Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Broj primljenih voznji

+27
Alhemicar
kosmajac
robert
mrgud
babici
zoki216
Paleolit
brat saja
VENELUME
Slave
taxi -ja
Delphy
zlaja
Mapko
magnum
boki705
angelina
Zokenzi
halotaxi bor
Moravac
struja
to je to
Blackshadow
jerotije318
miamilojevic
zzmegi
maradona
31 posters

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Razmišljam da bar 5 dana ne svraćam kući, možda zaradim i za dezert !!

Počalji od angelina Pon 08 Feb 2010, 15:49

Dal' sam indisponiran ???

Sinoć mi na pumpi kolega iz Alfe pokazao njegov dnevni spisak vožnji preko mreže. Piše čovek redni broj vožnje, adresu, gde vozi stranku i koliko je naplatio. Video sam zadnjih par vožnji i cifre su bile, 200, 350, i 400. E sad sledi vrhunac, ono najinteresantnije !!
Broj primljenih vožnji tog dana beše 43 scratch (četrdeset tri), + 7 kvaka, što će reći ukupno 50 (pedeset) realizovanih vožnji za 1 dan, verovali ili ne !!!!!!! A zarada, e to je još čudnije, da ne kažem neverovatnije mom mozgu ! Ispod svega pisalo 15.900 scratch (petnaest hiljada devetstotina dinara) !!!!!!!!!! I sve je ovo od 1 februara, kaže čovek da svaki dan juri onu nagradu od 20 evrića što daje rukovodstvo Alfe !!!!! Reče da, od 1 februara do sinoć (7 februar), ima 218 vožnji preko mreže scratch (juče je imao 35 vožnji preko mreže + 4 kvake od 06:00 do 19:30 kad sam ga sreo na pumpi) !!!! Ako nastavi ovako, 614 iz Pinka će otići u zaborav vrlo brzo, naguraće ovaj preko 800 !!

E sad, da li sam ja glup što ovo uopšte pišem, ili nisam, ne znam, ali sam hteo da podelim ovo sa nekim, čisto da čujem i ostala mišljenja !! Posle nekih priča i pričica počinjem da sumnjam u sebe i svoje prvenstveno fizičke sposobnosti, mentalne manje više, jer ja nikako ne mogu da vozim 12 sati svaki dan po ovom gradu, pa reko' ako ima puno ljudi koji to mogu onda sam ja, verovatno, fizički indisponiran u tom smislu !!

Pozdrav od (ne)indisponiranog !!!!!
P.S. A nije mi pokvaren taksimetar k'o Blekiju !! Very Happy Very Happy
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od robert Pon 08 Feb 2010, 16:22

E ovo se vec granici sa naucnom fantastikom.Nego da kazemo da je to tako,onda bih postavio samo jedno pitanje:Koliko je taj kolega dao na popust,s obzirom da tamo daju 30%?Neka hvala,meni je muka i od ovih 20%!

robert
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 50
Datum upisa : 19.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od boki705 Pon 08 Feb 2010, 16:27

robert ::Koliko je taj kolega dao na popust,s obzirom da tamo daju 30%?Neka hvala,meni je muka i od ovih 20%!
Ko te bre pita za popust, vi's da je u toku takmicenje kolko si puta ustinuo, primio... Very Happy
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od to je to Pon 08 Feb 2010, 16:36

robert ::E ovo se vec granici sa naucnom fantastikom.Nego da kazemo da je to tako,onda bih postavio samo jedno pitanje:Koliko je taj kolega dao na popust,s obzirom da tamo daju 30%?Neka hvala,meni je muka i od ovih 20%!


Nemoj da zaboravis da od 5000 taxista koji rade na zicu 70 % njih negleda u kilometrazu, bitan je samo pazar na kraju dana trzisna utakmica je odavno pocela do istrebljenja.
Mozemo mi da filozofiramo koliko hocemo ali za svako nase mesto u sekretariajtu ceka po jedan zainteresovani da uskoci. Vreme kad samo pravili 50 eura za 6 sati je davna proslost i ne verujem da ce skoro da se vrati.
Samo budite realni u trenutnim uslovima.... kao sto su ucestali prelazi u Alfu i Gold, danas je to ukupno 600 ljudi a za dva meseca moze biti 1200 e to je vec cifra.
U svakoj matematici neko ima svoj interes.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od robert Pon 08 Feb 2010, 16:39

boki705 ::
robert ::Koliko je taj kolega dao na popust,s obzirom da tamo daju 30%?Neka hvala,meni je muka i od ovih 20%!
Ko te bre pita za popust, vi's da je u toku takmicenje kolko si puta ustinuo, primio... Very Happy
Pa jes,i to sto kazes,ipak je nagrada od 20 evrica u pitanju.Malo li je na ovu krizu?Tesko si ga nama. >mol>

robert
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 50
Datum upisa : 19.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od boki705 Pon 08 Feb 2010, 17:22

to je to ::Vreme kad samo pravili 50 eura za 6 sati je davna proslost i ne verujem da ce skoro da se vrati.
Ti bas ne pratis desavanja. Evo, vesti pocinju sa konstatacijom kako je sve krenulo na bolje (k'o da ce uskoro izbori)... nego ne dobih odgovor vezano za tabelu... Very Happy Very Happy Very Happy
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od robert Pon 08 Feb 2010, 17:23

to je to ::
robert ::E ovo se vec granici sa naucnom fantastikom.Nego da kazemo da je to tako,onda bih postavio samo jedno pitanje:Koliko je taj kolega dao na popust,s obzirom da tamo daju 30%?Neka hvala,meni je muka i od ovih 20%!


Nemoj da zaboravis da od 5000 taxista koji rade na zicu 70 % njih negleda u kilometrazu, bitan je samo pazar na kraju dana trzisna utakmica je odavno pocela do istrebljenja.
Mozemo mi da filozofiramo koliko hocemo ali za svako nase mesto u sekretariajtu ceka po jedan zainteresovani da uskoci. Vreme kad samo pravili 50 eura za 6 sati je davna proslost i ne verujem da ce skoro da se vrati.
Samo budite realni u trenutnim uslovima.... kao sto su ucestali prelazi u Alfu i Gold, danas je to ukupno 600 ljudi a za dva meseca moze biti 1200 e to je vec cifra.
U svakoj matematici neko ima svoj interes.
U pravu si kolega kada kazes da vecina ne gleda u kilometrazu,i ja sam jedan od njih,ali mi zato moja matematika kaze da kada sve poskupljuje,ja ne treba da pojeftinjujem.To sto neki odlaze u Alfu i Gold u stvari pokazuje kako sami srozavamo svoju profesiju,jer samim time opravdavaju postojanje divljaka,i naravno prizivaju veci popust.Sada kada se vodi bitka za ukidanjem popusta,neki zagovaraju popust od 30%,sto je stvarno neverovatno,i to apsolutno nema veze sa matematikom i racunicom,nego pokusaj ovih malih udruzenja da uvedu jos veci haos u taxi sluzbu,jer bi u suprotnom potpuno nestali.Kakve veze ima taj podatak sto ima lista cekanja?Zar zbog toga treba jos vise da se srozavamo?Ja samo znam da dnevno radim u proseku od 10-12 sati,i da to nije dovoljno da bi se pokrili svi troskovi,i ne pada mi na pamet da povecavam satnicu da bi davao 30% popusta.Negde treba staviti tacku i reci dosta je bilo.To je naravno moje misljenje,a ako neko ima bolju racunicu,neka je slobodno prikaze,drage volje cu je prihvatiti ako je dobra.

robert
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 50
Datum upisa : 19.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od to je to Pon 08 Feb 2010, 17:48

U pravu si ti kolega kad kazes da treba staviti tacku i reci dosta ali da te podsetim da mi nemamo mogucnost da stavimo tacku i kazemo dosta je bilo.
Pojedosmo se izmedju sebe i trcimo na veci popust ko magare na sargarepu, to sto pises da ce da ukinemo popust ja sam davno prestao da verujem u taj scenario, najlakse ti je da pogledas snimak sa sastanka u Pink taxiju od pre par meseci i sve ce ti biti jasno.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Kriv sam, što nisam odmah poslušao savete iskusnih taksi vukova!

Počalji od zlaja Pon 08 Feb 2010, 18:06

angelina ::...Reče da, od 1 februara do sinoć (7 februar), ima 218 vožnji preko mreže...
Šta reći, 33 vožnje dnevno x 3 evra = 100 evra.
Malo je 30% popusta, mislim da će 40% popusta biti prava mera da bi se zaustavila Alfa.... a dotle sve OK, ja sam kriv što nisam lepo 01-og marta 2005 poslušao savete iskusnih kolega: Daš najveći popust, oslobodiš ili spustiš članarine na minimum, dobro izreklamiraš ponudu i čas posla gotova taxi priča!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od kosmajac Pon 08 Feb 2010, 18:29

Da pomognem u vezi misterije "1262". Covek krece sa "18" kad stigne ne stanicu ispred njega 5 pinka on poslednji i najjaci i na poziciju i 5 min sve gazi a na voznju odlaze kolege ispred i najavljuju se na neradnom kanalu. Kompijuter u pink centru pamti "1262" i tako do kraja smene. Tako da kolega sa malom varkom vec mesecima ne placa smenu i na taj nacin nas dovodi u zabludu i zarmisljanje. Pozdrav

kosmajac
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 36
Datum upisa : 12.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od boki705 Pon 08 Feb 2010, 18:37

Aaaaaa, terenski dispecer... Hvala ti sumadinac. Eto, jos jedna enigma resena. Oko cega sad sledi prepucavanje? Very Happy
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od magnum Pon 08 Feb 2010, 19:01

Dakle,čitam vas ,deco i ne znam jesam li na SF Chanelu ili na forumu!Za ovog čiču, to što vi radite je,,,,,,,,,,U životu nisam imao 50 vožnji u danu,,,,,istina kvakaroš sam ali bez obzira,bilo je "ludih dana" i u mom rokovniku!
Ćerko Gino,molim te,opiši mi tog kolezu-pretpostavljam,podočnjaci od tri kubika,kreću mu očnjaci,oči podbule,krvave,krenule polako napolje,,,,,,zadnji put se oprao kad je pljusnulo,a on izašao da kupi osamnaestu paklu cigara u ovoj nedelji.U kući ga viđaju o slavama ,SMS om mu javili da mu je umrla mama i da je postao deda,,,,,,,,,,,,,,,,,,za ćerkinu svadbu nije stigao imao vožnju do Ljiga a tamo vejavica........... :face:
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od Moravac Pon 08 Feb 2010, 19:23

"Pa ovo su sokovi je*ote!!!"- sto rece ona kokos iz "nacionalne klase"! Sto ga nisi slikao, leba ti? Evo, ako taj covek ne izgleda kako ga je magnum opisao, ja mu dajem tih 20 eura! Nesretni su to ljudi, koliko god oni misleli da su uspesni.
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od magnum Pon 08 Feb 2010, 19:25

Da ne bude zabune,nisam nikada video čoveka,noću se ne šunjam po grobljima ,ali pretpostavljam, da ne kažem, javlja mi se! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od maradona Pon 08 Feb 2010, 20:07

Koliko vidim kolega 1262 je mala beba,prema tome dzabe su ga neki nazivali ludim i tome slicno.A sto bi rekao Robert,i meni je muka i od ovih 20% a kamo li vise kad je sve zivo otislo gore,lepo ja negde napisah,gde nam je dostojanstvo i ponos,a najlepse se osecam kad mi sedne kvaka i bez zanovetanja kaze gde da je vozim-FALA LEPO.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od Blackshadow Pon 08 Feb 2010, 20:43

kosmajac ::Da pomognem u vezi misterije "1262". Covek krece sa "18" kad stigne ne stanicu ispred njega 5 pinka on poslednji i najjaci i na poziciju i 5 min sve gazi a na voznju odlaze kolege ispred i najavljuju se na neradnom kanalu. Kompijuter u pink centru pamti "1262" i tako do kraja smene. Tako da kolega sa malom varkom vec mesecima ne placa smenu i na taj nacin nas dovodi u zabludu i zarmisljanje. Pozdrav

Dobar pokusaj kolega, ali nije izvodljiv u pinku Wink
Blackshadow
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 805
Location : Vozdovac
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od VENELUME Pon 08 Feb 2010, 21:41

Blackshadow ::
kosmajac ::Da pomognem u vezi misterije "1262". Covek krece sa "18" kad stigne ne stanicu ispred njega 5 pinka on poslednji i najjaci i na poziciju i 5 min sve gazi a na voznju odlaze kolege ispred i najavljuju se na neradnom kanalu. Kompijuter u pink centru pamti "1262" i tako do kraja smene. Tako da kolega sa malom varkom vec mesecima ne placa smenu i na taj nacin nas dovodi u zabludu i zarmisljanje. Pozdrav

Dobar pokusaj kolega, ali nije izvodljiv u pinku Wink

Verovatno da ga prilikom ispravke broja na neradnom kanalu , kompjuter sam izbriše a na njegovo mesto dodje klega koji najavljuje ispravku broja.
VENELUME
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1165
Godina : 59
Location : BEOGRAD-VIDIKOVAC
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od maradona Uto 09 Feb 2010, 00:43

Naravno,upisan je onaj ko je otisao na voznju,a ne onaj ko je ustinuo.Bio je lapsus ili je kolega neupucen.Al' to nije bitno.Nek' uzme i hiljadu voznji sto se mene tice,ja se drzim onog :"cisti djubre iz svog dvorista a tudje me ne interesuje".

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Nisam više za pisanje smučilo se i meni!

Počalji od zlaja Uto 09 Feb 2010, 06:51

maradona ::....uzme i hiljadu voznji sto se mene tice,ja se drzim onog :"cisti djubre iz svog dvorista a tudje me ne interesuje".
Vidim, dragi Jerotije II, da prolaziš kroz neki težak period pa ti je lakše da se na meni istresaš... ali dobro. Mislim da se više neću paliti da je moguće bilo šta pametno reći ili dokazati nekome na forumu. I dalje mislim da nisi (niste) shvatio srž problema u taksiju.... ali dobro. Idemo dalje, a moja vrata su ti (su vam) uvek otvorena.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od jerotije318 Uto 09 Feb 2010, 06:56

1262 iz Pinka uzeo proslog meseca 614 ili 617 voznji.

Ja standardno 350 >plach>
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od boki705 Uto 09 Feb 2010, 10:13

Svojevremeno je u Bellu, dok nije bilo popusta, postojala nagradna igra za kolege sa najvise primljenih voznji, tek da bi se stimulisali taksisti da uzimaju i krateze! Doduse, u tom trnutku niti je Bell imao toliko poziva a ni taksista kao sada Pink ali su ljudi koji ne rade duze od 10h dnevno uzimali oko 400 voznji... >nez>
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od maradona Uto 09 Feb 2010, 11:04

Ja ne znam kakve ti Zlajo imas veze sa bilo kojim mojim tekstom i sta ti vise zakljucujes iz svih tekstova kao neki psiholog,kroz kakav ja to tezak period prolazim i ko se vise istresa na tebi, ajde malo o'ladi.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od kosmajac Uto 09 Feb 2010, 11:19

NI kolegi "1262" u pocetku nije bilo jasno a razlog je sto belezi svaku napravljenu voznju ali je kasnije ukapirao razlog zbog cega mu se pridodaje veci broj voznji. Uostalom zasto se misli da je neko bezgresan i nepogresiv pa realnost sama pokazuje da je to nemoguce. Pozdrav

kosmajac
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 36
Datum upisa : 12.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od robert Uto 09 Feb 2010, 11:24

zlaja ::
maradona ::....uzme i hiljadu voznji sto se mene tice,ja se drzim onog :"cisti djubre iz svog dvorista a tudje me ne interesuje".
Vidim, dragi Jerotije II, da prolaziš kroz neki težak period pa ti je lakše da se na meni istresaš... ali dobro. Mislim da se više neću paliti da je moguće bilo šta pametno reći ili dokazati nekome na forumu. I dalje mislim da nisi (niste) shvatio srž problema u taksiju.... ali dobro. Idemo dalje, a moja vrata su ti (su vam) uvek otvorena.
Pozdrav Zlaja Very Happy
Ne bih da se mesam u vas razgovor,ali bih gospodina Zlaju zamolio da svima nama ovde objasni srz problema u taxiju,i da nam da resenje,ako je ikako moguce,jer smo svi mi izgleda prolupali,i ne vidimo sta se desava.Ne prolazi samo kako vi kazete kolega Jerotije kroz tezak period,nego svi mi taxisti,jer imamo dobru organizovanu bandu protiv sebe,pocevsi od vlade Srbije,preko gradske uprave,pa sve do vlasnika udruzenja.To je jedan zacarani krug gde svi lepo zaradjuju preko nase grbace,mislim da ne treba da nabrajam sta ko uzima,svima nam je dobro poznato.Evo dokaz su zadnja desavanja,drzava uvodi fiskalne kase,gradska uprava nalepnice,i GPRS,vlasnici udruzenja prate igranku povecavanjem smene,i pripremom za uvodjenjem 30% popusta.Kako se samo prate,zesce uigrana ekipa,a mi kao ovce sve to placamo,i pitamo se,gde su nam pare?Sta smo dobili od proslog strajka?U stvari i jesmo,zahtev vlade za uvodjenjem licenci,i jednobojne tablice,koje cemo naravno mi platiti.Kao sto vidite vlada i ne pokusava da resava nase probleme,nego gleda kako da nam dodatno uzme pare,a sve to jer u radnoj grupi za pregovore imamo vlasnike udruzenja.Imali ljudi sastanak,isglasali sebe u radnu grupu,i ajd da pregovaramo u ime taxista,i ako ih niko od nas nije ovlastio.A svi mi znamo rezultate njihovog minulog rada.Ja mislim da je to srz problema u taxiju,a vi gospodine Zlajo me demantujte, ako mislite da nisam u pravu.Pozdrav!

robert
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 50
Datum upisa : 19.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Hoćemo sve, nećemo ništa!

Počalji od zlaja Uto 09 Feb 2010, 16:46

robert ::...a vi gospodine Zlajo me demantujte, ako mislite da nisam u pravu.Pozdrav!
Za gotovo sve si upravu ali evo i dodatka:
1.) Hoćemo jedinstvenu cenu ali nećemo da bude najjedinstvenija!
2.) Hoćemo da bude manje taksista na ulici, puno nas je, ali nećemo da neko ne dobije licencu (jedan preduzetnik-jedno vozilo-jedna licenca) i da obavezno licence budu prenosive!
3.) Nećemo euro 4, nećemo euro 3, hoćemo euro 2, nećemo euro 1, hoćemo euro 0, nećemo euro 5!
4.) Hoćemo da plaćamo poreze i doprinose kao što to neki od nas i rade a ovi što ne plaćaju nema veze to je njihov problem i nikako nećemo da nam se blokiraju tekući računi kad nismo platili porez, jer nikad se ne zna!
5.) Hoćemo da budemo manje na ulici i da više i kvalitetnije zaradimo ali nećemo da se zaborave kolege koji su više na ulici i više rade za manje pare jer njih je muka naterala.
6.) Hoćemo da nema lopova i varalica u taksiju ali nećemo da cinkarimo i drukamo lešinare i lopove jer oni su ipak naše kolege!
7.) Hoćemo bolje sutra, bez obzira što nam je svejedno i što nećemo ništa, a radićmo i dalje na tome da nam bude bolje jer kad nam i bude bolje žalićemo što nam nije još bolje!
8.) Danas hoćemo, sutra možda nećemo!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Hoćemo da nećemo!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od miamilojevic Uto 09 Feb 2010, 18:17

Zlajo,znamo sta hocemo ali nas VI vlasnici udruzenja ebete,a protiv vas ne mozemo,tako da je glupo raspravljati o bil cemu,pogotovo ovakvim tvojim postom ubedjivati gladnog da nije gladan,ubedjivati ljude da na njih mislis a gledati samo sebe,svi zajedno ste u tome i lepo plivate na nas racun,moze vam,i to postujem,ali nemoj bar da nas pravis debilima i govoris sta bi mi mogli,hteli,ili sta hocemo,poz

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Nismo svi isti, mislim mi vlasnici!

Počalji od zlaja Uto 09 Feb 2010, 18:40

miamilojevic ::Zlajo,znamo sta hocemo ali nas VI vlasnici udruzenja...
Ja nemam šta drugo da ti kažem osim da sam siguran da niste svi za isti koš i da ima puno ološa a ima i puno kvalitetnih i normalnih taksista u ovom gradu.... da ti ne pričam da se nadam da će svi takvi (dobri, marljivi, časni i pošteni) jednog dana biti u Beogradskom 9801 i da ja neću imati nikakvih problema niti potrebe da se poredim sa lošim gazdama i lošim taksi asocijacijama!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od boki705 Uto 09 Feb 2010, 20:07

necemo ni evro 100 din, neka ga vrate bar na 10 !!! Cenu goriva , takodje itd,itd... Very Happy
A ovo danas hocemo, sutra necemo mi je od nekuda taaaako poznato... >nez>
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od robert Uto 09 Feb 2010, 22:24

zlaja ::
robert ::...a vi gospodine Zlajo me demantujte, ako mislite da nisam u pravu.Pozdrav!
Za gotovo sve si upravu ali evo i dodatka:
1.) Hoćemo jedinstvenu cenu ali nećemo da bude najjedinstvenija!
2.) Hoćemo da bude manje taksista na ulici, puno nas je, ali nećemo da neko ne dobije licencu (jedan preduzetnik-jedno vozilo-jedna licenca) i da obavezno licence budu prenosive!
3.) Nećemo euro 4, nećemo euro 3, hoćemo euro 2, nećemo euro 1, hoćemo euro 0, nećemo euro 5!
4.) Hoćemo da plaćamo poreze i doprinose kao što to neki od nas i rade a ovi što ne plaćaju nema veze to je njihov problem i nikako nećemo da nam se blokiraju tekući računi kad nismo platili porez, jer nikad se ne zna!
5.) Hoćemo da budemo manje na ulici i da više i kvalitetnije zaradimo ali nećemo da se zaborave kolege koji su više na ulici i više rade za manje pare jer njih je muka naterala.
6.) Hoćemo da nema lopova i varalica u taksiju ali nećemo da cinkarimo i drukamo lešinare i lopove jer oni su ipak naše kolege!
7.) Hoćemo bolje sutra, bez obzira što nam je svejedno i što nećemo ništa, a radićmo i dalje na tome da nam bude bolje jer kad nam i bude bolje žalićemo što nam nije još bolje!
8.) Danas hoćemo, sutra možda nećemo!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Hoćemo da nećemo!
Znamo mi veoma dobro sta hocemo,i ti vasi podaci nemaju veze sa stvarnoscu.Sve ove vase stavke cu svrstati u jednu,a ta je:Uvesti red u taxi sluzbu,sto znaci da treba ici nekim redosledomi:Izbaciti divljake,da taxi bude iskljucivo osnovna delatnost, da se ne moze voditi kao dodatna delatnost,kolege koji su za penziju poslati u istu,stvoriti ekonomsku cenu taxija,jer mi nismo socijalna ustanova,niti humanitarna organizacija,pa da se kupuje socijalni mir preko nasih ledja.E kada se sve to dovede u red,onda mogu da nas jure za neplaceni porez,koji vam je kao sto vidim trn u oku.Kazete da mi treba da ukazujemo na prevarante u nasoj sluzbi,u cemu se opet ne slazem sa vama.Sta inspekcija onda treba da radi?Svi mi manje vise znamo gde se oni nalaze,isto tako i inspekcija,ali oni trkeljisu nas ispravne,a autobusku stanicu,i AERODROM zobilaze u sirokom luku.Naravno da hocemo bolje sutra za nas,bolju zaradu,jer raditi dnevno od 10-15 sati, samo da bi se namirili raznorazni lesinari nema veze sa mozgom.E a to sigurno vlasnicima udruzenja ne odgovara,jer ce biti manji broj taxista,sto znaci manja zarada za vas,ukidanje popusta nekima totalno ne odgovara,jer tako gube besplatnu reklamu,sto znaci da moraju vise para da uloze u reklame,ako misle da posluju,a neki ce totalno da nestanu,i tako ode posao u kome se zaradjuju lake pare.Zato i mislim da vlasnici udruzenja ne treba da ucestvuju u pregovorima,jer se oni tamo bore za svoje firme,a ne za nasa prava.Vi to sigurno bolje znate od mene,zar ne?Pozdrav!

robert
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 50
Datum upisa : 19.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od maradona Uto 09 Feb 2010, 23:33

Lako je njemu da zajebava sirotinju,mozda bih i ja da sam na njegovom mestu,mada kad malo bolje razmislim ne bih se ni pojavljivao.Ali navukao se ipak na forum.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Zlaja je Zjala (čitaj idiot i budala) kad se sa taksistima i taksi biznisom u koštac uhvatio!

Počalji od zlaja Sre 10 Feb 2010, 04:32

robert ::...Zato i mislim da vlasnici udruzenja ne treba da ucestvuju u pregovorima, jer se oni tamo bore za svoje firme,a ne za naša prava...
Nismo se razumeli, dokle god mene smatrate za istu, naivnu budalu, pokvarenu lopurdu, ološa i zlu osobu, kao i sve ostale gazde, nemamo više šta da pričamo. Dve godine, 875 postova, rezultati ravni nuli, povlačim se.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1621
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od robert Sre 10 Feb 2010, 07:56

zlaja ::
robert ::...Zato i mislim da vlasnici udruzenja ne treba da ucestvuju u pregovorima, jer se oni tamo bore za svoje firme,a ne za naša prava...
Nismo se razumeli, dokle god mene smatrate za istu, naivnu budalu, pokvarenu lopurdu, ološa i zlu osobu, kao i sve ostale gazde, nemamo više šta da pričamo. Dve godine, 875 postova, rezultati ravni nuli, povlačim se.
Pozdrav Zlaja Very Happy
Naravno da se nismo razumeli,rekao sam da "nekima" ne bi odgovaralo uvodjenje reda u taksi sluzbu,a vi niste medju njima jer od prvog dana ulazete u svoju firmu,imate veoma jaku reklamu itd.,dok drugi samo cekaju pocetak meseca da bi uzeli pare,a mreza,reklama i ostalo ih ne zanima.Isto tako,niste u radnoj grupi,i to dosta govori,zadnji ste od svih uveli popust.Nisam ja od juce na taxiju,pa da ne znam sta se ovde radi.Nekada je za prelazak iz jednog u drugo udruzenje bilo dovoljno samo platiti smenu,i gotovo,a danas?Evo primera vaseg udruzenja:Kada sam pre izvesnog vremena pitao nekog kolegu iz Beogradskog sta je potrebno da bi se preslo kod vas,covek zapoceo poduzi monolog.Te tri smene unapred,pare ze frekvenciju,nemogucnost dobijanja table POSLOVNOG TAXIJA,nego prvo proci probni period,pa tek onda ako se kolega pokaze.Covek hteo da nastavi,ali sam ga ja prekinuo,rekavsi mu da ne konkurisem za ulazak u Lufthansu,nego sam jednostavno hteo da predjem u drugo udruzenje.Vidi se po ovom da polako prihvatate njihova pravila igre.Neki opet biraju clanove po kvalitetu vozila,drugi po necem drugom itd.Nikada za vas nisam rekao da ste olos,lopurda i slicno,samo nije u redu da govorite ljudima od kojih zivite da su prolupali,budale,da neznaju sta hoce.

robert
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 50
Datum upisa : 19.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od Mapko Sre 10 Feb 2010, 08:14

Nemojte se povlaciti Zlajo, na svakom forumu ima uzavrelih glava pa i na ovom nasem - taxi forumu... vi jeste bolji od drugih vlasnika RF i to dokazujete pored ostalog i svojim prisustvom ovde, zato ne odustajte...
Vi morate shvatiti da ste s one strane i da cete vazda biti kritikovani, nazalost cak i kad dobro radite - i pored svega toga mislim da vam je mesto tu sa nama... a recite mi sta bih ja trebao da uradim na provokacije onih divljih podguznih muva @dellboy&darko.stojanovic? Vas nerviraju ali vas ne dzepare kao ovi bednici mene - i sta mislite da li oni imaju imalo obraza, da li ce takvi nekad napustiti forum?
Odmorite malo pa se vratite ekipi, cekamo vas Smile
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od jerotije318 Sre 10 Feb 2010, 08:41

Zato i mislim da vlasnici udruzenja ne treba da ucestvuju u pregovorima


E moj prijatelju......
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od robert Sre 10 Feb 2010, 09:42

jerotije ::
Zato i mislim da vlasnici udruzenja ne treba da ucestvuju u pregovorima


E moj prijatelju......
Ne razumem bas najbolje tvoj komentar,ako gresim onda se naravno izvinjavam,ali bih voleo da znam po cemu ja to nisam u pravu

robert
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 50
Datum upisa : 19.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od magnum Sre 10 Feb 2010, 09:47

Alo,Zlajo,ne mrsi,vracaj se,trebas ti nama ovde,vise nego mi tebi! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od boki705 Sre 10 Feb 2010, 14:16

Elem, danas sam od 06.45 do 11.00 uzeo cele dve voznje. Odrapio 2 sata u Kotezu i sacekao zicu do B. brda. Na 51-oj sam uspeo od Kraljice Katarine da se spustim na prvo mesto posle skoro cela 2 sata, kad ono pljas zica do Zeleznika. Obradovah se k'o majka ludom detetu. Od Zeleznika klaj klaj do grada. Vozao se vozao, stanice prepune, kvake nema i eto mene kuci posle 6 sati na ulici sa BRUTO 1000 RSD pazara. Verujem da cu ovakvim tempom skoro da platim poreze i doprinose, kredit, izvadim lekarsko po skuploj varijanti jer je nekoga mrzelo da organizuje za clanove svog udruzenja isto po povoljnijoj varijanti, uradim veliki servis, nesto mozda u medjuvremenu i pojedemo u kuci, klinac moze da trenira i bos, sta ce mu patike... U PLM i ovakav dan. Da je bar redje ovakav, pa i Boze pomozi


U PLM - u pi**u lepu ma****nu
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od maradona Sre 10 Feb 2010, 14:33

E,ko otvori ovu temu da mu ............

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od boki705 Sre 10 Feb 2010, 14:38

Bezi ti napolje, nemoj da me nerviras Very Happy
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od maradona Sre 10 Feb 2010, 14:51

Gde cu napolje,vidis li ti kako duva vetar,a i nemoj da reklamiras tako firmu,nadrljaces. >d>

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od boki705 Sre 10 Feb 2010, 14:56

Ja sam ga naxebo i bez toga. Po kuci vadimo oci vec danima. Sreca pa nisam najslabiji i pord bangave noge, vec bi me pojeli do sad! Very Happy
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od maradona Sre 10 Feb 2010, 16:46

Nisi jedini,al' ko nas j... kad smo nesposobni.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od magnum Sre 10 Feb 2010, 16:49

Boko,imas cime da se branis,il da te snabdemo sa neku toljagu!?A moze i bezbolna palica,ostalo mi od tecu,treniro tamo po Amerike.
Mislim,nemo se ljutis! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od Moravac Sre 10 Feb 2010, 18:52

Stvarno ne znam sta je ovo danas i ja prodjo lose skroz! Duva, ladno, sneg a niko da digne ruku ni da se pocese po glavi, a ja uporan, pa vrti, vrti i taman sad kad sam se smorio u umorio, krenu malo posao! E....pa...... moje radno vreme je zavrseno!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od maradona Sre 10 Feb 2010, 19:03

Dobro je tu si,a ja se zabrinuo za tebe.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od Zokenzi Sre 10 Feb 2010, 19:35

A ja mislio samo meni danas katastrofa. Sad mi je već lakše pale
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Ne daj se Zlajo

Počalji od Zokenzi Sre 10 Feb 2010, 23:32

zlaja :: ... Dve godine, 875 postova, rezultati ravni nuli, povlačim se.
Pozdrav Zlaja Very Happy
I ja imam skoro isto toliko postova, i moji rezultati su isto tako ravni nuli, najbolje svi da se povučemo, ako je to rešenje. Pozdrav Zokenzi Broj primljenih voznji - Page 4 A010
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od boki705 Čet 11 Feb 2010, 09:36

Zokenzi ::A ja mislio samo meni danas katastrofa. Sad mi je već lakše pale
Braco mioja, lakse bi mi bilo da sam samo ja u maleru sa poslom... ovako bas bedak. Uopste me ne tesi cinjenica da nisam jedini
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od maradona Čet 11 Feb 2010, 16:09

Cuti,bice i gore,samo da se pojavi sunce...

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od magnum Čet 11 Feb 2010, 18:47

Da se ne povlacimo,moze neprikladno da se shvati! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Broj primljenih voznji - Page 4 Empty Re: Broj primljenih voznji

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu