Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

+36
romantik
VENELUME
blackrock 878
Dr.Agoljub
Zokenzi
fica
denije
milan091
GSTVIAP NEZAVISNOST
Blackshadow
Bombarder52
King of the road
magnum
ATILA NS 1020
kosta232
to je to
as
zoki216
brat saja
ramplinstinski
struja
gagi187
Pauk
plavi
peradetlic
miamilojevic
crveni taxi sive boje
microb
gepard
padobranac
brada
BATICA 646
Alhemicar
mikiilic
pizon
lektor
40 posters

Strana 10 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 10 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od crveni taxi sive boje Uto 16 Jul 2013, 10:21

Evo dodjoh iz poreske pa je red da se javim.
Oni ljudi ne znaju da rade svoj paosao . Niko ziv nije cuo da je postojala opcija da se uplati kompletan dotadasnji dug i tako automatski i momentalno otpise kamata i zdravstveno ?!?
Kada sam vec totalno sludjen poceo da sumnjam da sam stvarno sve to sanjao , srecom sef se vratio sa sastanka primio me u kancelariju i fala ku*cu on covek zna . Aleluja
Obustavio mi je postupak prinudne naplate ali sam ipak morao da predam molbu da me vrate u reprogram .

Sve u svemu tamo je hebe lud zbunjenog i bojim se da nas sve ceka jos puno nesporazuma oko ove ujdurme sa reprogramom ...

crveni taxi sive boje
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 104
Datum upisa : 01.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 10 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od as Uto 16 Jul 2013, 11:30

Ne reče nam koja je to opština?

as
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 302
Datum upisa : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 10 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od angelina Uto 16 Jul 2013, 11:33

crveni taxi sive boje :: Niko ziv nije cuo da je postojala opcija da se uplati kompletan dotadasnji dug i tako automatski i momentalno otpise kamata i zdravstveno ?!?
Piše u zakonu .....
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 10 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Alhemicar Uto 16 Jul 2013, 13:56

Znaci oni su tebe tamo vodili kao ''duznika'' bez obzira sto si sve uplatio od jednom..tj.Skinuli su uplaceni novac sa glavnice,a sve kamate ti ostavili i nastavili jos da dodaju na postojecu cifru...Stvarno sramota....Kakvu molbu si morao da pises kada si otplatio ceo dug?! Nista to meni nije jasno?
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 10 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Dr.Agoljub Uto 16 Jul 2013, 19:22

Zato ja nisam ni ulazio u tu pricu. Cekam ovaj novi repogram sto nam obeco Koska-penzioner nisam odavde

Dr.Agoljub
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 10 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od kosta232 Pet 02 Avg 2013, 22:38

Niko nikome nije nista obecao,vec je to bio stav ili razmisljanje da bi eventualni novi reprogram trebalo primeniti samo za taksi delatnost.Cinjenica je da je prosli reprogram radjen za celu privredu,i da u njemu nema ni T OD TAKSIJA,i upravo zbog toga je i propao.U vezi ovog problema pisao sam jos u januaru i februaru,i nazalost ispostavilo se kao tacno.Napraviti sistem koji ce uvuci odnosno obuhvatiti sve one koji su duzni ili su delimicno duzni je jako ozbiljna i zahtevna materija koja zahteva strucni rad,u smislu prava, ekonomije ,i poreske politike a takodje i jako puno vremena.Sve ovo ,naravno nije nemoguce,ali zahteva i odredjena materijalna sredstva.
Apelujem na one koji CEKAJU,da to vise ne rade, vec da se aktivno ukljuce u resavanju SVOG PROBLEMA.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 10 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od brat saja Pet 02 Avg 2013, 23:08

Ja sam svoj problem resio.Placam na vreme.Voleo bih da cujem pametne razloge zbog kojih neko ne moze da plati obaveze na vreme.
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 10 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Pauk Pet 02 Avg 2013, 23:39

Danas sam dobio akontaciona resenja za dadzbine, od 01.01.2013. do 30.06.2013.

Porez.................................2010.05
Doprinos za PIO...................4824.12
Zdravstveno...................... 2472.36
Za slucaj nezaposlenosti.........301.51

ukupno...............................9608.04
Pauk
Pauk
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 200
Datum upisa : 14.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 10 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od brat saja Sub 03 Avg 2013, 09:17

Zasto samo do juna,mater im kolaboracionističku?Ko zna sta nas ceka u sledecem resenju,doplata 274893629625438929 dinara?
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 10 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Pauk Sub 03 Avg 2013, 09:24

nisam odavde 
Pauk
Pauk
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 200
Datum upisa : 14.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012. - Page 10 Empty Re: Reprogram, otpis kamate ili kako vec hocete 2012.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu