Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Politika

+43
pauk 523
brat saja
pizon
Admin
BATICA 646
milan_so
Musa
Delphy
microb
Beki
kosmajac
drdr
Blackshadow
angelina
miamilojevic
ka5an
millence
Velja
Mapko
struja
padobranac
boki705
ramplinstinski
maradona
VENELUME
ozalosceni
Dejan
039
zlaja
Zokenzi
noddy
Moravac
Slave
kiconix
jerotije318
kilimandžaro
bobrda
Dejan_113
tomovicbgd
Alhemicar
mikiilic
to je to
magnum
47 posters

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Politika - Page 2 Empty Kvalitet usluge će biti jedini reper.

Počalji od zlaja Sub 21 Feb 2009, 07:33

Zokenzi ::...I na kraju samo kratak komentar o pričama za uvođenje 30% popusta (9801 i 9803) kao odgovor Žutom i ostalima koji će zadržati stare cene!? Hvala unapred i DOBRO NAM SE VRATIO NA FORUM! Pozz :cheers:
U Beogradu ima posla koliko ima i uskoro će sigurno doći do zatvaranja ili pregrupisavanja manjih taksi asocijacija. Ja to sad mogu da kažem jer tek sad vidim šta znači 5000 pročitanih poziva a od toga predatih skoro 4000 vožnji. Šta hoću da kažem, nijedan taksi koji nema 500 kvalitetnih ljudi ne može da bude u trci sa 9803 i 9801 koliki god popust davao i koliko god se reklamirao. I da ne filozofiram ja uvek kažem, sve ovo što sam postigao nisam postigao sam tu su bili i Bambi i Nina i Dobrica i Mirko i Vraćko i da ne nabrajam sve druge koji su mi pomagali u nazad 4 godine a nisu više u mojoj firmi ali ima jedna osnovna i početna teza. Ja ljudi ako sam lud nisam glup i odavno znam da je svaki posao težak i krvav i da bez velike muke nema rezultata. Dakle, ko se god ne angažuje i potrudi koliko Tedi ili ja nema mu rezultata na tržištu. Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Dobro došao nazad...

Počalji od 039 Sub 21 Feb 2009, 07:57

...mada vidim da si svo vreme tu, tj. da si pratio radnju. Nisam shvatio poentu posta. Negde sam nešto napisao ili rekao ružno o tebi ili o tvojoj firmi ?
Htedoh od jutros da ispravim post (zato sam i ustao) međutim kako si me citirao mislim da nije moguće. Bojim se da si ovog puta ostao ne shvaćen sa moje strane.
Da, slobodno tržište i fer igra su dobrodošli, svakako.
Koliko ja znam o tebi ili ti o meni (ono što ljudi pričaju) je, veruj mi, proporcionalno... Ljudi dolaze i odlaze... na ovaj ili onaj način.
Eh, ako te nervira ili ti smeta sto pišem 98...i nešto i to mogu da prilagodim ali tek kada ono početno slovo bude veliko...
Svakako te pozdravljam i drago mi je da si tu.
PS. Ja nisam šef radio mreže Lux taxi-ja već samo neko ko svoj posao radi prilično dobro :cheers:, a tamo u temi LUX TAXI ću ispisati hijerarhiju te male firme.


Poslednji put izmenio 039 dana Sub 21 Feb 2009, 09:38, izmenio ukupno 3 puta (Razlog : gramatika)
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od Moravac Sub 21 Feb 2009, 08:26

Super su Vam rezultati 4000 predatih, ali da li ste u skorije vreme g. Zlajo prosetali gradom i videli one guzve po taksi stanicama? Da li Vi mislite da mi zivimo samo od voznji predatih preko radio centra? Za sve koji nisu taksisti(na njihovu srecu): Voznje se uzimaju i na ulici kada stranka koja zeli taksi podigne visoko, blago savijenu u laktu, levu ili desnu ruku. Tada vozac taksija zadovoljno se zaustavi i primi putnika(kvaku, kako bi nevaspitani taksisti rekli) i poveze do odredista a naplatu izvsi bez POPUSTA! Kasnije taj dogadjaj prepricava svima pa cak i svojoj deci, jer mu se to vrlo retko dogadja u poslednjih nekoliko meseci, a kako stoje stvari to ce mu i ostati samo kao secanje! Za to vreme dok mi propadamo Vi se prepucavajte ciji je veci (broj poziva)!

PS. Sto se tice Vaseg komentarisanja o nasoj zaradi u medijima, mogu da kazem da je to vrlo nepristojno, a nama samo donosi stetu!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od Zokenzi Sub 21 Feb 2009, 08:56

zlaja ::...Šta hoću da kažem, nijedan taksi koji nema 500 kvalitetnih ljudi ne može da bude u trci sa 9803 i 9801 koliki god popust davao i koliko god se reklamirao.
Ako sam dobro shvatio NEĆE biti povećanja popusta na 30% :?: Nije tako bilo pre 13 meseci kada je Maxis uveo 20% popusta!? Hvala na odgovoru! Pozz
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Maxiss je izgubio trku i definitivno je ostao iza lux-a!

Počalji od zlaja Sub 21 Feb 2009, 09:57

Zokenzi ::....NEĆE biti povećanja popusta na 30% :?: Nije tako bilo pre 13 meseci kada je Maxis uveo 20% popusta!?...
Sad kad mi dajemo popust, a to traje 45 dana i rezultati su više nego dobri, da li možete predpostaviti šta će se desiti za 145, 245, 345 ili 445 dana. Naravno da sam tek sad svestan snage i rejtinga 9803 i 9801 mreže i da svi drugi ako se brzo ne probude gotovi su. Biće puno taktiziranja u narednih nekoliko dana oko poskupljenja ali kao što znate kao i uvek mi prvi idemo na baždarenje taksimetara. Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty zlajo,

Počalji od noddy Sub 21 Feb 2009, 12:22

očigledno sam bio nepažljiv dok sam čitao taj članak i promakla mi je ta "sitnica" sa mesecom. taj deo teksta je loše formulisan i mislio sam da se radi o dnevnim zaradama, TE TI SE IZVINJAVAM zbog prošlog posta, nesporazum. inače, to nije način na koji pišem ali bio sam besan i umoran. na kraju, nisam jedini koji je ovo pogrešno shvatio. to je jedno, drugo:
neko je gore rekao da nije umesno komentarisati tudje zarade u bilo kom kontekstu i potpuno je u pravu, naročito u slučaju naše branše i lošeg imidža koji imamo. opšte je poznato da nas većina gradjana doživljava kao nužno zlo i jedva čeka da loše protumači neki tamo članak u novinama.

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Nije sve tako CRNO!

Počalji od zlaja Sub 21 Feb 2009, 13:35

039 ::....Koliko ja znam o tebi ili ti o meni (ono što ljudi pričaju) je, veruj mi, proporcionalno... Ljudi dolaze i odlaze... na ovaj ili onaj način.
Nešto je i sivkasto. Šta hoću da kažem: Nije važno šta se kaze, već je važno ko kaže. Naravno u našem slučaju malo je verovatno da će izbačeni taksista iz taksi udruženja reći da je bio u krivu i da je objektivno kažnjen.... Malo je dobrih ljudi ostalo u malim i lošim taksi asocijacijama, i tu je "moravac" u pravu, kako ćemo stići na 3000 dobrih ljudi (1500 pink, 1000 btv i 500 lux).... teško ali nešto radi i prirodna selekcija. Moj doprinos tom cilju će u narednom periodu biti i da ovde s vama podelim sve probleme koje objektivno imam u razvoju i stvaranju modernog taksi udruženja.... I za kraj da ponovim ako je neko toliko naivan da veruje da neko ko je izbačen iz 9801 mreže može biti dobar za njega i da je za sve kriv ludi ili iskompleksirani kontrolor, dispečer ili Zlaja, ja tu stvarno nemam šta da kažem!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Promašili smo temu a niko nas ne opominje!

Počalji od 039 Sub 21 Feb 2009, 14:09

Dobro je kad si tu...
Strategija i stvaranje... Kad stvaraš onda stvaraš na uštb kvaliteta. Tj stvaraš kvantitet. Posle toga možeš da se posvetiš stvaranju kvaliteta ali u tom slučaju ostajes bez priliva kojim finansiraš stvaranje. Prinudjen si da pravis kompromise a to usporava, povećava troškove...
Mi (Lux) smo stvaranje odavno završili i sve ostalo vezano za isto stvaranje. Pažljivom selekcijom kadrova omogućili smo sebi luxuz da biramo ko će da radi sa nama, da nam dve godine bude veći priliv kadrova od odliva. Naravno, čak i dragi kamen kada obrađuješ nešto otpadne... tako su neki ne prilagodjeni otišli, neki došli. Nove kadrove ne primamo odavno osim u slucaj u popune broja ali ne po svaku cenu... Na kvalitetu radimo i imamo ga odavno. Odavno smo prestali da reklamiramo sebe, jer je nas rad najbolja reklama. Nemamo ambiciju da nas bude više od 500, ali tih 500 će biti sama elita ovog zanata. Sada nas je 460.
PS. kada bih bio neskroman rekao bih da mozemo da vam damo 2 (dve) godine fore... :cheers:
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od jerotije318 Sub 21 Feb 2009, 14:18

PS. kada bih bio neskroman rekao bih da mozemo da vam damo 2 (dve) godine fore...
Smanji kume........bez ljutnje ali ne preteruj
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Izvin'te...

Počalji od 039 Sub 21 Feb 2009, 14:33

...u žaru borbe... Very Happy .
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od Zokenzi Sub 21 Feb 2009, 16:44

zlaja ::....Sad kad mi dajemo popust, a to traje 45 dana i rezultati su više nego dobri, da li možete predpostaviti šta će se desiti za 145, 245, 345 ili 445 dana. Naravno da sam tek sad svestan snage i rejtinga 9803 i 9801 mreže i da svi drugi ako se brzo ne probude gotovi su. Biće puno taktiziranja u narednih nekoliko dana oko poskupljenja ali kao što znate kao i uvek mi prvi idemo na baždarenje taksimetara. Pozdrav Zlaja Very Happy
Ja sam u jednom od mojih postova napisao da je 9801 mnogo izgubio sa odlaganjem uvođenja popusta i zaostao u trci sa 9803. Ako su Vam rezultati dobri za 45 dana davanja popusta, kakvi bi bili recimo za 345 dana davanja :?: Kada je Maxis uveo popust, 9803 mu nije dozvolio da stranke pređu tamo i to je trebao da proprati i 9801, ali to je samo moje mišljenje!? A sada mogu samo sa predpostavim šta će se događati pale NAŽALOST Sad
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Zlajo,

Počalji od Slave Sub 21 Feb 2009, 17:44

baš lepo što imata puno poziva od kada ste uveli popust. Šta mislite da ste pitali vaše vozače da li su za popust koliko bi njih bilo za affraid ? Protiv popusta se treba boriti svim silama i ukinuti ga na nivou grada pa se onda hvaliti koliko imate poziva. Ako uvedete 30% ili više popusta imaćete još više poziva ali ćete onda imati mnogo manje predatih vožnji (znam kako je propalo jedno udruženje kada je uvelo 50% popusta na poziv). Tako da vas ovim putem molim da što pre krenete u borbu za ukidanje popusta na svim nivoima a verujem da znate da ima dosta raznoraznih načina kako se boriti za stranke i za više poziva.
Pozdrav.
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty slave

Počalji od magnum Ned 22 Feb 2009, 13:21

the trust is outh there,,,,,,,,in Serbia
bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty nemoj ljutis...

Počalji od 039 Ned 22 Feb 2009, 18:02

magnum ::the trust is outh there,,,,,,,,in Serbia
bounce
The truth is out there....
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty što

Počalji od magnum Ned 22 Feb 2009, 18:04

da se ljutim.Poverenja više ni nema u Srbiji! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty To ti kažem

Počalji od 039 Ned 22 Feb 2009, 18:13

magnum ::da se ljutim.Poverenja više ni nema u Srbiji! bounce
OUT, ne outh
But, if you take a good look you will see that everybody’ is confused and very, very predictable in they steps, so if you are someone like somebody who is out the story, I believe you can understand. But problem is when you try to explain to others what you mean because they can understand you only if you talking what they mean.
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty ti si 'Joco

Počalji od magnum Ned 22 Feb 2009, 18:47

neki logoped!?Šalu na stranu,ja sam jedan skromni taksista kome ne leže nešto jezici a ono je bilo lapsus mozgus.Hvala na razumevanju. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Matori...

Počalji od 039 Ned 22 Feb 2009, 19:07

...zajeban si ti igrač... Pozdravljam te
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od noddy Ned 22 Feb 2009, 19:19

a jel mogu ja da učim engleski?

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty vidi

Počalji od magnum Ned 22 Feb 2009, 19:45

Vidi mališan, bojim se da ti Joca ne bude skup. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Joca je...

Počalji od Zokenzi Ned 22 Feb 2009, 20:02

...možda skup,ali je LUX Very Happy
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty ...

Počalji od 039 Ned 22 Feb 2009, 21:42

...vezbalo se...
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od noddy Ned 22 Feb 2009, 23:14

to je sve u skladu sa evropskim tendencijama naše branše ali ovaj put promene na pravi način: od vrha na dole, prvo šefovi pa svi ostali a već vozimo kola euro 3 a od sledeće godine i predavanje vožnji na engleskom da bi kolege gasterbajteri iz evrope, koji beže od SEKE, mogli da rade kod nas.

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Gastarbajteri

Počalji od Zokenzi Pon 23 Feb 2009, 08:52

Kako je krenulo biće i toga, samo polako! Pa oni mogu i sada da rade nesmetano ovde dok su na odmoru tih mesec dana (ako vole i hoće da rade). Taman da stvore još jedno iskustvo više u svom životu kad im već niko NE BRANI!!!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od tomovicbgd Uto 24 Feb 2009, 18:06

tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od jerotije318 Uto 24 Feb 2009, 18:08

A ko je taj Aca Bijelic ?

Neki ministar Rolling Eyes
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od tomovicbgd Uto 24 Feb 2009, 18:18

Ma znas i ti kao i svi da je samozvani "lelemud" Very Happy Very Happy Very Happy
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od jerotije318 Uto 24 Feb 2009, 18:22

Evo JA cu biti Vas predstavnik.
Kad moze taj Aca Bijelic koji je sam sebe izabrao mogu i ja. Izaberite me Vas nekolicina sa foruma.
Bar cu imati alibi da kazem ko me je izabrao a on ga nema :lol:
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od tomovicbgd Uto 24 Feb 2009, 18:26

Jerotije,smatraj se postavljenim......i pocni da delujes
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty to,jero

Počalji od magnum Sre 25 Feb 2009, 19:45

samo, bez harmonike neće to ići............ bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od Slave Sre 25 Feb 2009, 20:23

Izglasali smo te Jero Smile
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Jero,

Počalji od magnum Sre 25 Feb 2009, 20:23

predaj se.I prijavi se sam. bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od kiconix Sre 25 Feb 2009, 20:56

Eto i moj si predstavnik, samo udri.
kiconix
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Location : bgd
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Jerotije!

Počalji od Zokenzi Sre 25 Feb 2009, 21:10

Evo i četvrte podrške! lol!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od jerotije318 Sre 25 Feb 2009, 21:16

Samo nemojte posle kada dajem neke izjave za medije da ne stojite iza mene Smile
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty to,jero raspali

Počalji od ozalosceni Sre 25 Feb 2009, 21:17

Naravno glas i od ozaloscenog.Dole Aca! Napred Jero! :cheers:
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od tomovicbgd Sre 25 Feb 2009, 22:09

Jerotije,pokreni se.....nemoj da gubis podrsku.......jos te nema u medijima,zasto?
Ajde odvali nesto pametno za razliku od A.B Very Happy Very Happy Very Happy
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od jerotije318 Čet 26 Feb 2009, 07:13

Moracu da se malo guzeljam kao predstavnik velike grupe taksista sa foruma. Vidim da smo jednoglasni i u tome vidim uspeh. Otvoricu jednu anketu bas po tom pitanju Smile
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od VENELUME Čet 26 Feb 2009, 15:30

Bolje da nisi otvarao anketu,vidis da ti je logistika omanula.Morao si prvo da jos malo lobiras , pa onda cevapi , pivce , a i u lose vreme si poceo kampanju ,ladno je pa ne moze da se rostilja a da vodis u kafanu skupo.A pre svega toga trebao si da izaberes Magnuma za pi-ara , ipak za odnose sa javnoscu mora da to bude neko elokventan , mlad i poletan , a Magnum sve uslove ispunjava,a nije ni skup.
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od jerotije318 Čet 26 Feb 2009, 17:11

Ma ja to malo iz zabave mada, gde ima dima ima i vatre. Nebih bio taxi predstavnik nikada ako bih imao od toga stete ali ako bih mogao da pomognem nasoj sluzbi onda uvek.
Vidim da nam je svakim danom sve gore i ne znam cemu ovo vodi ?
Posla nema, taxi dozvole izdaju svakim danom, inspekcija nista NE radi......CIRCUS COLORADO
Ja mislim da se ni Vama ovo ne svidja pa ako nista drugo onda bar da izaberemo naseg predstavnika koji ce biti u toku dogadjaja i koji ce nas otvoreno izvestavati sta se radi iza zatvorenih vrata. Naravno da to NE moram biti ja ali NE moze se pozivati kao nas predstavnik ni Aca Bijelic jer ga niko nije od nas ni birao.
On je jednostavno "samoizabrani" taxi predstavnik koji u nashe ime daje izjave u medijima. Ko ga je ovlastio da to radi. Moj predstavnik NIJE i NE moze biti a ne znam kako Vi gledate na to ?
Voleo bih da cujem i Vas glas, Vas komentar Wink
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Kakva rečenica, pa ti si jerotije pravi čovek za nas!

Počalji od zlaja Čet 26 Feb 2009, 17:32

jerotije ::Nebih bio taxi predstavnik nikada ako bih imao od toga stete ali ako bih mogao da pomognem nasoj sluzbi onda uvek.
Ja sam ostao bez teksta. Tako si lepo rekao a ništa nisi rekao.... pravi čovek za teške pregovore. ŽIVEO JEROTIJE, i onako svi znaju da smo sad bez pravih predstavnika!... kako se Aca 900, po mojim informacijama, povukao sa svih funkcija koje je obavljao sad nam predstoji da razvlastimo i ostatak ekipe Milivoja, Branka i Tedija i da predložimo novi tim za veliko predstavljanje!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Kako bi pokazao moj demokratski duh i stav, predlažem uz jerotija i mog sadšnjeg najvećeg "neprijatelja" na forumu jocu 039 jer ipak mislim da čovek sve razume a to što provocira mene znači imaće žicu i za tvrdu i nezainteresovanu političku elitu Beograda i Srbije!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Gospodine zlajo...

Počalji od 039 Čet 26 Feb 2009, 17:51

...meni je izuzetna čast...
PS. i tako volim to tvoje citanje svakog slova, svakog znaka...
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od jerotije318 Čet 26 Feb 2009, 18:01

Tako si lepo rekao a ništa nisi rekao.... pravi čovek za teške pregovore
Bilo koja funkcija pa i ta da budesh taxi predstavnik oduzima puno vremena i zivaca. Ja svaki dan na ulici neshto koobejagi radim [a ti znash koliko i kako radim i koliko zaradjujem] tako da bi mi ta funkcija oduzela vremena i para.
Ako bih ikako mogao da pomognem nashoj taxi sluzbi ja bih se vrlo rado odrekao 10 % i vremena i pazara samo da nam u dogledno vreme bude bolje.
Nadam se da sad razumesh da sam ipak "neshto" rekao. Ja sam ipak taj koji zivi iskljucivo od taksiranja.

Pozdrav
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Nama treba

Počalji od Moravac Čet 26 Feb 2009, 18:08

profesionalni predstavnik tj pregovarac! Lepo brate platimo i nadjemo majstora za takve stvari, a ako ne radi kako treba, dobije pedalu!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Verujem...

Počalji od 039 Čet 26 Feb 2009, 18:17

da su ovde svi posteni i dobri ljudi i taksisti. Ali nas je ovde 200 i nešto, od toga aktivnih desetak. Ostale aktivnosti se svode na pljuvanje po nekima. Tako je i na ulici, nema prijatelju od toga nista, sve dok je u ovom poslu polusvet...licni interesi nas taxista pa onda njih vlasnika, pa onda raznih klanova... nema od toga nista... Prosperitet je onda kada opsti interes prevazidje licni, a to ce biti malo sutra, tj. nikad! Ja cu prestati da se bavim ovim poslom, verovatno ce i drugi, ali sa ovom svescu u ovom poslu nikada i nista se nece promeniti... Licni interes je zlo... ali


Poslednji put izmenio 039 dana Čet 26 Feb 2009, 23:56, izmenio ukupno 2 puta
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od jerotije318 Čet 26 Feb 2009, 18:19

Lepo brate platimo i nadjemo majstora za takve stvari,
E pa nemamo mi toliko para. Oni "tamo" ga plate josh vishe Twisted Evil
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Skupili bi Jero

Počalji od Moravac Čet 26 Feb 2009, 18:28

pa ovi nas kostaju vise!!!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Gospodo Kolege...

Počalji od 039 Čet 26 Feb 2009, 18:40

... postoji negde knjiga "Uslovi trzisnog privredjivanja". Trziste je zakon. Ponuda i potraznja, kako se ponasati, sta uraditi, kako uspeti... Prosta stvar, sustina je "podjite od toga da ste potrosac"...Potrošač (stranka) diktira uslove, potošač je božansvo koje treba poštovani, negovati, čuvati... Na svaki način. Samo pogledajte sebe kada trošite! Uslovi prodaje? Rate? koliko je jeftinije, pogodnosti? Surovi kapitalizam...
039
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 56
Location : Vancouver BC, Canada
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od jerotije318 Čet 26 Feb 2009, 18:46

Shto jes jes......
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty UF

Počalji od magnum Pet 27 Feb 2009, 19:21

bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Politika - Page 2 Empty Re: Politika

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu