Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja za sindikat

+17
Blackshadow
jerotije318
Dejan
angelina
Moravac
VENELUME
halotaxi bor
King of the road
magnum
taxi -ja
Slave
Zokenzi
to je to
Zoran
ozalosceni
time
trg
21 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Pitanja za sindikat

Počalji od trg Čet 24 Sep 2009, 12:25

blackrock 878 ::jedno pitanje za gospodina vlada bulatovica.dali ce novi sindikat da se zalaze za ideju ko nije izmirio poreske
obaveze nece moci da dobie licencu za obavljanje taksi delatnosti?

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Hvala za gospodine...

Počalji od trg Čet 24 Sep 2009, 12:26

trg ::Osetljiva pitanja traže odgovore koji se ne mogu pogrešno tumačiti..

Jedno od pitanja kojima se bavi podnesak su i pitanje kolega koji nisu izmirili porez, ušli u reprogram itd.Tražimo da nam grad odgovori šta će biti s taksi preduzetnicima koji su u toj situaciji.Plašim se da će to rešenje koji si pomenuo, da onaj ko nije izmirio porez neće dobiti licencu TRAŽITI GRAD.

Činjenica je da svi treba da plaćaju porez, što je i logično u uređenoj državi.Situacija u kojoj se mi trenutno nalazimo je takva da se treba naći dogovor koji će obe strane ispoštovati.

Predlog koji ću izneti da bude stav Sindikata taksista Beograda bi trebalo da ide u interesu građana, da obaveže i Grad i Taksi preduzetnike, je sledeći :

DA grad uradi:

1.Tražiti od grada uvođenje licence, jedno licenca= jedno vozilo=jedan vozač
2.Uvođenje jedinstvene EKONOMSKE cene za sve asocijacije bez prava na popust.
3.Suzbijanje neregularnih taksista zakonskim okvirima koje će tu pojavu eliminisati
4.Licence za asocijacije za izdavanje radio stanica

Taksi-preduzetnici:

1.Obavezno počnu da plaćaju porez nakon ispunjenja prethodnih uslova
2.U slučaju neplaćanja gube licencu
3.Regulišu prethodna dugovanja na način koji se dogovori ( otpis, reprogram itd)

Jedno bez drugog ne ide, treba napraviti dogovor po ovoj osetljivoj temi, ali mislim da ovaj predlog ima smisla i realan je za obe strane.





Zamolio bih te da dođeš u subotu u kafe Che u 18 h

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Sastanak za članove foruma. 28.09. u 20h Kafe Che Murska 14

Počalji od trg Ned 27 Sep 2009, 20:43

Forumaši taksi-preduzetnici,

Pozivam sve forumaše da dodju sutra, 28.09. u 20 h u Mursku ulicu 14 u kafe Che ukoliko žele da se upoznaju samnom, popričaju o temama koje se tiču Sindikata taksista Beograda i Podnesku, kako bi u ličnom kontaktu stekli pravi utisak i opredelili se hoće li da pristupe sindikatu.

Takođe, pozivam sve forumaše koji prihvataju ideje iz Podneska da nam se pridruže i učlane se u Sindikat taksista Beograd, da dođu na sutrašnji sastanak.

Takođe, pozivam sve taksiste koji hoće da aktivno učestvuju u radu Sindikata i skupljaju članove Sindikata taksista Beograda da dođu na sutrašnji sastanak, kako bi svojom masovnošću i doslednošću uspeli da se izborimo za naše predloge.

Kontakt telefon je 063/8535-464.


Čekam Vas,

Vlado Bulatović

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Sastanak je bio, gde ste bili vi....

Počalji od trg Uto 29 Sep 2009, 08:15

Forumaši,

Sastanak je održan juče, došlo je 10-ak taksi preduzetnika, među kojima je i Sale vlasnik foruma.

Zahvaljujemo se Saletu što je svim forumašima poslao i mail na adresu sa koje ste prijavljeni na forum kako bi vas sve obavestio o sastanku.

Zahvaljujem se svima koji su došli i odlučili da se učlane u Sindikat taksista Beograda.Dobili smo nove aktiviste koji će skupljati članstvo kako bi uspeli da se izborimo za ideje iz podneska.

Sastanak je bio konstruktivan, saglasili smo se da nas sve muči ista stvar, da ukoliko pravna lica dibiju licence na vozilo, mi ostajemo bez posla.Sindikat taksista Beograda će zastupati taj stav kao i ideje iz podneska.

Motiv svih nas koji smo u sindikatu je da sačuvampo naš posao i da ga sami unapredimo.Niko sem samih taksi-preduzetnika neće nam bolje pomoći u tome.Svesni smo problema, nudimo rešenja koja idu u korist našim strankama (kvalitetan taksi prevoz po utvrđenim cenam i standardima9, gradu Beogradu (rešavanje haosa koji vlada u taksi službi) i taksi preduzetniku ( vožnja bez popusta, normalan život i meterijalni status koji će nam omogućiti normalan život).

Zašto niste došli?Šta treba da vas pokrene? Da ne budem maliciozan, ko se krije iza nekih imena na foruumu, da li je Beogradski taksista ili ne i sa kojim motivom piše na ovom forumu, ne želim da se bavim.
Činjenica je da Sindikat taksista Beograda i podnesak koji zastupamo pokriva sve probleme taksista Beograda, zar ne?

Žao mi je što niste došli u većem broju jer nemamo vremena za gubljenje, ukoliko ovakvi predolzi prođu kraj je, dosadašnji predstavnici u Radnoj grupi su učestvovali u Predlozima koji su pred nama.

Ukoliko želite novi sastanak, stojimo vam na raspolaganju.


Pozdrav,

Vlado Bulatović

PS:Pozdravljam kolegu iz Pančeva koji nam se javio na telefon Sindikata i sa kojim sam imao razgovor, i nadam se da će i oni u Pančevu krenuti našim stopama.

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od time Sre 30 Sep 2009, 10:43

VIDI VLADO MISLI DA JE SATANAK NA BRZINU POZVAN I U POGRESNO VREME BLIO BI MOZDA BOLJE DA .SI OSTAVI MALO VISE VREMENA DA SE KOLEGE ORGANIZUJU A I VREME SATANKA TRBALO BI DA SE PROMENI.POZDRAV PREDUZETNIK=LICENCA

time
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 55
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od ozalosceni Sre 30 Sep 2009, 13:45

Sastanci ovakvog tipa ce postati praksa.Tako da ko nije bio sad mozda ce moci da dodje sledece nedelje.Mislim da svako ko ima neku nedoumicu ili sumnju treba da dodje i otvoreno pita i iznese sve sto ga muci i zanima.Sledeci sastanak ce se odrzati u toku naredne nedelje otprilike u istom terminu.Tako da bi trebali da dodjete u sto vecem broju pa makar i da se upoznamo.
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Za forumaše taksi preduzetnike novi sastanak ponedeljak, 05.10. u 20 h, Kafe Che

Počalji od trg Sre 30 Sep 2009, 20:10

Time,

Kao što rekoh, dogovorite vreme i dan kada vam odgovara, i dođite.Iskreno, lično sam razočaran odazivom forumaša, mada i do sada nisu bili nešto aktivni, čast izuzecima.

Neverovatna mi je činjenica da se ovde svi predstavjamo kao taksi preduzetnici, a dešava se to da ostajemo bez posla ukoliko dosadašnji predlozi radne grupe budu usvojeni.

Na forumu ima skori 600 članova, pa se pitam ko su ti ljudi...Čitajući njihove komentare i obzirom da ne žele da zaštite svoj posao, zapitam se jesu li taksi-preduzetnici...

Uglavnom, vlasnik Sale iz BPT-a je pokušao da vas animira i da dokaže da ovaj forum ima snagu time što vas je sve pozvao na sastanak i na privatam mail sa koga ste se registrovali na ovaj forum, odaziv sastanku daje odgovor na to pitanje.To je realna slika o tome kakvi smo, i to mi se ne dopada

Napravićemo još jedan sastanak, nemamo vremena za gubljenje.

Predlažem sledeći ponedeljak, 05.10. u 20 h, Kafe Che, pa svi taksi preduzetnici iz Beograda koji su na forumu neka dođu.Ima dovoljno vremena da se odlučite i organizujete, zar ne?

Pozdrav,

Vlado Bulatović

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od Zoran Čet 01 Okt 2009, 18:45

Nisam prisustvovao sastanku jer mi vreme ne odgovara (vikendom nisam u Bgd-u). Pokusacu da dodjem 05.10.
Zahtevi koji se navode u cetiri tacke, koje grad treba da ispuni, su OK, ali treca tacka kod nasih obaveza nece proci:
Taksi-preduzetnici:

1.Obavezno počnu da plaćaju porez nakon ispunjenja prethodnih uslova
2.U slučaju neplaćanja gube licencu
3.Regulišu prethodna dugovanja na način koji se dogovori ( otpis, reprogram itd)


Prosli put su lepo rekli da nece biti vise reprograma, a o otpisu niko nije ni razmisljao. Mislim da je broj -neplatisa- dosta manji od broja kolega koji redovno servisiraju obaveze, tako da ja nisam za potenciranje 3. tacke jer cemo je tesko izgurati, a i zasto bismo to radili za manji broj taksista. Na ulicu izlazimo svi sa istim sansama za zaradu, samo izgleda da neko manje radi ili se ne snalazi u ovom poslu. Mozda im je resenje da promene posao.

Zoran
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 12
Datum upisa : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty PITANJA ZA SVE, KOJIMA SE MANIPULIŠE A NISU NI POSTAVLJENA NI RAZMATRANA U RADNOJ GRUPI.

Počalji od trg Pet 02 Okt 2009, 08:19

Postavljaju se pitanja kojima se zabavljamo, neku špekulišu u svoju korist,a činjenica je da nisu ni pomenuta u Radnoj grupi, kao što su:

1.Ko će dobiti ( ili neće)dobiti licencu?
2. Koji kriterijumi važe za licencu, i kda se dobije kako će ona izgledati?
3.Kako će uvođenje licence smanjiti broj taksista i uvesti red u taksi službu?
4.Zašto je neophodno da licenca glasi na auto, kada to ne smanjuje broj taksista na ulici, već odgovara samo pravnim licima?

Odgovori-špekulacije koje se čuju, od "UPUĆENIH KOJI SVE ZNAJU", idu kao:

1.a),Ja jer sam platio uveo euro 3 i td
b) Svi, pa kada je prodam platiću porez i zaradiću za penziju
c) Ja pa kada je iznajmim za 800 e mesečno neću da radim ništa
2. a) upućen sam u taksi problematiku, biće kao u Nemačkoj, vredeće 100.000 e
b)vozio sam jednog iz ministarstva, završena je ta priča, pravna lica su je već dobila
c) biće taksva da ćemo svi voziti nova kola i biće nam super
3. O TOME NIKO NIJE RAZMIŠLJAO KADA SU PRAVILI OVE PREDLOGE, I KOLIKO ČUJEM NIKO NI NE RAZMIŠLJA
4. a)VLASNIK ASICIJACIJE KAŽE: Nećemo ući u Evropu ako licenca ne glasi na vozilo :zvz:
b)VERUJUĆI taksi-preduzetnik, OBAVEŠTENI IZVOR BLIZAK VLASNIKU:Nećemo ući u Evropu ako licenca ne glasi na vozilo :zvz:
c)Kakve to veze ima, pa i ja sma pravno lice, i ja ću da zaposlim vozače i budem gazda, da naplaćujem članarinu i živim kao oni! :zdv;:

:blbe:

Činjenica je da na ova pitanja ne postoji decidan, egzaktan, urađen odgovor... :jok;:

Mislim da je ovo tragikomočno, i postavlja pitanje dosadašnjeg učinka rada Radne grupe.. scratch

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty jedan od odgovora..

Počalji od trg Pet 02 Okt 2009, 16:51

U sadašnjim predlozima jedino postoji decidno definisana mogućnost da pravna lica zapošljavaju vozače sa B kategorijom i trećim stepenom stručne smene.
Šta to znači za nas, gubimo posao....


Koje je kriv za ovakve predloge zakona i ko je učestvovao u njihovoj izradi?

Bitno je to da sprečimo, svi ste informisani samo je pitanje hoćete li da nam se pridružite kako bi spasili svoju egzistenciju.

Nemojte da posle bude kasno, udjite u Sindikat rtaksista Beograda da nas ima 4-5000 i da zaštitimo sebe od ovakvih predloga koji idu u korist pravnih lica.

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Motiv... Pa recimo i ljudi koji su na forumu

Počalji od trg Sub 03 Okt 2009, 08:28

Sastanak je u ponedeljak kafe Che u 20 h za sve forumaše.

Sale je i na zadnjem sastanku u ponedeljak rekao jednu krajnje tendecioznu tvrdnju, da je na sastanku 29.08 u sali za sastanke od otprilike 220-250 ljudi bilo najmanje 50 forumaša! :zvz:

Činjenica je da je na sastanak radne grupe došlo vas malo, kao i da je zadnjem sastanku prisustvovalo 2-3 novih forumaša, ne rečunajući nas koji smo pokrenuli svu ovu priču.Gde su bili ostali?

Činjenica je da se pojedini članovi foruma bave i pokreću teme o zaista perifernim stvarima koji se ne budućeg statusa taksi preduzetnika.Nemaju odgovor na pitanja koje sam postavio i ne bave se njima...Koji je njihov motiv i jesu li taksi preduzetnici?

Dođite i predstavite se, potvrdite da je vlasnik foruma Sale bio u pravu. Very Happy .Javite se Saletu i pristupite Sindikatu taksista Beograda.Uradite nešto konkretno za zaštitu svoje profesije....

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od trg Sub 03 Okt 2009, 08:34

I na još jednu stvar želim da skrenem pažnju.

Prijatelski sam upozoren da moje angažovanje po pitanju zaštite interesa taksi predutenika zaista smeta pojedinim osobama jer im kvari planove, sadašnji i budući status.


Pokušaće da mene i kolege koji se bore za interes taksi-preduzetnika diskredituju tvrdnjama koje su neistina Cool; , kako bi sprečili pokretanje cele priče i zaštitili svoj interes.

Nadam se da će odustati od svoje namere, ali videćemo...

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od trg Sub 03 Okt 2009, 18:41

Sajt Sindikata taksista Beograda: [You must be registered and logged in to see this link.]

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od trg Pon 05 Okt 2009, 16:33

Postavljaju se pitanja kojima se zabavljamo, neku špekulišu u svoju korist,a činjenica je da nisu ni pomenuta u Radnoj grupi, kao što su:

1.Ko će dobiti ( ili neće)dobiti licencu?
2. Koji kriterijumi važe za licencu, i kda se dobije kako će ona izgledati?
3.Kako će uvođenje licence smanjiti broj taksista i uvesti red u taksi službu?
4.Zašto je neophodno da licenca glasi na auto, kada to ne smanjuje broj taksista na ulici, već odgovara samo pravnim licima?

Odgovori-špekulacije koje se čuju, od "UPUĆENIH KOJI SVE ZNAJU", idu kao:

1.a),Ja jer sam platio uveo euro 3 i td
b) Svi, pa kada je prodam platiću porez i zaradiću za penziju
c) Ja pa kada je iznajmim za 800 e mesečno neću da radim ništa
2. a) upućen sam u taksi problematiku, biće kao u Nemačkoj, vredeće 100.000 e
b)vozio sam jednog iz ministarstva, završena je ta priča, pravna lica su je već dobila
c) biće taksva da ćemo svi voziti nova kola i biće nam super
3. O TOME NIKO NIJE RAZMIŠLJAO KADA SU PRAVILI OVE PREDLOGE, I KOLIKO ČUJEM NIKO NI NE RAZMIŠLJA
4. a)VLASNIK ASICIJACIJE KAŽE: Nećemo ući u Evropu ako licenca ne glasi na vozilo
b)VERUJUĆI taksi-preduzetnik, OBAVEŠTENI IZVOR BLIZAK VLASNIKU:Nećemo ući u Evropu ako licenca ne glasi na vozilo
c)Kakve to veze ima, pa i ja sma pravno lice, i ja ću da zaposlim vozače i budem gazda, da naplaćujem članarinu i živim kao oni!



Činjenica je da na ova pitanja ne postoji decidan, egzaktan, urađen odgovor...

Mislim da je ovo tragikomočno, i postavlja pitanje dosadašnjeg učinka rada Radne grupe..

U sadašnjim predlozima jedino postoji decidno definisana mogućnost da pravna lica zapošljavaju vozače sa B kategorijom i trećim stepenom stručne smene.
Šta to znači za nas, gubimo posao....

Koje je kriv za ovakve predloge zakona i ko je učestvovao u njihovoj izradi?

Bitno je to da sprečimo, svi ste informisani samo je pitanje hoćete li da nam se pridružite kako bi spasili svoju egzistenciju.

Nemojte da posle bude kasno, udjite u Sindikat rtaksista Beograda da nas ima 4-5000 i da zaštitimo sebe od ovakvih predloga koji idu u korist pravnih lica.

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od trg Uto 06 Okt 2009, 00:02

Zahvaljujemo se kolegama koji su došli na sastanak, a ostali....

Nadam se da ćete smoći snage da se okrenete oko sebe, stavite prst na čelo i shvatite da nam niko sem nas samih neće pomoći...

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Priritet Sindikata taksista Beograda

Počalji od trg Sre 07 Okt 2009, 08:00

Prioritet Sindikata taksista Beograda je sprečavanje mogućnosti da kroz licence koje će glasiti na VOZILO PRAVNA LICA ZAPOŠLJAVAJU VIŠE VOZAČA PO JEDNOM VOZILU.

Ukoliko se to desi, svi taksi preduzetnici će ostati bez posla.

U sadašnjem predlogu koji je radila radna grupa, ta mogućnost je otvorena!

Ko su članovi radne grupe koji su radili na tome?
Kome odgovaraju takvi predlozi?
Ko zastupa interese taksi preduzetnika u radnoj grupi?
Zapitajte se sami, i dajte odgovor!

Cilj Sindikata taksista Beograda je da uđe u radnu grupu i štiti interese taksi-preduzetnika.
Borićemo se za ideje iz Podneska, i to je početak i osnova čitave priče.

Pozdrav,
Vlado Bulatović

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Važno obaveštenje za članove Sindikata taksista Beograda

Počalji od trg Čet 08 Okt 2009, 08:12

Tačno 08.09.2009. godine smo predali zahtev za registraciju Sindikata taksista Beograda.

Zakonski rok za odgovor od 30 dana od dana podnošnja zahteva danas ističe.

Nadamo se da ćemo ovih dana dobiti odgovor, i da će nam dozvoliti da se organizujemo kroz sindikat, obzirom da već postoje dva aktivna sindikata taksi preduzetnika,

Čekamo odgovor o čemu ćete i ovde biti obavešteni.

Vlado Bulatović

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Da ponovim i ovde!

Počalji od trg Ned 18 Okt 2009, 09:01

Subject: Pink taksi

From: "Pink Taksi"

Date: Thu, October 15, 2009 4:34 pm

Za gospodina Vladu Bulatović

Pink taksi

Sastanak 19.10.2009.god. u 12 časova,uz obavezno prisustvo, u prostorijama Pink taksija, u Ulici Učiteljska 60.

Teme:

1. Prezentovanje sastanka iz Ratela, koji je bio održan pre tri dana, o novim frekvencijama, dozvolama za radio-stanice i naknadama za korišćenje radio stanica.

2. Cene.

3. Potrebno je da se izvuče zključak sa sastanka koji je održan 15.10.2009. god u sekretarijatu za inspekciju.

Kolege taksi preduzetnici,

Dobili smo poziv za sastanak od taksi asocijacije Pink i njenog vlasnika Tedija, koji će se održati u ponedeljak.

Poziv možete pročitati, pogledati o čemu će biti razgovor i dati svoj komentar.

Pozdrav,

Vlado Bulatović
[/b]

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Ima li kakvih pitanja?

Počalji od trg Ned 18 Okt 2009, 09:04

Taksi preduzetnici,

Obaveštavamo članove sindikata da je dogovoren sastanak sa članom gradskog veće Dejanom Malim

četvrtak, 22,10,2009 god. u 10 h.

Na sastanak će ići tri predstavnika Sindikata taksista Beograda.Na samom sastanku će G-dinu Dejanu Malom biti predati predlozi koji su u Podnesku.


Tražićemo pisane odgovore koji će biti objavljeni na našem sajtu.


Pozdrav,

Vlado Bulatović

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od to je to Ned 18 Okt 2009, 13:55

trg ::
Teme:

1. Prezentovanje sastanka iz Ratela, koji je bio održan pre tri dana, o novim frekvencijama, dozvolama za radio-stanice i naknadama za korišćenje radio stanica.

2. Cene.

3. Potrebno je da se izvuče zključak sa sastanka koji je održan 15.10.2009. god u sekretarijatu za inspekciju.

# Koji je stav sindikata osim da cena bude jedinstvena, htedoh reci trenutno koja cena po kilometru bi bila prihvatljiva i koliki start i cekanje da budu. Da li da udruzenja koja nisu podigla cene na trenutno odobrene koriguju cenovnik prema tim parametrima ili da se pravi neka nova racunica i da se trazi novo korigovanje cena.

# Bice zanimljiv taj zakljucak jer je inspekcija najavila da ce poceti da posecuje firme koje imaju vozace koji imaju prijave za divljacenje.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Cene

Počalji od Zokenzi Ned 18 Okt 2009, 20:47

Da ponovim! Badava nam veće cene kada će odmah da budu i veći popusti! Znači važno je ukinuti popuste, pa onda podizati cene! Ovako, bojim se, biće nam još gore nego što nam je sada! pale Zato samo pametno, bez srljanja!!! Wink
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od trg Pon 19 Okt 2009, 08:18

Stav Sindikata je:

Jedinstvena EKONOMSKA cena koju Grad dogovori sa predstavnicima taksi-preduzetnika, kaja će važiti za sve taksi-asocijacije, bez mogućnosti davanja popusta.

Pozdrav,

Vlado

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od Slave Pon 19 Okt 2009, 18:36

Јединствена цена lol!
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od taxi -ja Pon 19 Okt 2009, 18:51

Vlado sta se dogadjalo na sastanku u Pinku jestel sta odlucili i dogovorili ?
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od magnum Pon 19 Okt 2009, 22:07

Polako narode,polako.Tiha voda breg roni.Pametno radi iako nije Vlada već Vlado! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Sastanak u Pinku

Počalji od trg Uto 20 Okt 2009, 09:44

Sastanak je održan.

Zapisnik i video snimak ćemo po obećanju Tedija dobiti, i odmah postaviti.

Najvinteresantniji podatak je da je pokrenuta inicijativa za osnivanje nove radne grupe, Sindikat taksista Beograda je predložen da uđe u nju.

Svima koji su prisustvovali sastanku je predat naš Podnesak, čekamo njihove odgovore.

Da skratim objevićemo zapisnik sa sastanka sa našim komentarom.

Pozdrav,

Vlado Bulatović

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od trg Sub 24 Okt 2009, 19:20

Prosli put su lepo rekli da nece biti vise reprograma, a o otpisu niko nije ni razmisljao. Mislim da je broj -neplatisa- dosta manji od broja kolega koji redovno servisiraju obaveze, tako da ja nisam za potenciranje 3. tacke jer cemo je tesko izgurati, a i zasto bismo to radili za manji broj taksista. Na ulicu izlazimo svi sa istim sansama za zaradu, samo izgleda da neko manje radi ili se ne snalazi u ovom poslu. Mozda im je resenje da promene posao
.

Bitno je da se zna šta će biti i sa onima koji nisu izmirili porez.

Pitanja za sindikat ovde postavljajte, ja ću se potruditi da vam odgovorim.

pozdrav,

Vlado Bulatović

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Da postavim jedno konkretno pitanje

Počalji od trg Sub 24 Okt 2009, 19:36

Zašto je SITAB ušao u radnu grupu sa Armušem, Tedijem, Mišom, Dejanom iz Čukaričkog, Nezavisnošću i Mišom iz Maksisa (on je pod znakom pitanja)?

1.Jedan od osnovnih zadataka SITABA je bio da uđe u radnu grupu, da vas podsetim!
2.Ulaskom u radnu grupu možemo akktivno davati predloge ( PODNESAK)
3. Imati informacije koje ćemo davati na uvid taksi-preduzetnicima
4. Sprečiti na vreme da se dese stvari koje ne odgovaraju taksi preduzetnicima
5. Sprečiti širenje dezinformacija kojima se služe pojedini dosadašnji učesnici radne grupe


Podsetiću vas na sledeće, i da obrazložim prethodne razloge:

1.Jesu li taksi preduzetnici imali predstavnika u radnoj grupi sa konkretnim predlozima (sada je SITAB i podnesak)
2.Tražili smo da se utvrdi jedinstvena platforma koju će zastupati radna grupa
3.Koliko vas je bilo upoznato sa dešavanjima iz Radne grupe dok SITAB nije počeo da radi na tome?Jeste li videli bilo kakav zapisnik sa sastanaka radne grupe ili predstavnika taksi preduzetnika . (za sda imate iz Pinka, dobićemo iz Nezavisnosti, i po obećanju i sa sastanka koji je imao SITAB sa Dejanom MAlim)
4. Ukoliko se stvari loše odvijaju, taksi preduzetnici će biiti na vreme obavešteni i moći će da ih spreče
5.Pojedini dosadašnji predstavnici taksi preduzetnika su svojim radom doprineli ovakvoj situaciji u kojoj se nalazimo.Skupljaju poene a nam je sve gore

SITAB je pokrenuo stvari sa mrtve tačke, i ovo bi možda bili odgovori na prethodne razloge.

Da čujem vaša pitanja.


Pozdrav,

Vlado

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od King of the road Ned 25 Okt 2009, 15:01

S T R A J K ! ! !

King of the road
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 35
Godina : 44
Location : Out of space
Datum upisa : 09.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od to je to Pon 26 Okt 2009, 08:49

U cemu je problem.
Jesi ti napisao da je Zlaja sam trazio da ne bude clan radne grupe i da ima samo pravo da prisustvuje sastancima kao posmatrac sto je i ON sam trazio.
Cemu onda potenciranje opet price oko Zlaje a da se preskacu ostali clanovi radne grupe i ostali vlasnici.
Ako ce mo da dizemo tenziju i da glasamo zasto nisi otvorio glasanje da li treba Misa Alo, maxiss i drugi ne regularni iz ove price da predstavljaju taxiste a oni su oberucke prihvatili da budu u istoj.
Evo konretnog pitanja posto sam ja gledao snimak sastanka,
# kako ce mo da se izborimo da nam ne uvedu fiskalne kase koje nece nicemu sluziti nego da (kako Tedi kaze jednom za svagda se razabije fama koliko taxisti zaradjuju) i nicemu vise pri tom ce da nam se izbije par desetina eura za iste.
# Kako da eskiviramo novi namet od 2000 dinara za dve nalepnice, mnogi ovde pisu da ih nece uzimati ali na kraju opet ce svi morati ali odose 20 eura.


Poslednji izmenio to je to dana Pon 26 Okt 2009, 09:59, izmenjeno ukupno 1 puta
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od halotaxi bor Pon 26 Okt 2009, 09:26

od uvodjenja fiskalnih kasa mislim da nema nista...zvao sam stevcevica i pitao ga koliko kosta to cudo modernizacije i rekao mi da uzivam,jer ako to zazivi u taxiju, onda treba postaviti i u autobuse,kamione i sve drugo cime se vrsi javni prevoz...Jos mi je reko za neke dopise ministarstvu...I ta blokada puteva u srbiji u tom slucaju... Smile
halotaxi bor
halotaxi bor
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 60
Godina : 52
Location : Bor
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od trg Pon 26 Okt 2009, 12:11

Vlasniče foruma,

Ovaj tvoj Zlaja, ne želi ODGOVORNOST, to je poenta.Bolje je da on bude u radnoj grupi nego maxis i alfa taksi. ali Zlaja neće >mah>, više voli da ovde lupeta i dobija tvoju podršku.

SITAB je izašao sa predlogom u vidi PODNASAKA i skuplja članstvo.

1.Da li je Zlaja odgovorio na Podnesak?Nije
2.Ima li 4500=9000 podršku taksista?To smo trebali da utvrdimo anketom.
3.Kako se pojavio na forumu, tako si počeo da brišeš postove i zaključavaš teme.Zašto?Zlaja ti naredio ili?
4.Jeli ovo forum BPTa ili taksista?Ja sve više mislim da je BPTa, čim je urednik Zlaja >uja>

Ajde odgovori, ako te urednik Zlaja pusti >d>


Poslednji izmenio trg dana Pon 26 Okt 2009, 12:13, izmenjeno ukupno 1 puta

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od trg Pon 26 Okt 2009, 12:12

King of the road ::S T R A J K ! ! !

Dodji večeras u pola osam, (svakog ponedeljka) Murska 14, pa da vidimo za taj štrajk

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od VENELUME Pon 26 Okt 2009, 17:09

Vlado ne padaj u vatru , to što neko ne misli kao ti nije razlog da ga pljuješ , a pogotovo ne Tojeto jer dečko se zaista trudi za taj tvoj sindikat samo je umeren , nije ostrašćen , pa je to možda problem . Ono što ja mogu da zaključim , u tvojim komentarima najbolje ti idu smajliji >hehe>
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od Zokenzi Pon 26 Okt 2009, 20:08

halotaxi bor ::od uvodjenja fiskalnih kasa mislim da nema nista...zvao sam stevcevica i pitao ga koliko kosta to cudo modernizacije i rekao mi da uzivam,jer ako to zazivi u taxiju, onda treba postaviti i u autobuse,kamione i sve drugo cime se vrsi javni prevoz...Jos mi je reko za neke dopise ministarstvu...I ta blokada puteva u srbiji u tom slucaju... Smile
Mislim da će biti drugačije... >nez> ...[You must be registered and logged in to see this link.]
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od magnum Pon 26 Okt 2009, 20:10

Šta to treba "da se vidi za taj štrajk".Ima ga ili nema.Organizovaćeš ga ti ili svi mi ili neko treći!?Kad se već truća o štrajku! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od trg Uto 27 Okt 2009, 09:19

VENELUME ::Vlado ne padaj u vatru , to što neko ne misli kao ti nije razlog da ga pljuješ , a pogotovo ne Tojeto jer dečko se zaista trudi za taj tvoj sindikat samo je umeren , nije ostrašćen , pa je to možda problem . Ono što ja mogu da zaključim , u tvojim komentarima najbolje ti idu smajliji >hehe>

Venelume, sindikat nije MOJ ni tvoj, već su se skupili taksi preduzetnici kojima žele da Podnesak zaživi.Zašto ti ne dođeš u Mursku pa pitaš sve što te zanima?

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od trg Uto 27 Okt 2009, 09:24

magnum ::Šta to treba "da se vidi za taj štrajk".Ima ga ili nema.Organizovaćeš ga ti ili svi mi ili neko treći!?Kad se već truća o štrajku! bounce

Cirkuse, ne dođe ti da se učlaniš u Sindikat.

Štrajk je poslednje sredstvo koje se primenuje u slučajevima kada je ugrožen nečiji interes ili neispunjeni zahtevi.Interes nam je ugrožen, zahtevi nisu izneti pred grad....

Juče smo na sastanku Sitaba prisutnima prezentovali informaciju za koju čekamo pisanu potvrdu.Informacija je zaista interesantna.Bilo bi dobro da malo više posvetite vremena ovoj temi, pa da date aktivno učešće svemu.

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od taxi -ja Uto 27 Okt 2009, 18:20

trg
Cirkuse, ne dođe ti da se učlaniš u Sindikat.

Mozda i njemu zabranio Zlaja >d> >d> >d>
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od trg Uto 27 Okt 2009, 20:00

Pa pitaj ga, moderatoru.Da nije i tebi zabranio, kad kažeš da je i njemu Zlaja zabranio >godo>

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od Moravac Uto 27 Okt 2009, 23:32

Vidim da su "demokratske" metode aktuelne ovih dana!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od angelina Uto 27 Okt 2009, 23:59

taxi -ja ::
trg
Cirkuse, ne dođe ti da se učlaniš u Sindikat.

Mozda i njemu zabranio Zlaja >d> >d> >d>

trg ::Pa pitaj ga, moderatoru.Da nije i tebi zabranio, kad kažeš da je i njemu Zlaja zabranio

Ili čitaju postove ........... Very Happy
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od angelina Sre 28 Okt 2009, 00:05

trg ::Bolje je da on bude u radnoj grupi nego maxis i alfa taksi.

Ja bih rekao Alo taxi, ali nema veze šta se piše, važno je da se piše !!!
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od taxi -ja Sre 28 Okt 2009, 20:24

trg
A stvarno, moderatoru, imaš li ti neko pitanje za sindikat ili za odnose Zlaje, sekule, cirkusa?
Po tvom pisanju izgleda da je Zlaja uspeo da ti pokaze svetlo na kraju tunela i izvede na pravi put >d> >d>

Neverujem da je greska (po pisanju sam uvideo da ne pravis greske kad hoces) pa od ovo 3(troje) gore navedenih samo jednom dade znak postovanja i napisa mu ime sa velikim slovom ovo dvoje su nebitni.
PS. Mala sala nije na odmet ali primetih i zapade mi za oko. Wink

A naravno imam pitanja za sindikat
"Da li je jos neko kriv za stvorenu losu sliku o taksistima" Ili samo Zlaja
"Ko jos drzi divljake u udruzenju?" Ili samo Zlaja
"Ko jos dize smene -clanarine" Ili samo Zlaja
"Ima li jos neki :king: u taksiju" Ili samo Zlaja :king:
"Ko je No.1 u taksiju" Izgleda samo Zlaja

E stvarno se pitam dokle vise poceo si da sanjas doticnog i u svakom tvom neistomisljeniku vidis njega , mislim da ne vodi nicemu probaj da kao "Vodja " sindikata ne vredjas i omalovazavas prvo to svoje clanstvo koje slucajno napisu nesto sto se kosi sa tvojom mrznjom i kada neko zeli da bude barem malo realan u sagledavanju nekih cinjenica (konkretno mislim na Saleta).

Nije tesko biti fin probajte mnogo ce te se bolje osecati.

PS. Nije pisanje ni trunku zlonamerno vec samo pokusaj spustanja lopte i pokusaj korektnog i kolegijalnog nacina izrazavanja , ima malo i saljive sadrzine pa probajte da razumete .
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od angelina Sre 28 Okt 2009, 21:22

trg ::Angelina,
Pitaš li me to nešto, ili samo pišeš
A stvarno, moderatoru, imaš li ti neko pitanje za sindikat ili za odnose Zlaje, sekule, cirkusa?
Damas vam je sunčano u Beogradu, reko mi Zlaja da vam kažem.Verujete znam...

Pišem, pišem !! Pametnije mi je da pišem nego da postavljam bilo kakva pitanja jer sigurno neću dobiti odgovor a i ako bi kojim slučajem pristigao odgovor, bilo bi u stilu, pad'o sneg lane !!


Poslednji put izmenio angelina dana Sre 28 Okt 2009, 21:37, izmenio ukupno 2 puta
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od angelina Sre 28 Okt 2009, 21:28

Jednina: I lice: ĆU, II lice: ĆEŠ, III lice: ĆE
Množina: I lice: ĆEMO, II lice: ĆETE, III lice: ĆE


Poslednji put izmenio angelina dana Čet 29 Okt 2009, 01:43, izmenio ukupno 2 puta
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od trg Sre 28 Okt 2009, 22:23

Zaista,

Ima li ovde konkretnih pitanja, i da li se plašite konkretnih odgovora?

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od Dejan Sre 28 Okt 2009, 22:49

trg ::Zaista,

Ima li ovde konkretnih pitanja, i da li se plašite konkretnih odgovora?

1. Zasto se u saradnji sa GS TVIAP i clanovima foruma ne organizuje strajk ?

2. Zar vi iz novog sindikata mislite da ce se nas problem resiti na nekim sastancima ?

GS TVIAP- Granski sindikat taksi vozaca i autoprevoznika.

P.S. Nemoj samo molim te, da odgovor na konkretna pitanja bude uclani se u sindikat, ili doci u ponedeljak uvece na sastanak.

Pozzz.......
Dejan
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 94
Godina : 55
Datum upisa : 10.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od angelina Čet 29 Okt 2009, 01:42

Dejan ::
trg ::Zaista,
Ima li ovde konkretnih pitanja, i da li se plašite konkretnih odgovora?
1. Zasto se u saradnji sa GS TVIAP i clanovima foruma ne organizuje strajk ?
2. Zar vi iz novog sindikata mislite da ce se nas problem resiti na nekim sastancima ?
GS TVIAP- Granski sindikat taksi vozaca i autoprevoznika.

P.S. Nemoj samo molim te, da odgovor na konkretna pitanja bude uclani se u sindikat, ili doci u ponedeljak uvece na sastanak.

Pozzz.......

Ništa od odgovora kolega, džabe pitate, kao što ste i sami uvideli biće vam rečeno "dođite u Mursku 14 ponedeljkom oko 19:30 pa pitajte šta vas zanima i dobićete odgovore". A usput, mnogo komplikovana pitanja postavljate. Da ste pitali da li je Zlaja prevarant ili da li SITAB jedino i nezamenjiljivo rešenje za taksiste dobili bi ste sadržajne odgovore, ovako ništa !!!


trg ::Alo, moderatoru i Angelino, gde vam je venelume? Jel to radite na smenu?
Imate li konkretno pitanje?
Vežbate gramatiku?Tačno ti je ovo
Ja mrzim Zlaju?Pa ne volim ga kao vi, ali da ga mrzim, čemu?

Na smenu, nego kako, ne sme mreža da ostane bez svojih udarnih igala, Venelumea i Angeline !!!!

Za gramatiku znam da je tačno, vidim da i ti znaš ili ti je neko došapnuo, pa što bre onda grešiš non-stop. Vidi ovako, taj koji ti je to došapnuo nek' sedi pored tebe kad kucaš postove da ti ispravlja gramatiku !!! Salvador DALI je bio slikar, a pitanje počinješ sa DA LI (odvojeno DA od LI) !!!! Za dalje se plaćaju časovi, al' ne kod mene, ne brini, nisam ja nikakav profesor koji drži časove nego sam samo išao u školu kad je trebalo !!!

Pitanje za predsednika sindikata:
- šta će biti kada "pravna lica dobiju ZAHTEVANI broj licenci" ???????????
Da li ćeš tada podneti ostavku ?????

Pozdrav od drugarice Angeline za drugove forumaše a posebno za druga (s') Trg-a Very Happy
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od VENELUME Čet 29 Okt 2009, 06:39

Da ne bude mnogo pitanja odjednom , ja ću svoja da postavim neki drugi put ?
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja za sindikat Empty Re: Pitanja za sindikat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu