Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Press

+33
plavi
bodi
Velja
popers
time
BATICA 646
Musa
cicagorio
mirko zuti 154
microb
Delphy
mrgud
pauk 523
Mapko
miamilojevic
boki705
angelina
maradona
magnum
padobranac
struja
VENELUME
taxi -ja
noddy
bobrda
Moravac
039
Slave
Zokenzi
tomovicbgd
jerotije318
Admin
to je to
37 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Press Empty Press

Počalji od to je to Čet 10 Jan 2008, 22:11

Nije baš o taxi prevozu ali je bitna stvar.

GORIVO SVE SKUPLJE

Naftni derivati od ponedeljka poskupljuju dva do tri dinara, pa će bezolovni benzin koštati oko 94 , a evro-dizel blizu 88 dinara

Čitajte u Press-u od 11.01.2008.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Jeftinije na poziv

Počalji od Admin Pet 11 Jan 2008, 02:03

10.01.2008.
Izvor: PRESS

Udruženje „Maksis taksi" ponovo vratilo popust na telefonski poziv od 20 odsto, ostala udruženja zasad ne razmišljaju o tome

Beogradski taksisti ponovo su otkopali „ratne sekire". Pored „Alfa" i „Gold" taksija, koji nisu potpisali sporazum o jedinstvenoj taksi ceni i popustu na telefonski poziv, ovim asocijacijama priključio se i „Maksis taksi". Naime, ovo udruženje ponovo je počelo da daje popust na telefonski poziv od 20 odsto.

ALIMPIĆ: NEMAMO NIŠTA S TIM

Gradske vlasti nemaju ništa sa sporom Komisije za zaštitu konkurencije i taksista koji su optuženi za monopol, rekao je juče v. d. gradonačelnika Zoran Alimpić.

- Rešenje Komisije kojim je utvrđeno postojanje zabranjenog sporazuma između 14 taksi udruženja nije se odnosilo na nas - kazao je on.

Međutim, taksisti tvrde da je upravo grad od njih tražio da formiraju jedinstvene cene taksi prevoza, kao i da je sve rađeno na osnovu zakona i gradskih odluka.

Iako su tim postupkom navukli gnev ostalih taksi udruženja, iz „Maksis taksija" kažu da su popust vratili isključivo zbog građana kojima je on svakako preko potreban.

- Imali smo sastanak u našem udruženju, na kome smo procenjivali interese naše firme. Došli smo do zaključka da je dobro da popust na telefonski poziv ponovo vratimo, jer on odgovara najviše građanima Beograda, a onda i taksistima i našoj firmi. Odluka je doneta u skladu sa strateškim opredeljenjima, kao i zbog toga što će taksi usluge biti pristupačnije Beograđanima - objašnjava Ratko Dželetović, direktor udruženja „Maksis taksi".

Komisija za zaštitu konkurencije krajem decembra utvrdila je postojanje zabranjenog sporazuma o formiranju jedinstvenih cena, potpisanog krajem novembra 2006. godine između taksi udruženja, a kojim su korisnici taksi usluga onemogućeni da izaberu neko od udruženja potpisnika na osnovu kvaliteta usluge, a jedan od potpisnika tog sporazuma jeste i „Maksis taksi".

Povodom spora Komisije za zaštitu konkurencije i 14 beogradskih taksi udruženja koja su optužena za uspostavljanje monopola i ukidanje popusta na poziv, Dželetović je rekao da komisija samo pokušava da radi svoj posao po zakonu i u svemu tome svako ima svoj poseban interes.

- Na sastanku na kome je potpisan taj sporazum prisustvovao je jedan od taksista našeg udruženja, ali ne kao zvaničan predstavnik firme, već kao samostalni preduzetnik. Mi nismo ništa potpisali i to nije naš problem. Mi se borimo kako da građanima prestonice obezbedimo kvalitetniji i povoljniji taksi prevoz u Beogradu - kaže Dželetović.

POMUĆEN RAZUM

Milivoje Armuš, predsednik „Beotaksija", kaže za Press da ne može da veruje da su ljudi iz Komisije za zaštitu konkurencije nadležnima iz „Maksis taksija" pomutili razum!

- Svako ima pravo u životu da radi šta hoće. U „Maksis taksiju" dobro znaju koliko košta taksi prevoz u Beogradu. Koliko sam čuo, iz „Maksisa" je u razna udruženja prešlo oko 50 odsto taksista! Ja nemam ništa lično protiv njihovog popusta. Taksisti će na kraju najviše platiti ceh - objasnio je Armuš.

Prema njegovim rečima, od kada su uveli popust na telefonski poziv, nekoliko taksista otišlo je iz ovog udruženja, a ne 50 odsto, kako su ovih dana prenosili predstavnici drugih taksi udruženja.

- To nije tačno! Dosta taksista radi u našem udruženju. Prvo ćemo ispoštovati njih, pa kasnije sve ostale. Međutim, odlazak i dolazak taksista je normalna stvar - kaže Dželetović.

Predstavnici drugih taksi udruženja i asocijacija s kojima smo juče kontaktirali naveli su da ne planiraju da vrate popust na poziv.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 227
Datum upisa : 01.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od jerotije318 Pet 11 Jan 2008, 11:47

Neplaniraju oni al ko ih pita. Nisu ni ovi iz Maksisa bili za popust i nista im nije receno dok nisu platili smenu.....kakva sramota. Da su bar znali par dana ranije pa da blagovremeno odluce gde ce i sta ce a ovako ih je Nesa uradio samo-tako. Prvo pokupio pare i uvece u 19 h uveo popust. Ali PRVO je pokupio pare dripac.....
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od to je to Ned 13 Jan 2008, 15:11

- Imali smo sastanak u našem udruženju, na kome smo procenjivali interese naše firme. Došli smo do zaključka da je dobro da popust na telefonski poziv ponovo vratimo, jer on odgovara najviše građanima Beograda, a onda i taksistima i našoj firmi. Odluka je doneta u skladu sa strateškim opredeljenjima, kao i zbog toga što će taksi usluge biti pristupačnije Beograđanima - objašnjava Ratko Dželetović, direktor udruženja „Maksis taksi".

Ha :P Ha Press 744311 ha, ha plače mi se ja se Press 744312
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od jerotije318 Pon 14 Jan 2008, 14:46

Samo, nije pomenuo da je prvo naplatio smenu.........
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty NIŠTA OD POSKUPLJENJA?

Počalji od Admin Sre 05 Mar 2008, 10:10

Brojna taksi udruženja juče vozila po starim cenama, iako im je Skupština grada odobrila poskupljenje od 15,2 odsto

Gotovo sva taksi udruženja juče su vozila po starim cenama i nisu primenjivala odluku o poskupljenju, koju je, na njihov zahtev (?!), odobrila Skupština grada. Taksisti su se "pravdali" činjenicom da nisu stigli da izbaždare taksimetre jer Republički zavod za mere i dragocenosti nema odštampane neophodne markice-blombe, ali i da svi taksisti u gradu istovremeno moraju da imaju nove cene.

BEO taksi po starim cenama

Bane Mladenović, šef kontrole i član izvršnog odbora "Beo taksija", kaže za Press da će taksisti ovog udruženja i dalje raditi po starim cenama.

- Zasad se cene neće menjati. Smatramo da građani ne mogu da podnesu ovo poskupljenje i novi udar na džep. Mi bismo sigurno imali manje posla, pa smo odlučili da ne poskupljujemo. Taksisti imaju skupe dažbine, gorivo je poskupelo nekoliko puta, a mi radimo po starim cenama. Ipak, to je u ovom trenutku najbolje rešenje - rekao je Mladenović.


Iako je vršilac dužnosti gradonačelnika Zoran Alimpić izričito rekao da je odluka o poskupljenju taksi usluga u gradu obavezna i da je sva taksi udruženja od juče moraju poštovati, taksisti nisu uspeli da se dogovore o tome kako da podignu cene svojih usluga! Odobrenje poskupljenja cena usluga pojedini taksisti su, iz samo njima znanog razloga, dočekali "na nož" i odustali, a kako smo saznali, poskupljenje će biti primenjivano tek u narednih 10 do 15 dana.

Mile Lazić, potpredsednik "Čukaričkog plavog taksija", kaže za Press da je novo poskupljenje taksi usluga odobreno, ali da se ono neće primenjivati do daljeg!

- Još uvek nije postignut dogovor između taksi udruženja i asocijacija oko najnovijeg poskupljenja usluga. Sve je još uvek na čekanju. Ni pored najnovijeg poskupljenja udruženje "Čukarički plavi" neće podizati cene svojih usluga. One će ostati iste kao što su i danas - rekao je juče Lazić.

Fakti

- Za pređenih 10 kilometara, Beograđani po novim cenama u prvoj tarifi plaćaju 538 dinara, a u drugoj tarifi 668 dinara

- Po starim, građani za pređenih 10 kilometara plaćaju u prvoj tarifi 500 dinara

Ratko Dželetović, direktor udruženja "Maksis taksi", kaže za Press da rešenje koje je grad doneo o poskupljenju od 15 odsto taksisti još nisu potpisali!

- Oko novog poskupljenja mnoga udruženja se nisu usaglasila! U rešenju koje je doneto da se podignu cene taksi usluga piše da bi druga tarifa trebalo da bude vožena po 52 dinara, umesto novih 57 dinara po kilometru. Novo rešenje još uvek nije odobrio Zavod za mere i dragocenosti, koji vrši baždarenje naših taksimetara. Ako do poskupljenja i dođe, naše udruženje će i dalje davati dvadeset odsto popusta na telefonski poziv - kaže Dželetović. Prema novom cenovniku, start je u sve tri tarife trebalo da košta 98 dinara, u odnosu na dosadašnjih 80 dinara. Vožnja po kilometru trebalo je da bude u prvoj tarifi 44, drugoj 57 i trećoj 88, dok bi jedan sat čekanja iznosio 540 dinara
.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 227
Datum upisa : 01.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od tomovicbgd Sub 21 Feb 2009, 15:38

tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Neka nam je Bog u pomoći

Počalji od Zokenzi Sub 21 Feb 2009, 16:17

Sve u svemu počinje igranka! Srećno svima! :no: ( i onima sa 20% i 30% popusta i starim cenama i novim cenama i još 1001 kombinacijom) :no:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Slave Sub 21 Feb 2009, 16:30

Šta da se kaže na ovu temu... Ne možemo da očekujemo da se problemi taksista affraid reše kada ništa ne funkcioniše u državi Srbiji...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Opušteno prijatelju...

Počalji od 039 Sub 21 Feb 2009, 16:42

Ako neko umre a nije objavljeno u Politici ja ne računam da je umro. Jedina dnevna novina koja vredi su oni.
Kod ovih drugih, ostalih "tariguz" novina (te novine su nekada korišćene za brisanje gu... kada nije bilo toalet papira ili kada te nužda pritera i nemaš izbor).... Pa ni cene nisu napisane kako treba... Start je 129, km I tarifa 49, km II tarifa 64, km III tarifa 98, sat čekanja 600 din. E da vlasnici hoće da ih tuže pa da te novce koje dobiju podele bolesnim kolegama... A trebalo bi...
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Slave Sub 21 Feb 2009, 18:10

Nažalost, novinari greše nekada namerno a uglavnom iz neznanja. Danas mi jedan stariji gospodin kaže, pročitao u novinama da dižemo cene 15%. Ja mu pričam da ne veruje baš u sve što pročita a on se naljuti. Recite mi, kažem mu ja da ste pročitali da je napolju 20 stepeni da li bi izašli napolje u majci kratkih rukava. Ništa mi nije odgovorio. Samo je na kraju vožnje kazao hvala i doviđenja.
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Moravac Sub 21 Feb 2009, 19:10

Upravo je na studio B bila nasa muka! Naravno A.Bjelic je odgovarao na pitanja novinara, u svojstvu predstavnika beogradskih taksista. E sad, ja ne znam da li je on predstavnik BTV ili svih nas, ako neko zna neka objasni!

PS. Napljuvo je Zuti i Beo, onako junacki! Eto oni kao zbunjuju beogradjane i tako trla baba da...truc..
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Slave Sub 21 Feb 2009, 20:08

On je predstavnik samo BTV...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty TAKSISTA OPLJAČKAO DA SILVU!

Počalji od bobrda Pon 09 Mar 2009, 01:55

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=60261&sectionId=44
posle citanja texta uzmite bensedin ili pivo i procitajte komentare
bobrda
bobrda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 118
Godina : 52
Location : plavi most
Datum upisa : 15.03.2008

http://www.parrotafactory.com

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od jerotije318 Pon 09 Mar 2009, 04:23

Al ga je klepio....... Very Happy
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od to je to Pon 09 Mar 2009, 08:11

Da ovaj je naivan ko malo dete, ali opet sto je mnogo mnogo je.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od noddy Pon 09 Mar 2009, 12:54

ovi što komentarišu su oni isti koji se "ortače" sa vama u kolima kad ih vozite. ovo dokazuje, prvo: nikad nećemo popraviti imidž, drugo: kakvi ljudi čitaju ta govna od novina!

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od taxi -ja Pon 09 Mar 2009, 18:15

Prvo to je nemoguce i netacno jedino moze da bude da je "Camuga" sve to izmislila da bi dobila jos neku kintu od zvezde (refundaciju). Ma budalastina da nemoze veca da bude neko se igra sa nama da nas spusti na niske grane . A i pametnije im je da sklope ugovor pa da se voze na "Vaucer" tu nema kradje.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Zokenzi Pon 09 Mar 2009, 18:21

Ajde samo još nemojte da branite "kolegu". Zbog takvih i kruže najgore priče o nama i sve manje posla imamo. Mene je sramota Embarassed što sam taxista zbog takvih. Evo prilike za nekog od vlasnika RF da sklopi ugovor sa Zvezdom i da se njeni fudbaleri voze na vaučere ili blok račune kad se već ne razumeju u dinare Idea
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od VENELUME Pon 09 Mar 2009, 18:47

Zokenzi je potpuno u pravu , a o ovom slepcu od taksiste nije pisao samo Press nego i Sport , a verovatno jos poneke novine.Sta da vam kazem sem Dobar glas se daleko cuje , Los jos dalje. Tako da su ovaj ,,kolega,, i ,,kolega,, 555 svakom postenom taksisti ( a takvih nas je ipak velika vecina) ucinili da bridi obraz .A njima dvojici to je verovatno nepoznat osecaj. Embarassed
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od taxi -ja Pon 09 Mar 2009, 19:16

To je za svaku najtezu osudu ukoliko je tacno i ako moze da se dokaze , ali niko nije kriv dok se ne dokaze i cula se samo jedna strana dok druge nema . Znaci sami pljujete po svojoj profesiji i dajete za pravo da sve taksiste svrstaju u isti kos verujuci jednom coveku jednom izjavom koja moze da bude i izrezirana iz mnogo razloga koje sad ne bih da nabrajam. Konkretno sa 555 je dokazano i to je za osuditi a za ovu drugu :?: :?: :?: :?: nebih komentarisao sami znate sta narod moze da "od komarca napravi magarca " i kakve sve neproverene price kolaju o taksistima tako da ne verujem vise nikome a pogotovu novinama i novinarima.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty taxi-ja

Počalji od Zokenzi Pon 09 Mar 2009, 19:37

taxi -ja ::Prvo to je nemoguce i netacno jedino moze da bude da je "Camuga" sve to izmislila da bi dobila jos neku kintu od zvezde (refundaciju).
Da, ali ni ti nisi saslušao drugu stranu, a već si stao u odbranu (kako reče Venelume) slepca od taxiste i tvrdio da je to nemoguće i netačno i nazvao čoveka "ČAMUGOM". S T R A Š N O. Bojim se da nema nama spasa :no:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od to je to Pon 09 Mar 2009, 19:39

Zokenzi :: Evo prilike za nekog od vlasnika RF da sklopi ugovor sa Zvezdom i da se njeni fudbaleri voze na vaučere ili blok račune kad se već ne razumeju u dinare Idea

Samo nemoj da sklapaju ugovor sa BTV za vaucere, Zvezda je duzna 21 milion eura tek oni ne bi placali te vaucere.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Vaučeri

Počalji od Zokenzi Pon 09 Mar 2009, 19:55

To nek odluči Zlaja Wink
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Sta je bre Vama

Počalji od Moravac Pon 09 Mar 2009, 21:15

Pa takve stvari se desavaju i u drugim gradovima EU! Svuda, ali bas svuda ima taksista lopova i svuda mrze taksiste, to je normalno i ne dajte da vas demontiraju ovi kreteni sto daju komentare! Pa vecina njih koji tu *eru uopste se ne voze taksijem, cuj onaj se "vozio sa strancima i pricao sa njima stranskim", ej bre zar takav lik da vas nervira!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Sport

Počalji od Zokenzi Pon 09 Mar 2009, 22:04

VENELUME ::Zokenzi je potpuno u pravu , a o ovom slepcu od taksiste nije pisao samo Press nego i Sport , a verovatno jos poneke novne

BRAZILAC SE VOZIO ZA 7.000
Taksista ojadio Džefersona Silvu

Nepoznavanje jezika ne predstavlja problem Zvezdinim strancima samo na terenu. Brazilski internacionalac Džeferson Silva je to najbolje osetio na svojoj koži, tačnije novčaniku, pre nekoliko dana.

S obzirom da još od kluba nije dobio automobil na korišćenje Silva je primoran da Beograd obilazi taksijem. Tako je pre nekoliko dana "zaglavio" u šopingu na Novom Beogradu i odlučio da do Marakane stigne taksijem. Sve je, logično, bilo u redu do trenutka kada je Brazilac trebalo da plati račun. Na taksimetru se pojavila cifra od 700 dinara, Silva se mašio novčanika i izbrojao sedam crvenih - tačno 7.000 dinara. Taksista se zahvalio na "poklonu", a kada je Zvezdin fudbaler po izlasku iz vozila shvatio šta je uradio bilo je kasno. Taksista je udario po gasu, kao da je na trkama, a Silvi je ostalo samo da se uhvati za glavu. Kako nije uspeo da upamti o kom taksi udruženju je reč, jasno je da je Brazilac nepovratno darivao čak 6.300 dinara.
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od jerotije318 Uto 10 Mar 2009, 06:21

Sta ti je Srbin Very Happy
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od taxi -ja Uto 10 Mar 2009, 11:24

Zokenzi
slepca od taxiste i tvrdio da je to nemoguće i netačno i nazvao čoveka "ČAMUGOM". S T R A Š N O. Bojim se da nema nama spasa No

Stvarno nam nema spasa sa takvim komentarima zasmetalo ti "ČAMUGA" a jednog Beogradskog taksistu nazivas "slepcem " i jos ko zna kakvim imenima uz to i ti si nadam se "Regularni taksista".
Sa takvim izjavama nama nema bolje antireklame .
Nista drugo nego "SVAKA CAST"

PS. ne branim taksistu iz prostog razloga sto ne verujem bas sve novinama i novinarima nego branim profesiju u kojoj sam jer znam da barem 90% taksista je fer ,korektno i posteno ali opet los glas se dalje cuje od dobrog i u svemu tome jos se nadje neki kao "patriota u borbi za ljudska prava" i pos..e se na ionako napacenu i omalovazavanu taksi profesiju. scratch

E netrebaju nama neprijatelji ...................
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od taxi -ja Uto 10 Mar 2009, 11:31

Moravac ::Pa takve stvari se desavaju i u drugim gradovima EU! Svuda, ali bas svuda ima taksista lopova i svuda mrze taksiste, to je normalno i ne dajte da vas demontiraju ovi kreteni sto daju komentare! Pa vecina njih koji tu *eru uopste se ne voze taksijem, cuj onaj se "vozio sa strancima i pricao sa njima stranskim", ej bre zar takav lik da vas nervira!

Sve je to tacno ali kako to objasniti nekima koji nisu dalje otisli i barem koristili "trecu" tarifu a kamo li u neku zemlju EU da bi to znali. Najlakse je sve najgore strovaliti na sve taksiste pa i za "svedsku ekonomsku krizu " ispasce da su taksisti krivi .
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Sve profesije

Počalji od Moravac Uto 10 Mar 2009, 15:12

koje u svom opisu imaju rad sa ljudima, izlozene su kritici da ne kazem pljuvacini. Pa kako su prosli lekari zbog onog Eugena Slaveka! Ko voli novinare, advokate, zandare, vozace GSP-a, itd, itd? Takav nam je zanat, niko ne zapamti dobar gest ili delo ali zato ovakve stvari prepricavaju godinama i tu nema uzbudjavanja, kuliraj i vozi.
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty NA ZALOST

Počalji od VENELUME Uto 10 Mar 2009, 16:43

Moram da priznam da je Moravac u pravu,kazem nazalost ali ne zbog Moravca nego zbog toga sto se uvek jace cuje ono sto ne valja.A sto se tice Taxi-ja , i ja mislim da si malo zabrazdio i sa onim camuga i sa odbranom tog nazovi kolege.Pa bar si ti upucen na aerodromu sta rade oni domaci taksisti , i to i domacim i stranim putnicima , tako da je glupo da se kunes u postenje nekoga koga ne poznajes.Nisu novinari cvecke ali pisu ono sto im omoguce oni koji su najdublji mulj svoje profesije , pa bio to taksista ,doktor , policajac ili cak i sam novinar.A da takvih lopova IMA i toga je svestan svako od nas ovde, a ja kolegom mogu da nazovem svakog taksistu bez obzira na firmu na krovu i njegovo licno ili politicko uverenje dok god posteno radi.Sve ostalo smatram na neki nacin kao samar i po mom obrazu.
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od taxi -ja Uto 10 Mar 2009, 17:00

Ma sve je meni to jasno i osudjujem ali svi oni komentari tamo posle tog objavljenog teksta "Generalizuju" SVE taksiste i svrstavaju ih u SLJAM, LOPOVE itd. e to je ono sto mene boli i sto mi se konkretno napada profesija i generalno sve kolege a sustinski sve koje znam su korektni momci i samo zele da posteno rade da bi u ovoj bedi prehranili porodicu i ostali u korak sa silnim nametima koji iz dana u dan idu gore a mi dole.
Veliki pozdrav svima
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Zokenzi Uto 10 Mar 2009, 18:37

taxi -ja ::
Stvarno nam nema spasa sa takvim komentarima zasmetalo ti "ČAMUGA" a jednog Beogradskog taksistu nazivas "slepcem " i jos ko zna kakvim imenima uz to i ti si nadam se "Regularni taksista".
Sa takvim izjavama nama nema bolje antireklame .
Nista drugo nego "SVAKA CAST"

PS. ne branim taksistu iz prostog razloga sto ne verujem bas sve novinama i novinarima nego branim profesiju u kojoj sam jer znam da barem 90% taksista je fer ,korektno i posteno ali opet los glas se dalje cuje od dobrog i u svemu tome jos se nadje neki kao "patriota u borbi za ljudska prava" i pos..e se na ionako napacenu i omalovazavanu taksi profesiju. scratch

E netrebaju nama neprijatelji ...................

NO COMENT !!!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od to je to Ned 05 Jul 2009, 15:19

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od jerotije318 Ned 05 Jul 2009, 15:23

Lepo. Juce su na Toplani skinuli tablice i firmu jednom tipu iz Maksisa [Astra]
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Trotoar za vozače

Počalji od Zokenzi Pon 17 Avg 2009, 23:07



Poslednji izmenio Zokenzi dana Sre 16 Sep 2009, 17:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Taksista pretukao vozača GSP-a

Počalji od Zokenzi Sre 16 Sep 2009, 17:31

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od taxi -ja Pet 23 Okt 2009, 15:26

TAKSI SKUPLJI OD UTORKA!

Beograđani će start ubuduće plaćati 128 umesto 119 dinara, a za pređeni kilometar u prvoj tarifi davaće tri dinara više

Usluge taksi prevoza poskupeće najverovatnije od utorka i to za 7,2 odsto! Beograđani će tako start ubuduće plaćati 128 umesto 119 dinara, a za pređeni kilometar u prvoj tarifi davaće tri dinara više.

Kako je objasnio član Gradskog veća Dejan Mali, nove cene vožnje taksijem odobrene su zbog većih cena troškova koje taksisti plaćaju, kao i pozamašnog skoka evra.

- Gradonačelnik Dragan Đilas je još prošle nedelje dao zeleno svetlo za poskupljenje, ali smo čekali da se završi deveta sednica Skupštine grada, pa da tu odluku u Službenom glasniku objavimo zajedno sa usvojenim tačkama dnevnog reda. Pošto se sednica odužila, rešili smo da ne čekamo više, a taksisti će sa baždarenjem verovatno krenuti od ponedeljka - objasnio je za Press Mali.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od taxi -ja Pet 23 Okt 2009, 15:29

„Jat" otpušta 550 radnika i uvodi besplatan taksi!

Srpska aviokompanija „Jat ervejz" planira da do kraja godine smanji broj zaposlenih za 550, na oko 1.000 radnika, najavio je juče generalni direktor tog preduzeća Srđan Radovanović.


On je predstavljajući plan oporavka „Jat ervejza" kazao da će broj zaposlenih u kompaniji biti smanjen izdvajanjem privredne avijacije i pilotske akademije, reorganizacijom, smanjenjem administracije i podmlađivanjem letačkog osoblja.

Radovanović je kazao da je planom predviđeno da kompanija u 2010. godini posluje bez gubitaka i da će za to biti potrebno da se ostvari prihod od 150 miliona evra, odnosno da preveze 1,5 miliona putnika sa 16 aviona.

Prvi čovek „Jata" najavio je da će svi putnici od sledeće godine moći da se besplatno prevezu taksijem od i do aerodroma „Nikola Tesla". Putnici koji putuju u zemlje Evropske unije će uz taksi dobiti i besplatno zdravstveno osiguranje.

- Dovoljno će biti da taksisti pokažete avionsku kartu i on će vas voziti na aerodrom i vratiti sa njega na bilo koju lokaciju u Beogradu - rekao je Radovanović. On nije mogao da precizira kada će „Jat" uvesti ove pogodnosti, ali je objasnio da će prvo biti raspisani tenderi za firme preko kojih će se pružati nove usluge.

- Ovo je samo jedan od načina da povećamo broj putnika. Da bi poslovala pozitivno, kompanija mora da ostvari ukupan prihod od 150 miliona evra svake godine, a to ćemo postići upravo povećanjem broja putnika sa 1,1 na 1,5 miliona godišnje - objasnio je on.



Radovanović je najavio da bi „Jat" trebalo da osveži flotu jednim novim avionom koji će na ime starih dugova uzeti od „Erbasa". - Tako ćemo povećati flotu na 16 aviona. Inače, četiri „boinga" koja zakupljujemo vratićemo kada isteknu ugovori. Umesto njih se planira zakup većih i izdržljivijih aviona - rekao je Radovanović.

On je rekao da kompanija planira da organizuje i sopstvenu službu za održavanje aviona, da se ne bi ponovila situacija kao prilikom nedavnog štrajka „Jat tehnike".

taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od struja Sub 24 Okt 2009, 12:52

Dovoljno će biti da taksisti pokažete avionsku kartu i on će vas voziti na aerodrom i vratiti sa njega na bilo koju lokaciju u Beogradu
Da li ce biti bas ovako?
Pa u ovo ni mala deca vise ne veruju?
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od padobranac Sub 24 Okt 2009, 15:27

ako uplate avans i dobro se povezemo da procitaju cenu voznje nema problema
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od magnum Ned 25 Okt 2009, 22:32

Ne nasedajte,jat se raspada,iduće nedelje dolaze kupci.Istina ima samo dve kompanije koje su pokazale kakvo-takvo interesovanje,,,,,,,, bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Moravac Uto 03 Nov 2009, 17:48

Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od struja Sre 04 Nov 2009, 17:34

naravno uz standardni popust koji imaju svi korisnici naših usluga
Pa maksimalno do Slavije,sa tom cenom prevoza,bez refundacije.
To je oko 20 km za 900.Pod uslovom da si vec bio tamo,a ne da si dosao iz grada.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Taksisti oštro protiv divljaka

Počalji od Zokenzi Pon 23 Nov 2009, 23:20

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od maradona Sre 25 Nov 2009, 00:14

Ostro divlajci i dalje stoje pored svojih kola uvece ispred Albanije,Moskve,Terazije McDonald's.A kad su neki koncerti u areni ili Sava Centru eto njih za vreme koncerta u gradu,a posle su svi ispred dvorana,nikakva tajna samo niko da ih pojuri.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od to je to Sub 28 Nov 2009, 00:35

to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od angelina Sub 28 Nov 2009, 00:53

Ovde zaseda a tamo lov, a ustvari sve isto, uhvatili jednog regularnog i jednog neregularnog jer kako kažu moraju da se oslone na intuiciju kako bi prepoznali neregularnog taksistu !?!??!?!?!?!!?!??
Sve mi se čini da ogromna većina nas ima veoma jaku intuiciju po tom pitanju al' nažalost naši inspektori je nemaju !!!!!! Šta ćeš ....
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od maradona Sub 28 Nov 2009, 10:40

Mozda im treba dvogled ili teleskop,a mozda i mikroskop.... >d>

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty 28.12.2009.

Počalji od to je to Pon 28 Dec 2009, 10:33

Press Press_qrj49nle1_page001
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu