Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja za sindikat

+17
Blackshadow
jerotije318
Dejan
angelina
Moravac
VENELUME
halotaxi bor
King of the road
magnum
taxi -ja
Slave
Zokenzi
to je to
Zoran
ozalosceni
time
trg
21 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od trg Čet 29 Okt 2009, 07:50

Za Dejana,

trg ::
magnum ::Šta to treba "da se vidi za taj štrajk".Ima ga ili nema.Organizovaćeš ga ti ili svi mi ili neko treći!?Kad se već truća o štrajku! bounce

Cirkuse, ne dođe ti da se učlaniš u Sindikat.

ODGOVOR ZA PRVO PITANJE:Štrajk je poslednje sredstvo koje se primenuje u slučajevima kada je ugrožen nečiji interes ili neispunjeni zahtevi.Interes nam je ugrožen, zahtevi nisu izneti pred grad....

Juče smo na sastanku Sitaba prisutnima prezentovali informaciju za koju čekamo pisanu potvrdu.Informacija je zaista interesantna.Bilo bi dobro da malo više posvetite vremena ovoj temi, pa da date aktivno učešće svemu.

1. Zasto se u saradnji sa GS TVIAP i clanovima foruma ne organizuje strajk ?

2. Zar vi iz novog sindikata mislite da ce se nas problem resiti na nekim sastancima ?

GS TVIAP- Granski sindikat taksi vozaca i autoprevoznika.

Već je bilo to pitanje, boldirao sam tI odgovor NA PRVO PITANJE.

OODGOVOR ZA DRUGO PITANJE
Sastanci su mesto gde možemo da skupljamo informacije, i DAJEMO SVOJE PREDLOGE.

Pitanje za tebe:
1.koji zahtevi trebaju da budu prema gradu, a koja će biti razlog za štrajk?
2.Jesi li imao poima šta se dešava dok nismo pokrenuli ovu temu, i dok se nije SITAB osnovao?
3.Ako jesi, od koga si dobijao informacije?
4.Ko će najbolje da predstavlja taksi preduzetnika.
5.Zašto ne dođeš u ponedeljak, popričaš sa nama i upoznaš nas?(najlakše je kritikovati, dođi da se predstaviš?
Odgovori na ova pitanja.

Nemoj da budeš od onih koji samo pitaju i na tome se završi


Za angelinu ( Angelinu)

Pitanje za predsednika sindikata:
- šta će biti kada "pravna lica dobiju ZAHTEVANI broj licenci" ???????????
Da li ćeš tada podneti ostavku ?????

Ako pravna lica dobiju licence, neće biti taksi preduzetnika, već ćeš i ti kod Zlaje da budeš vozač >mol>. Takođe je rečeno, da nam je Dejan Mali rekoa da ne postoje nikakvi predlozi radne grupe????

Čekamo pisanu potvrdu, ustvari odgovor na Podnesak. Interesantno je da se svi članovi radne grupe ograđuju od predloga...

A 4500=9000 ima način da me smeni,ima otvorenu ponudu:


I ja podržavam SITAB ali bez Milivojevog čoveka na čelu parade! Sad posle svega nemam nikakvu sumnju taj čovek, Vlado Bulatović, je dobio zadatak da napravi sindikat koji će biti lojalan samo beo taksiju i širiti laži o meni!
Pozdrav Zlaja
ZAPITAJTE SE ZAŠTO MU JA TOLIKO SMETAM?

RECI SAMO JEDNU LAŽ KOJU SAM IZREKAO O TEBI, I JA SE POVLAČIM IZ SINDIKATA.

DOKAŽI BAREM JEDNU LAŽ KOJU SI TI IZREKAO O MENI, POVLAČIM SE IZ SINDIKATA.

Iznenadi me.

U protivnom, bio bi red da se izviniš, (ne tražim ti radi stanicu na poklon , možda bi mogao da mi kupiš neki bolji auto, pa da budem lojalan tebi , kad već sve kupuješ na ovaj ili onaj način)

Nisi naučio osnovnu životnu stvar, LOJALNOST se ne kupuje, ona se zasluži.

A sada pitanje za vas:
PONOVIĆU:
1.koji zahtevi trebaju da budu prema gradu, a koja će biti razlog za štrajk?
2.Jesi li imao poima šta se dešava dok nismo pokrenuli ovu temu, i dok se nije SITAB osnovao?
3.Ako jesi, od koga si dobijao informacije?
4.Ko će najbolje da predstavlja taksi preduzetnika?
5.Zašto ne dođeš u ponedeljak, popričaš sa nama i upoznaš nas?(najlakše je kritikovati, dođi da se predstaviš?


za ANGELINU I vENELUME, I MODERATORA:

1.predstavite se, da se ne krijete iza pseudonima (imate li herca)
2.Koja vi rešenja nudite (al da nije da svi pređemo u BPT i da radimo po metodu 4500=9000)
3.Koji je vaš lični interes i da li (tako se piše, proveri) podržava te ideje iz Podneska?
4.Koji je smisao i motiv da napadate SITAB, ili mene, i sa kojim pravom, sem što se krijete iza nadmika i članovi ste foruma?

Ako ne znate odgovor, pitajte vašeg svevidećeg posmatrača.



Dug je ovaj post, pročitajte ga barem dva puta pre nego odgovorite. >bravo>

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Zlajin odgovor, i nemoj da ga brišete!

Počalji od trg Čet 29 Okt 2009, 08:15

Dobro jutro skriveni!
Od zlaja Za trg, Danas u 08:03

1.) Spusti loptu dok još imaš ikakav kredibilitet, a za 49% firme nemam šta da ti kažem.
2.) U Telenor mrežu prelazimo uskoro i dobićemo veoma kvalitetnu ponudu.
3.) Pored informacija koje sam dobio o tebi iz Telenora dosta sam čuo i od drugih ljudi ali ne iz usta Zokija Petrovića i ako baš želiš sve da čuješ pozovi me pa ću ti ispričati.
4.) Nisi više sposoban da se nosiš s celom pričom pa te savetujem da se sam smeniš.
Pozdrav Zlajo

Moj komentar:

GENIJALNO!!!!

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od VENELUME Čet 29 Okt 2009, 16:33

za ANGELINU I vENELUME, I MODERATORA:

1.predstavite se, da se ne krijete iza pseudonima (imate li herca)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poštovani kolega sa Trg-a bilo vrlo lepo kad bi ste ponekad pročitali i postove drugih učesnika foruma , a ne samo sopstvena i Zlajina na koja trčiš kao bik za crvenom maramom , i ima još tema na ovom forumu osim SITAB-a i licenci . Ja sam se predstavio , ati potraži gde scratch
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od taxi -ja Čet 29 Okt 2009, 17:21


za ANGELINU I vENELUME, I MODERATORA:

1.predstavite se, da se ne krijete iza pseudonima (imate li herca)
Da si citao i ucestvovao jos na nekom forumu video bi poentu i rad kako i na koji nacin radi svaki forum ali;
-Da si i na ovom forumu bio aktivan i citao i ucestvovao u svemu a ne samo u interesnim zonama znao bi ko je ko i na kraju ko sam i ja (mada je meni to sve nebitno ko je ko vec ko je kakav)

4.Koji je smisao i motiv da napadate SITAB, ili mene, i sa kojim pravom, sem što se krijete iza nadmika i članovi ste foruma?
Zasto mislis da ljudi(taksisti) koji nisu uclanjeni u sindikat nekim svojim izjavama (realnim i dobronamernim) napadaju sindikat i tebe po meni je to otvorena diskusija koja moze da bude od koristi svima a ne na svaki post koji nisi ti napisao odgovaras arogantno i sa nekom dozom cinizma sta neko koji nije od pocetka u toj prici moze da izvuce i stvori neku sliku o " vrhovnom Vodji SITAB-a" .
A prvo i najvaznije sad su ti svi "kolege taksisti kojima zelis da otvoris oci i izvedes ih na pravi put"a mislim da ne postoji taksista u gradu koji nije imao konflikt bas sa vama sa "trga" koje niste na najbezobrazniji nacin oterali sa istog tog trga kada su dosli po stranke na poziv sa obrazlozenjem"Bezi odavde tu nesmes da stojis tu samo mi mozemo da stojimo" e to je problem koji tisti veliki broj taksista koji sam zaboravio ali si me naterao da se prisetim.
PS. Opet ti ponavljam da ovo pisanje nije bilo zlonamerno vec konstatacija velikog broja taksista sa kojima sam diskutovao pa tako da je i ovde samo jedna od diskusija koja bi trebala da se uvidi gde je greska i kako resiti problem na fin nacin i ici dalje.
Pozzz taxi-ja (negde na forumu ima i ko sam ali je nebitno bitno je da sam tu)
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty nije pitanje za sindikat nego .....

Počalji od angelina Čet 29 Okt 2009, 22:23

trg :: 2.Jesi li imao poima šta se dešava dok nismo pokrenuli ovu temu, i dok se nije SITAB osnovao?
Kaže se POJMA, sa "j", a ne POIMA Very Happy

trg :: Nemoj da budeš od onih koji samo pitaju i na tome se završi
A šta da radi kad svejedno nema odgovora Very Happy

trg :: Za angelinu ( Angelinu)

Pitanje za predsednika sindikata:
- šta će biti kada "pravna lica dobiju ZAHTEVANI broj licenci" ???????????
Da li ćeš tada podneti ostavku ?????

Ako pravna lica dobiju licence, neće biti taksi preduzetnika, već ćeš i ti kod Zlaje da budeš vozač >mol>. Takođe je rečeno, da nam je Dejan Mali rekoa da ne postoje nikakvi predlozi radne grupe????

Čekamo pisanu potvrdu, ustvari odgovor na Podnesak. Interesantno je da se svi članovi radne grupe ograđuju od predloga...
Uplaših se na početku da si i imenicu napisao malim slovom al' brzo si se ispravio Very Happy

Koliko vidim ovo ipak moram da ti pojasnim, nikako bre ne razumeš Very Happy
Pitao sam te, ako si lepo pročitao, šta će biti kada "pravna lica dobiju ZAHTEVANI broj licenci" ??
Prvo, odakle tebi informacija da će pravna lica dobiti licence ??
Drugo, odakle ti informacija da pravna lica mogu da ZAHTEVAJU određeni broj licenci ???
Jel' sad jasnije ovako rasčlanjeno pitanje ?? Ili si ti možda u dosluhu sa pravnim licima iz RG ???

trg :: za ANGELINU I vENELUME, I MODERATORA:

1.predstavite se, da se ne krijete iza pseudonima (imate li herca)
2.Koja vi rešenja nudite (al da nije da svi pređemo u BPT i da radimo po metodu 4500=9000)
3.Koji je vaš lični interes i da li (tako se piše, proveri) podržava te ideje iz Podneska?
4.Koji je smisao i motiv da napadate SITAB, ili mene, i sa kojim pravom, sem što se krijete iza nadmika i članovi ste foruma?

Ako ne znate odgovor, pitajte vašeg svevidećeg posmatrača.

Dug je ovaj post, pročitajte ga barem dva puta pre nego odgovorite.
Čit'o post više puta i posle bolova u stomaku od smeha, evo konačno da odgovorim Very Happy

Tačno je, neke odgovore ne znam ali se ne ističem po forumu kako samo ja sve znam, kao neki Very Happy

P.S. Venelume, kad se provuče kroz padeže, kojih btw ima 7, napiše se Venelumea (veliko početno slovo imenice), koliko god to tebi izgledalo nepoznato i zvučalo suludo Very Happy

1. FORUM, FORUM, FORUM, čudna reč, raspitaj se malo kako se ljudi registruju na forumima Very Happy (nemam herca ali imam tref, pik i karo i ono što ima pauk Very Happy )

2. Ja se nisam gurao da budem predsednik sindikata, pritom da baratam sa dva-tri podatka pa da me posle pljuju ljudi Very Happy (MOLIM TE nemoj niko više da dolazi u BPT, ovako nam je super)

3. Moj lični interes je da odgajim zdravu decu !! Ako si mislio lični interes na poslovnom planu onda se to tako i napiše Very Happy Very Happy !! Ja sam ti juče rekao kako se piše DA LI, ali eto ne stigoh da ti napišem da se "PODRŽAVATE" piše baš ovako, spojeno a na odvojeno Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

4. Sa istim onom pravom sa kojim ti napišeš da je jedino rešenje sindikat i ako se ne učlanimo u sindikat onda smo naje...i, sa istim onim pravom sa kojim ti nipodaštavaš, doduše gramatički neispravno, svačije mišljenje koje je suprotno tvom, sa istim onim pravom kojim nipodaštavaš svakog svog sagovornika a pritom ne znaš s' kim pričaš (doduše ti si jedini imao godišnji budžet od 4.500.000,00 evra, ali nisi jedini dipl.), sa istim onim pravom sa kojim ti baš onako ljigavički nastupaš na forumu kao bezgrešni taksista u ovom gradu (jedini si rekao da je zlaćani BMW sa trga regularan, pa njemu bre ni ulje u motoru nije regularno), sa istim onim pravom sa kojim ti pljuješ admina, a da ne beše njega i foruma teško da bi te iko znao sem kao druga (s') Trg-a, sa istim onim pravom sa kojim si ušao u RG novu-staru a i dalje imaš obraza da pljuješ jednog vlasnika preduzeća (a sa ostalim vlasnicima preduzeća sediš u RG) i sve one koji ne misle kao ti iako jako dobro znaš mišljenje većine taksista o novoj-staroj RG,...... jel' dosta ovo ili hoćeš još objašnjenja ????
Kao što vidiš ja odgovorih i raščlanih tebi neka moja pitanja a i drugi čas gramatike je bio tu Very Happy

Pozdrav za od drugarice Angeline za drugare forumaše a posebno za druga (s') Trg-a Very Happy Very Happy
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od trg Pet 30 Okt 2009, 11:59

Zlajo, pa sada si postao Angelina! >d> >mah> >uja> !!!

Pa nisam te odmah prepoznao!I pol si promenio!I gramatiku usavršio!

Kako si lukav, alal ti vera!

Ne daj bože da grešim, ali ako ovo nije Zlaja, onda je ovo previše od boga!Dve Zlaje, pa to je stvarno previše!


>d>

Gramatika, trg, Armušev prijatelj, (nisam njegov ortak sa 51 %).
Kriv sam!


A da, reče ti da samo se uklonim iz sindikata, to bi bilo rešenje!Mislim Zlaja je to rekao, ili angelina ako to nije ista osoba!

Evo Angelina -Zlajo, dođi u ponedeljak na sastanak, i dajem ostavku, i tebe predlažem da budeš predsednik SITABA, obzirom da imaš muda i gramatički si potkovan.Čekam te!

(nemoj Zlaja da dođe)
) >d>

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Pitanja za tebe i predlog za vas trojicu

Počalji od trg Pet 30 Okt 2009, 12:07

PS. Opet ti ponavljam da ovo pisanje nije bilo zlonamerno vec konstatacija velikog broja taksista sa kojima sam diskutovao pa tako da je i ovde samo jedna od diskusija koja bi trebala da se uvidi gde je greska i kako resiti problem na fin nacin i ici dalje.
Pozzz taxi-ja (negde na forumu ima i ko sam ali je nebitno bitno je da sam tu)

I šta sada? Hoćeš li ti da pokreneš stvari?Hoćeš li ti da trošiš vreme na sastanke i da se trudiš oko Podneska?

Treba li da odustanem? Jeli ti promaklo da sam dao ostavku za godinu dana?Ako se pitaš zašto, nadam se da će do tada SITAB biti dovoljno jak da ću ja moći da se posvetim drugim stvarima.I ja bi da radim , a ne samo da se ovde mlatim sa vama..

Najmanje što bi trebalo, posle svog ovog pisanja, je to da se ti, venelume i Angelina (ako nije Zlaja), skupite i dođete u ponedeljka u sindikat.Svi ste iz BPTa, mislim da se znate, pa ajde.To bi bilo najpoštenije, da ne zamaramo ljude ovim prepiskama.

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od trg Pet 30 Okt 2009, 12:09

Kritikujete, ništa konkretno ne radite sem toga.

Najmanje što bi trebalo, posle svog ovog pisanja, je to da se ti, venelume, paleolite i angelina( evo malo slovo, ili je to stvarno lični ime Very Happy ,ako nije Zlaja), skupite i dođete u ponedeljka u sindikat.Svi ste iz BPTa manje više, mislim da se znate, pa ajde.To bi bilo najpoštenije, da ne zamaramo ljude ovim prepiskama.

Ovo je konkretno, zar ne?Važi za sve forumaše, ovo je treći put da vas zovemio. Posle ovolike prepiske, nemojte da se vadite, imate posla, ili da nećete da pričate samnom!

Nemojte da ljudi pomisle da se plašite, da vam neko brani, da ...ili sami odgovorite..

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od VENELUME Pet 30 Okt 2009, 17:37

Najmanje što bi trebalo, posle svog ovog pisanja, je to da se ti, venelume i Angelina (ako nije Zlaja), skupite i dođete u ponedeljka u sindikat.Svi ste iz BPTa, mislim da se znate, pa ajde.To bi bilo najpoštenije, da ne zamaramo ljude ovim prepiskama.
Vlado da ti kažem jasno i glasni TI i SITAB me ne interesujete , po meni ti nisi neko kome mogu da verujem ( i to ne zbog Zlajinog pisanja , već zbog ličnog uverenja ) i tu se završava svaka priča . Ovde polemišem i kritikujem jer je tema pokrenuta na Forumu , a na SITAB-ovom forumu nisam niti ću komentarisati ,jer nisam član istog i mislim da bi bilo licemerno da se tamo oglašavam.
Ali nigde u tvom pisanju do sada nisam video da si pomenuo bilo koga osim Zlaje , a valjda su i Tedi , Armuš , Ljuba i ostali neki faktori u ovom gradu po pitanju taksi službe , pri tom ne mislim na tvoja i Zlajina lična prepucavanja , već na pitanja koja se tiču svih nas , licence , cene , porez , divljaci ,stajališta i itd , itd ...
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od taxi -ja Pet 30 Okt 2009, 17:54

trg
Treba li da odustanem?
Nijednog trenutka niko pa ni ja osim Zlaje nije trazio od tebe da se povuces nego su to bila razna misljenja koja ukoliko ti se nisu svidjala zustro pa i arogantno si komentarisao na njih i na kraju od Zlaje napravi "Kameleona" prividja ti se u svakom pisanju , moje sugestije su na koriscenju reci i nacinu izrazavanja na forumu .
PS. Ali treba da ti bude jasno da mozete biti jos jaci ukoliko se posteno i muski nosite sa kritikama koje bi vam se kroz razna pisanja upucivala jer "Nema jake Pozicije bez jake Opozicije"
Poooz Taxi-ja Wink
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od jerotije318 Pet 30 Okt 2009, 18:36

Ali treba da ti bude jasno da mozete biti jos jaci ukoliko se posteno i muski nosite sa kritikama

Pa jel se sa kritikama ne nose muski ?
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od taxi -ja Pet 30 Okt 2009, 18:56

Veoma muski >plach>
Bez razlike od predhodnog sindikata "Dodjite uclanite se pa mozete da diskutujete" Embarassed
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od jerotije318 Pet 30 Okt 2009, 19:01

Bez razlike od predhodnog sindikata
Ma u pravu si, nema razlike Very Happy
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od ozalosceni Ned 01 Nov 2009, 10:03

E moje kolege posle svega sto sam procitao ovih dana mogu samo da vam kazem dobro nam je kakvi smo.Svi znaju sta nece ali niko ne zna sta hoce.Ja bih vas sve pozdravio i vidimo de u nekom boljem vremenu.A vi gledajte da se svojim gazdama sto vise uvucete u bu... jer vam je tamo lepo i toplo. Pertle ne ostavljajte da vire jer vas ne vredi vaditi.Jos jednom pozdrav svima ja odo' odavde.
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od jerotije318 Ned 08 Nov 2009, 08:04

Pametno, ali javi se ponekad. Volim da se druzim sa inteligentnim i postenim ljudima.

Pozz
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od angelina Ned 08 Nov 2009, 13:36

jerotije :: Volim da se druzim sa inteligentnim i postenim ljudima.

I ja isto Very Happy Very Happy
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od Blackshadow Ned 08 Nov 2009, 13:37

jerotije ::Pametno, ali javi se ponekad. Volim da se druzim sa inteligentnim i postenim ljudima.

Pozz
Jel da idete negde u zzzzezanje? >hehe>
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od magnum Ned 08 Nov 2009, 22:22

Vrati se,tugo,vrati,,,,,ne daj da forum pati..................
'Ajde , znam kako ti je , ladni se malo pa onda svrati...........I ja tako ,,,,, bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od boki705 Pon 09 Nov 2009, 03:26

Razumem ja da nam ukidaju vize ali i tamo negde valjda postoji net. Very Happy
Nemo' da si na kraj srca
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od magnum Pon 09 Nov 2009, 18:42

nije valjda da oslazi iz Srbije??????????Budala pa ovde tek kreće blagostanje-reče drug Tito za Vlada Dapčevića u maju 1948 godine.
Nisam znao da odlaziš iz Srbije-BEŽI BRATE KOLIKO TE NOGE NOSE,
i ne okreći se i SVE nas zaboravi.A ako te neko u svetu pita odakle si,kaži ESKIMO.
Od Boga ti zdravlje ! >bravo> >mah>
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od maradona Uto 10 Nov 2009, 00:28

Ma otisao je sa foruma,a ostao u Srbiji.A nije ni cudo.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od magnum Uto 10 Nov 2009, 23:08

Phu,bitanga,a ja mislio spasla se bitanga! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od VENELUME Sre 11 Nov 2009, 18:09

A jel se uspostavila čuvena veza ministarstvo - pošta -SITAB , pa jel stiglo to rešenje ???
Ja odgovor znam , ali da proverim, možda sam u krivu
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od to je to Sre 11 Nov 2009, 18:30

Vene, rukovodstvo sindikata se povuklo sa foruma tako da bi najbolje bilo to da ih pitas na njihovom sajtu.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od Paleolit Čet 12 Nov 2009, 02:02

"како "дошо" - тако "отишо""
"тресла се гора родио се миш"
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od VENELUME Čet 12 Nov 2009, 17:36

Pa ima valjda ovde SITAB još ponekog predstavnika ili bar člana , valjda je članstvo upućeno
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od Mapko Čet 12 Nov 2009, 20:30

VENELUME ::A jel se uspostavila čuvena veza ministarstvo - pošta -SITAB , pa jel stiglo to rešenje ???
Ja odgovor znam , ali da proverim, možda sam u krivu

Ako nije tajna, bio bih vam zahvalan da informaciju podelite sa nama. Smile
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od angelina Čet 12 Nov 2009, 22:40

Mapko ::
VENELUME ::A jel se uspostavila čuvena veza ministarstvo - pošta -SITAB , pa jel stiglo to rešenje ???
Ja odgovor znam , ali da proverim, možda sam u krivu

Ako nije tajna, bio bih vam zahvalan da informaciju podelite sa nama. Smile

Info: Veza nije uspostavljena, poštari štrajkovali, kažu u sledećem izvlačenju !!
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od Mapko Pet 13 Nov 2009, 18:53

Hvala kolega Smile
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od boki705 Pet 13 Nov 2009, 18:57

Ne razumem. Nesto demokratski nije odobreno ili je zabranjeno?! Bas me cudi
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od jerotije318 Pet 13 Nov 2009, 21:02

U zemlji Srbiji je sve dozvoljeno i sve zabranjeno
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od boki705 Čet 04 Feb 2010, 17:36

Ima li predloga za dobijanje statusa sluzbenog lica pa za slucaj kada je taksista napadnut, napadac bude tretiran kao da je napao policajca na duznosti? Zasto su vozaci GSP-a, hitne pomoci isl u povlascenijem polozaju od nas? Ima li predloga za benificirani radni staz s obziirom da spadamo u grupu rizicnijih i strsnijih delatnosti?
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od magnum Pet 05 Feb 2010, 19:29

Nisu ni oni,još! A ka'će ne zna se! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od maradona Sub 06 Feb 2010, 01:10

Boki,sve si to lepo napisao i to bi trebalo tako da bude,jedva po neko stigne do penzije,ali......................................

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat - Page 2 Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu