Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

+5
magnum
Musa
Zokenzi
zmirko0701
proba
9 posters

Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Vote_lcap65%Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Vote_rcap 65% 
[ 20 ]
Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Vote_lcap35%Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Vote_rcap 35% 
[ 11 ]
 
Ukupno Glasova : 31
 
 

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od proba Uto 12 Okt 2010, 08:49

Da vidimo sme li na ovom forumu da se postavljaju ovakve ankete,dozvoljavaju li oni koji se pitaju koje su teme primerene za ovaj forum...

proba
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 21
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od proba Sre 13 Okt 2010, 07:25

Sale u pravu si...Mada. evo vidiš i koliko glasača za dve dana na ovoj anketi, a komentara nigde..

proba
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 21
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Razlozi za jedinstvenu krovnu oznaku

Počalji od proba Pet 15 Okt 2010, 07:19

Да град издаје кровне ознаке које има статус службене легитимације или јавне исправе за обављање такси делатности како би сигурно склонили дивљаке, било би лакше контролисати такси превоз.
Неки мисле да ће инспекција да склони дивљаке, захваљујући закону. ПИТАМО ТЕ:Када те је инспектор зауставио и колико често, и јеси ли задовољан њиховим радом. Знаш ли ти да разликујеш дивљака од регуларног таксисте?
Јединственој кровној ознаци коју издаје град противе се и дивљаци, јер би на тај начин њихов рад постао јаван и лако контролисан и кажњаван, противе се они који продају кровне ознаке дивљацима, противе се они који издају кровне ознаке таксистима са околних општина, али и колеге из појединих такси асоцијација јер је њихова фирма не краде, а он даје великодушан попуст на позив од 20,30 % крадући од самога себе (сетили се диспечери да са 30% угасе дивљаке, а ми плаћамо попуст, а ви већ заборавили, зар не, нема ни месец дана од тада) , јер би од попуста могао да плати рату за кола и порез(зар не треба сви таксисти да буду поштени?). Питамо га како да склонимо дивљаке, не зна,али инспекција ће то да реши..Па решава, а њих све више!Чули и диспечера како хвали рад инспекције, његове зато не контролишу!
Важећа Одлука о ауто-такси превозу из 2005.год. прописује јединствену кровну ознаку, а град то није још урадио. Вероватно им је лакше овако, овај хаос им је оправдање за њихов нерад по питању дивљака. Када би град издавао кровне ознаке, не би више било изговора, Ковачице нема, ко је украде у затвор, диспечери који су је до сада издавали не могу више да је издају, они који их продају не могу више да је продају. Крај!


Видим да је већина за СИТАБ-ов предлог, практично решење дивљака.. треба се сетити, али и изгурати.

Било би интересантно видети ко је гласао против и зашто?
Можда диспечери, или..

proba
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 21
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od zmirko0701 Pet 15 Okt 2010, 09:18

moram priznati da sam zbog prezauzetosti(da bih namirio sve troskove) zadnjih par godina potpuno van zbivanja u taksi-delatnosti, i ako sam i sam taksi-preduzetnik, i tek me je slucajno pronalazenje ovog foruma na netu zaintrigiralo, tako da sam sada redovan posetilac i mnogo,mnogo obavesteniji nego ranije. narocito bih pohvalio ideju i realizaciju osnivanja sitab-a kao organizovanog uticanja na donosenje odluka od zivotne vaznosti za nas, postene taksi-preduzetnike(drzavi sve placeno,taksimetar bez budzenja,ne maltretiram stranke,ljubazan). strasna je cinjenica da su nas do sada "predstavljali" ljudi koji imaju potpuno suprotne intrese od nas i koji se bogate na uzimanju desetina hiljada evra mesecno samo na nasim clanarinama(jednostavna priblizna matematika za pink: 1500 clanova x 60eur = 90 hiljada eur priblizno, a koliki su izdaci? neka budu i 50 hiljada, i koliko ostaje, malo li je? isto vazi za sva udruzenja, pa se vidi koliko im je u interesu da imaju sto vise clanova, bilo kakvih). veoma je dobra praksa objavljivanja svih materijala , zvanicnih i internih, jer je to jedini nacin da se odrzi poverenje i podrska clanstva, koje ce neminovno biti sve brojnije i brojnije. ubedjen sam da ima puno taksi-preduzetnika koji su, kao i ja , pritisnuti svojim obavezama u nemogucnosti da dodju do valjane informacije o vasem postojanju i angazmanu na resavanju svih gorucih problema iz ove oblasti. mislim da bi bilo dobro i da objavite kratku istoriju sitab-a i osoba angazovanih u udruzenju(ko su, cime su se bavili, obrazovanje, cime ce se baviti u sitab-u i slicno). takodje, bez namere da bilo koga uvredim, jer zaista cenim to sto radite, predlozio bih da pre slanja materijala bilo kome(pa makar i samo na ovaj forum) neko jos jednom pregleda i malo stilizuje tekst i otkloni eventualne gramaticke i greske u kuckanju, jer ko god to cita stice utisak o nama kao nepismenim kabadahijama koji samo znaju da vrte volan i budu nepristojni. do skorog vidjenja u murskoj, kad uspem da se uklopim sa obavezama. I ako odgovor na temu: da ,jesam za uvodjenje reda u ovu oblast, ukljucujuci i jedinstvene table i sve ostale mere.
zmirko0701
zmirko0701
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 5
Godina : 65
Location : Bg
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od proba Uto 19 Okt 2010, 21:19

Vidiš da ovde pola članova ovog foruma ne ume da pročita i shvati zalaganje SITAB-a.

SITAB je nejbolje što je moglo da se desi takis-preduzetnicima, imaju ideje za reševanje problema.

Šta mislite o jedinstvenoj krovnoj oznaci?

proba
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 21
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od proba Uto 19 Okt 2010, 21:30

Ovim se rešavaju i tablice i divljaci

proba
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 21
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od Zokenzi Uto 19 Okt 2010, 21:47

Ja sam glasao "ZA"!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od Musa Sre 20 Okt 2010, 07:40

Ja sam glasao "NE". Pitanje je, šta je lakše falsifikovati i šta povlači veće sankcije: jedinstvena krovna oznaka ili specijalne registarske tablice. Moje uverenje je da je ovo drugo ipak bolje rešenje.
A i daje priliku da korisnici naših usluga i dalje mogu da prave razliku i opredeljuju se za one s kojima neće ili hoće da se voze. Smile
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od magnum Sre 20 Okt 2010, 10:06

I kad imas laznu krovnu oznaku, drzavu bas i zabole,eeeeee,sa laznim tablicama i drzava i murija te jure.Prvo,falsifikovao si drzavnu stvar , a drugo i jos vaznije,nisu oni dosli u priliku da ti uzmu pare za to////sto je, priznaces vrlo bolan problem za njih bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od Slave Sre 20 Okt 2010, 19:25

Таблице су право решење. Мислим да се ми ту ништа не питамо и да су они то већ решили...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od magnum Čet 21 Okt 2010, 09:16

Tako sam i ja cuo! Veselje
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od mrgud Čet 21 Okt 2010, 21:34

Против сам јединствене табле јер опет провимо заклон лоповима, као на аеродрому.
mrgud
mrgud
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 185
Godina : 57
Location : BGD
Datum upisa : 02.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od BATICA 646 Pet 22 Okt 2010, 02:35

Pravimo mi zaklon lopovima odavno,a što se tiče jednstvene krovne oznake:

Zašto ZA:

--Pa to bi najviše pogodilo neke vlasnike RF
(iste one koji daju divljcima za velike pare,a i one koji nemaju mere za visinu smene)
--Zato što bih napokon znali ko je DIVLJAK.
--Lakše bi ispekcija prepoznavala divljaka.
-- Na toj taxi firmi bi bio samo moj slžbeni broj.
(nebi ga bilo ni u jednom drugom udruženj,a tako bih napokon sprečili mahinacije u gradu i znao bi se tačan broj taksista a ne kao sad razlika između APR- a i Sekretarijata oko 300 .)
--Svako udruženje bih stavilo svoj logo na tu taxi oznaku koju izdaje grad.
--Po novom zakonu falsikovanje jedinstvene taxi oznake bi se kažnjavalo.


Zašto protiv tablica:

--Pa kad budem prodavo auto..........???????
--Kad neradim zašto da se zna da sam taksista.........pa to je moj privatni auto.
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od magnum Pet 22 Okt 2010, 10:53

Pitace nas,pitace, kao i za sve sto su dosad izmislili i uradili place
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od zmirko0701 Pet 22 Okt 2010, 17:45

to da ce drzava i murija da jure one sa falsifikovanim tablicama-sumnjam. naime, i sada bi to mogli da rade ali... setite se koliko puta ste prolazeci pored automobila onih nekoliko taksista-kabadahija na trgu(kod samog konja) a posebno na novom BMW-u, videli zamazane brojeve na tablicama(umesto 3 napravljena 8,npr.). to i dete od 5 godina moze da vidi da nije u redu a kamoli vrhunski obuceni policajac(kakvi su nasi). ali, nista . da li je neko upucen sta se desava sa predlozima i primedbama na novu odluku o taksi-prevozu.ima li pomaka i kada se ocekuje zavrsetak tog postupka,naravno nakon ispravki ili brisanja svih problematicnih clanova odnosno dodavanja novih?podrska sitab-u. molim za malo cesca obavestenja, pa makar samo i da kazete da su vas odbili za neku inicijativu.
zmirko0701
zmirko0701
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 5
Godina : 65
Location : Bg
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od Musa Pet 22 Okt 2010, 18:10

BATICA 646 ::Pravimo mi zaklon lopovima odavno,a što se tiče jednstvene krovne oznake:

Zašto ZA:

--Pa to bi najviše pogodilo neke vlasnike RF
(iste one koji daju divljcima za velike pare,a i one koji nemaju mere za visinu smene)
--Zato što bih napokon znali ko je DIVLJAK.
--Lakše bi ispekcija prepoznavala divljaka.
-- Na toj taxi firmi bi bio samo moj slžbeni broj.
(nebi ga bilo ni u jednom drugom udruženj,a tako bih napokon sprečili mahinacije u gradu i znao bi se tačan broj taksista a ne kao sad razlika između APR- a i Sekretarijata oko 300 .)
--Svako udruženje bih stavilo svoj logo na tu taxi oznaku koju izdaje grad.
--Po novom zakonu falsikovanje jedinstvene taxi oznake bi se kažnjavalo.


Zašto protiv tablica:

--Pa kad budem prodavo auto..........???????
--Kad neradim zašto da se zna da sam taksista.........pa to je moj privatni auto.
Ne vidim po čemu bi jedinstvena krovna oznaka prošla bolje od sadašnjeg kviska. Opet bi se "gubile" , "krale", izdavali duplikati, inspekcija opet neće ništa videti...Stvar je ipak mnogo ozbiljnija kada su registarske tablice u pitanju. A i korisnici naših usluga i dalje mogu da prave razliku i opredeljuju se za one s kojima neće ili hoće da se voze.
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od BATICA 646 Pet 22 Okt 2010, 19:30

EVO TI JOŠ :
---Pa bolje bi prošla od kviska zato što je nebih mogli prodavati, a mogla bi i da se čipuje jer je to jeftinija varijanta od nalepnica.
---A to što kažeš da korisnici naših usluga nebi mogli da prave razliku i opredeljuju se sa kim će da se voze, grešiš, jer i na toj jedinstvenoj krovnoj oznaci koju izdaje grad mogao bi da se stavi logo udruženja čiji si član.

A šta reći nao ovo što je napisao ZMIRKO 0701 OKO PREKRIVANJA TABLICA
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od Zokenzi Pet 22 Okt 2010, 22:36

Pa isti prekrivaju i tablu i registarske tablice bez razlike [You must be registered and logged in to see this image.]
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty TEMA---JEDINSTVENA KROVNA OZNAKA "KOJU IZDAJE GRAD"

Počalji od BATICA 646 Sub 23 Okt 2010, 14:41


Ako nisi razumeo ovde je tema:" jedinstvena krovna oznaka"!!!!
Očigledna je tvoja mržnja prema bilo kojem predstavniku taksi preduzetnika,ili si funkcioner NEZAVISNOSTI ili vlasnik RF.
Koliko se vidi tvoja jedina težnja je da omalovažiš svaki predlog koji ide u korist taksi preduzetnika.
Što se tiče SITAB-a navedi jedan jedini predlog koji nije u svojstvu poboljšanja taksi delatnosti
A što se tiče tablica, najviše je potenciraju pojedini tajkuni(vlasnici RF),koji hoće da zapošljavaju tri vozača na jedno vozilo.
Takođe isti sa podrškom NEZAVISNOSTI hoće da taksi dozvola glasi na vozilo a ne na taksi preduzetnika.
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od Blackshadow Ned 24 Okt 2010, 01:48

Msm, sta ste se uFatili tablica i krovne oznake?
Zbog divljih?
Eh, da je reda i zakona u ovoj zemlji...
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od magnum Pon 25 Okt 2010, 10:09

Pa moramo svi za nesto da se uFatimo,kad se vec oni koji trebaju,citaj , inspekcija i murija , ne Fataju za stop tablice i svo ostalo oruzje i orudje da bi zaustavili i obustavili divljake! place
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Мусо да прогледаш...

Počalji od proba Uto 26 Okt 2010, 08:28

У најкраћем, јединствена кровна ознак коју издаје град, је боља од таблица:
Практичнија је
Не губиш на цени аутомобила
Када се приватно возиш, не морају да знају да си пропали таксиста
Нема издавања кровних ознака од диспечера, продаје кровних ознака, карђа итд
Не може диспечер да каже да радиш за њега јер ти је дао таблу
Нема изговора инспекцији за нерад и склањање дивљака
Дивљаци лако уочљиви
Чипована кровна ознака јефтинија од налепница, и када се украде има траг од кога је украдена, и нема изговора да је купљена на бувљаку
Уколико се чип уништи, онда је кровна ознака фалсификат
Регуларни таксисти лакше контролисани од муштерија
Нелегитимно истицање кровне ознаке која има статус јавне исправе, представља кривично дело. и казне за привредни криминал када се одузима возило и наплаћују велике новчане казне

Таблице не спречавају дивљаке са дозволама Ковачице да добију регистарске ознаке такси, јер они имају такси дозволу и возе са возилима са БГ таблицама.И шта им може полиција или инспекција? биће исто као и сада...
Ne vidim po čemu bi jedinstvena krovna oznaka prošla bolje od sadašnjeg kviska. Opet bi se "gubile" , "krale", izdavali duplikati, inspekcija opet neće ništa videti...Stvar je ipak mnogo ozbiljnija kada su registarske tablice u pitanju. A i korisnici naših usluga i dalje mogu da prave razliku i opredeljuju se za one s kojima neće ili hoće da se voze.

За разлику од квиска, јединствена кровна ознака за коју се залаже СИТАБ имаће статус службене легитимације или јавне исправе за обављање такси делатниости.
Квиско је додатак кровној ознаци коју ти даје диспечер,и нема статус јавне исправе.
За разлику од налепница, јединствена кровна ознака је лако уочљива, и представља најбоље решење за уклањање дивљака.
Питам те, како уз све ове предуслове дивљак може да стави кровну ознаку за коју се залаже СИТАБ, и хоће ли му се исплатити?

Питам те као такси-предузетника, а не потпарола Независности? Зашто Назависност није то питање покренула, када у постојећој Одлуци то и пише?Диспечерима не одговара, онима к0оји продају кровне ознаке не одговара, дивљацима не одговара..

конкретан одговор,има ли боље решење?

proba
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 21
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od Musa Uto 26 Okt 2010, 12:07

BATICA 646 ::
A što se tiče tablica, najviše je potenciraju pojedini tajkuni(vlasnici RF),koji hoće da zapošljavaju tri vozača na jedno vozilo.
Takođe isti sa podrškom NEZAVISNOSTI hoće da taksi dozvola glasi na vozilo a ne na taksi preduzetnika.

Vaša najveća greška je što potcenjujete inteligenciju taksista i neprestano manipulišete njima. To je i razlog vašeg osipanja u poslednje vreme. Ja sam lično dugo bio u naivnom očekivanju da ćete svoju opsesiju Nezavisnošću i vlasnicima RFa konačno zameniti rešavanjem pravih problema,a vezanih za nezainteresuvanu državnu administraciju u pogledu konačnog uređenja našeg taksi servisa.
A sada da odgivorim na još jedno podmetanje u nizu:“ Takođe isti sa podrškom NEZAVISNOSTI hoće da taksi dozvola glasi na vozilo a ne na taksi preduzetnika.” Da vas podsetim da je ograničenje broja izvršilaca palo na Ustavnom sudu, pa je tako i vaš Prešjednik kao 316 sa spiska dobio dozvolu za obavnjanje taksi delatnosti, avgusta 2008.[You must be registered and logged in to see this link.]
Sada se ide na ograničavanje broja taksi vozila(pogledati Studiju o auto-taksi tražnji i potrebnom broju taksi vozila za 2010.godinu i njen zaključak: “Preporučuje se Gradskoj upravi da utvrdi da je 5000 vozila potreban broj vozila u Beogradu za zadovoljenje tražnje i obezbeđenje odgovarajućeg kvaliteta taksi usluge u 2010.godini.)
Inače,meni je tek sada jasna Kuretova(ili nekog ko je glumio Kureta) poruka od 07.juna 2010.:” Svi koji nisu platili porez duže od dve godine, marš sa taksija! I koji nemaju Euro 3 auto! Pa šta su svi budale, vas 20-30% da nas zajebavate.”
I zašta se Sitab zalaže. Legitimno, možda, ali moralno sigurno ne.
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od Musa Uto 26 Okt 2010, 12:30

proba ::

Таблице не спречавају дивљаке са дозволама Ковачице да добију регистарске ознаке такси, јер они имају такси дозволу и возе са возилима са БГ таблицама.И шта им може полиција или инспекција? биће исто као и сада...
Joш једна манипулација."Pančevo (PA) obuhvata teritoriju opština Alibunar, Kovačica, Opovo i grada Pančeva;". А иначе је познато какав је рад инспекције до сада био.
Него ми ниси објаснио шта се дешава када те полиција заустави са лажним таблицама и да ли чешће срећеш саобраћајну полицију или инспекцију.
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?  Empty Re: Jeste li za jedinstvenu krovnu oznaku koju izdaje grad?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu