Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic

5 posters

Ići dole

Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic Empty Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic

Počalji od to je to Čet 25 Feb 2010, 21:54




Poslednji izmenio to je to dana Sub 27 Feb 2010, 08:33, izmenjeno ukupno 1 puta
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic Empty Re: Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic

Počalji od maradona Pet 26 Feb 2010, 01:08

E,ovo je vec bio duet boli glava.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic Empty Re: Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic

Počalji od Mapko Pet 26 Feb 2010, 02:26

Drugi video klip 5:58>
Da ne kontroliše država i grad licence - nego ko?????
-II- -II- -II- -II- -II- -II- -II- cene - nego ko?????
a na kraju kobajagi strateško partnerstvo sa državom - a ko će biti partner s druge strane?
Neka hvala, borićemo se mi sami sa državom - ne trebaju nam posrednici... Nismo se mrzli na štrajku da bi se "naši" predstavnici i dalje borili popustima preko naših (stvarno naših) leđa i da bi "takođe naši" predstavnici ladno prihvatili argumentaciju Dijane s dva prezimena da smo MI TAXISTI MONOPOLISTI (mi koji imamo mesečne prilive kao radnik u fabrici) a da to nisu oni koji de facto nezakonito dampinguju cene i ubiše nas njima!
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic Empty Re: Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic

Počalji od microb Pet 26 Feb 2010, 12:00

Mapko ::
Neka hvala, borićemo se mi sami sa državom - ne trebaju nam posrednici...

tako je...pošto nam to dobro ide drunken
svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujemo clown

nismo mi toliko glupi da se organizujemo kao, tamo neki, lekari ili advokati ili...kao sav normalan svet?!
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic Empty Re: Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic

Počalji od Mapko Pet 26 Feb 2010, 13:04

Normalan svet - kako to gordo zvuči >d> ...jel tom normalnom svetu njihovi predstavnici podnose referate o radu, uspesima i neuspesima, jel ih informišu ili ih drže u neznanju kao vi nas?
Jel u tom normalnom svetu, predstavnicima preduzetnika sasvim normalno što oni koji su predstavnici 8.000 privrednih subjekata imaju jednog predstavnika, a sa druge strane stola imaju na pr. 3 predstavnika od 15 njima suprotstavljenih privrednih subjekata? 1/8.000 vama je jednako 3/15 (1/5) ili, svejedno vam je što su vaši štićenici 160x slabije zastupljeni od vlasnika RF? Jel i u tom normalnom svetu predsednik sindikata ne želi da čuje mišljenje onih koje predstavlja? Jel u tom normalnom svetu sindikat učestvuje na nezakonitom tenderu i sve to bez konsultovanja svoje baze?

Dali smo vam mandat da se u našem interesu izborite protiv divljaka, protiv popusta... a šta ste vi učinili? - mnogo godina ništa
Nismo vam dali mandat da protiv našeg interesa učestvujete na nameštenom, nezakonitom tenderu... a šta ste vi učinili? - za nekoliko dana mnogo

Kakav trend ispoljavate? - Problemi taxista su za vas zadnja rupa na svirali, ali zato tender na kome se mogao omastiti brk dobija izuzetnu pažnju.

Upamtite, dokle god nas ne budete blagovremeno informisali o svemu što jeste ili niste uradili za nas, privatne preduzetnike, vi nemate našu podršku!
Da, dok ne počenete da se ponašate kao pravi i odgovorni sindikalci, mi ćemo se sami boriti za svoje interese; privatnim tužbama protiv inspektora koji ne pišu prijave i vlasnicima RF pod čijom tablom navataju divljaka, zahtevima za izuzeće naše kategorije iz grupe restriktivnih ugovora, ukazivanjem na to da taxista nije monopolista već da je to vlasnik RF koji dampinguje cenu do ostvarenja dominantnog položaja na tržištu a sve to protiv interesa osnovnog privrednog subjekta - taxiste... itd. itd.
Kako vam prolazi predlog da firme mogu da konkurišu za licencu? Kako vam prolazi predlog da na taxi može da se izveze auto sa više od 4+1 sedišta?
Reći ćete da to nije trend, da je slučajnost?

Ne treba nama Taxi komora i Taxi zakon niti bilo kakvo izdvajanje iz grada... nama treba ukidanje popusta, sklanjanje divljaka i obezbeđivanje trenutnog statusa licenci koje imamo... ako i kada to uradite, onda možemo da prodiskutujemo o daljim koracima.
Ili možda mislite da treba i dalje da radite kako vam se ćefne a mišljenje taxiste da ne uzimate u obzir?

Znam sad ide ono - ti si samo jedan od taxista, ostali taxisti ne misle tako... i još ćete me na kraju ubediti da su ostali taxisti mazohisti Very Happy
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic Empty e jesi im rek'o, svaka ti čast...

Počalji od microb Pet 26 Feb 2010, 14:16

tako je...

a i ne morate da nas informišete, pošto mi sve znamo bolje od vas...

i dali smo vam mandat da nam izbacite đubre, očistite svu prljavštinu, paučinu i prašinu iz naših stanova koju decenijam nismo čistili...izbacite sve starudije iz naših podruma...operete automobile koje godinama nismo prali...
i dali smo vam mandat da to sve uradite o svom trošku...

pa kad sve to završite javite se ... Cool;
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic Empty Re: Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic

Počalji od Mapko Pet 26 Feb 2010, 22:35

Analogija bi bila da vas baš briga za "naše stanove" - vi sređujete "vaše"
- da, to je sasvim očigledno, pokazujete to i na delu.
a što se troška tiče - ide vama super kad imate i za učešće na nezakonitim tenderima... 60.000 eeeeeeeeeej!
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic Empty vala baš...

Počalji od microb Sub 27 Feb 2010, 06:54

...i odakle vam pravo da uništite naše dečačke snove, da jednog dana postanemo piloti, a da pri tom niste pitali naše tate...

a bilo je sve tako blizu...pošto nema ništa prirodnije da posle šest meseci besplatne vožnje jatovaca, postanemo piloti...ali sutra...jooooooj! >plach>
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic Empty Re: Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic

Počalji od Mapko Sub 27 Feb 2010, 07:49

Ako tako "metaforično" pričate i sa predstavnicima vlasti onda mi je jasno što nema ništa od dogovora.
...a zaintrigirali ste me, itekako ste me zaintrigirali - vi ni ne slutite kolko bih voleo da mogu da vas razumem. Sad
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic Empty nema džabe ni kod...

Počalji od microb Sub 27 Feb 2010, 09:03

Mapko ::Kakav trend ispoljavate? - Problemi taxista su za vas zadnja rupa na svirali, ali zato tender na kome se mogao omastiti brk dobija izuzetnu pažnju.

da li je ovo moguće?

pa po tome ispada da sa parama može po nešto i da se uradi...

a ja do danas živeo u ubeđenju da to može pomoću entuzijazma, humanitarnog rada...čak sam živeo u ubeđenju da i advokati i ostali stručnjaci, koji su nam skoro sigurno potrebni, rade na lepe oči...

auuuu...znači toga nema više...

otvori mi oči...hvala!!! >mol>
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic Empty Re: Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic

Počalji od Mapko Ned 28 Feb 2010, 00:10

@NEZAVISNOST

Moji poslednji komentari u kojima se konfrontiram sa vama su inicirani vašim lošim odnosom prema nama taxistima - ne možete se postavljati iznad nas i ignorisati naše predloge, inicijative i zahteve za blagovremenim informisanjem.
Nadam se da počinjete da shvatate da vam nikako nije u interesu da taxiste imate na suprotnoj strani!
Otvaranje novog naloga na forumu sa nickom "GSTVIAP NEZAVISNOST" doživljavam kao vaše otrežnjenje i nameru da nas uredno i blagovremeno informišete o postignutom, nepostignutom i planiranom.
Od danas, neko razumno vreme vas neću kritikovati jer želim da verujem da idete pravim putem i da ćete se potruditi da ojačate vezu sa nama taxistima, a takođe da ćete od sada racionalnije zastupati naše interese uzimajući u obzir i kvalitetne predloge sa ovog foruma.
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic Empty … u potpunosti se slažem sa Mapkom...

Počalji od microb Ned 28 Feb 2010, 10:11

a kao dokaz tome, učlaniću se u sindikat i redovno plaćati članarinu, jer izgleda da bez finansija i angažovanja stručnjaka u rešavanju naših nagomilanih problema nećemo daleko odmaći...

i još se obavezujem da ću, pošto se upoznam sa dosadašnjim radom, učestvovati i svojim konstruktivnim predlozima, predatim blagovremeno u pisanoj formi (u skladu sa statutom), angažovati se i postati nosilac neke od tih ideja, i pokazati ličnim primerom kako se treba boriti za naše zajedničke interese...

želim nam puno sreće u zajedničkom radu!!!
microb
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 259
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic Empty Re: Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic

Počalji od tomovicbgd Ned 28 Feb 2010, 10:19

@Marko >bravo>
tomovicbgd
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 254
Godina : 57
Location : Miljakovac II
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic Empty Re: Prezentacija Sindikata Nezavisnost Svetislav Beljinac & Branko Vitorovic

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu