Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ocenite rad novinara

5 posters

Ići dole

Koliki je spoljni uticaj na rad novinara?

Ocenite rad novinara Vote_lcap0%Ocenite rad novinara Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ocenite rad novinara Vote_lcap6%Ocenite rad novinara Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Ocenite rad novinara Vote_lcap6%Ocenite rad novinara Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Ocenite rad novinara Vote_lcap6%Ocenite rad novinara Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Ocenite rad novinara Vote_lcap81%Ocenite rad novinara Vote_rcap 81% 
[ 13 ]
 
Ukupno Glasova : 16
 
 

Ocenite rad novinara Empty Ocenite rad novinara

Počalji od microb Pet 16 Jul 2010, 08:02

napraviti anketu sa sličnim pitanjima i anketirati što više stranaka (dok se voze sa nama), pa objaviti rezultate na forumu a i šire.
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ocenite rad novinara Empty Re: Ocenite rad novinara

Počalji od magnum Pet 16 Jul 2010, 14:35

Zavisi od novinara,,,pijanac,rezimski,dnevno politicki,zavisnik,lako podmitljiv,srednje ili tesko podmitljiv,dzabe vozen,naplacena voznja,,,,,,,,,,,uglavnom smo mi xovna a oni zlato!I mozes da ga vozis u mirisu,klimi,da mu otvaras vrata,,,,,,,ali ako naplatis voznju SVE se pretvara u smrdljivu stalu na tockovima!
To vam je moje licno misljenje o novinarima a vozio sam ih u mojih dvadeset godina na taxiju, SVE.I TV i radio i novinske i stranske i domacinske.Kako izadju iz kola,zaborave te..........ali si za njih uvek prljavi smrdljivi,znojavi,neobrijani,,,,lopov! bounce
Da ne bude zabune,ne samo ovde,,,,,,svuda po kugli zemaljskoj!
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ocenite rad novinara Empty Re: Ocenite rad novinara

Počalji od Mapko Pet 16 Jul 2010, 15:02

Znam dvojicu koja ne odgovaraju tom opisu, međutim jedan ne piše za dnevnu štampu a drugi ne piše na temu taxija. Moj je utisak da "Politika" ima najkorektnije tekstove o taxiju a da u negativnom smislu prednjače "Press" i "Blic". Novinari elektronskih medija na teren izlaze po malo sličica ali sa unapred pripremljenim stavom. Povuci potegni, isčupat se ne možemo.
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ocenite rad novinara Empty Re: Ocenite rad novinara

Počalji od magnum Pet 16 Jul 2010, 19:48

Da, ta dvojica su dobri jer ne pišu ni o jednoj temi koja se dotiče tebe!
Imam i ja dosta drugara,Miša Brkić,Ozren Milanović,,,,al' to je ta fora,ništa u vezi sa nama!!!!!! drunken
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ocenite rad novinara Empty Re: Ocenite rad novinara

Počalji od miamilojevic Pet 16 Jul 2010, 22:42

Ma ko ih bre ..ebe,oni nama ne trebaju,a mi cemo njima uvek trebati,dok god se budu bavili svojom profesijom,pa i posle toga,a mrze nas,da vam kazem zbog cega?zato sto nikad nisu znali da voze pa su ljubomorni na nas kad vide kako mi to radimo,a jos moraju i da nam plate za voznju,zato sto misle da se sve vrti oko njih i suvise su iskompleksirani jer su oni gospoda novinari,prasinari najobicniji,kad ih bre vidis,pola njih je u prljavim farmerkama,masne kose,i sa podocnjacima do poda,uz to pozuteli od duvana,mi smo za njih "gospoda" i uvek cemo biti,bar se ne foliramo kao oni,ps.sve ovo je za ona bedna piskarala,svi su isti,kao i sto smo mi njima svi isti

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ocenite rad novinara Empty Re: Ocenite rad novinara

Počalji od Zokenzi Pet 16 Jul 2010, 22:56

Ja sam danas vozio novinarku i kamermana i prosto nisam mogao da verujem koliko su upoznati u vezi situacije na aerodromu, znaju baš sve tj. mnogo više nego mi taksisti!?
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ocenite rad novinara Empty Re: Ocenite rad novinara

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu