Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

+47
BATICA 646
039
kure
goldi
Beki
Mapko
blackrock 878
Alhemicar
as
855
Panco
ramplinstinski
Blackshadow
millence
jelenko
B@mb!
salenele
brat saja
mirko
Dragoslav
stanebane
Moravac
mrgud
Zokenzi
bane driver.
Slave
robert
rockycab
bombarder
bg-lucky
boki705
pauk 523
magnum
miamilojevic
angelina
jerotije318
alek
Specijal
maradona
struja
nesa 723
gille
VENELUME
ka5an
to je to
Velja
trg
51 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od maradona Uto 15 Dec 2009, 01:23

jelenko ::...Cena je dobra tj. solidna,nego je problem sto nas ima toliko koliko nas ima i sto generalno nema posla,a vi hocete cenu iz Londona-shvatite ne moze,nema ko da plati.

Pa da li je se neko u ovoj zemlji potrudio da kvadratni metar na Slaviji bude prilagodjen istom tom gradjanstvu i nama ? Molim vas taxi nije socijana kategorija . Korsnici nasih usluga su ljudi koji imaju pare pa molim lepo neka shtede na nekim drugim stvarima a vi koji dajete popuste stedite ledja zdravstveno osiguranje vam nece reci ok Vi ste davali popust uzecemo to u obzir.


Ocigledno neki nisu citali moje postove,ako mislis da je jedini problem mala cena taksija-grdno se varas,i ako mislis da je jedini problem sto postoji radio mreza-opet se grdno varas,stvar je u misljenju i sta kome odgovora i kako je situiran i ako mislis da svako moze da radi na kvaku-opet se grdno varas,i ako mislis da treba da nestanu taksi firme-opet se grdno varas,opet je to licna stvar i misljenje pojedinca, i ako mislis da stranke zele da budu pokradene-opet se grdno varas i veruj mi da jedino imaju poverenja samo u tri ili cetiri firme.A cena je veruj mi vrlo dobra nego nemamo promet dovoljan i nema para preko noci,mora da se radi.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od jelenko Uto 15 Dec 2009, 18:21

Postovani kolega ovo nije nista licno , 95% nasih kolega ne zna sta je granica rentabilnosti a onda inercija mase cini svoje.Ma koliko sitni bili moramo znati na kom km pocinje nasa zarada.
jelenko
jelenko
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 17
Location : Pasterova
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od angelina Uto 15 Dec 2009, 19:43

jelenko ::Postovani kolega ovo nije nista licno , 95% nasih kolega ne zna sta je granica rentabilnosti a onda inercija mase cini svoje.Ma koliko sitni bili moramo znati na kom km pocinje nasa zarada.
Evo i ja sam međ' ovih 95%, pa me baš zanima gde je rentabilnost za mercedesa E klasu 2009 god. od, cirka, nekih 40-ak hiljada evrića i recimo, fiat marea iz 2001 od, opet cirka, 3000 evrića ??? Rade i jedan i drugi !!
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od magnum Uto 15 Dec 2009, 21:34

Jeste, Gino ,al' osim u slučaju uragana ili urgentnog, u svakoj drugoj situaciji preferiram nišandžiju za volanom naručenog ili nadolazećeg vozila! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od miamilojevic Uto 15 Dec 2009, 21:47

Rentabilnost je kad burazer iz Nemacke salje kintu,a ja ovde glumim da sam veliki radnik sa najskupljim autom u gradu,bas mi ide,cak mogu i popust da dajem,...ne znas da li da se smejes ili places

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od magnum Uto 15 Dec 2009, 21:49

Šta voziš i koji si broj!? bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od miamilojevic Uto 15 Dec 2009, 22:12

Ne smem da ti kazem,upoznacemo se drugom prilikom,a ne bih da te lazem iako znam da mogu,pa da kazem ovaj ili onaj br,auto,cisto zbog raznoraznih kontrola i nepotrebnih ruznih situacija,poz

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Uto 15 Dec 2009, 23:09

magnum ::Šta voziš i koji si broj!? bounce

Ne voliš više devojčice? Cool;
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od angelina Sre 16 Dec 2009, 01:07

miamilojevic ::Rentabilnost je kad burazer iz Nemacke salje kintu,a ja ovde glumim da sam veliki radnik sa najskupljim autom u gradu,bas mi ide,cak mogu i popust da dajem,...ne znas da li da se smejes ili places
Znao sam !! E moj kolega, teško da ćemo se mi ikada razumeti !! Shocked
Ko je ovde pominjao brata, sestru, tetku, teču, strica, ujaka, ... taj na koga aludiraš pređe za godinu koliko ti za 5 godina Very Happy Very Happy !!! Prema tome i bez brata mislim da je njemu rentabilnija mečka nego nekoj trojici njihove maree zajedno !! bounce bounce bounce
I da se dopunim. Ja bih veoma, veoma, veoma voleo da imam kombinacije kao on, dosta bi mi bilo i to i bio bih i te kako rentabilan !!!
Al' ceo ovaj moj post nema veze sa početom stvari !!
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od angelina Sre 16 Dec 2009, 01:17

magnum ::Jeste, Gino ,al' osim u slučaju uragana ili urgentnog, u svakoj drugoj situaciji preferiram nišandžiju za volanom naručenog ili nadolazećeg vozila! bounce
Znači rentabilan ti je nišandžija !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od boki705 Sre 16 Dec 2009, 11:39

miamilojevic ::Rentabilnost je kad burazer iz Nemacke salje kintu,a ja ovde glumim da sam veliki radnik sa najskupljim autom u gradu,bas mi ide,cak mogu i popust da dajem,...ne znas da li da se smejes ili places
A zamisli tek koliko nas pozajmljuje od matoraca penzionera injihove bede da premosti neke stvari... dodje mi da se obesim kad moram da pitam za pozajmicu Twisted Evil
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od boki705 Sre 16 Dec 2009, 11:42

angelina ::Al' ceo ovaj moj post nema veze sa početom stvari !!
pa nije bas da je tako. trba da se dobro razmisli o onome sto se trazi
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od maradona Sre 16 Dec 2009, 14:15

A sta cemo mi sto nemamo od koga da pozajmimo,mi smo se vec obesili.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od miamilojevic Sre 16 Dec 2009, 14:45

Drage moje kolege,ja vozim auto 2006god,eu4 norma,njegova vrednost je trenutno 6000eur,vrlo dobro znam koliki su nam troskovi a kolika zarada,a dobro poznajem i pozajmljivanje od matoraca,jer nazalost cesto zatreba,nama se ovde isplati samo stojadin sa plinom uz ovu cenu,ostali auti su nam neisplativi i njih trosimo,njih jedemo,a post koji sam prethodno pisao znacio je da je sva ova farsa sa taxijem ko poslom smesna,i da se nista ovako ne isplati,propadamo polako ali sigurno ako se ovako nastavi,a ko vozi bmw,buljave,audie,pasate i ostalo,srecu mu zelim i sto manje troskove,ako ih od taxija placa,pozdrav

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od miamilojevic Sre 16 Dec 2009, 14:53

Jos jedna stvar,kad sam spomenuo najskuplji auto nisam ninakoga aludirao,ne daj boze,svako od nas zna sta i koliko moze,i ja bih voleo da bas najskuplje vozim,ali ne mogu,ko moze,skidam kapu,gledam sebe i drugima ne zavidim,jer imam sve u nekom proseku i sa time sam zadovoljan,jos kad bi vise mogli da zaradimo od rada,super,bice valjda i to,pozdrav svima

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od millence Sre 16 Dec 2009, 15:34

ja skoro trazio 500 evra dok ne naplatim stetu od sudara i koga god sam pitao imao sam utisak da mu cupam prst, a sad ide registracija kasko.........dobar nam posao,ako klincu zatrebaju pelene bice sranja po celoj kuci...........uzas >plach> lol! affraid
millence
millence
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 24
Godina : 49
Location : altina,zemun
Datum upisa : 10.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od boki705 Sre 16 Dec 2009, 16:22

Neko vece pricam sa kolegom na taksi stanici. Vidim coveka, sav smusen, blago nervozan. Sam sa troje dece, pod kirijom (250 evrica), ide mu registracija, esteski (+2000 za nalepnice + ako ne odloze fiskalne kase...), tu mu je i veliki servis uskoro, smene, i sve to do kraja januara. Gorivo nisam nabrojao, to se podrazumeva. Pa mucenik da crta pare ne bi nacrtao dovoljno a ne zaradio sa ovom bedom od posla. Ako slucajno jezdi ovde pa se prepozna u prici, neka ne zameri sto sam ga naveo kao primer.
Izuzimam one sretnike sto izdaju neku nekretninu pa pokrivaju ratu za kola ili koje vec "kombinacije" imaju pa se duvakaju, napravili pare od taksija. Sto rece covek, nisam zavidan ali samo bih da mogu da zivim od ovog posla normalno i bez pozajmljivanja za banalne stvari. Sa onom kantom od oldtajmera sam bio mnogo bezbrizniji, bar sto se odrzavanja tice
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od magnum Sre 16 Dec 2009, 19:51

Pazi, miamilo-e i da si aludirao,prepoznao bi se jedino onaj iz-DOBAR DAN,ZLA ŽENO!
Ne bih da širim temu i filozofiram,a pogotovo da pametujem,ali moram da pitam-da li taj kolega možda ima nešto na selu,(ako je odande došao)!? Ne omalovažavam,ne želim nikoga da uvredim ili ne daj Bože povredim,moja zakonita i ja smo počeli da razmišljamo, (oboje smo Dorćolci), da nađemo nešto u Barajevu,oko Lazarevca,negde po Šumadiji,da zamenimo ovo što imamo i da se povučemo u mir i tišinu.........Istina mi smo već u godinama kad se o tome razmišlja,ali xebiga,ne mogu svi da budu Beograđani-k'o da je to neka titula! bounce
'Ajd, da ne širim kolo,,,!
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Sre 16 Dec 2009, 21:03

Imaš podršku sa Bulbudera,kolega... >bravo>
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od magnum Sre 16 Dec 2009, 22:41

Pazi,tašta mi je ugao Dimitrijale i Rtanjske,a Proka-Mimica(pokojni) jedan od jačih rivala iz osamdesetih, sa kružnih staza! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Čet 17 Dec 2009, 01:01

U Rtanjskoj 3 se rodih,i behu to kasnije godine druženja sa Ćerijem,Damom i ostalima... Cool;
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Blackshadow Čet 17 Dec 2009, 01:25

magnum ::Pazi,tašta mi je ugao Dimitrijale i Rtanjske,a Proka-Mimica(pokojni) jedan od jačih rivala iz osamdesetih, sa kružnih staza! bounce
Ajd stavi neku fotku, placam pivo!! >uja>
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Čet 17 Dec 2009, 01:44

magnum ::Pazi,tašta mi je ugao Dimitrijale i Rtanjske,a Proka-Mimica(pokojni) jedan od jačih rivala iz osamdesetih, sa kružnih staza! bounce

Na tom uglu su nam nekada,kad smo bili klinci,zimi u doba velikog snega razapinjali mrežu da ne bi sankama izletali na Dimitrijalu. Cool;
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od boki705 Čet 17 Dec 2009, 02:57

Bilo je toga i u Stojana Novakovica, na uglu sa 29.Stefanom, pardon Despotom Novembrom
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Blackshadow Čet 17 Dec 2009, 12:14

I na 2 Milosa... >d>
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od boki705 Čet 17 Dec 2009, 12:49

al smo mladjusni... >d>
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ramplinstinski Čet 17 Dec 2009, 14:53

Vala bas ste matori... >godo>
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od angelina Čet 17 Dec 2009, 16:28

Ovde više kučkara nego taksista !!! Very Happy
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Čet 17 Dec 2009, 17:38

..,i naravno - Džej! Cool;
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Blackshadow Čet 17 Dec 2009, 18:40

angelina ::Ovde više kučkara nego taksista !!! Very Happy

Pa...ja vid`o od Vas >hehe>
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Čet 17 Dec 2009, 18:42

[You must be registered and logged in to see this image.]

>bravo> >bravo> >bravo>

[You must be registered and logged in to see this image.]
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Čet 17 Dec 2009, 18:53

Štrajk taksista i autoprevoznika


Predstavnici Sindikata taksi-vozača i autoprevoznika "Nezavisnost" počeli su danas nešto posle 11 časova u zgradi Vlade Srbije pregovore sa predstavnicima nadležnih ministarstava. Štrajk taksi vozača i autoprevoznika počeo je jutros u 19 gradova u Srbiji.
Oko 4.000 beogradskih taksista blokiralo je trg Slaviju i Nemanjinu ulicu do zgrade Vlade Srbije, zbog čega je saobraćaj u tom centralnom delu prestonice u prekidu. Zastoj je ozbiljno poremetio rad GSP-a, pa su Beograđani osuđeni na duže čekanje na temperaturi od dva stepena ispod nule.
Delagacija predstavnika udrženja taksista i autoprevoznika u Vladi Srbije čeka da ih na razgovor prime ministri Slobodan Milosavljević i Milutin Mrkonjić.
Ulica Kneza Miloša je prohodna, kao i deo Nemanjine ulice od raskrsnice Kneza Miloša u pravcu ka Železničkoj stanici. Pored blokade propuštaju se samo vozila hitne pomoći i vatrogasci.
Predsednik udruženja "Beotaksi" Milivoje Armuš rekao je Tanjugu da se taksisti i autoprevoznici neće pomeriti ispred zgrade Vlade Srbije dok svi njihovi zahtevi ne budu ispunjeni.
"Zamolili smo kolege da zbog vremenskih uslova danas ne dolaze u
Beograd, već da protestuju u svojim gradovima", kazao je novinarima
jedan od vođa štrajka Milivoj(e) Armuš.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Taksisti traže ukidanje obaveze uvođenja fiskalnih kasa do januara 2013.godine, utvrđivanje minimalne cene usluge taksi prevoza, ukidanje takse na luksuz i plin prilikom registracije vozila, izmene pravilnika o vođenju putnih naloga, kao i pojevtinjenje svih vrsta ekoloških goriva za taksi vozače i autoprevoznike.
Armuš je rekao da je ministar trgovine i usluga Slobodan Milosavljević sinoć razgovarao sa predstavnicima taksi udruženja i da im je kazao da uvođenje fiskalnih kasa u ovom trenutku nije neophodno i da Uredbu o tome treba ukloniti, ali da on to ne može sam da uradi. Kako je preneo Armuš, Milosavljević je taksistima rekao da na osnovu Zakona o prevozu u drumskom saobraćaju i Zakona o prekršajima ova uredba pravi smetnje sudijama za prekršaje i ne pomaže u uklanjanju divljih taksista.

Đilas: MUP da spreči blokadu Beograda
Gradonačelnik Beograda Dragan Đilas je izjavio da niko ne sme da blokira grad i dodao da MUP treba da preduzme mere da spreči blokadu Beograda. Đilas je izjavio da je sramota da neko blokira svoj grad, pogotovu ako živi od toga što svojim sugrađanima pruža usluge, saopštila je gradska uprava.
"Mnogi u ovoj zemlji smatraju da je normalno da blokiraju prugu, autoput ili gradske ulice, posebno raskrsnice. To je opasno i po živote sugrađana i po normalan život. Gradska uprava je uradila sve što je u njenoj nadležnosti i izašla taksistima u susret. Ja sam taksistima rekao - onog dana kada stupe u štrajk blokadom grada, više sa gradonačelnikom Beograda nemaju o čemu da razgovaraju", rekao je Đilas.

[You must be registered and logged in to see this image.]


U generalni štrajk taksi vozača i autoprevoznika stupile su sve taksi asocijacije i udruženja u 21 gradu širom Srbije - Beogradu, Pančevu, Nišu, Kragujevcu, Čačku, Vranju, Smederevu, Šapcu, Loznici, Požarevcu, Ivanjici, Sremskoj Mitrovici, Zrenjaninu, Kraljevu, Užicu, Kikindi, Novom Pazaru, Smederevskoj Palanci, Novom Sadu, Kruševcu i Leskovcu.
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Čet 17 Dec 2009, 18:56

Taksisti blokirali centar Užica na jedan sat

>bravo> >bravo> >bravo>


Više stotina užičkih taksista jutros je oko osam časova svojim vozilima blokiralo saobraćaj u glavnoj ulici tog grada, pridružujući se generalnom štrajku. Predstavnici taksi udruženja su, posle jednočasvonog protesta koji je prošao bez incidenata, upoznali gradsko rukovodstvo sa svojim problemima na koje im je i ranije ukazivano.
Jednočasovnim štrajkom upozorenja, užički taksisti su, pored protivljenja uvodjenju fiskalnih kasa, ukazali i na nelojalnu konkurenciju, kao i nedovoljan broj parking mesta za taksiste.
U Užicu, gde je registrovano oko 400 taksi vozila, obezbeđena su parking mesta za samo 50 vozila, što je nedovoljno za ovoliki broj taksista, istakli su novinarima organizatori protesta.

Mali odziv na protestu u Kraljevu
Taksisti i prevoznici u Kraljevu danas neće biti u generalnom štrajku, jer će u protestu učestvovati tri od ukupno dvadesetak udruženja, rekao je danas predsednik Udruženja taksi vozača Kraljeva Dragan Pavlović.
"Od dvadesetak udruženja prevoznika, koliko ih ima u Kraljevu, u štrajku će učestvovati samo tri, jer organizacija ovog protesta nije sprovedena preko Udruženja taksi vozača Kraljeva", koje je član Privredne komore Kraljeva, kazao je Pavlović agenciji Beta.
On je dodao da u Kraljevu ima više od tri stotine taksi vozila, od kojih će se danas samo deset odsto naći u protestnoj koloni na ulicama grada.
"Udruženje taksi vožača Kraljeva apsolutno podržava svoje kolege u Srbiji u svim zahtevima, ali zbog loše organizacije štrajka i nekolegijalnosti pojedinih taksi prevoznika, u ovom gradu generalnog
štrajka taksista danas neće biti", rekao je Pavlović.
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Čet 17 Dec 2009, 19:01

[You must be registered and logged in to see this image.]

Beograd: Maršuta taksista
Prevoznici će u devet sati krenuti sa parkinga kod Hale „Pionir“, „Sava centra“, benzinske pumpe „Slap“ i raskrsnice Jablaničke i Kosmajke. Oni će od „Pionira“ ići ulicama Zdravka Čelara, Starine Novaka, pa Beogradskom preko Slavije do Nemanjine. Od benzinske pumpe „Slap“ kretaće se auto-putem, Ustaničkom, Bulevarom oslobođenja, Slavijom do zgrade Vlade. Okupljeni pred „Sava centrom“ do centra će doći ulicama Vladimira Popovića, Milentija Popovića, Bulevarom Mihaila Pupina, preko Mostarske petlje, pa Kneza Miloša do Nemanjine. Kolona će se iz Jablaničke kretati Trgovačkom, Lazarevačkim drumom, Obrenovačkim putem, Radničkom, Bulevarom vojvode Mišića, Mostarskom petljom, pa Kneza Miloša do zgrade Vlade.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Beograd: Maršuta kamiondžija
Beogradske kamiondžije organizovaće kružnu protestnu vožnju od Dunavske, pa ulicama Vojvode Bojovića, Karađorđevom, Savskom, Mostarskom petljom, auto-putem ka Nišu, zatim Vladimira Tomanovića, Vojislava Ilića, Gospodara Vučića, Bulevarom kralja Aleksandra, Batutovom, Dimitrija Tucovića, Ruzveltovom, Mije Kovačevića, Bulevarom Despota Stefana, Klaničkim kejom pa nazad do Dunavske.


Poslednji izmenio ka5an dana Čet 17 Dec 2009, 19:15, izmenjeno ukupno 1 puta
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Čet 17 Dec 2009, 19:13

Tanjug, 17.12.2009 09:46:11
Poslednja promena: 17.12.2009 14:23:23

[You must be registered and logged in to see this image.]


Blokada!

[You must be registered and logged in to see this image.]


BEOGRAD - Predstavnici Sindikata taksi-vozača i autoprevoznika "Nezavisnost" završili su pregovore u Vlade Srbije, ali štrajk neće biti prekinut dok se zahtevi u potpunosti ne ispune, rekao je danas Tanjugu predsednik udruženja tog sindikata Dušan Perić.
On je istakao da u pregovorima, koji su sa generalnim sekretarom vlade Tamarom Stojčević trajali skoro dva sata, dobili pozitivnu reakciju na zahteve i dodao da su oni u skladu sa zakonom i da ne traže ništa "nemoguće". Perić je dodao da će njihovi zahtevi biti prosleđeni premijeru Mirku Cvetkoviću i nadležnim ministarstvima.
"Zahtevi su u skladu sa zakonom i od države tražimo da nas zaštiti, kao redovne platiše poreza", kazao je Perić.
Perić je rekao da taksisti i autoprevoznici neće obustaviti štrajk dok svi zahtevi ne budu ispunjeni i dodao da će o njihovim daljim aktivnostima biti odlučeno u štrajkačkom odboru, koji je u toku.
Jedan od zahteva je ukidanje obaveze uvođenja fiskalnih kasa do januara 2013.godine, kao i utvrđivanje minimalne cene usluge taksi prevoza. Sindikat zahteva i ukidanje takse na luksuz i plin prilikom registracije vozila, izmene pravilnika o vođenju putnih naloga, kao i pojevtinjenje svih vrsta ekoloških goriva za taksi vozače i autoprevoznike.
Uklanjanje "divljih" taksista i uvođenje članova sindikata "Nezavisnost" u radnu grupu za izradu pravilnika vezanih za
Zakon o bezbednosti saobraćaja, takođe su zahtevi zbog kojih taksisti i autoprevoznici štrajkuju.
Nekoliko hiljada beogradskih taksista blokiralo je Slaviju, Beogradsku, Kralja Milana i Nemanjinu ulicu do zgrade Vlade Srbije, zbog čega je saobraćaj u tom delu prestonice u prekidu.
Perić je naveo i da je više od trista autoprevoznika stacionirano u Dunavskoj ulici na Dorćolu i u naselju Viline vode i dodao da će tu ostati do ispunjenja zahteva.
BLOKADA ŠIROM SRBIJE
U generalni štrajk taksi vozača i autoprevoznika stupile su sve taksi asocijacije i udruženja u 21 gradu širom Srbije - Beogradu, Pančevu, Nišu, Kragujevcu, Čačku, Vranju, Smederevu, Šapcu, Loznici, Požarevcu, Ivanjici, Sremskoj Mitrovici, Zrenjaninu, Kraljevu, Užicu, Kikindi, Novom Pazaru, Smederevskoj Palanci, Novom Sadu, Kruševcu i Leskovcu.
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Čet 17 Dec 2009, 19:54

UŽIVO IZ BEOGRADA



[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this link.]

ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od nesa 723 Čet 17 Dec 2009, 21:09

Fenomenaaalno!!!! A rezultat? 0:0

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 208
Godina : 60
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od magnum Pet 18 Dec 2009, 00:59

Neće biti baš tako,batice, osetiše i oni malo tvrđušno! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od maradona Pet 18 Dec 2009, 16:36

Kako 0:0 kad ljudi iz sindikata tvrde da smo dobili vise nego da smo strajkovali pet dana i srusili zgradu vlade,sta je sa vama?

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Moravac Pet 18 Dec 2009, 16:45

A sta smo dobili? Sta je dogovoreno? Fiskalne cemo imati za 2 meseca i to je jasno ko dan, sta je sa ostalim stavkama?
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Panco Pet 18 Dec 2009, 17:02

Koliko negde procitah do marta se pregovara da li ce kase biti odlozene do 2013. ili trajno ukinute.

Panco
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 103
Godina : 57
Location :
Datum upisa : 16.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Slave Pet 18 Dec 2009, 17:06

Касе од марта...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od 855 Pet 18 Dec 2009, 21:03

>plach>

855
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 4
Datum upisa : 22.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Pet 18 Dec 2009, 21:31

Slave385 ::Касе од марта...

..,a gde ti se dede ono:
"..,a da se u međuvremenu razmotre mogućnosti i opcije za trajno rešavanje ukupnih problema taxi vozača i auto prevoznika" (?)
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Slave Pet 18 Dec 2009, 21:38

ka5an ::
Slave385 ::Касе од марта...

..,a gde ti se dede ono:
"..,a da se u međuvremenu razmotre mogućnosti i opcije za trajno rešavanje ukupnih problema taxi vozača i auto prevoznika" (?)
Ја бих волео да се све лепо размотри и да нам не уводе касе али како сам схватио 01.03.2010 мораћемо сви да их имамо (не дај боже)...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Pet 18 Dec 2009, 21:39

Slave385 ::
ka5an ::
Slave385 ::Касе од марта...

..,a gde ti se dede ono:
"..,a da se u međuvremenu razmotre mogućnosti i opcije za trajno rešavanje ukupnih problema taxi vozača i auto prevoznika" (?)
Ја бих волео да се све лепо размотри и да нам не уводе касе али како сам схватио 01.03.2010 мораћемо сви да их имамо (не дај боже)...

Mislim da nisi dobro shvatio,i da tek SAD treba otpočeti borbu protiv fiskalnih kasa - da ih ne bude!
Ovim su se samo ogradili od prethodnog rešenja da nam uvedu kase od 01.01.10,
i dali nam prostora da ih malko "pritisnemo" protiv naše fiskalizacije.
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Slave Pet 18 Dec 2009, 21:48

Лоше су формулисали у даљем тексту тачке 1 , по мени други део текста нема везе са фискализацијом већ са решавањем осталих проблема такси возача...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od magnum Sub 19 Dec 2009, 23:50

Ako ništa drugo,češće će se pričati o tome! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Zokenzi Ned 20 Dec 2009, 00:04

Slave385 ::
ka5an ::
Slave385 ::Касе од марта...

..,a gde ti se dede ono:
"..,a da se u međuvremenu razmotre mogućnosti i opcije za trajno rešavanje ukupnih problema taxi vozača i auto prevoznika" (?)
Ја бих волео да се све лепо размотри и да нам не уводе касе али како сам схватио 01.03.2010 мораћемо сви да их имамо (не дај боже)...
U Martu će biti doneta odluka o tome da li će fiskalizacija biti ukinuta ili će se primenjivati od 1. januara 2013. godine.
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od maradona Ned 20 Dec 2009, 00:47

Jel to sigurno tako Zokenzi,ako jeste onda i nije tako lose?

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA - Page 3 Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu