Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska

+32
kole 44
Šetač
struja
popers
noxis93
bodi
ksistata
Admin
padobranac
ka5an
Slave
Paleolit
Zokenzi
noddy
angelina
taxi-novi sad
Wolf
ozalosceni
039
Blackshadow
mikiilic
to je to
Alhemicar
jerotije318
nikili
magnum
tomovicbgd
VENELUME
kiconix
taxirijeka
as
taxi -ja
36 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od jerotije318 Ned 01 Mar 2009, 06:20

Kad u gradu ubija posao [na 3 poziva] tada je je 70 eura malo ali kad stanica cuti a kvake nema onda je 50 eura dobra cena. Otvoren put, ubacis u 5-tu, ne mucis ni auto ni sebe, trosi minimalno.......a znas da u gradu nema nista i da ces negde da odcekicas sat vremena.

Razmisli malo Rolling Eyes
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od ozalosceni Ned 01 Mar 2009, 07:27

U pravu si kad sve zamre 50e je uredu.Ali gde je granica.Sreca pa nema puno takvih voznji. :?:
ozalosceni
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od jerotije318 Ned 01 Mar 2009, 14:41

Granica je tamo gde postaje nerentabilno voziti.
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od Wolf Ned 01 Mar 2009, 20:11

dugih vožnji ima malo na nas mnogo tako da se obično svako snalazi na svoj način

Wolf
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 31
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od Slave Ned 01 Mar 2009, 20:50

Nema pogađanja za vožnje svi imamo taksimetar, treću tarifu i vozi. A kada bi svi razmišljali kao ja gde bi nam bio kraj. Smile
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od taxi-novi sad Pon 30 Mar 2009, 15:07

kad nema posla dobro je sve,recimo ja placam auto 1.200 dinara za 12h i bas me briga koliko kilometara ima,bitno je napraviti pare jer nemam amortizaciju ali neidem ispod cene. beograd je 4.000 do 4.500,surcin auto putem 4.500 a nekad i 4.000-preko rume od 3.500do 4.000, i naravno stalne stranke imaju malo popust.primer:vozim za neku firmu neke spance 3 do 5 puta nedeljno za surcin i nazad za ns,cena za to je 3.600+500 putarina.isto tako vozim neke devojke u bg vozam ih po nocnim klubovima(vanila,opijum,fabrika,na terazijama neki kafic gde je taxi stajaliste i do splavova) pa nazad za n.sad 100e i naravno da u beogradu svratimo da jedemo pizzu sa pilecim prelivom( kod bucka)naj bolja pica koju sam ikada jeo Very Happy
taxi-novi sad
taxi-novi sad
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 30
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od jerotije318 Pon 30 Mar 2009, 17:34

Sad mi je jasno sta ceka Novosadski taxi ispred hotela Jugoslavija. Ja reko radi kvaku covek. Vidim neke cure idu pravo kod njega. To je znaci to Smile
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od taxi-novi sad Uto 31 Mar 2009, 06:52

moguce,nikad nisam skidao tablu kad sam isao u Beograd a cesto sam stojao kod one rampe za parking. jednom sam imao sukob sa bg taxistima na surcinu,ne mozes ljudima objasniti da sam dosao po svoju stranku,da nije bilo pandura bilo bi gadno za mane i njih, pa su mi panduri trazili taxi dozvolu i poceli da me njakaju,nisam mogao da im objasnim da nemam taxi dozvolu i da on nema prava da to trazi od mene(imam resenje o radnji i taxi legitimaciju).. da ne davim dalje sa tim,nije tema ovde Very Happy
taxi-novi sad
taxi-novi sad
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 30
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od jerotije318 Uto 31 Mar 2009, 07:02

Panduri na aerodromu bi ti trazili i potvrdu da si isao na AIDS test, pitali bi te zasto nisi lepo obrijan......samo da te drndaju jer su korumpirani od strane onih koji rade samo na aerodromu. To je visegodisnja praksa i nemoj nista da te cudi. Pripremi se na to cim uzmes ka tamo voznju :|
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Pula-Medulin

Počalji od angelina Sre 22 Apr 2009, 23:04

Pula (autobuska stanica) - Medulin (centar), 9 km, 100-120 kuna. Najlošiji auto 124 ( takve nema u BG sigurno ) pa preko buljavih do novih pasata i E klase. :geek:
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od noddy Sre 22 Apr 2009, 23:20

i vide stranaca za mesec dana više nego BG za celu godinu, bez blama što ne voze euro 3 i 4. bitno da je udobno i profesinalno!

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Daljinac za rampu

Počalji od angelina Čet 23 Apr 2009, 23:03

Medulin, kažu, ima oko 4000 stanovnika a u sezoni oko 50.000 turista, pa još kad se nadovežu turisti iz Rovinja...... ma rade bre ljudi kako treba. Ja videh taxi stajališta u Puli na puno mesta, uglavnom za po 4-5 vozila, ali nigde nisam video da su ta ista stajališta puna ili da neki taxista, ne daj bože, čeka pored stajališta da stane na isto!! Kad upeče zvezda oko podneva teško se može naći taxi na stajalištu koje je na suncu ?!?!!? Tamo bre niko ne radi između 12 i 16h, jako sunce a i treba se odmoriti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
E da, umalo da zaboravim. Na autobuskoj stanici taxi stoji na 10-ak metara od dolaznih perona, taxista dođe do stranke uzme torbe stavi u auto i krene ka rampi koja je postavljena na ulasku u ( na ) taxi stajalište. E sad bi ovde većina nas pomislila, sad će neki njihov dispečar koga plaćaju 100 din po smeni da istrči odnekle i da podigne tu rampu, kad oćeš, izvadi čovek daljinac, pritisnu dugme, rampa se podiže i kad smo je prošli on opet daljincem spusti rampu i mi odosmo put Medulina te ja nisam uspeo videti dal' i oni kojim slučajem imaju neke dispečare k'o ovi naši na aerodromu !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od Paleolit Čet 23 Apr 2009, 23:15

angelina :: izvadi čovek daljinac, pritisnu dugme, rampa se podiže
...zamisli da mu se nekim slućajem ispraznila baterija afro
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od Zokenzi Čet 23 Apr 2009, 23:49

Ostao bi na stajalištu sat-dva KAO MI bez daljinca Embarassed Hrvatska - Page 2 1349702832-cmizdri
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty I njima su došli glave...

Počalji od mikiilic Sre 24 Mar 2010, 21:39

pogledajte link. Dosada smo im zavideli, a od sad...

Kod:
http://www.jutarnji.hr/zagrebacki-taksisti---idemo-u-strajk-i-blokadu-ulica-/567288/
mikiilic
mikiilic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 187
Godina : 62
Location : B.Brdo
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od to je to Sre 24 Mar 2010, 22:05

Pogledajte i na facebooku komentare, doticnog gospodina sam pre par godina gledao na OBN televiziji i nije mi se svideo.

Kod:
 http://www.facebook.com/group.php?v=wall&gid=30055278921
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Riječki taksisti od jeseni u Zagrebu!

Počalji od Zokenzi Pet 09 Apr 2010, 20:21

Nakon desetak godina pokušaja ulaska na zagrebačko taxi tržište koje su mu spriječavali lokalni monopolistički propisi riječki taksi prijezovnik Kosta Minovski od jeseni ulazi na zagrebačko tržište.

Naime, izmjenom Zakona o prometu, riječkom taksi prijevozniku otvorila su se i vrata ulaska na područje grada Zagreba, koje je on odmah objeručke prihvatio.

- Dolazim u Zagreb 1. listopada sa 100 luksuznih limuzina te dva do tri minibusa. Cijene prijevoza biti će iste kao i u Rijeci ili Osijeku. Za 5 kilometara vožnje Zagrepčanima ćemo naplaćivati 20 kuna, a za 10 kilometara 40 kuna. Cijena noćne vožnje biti će ista kao i dnevna - izjavio je za portal Zagrebancija.com Kosta Minovski, vlasnik tvrtke Taxi Cammeo.

- Planiram zaposliti oko 500 kvalificiranih vozača, isključivo sa područja Zagreba. Svaki će imati košulju, kravatu i odijelo te svoju karticu. Planiram ih i uredno prijaviti. Naravno, imati ćemo i dispečerski centar, ali trenutna lokacija još nije poznata – dodao je vlasnik tvrtke Taxi Cammeo koji se prije toga planira proširiti prvotno na osječko tržište gdje dolazi 1. travnja.

Tvrtka Taxi Cammeo, inače raspolaže sa 22 vozila među kojima su Renault Lagune 3, Škode Octavia i Škode Superb te jedan mini bus marke Renault Traffic.

Koji će auto koristiti u Zagrebu još uvijek nije odlučio, ali ima nekoliko favorita.

- Za aute ćemo odabrati ili Škode Superb, Renault Lagune ili Opel. Svaki će imati satelitsku navigaciju i mnoštvo opreme, te će biti dostupan 24 sata dnevno – rekao nam je na kraju Minovski.

Kao što se moglo i očekivati Juraj Šnidarić iz udruge Radio Taxi Zagreb burno je reagirao na ove najave. Poručio je kako riječki taksisti u Zagreb mogu doći samo turistički.

MINOVSKI: KONKURENCIJA ME UOPĆE NE ZANIMA
Uopće se opterećujem zagrebačkim taksijem i time što ću im biti konkurencija. Jednostavno me to ne zanima, izjavio je vlasnik Taxi Cammea na pitanje o eventualnoj reakciji zagrebačkih kolega. Prije nekoliko je godina, naime Minovski već pokušao doći u Grad te je naišao na oštru reakciju lokalnih taksista.
Minovski nam je objasnio kako je u posljednje vrijeme nekoliko puta boravio u Zagrebu, te razgovarao sa ljudima u Gradskoj upravi. Napominje kako je za ulazak u gradsku taksi utakmicu, potrebno izmijeniti još nekolicinu propisa, no da su one neznatne. Sa gradskim vlastima očekuje dobru suradnju.

- Taj iz Rijeke može doći samo turistički u Zagreb, a ako dođe, ja ću ga osobno dočekati. Provozat ću ga po Gradu da vidi Mimaru, HNK i Lenunzijevu potkovu. Inače, nema te vlasti koja će dovući njegove taksiste u Zagreb uz postojećih 1034 taksista. Neka prvo riješi svoje kaznene prijave i one za neplaćanje mirovinskog i zdravstvenog za svoje zaposlenike – oštro je odgovorio Juraj Šnidarić, predsjednik udruge Radio Taxi Zagreb na najavu riječke tvrtke Taxi Cammeo o dolasku na zagrebačko tržište.

Šnidarić tvrdi da riječka taxi usluga nije niti približno tako kvalitetna kao ova zagrebačka. Vozila se, tvrdi dalje, čekaju i po pola sata, a u tvrtki rade studenti.

Zbog toga on smatra kako na zagrebačkom tržištu za Taxi Cammeo nema mjesta.

Na sastanku taksista 2. veljače doznajemo kako je donesen zaključak da bi svaka lokalna samouprava trebala odrediti koliki je broj taksista potreban za njezino područje.

No, nedavno istraživanje autokluba potvrdilo je da je prijevoz taksijem u Europi skuplji jedino u Münchenu, Liverpoolu, Bruxellesu i Ljubljani.

RADIO TAXI ZAGREB DUŽAN OKO 25 MILIJUNA KUNA
`Radio taksi Zagreb će morati platiti milijun i pol kuna za stručne ispite svojih 1034 taksista i još oko milijun kuna za licence ove godine zbog novog zakona. Uložili smo još 25 milijuna kuna u obnovu voznog parka, naglasio je Šnidarić.
- Biste li vi povjerili svoju suprugu i dijete nekome tko ima 19 godina ili bi radije da ih vozi netko poput mene sa 38 godina radnog iskustva. Taj Cammeo pokušava doći već 10 godina, ali čovjek sa takvom reputacijom sigurno neće u Zagreb – dodao je Šnidarić.

Spojler:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Previše nas je i ne trebaju nam novi vozači

Počalji od Zokenzi Pet 09 Apr 2010, 20:32



Nakon što je Zagrebancija.com u ekskluzivnoj priči otkrila planove riječkog taksiste Koste Minovskog koji od jeseni ulazi na zagrebačko tržište, upitali smo što o tome misle naši taksisti i boje li se konkurencije.

-Ne bojim se konkurencije ali neke stvari oko dolaska tog čovjeka još nisu razriješene. Konkurencija ne mora uvijek biti nešto jeftinije. Može biti i skuplja. Svi mi taksisti na području Zagreba smo privatnici. Ako želim zaraditi za sebe nešto više od onoga za osnovni život, moramo radit do 12 sati dnevno. Minovski bi zaposlio i prijavio tih 500 vozača koji bi po zakonu morali raditi samo osam sati. Tu je i problem prevelike gužve koja će se stvoriti. Nas je tu 1050 taksista a gdje će nas stati još više- pita se taksista Miljenko Šimunjar koji već 30 godina radi taj posao. Dodaje da uopće nije oduševljen tom idejom a izrazio je i sumnju da će ljudi u Zagrebu naručivati limuzine kao prijevozno sredstvo.

-Mene zanima otkuda njemu koncesija. Ne znamo da li ju je dobio besplatno ili kako a sumnjiva mi je svaka osoba koja mora hodati s tjelohraniteljima po cesti – kaže Šimunjar a njegov stav dijele i ostali kolege.

-Ne bojimo se konkurencije ali ne možemo biti indiferentni. Ovo će utjecati na nas htjeli mi to ili ne. Ljut sam jedino zato jer, kada ja ne mogu voziti, uzmem u najam nekog drugog ali taj netko nikako ne može dobiti koncesiju iako ima sve uvjete. A sad će doći netko iz Rijeke koji je bez problema dobio sve dozvole. Nas sad sa 50 godina tjeraju da polažemo neke dodatne ispite za vožnju a istovremeno dijele koncesije i licence šakom i kapom- kaže ogorčeno Branko Ulipi. Tu još ima puno neriješenih pitanja, dodaje.

- Što se tiče toga da će on zaposliti nove ljude to će biti u redu ali i to onda povlači sa sobom niz pitanja. Problem je i lokacija. Tu je već sada previše taksija na stajalištu a gdje će stati još vozila tog riječkog poduzetnika. Jedino bi mogao na Sloboštini stajati i čekat da mu netko sjedne u taksi ili limuzinu- kaže Ulipi.

Predsjednik kluba zastupnika HDZ-a Jasen Mesić ne misli pak da u Zagrebu nema dovoljno mjesta za još taksista.

-U Zagrebu ima mjesta za sve, no problem taxi prijevoza treba rješavati sveobuhvatno. Zagrebački taksisti teško žive zbog krize pao im je promet. Za početak bi trebalo osposobiti gradsku taxi službu, tek potom otvoriti tržište – kazao je Mesić.

Spojler:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty BEOGRAD JE NEGATIVAN, A ITALIJA POZITIVAN PRIMJER

Počalji od Zokenzi Pet 09 Apr 2010, 20:38


U ministarstvu Prometa tvrde da će cijena prijevoza taksijem ukidanjem monopola sigurno pasti. Kao pozitivan se primijer ističe Italija, a kao negativni Beograd i Ljubljana, gdje je masovnom konkurencijom kvaliteta usluge znatno pala. Talijanski primjer, pak govori da se dozvola za taksiste kupuje trajno među taksistima, a njihova cijena doseže i do 150 000 eura. Kupovine dozvola u Zagrebu neće biti, već bi kada jedan taksist ode drugi trebao dobiti dozvolu za rad.

Spojler:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od Paleolit Pet 21 Maj 2010, 13:00

У Загребу им се до краја године спрема проверени Београдски рецепат упропаштавања такси службе.
Што да само нама буде "добро"?
Paleolit
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 331
Location : Novi Beograd - blokovi
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od Zokenzi Pet 08 Okt 2010, 21:58

Paleolit ::У Загребу им се до краја године спрема проверени Београдски рецепат упропаштавања такси службе.
Што да само нама буде "добро"?

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od Slave Sub 09 Okt 2010, 16:25

Па кад им полупају Ц5 онда ће им бити јефтиније...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Hrvatska staje?

Počalji od Zokenzi Pet 22 Okt 2010, 22:53

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Građani: Štrajk nas ne interesira, taksi je preskup

Počalji od Zokenzi Pet 22 Okt 2010, 23:08

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od ka5an Pon 07 Feb 2011, 22:19

Danas sam čuo kolegu koji je negde sa NBGd uzeo Staru Pazovu.
Kod nas se to "čita" regularno,javno. Cool;
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od padobranac Uto 08 Feb 2011, 06:21

mora da je bio vaucer
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od ka5an Uto 08 Feb 2011, 18:26

Ne znam da li je bio vaučer,
ali ja sam sa JAT/a (kosovska br?) vozio u Čentu,i bilo je za novac. Cool;
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od padobranac Uto 08 Feb 2011, 19:19

nekada je toga bilo vise...
padobranac
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 456
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od Alhemicar Uto 08 Feb 2011, 20:24

A koliko popusta dajete na te medjugradske voznje?
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od ka5an Uto 08 Feb 2011, 20:51

Na duže od 40km - 40%,ili 0,70e po km.
ka5an
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 63
Location : Zvezdara
Datum upisa : 28.07.2008

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od Alhemicar Uto 08 Feb 2011, 23:59

No comment....
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Zagreb

Počalji od Admin Sre 09 Feb 2011, 19:25

Hrvatska - Page 2 Images-2
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 227
Datum upisa : 01.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od Zokenzi Sre 09 Feb 2011, 19:32

Jeste, ali oni ne razdvajaju stranke već daju popust i strankama koje zaustave vozilo na ulici ili koje uđu na taksi stajalištu, isti kao i onima koje zovu taksi telefonom. A kod nas...najgori smo Hrvatska - Page 2 B006g
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od to je to Uto 14 Jun 2011, 09:36

Hrvatska - Page 2 Images-2





to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od ksistata Čet 16 Jun 2011, 21:48

ksistata
ksistata
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 22
Location : 35-a
Datum upisa : 13.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od bodi Čet 16 Jun 2011, 23:46

Ako ni zbog ceg drugoga,onda zbog cijene. affraid affraid affraid
bodi
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od noxis93 Ned 07 Avg 2011, 20:25

angelina ::Medulin, kažu, ima oko 4000 stanovnika a u sezoni oko 50.000 turista, pa još kad se nadovežu turisti iz Rovinja...... ma rade bre ljudi kako treba. Ja videh taxi stajališta u Puli na puno mesta, uglavnom za po 4-5 vozila, ali nigde nisam video da su ta ista stajališta puna ili da neki taxista, ne daj bože, čeka pored stajališta da stane na isto!! Kad upeče zvezda oko podneva teško se može naći taxi na stajalištu koje je na suncu ?!?!!? Tamo bre niko ne radi između 12 i 16h, jako sunce a i treba se odmoriti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
E da, umalo da zaboravim. Na autobuskoj stanici taxi stoji na 10-ak metara od dolaznih perona, taxista dođe do stranke uzme torbe stavi u auto i krene ka rampi koja je postavljena na ulasku u ( na ) taxi stajalište. E sad bi ovde većina nas pomislila, sad će neki njihov dispečar koga plaćaju 100 din po smeni da istrči odnekle i da podigne tu rampu, kad oćeš, izvadi čovek daljinac, pritisnu dugme, rampa se podiže i kad smo je prošli on opet daljincem spusti rampu i mi odosmo put Medulina te ja nisam uspeo videti dal' i oni kojim slučajem imaju neke dispečare k'o ovi naši na aerodromu !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Izvinjavam se na bumpu, ali evo, da vam javim situaciju iz Pule. Prvo da napomenem da nisam taksist vec potencijalni korisnik kome je sav biznis oko taksija zanimljiv.
Taksi u Puli djeluje po sljedecem cijeniku: Start je 20kn (nesto manje od 3€) a kilometar je 10kn (1,5€). Ima 30ak koncesionara, auti su razno razni, od Fiata, Volvoa do Mercedesa. Najvise je Škoda Octavia (nekih 6-7 sve skupa) od kojih sve karavani osim jedne. Kvaliteta usluge je na normalnoj razini, taksimetar se pokrece, zna bit kakvih ekscesa iz godine u godinu a to pogotovo tjekom turisticke sezone (tucnjava dvaju taksista zbog putnika, odbijanje voznje, itd...).
Oficijalna cjena taksija je nedostizna gradjanima Pule te se to onda okrece prema samim taksistima koji po ljeti imaju posla jer prevoze turiste zapadnjackim cijenama dok po zimi zive od vikenda kad prevoze mlade dome iz raznih klubova. Visoka je cjena dovela do toga da se na trzistu postave nekoliko divljaka koji ce vozit jeftinije, a to ne prija taksistima.
U Puli ne postoji dispatch, nema radio taksija vec se sve koordinira sa glavne stanice u centru grada koja je jedina sa telefonskom vezom (postoji jos jedna u obliznjem turistickom naselju sa dovucenom telefonskom vezom ali nikad nije koristena, te telefon tamo stoji zakljucan u zuti boks i nitko ga ne dira stoljecima), osim ove stanice u centru ima jos jedna stanica koja se koristi a to je kolodvorska (ova sa rampom), u Puli postoji jos 5 taksi stanica valjda izgradjene u nadi da taksiranje postane nadohvat gradjana, nesto sto nasi taksisti naizgled nemogu shvatiti.
Najavljen je dolazak Taxi Cammea sa jeftinijim cjenama, zahvaljujuci tom 'prijetnjom' nekoliko se taksista vec pokrenulo i odlucilo smanjit cijenu, ako nista drugo, bar za gradjane. Trenutno su se samo dvojica odlucila za takav potez, puljani se nadaju vecem odazivu. Jedan od te dvojice je nonsalantno odrezao cjenu na pola tjekom zimskih mjeseca i time napravio sebi dobru listu stalnih klijenta. Po ljeti vozim punom cijenom jer su mu 90% korisnika turisti koji su na visoke cijene naviknuti, dok po zimi reze i prezivljava.
Ako imate kakvih pitanja, slobodno postavite, pokusat cu odgovorit.
Tolko o tome sad.
Pozdrav iz suncane Pule, ugodan rad i puno musterije.

noxis93
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od popers Pon 08 Avg 2011, 01:21

Veselje
popers
popers
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 145
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Taksi Cammeo

Počalji od Zokenzi Pet 10 Feb 2012, 23:31

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od struja Sub 11 Feb 2012, 15:10

Pa vi sad vidite kakav je hleb kod privatnika i kolika je dnevna satnica rada kod istog?
15.vozila za 35 vozaca.
Nije tesko uvideti da na jednom autu rade 2 vozaca po 12 sati u smeni.Ovih ostalih 5 je letecih i dezurnih u slucaju zamene.
Tri peraca da vozni perk blista i 8 dispecera.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Dubrovnik

Počalji od to je to Sub 31 Avg 2013, 23:38

Hrvatska - Page 2 D2305f2328

Hrvatska - Page 2 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od jerotije318 Ned 01 Sep 2013, 00:05

I ja sam jednom prilikom na 6 i 7 istamburao pedera ali niko nije video
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Pazi ovi mala im Hrvatska pa hoce i kod nas

Počalji od to je to Čet 25 Sep 2014, 08:54

Pazi ovi mala im Hrvatska pa hoce kod nas.

Hrvatska - Page 2 D2305f2328

Hrvatska - Page 2 Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od magnum Čet 25 Sep 2014, 20:57

Ma , sa sto i pedeset vozila mogu do Sesveta pa preko Kerestinca do Duge Rese! Veoma srecan
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od Zokenzi Čet 25 Sep 2014, 22:17

I treba kad smo...
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od Šetač Pet 26 Sep 2014, 04:56

Ma kada bi mi njima nekako poslali nasih 150 divljaka, ne bi znali gde je levo za mesec dana, razbucali bi im sistem nasi "pancevci" dok kazes keks Veoma srecan
Šetač
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 247
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od magnum Pet 26 Sep 2014, 21:57

Bogami, danas su imali Pancevci goste.
Iz 27 marta Veselje
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od Zokenzi Sub 27 Sep 2014, 00:21

Imali i epilog je: ;;linnk;
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od magnum Ned 28 Sep 2014, 18:19

U petak stoji u pristanistvu plava taxi firma i registraciona tablica iz Uba. mrdss
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od Šetač Pet 03 Okt 2014, 14:15

Juce oko 22h opusteno vozi Studentskim Trgom sa strankom taj isti divljak u A6, kopija Lux firme sa registracijom UB. Radi dan (vidjao sam ga i u podne), radi noc, ocigledno bez vecih problema.
Policija, a najvise saobracajna, je u strajku, ne izlaze, vec je haos na ulicama, a vikend ce biti posebno zanimljiv, izacice i ala i vrana  Evil or Very Mad
Šetač
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 247
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrvatska - Page 2 Empty Re: Hrvatska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu