Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danas

+24
pauk 523
pizon
Blackshadow
time
BATICA 646
as
Alhemicar
miamilojevic
Mapko
Slave
Moravac
VENELUME
Beki
zlaja
angelina
boki705
maradona
magnum
zzmegi
struja
babici
jerotije318
to je to
Zokenzi
28 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od magnum Čet 10 Dec 2009, 21:32

Tako treba! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od to je to Sre 16 Dec 2009, 17:22

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od magnum Sre 16 Dec 2009, 22:50

Barem smo se lepo i kulturno izvinili.Ili izvinuli,kako vam drago! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Bacio nam ministar prasinu u oci

Počalji od to je to Sre 23 Dec 2009, 00:06

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Popust na telefonski poziv srozava kvalitet usluga

Počalji od Zokenzi Sre 13 Jan 2010, 10:21

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od magnum Sre 13 Jan 2010, 22:34

Ma nema ovaj Beljinac veze s mozgom,jel'da!?
Hajde,dežurni pljuvači i ostale podguzne mušice,navalite,plju,plju,plju!
Samo nemojte da vezujete pertle da bi mogao gazda da vas izvadi kad mu više ne budete trebali ili ako se pojave nove, neotkrivene ,mlade snage!
Ima li neko ko se ne slaže sa ukidanjem popusta svake vrste i količine!?
A da se o svakodnevnom okretaču đevreka,radi!? bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od maradona Sre 13 Jan 2010, 22:39

No comment.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od magnum Sre 13 Jan 2010, 23:02

Prevedi, ka' te molim ! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Ko gubi ima pravo da se ljuti!

Počalji od zlaja Sre 13 Jan 2010, 23:07

magnum ::Ma nema ovaj Beljinac veze s mozgom,jel'da!?
Hajde,dežurni pljuvači i ostale podguzne mušice,navalite,plju,plju,plju!....
No comment verovatno znači: Prso si, da ne kažem ispao smešan u društvu. Primaš se ko penzioner na besplatne akcije.... Hteo sam samo malo da te probam, jer ti si moj drug, kakav god da si....A ako si hteo da kažeš da ja nekog iskorišćavam i zlouptrebljavam, NE, ja se samo gnušam od foliranata i lezilebovića koji se pritom prodaju da su taksi zaštitnici a u stvari su samo krivinaši, foteljaši tj neradnici!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od maradona Sre 13 Jan 2010, 23:11

Greska u koracima,izgleda da me Zlaja nije razumeo,izjave su ok,samo jos da se ispune.A ako si Srbin Zlajo tebi i svima Srecna i mirna Nova godina.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od Moravac Sre 13 Jan 2010, 23:17

Srecna vam braco Nova godina i nemo se svadjate i da nam stvarno bude srecna i vesela i bez popusta i fiskalnih kasa!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od magnum Sre 13 Jan 2010, 23:43

Aman,ljudi,ne svađamo se,pričamo.Što rek'o pokojni Zoran,da dodam i Radmilović,ne bilo uroka-ti meni reč,ja tebi reč!
Garantujem,da ne daj Bože nekome treba pomoć,bilo bi nas dosta,,,,
Sam vam rek'o ja bez Zlakija i on bez mene....ajte molim vas,opet vam kažem,Zlaja je moj drug dok sam živ, i ja njegov,naravno!
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od boki705 Čet 14 Jan 2010, 07:35

Ajd, evo cestitke i od mene, pa odoh da spavam. Sve najbolje svima i da se manemo teskih tema i jos tezih reci.
Al sto bese poslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Ko prespavao, zeznuo se
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od magnum Čet 14 Jan 2010, 19:21

Kaži, majke mi ! >d>
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od Zokenzi Čet 14 Jan 2010, 23:55

Danas ::... Ipak, cena taksi usluge moraće da bude nešto veća od sadašnje, u skladu sa poskupljenjem goriva. Kaže za Danas Svetislav Beljinac.
U potpunosti se slažem (za 2-3 din/po kilometru, a ostalo ne bi trebalo menjati)!!!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od maradona Čet 14 Jan 2010, 23:59

Pa to i ja kazem......

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od Zokenzi Pet 15 Jan 2010, 00:17

Odlično!!! A ja se malo uplašio za tebe zbog ovoga:
maradona ::
Moravac ::I ne treba da ide gore, ljudi, ako poskupi niko nam nece sesti u taksi! Ajde neka se svako od vas malo voza taksijem pa da vidi kako to izgleda. Ne treba preterivati, dovoljno je ukinuti smrdljivi popust, ali ja sam malo skeptik po tom pitanju!

Kao da ja govorim ili da sam ja napisao,svaka ti je na mestu,moracu da promenim Nick u Sumadinac zbog tebe.
Ali ipak Maradona ostaje golgeter!!! Pozdrav
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od maradona Pet 15 Jan 2010, 00:20

pa dobro,bilo bi za pocetak dovoljno i popust da maknemo,a Zokenzi ja sam uvek za dobre predloge.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Nelegalni prevoznici nesmetano rade

Počalji od Zokenzi Sub 23 Jan 2010, 22:41

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od Moravac Sub 06 Feb 2010, 17:29

Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od to je to Pon 01 Mar 2010, 22:32

Taksisti trče počasni krug

AUTOR: ŽELJKO PANTIĆ
Dvadeset druga konferencija Danas konferens centra, pod nazivom Taksi - novi zakoni ili primena postojećih, bila je još jedna prilika da se ukaže na prilično haotično stanje u taksi službi.

Država, koja već decenijama ignoriše sumornu realnost u toj oblasti, sada se našla u situaciji da, takoreći po hitnom postupku, mora zakonski da reguliše probleme u vezi sa taksi prevozom pred kojima su prethodne vlade zatvarale oči. Svi problemi na koje su ukazali učesnici ove konferenciji imaju, dakle, dugu tradiciju, pa su utoliko i složeniji. Činjenica je da veliki broj taksista koji legalno posluju, ne plaća poreze više od petnaest godina, ali precizni podaci o tome izostali su, jer Poreska uprava Srbije nije uspela da za potrebe konferencije napravi analizu i ukaže na to koliko, zapravo, taksista ne izmiruje svoje poreske obaveze niti koliki je njihov dug prema državi.

Jedno od pitanja koje je bilo pokrenuto na konferenciji adresirano je na Ministarstvo za infrastrukturu od koga se očekuje da predloži izmene zakona o prevozu u drumskom saobraćaju, kojima bi bilo omogućeno procesuiranje, bolje rečeno sankcionisanje, „divljih“ taksista. Prema proceni Dragana Jovanovića, pomoćnika ministra za infrastrukturu, sve izmene zakona trebalo bi da budu usvojene u Skupštini najkasnije do kraja juna ove godine. On je, međutim, podsetio da se taj posao radi u koordinaciji sa Ministarstvom pravde pa bi, ukoliko dođe do nekog zastoja, taj rok mogao da bude i probijen. Teodor Gaćeša, direktor Pink taksija, insistirao je na činjenici da je prilikom decembarskog štrajka taksista, ministar Mrkonjić obećao da će sve što se tiče zakonske regulative biti rešeno do početka marta, i da bi ovo pomeranje roka moglo da isprovocira novi štrajk taksista. Dodatni teret na plećima taksista koji legalno posluju predstavlja i otplata kredita bankama i lizing kućama, pa je sve više onih koji tonu u dužničko ropstvo i koji su, da bi servisirali obaveze prema bankama i državi, prisiljeni da rade i po 12 sati dnevno. Taksisti, očigledno, nemaju načina da izađu na kraj sa nelojalnom konkurencijom, koja neometano preuzima jednu po jednu lokaciju u gradu. Ono što je bilo uobičajeno na Aerodromu ili Železničkoj stanici, sada se može naći i pred svakim većim hotelom, pred velikim šoping centrima, taksimetar sve više postaje relativna kategorija, tako da se trend degradacije cele taksi službe odvija gotovo matematičkom progresijom.

Zlatan Zlatković, direktor Beogradskog taksija, nije skrivao nezadovoljstvo zbog činjenice da je problem eskalirao i da ni među samim taksistima ne postoji svest o potrebi menjanja celog taksi servisa. „Sve svodi na manje ili više trule kompromise i zadovoljavanje pojedinačnih interesa“, rezignirano je prokomentarisao Zlatković. Ukazao je i na agresivnost nelegalnih taksista, na svakodnevne pretnje kojima je izložen, na gotovo neshvatljivu indolenciju policije, koja na aerodromu Beograd toleriše ponašanje koje se teško može razdvojiti od klasičnog kriminala. Kada je reč o Beogradu, tu je problem sa neograničenim vremenskim rokovima još izraženiji, a prema proceni Aleksandra Đukića, pomoćnika direktora Direkcije za javni prevoz Beograda, zakonska regulativa koja se odnosi na taksi prevoz u Beogradu, biće implementirana verovatno do kraja 2010. godine. „Uslov za to je da Ministarstvo za infrastrukturu do kraja juna usvoji novi zakon. Ako i taj rok bude probijen, sve će se prolongirati u nedogled, do 2011. godine ili čak kasnije, a u međuvremenu će svi taksisti u Beogradu ući u sivu zonu“, upozorava Đukić.

Zoran Pašalić, vršilac funkcije predsednika Višeg prekršajnog suda, ukazao je na to da u praksi postoje ozbiljni problemi u implementaciji zakona, da neretko pred prekršajne sudove dospevaju slučajevi u kojima dolazi i do fizičkog obračuna između taksista koji kradu na taksimetru i građana koji odbijaju da plate nerealno visoke račune. Problem postaje sve maligniji, a vreme za reagovanje države ističe. Upravo zato nije svejedno hoće li zakonska regulativa zaista biti usvojena do kraja juna ili će se ponovo sve prolongirati do besmisla, do tačke u kojoj će legalnim taksistima ostati jedino zakon ulice kao sredstvo zaštite sopstvene egzistencije. Priča o fiskalnim kasama, čini se, mogla bi biti deplasirana ukoliko bi se nelojalna konkurencija, odnosno „divljaci“, uklonila sa ulice. Ovako, izgleda apsurdno da „nelegalni“ taksisti ne plaćaju ništa državi, da oni koji legalno posluju ne plaćaju porez, a da država samo onima koji se odgovorno ponašaju, nameće još i fiskalnu kasu. Upravo zato, ova konferencija bila je još jedna od prilika da se ukaže na to da bi hitno trebalo nešto uraditi kako bi se haotično stanje u taksi prevozu uvelo u zakonski red.

Naravno, taksi nije najveći problem u Srbiji, ali je ipak ilustrativan kada je reč o nepravednosti državnog aparata koji svojim nečinjenjem kažnjava i diskriminiše sopstvene građane koji poštuju zakon i plaćaju poreze. Da li je država spremna da se uhvati u koštac sa ovim problemom, ili ćemo se i ubuduće suočavati sa apsurdnom situacijom da je avio-karta od Londona do Beograda duplo jeftinija od taksi prevoza od aerodroma do Slavije, pokazaće naredne nedelje. Hoće li neki strani gost koji dolazi u posetu Beogradu završiti kod sudije za prekršaje ili u Urgentnom centru, jer ne želi da plati astronomski taksi račun, odgovor i na to pitanje trebalo bi uskoro da dobijemo. Sve su to pitanja koja stoje pred stručnjacima (ali i pred državom) zaduženim za zakonsku regulativu i uvođenje reda u taksi prevoz. Odgovor mora stići na vreme, i možda je upravo ta trka sa vremenom ključni utisak sa Danasove konferencije o taksi prevozu.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od Slave Uto 02 Mar 2010, 17:54

Биће занимљиво погледати...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od Mapko Uto 02 Mar 2010, 18:14

Da, biće to prava sadomazohistička poslastica :P
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od Moravac Uto 02 Mar 2010, 21:00

Na tv B 92 imate trenitno emisiju o taksiju gde su gosti Zlaja, tedi i armus!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od Slave Uto 02 Mar 2010, 21:17

Сада су и грађани схватили да не треба више да узимају попуст... affraid
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od miamilojevic Uto 02 Mar 2010, 21:18

Da bas su se potresli

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od Moravac Uto 02 Mar 2010, 21:32

U kom pravcu je otisla emisija i svi nasi problemi, mogli ste da vidite kada je i sama voditeljka g. Zlaji skrenula paznju da prestane da reklamira svoju firmu, medjutim, on je bio uporan!
Mislim da je Tedi, iako ima sta da reklamira, izneo sustinu nasih problema!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od Zokenzi Uto 02 Mar 2010, 21:36

Ali svejedno treba i njega ubaciti u radnu grupu, jer očigledno dotakne neke teme koje ostali ne žele ili ne smeju!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od Moravac Uto 02 Mar 2010, 21:53

Slazem se, ja mu samo zameram sto svako gostovanje na TV-u preokrene u sopstveno reklamiranje, a pritom ne stigne da iznese sustinu problema zbog koga je i dosao u emisiju!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od Alhemicar Uto 02 Mar 2010, 21:59

Dosta toga je Zlaja rekao u zavrsnoj recenici,sustinu problema je on po meni rekao za tih 10 tak sekundi,a ostatak vremena iskoristio za reklamiranje sopstvene firme.
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od to je to Uto 02 Mar 2010, 22:12

Evidentno je da su Zlaja i Tedi najmanje govorili, tu je propust voditeljke sto je dozvolila g. Armusu da na prvo pitanje govori 7 minuta i da odvede emisiju u svom pravcu.

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od miamilojevic Uto 02 Mar 2010, 22:27

Najmanje su govorili.ali su obojica veoma lepo rekli to sto su hteli,pogotovo Tedi,cuti,cuti,pa kad kaze,pogadja u centar,a Zlaja je malkice preterao sa cepom kod gradonacelnika ali dobro,nego sto bre poce u centar kamere da moli za oprostaj,kakvi bre novinari,on se pravda nekoj budali da ga ne bi tovario i to javno,bolje da je spomenuo raznorazne akcije tipa,trudnice besplatno itd....toga se niko ne seti,izes novinara,po meni je trebao da stane i u zastitu kolege,kakav god da je,ovako moleciv je samo navukao i podgrejao stranke da misle da su uvek u pravu pa i kad nisu

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od Zokenzi Uto 02 Mar 2010, 22:32

Koliko ima problema u taksi delatnosti malo bi im bilo i da govore do jutra.
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od to je to Pon 08 Mar 2010, 09:42

Danas - Page 2 D2305f2328
Danas - Page 2 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od to je to Čet 18 Mar 2010, 18:21

Danas - Page 2 D2305f2328
Danas - Page 2 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od to je to Pet 19 Mar 2010, 18:21

Danas - Page 2 Page0001-12
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od Mapko Pet 19 Mar 2010, 22:36

Što nas tako ne zeznu Sad
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od jerotije318 Sub 20 Mar 2010, 07:44

Tuzno je ovo : N.sad, Pozarevac.....a i u Valjevu i Nisu je isto
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od to je to Pon 29 Mar 2010, 19:50

Danas - Page 2 Page0001-15
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od to je to Sre 07 Apr 2010, 20:53

Danas - Page 2 Page0001-17
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od to je to Uto 27 Apr 2010, 09:56

Danas - Page 2 D2305f2328
Danas - Page 2 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od to je to Čet 10 Jun 2010, 13:39

Danas - Page 2 D2305f2328
Danas - Page 2 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od to je to Čet 02 Sep 2010, 23:15

Danas - Page 2 D2305f2328
Danas - Page 2 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od to je to Čet 02 Sep 2010, 23:20

Danas - Page 2 D2305f2328
Danas - Page 2 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Štampani umesto fiskalnih računa

Počalji od Zokenzi Uto 21 Sep 2010, 20:45

Taksisti traže da im Vlada Srbije umesto fiskalnih računa dozvoli uvođenje štampača kako bi mogli građanima da izdaju štampane račune, a ne fiskalne čije uvođenje insistira Vlada. Prema rečima Milivoja Armuša, predsednika Udruženja Beotaksija, običan račun „bio bi manje opterećenje za taksiste“.

- Mnogo je praktičnije da građani dobijaju račun na kome će stajati sve informacije: na kojoj relaciji se putnik vozio, koliko je platio i broj taksi vozila - objašnjava Armuš.

On kaže da Vlada trenutno radi na izmenama i dopunama Zakona o prevozu u drumskom saobraćaju koje bi trebalo da reše mnogobrojne probleme taksista i prevoznika u Beogradu, ali i u Srbiji.

Podsećanja radi, taksisti su odustali od protesta zakazanog za 1. septembar nakon što je Vlada Srbije prolongirala odluku o fiskalizaciji do decembra 2011. godine.

Osim ovog problem je i dalje veliki broj „divljaka“ na ulicama, licence, a taksisti smatraju da država treba da im omogući povoljne uslove za obnovu voznog parka i postavljanje kamera i panik tastera u taksi vozila.

Prema rečima Aleksandra Đukića, pomoćnika sekretara za saobraćaj koji je zadužen za taksi prevoz, gradski inspektori svakodnevno kontrolišu vozila i vozače.

Često se govori i o potrebi smanjenja broja taksista.

- Smanjenje broja taksista ide prirodnim putem, odlaskom u penziju. Kako je procenjeno Beogradu je potrebno 5.000 taksi vozila - kaže predsednik najvećeg beogradskog taksi udruženja.

Iako se dugo govorilo o novim tablicama za taksiste, na kojima bi pisalo „taxi“ ovo pitanje više niko ne spominje.

- To je problem koji se ne može preko noći rešiti i svakako bi trajao dugo - smatra Armuš.

Spojler:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Napadnut vlasnik Beogradskog taksija

Počalji od Zokenzi Sub 16 Okt 2010, 15:54

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od to je to Uto 01 Feb 2011, 17:44

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od to je to Sre 18 Maj 2011, 09:09

Danas - Page 2 Spijunka
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od as Sre 18 Maj 2011, 10:32

Uprkos Izmenama i dopunama zakona o prevozu u drumskom saobraćaju, na ulicama Beograda juče su pojedini taksisti i dalje vozili s popustom.

"Taksisti smatraju da ovakva odluka nije ustavna, te da ne postoji zakon koji ih može sprečiti da radi po nižoj ceni."

Eto, rekoše novinari šta su naše želje. ejjjj

as
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 302
Datum upisa : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od VENELUME Sre 18 Maj 2011, 16:21

Ali moraš da priznaš da su u pravu , ne voze stranke ni Ljuba , ni Armuš , ni Koja , ni Neša ili ostali vlasnici , već TAKSISTI , što znači da im to odgovara.
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Danas - Page 2 Empty Re: Danas

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu