Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otpis kamata ............

+62
plavi
mikiilic
Specijal
fica
lektor
pizon
Velja
brada
pauk 523
ATILA NS 1020
bodi
microb
Musa
padobranac
Alhemicar
Moravac
mrgud
mirko
zzmegi
gagi187
BATICA 646
angelina
Pauk
struja
david
crveni taxi sive boje
Panco
VENELUME
miamilojevic
Zokenzi
Slave
robert
maradona
trg
boki705
Mapko
taxi4
nebojsa
djm1492
total_evil
039
bobrda
BOCKO 426
Marsel
Blackshadow
kiconix
zlaja
drdr
sonebg
propali taxista
Dejan
ramplinstinski
magnum
voja
brat saja
taxi -ja
777
ka5an
as
to je to
Nikola KV
jerotije318
66 posters

Strana 1 od 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Sre 13 Feb 2008, 12:27

Jutros smo uz kafu nas nekoliko konstatovali da nije posteno da se otpisu kamate a mozda i PIO za protekli period kolegama koji nisu izmirivali svoje obaveze. Ako se to ipak dogodi, a verovatno hoce, dogovorili smo se da napravimo tuzbu i da mi koji redovno izmirujemo svoje dazbine trazimo da nam se prizna kamata za sve ove godine ali kao da su nam pare lezale na racunu. U tom slucaju bi koliko-toliko bili obesteceni. Da smo sve te pare cuvali sve ove godine, sada bi i platili dugovanja i imali pare za po jedan auto. Po nasoj slobodnoj racunici to bi otprilike toliko bilo. Posto nas ovde na forumu ima veoma malo a jos manje nas koji smo vaspitani da sve placamo na vreme, neocekujem podrsku. Videcemo ovih dana dali ce da zazivi taj "otpis". Pozz
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od Nikola KV Sub 15 Mar 2008, 16:05

Nisam cuo za otpis dugovanja.
Koliko smatram da je to humano prema pojedinima toliko sam ja vise budala.
Mislim da je sve to neka predizborna prica i nista vise a sve u cilju obmanjivanja javnosti
Nikola KV
Nikola KV
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 6
Location : Kraljevo
Datum upisa : 13.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od to je to Sub 15 Mar 2008, 16:10

Ja mislim da je sve to kupovina vremena, da ne bi protestovali poresko sam zaračunava i pakuje na gomilu, to nemože da bude večno zato kad jednog dana preseku ima d aleti perje.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od as Pet 25 Apr 2008, 21:55

jerotije ::Jutros smo uz kafu nas nekoliko konstatovali da nije posteno da se otpisu kamate a mozda i PIO za protekli period kolegama koji nisu izmirivali svoje obaveze. Ako se to ipak dogodi, a verovatno hoce, dogovorili smo se da napravimo tuzbu i da mi koji redovno izmirujemo svoje dazbine trazimo da nam se prizna kamata za sve ove godine ali kao da su nam pare lezale na racunu. U tom slucaju bi koliko-toliko bili obesteceni. Da smo sve te pare cuvali sve ove godine, sada bi i platili dugovanja i imali pare za po jedan auto. Po nasoj slobodnoj racunici to bi otprilike toliko bilo. Posto nas ovde na forumu ima veoma malo a jos manje nas koji smo vaspitani da sve placamo na vreme, neocekujem podrsku. Videcemo ovih dana dali ce da zazivi taj "otpis". Pozz
Tako je kolega ko nije platio porez i doprinose ima banaka koje daju kredite za to.[/i]

as
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 302
Datum upisa : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od ka5an Pon 28 Jul 2008, 18:47

Posto nas ovde na forumu ima veoma malo a jos manje nas koji smo vaspitani da sve placamo na vreme, neocekujem podrsku. Videcemo ovih dana dali ce da zazivi taj "otpis".

Mislim da nam malo uvidjavnosti ne bi bilo na odmet?
Da li su kolege koji nisu bili u mogućnoti da redovno izmiruju poresku i ostale dadžbine "ne vaspitani" tome?
Ako i jesu,MORA da postoji i "razlog",ili više njih,pa ne bih ovako generalizovao kao kolega koji je ovo izrekao.
Možda je neko od nas,koji nismo uspeli da "pratimo porez" bio bolestan neko vreme,možda je ponekom neko iz porodice to bio,a svi znamo kako je kad se "promaši" mesec,dva u plaćanju ovih,ne tako malih davanja,pa se sve mora po tom i regulisati.
Dužan sam za oko dve godine,a vi sad računajte koliko je to,plus kamatu na glavnicu,pa kamatu na glavnicu i kamatu,plus kamatu na kamatu,pa još i kamatu na sve ostale kamate i njihove kamate na ostale kamate i glavnice,....
Isto koliko bih voleo da nama otpišu sve te "nenormalnosti",voleo bih da i kolege, koji su uspeli da redovno izmiruju te obave obeštete u nekom procentu,koji nama "ne vapitanima" otpišu.
Ukoliko dodje do protesta "vaspitanih kolega",nudim se da budem na čelu kolone za njihovo obeštećenje!
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Uto 29 Jul 2008, 12:21

Možda je neko od nas,koji nismo uspeli da "pratimo porez" bio bolestan
Dali mislis da smo uvek bili zdravi mi koji redovno izmirujemo obaveze ? Svako nazalost ima svojih problema [finansijskih i drugih] i svako misli da je njegov problem najveci :x
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od ka5an Uto 29 Jul 2008, 13:41

jerotije ::
Možda je neko od nas,koji nismo uspeli da "pratimo porez" bio bolestan
Dali mislis da smo uvek bili zdravi mi koji redovno izmirujemo obaveze ? Svako nazalost ima svojih problema [finansijskih i drugih] i svako misli da je njegov problem najveci :x

Ne dao ti Bog da ti je neko u porodici od multipla skleroze...
Ne bih dalje.
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Uto 29 Jul 2008, 16:16

Nedao bog nikome pa ni neprijatelju ali neverujem da sve neplatishe imaju u porodici nekoga ko boluje od te teshke bolesti. Ja bih pre rekao da su to ljudi koji su vaspitani da nikome nishta ne placaju osim pekaru hleba :silent:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od ka5an Uto 29 Jul 2008, 16:51

Slažem se i ja sa tobom,ali nikada ne bih tako generalizovao stvari,jer eto,postoje i ovakvi slučajevi,kao što je moj...
Ipak se treba pomalo i ograditi.
Poznajem ljude o kojima u stvari pričaš,ima ih vala...
Da se razumemo - Meni je ŽAO što nisam uspeo ispratiti i plaćanje poreza,da ne pomisliš da se time hvalim (kao ljudi o kojima pričaš!),a to je ogromna razlika izmedju nas "ne platiša poreza"!
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Uto 29 Jul 2008, 17:29

Poznajem ljude o kojima u stvari pričaš,ima ih vala...
Pa velika vecina je takvih, da nekazem 90-95 % Ako ja mogu sa 4-clanom porodicom da se izdrzavam od taxija [zena NE radi] i da redovno placam redovno poreze i ostale dazbine onda moze i tih 90-95 % ALI NECE ! Navikli su da sede po pauzama 2-3 h dnevno umesto da peglaju. Porez im je ostao u Trefu, Maratonu, Gredi..... Od price nema nista. Samo mora da se malo "zapne" i eto rezultata. Pozz
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od ka5an Uto 29 Jul 2008, 17:34

Naravno,slažem se sa tobom za "takve"!
Ne bi bilo loše kad bi oni,kojima sve dugujemo,napravili kategorizaciju nas "ne platiša",i sami odlučili na osnovu razloga našeg ne plaćanja o tome; kome odobriti smanjenje kamata,reprogram,i ev. još po neku olakšicu,a kome ne,na osnovu validnih dokaza.
Pozz,naravno :cheers:
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Uto 29 Jul 2008, 18:14

Svako bi nasao neku tetku, strica, ujnu......OVO JE SRBIJA :cheers:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od 777 Čet 28 Avg 2008, 02:01

Sta smo ti mi SRBI,pre bi da strajkujemo zbog kolega kome se otpise kamata i socijalno,nego zbog visine poreza i ostalih nameta koji nam se namecu iz meseca u mesec(to je u redu,cuti i trpi)!!!
Ne znam kolega sto se pravdas sto nisi platio porez i sto se pravdas onima sto redovno placaju,to je njihov"problem".Ima dosta onih koji i ne rade na taxi-ju to im je samo pokrice za druge poslove.Ti taksisti su redovne platise i oni su OK.Samo mi obicni smrtnici u dugovima do guse smo sljam zbog kojih treba strajkovati da nas pohapse i uzme nam se dusa!!!
Kolege koje redovno placaju mirno spavaju i nek se ne sekiraju a nas nek puste da se borimo sa svojom mukom.
Ne znam o kakvom strajku se prica i kakve kamate za sta .Pa mi trazimo da nam se otpise kamata a ne glavnica(ni vi niste placali tu kamatu),naravno i otpis socijalnog kog nismo mogli da koristimo(za razliku od vas),jer nisu hteli da nam overavaju knjizice!
A vi kolege redovne platise imacete te godine radnog staza za razliku od nas pa cete pre u penziju(doduse od 13000din,al to vama nije bitno za to se ne strajkuje)!!!
777
777
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 11
Datum upisa : 28.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Čet 28 Avg 2008, 16:39

Pa mi trazimo da nam se otpise kamata a ne glavnica(ni vi niste placali tu kamatu)
Nismo placali kamatu jer smo dazbine placali na vreme do 15-og u mesecu
naravno i otpis socijalnog kog nismo mogli da koristimo(za razliku od vas),jer nisu hteli da nam overavaju knjizice!
Niste mogli da koristite jer niste placali a da jeste koristili bi kao i mi sto placamo. Jbga, oni nisu nikada rekli da ko hoce da koristi nek placa a ko nece nece pa nek placa kome treba. Kada bi sad to moglo ja ne bih placao stavku socijalno od 7.500 din nego mi se vise isplati da kada se razbolim platim pregled par stotina dinara i lekove po punoj ceni ali to ne moze. Oni su to spojili [jevreji]
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od 777 Ned 31 Avg 2008, 18:14

[/quote]Nismo placali kamatu jer smo dazbine placali na vreme do 15-og u mesecu
Ne vidim kakve bi vi imali koristi od toga da nas oderu za te zelenaske kamate?!Kad sam bio u opstini i kad sam hteo da podignem kredit da izmirim dugovanja,rekli su mi da ne mogu da otpisu kamate koje su tad bile koliko i glavnica(da li bi ti to platio ili odustao od toga dok se ne vidi za taj otpis)
Niste mogli da koristite jer niste placali a da jeste koristili bi kao i mi sto placamo[quote]Pa jel ima smisla da platimo nesto sto nismo mogli da koristimo da li tu ima logike ili je vama bitno samo da nas oderu,verovatno biste vi imali koristi od toga i mogli bi lakse da spavate ili ne daj boze ispali bi ste glupi sto ste placali do sada.Ne placate vi kolega porez zbog nas vec zbog samih vas i ne placate vi nama vec drzavi!
Kad vec niste od koristi nama "neplatisama"bar nam ne stajte na muku!
777
777
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 11
Datum upisa : 28.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Pon 01 Sep 2008, 07:32

Ma sve je ok, samo nemojte da od nas sto smo placali da trazite podrsku :king:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od ka5an Uto 02 Sep 2008, 00:16

Ne tražimo mi "ne platiše" podršku kolega,pa ovo je Srbija!
Zato je ova država ovako prolazila vazda,pa su nas častili sankcijama i NATO-bombardovanjem,i dan danas imaju TAKAV odnos prema nama!
Tako je TO kod nas u svim sferama.
Kad pogledamo malo ka "zapadu";
TAmo kad štrajkuju kamiondžije,štrajkuju uz njih i svi ostali,koji "žive od točkova",a ne samo oni.
Ovde iz ISTE BRANŠE jedni druge potkopavamo,pa se posle čudimo šta naša,sopstvena vlada radi od nas!
Gde u svetu (recimo) imaš kategorizaciju taxi/ja na "E-3",ili "E-4",i "estetski pregled",ili bilo šta,čega ovde kod nas ima?
Dok se mi po taxi-stanicama svadjamo oko "platiša" i "ne platiša",i oko "divljaka",oni proturaju svoje nenormalne ideje,a njima nikad kraja!
što se "divljaka" tiče,ima tamo plaćena (našim parama!) inspekcija,pa neka ih ganja.
Neću valjda ja da im ih jurim!?! Neka mi daju platu,pa ću ih juriti!
Ponekad stičem utisak da ubacuju "svoje ljude" medju nas,da bi lakše promuvali nama nešto iza ledja.
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od taxi -ja Uto 02 Sep 2008, 20:19

Kapetane dzaba trosis reci u duelu sa Jerotijem tezak je pokusavao sam mnogo puta da mu objasnim neke stvari ali ne zeli lakse bi mu uslo u d... nego u glavu . Jednostavno takav tip coveka gleda samo sebe i tacka pa kad malo razmislim mozda je i u pravu" Bog je prvo sebi stvorio bradu ".Ali ipak veci deo je nas kod kojih je na prvom mestu kolegijalnost i drugarstvo Tako da se nadam da ce mo se nekada sloziti po svim tackama a ne selektivno kada je u pitanju samo GUZICA pojedinaca.Zato glavu gore ipak ima napredka i boljitka u nasoj bransi a tome treba da tezimo ZAJEDNO.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Uto 02 Sep 2008, 20:30

pa kad malo razmislim mozda je i u pravu" Bog je prvo sebi stvorio bradu ".Ali ipak veci deo je nas kod kojih je na prvom mestu kolegijalnost i drugarstvo
Da, Bog je prvo sebi stvorio bradu a da se ne vracam i gledam unazad tvoje postove ti prijatelju taxi-ja sigurno dugujes porez ?
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od taxi -ja Uto 02 Sep 2008, 20:35

Pogledaj malo u nazad postove ali da se ne mucis NE DUGUJEM . Jednostavno solidaran u svemu i kada mogu pomognem svakome jer nevolim(da komsiji crkne krava) iz prostog razloga docice da trazi od mene nego mu pomognem da i on ide napred .A to trba da je u interesu svima nama.
Pozdrav svima a najvise mom kolegi Jerotiju probaj da shvatis .
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Sre 03 Sep 2008, 07:07

Ma shvatam ja bolje nego sto ti mislis. Iznerviralo me to sto su mi dva puta trazili potpis za podrsku onima koji ne placaju porez. Jednom u Trefu a jednom u r.centru kada sam placao smenu. Oba puta sam tvrdoglavo odbio Twisted Evil
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od taxi -ja Sre 03 Sep 2008, 19:56

Znam ali opet jos jednom to je ipak pitanje problema koji se tice nas kolega svi smo u istom cabru.Evo primer po tvom pisanju vozis stari auto nekim slucajem pokvari ti se auto ja se zadesim pored tebe mogu da ti pomognem bilo kako uz to vozim NOV auto da li po tvom rezonovanju treba da se okrenem nastavim svojim putem tebi ne pomognem sa obrazlozenjem "Ma ko te j... sto vozis kantu zasto nisi kupio nov auto i onda nebi imao tih problema i zato sad se muci", znaci NE NE uvek kada mozes pomozi barem ja tako rezonujem stvari i znam da je ispravno a ne boli biti fin. Pomozi uvek kada mozes ko zna zasta je to dobro !
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Pet 05 Sep 2008, 16:33

Pomogao bih i ja svakome [ko nije divljak] ali to nema veze sa neplacanjem poreza. Tu nisam solidaran i necu biti !
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od brat saja Pet 05 Sep 2008, 17:36

Takvi smo mi srbi.Samo da komsiji crkne krava.
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Pet 05 Sep 2008, 18:17

Samo da komsiji crkne krava
Komsiji neradniku koji ne placa ni pekaru hleb Cool;
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od 777 Sub 06 Sep 2008, 01:23

[quotePonekad stičem utisak da ubacuju "svoje ljude" medju nas,da bi lakše promuvali nama nešto iza ledja.[/quote]
Ko li bi to mogao biti!? :?:
777
777
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 11
Datum upisa : 28.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od brat saja Ned 07 Sep 2008, 11:13

jerotije ::
Samo da komsiji crkne krava
Komsiji neradniku koji ne placa ni pekaru hleb Cool;
sto ti to smeta ako nisi ti taj pekar
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Pon 08 Sep 2008, 09:17

Ko kaze da mi smeta ? Ja samo necu da podrzim neplatishe......
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od taxi -ja Pon 08 Sep 2008, 18:36

jerotije ::Ko kaze da mi smeta ? Ja samo necu da podrzim neplatishe......
Lepo reci Srpski "Neces nikome da pomognes jer nemas interesa" emocije kod tebe ne postoje.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Pon 08 Sep 2008, 19:45

taxi-ja, simpatican si momak ali previse emotivan Very Happy
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od taxi -ja Pon 08 Sep 2008, 21:58

jerotije ::taxi-ja, simpatican si momak ali previse emotivan Very Happy
Probao sam ali dzaba neide jednostavno Jerotije je Jerotije :!: :!: :!: :!: :!:
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od voja Uto 09 Sep 2008, 11:48

Ponekad stičem utisak da ubacuju "svoje ljude" medju nas,da bi lakše promuvali nama nešto iza ledja. :cheers: :cheers: :cheers: afro
voja
voja
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 2
Datum upisa : 15.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od 777 Uto 09 Sep 2008, 11:49

"SAMO SLOGA TAKSISTU SPASAVA"
Nekad smo bili kao musketari,"SVI ZA JEDNOG,JEDAN ZA SVE"
777
777
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 11
Datum upisa : 28.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od voja Uto 09 Sep 2008, 11:55

simpatican mladic . affraid
voja
voja
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 2
Datum upisa : 15.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Uto 09 Sep 2008, 13:28

777 ::"SAMO SLOGA TAKSISTU SPASAVA"
Nekad smo bili kao musketari,"SVI ZA JEDNOG,JEDAN ZA SVE"
Svi za mene, ja za nikoga :lol:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od magnum Uto 09 Sep 2008, 14:32

ako nista drugo,drug moj,niko ne moze da kaze da se foliras.Ti si ono sto jesi i ja,kao mladi clan to postujem.Kad bi bar svi bili kao ti. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Uto 09 Sep 2008, 20:54

Ovo gore sam se "malo" salio. Nisam takav da necu da pomognem kolegi ali ipak pravim selekciju radnika-neradnika, postenih-lopina......itd
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od magnum Uto 09 Sep 2008, 22:02

apsolutno saglasan.Imao sam puno prilika da ispadnem na kraju price cenzurisano, pomazuci drugom i svaku sam iskoristio.Trebalo je strasno da zamatorim da bih se opametio. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Sre 10 Sep 2008, 06:41

magnum ::apsolutno saglasan.Imao sam puno prilika da ispadnem na kraju price cenzurisano, pomazuci drugom i svaku sam iskoristio.Trebalo je strasno da zamatorim da bih se opametio. bounce
Ima ona stara poslovica koja glasi : ISKUSTVO JE NAJBOLJI DRUG SAMO KASNO DOLAZI.........[a taxi-ja je [po mom misljenju] dobar momak ali mlad i neiskusan]]. Kao da nije taksista Very Happy
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od taxi -ja Sre 10 Sep 2008, 19:44

Jerotije stariji sam od tebe celih godinu dana zadnjih 15 god. silom prilika taksista pre toga svuda po svetu ali nije poenta ni starost ni iskustvo vec LJUDSKOST koju posedujem i siguran sam da bi svima bilo bolje kada bi oslobodili samo jos malo ljudskosti iz sebe pa sto da ne i emotivnosti veruj mi bilo bi nam bolje svima a uz to nije tesko. Neznam zasto ti je tesko da pomognes nekom od kolega koji se iz bilo kog razloga zaglibio u taj prokleti namet POREZ koji je neizbezan navodio sam ti u dosta pisanja mojih sta sve moze da bude razlog nego ih jadne svrstavas u kos sa DIVLJACIMA. Nama prioritet treba da bude borba protiv divljaka poboljsanje uslova rada po svim tackama i drugi prateci problemi a ne srozavanje nasih kolega koji iz bilo kog znaci za mene nebitno razloga nisu platili par rata e onda posle nestigose da to plate pa sve na gomilu vise i vise .Mislim da im je dosta njihova muka i pomisao da ce to ipak morati da plate a ne da im jos skacu na kicmu i taksisti koji su "Uzorni gradjani ovoga grada " sa placenim porezom ali i srecni sto je OK jer nemaju tih problema . Jednostavno nevalja dodavati so na ranu ni neprijatelju a kamo li KOLEGI
PS. Jerotije nekad me zadivis (doduse u procentima veoma malo) a nekada isteras iz koloseka da ne mogu da se opasuljim da li stvarno postoji neko kome ne predstavlja nista mala pomoc coveku koji se davi
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Sre 10 Sep 2008, 21:10

taxi-ja, nemam potrebe da ponavljam ono sto sam vec pisao. Pozdrav :pirat:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od magnum Sre 10 Sep 2008, 21:52

izvinjavam sebe sto se mesam,jel se radi o nekom kolegi konkretno ili uopsteno?Posteno,bio sam u istom sosu jer nism zeleo da placam namet na vilajet jer nam nikada nista posteno nisu davali,terali nas u moje vreme (1988) da imamo polozeno ovo i ono,pa zatim davali dozvole i Kurti i Murti na lako cemo,uostalom stariji a mozda i vi se secate toga.Demonstrativno nisam placao nista jedno sedam,osam godina To je toliko daleko otislo da su me u Rakovici totalno izgubili iz evidencije.Naravno,pomogao sam im time sto sam se fiktivno odjavio sa gajbe i prijavio na N.Bgd, kod drugarice.....Jednog dana shvatih da me staz na ovaj ili onaj nacin ceka a samim tim i kad-tad penzija te se pojavih u Rakovici....Reprogram sam zavrsio 31.12.2007 i ni od koga nisam trazio a ni ocekivao pomoc.Istina,niko se nije ni nudio ni raspitivao da li moja deca imaju za uzinu u skoli i kako ja to zavrsavam i hvala svima sto sam sve zavrsio bez icijeg interesovanja a kamoli pomoci.Prema tome,razumem obojicu a podrzavam pogodite koga.
Puno pozdrava svima. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty platise-neplatise

Počalji od ramplinstinski Sre 17 Sep 2008, 13:31

Zna li se okvirno da li ima vise kolega koji placaju porez ili onih koji ga ne placaju? I kolika su prosecna dugovanja?
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Sre 17 Sep 2008, 13:40

Prosle godine se pricalo da 27 % taksista nikad dinara nije dalo za porez. Verujem da se ove godine nesto promenilo-da ima vise platisa Cool;
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od magnum Čet 18 Sep 2008, 11:56

Licno mislim da nema opstine koja ce vam dati posten odgovor na to pitanje.Jer onda ako znas tablicu mnozenja mozes vrlo brzo da dodjes do prave cifre koju opstinari samo od nas mesecno otimaju.Zato je to oduvek bila tajna. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Lepa vest

Počalji od Dejan Uto 21 Okt 2008, 21:58

Stize jedna lepa vest za one koji imaju neizmirena poreska zaduzenja.

ZDRAVSTVO Ova vlada u Skupštinu upućuje zakon koji je, početkom ove godine, neposredno pred raspisivanje izbora već bio predložen poslanicima parlamenta Srbije na usvajanje.
- Predlaže se, zapravo, zamrzavanje starih obaveza po osnovu zdravstvenog osiguranja, ukoliko se tekuće obaveze redovno izmiruju. Slično će se otpisivati i stari poreski dugovi - naglasio je u ponedeljak premijer.

Ceo text :cheers:
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=5&status=jedna&vest=130722&datum=2008-10-21
Dejan
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 94
Godina : 55
Datum upisa : 10.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od jerotije318 Sre 22 Okt 2008, 03:36

Znaci, mi koji smo placali a nismo koristili zdravstveno osiguranje mozemo da trazimo da nam vrate pare Very Happy
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od propali taxista Sre 22 Okt 2008, 18:49

Jos je nejasna vest, jer ako sad ista uplatim otici ce na pokrivanje kamate. Jedino da kao za prosli reprogram otvore nove racune. Inace vest je super, da se i mi vratimo na pravi kolosek Very Happy Very Happy Very Happy

propali taxista
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 11
Datum upisa : 12.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od taxi -ja Sre 22 Okt 2008, 19:09

jerotije ::Znaci, mi koji smo placali a nismo koristili zdravstveno osiguranje mozemo da trazimo da nam vrate pare Very Happy
Au bre Jerotije pa sad mi nisi jasan tebi sad ispada zao sto nisi posecivao cesce lekara .Moj ti je predlog od sada kada radis radi a ostatak slobodnog vremena provodi u cekaonici sa penzosima (naravno zelim ti da si zdrav) ali jednostavno da bi naplatio ono sto si platio dok se ja mog placenog dela veoma rado odricem. I sobzirom da si uzeo noviji auto nadam se da si ga kasko osigurao ako lepo (daj boze)prodje godina bez potrebe za kaskom ti pravo u osiguravajuce drustvo da ti vrate pare jer nisi ga iskoristio.
Inace vest je super, da se i mi vratimo na pravi kolosek
I ja vam zalim svu srecu i pisao sam u ranijim postovima "Ko zna koga je koja muka naterala na to da upadne u takvu bulu ? Ali tudja ruka svrab ne cese"!
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od sonebg Sub 15 Nov 2008, 00:04

Nisam u taksiju ali mi je brat taksista i postujem vasu profesiju a i sam sam nesudjeni taksista. Nisam imao nameru da se javljam ali mi je ovo privuklo paznju. A hocu da napisem sledece: Ja imam platu 61000 bruto a neto je 43000 razlika je sledeca: Doprinosi na teret zaposlenog 11000.20din + porez 6707.24din i niko me ne pita dali su mi u kuci svi dobro nego uzimaju sami. A inace i brat duguje oko 200000din i oko toga se stalno raspravljamo. I sa moje tacke gledista Jerotije je potpuno u pravu zasto bi im neko oprastao porez i doprinose pa i ja bih voleo da imam 200e vise u dzepu al" nemoze. Pozdrav svima.

sonebg
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 6
Datum upisa : 11.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otpis kamata ............ Empty Re: Otpis kamata ............

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu