaključim ja, zahvaljujući novonastaloj situaciji i transparentnom pristupu Ministarstva Saobraćaja svi su videli da im Aleksandar Bjelić i vi nisu baš tako privrženi i da ste vi pre svega samo servis za sebe i za svoje uske interese.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od BATICA 646 Ned 29 Apr 2018, 12:40

....... a o uređenju i poboljšanju taksi prevoza rezultat je jasno vidljiv na (  snimku jednog zaluđenika koji ne zna šta će pa snima čelnike Statusa  na  Aerodromu kako rade} a ne snima  na ulici,ispred beton hale,Palate Albanije,Sava male itd.
Da li je neko smeo da pita šta potpisuje kad je potpisivao da ga predstavlja Status.
Šteta,bilo je iskrenih entuzijasa koji su davali sebe (Čubranović i...)da bi nešto promenili na bolje  ali gospodin AB terao na svoju vodenicu kao i još neki pojedinci uz njega.

ps
Udruženje građanja je vodeća asocijacija koja se bavi taksi prevozom,a za njim slede doo firme koje imaju po jednog ili dva zaposlena taksi vozača. I oni su glavni faktor za poboljšanje i uređenje taksi prevoza.
A u realnosti to udruženje i doo firme prodaju svoju uslugu taksi preduzetnicima koji obavljaju delatnost taksi prvoza.

Po njhivoj logici prodavac usluge treba da predstavlja kupca .   ;d;rr;
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od kole 44 Ned 29 Apr 2018, 18:09

Mr Zlajo, ako mislite da je uski interes ljudi koji su potpisani u zaglavlju letka to što pokušavaju da ovim izmenama Zakona uvedu red u taksi prevoz, pa pobrojano po tačkama :
 
-Kažnjavanje dispečara koja u rad uključuju divljake;
- Kažnjavanje za davanje popusta na iznos koji pokaže taksimetar
-Uvođenje krovne oznake zaštićene žigom  i krivična odgovornost za onoga u čijem je posedu nađena;
-Zaustavljanje nelegalnog rada CAR:GOa
-Davanje nadležnosti komunalnoj policiji za oduzimanje vozila divljacima što dosada nije rađeno zbog malog broja saobraćajnih inspektora,

e onda je to i moj uski interes i rado ga branim i podržavam ovde na forumu.
Aca je lepo rekao u gostovanju sa komorom na Prvoj ,da se sa komorom 2016 razgovaralo o zajedničkom radu na izmenama zakona, ali da je komora pošla svojim putem. I sada posle dve godine kada se samostalno krenulo u iniciranje izmena sa svojim predlogom AB& CO su sebični.
A što se pitanja "autoriteta" kod taksista tiče on ne može da se gradi na manipulacijama, podmetanjima i populizmom tipa jedan vozač jedno vozilo što je već jednom palo na Ustavnom sudu i u prvom sustetu sa državom to postaje jasno tim i predlagačima.
I na kraju mislim da je nedostojno voditi ovakve razgovore o ljudima koji nisu tu.

kole 44
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 267
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Idemo dalje, ko preživi pričaće!

Počalji od zlaja Ned 29 Apr 2018, 18:54

Da se nenadmudrujemo i ne ponavljamo, u narednom periodu sve će biti transparentnije i logičnije u vašem radu, dobili ste specijalne taksi ovlašćene supervizore Brunu Sadika, Dragana Jovanovića, Vladu Bulatovića i to je po meni sasvim dovoljno za početak!
Aleksandar Bjelić Branku Vitoroviću nije ni do kolena što se tiče elokventnosti i poznavanja taksi problematike, o vrednoći i istrajnosti da ni ne govorim.
Aca voli da se bavi politikom i uvek proba da zaradi koji dinar mimo taksiranja, danas pregovara da odkupi Aurora taksi, sutra se predstavlja Advokatima stranih zainteresovanih aplikacija, prekosutra okreće telefone i priča kako se on u Gradu pita sve, voli da vedri i oblači, znaš ti dobro Kole šta i kako radi Mr.Aca.
Luka Gaćeša Vlasnik Udruženja građana, ide na zatvorene sastanke s Brankom i Acom, njegov interes je prost, profit, dakle nema tu šta mnogo da se priča, sve je jasno!
ZAKON O UDRUŽENJIMA ::Pojam udruženja Član 2
Udruženje, u smislu ovog zakona, jeste dobrovoljna i nevladina nedobitna organizacija zasnovana na slobodi udruživanja više fizičkih ili pravnih lica, osnovana radi ostvarivanja i unapređenja određenog zajedničkog ili opšteg cilja i interesa, koji nisu zabranjeni Ustavom ili zakonom.
I da zaključim, sada ćemo svi zajedno raditi na uređenju i poboljšanju taksi prevoza a ne samo probrani i samoproglašeni!
Pozdrav Zlaja  Very Happy
Ps Priča da je Aleksandar Bjelić nekome ponudio saradnju je na nivou verovali ili ne!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Batica je kralj, sve vidi sve zna ali ima previše privatnih ovbaveza pa...

Počalji od zlaja Ned 29 Apr 2018, 20:27

BATICA 646 ::...a ne snima na ulici, ispred beton hale, Palate Albanije, Sava male itd.
Obožavam baticu, on je jedan od onih trovača i podpaljivača uvek jak na rečima ali kada bi neko pozvao i rekao sad je trunutak za obračun, sad ili nikad da pokažemo zube i da završimo posao, on bi rekao: Gde ste sad baš našli kad imam toliko privatnih obaveza aj bolje sutra! Da ne njakake ja previše, batica je bio dosta dugo u STB-u, i nije odmah provalio kakav je Vlado Bulatović, to valjda govori dosta o njemu!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od BATICA 646 Pon 30 Apr 2018, 01:31


zlaja ::batica je bio dosta dugo u STB-u, i nije odmah provalio kakav je Vlado Bulatović, to valjda govori dosta o njemu!
Dobar čovek vidi dobrotu u svakome, a loš vidi u svemu zlo


Igra napisanih rečenica je čudo,a naročito onih između redova.

ps
Eh,da je Vitorovića još par gde bi nam bio kraj,a ne ovih......
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Ko razume shvatiće

Počalji od zlaja Pon 30 Apr 2018, 06:00

BATICA 646 ::Igra napisanih rečenica je čudo,a naročito onih između redova...
Ovde se vodi diskusija, sve napisano ostaje zauvek, gotovo svi se kriju iza pseudonima, ima dosta nedorečenosti između redova. Ja npr ne znam ko je "Kole 44" ali prepoznajem način razmišljanja, vidim da je dobro informisan i da sedi u timu Sindikata Nezavisnost i da verovatno nosi tablu Pink ili Naxis taksija, vidim takođe da je bilzak sa Mišom Bjeljincem i Brankom Vitorovićem i kada pišem pišem tako da imam sve to u vidu. U tvom slučaju, "batica 646" je malo nezgodnije, ti i ja se poznajmo a većima forumaša ipak to ne zna, samo zna ko sam ja i onda kada ti napišeš da sam ja zaluđenik i loš čovek mene to pomalo vređa, čak i da sam zaluđenik i loš čovek nisam zaluđenik na tvoju štetu, ali dobro, moguće je da ti to ne razumeš!
Pozdrav Zlaja  Very Happy
Ps To što ja vidim da ti igraš igru i plešeš, malo kao poklopiš mene pa poentiraš na Udruženja građana, ne vide svi, zato ja tebe ne vređam nego samo kažem da si dosta dugo bio član STB-a da bi ostali forumaši, koji te ne poznaju, imali bolju sliku, čitaj percepciju.

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od BATICA 646 Pon 30 Apr 2018, 07:37


Eto,Tačno Veselje

ps
Različit način gledanja na istu stvar ili pojam donosi različito viđenje istog.
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od benakiba Sre 02 Maj 2018, 16:20

Zanimljiva su ova tkzv "udruženja građana" i eto još jednog pokazatelja neozbiljnosti ove države..I naravno pretpostavljam da je Batica ponosan na sebe što je bio dugogodišnji član SITABa pa i STBa a što se tiče razlikovanja dobra i zla to je danas za mnoge težak zadatak i jednačina sa puno nepoznatih uglavnom bez rešenja...Tome u mnogome doprinosi i ova IT tehnologija, pretrpani smo informacijama i pošto je sve dozvoljeno uglavnom se zlo predstavlja dobrim što dovodi do haosa u glavi koji izaziva stres a stres dovodi do nepromišljenosti i brzopletosti...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Ugovor Car Go za korisnike

Počalji od zzmegi Sub 05 Maj 2018, 22:53

Jedva sam se naterao da ovo pročitam...imamo li nekog dovoljno stručnog pravnika da nam ovo prevede?!UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Img_2011
UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Img_2019
UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Img_2012
UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Img_2017
UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Img_2014
UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Img_2016
UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Img_2020
UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Img_2015
UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Img_2018
UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Img_2013
UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Img_2010
zzmegi
zzmegi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 164
Location : Beograd
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od VENELUME Pon 07 Maj 2018, 15:58

benakiba ::Zanimljiva su ova tkzv "udruženja građana" i eto još jednog pokazatelja neozbiljnosti ove države..I naravno pretpostavljam da je Batica ponosan na sebe što je bio dugogodišnji član SITABa pa i STBa a što se tiče razlikovanja dobra i zla to je danas za mnoge težak zadatak i jednačina sa puno nepoznatih uglavnom bez rešenja...Tome u mnogome doprinosi i ova IT tehnologija, pretrpani smo informacijama i pošto je sve dozvoljeno uglavnom se zlo predstavlja dobrim što dovodi do haosa u glavi koji izaziva stres a stres dovodi do nepromišljenosti i brzopletosti...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ja moram da kazem , da je ideja o SITAB-u potekla sa ovog foruma,i na pocetku to je bilo nesto novo , sveze i u tom trenutku prava stvar.E u sta se kasnije izrodilo,jbg bilo je tu mnogo zelje za promenama u odnosima na predstavnike taksista i taksi profesije , ali ... problem je sto nismo svi vicni politici i politikanstvu , tako da nisu to bas vode za ljude bez dlake na jeziku , kao sto je Batica i njemu slicni ...nista lose Batice.
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty UPTKS vs Car:go

Počalji od to je to Čet 10 Maj 2018, 23:57

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

UPTKS vs Car:go. (Cela emisija) Empty Re: UPTKS vs Car:go. (Cela emisija)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu