Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Press

+33
plavi
bodi
Velja
popers
time
BATICA 646
Musa
cicagorio
mirko zuti 154
microb
Delphy
mrgud
pauk 523
Mapko
miamilojevic
boki705
angelina
maradona
magnum
padobranac
struja
VENELUME
taxi -ja
noddy
bobrda
Moravac
039
Slave
Zokenzi
tomovicbgd
jerotije318
Admin
to je to
37 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od microb Uto 10 Avg 2010, 04:58

bagra ostaje bagra...
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty bice kada im platimo kao sto im placaju ovi sto su protiv nas.shvati da je sve novac

Počalji od mirko zuti 154 Sub 14 Avg 2010, 23:27

Slave ::Новинари никад неће бити фер према нама...

mirko zuti 154
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 5
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od jerotije318 Ned 15 Avg 2010, 00:00

microb ::bagra ostaje bagra...
Apsolutno
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Eh, kad bi.....

Počalji od cicagorio Ned 15 Avg 2010, 00:27

Kad bi se taksisti organizovali i skupili neku lovu, a dokazali smo da umemo da sakupljamo(narocito PINKovci), pa zakitili sa tom lovom nekog novinara ili jos bolje urednika, pisali bi se i nesto drugaciji tekstovi o nama. Ne shvatamo da i novinari rade za pare i da sve novine pisu za onoga ko ih placa. Obzirom da mi svasta placamo a ponajmanje ono sto bi bilo pametno placati, dugo cemo jos citati tekstove u kojima nas blate i pljuju. A mozda i nismo za bolje...
cicagorio
cicagorio
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 16.08.2009

http://urdajo@sezampro.rs

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Musa Ned 15 Avg 2010, 12:07

Pa i nismo, dokle god svako za sebe misli da je najpametniji. Smile
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od mirko zuti 154 Ned 15 Avg 2010, 12:23

da,ali gde to vodi?da postanemo kao ovi sto nam rade o glavi?pa novinari to i hoce,da ih stalno filujemo kesom,mi se prepucavamo preko novina sa lopovima[korumpirana skupstina grada,gazde "asocijacija",sindikati i ostala mnogobrojna rodbina]a lopovi uvek imaju vise kesa za filovanje jer su lopovi,a nama i dalje preostaje ulica.oni to znaju i tu mi nemamo sta da trazimo.mislim da uvek na kraju istina izadje na videlo,jedino sto su ljudi u kreditima pa i nemaju prostor za delovanje.ne postoji toliko para koliko ima novina koje ce uvek da traze jos i tome nema kraja,zato bolje drzi se postenog rada i videces,isplatice se,,meni jeste

mirko zuti 154
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 5
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Musa Ned 15 Avg 2010, 13:48

...znači, može da se zaradi, pa šta se onda bunimo. Pa i ovi iz vlasti svo vreme to tvrde, a mi im ne verujemo. Ako smo mi zadovoljni, onda je država još zadovoljnija. nisam odavde
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od mirko zuti 154 Ned 15 Avg 2010, 14:46

izvini,nisam sve obrazlozio,naravno da sad nema govora o nekoj zaradi,ali ne verujem da bi se menjao sa njima,znam neke licno,to su drame,samo je privid da im je dobro,da su srecni sto su u poziciji da odlucuju o necemu,to su samo sitni mucitelji koji nisu vervatno u dovoljnoj meri odlazili na ekskurzije kad su bili mali,ili ako primetis,trend je da nekog stalno neko vara,do iznemoglosti,pa vidi kako su nesretni u licu,sta li i da li uopste sanjaju?i ovo ce proci,ako nisi ne uzimaj kredit,ako jesi isplati sto pre mozes,pa polako,sad je prezivljavanje,ja sam uspeo da resim pre par godina neke bitne stvari u zivotu,sada to sigurno ne moze,i meni sve ovo smeta,vazno je da ne popustamo i drzimo se zajedno koliko je moguce

mirko zuti 154
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 5
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od magnum Pon 16 Avg 2010, 10:55

Kako mislis,mi taksisti,ili mi Srbi,uopste!? place
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od mirko zuti 154 Uto 17 Avg 2010, 00:21

svejedno,vozimo taksi u srbiji,sve mi to izgleda isto.kao sto rece kolega rile iz beotaksija,nismo mi mimo sveta i nama ce biti kriza.i evo je,i nama.dopalo mi se kako su taksisti zimus izdrzali strajk,a nasi kontrasi izgleda nemaju resenje pa je status quo,to su oni sto su obecavali da ce sve da rese a evo vidimo koliko su sposobni.pa ne daj boze da moraju nesto vise

mirko zuti 154
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 5
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od BATICA 646 Uto 17 Avg 2010, 23:44

AU
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od to je to Pet 20 Avg 2010, 23:39

Ponovo fiksna cena taksija do aerodroma?

Sugrađani i posetioci glavnog grada sve više se žale na usluge taksi prevoza do aerodroma. U pojedinim taksi udruženjima zbog toga razmišljaju da ponovo uvedu fiksnu cenu vožnje do beogradske vazdušne luke, koja je ukinuta u junu

Pojedina taksi udruženja razmišljaju o ponovnom uvođenju fiksne cene vožnje od ili do Aerodroma "Nikola Tesla", zbog sve većeg broja pritužbi sugrađana i gostiju Beograda na cenu i kvalitet vožnje do beogradske vazdušne luke. Do juna ove godine putnici su iz bilo kog dela grada do aerodroma mogli da se prevezu po fiksnoj ceni od 900 dinara, a procenjeno je da bi ona sada iznosila oko 1.200.
Većina korisnika taksi usluga bila je zadovoljna fiksnom cenom vožnje, i smatra da je ukidanjem ove mere u junu otvoren veliki prostor za mahinacije sa naplatom usluga.
Ista relacija, različite cene
O ponovnom uvođenju ovakvog cenovnika razmišljaju i u "Beogradskom taksiju".
- Pristao sam na ukidanje fiksne cene u junu samo da bih učinio ustupak kolegama, jer sam očekivao da će nove mere doprineti organizovanijem taksi prevozu u gradu. Novi fiksni iznos bio bi između 1.200 i 1.300 dinara - navodi Zlatan Zlatković iz "Beogradskog taksija".
Taksi point funkcioniše?!
Na dolaznom terminalu Aerodroma "Nikola Tesla" nedavno je uveden i "taksi point". Na četiri mesta sa leve strane ovog stajališta naizmenično su se smenjivala vozila udruženja "Beogradski taksi", "Taksi bel", "Pink", "Luks" i "Nacionalni taksi", dok je sa desne strane pet mesta bilo rezervisano za druge službe. Međutim, taksisti su se pomešali, više ne poštuju prethodni dogovor o korišćenju mesta, pa sada na prvom i trećem mestu taksi pointa često staju i ostali.
- Uprkos tome, mislim da taksi point dobro funkcioniše, jer zahvaljujući kvalitetu usluge i povoljnosti cena naših pet taksi službi, mi uzmemo u proseku 85 odsto vožnji sa aerodroma - ističe Teodor Gaćeša iz "Pink taksija".


S druge strane, u "Pink taksiju" navode da nemaju nameru da vrate jedinstvenu cenu prevoza do aerodroma.
- Zajedničkim dogovorom na nivou grada ta mera je ukinuta u junu. Nijedna firma nema više taj popust i nema razloga da ponovo uvodimo fiksnu cenu. Uostalom, sva vozila sa taksi pointa voze sa 10 odsto popusta, kao i na poziv - rekao je Teodor Gaćeša, vlasnik "Pink taksija".
Klaus Vendelin iz Nemačke, koji često dolazi u Beograd zbog posla, ispričao nam je da je u više navrata za istu relaciju plaćao veoma različite cene taksi usluga.
- Već sam naučio da ne zaustavljam taksi na ulici ili ispred aerodroma, jer sam tako imao problema. Zato sada uvek pozovem taksi telefonom, mislim da sam tako sigurniji. Sviđa mi se ideja da se uvede fiksna cena vožnje do aerodroma, tako bih uvek tačno znao koliko me košta taksi - priča Klaus.
Međutim, u Sektoru za saobraćaj Sekretarijata za inspekcijske poslove ističu da nije bilo povećanja broja prijava otkako je ukinuta fiksna cena taksija do Aerodroma "Nikola Tesla".
Kontrola na terenu
- Od ukupno 1.00 predmeta otvorenih za prvih šest meseci 2010. godine koji se odnose na taksi prevoz, samo njih 54 je otvoreno zbog prijava građana. Svi ostali predmeti otvoreni su na osnovu rada inspektora po službenoj dužnosti, i to direktnom kontrolom na terenu - istakao je Dragan Ristanović, pomoćnik gradskog sekretara za inspekcijske poslove.

Prema njegovim rečima, većina prijava građana na taksi usluge odnosi se na taksiste sa jedinstvenom taksi oznakom (JTO) i vozače ''Beotaksija ''. Građani i gosti Beograda najviše su se žalili na povećanu naplatu taksi usluge i nekorektan odnos taksiste prema stranci.
- Postoje taksisti protiv kojih je podneseno više prijava. Tako imamo vozača A. J. (JTO 212) koji ima šest prijava, R. H. (JTO 357) sa pet i D. M. iz "Beotaksija", broj 2697, sa tri prijave - rekao je Ristanović.
A. VLAHOVIĆ
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od miamilojevic Sub 21 Avg 2010, 00:44

A jel to sad neka fora ko ima vise prijava taj je faca,nesto novo?nismo znali?a sta se desava sa onim ko skupi najvise?jel ga grad nagradi?da ulazimo u takmicenje?

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od mirko zuti 154 Ned 22 Avg 2010, 17:26

razmisljaju o ovom,razmisljaju o onom...da je taksi sluzba uredjena zakonom ne bi bilo prostora da razmisljaju nego da rade u skladu sa zakonom.naravno da je ovo hvatanje za slamku i da se svi snalaze u datim okolnostima pa tu sad dolazimo do onog cuvenog;''sta cu,moram i ja od neceg da zivim'',a nema veze sto je to daleko od etike fer pleja a sve to ide po dzepu taksiste.smena kosta uvek isto bez obzira kakva je cena do aerodroma a to znaci da ce taksista morati vise da radi za isti novac.ozirom da taksi preduzeca odredjuju cenu a ne zakon i to cine samo iz razloga,tj. straha da im clanstvo ne prebegne u firmu sa vecim brojem poziva ili popularnijim modelom rada pa im se smanje mesecni prihodi,a sto je i razumljivo jer ko stigne zadnji-cenzurisano,ukazuje na dve stvari:nema njihove brige o tome da zaradi taksista kao ni to da se taksista brine koliko ce zaraditi ''gazda'' pa su smesne izjave da su ''oni'' tu zbog ''nas'' i drugo a to je da sve ovo sto se desava traje jako dugo i trajace jos duze jer nema zakona koji jasno uredjuje taksi sluzbu,zakon koji predvidja sve moguce situacije iz kojih se stvaraju ovakvi problemi a to znaci da zakonodavac treba da sedne i pozabavi se stvarnim stanjem u taksi sluzbi,a ne da sedi u nekakvom hotelu sa gazdama firmi koji cak i ne voze taksi a neki nikada ni nisu,a da stvar bude grdja dovedu vlasnika verano motorsa da i on nesto kaze,pa on je diler automobilima,kakve on veze ima sa taksijem!?fale samo jos Vlade Divac i neko iz crkve pa da svi budu na broju.sta taksista moze tu da uradi?ako ne racunamo one koji odmah predju u firmu sa vise popusta pa se posle cude sto je ovakvo stanje,taksista moze da bude samostalac ili da radi u firmi sa manje popusta i time ne cini u prilog firmama sa pogubnom cenom rada.od toga nema nista jer da ima mi do sada ne bi imali popust.zakljucak:velike gazde sednu i pritisnu zakonodavca svim pravnim sredstvima da jednom zauvek donese zakon,tj. ispuni predizborno obecanje.ni od ovoga nema nista.gospoda zakonodavci rade svoj posao i koriste drustvu na jedan plemenit nacin i to da ih niko ne podseca na to.prvo jer su na takvom mestu da to mogu da urade a drugo to im je posao i za to primaju platu.ili mozda misle da ce uvek tako moci.tek od ovog nema nista

mirko zuti 154
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 5
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Ubio taksistu, pa pozvao drugi taksi!

Počalji od Zokenzi Ned 19 Sep 2010, 21:40

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Fiksne cene za taksi od i do aerodroma

Počalji od Zokenzi Pet 08 Okt 2010, 10:01

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od BATICA 646 Pet 08 Okt 2010, 16:27

Smešno, pa kome ovo može da odgovara, osim onom koji uzme dve stranke (po 1500 do centra i Mirijeva)
Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od to je to Pet 08 Okt 2010, 17:17

Ma ne moze ovo da zazivi.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od mrgud Pet 08 Okt 2010, 19:18

Пролази прича 100%, зашто се сумња, да се не боје неке наше (бурне) реакције?
Ако им ово прође, треба да направимо Таxi Параду Поноса јер смо највећи хомоси.
И треба да нас оплођавају, докле год ћутимо.
mrgud
mrgud
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 185
Godina : 57
Location : BGD
Datum upisa : 02.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Slave Pet 08 Okt 2010, 20:00

Нема шансе да буде фиксна цена по зонама...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od struja Ned 10 Okt 2010, 16:25

Ovo je samo napisano da se popune novinske "fusnote".
I maloj deci je jasno da,ovako nesto, je prakticno neostvarljivo i da ne moze da zazivi.Nepotpuno je,povrsno odradjeno,puno rupa za razne mahinacije......
Pravu taksi delatnost treba razvijati u pravcu da se taksista stimulise i da zeli svaku stranku,a ne da mu se namece i odredjuje koga ce da vozi i za koliko.
E necu,ovog da vozim ide daleko? To nije resenje za ovaj posao.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Taksista vratio 1.000 evra

Počalji od Zokenzi Ned 10 Okt 2010, 20:39

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Admin Sre 24 Nov 2010, 23:09

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 227
Datum upisa : 01.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od magnum Čet 25 Nov 2010, 22:29

Nemojte ljudi, k'o Boga vas molim!
ONI su odlučili,a mi sad možemo da raspredamo teoreme i aksiome i sl.!Uzimajte pare,vaučere,,,,,mene jerodrom videti neće!
Osim kad ja putujem! skocko
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Admin Sre 12 Jan 2011, 11:11

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 227
Datum upisa : 01.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od struja Sre 12 Jan 2011, 12:45

Zanci po starom,dobrom obicaju.

DZABA STE KRECILI
.......................................................


Press - Page 3 Dsc03513o
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od magnum Sre 12 Jan 2011, 16:21

Ma jok,bas je bilo uspesno,bas kao i svi nasi prethodni maratoni! place
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od BATICA 646 Čet 13 Jan 2011, 19:19

BIĆE OPET KREČENJA 31.01.2011. NADAM SE UZ VEĆU PODRŠKU TAKSISTA.




Press - Page 3 Header


Poslednji izmenio BATICA 646 dana Sub 15 Jan 2011, 11:51, izmenjeno ukupno 1 puta
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Slave Čet 13 Jan 2011, 20:28

Само да не буде опет "џаба сте кречили"...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od magnum Čet 13 Jan 2011, 21:02

Pa kako !? Veoma srecan

Ostavite se deco,ćorava posla,pa zar niste ukapirali da oni mogu da rade šta hoće, i kad hoće, i kako hoće !
Šta vam nije jasno? Veselje
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od miamilojevic Čet 13 Jan 2011, 22:11

Ja sam provalio prosli put da sam ne primetan,smrzavah se tri sata sa svojim sapatnicima zarad zajednickih ciljeva,kad na kraju rece Brat Veliki sto mu podrsku pruzih:ne nosi se mislju da te sad primecujem,ta sam te video ali to je bilo tada,bio si mi potreban pa postade primetan,sad kad mi ne trebas,ti si ne bitan,jer ja sam gore a ti si dole,shvatih da moze da bude i 5000 drugara ako Veliki Brat ne vidi dobro,kamere su iskljucene,sve je vec vidjeno,hvala na svemu,sa mnom,neki drugi put

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty NIKAD NIJE KASNO

Počalji od cicagorio Pet 14 Jan 2011, 01:43

A ja sam provalio jos pre nekoliko puta. Ali ni sad nije kasno da shvatis. Prosli put kad sam procitao koje zahteve nosimo gradonacelniku samo sam se grohotom nasmejao. Da nam ON ukine popust i da ON nekom zabrani da radi dzabe i jos niz zahteva koji uopste nisu u njegovoj nadleznosti. Kucali smo na pogresna vrata. A svi manje - vise znamo ko stoji iza kog sindikata i ko tera vodu na koju vodenicu.
cicagorio
cicagorio
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 16.08.2009

http://urdajo@sezampro.rs

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Musa Sub 15 Jan 2011, 08:13

Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od BATICA 646 Sub 15 Jan 2011, 10:27

Pomoćnik sekretara za inspekcijske poslove zadužen za saobraćaj Dragan Ristanović ističe da je približan broj „divljih" taksista u gradu 250, ali da neki imaju i po desetine prijava i ponovljenih prekršaja.


Pa da ih nije brojao ĐILAS, jer on voli te brojke na 200



Do sada su se prekršaji kažnjavali sa 15.000-50.000 dinara, ali s obzirom na to što je više od 80 odsto prekršilaca napravilo isti prekršaj dva ili više puta, naš inspektor će u dogovoru sa prekršajnim sudom ubuduće predlagati i izricanje kaznene mere zatvora, pošto prethodne mere očigledno nisu dale adekvatne rezultate. Koliko dana će provesti u zatvoru odrediće sud - rekao je Ristanović.
Da su ih kažnjavali sa ovim ciframa sigurno ne bih bili više na ulici!!!!!!!


A vlasnik ovih 155 je u radnoj grupi za poboljšane taksi prevoza i približan broj divljih taksista od 250 koje navede ovaj D.Ristanović je smešan ,ja na ovoj listi sabra 486 koji su uhvatili, a koje nisu???
Press - Page 3 Taksisti-kraj
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Zokenzi Sub 15 Jan 2011, 11:37

Nemoj tako, Dragan Ristanović je čovek koji časno i odgovorno radi svoj posao, a za broj divljih taksista ni sam Gospod Bog ne bi mogao da kaže preciznu cifru jer neki ne budu uhvaćeni ni jedanput, a rade li rade.
Što se tiče divljih udruženja jedini lek je da policija i inspekcija prisluškuju njihove mreže i beleže službene brojeve koji se javljaju i onda da banu u udruženje i traže njihove podatke i utvrde da li su regularni ili divlji.
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od BATICA 646 Sub 15 Jan 2011, 11:42

LAKŠE JE DA NAM GRAD IZDAJE KROVNE OZNAKE!!!!
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty MANDAT

Počalji od cicagorio Sub 15 Jan 2011, 11:46

A gdin Djilas kaze da mu treba jos jedan mandat da "DOVRSI ZAPOCETO"! Ne pise nam se dobro! Sve je u nasim rukama, ali ne treba delovati na nacin kao do sada, vec treba da ostavimo finansijere svih tih za nas nakaradnih projekata bez kesa, a zna se ko u taksiju ima najvise kesa. Sve oni to rade nasim parama, a mi kao posle izlazimo na ulicu i strajkujemo. Koje smo mi gluperde. Gospodo preduzetnici, idite svi iz udruzenja i vecina nasih problema ce biti resena! Udruzenja su ta koja su izvor zla isto kao i politicke partije u skupstini!
cicagorio
cicagorio
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 16.08.2009

http://urdajo@sezampro.rs

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Slave Sub 15 Jan 2011, 16:02

Ђилас да хоће да направи ред у таксију он би то урадио...

Али неће!!!
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Musa Sub 15 Jan 2011, 16:36

Ja ne očekujem nikakav veliki prasak u sređivanju taksi servisa, ali da će biti laganih pomaka nabolje, to očekujem. I inspekcija, nažalost, ima problema sa kaznenim oredbama koje im često vezuju ruke. Nadam se da će predstojeće Izmene i dopune Zakona o prevozu i nove kaznene odredbe olakšati rad.
Sve u svemu, čini mi se da nam budućnost neće biti potpuno crna, biće i pomalo prugasta. Smile
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Zokenzi Sub 15 Jan 2011, 18:12

U pravu si Musa, slažem se u potpunosti sa tobom!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od BATICA 646 Sub 15 Jan 2011, 23:17

Sve u svemu, čini mi se da nam budućnost neće biti potpuno crna, biće i pomalo prugasta.


A ko će da bude u crnini a ko u prugastoj.....
BATICA 646
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1337
Godina : 96
Location : ZEMUN
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od struja Ned 16 Jan 2011, 10:59

- U okolini Beograda registrovano je više udruženja sa istim imenom i krovnim oznakama kao što su naše, eventualno dodaju još neko slovo, na primer, M ili N. Ne možemo ništa protiv toga jer ime ne može da se zaštiti. Neka inspekcija radi svoj posao i oduzima im krovne oznake, zaista bih voleo da se problem već jednom reguliše - kaže Miljković.
Pa ovo je pljuvanje u lice.Samar otvorenom rukavicom.
Ma ne mogu mu nista.Ali BAS NISTA.
Cupavi je namazan.Ali sve na nasu stetu cuva svoja ledja.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Delphy Ned 16 Jan 2011, 17:32

cicagorio ::A gdin Djilas kaze da mu treba jos jedan mandat da "DOVRSI ZAPOCETO"! Ne pise nam se dobro! ....... Sve oni to rade nasim parama, a mi kao posle izlazimo na ulicu i strajkujemo. Koje smo mi gluperde...

Samo jos neko ovo da shvati ... alava D., bitan je pazar danas Veselje nije vazno sutra. Ko cigani Veoma srecan
Delphy
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 351
Location : Beograd
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Musa Pon 17 Jan 2011, 07:29



Poslednji izmenio Musa dana Pon 17 Jan 2011, 07:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Musa Pon 17 Jan 2011, 07:32

BATICA 646 ::
Sve u svemu, čini mi se da nam budućnost neće biti potpuno crna, biće i pomalo prugasta.


A ko će da bude u crnini a ko u prugastoj.....
Pu, pu, ko govori o crnini
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Zokenzi Pon 17 Jan 2011, 18:11

Press ::...Nedavno je jedan taksista gostima iz Zagreba koji su proslavljali Novu godinu u našem gradu naplatio 16.500 dinara od centra do Šumica.
Auuuuu! Pa nisu mu valjda platili? Posle se čudimo što nema posla na ulici, a ekipa cepa li cepa. Gde mi živimo i radimo Press - Page 3 H040
A tek što su se primili divljaci u komentarima ispod teksta... "Press"
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od miamilojevic Pon 17 Jan 2011, 20:26

Ma da,dodali su nulu,znaju Zagrebcani da to ne kosta 170e,jedino ako ih je tukao i oteo im

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od time Pon 17 Jan 2011, 23:38

od stefana do zahumske 4500din pa to je prava sica

time
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 55
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od angelina Pon 17 Jan 2011, 23:43

A do kog broja Zahumske ???
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od magnum Uto 18 Jan 2011, 09:53

Znao sam da si ti vozio! Veoma srecan
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press - Page 3 Empty Re: Press

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu