Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

+47
BATICA 646
039
kure
goldi
Beki
Mapko
blackrock 878
Alhemicar
as
855
Panco
ramplinstinski
Blackshadow
millence
jelenko
B@mb!
salenele
brat saja
mirko
Dragoslav
stanebane
Moravac
mrgud
Zokenzi
bane driver.
Slave
robert
rockycab
bombarder
bg-lucky
boki705
pauk 523
magnum
miamilojevic
angelina
jerotije318
alek
Specijal
maradona
struja
nesa 723
gille
VENELUME
ka5an
to je to
Velja
trg
51 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Zahtev za minimalnu cenu taksi prevoza

Počalji od trg Uto 24 Nov 2009, 17:56

SITAB je pokrenuo inicijativu za uvođenje minimalne cene taksi prevoza, pa čitajte šta je bilo danas

Na sastanku koji je koji je održan 23.11. u 16 časova sa Gradonačelnikom Gdinom Draganom Đilasom, dogovoreno je da se predstavnici taksi-asocijacija i preduzetnika dogovore o minimalnoj ceni taksi prevoza, i u formi Zahteva predaju dopis gradonačelniku o visini minimalne cene taksi prevoza.

Na sastanak koji će se održati u prostorijama SITABA, ul.Murska 14 pozvani su svi predstavnici taksi asocijacija,Sindikata Nezavisnost i Sindikata taksista Beograda (u osnivanju).

Sastanak je počeo u 10h, i sastanku su prisustvovali predstavnici:
-Beotaksi,(2113 članova) Milivoje Armuš
-Pink,(1248 članova)Teodor Gaćeša
-Lux-taxi (543 članova) Ljubomir Vujačić
-Plavi taxi (341 članova)Dejan Djukić
-Žuti taxi (381 članova)Veroljub Čubrić
-Maksis (491 članova) Nebijša Marjanović
-Alo taxi ( 115 članova) Miodrag Miljković
-Alfa taksi (129 članova) Dušan Glumičić
-NBA (119 članova) Dubravko Vrlinić
-Nacionalni taxi(77 članova) Vujadin Bulatović
-Aurora (91 članova)
-Gold (133 članova)Zoran Djukić
-Samostalni taksi (788 članova)
-BTV (262) predstavlja Vlasnik Teodor Gaćeša po ovlašćenju Zlatan Zlatkovića
-BPT (417) predstavlja Vlasnik Teodor Gaćeša po ovlašćenju Zlatan Zlatkovića
-Imbako taksi (3) predstavlja Vlasnik Teodor Gaćeša po ovlašćenju Zlatan Zlatkovića
-CD Pepsi (67)
-Taxi Bel (268) Vujadin Bulatović
-Sindikat Nezavisnost Bruno Sadik
-Sindikata taksista Beograda (u osnivanju) Vlado Bulatovoić
- BAP-a, Dule Perić

Sastanak je otvorio Vlado Bulatović sa predlogom da jedina tema sastanka bude donošenje minimalne cene taksi prevoza, sa predlogom da minimalna cena taksi prevoza u Beogradu bude:
- start 129
- 1. tarifa 49
- 2. tarifa 64

Milivije Armuš je naveo šta se dešavalo na sastanku sa Gradonačelnikom Draganom Đilasom, i obrazložio svih sedam tačaka našeg Zahteva.
Nakon toga, Armuš je predložio da se usvoji minimalna cena taksi usluga, i otvorio raspravu.





Za reč se javio predstavnik Miodrag Miljković, i rekao je da je protiv takvog predloga, jer po njegovom mišljenju nije po zakonu.

Armuš je dao predlog da se predlog da na glasanje.

Glasanje je proteklo ovako:

-Beotaksi, ,(2113 članova) Milivoje Armuš ZA
-Pink,(1248 članova)Teodor Gaćeša ZA
-Lux-taxi (543 članova) Ljubiša Vujačić ZA
-Plavi taxi (341 članova)Dejan Djukić ZA
-Žuti taxi (381 članova)Veroljub Čubrić ZA
-Maksis (491 članova) Neboša Marjanović Jedinstvena sa popustom
-Alo taxi ( 115 članova) Miodrag Miljković Jedinstvena sa popustom
-Alfa taksi (129 članova) Dušan Glumičić Jedinstvena sa popustom
-NBA (119 članova) Dubravko Vrlinić ZA
-Nacionalni taxi(77 članova) Vujadin Bulatović Jedinstvena sa popustom
-Aurora (91 članova) Jedinstvena sa popustom
-Gold (133 članova)Zoran Djukić Jedinstvena sa popustom
-Samostalni taksi (788 članova) ZA
-BTV (262 članova) predstavlja Vlasnik Teodor Gaćeša po ovlašćenju Zlatan Zlatkovića ZA
-BPT (417 članova) predstavlja Vlasnik Teodor Gaćeša po ovlašćenju Zlatan Zlatkovića
ZA
-Imbako taksi (3 člana) predstavlja Vlasnik Teodor Gaćeša po ovlašćenju Zlatan Zlatkovića ZA
-CD Pepsi (67 članova) Đukić Zoran po ovlađćenju Cvetković Zorana Jedinstvene cene sa popustom
-Taxi Bel (268 članova) Miodrag Miljković po ovlašćenju Vujadin Bulatović Jedinstvena sa popustom
-Sindikat Nezavisnost Bruno Sadik ZA
-Sindikata taksista Beograda (u osnivanju) Vlado Bulatović ZA


Ukupan broj galsova po broju taksi preduzetnika koji predstavljaju je:

-ZA minimalnu cenu 6400 taksi-preduzetnika
- jedinstvenu cenu sa popustom 1269 taksi preduzetnika.


Ovo je krajnji stav predstavnika taksi preduzetnika.




-Beotaksi, ,(2113 članova) Milivoje Armuš ZA _________________________

-Pink,(1248 članova)Teodor Gaćeša ZA ___________________________

-Lux-taxi (543 članova) Ljubiša Vujačić ZA ____________________________

-Plavi taxi (341 članova)Dejan Djukić ZA ____________________________

-Žuti taxi (381 članova)Veroljub Čubrić ZA ______________________________

-Maksis (491 članova) Neboša Marjanović Jedinstvena sa popustom _______________

-Alo taxi ( 115 članova) Miodrag Miljković Jedinstvena sa popustom________________

-Alfa taksi (129 članova) Dušan Glumičić Jedinstvena sa popustom________________

-NBA (119 članova) Dubravko Vrlinić ZA________________________________

-Nacionalni taxi(77 članova) Miodrag Miljković Jedinstvena sa popustom___________

-Aurora (91 članova) Jedinstvena sa popustom___________

-Gold (133 članova)Zoran Djukić Jedinstvena sa popustom____________

-Samostalni taksi (788 članova) ZA ________________________
-BTV (262 članova) predstavlja Vlasnik Teodor Gaćeša po ovlašćenju Zlatan Zlatkovića
ZA _________________________

-BPT (417 članova) predstavlja Vlasnik Teodor Gaćeša po ovlašćenju Zlatan Zlatkovića
ZA___________________________


-Imbako taksi (3 člana) predstavlja Vlasnik Teodor Gaćeša po ovlašćenju Zlatan Zlatkovića ZA_________________________

-CD Pepsi (67 članova) Đukić Zoran po ovlašćenju Cvetković Zorana Jedinstvene cene sa popustom __________________________

-Taxi Bel (268 članova) Miodrag Miljković po ovlašćenju Vujadin Bulatovića Jedinstvena sa popustom ______________________________

-Sindikat Nezavisnost Bruno Sadik ZA__________________

-Sindikata taksista Beograda (u osnivanju) Vlado Bulatović ZA_________________

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Velja Uto 24 Nov 2009, 21:36

Pa izbacite divljke iz ovih udruzenja sto podrzavaju popust pa ce ih verovatno ostati 69,ali tada ce biti u znatnoj manjini!

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 413
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty 24.11.2009. godine

Počalji od to je to Uto 24 Nov 2009, 23:47

[You must be registered and logged in to see this link.]





Sastanak je počeo u 10 h, i sastanak je bio iz dva dela.

U prvom delu smo razmatrali i glasali o ceni taksi usluga i modelima.Predložena su dva modela i to:

Minimalna cena taksi usluga bez prava na popust koju su podrzali:

1. Beotaksi, ,(2113 članova) Milivoje Armuš ZA
2. Pink,(1248 članova)Teodor Gaćeša ZA
3. Lux-taxi (543 članova) Ljubiša Vujačić ZA
4. Plavi taxi (341 članova)Dejan Djukić ZA
5. Žuti taxi (381 članova)Veroljub Čubrić ZA
6. NBA (119 članova) Dubravko Vrlinić ZA
7. Samostalni taksi (788 članova) ZA
8. BTV (262 članova) predstavlja Vlasnik Teodor Gaćeša po ovlašćenju Zlatan Zlatkovića ZA
9. BPT (417 članova) predstavlja Vlasnik Teodor Gaćeša po ovlašćenju Zlatan Zlatkovića ZA
10. Imbako taksi (3 člana) predstavlja Vlasnik Teodor Gaćeša po ovlašćenju Zlatan Zlatkovi ZA
11. Sindikat Nezavisnost Bruno Sadik ZA
12. Sindikata taksista Beograda (u osnivanju) Vlado Bulatović ZA


Jedinstvena cena sa pravom na popust

1. Maksis (491 članova) Neboša Marjanović Jedinstvena sa popustom
2. Alo taxi ( 115 članova) Miodrag Miljković Jedinstvena sa popustom
3. Alfa taksi (129 članova) Dušan Glumičić Jedinstvena sa popustom
4. Nacionalni taxi(77 članova) Miodrag Miljković po ovlašćenju Vujadin Bulatović Jedinstvena sa popustom
5. Aurora (91 članova) Jedinstvena sa popustom
6. Gold (133 članova)Zoran Djukić Jedinstvena sa popustom
7. CD Pepsi (67 članova) Đukić Zoran po ovlađćenju Cvetković Zorana Jedinstvene cene sa popustom
8. Taxi Bel (268 članova) Miodrag Miljković po ovlašćenju Vujadin Bulatović Jedinstvena sa popustom

Ukupan broj glasova po broju taksi preduzetnika koji predstavljaju je:

-ZA minimalnu cenu 6400 taksi-preduzetnika
- jedinstvenu cenu sa popustom 1269 taksi preduzetnika.


Ovo je krajnji stav predstavnika taksi preduzetnika.


Oba modela su upućena Gradonačerlnikau na razmaztranje i očekujemo njegov odgobvor.





Drugi deo sastanka smo razmatrali sledeće teme:

1.Zahtev za isključenje člana Maksis taksija Nebojša, zbog što je kao član radne grupe doneo odluku da sve taksi asocijacije podignu cenu svojih usluga, a njegova asocijacija nije to uradila i zato je jednoglasasno izglasano njegovo nepoverenje i isključen je iz daljeg rada radne grupe

2.Delegiranje dva člana u komisiju za izradu pravilnika ZOBS-a
Predloženi su i izabrani Veselin Bulatović i Dušan Perić iz BAP-a

3. Miodrag Miljković je obavestio sve prisutne predstavnike taksi-asocijacija o zahtevima upućenim RATEL-u sa jasnim obrazloženjem šta možemo da prihvatimo

4.Dušan Perić iz BAP-a je predložio da se zatraži samanjenje akciza na gorivo Euro dizel, kao stimulaciju uvođenja normativa euri 3 u aksi prevoz.Predlog je prihvaćem


Sastanak je završen u 13h

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Sre 25 Nov 2009, 05:30

Velja ::Pa izbacite divljke iz ovih udruzenja sto podrzavaju popust pa ce ih verovatno ostati 69,ali tada ce biti u znatnoj manjini!

Oni su VEĆ u znatnoj manjini,i "misle" da će na ovaj način pribaviti više posla za sebe. Cool;
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Sre 25 Nov 2009, 05:42

Na sastanku koji je koji je održan 23.11. u 16 časova sa Gradonačelnikom Gdinom Draganom Đilasom, dogovoreno je da se predstavnici taksi-asocijacija i preduzetnika dogovore o minimalnoj ceni taksi prevoza, i u formi Zahteva predaju dopis gradonačelniku o visini minimalne cene taksi prevoza.

U jednom od naših sela je godinu dana trajala suša.
Odluče seljaci tog sela da nalože svom svešteniku,čija je bila ta parohija,
da se pomoli Bogu da padne kiša,i konačno nekako prežive proteklu sušnu godinu.
Molio se sveštenik narednih godinu,dve dana ali bez ikakvog uspeha.
Odluče seljaci da oteraju tog sveštenika,i dovedu sebi novog,sposobnijeg.
Dođe i novi sveštenik,koji se bezuspešno molio Bogu za kišu narednih deset godina.
Nema kiše,ali se ni seljaci nešto ne bune zbog toga.
Bi to sumnjivo starom svešteniku,te dođe kod novog u goste i priupita ga;

-Kako to da se bezuspešno moliš za kišu 10god. i seljaci ćute,a mene oteraše nakon samo dve godine?
-Prosto: Rekao sam im da se između sebe dogovore kad tačno žele da im padne kiša,i - pašće!


Poslednji izmenio ka5an dana Sre 25 Nov 2009, 06:34, izmenjeno ukupno 1 puta
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od VENELUME Sre 25 Nov 2009, 06:12

A koji je sad ovaj Veselin Bulatović , ja sam znao za Vlada i Vujadina , da li je ovo neki treći ili je štamparska greška ?
A po pitanju cena mislim da nismo dobili ništa osim što će oni koji i sada vaćare stranke biti i zakonom zaštićeni , jer do sada su (bar na papiru) bili limitirani maximalnom cenom , a sada - samo nebo im je limit. Ostali će da voze po minimalnim cenama , neki i sa popustom .Sve u svemu , mislim da smo opet skočili sami sebi u stomak .Ove cene su raj za šišače , a pakao za potrošače . Po njima će biti legalizovana vožnja od 20 km za 50 - ak evrića , a mi ćemo opet svi biti lopovi i vaćaroši.
Moje mišljenje je da je trebalo gradu prepustiti kao i do sada maximiziranje cena , ali da se zabrani popust. Ovo što je otišlo kod gradonačelnika , po meni , je samo dokaz da ništa konkretno nije dogovoreno na sastanku , jer po pitanju popusta nije donesen jedinstven stav . A ovo je samo zamazivanje očiju , po principu -bar da sa nečim izadjemo pred članstvo .
I pri tom ne mislim samo na Vlada Bulatovića , nego na sve koji su u ovome učestvovali .
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od gille Sre 25 Nov 2009, 06:31

obara te euro 3 i 4
a sta je sa nama budalama koji smo uzimali kredite i zaduziliu se do guse
ja npr. celu ovu godinu nisam platio porez?
pozdrav

gille
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od nesa 723 Sre 25 Nov 2009, 10:52

STO NISTE OBORILI EURO 3 PRE 4 GODINE KAD JE STUPILA UREDBA NEGO GA SAD OBARATE ZBOG 200LJUDI.JA SAM KAO I VECINA KOLEGA ISPOSTOVAO SVE STO JE GRAD I VL. UDRUZENJA TRAZILI OD NAS,ZATO SAM U KREDITU DO GUSE I DUGUJEM POREZ GODINU DANA JER NEMAM ODAKLE DA PLATIM.ZOVETE LJUDE NA STRAJK ZBOG FISKALNIH STAMPACA A ZNALI STE TO I PRE 4 GODINE.PREVISE STE LICEMERNI I GLEDATE SAMO VAS INTERES ZATO JA U TOME NE ZELIM DA UCESTVUJEM.O KAKVOM GLASANJU GOVORITE PA NE MOZE MENE DA PREDSTAVLJ NEKO KOGA JA NISAM IZABRAO NEGO VI.PRE 4 GOD. STE GOVORILI DA UREDBA PADA,PRE 2 DA MORAMO ZAMENIMO AUTO ZA E3,PRE 1 GOD. DA UVODITE POUST,DANAS DA NAM NE TREBA POPUST.........?????????GDE JE KRAJ????

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 208
Godina : 60
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od struja Sre 25 Nov 2009, 10:59

Popust na cenu,kao sam cin stimulisanja,je zakonski opravdan i validan.To niko ne moze da ospori zato ga se manja udruzenja i drze "kao pijan plota".
Manji se u celoj prici bore da ih veliki ne progutaju,sto ovi i zaista zele.Oni su im sada kao kost u grlu,u ostvarenju svojih zamisli.
Daleko od toga da podrzavam tako neravnopravan odnos ali je to normalna pojava u svakom poslu.Zato se i treba boriti,neko ce i nekad popustiti.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od maradona Sre 25 Nov 2009, 12:19

nesa 723 ::STO NISTE OBORILI EURO 3 PRE 4 GODINE KAD JE STUPILA UREDBA NEGO GA SAD OBARATE ZBOG 200LJUDI.JA SAM KAO I VECINA KOLEGA ISPOSTOVAO SVE STO JE GRAD I VL. UDRUZENJA TRAZILI OD NAS,ZATO SAM U KREDITU DO GUSE I DUGUJEM POREZ GODINU DANA JER NEMAM ODAKLE DA PLATIM.ZOVETE LJUDE NA STRAJK ZBOG FISKALNIH STAMPACA A ZNALI STE TO I PRE 4 GODINE.PREVISE STE LICEMERNI I GLEDATE SAMO VAS INTERES ZATO JA U TOME NE ZELIM DA UCESTVUJEM.O KAKVOM GLASANJU GOVORITE PA NE MOZE MENE DA PREDSTAVLJ NEKO KOGA JA NISAM IZABRAO NEGO VI.PRE 4 GOD. STE GOVORILI DA UREDBA PADA,PRE 2 DA MORAMO ZAMENIMO AUTO ZA E3,PRE 1 GOD. DA UVODITE POUST,DANAS DA NAM NE TREBA POPUST.........?????????GDE JE KRAJ????

U istoj sam kozi kao i ti,slazem se sa tobom.Ja jedino sta sam uradio potpisao sam u sindikatu taj zahtev Ustavnom sudu o ustavnosti odluke za euro 3,4 i ostale norme,da ti ne objasnjavam dalje....................
A sad grcam za kredit i odrzavanje koje me najvise kosta kad se desi.A stvarno gde smo bili pre 4 godine kad su nas sve gazde ubedjivale da treba da uzmemo bolja kola da cemo bolje i vise stranaka imati itditd,opet su taksisti krivi i niko drugi,krenuli su za ovim bogatijim kolegama koji su medju prvima pokupovali besna kola,pa uhvatio talas i ostale siromasnije a sada niti posla niti para za servise.E da je Perica otisao na vreme u policiju............ >plach>

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Specijal Sre 25 Nov 2009, 12:24

Da nebi popusta pink i maxiss nebi ni mogli da postanu velika udruznja pored beoa. >bravo>

Specijal
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 18
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od maradona Sre 25 Nov 2009, 12:33

Beotaxi je sam sebe unistio....................a nije ga unistio ni ovaj ni onaj popust.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od alek Sre 25 Nov 2009, 15:34

Zasto svi predstavnici udruženja i vlasnici firmi nisu bili ovako "angažovani" pre par godina pre nego što su nas uvalili u kredite nego sada mlate praznu slamu i kao bore se protiv normativa euro-3 i 4.Samo bre zamajavaju ljude sa tim pričama a sa druge strane čine sve da uzmu kintu...Da li iko od njih ima uopšte predstavu koliko su ljudi u problemu da postignu da plate sve obaveze?Kakav bre Gold,Pink,Plavi ,Žuti i slično...trebali bi svi da pređemo u samostalce i ako hoćete Taxi izvolite na taxi stanica...nema poziva,nema popusta.....čist račun!

nesa 723 ::STO NISTE OBORILI EURO 3 PRE 4 GODINE KAD JE STUPILA UREDBA NEGO GA SAD OBARATE ZBOG 200LJUDI.JA SAM KAO I VECINA KOLEGA ISPOSTOVAO SVE STO JE GRAD I VL. UDRUZENJA TRAZILI OD NAS,ZATO SAM U KREDITU DO GUSE I DUGUJEM POREZ GODINU DANA JER NEMAM ODAKLE DA PLATIM.ZOVETE LJUDE NA STRAJK ZBOG FISKALNIH STAMPACA A ZNALI STE TO I PRE 4 GODINE.PREVISE STE LICEMERNI I GLEDATE SAMO VAS INTERES ZATO JA U TOME NE ZELIM DA UCESTVUJEM.O KAKVOM GLASANJU GOVORITE PA NE MOZE MENE DA PREDSTAVLJ NEKO KOGA JA NISAM IZABRAO NEGO VI.PRE 4 GOD. STE GOVORILI DA UREDBA PADA,PRE 2 DA MORAMO ZAMENIMO AUTO ZA E3,PRE 1 GOD. DA UVODITE POUST,DANAS DA NAM NE TREBA POPUST.........?????????GDE JE KRAJ????
>bravo>
alek
alek
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 4
Location : Zimbabwe
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od jerotije318 Sre 25 Nov 2009, 18:14

STO NISTE OBORILI EURO 3 PRE 4 GODINE KAD JE STUPILA UREDBA NEGO GA SAD OBARATE ZBOG 200LJUDI

Verujem da su to odolaganje bas i trazili oni koji nisu kup8ili euro 3-4.

Kakav nam je interes obaranja iste odluke kad skoro svi imamo kola sa tim normativima ? Da necemo sada da prodajemo iste i da kupujemo neka starija kola iz 80-tih ili 90-tih ?


KOJA JE SVRHA ?????????
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od VENELUME Sre 25 Nov 2009, 18:21

E Jero tu se potpuno slažem sa tobom . Sad ko je blesav u celoj toj situaciji , da li oni koji su kupili E-3 na kredite pa duguju za porez , ili oni koji su kupili E-3 a i porez su izmirili u celosti . I kako to rešiti???
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od angelina Sre 25 Nov 2009, 18:54

I jopet, ja sam zbunjen .....
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od nesa 723 Sre 25 Nov 2009, 21:26

Ako je to 'normalna pojava' u svakom poslu [struja] navedi mi te poslove gde vlasnik radnje daje konstantno ,godinama 20 posto popusta [jer je to neko drugi odlucio u njegovo ime] a promet mu je sve manji.Ako svake godine ulazes u reklamu [20%] koja ti ne donosi dobit nego gubitak i pri tom se svake godine nadas cudu onda nesto nije u redu sa tobom ili neko drugi ne zeli da ti profitiras.

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 208
Godina : 60
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Sre 25 Nov 2009, 21:31

Biće da je ovo,drugo! Cool;
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od miamilojevic Sre 25 Nov 2009, 21:52

Gresite svi,oni zele da mi profitiramo,malo po malo dizu smene,ulazu novac u reklamu,setite se kako se pojacao posao u BTV kad je Zlaja podigao smenu odjednom za 50%,i sve to u jeku svetske ek. krize,i Ljuba podize smenu zbog reklame,ne slusam vise radio,smucilo se,lux ovako,lux onako,samo lux,koliko li je to kostalo?Zele nam sve naj,budite sigurni,kad nas ugledaju odmah ih zbog nas zaboli uvo

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od magnum Sre 25 Nov 2009, 22:18

Pazi, Gino,lud ili zbunjen? bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od angelina Sre 25 Nov 2009, 22:22

Stvarno mi je glupo da kažem da sam lud, tako da je bolje zbunjen !!
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od magnum Sre 25 Nov 2009, 22:23

Znači onaj ispred!? Ne valja ti pozicija,mame mi! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od angelina Sre 25 Nov 2009, 22:23

Brz sam ja pa vrdam Very Happy
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od magnum Sre 25 Nov 2009, 22:35

Jel tebi piše na gepeku- zanošenje 1 metar-?
Ajde dosta zezanja,sad će neko da "prosvjeduje"! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od alek Sre 25 Nov 2009, 22:51

generalno gledano sve do jednog ih libo za nas,ali nisu oni krivi nego mi što smo vrane pa sve prepoznajemo a kao ćutimo i kenjamo i zadovoljavamo se nekom dnevnom kintom i što je najgore i dalje nas oni kao predtavljaju ispred skupštine grada,republike itd.Ja i Vi pravimo imidž svake od tih "firmi",Ja i Vi "kupujemo" te mušterije i trudimo se sve da postignemo, a zemljaci prodaju glas i telefon za debelu kintu.
alek
alek
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 4
Location : Zimbabwe
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od pauk 523 Čet 26 Nov 2009, 01:33

mesto--------------------------51 taxi stanica
trenutno vreme---------------01.25h
vreme čekanja----------------1,5h
asocijacija----------------------pink
članarina-----------------------6000
auto----------------------------evro3
kredit---------------------------naravno
taxi dozvola-------------------važeća
subjekt-------------------------debil
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od boki705 Čet 26 Nov 2009, 03:11

angelina ::Brz sam ja pa vrdam Very Happy
Paz da (se) ne zaneses, cas posla se pojavi neko sa uverenjem
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od jerotije318 Čet 26 Nov 2009, 05:46

pauk 523 ::mesto--------------------------51 taxi stanica
trenutno vreme---------------01.25h
vreme čekanja----------------1,5h
asocijacija----------------------pink
članarina-----------------------6000
auto----------------------------evro3
kredit---------------------------naravno
taxi dozvola-------------------važeća
subjekt-------------------------debil


Bog da te vidi Very Happy
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od bg-lucky Čet 26 Nov 2009, 07:42

Sve je to foliranje!!!
Pa ko nas taxiste predstavlja uopste???
Ja sam medju prvim budalama uzeo kredit pre sest godina i propao!!!
Prvo treba medju sobom da se dogovorimo sta hocemo i ko ce to posteno da predstavi gradu i vladi a to je vec godinama nemoguce.
Ako za sest godina mog kredita su mi divljaci skidali po 1000 dinara (minimum) zarade dnevno lako se izracunati koliko mi je ukradeno a i svima nama!!!
Svi smo prevareni,prvo od nasih vajnih predstavnika a onda i od vlasti!!!

bg-lucky
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 2
Godina : 54
Location : Los Angeles
Datum upisa : 23.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Zahtev za minimalnu cenu

Počalji od bombarder Čet 26 Nov 2009, 11:45

Prosto nemogu da verujem da se sve ovo nama desava.Uvaljivanje koske od strane grada(ne ustavne odluke E3 E4)pa sve ostalo.Ja sam od jednih koji je ispao mag... pa odma radi bolje zarade i svega ostalog kupio odma auto sa E4 i naravno sje... se.Mogao sam moj auto koji je konforniji , veci pogonsko gorivo jeftinije od sadasnjeg i jos mnogo toga,ali najvise me boli ako je istina da je grada prihvatio minimiziranje cena koje je inicirao nepostojeci(u osnivanju) Sindikat Intelektuanih Taxista Beograda.
G-dine Bulatovicu,
kada cete vec jednom da nam postavite na forumu Vas ili Vaseg Sindikata list na kojem ste vi legitimni Sindikat.Hvala.

bombarder
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 43
Godina : 59
Location : Srbija,Beograd
Datum upisa : 16.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od boki705 Čet 26 Nov 2009, 12:27

Sve ovo je izgleda dobro osmisljena igranka. Prvo je Bogdanovic poceo sa vrsenjem pritiska oko smanjenja broja taksista na ulici sa 7500 na 4500 i evro 3 (oni na estetskom su samo dolivali ulje na vatru), onda se gomila nas zaletela u kredite ne bi li ostali u igri ( a oni koj stoje iza banaka su samo lepo trljali ruke), divljaci i oni sa liste cekanja potegnu advokata te dobju dozvole zahvaljujuci ustavnim pravima, divljaci kojima se kao skidaju tablice, oduzimaju table, radio stanice i automobili pa posle par dana im sve vrate (mal ne uz izvinjenje, opet zahvaljujuci nekim rupama u zakonu i ustavu), prolongiranja za evro 3,4 itd, sav ovaj cirkus sa cenama i popustima, sindikati koji se bore za nase interese a izgleda skacu sami sebi u stomak... Ljudi se poigravaju sa nasom egzisencijom a mi se iz dana u dan praznimo verbalno sto ovde sto po taksi stajalistima i tonemo sve dublje u opstu propast i ne znamo koje rupe i kako pre da krpimo. Dok se oni koji odlucuju usaglase sta i kako i ostanu dosledni svojim odlukama i njihovom sprovodjenju jednom za svagda, odosmo mi u bestraga i mentalno i finansijski. Mozda im to i jeste cilj. Kad upropastise silne firme i ljude sirom Srbije, sta onda mi da ocekujemo. Kolateralna steta tranzicije i vrlih "strucnjaka" ?
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Specijal Čet 26 Nov 2009, 14:00

Interes taxista i taxi udruzenja mogu biti isti a mogu se i razlikovati. Taxisti izvlace debljasti kraj kad se interes taxi udruzenja sucelji sa interesom taxista.

Specijal
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 18
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od rockycab Čet 26 Nov 2009, 14:53

I Ja naravno mislim da danasnjim svetom pa i kod nas naravno, vladaju samo interesi i nista se slucajno ne desava. Sve dok vlasnici taxi udruzenja budu imali pristup i mogucnost odlucivanja kao u ime Nas, nista se bitnije nece promeniti jer je njihov interes iznad naseg i tako ce uvek biti. LJudi sa ulice tj. sami taxisti moraju da o odlucuju o svojoj sudbini (preko svog sindikata i svojih predstavnika) a ne posrednici(gazde) izmedju Nas i gradjana. Naravno, To nikako nije lako jer smo svakodnevno svedoci sve vece apatije i nezainteresovanosti ljudi u svim segmentima zivota. Razlog tome je i ovaj tempo zivota (krediti, dugovanja...) ali To sad ne mozemo izbeci jer ceo svet isto tako zivi (prezivljava), vec se moramo potruditi da preuzmemo konce iz njihovih(gazde) ruku i To je jedino resenje. U suprotnom, uvek cemo biti na margini s minimumom odlucivanja. Zato i postoji ovaj FORUM i verujte i gazde ga citaju, da vide kako disemo. Za sada nam je jos uvek omca oko vrata ali ne pretegnuta jer jos uvek mrdamo. Ako se ne trgnemo, mnogi ce u dogledno vreme nestati iz taxi price jer ce ih progutati silni nameti a ostace samo oni koji su i ranije bili u plusu tj. bez kredita i dugovanja poreza. Zamislite, samo ako se jos i licence budu placale?
rockycab
rockycab
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od robert Čet 26 Nov 2009, 15:07

Sami smo krivi za sve ovo,koliko puta su neka udruzenja ove godine dizali smenu na osnovu ove smejurije od poskupljenja?I sta bilo,svi uredno placamo i cutimo.Popust mi dajemo,zasto se mi ne solidarisemo i kazemo od danas ne dajemo vise popust.Sta ce vlasnici udruzenja da urade,sve da nas izbace iz njihovih udruzenja?Tih 12 ili koliko ih vec velicanstvenih ima zajebava nas 8000.Dok oni plivaju u parama vecina od nas vozi na celavim gumama,porez duguju skoro svi,ne zato sto tako hocemo,nego sto nema sanse da zaradimo za sve.I sta onda,daj jos jedan kredit da otplatim porez,po 12 sati na ulici,i to samo zato da bi drugima bilo lepse.Treba nam jedan jak sindikat koji ce da radi za nas,koji ce da nas zastupa gde treba,naravno uz adekvatnu pravnu pomoc u sklopu tog sindikata,a ne vlasnici udruzenja koji nas samo gledaju kroz smenu i koje bas boli briga za nas.Pazite samo kako lepo misle na nas.Grad uvodi nalepnice,koje cemo debelo platiti,smena u nekim udruzenjima veca i do 1000 dinara,gorivo sve skuplje,fiskalne kase stizu.Ubise se od brige.Aman,dokle vise???

robert
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 50
Datum upisa : 19.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od maradona Čet 26 Nov 2009, 16:34

Kasno Marko na Kosovo stize!!!!!!!!!!!

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od jerotije318 Čet 26 Nov 2009, 17:45

Sve dok vlasnici taxi udruzenja budu imali pristup i mogucnost odlucivanja kao u ime Nas, nista se bitnije nece promeniti jer je njihov interes iznad naseg i tako ce uvek biti. LJudi sa ulice tj. sami taxisti moraju da o odlucuju o svojoj sudbini (preko svog sindikata i svojih predstavnika) a ne posrednici(gazde) izmedju Nas i gradjana

APSOLUTNO
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Slave Čet 26 Nov 2009, 18:09

Тачно тако, наши и њихови интереси се апсолутно разликују...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Čet 26 Nov 2009, 18:26

bombarder ::
G-dine Bulatovicu,
kada cete vec jednom da nam postavite na forumu Vas ili Vaseg Sindikata list na kojem ste vi legitimni Sindikat.Hvala.

ČEKAJ da čovek provali da su izmislili internet!!! Very Happy Very Happy Very Happy Cool;
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od bane driver. Čet 26 Nov 2009, 18:48

Kolega rockycab potpuno si u pravu, problem je u nama. Ostavili smo prostor ",i sada drugi vode brigu o nama "
, normalno ali za svoj interes a po nasoj grbaci.
Svest nasih kolega, koji se plase da nesto kazu a kamoli da urade,je takva kakva je jer se ide linijom manjeg otpora.
Mora se ojacati SINDIKALNO UDRUZIVANJE jer samo tako mozemo doci do rezultata, i postaviti stvari na svoje mesto.
Sindikat ili za sada sindikati moraju preuzeti vodeci ulogu u razgovorima i dogovorima sa gradom i predstavnicima grada, mislim na radnu grupu, jer svako treba da se bavi svijim poslom. predstavnici udruzenja i privatnih preduzeca moraju se baviti svojom osnovnom i jedinom delatnoscu, PRUZANJE USLUGA RADIO FREKVENCIJA I ODRZAVANJEM ISTIH.
Njihovo delovanje treba vratiti u okvire koje je regulisano zakonom.
Samim tim ce im se izbiti iz ruku manipulisanje oko CENA, POPUSTA, itd.
Sekretarijat za saobracaj je propisao ponasanje taksista na radu, a udruzenja ili pojedina taksi preduzeca svesno krse te propise donoseci neke svoje odluke po kojima treba da se radi.
Njihive odluke nisu u saglasnosti sa opstim propisima o radu jer zadiru direktno u nas resor kao na primer
- viznja do autobuske,zeleznjcke i aerodroma bez naplate prtljaga,
- ugovaranje cene za vangradske voznje
- itd.,
To je samo mali deo koji mi je momentalno pao na pamet.
E kada budemo ova i mnoga druga pitanja pokrenuli sa mrtve tacke ovaj posao ce dobiti smisao i svoje mesto .
Zato SINDIKATE treba podrzati i osnaziti ih u ovom trenutku da bi smo ostvarili svoja legitimna prava.
Mislim da se starije kolege taxisti, koji su u penziji, stide nas , a oni koji nisu medju nama se prevrcu ...
Krajnje je vreme da se borimo za svoju egzistenciju na pravi nacin.
CUTANJEM I ZABIJANJEM GLAVE U PESAK NISTA NECEMO URADITI.
PRAVA PITANJA NA PRAVO MESTO, POZDRAV KOLEGAMA.
bane driver.
bane driver.
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 47
Godina : 61
Location : Belgrade
Datum upisa : 07.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Zokenzi Čet 26 Nov 2009, 19:15

Kako kada se sindikat bavi odlaganjem EURO 3 i 4 norme, a ne nečim pametnijim!!??
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Specijal Čet 26 Nov 2009, 21:15

Zna li neko nekakve profesionalce da nas lepo organizuju i da ucinimo nesto za nas? Naravno da im platimo. Od nas je i bog digo rucice. afro

Specijal
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 18
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od nesa 723 Čet 26 Nov 2009, 22:34

Sindikat se bori za odlaganje euro3 norme kada JE 90% NAS ispunilo tu normu a mi ne mozemo nazad u euro2,ne mozemo da vratimo kredite ni vreme.Znaci bore se za onih 10%.A ko je u tih 10%?Izgleda da je 10% vrednije od 90%.Kada bi mesecno svaki od nas izdvojio 100din zastupao bi nas i Toma Fila ili bilo koja poznata advokatska kancelarija a ne ovi sa 2 razreda osnovne.Treba znati da zivimo u Srbiji a ne u Americi tako da sindikat ovde nema veze sa zivotom a ne sa zastitom bilo koga.kazite mi jednog radnika u ovoj zemlji kome je sindikat doneo dobro[osim polutki].

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 208
Godina : 60
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od ka5an Čet 26 Nov 2009, 22:58

Više se NI polutki ne sećam >nez>
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od magnum Čet 26 Nov 2009, 23:37

Znam ja profesionalce,samo su zauzeti narednih 40ak godina. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od boki705 Pet 27 Nov 2009, 04:19

nesa 723 ::Sindikat se bori za odlaganje euro3 norme kada JE 90% NAS ispunilo tu normu a mi ne mozemo nazad u euro2,ne mozemo da vratimo kredite ni vreme.Znaci bore se za onih 10%.A ko je u tih 10%?Izgleda da je 10% vrednije od 90%.Kada bi mesecno svaki od nas izdvojio 100din zastupao bi nas i Toma Fila ili bilo koja poznata advokatska kancelarija a ne ovi sa 2 razreda osnovne.Treba znati da zivimo u Srbiji a ne u Americi tako da sindikat ovde nema veze sa zivotom a ne sa zastitom bilo koga.kazite mi jednog radnika u ovoj zemlji kome je sindikat doneo dobro[osim polutki].
Zamisli tuzis drzavu sa ovu presiju sa Evro 3,4,x, pa onda puj pike ne vazi. Pa na primer dobijes istu na sudu, pa neka plati kamete zbog svoje zaje*ancije. Mi svoje kikseve, reko bih, debelo iskijamo. Pa dokle samo po nasim ledjima?
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od pauk 523 Pet 27 Nov 2009, 04:29

državu? >d>
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od pauk 523 Pet 27 Nov 2009, 04:36

tužiš a?[You must be registered and logged in to see this link.]
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od pauk 523 Pet 27 Nov 2009, 05:07

>plach>
pauk 523
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 817
Godina : 99
Location : zemun
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od nesa 723 Pet 27 Nov 2009, 10:45

Da drzavu ali ne kao pojedinac nego kao firma od 8500 zaposlenih i vise od 25000 onih koji zive od tog rada i ne sa 5 godina zakasnjenja.U ostalom ovo vise lici na majmunsko ostrvo kad pogledas nmalo bolje.

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 208
Godina : 60
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od mrgud Pet 27 Nov 2009, 14:33

magnum ::Znam ja profesionalce,samo su zauzeti narednih 40ak godina. bounce
Pa mozda ih puste posle dve trecine odsluzene zauzetosti, zbog dobrog vladanja. Ako mislimo na iste profesionalce? Samo nam tvoj "nadimak" moze pomoci jer za bolje i nisu! 357 pa u ....!
mrgud
mrgud
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 185
Godina : 57
Location : BGD
Datum upisa : 02.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA Empty Re: ZAHTEV ZA MINIMALNU CENU TAKSI PREVOZA

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu