Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Utisak Nedelje

+29
VENELUME
BATICA 646
taxi manijak
Paleolit
time
skembi69
pfc
drdr
to je to
trg
ka5an
miamilojevic
dekimaks
Blackshadow
taxi -ja
Alhemicar
Slave
stanebane
angelina
BOCKO 426
Zokenzi
millence
Moravac
struja
Mapko
boki705
jerotije318
magnum
maradona
33 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Utisak Nedelje Empty Utisak Nedelje

Počalji od maradona Čet 05 Nov 2009, 00:55

Najjaci utisak prosle nedelje ostavila je na mene smrt kolege 662,koliko sam cuo imao je samo 36 god. neka mu je laka zemlja.A u zadnje vreme sve cesce se cuje da neko od nas tesko razboleo itd itd.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od magnum Čet 05 Nov 2009, 18:25

Ne znam ništa o tome,ajd,ako ti nije problem malo mi ga približi.Odakle je,gde je stajao,koga od porodice,i nažalost,od čega! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od jerotije318 Čet 05 Nov 2009, 22:03

To je nas dragi kolega Jezda sa Petlovog brda. Lep, vitak, dobar ko lebac, posten.....vozio je tamnozeleni Pezo 406 karavan. Nikad nije bio nervozan [bar nije pokazivao].

Radio je te zadnje noci i ujutru mu je puklo srce. Da ne detaljisem.....

Neka mu je laka zemlja
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od boki705 Pet 06 Nov 2009, 11:31

Bivsi 062 u taxi Bell-u i Maxissu
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od maradona Pet 06 Nov 2009, 15:19

Ne mora ovo da bude jedini utisak,ja sam naveo moj utisak,a vi navedite i neki svoj

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od magnum Pet 06 Nov 2009, 22:07

Nek' mu je laka zemlja,,,,,,,,to nas sve čeka bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od maradona Sub 07 Nov 2009, 00:50

Znaci penziju necemo ni da sacekamo. >plach>

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od Mapko Sub 07 Nov 2009, 01:22

Tačnije imao je 35 godina... bez kredita - i državu je namirio... nikakvu muku nije imao ili je bar nije prijavljivao... to veče nije radio, samo se nije pojavio na kafi u 6h.
Najvedrija osoba koju sam upoznao na taxi-ju i moj pouzdani i najbolji prijatelj.
Pokoj mu duši Sad
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od maradona Sub 07 Nov 2009, 10:48

Sta da ti kazem,mogu da zamislim kako ti je kad je na nas ostavilo ovakav utisak koji smo tu negde po taksi stanicama provodili vreme zajedno.Mada moram da priznam da je na mene ostavilo jako los utisak u Pinku kad sam cuo koliko malo para se skupilo za ljude koji su bolesni i ne rade,a citalo se da se skupi pomoc za njih.Bruka i sramota,ne smem ni da kazem koliko je to mala cifra koja im je data u koverti,a toliko velika firma,puna j.....

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od boki705 Sub 07 Nov 2009, 16:15

Zalosno ali za to smo se izglda borili >nez>
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od Mapko Sub 07 Nov 2009, 18:16

...i devojka koju je voleo je naša koleginica a i otac mu je naš kolega - ceo život u znaku taxija... menjao firme, sticao nove ali stare prijetelje nije zaboravljao... iako preko šest godina nismo bili u istom taxiju skoro svakodnevno smo ispijali kafu... tero me da izmirujem obaveze, ja zakleti neradnik i neplatiša, guro me u kasicu, duvao mi vetar u jedra, navlačio mi osmeh na lice Sad ...a ja, ja kao stariji i godinama i iskustvom, sebi davao za pravo da pametujem, čak da viknem Sad
...mislio sam da ima dana ko kobasica, da ću stići da se opravdam - jbg, nisam i sad mi žao Sad
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od magnum Ned 08 Nov 2009, 22:43

Koliko vidim i razabirem,ne treba da se toliko kaješ-bilo vam je lepo,družili ste se,baš,baš,menjali mišljenja,stavove,razmenjivali filozofije,ispravne ili ne!Ono što hoću da ti kažem,pa i utešim te,imao si divnog i dragog kolegu sa kojim si mogao oči u oči,preko šoljice za kafu,ali an fas, da oštriš mozak po Radovanovom sistemu-ja tebi reč,ti meni reč!
Imam 53 i mislim da je to mnogo lepo.Znaš li koliko kolega po završenom poslu trči kući i nema vremena za bilo koga drugog.Sve je manje kolega koji "ubiju" makar pola sata da uz kaficu,sokić ili nešto treće razmene neku sa kolegom ili kolegama.Pa za vreme bombardovanja smo se više družili nego danas.Sećam se žutog na Dorćolu i Gere,da se ne raspilavim previše.......
Ostaje ti uspomena na divno druženje,treba da budeš i siguran sam da jesi ponosan na trenutke provedene u raspravama sa njim.
Nek' mu je laka zemlja ! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od boki705 Pon 09 Nov 2009, 03:19

МАПКО или МARKO, matori Magnum je skroz u pravu. Nemas razloga za samookrivljivanje i preispitivanje. Koliko te ja poznajem nisi kvaran a nehoticno svako ponekad i omane... Covek moze sebi da zameri sto sta kad je iznenadan gubitak nekog dragog u pitanju, narocito kad misli ima vremena za ovo i ono kad ono ispadne zez. Znajuci Jezdu, ne bi ti zamerio. A i ti to znas. Rastereti se tog razmisljanja
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od maradona Pon 09 Nov 2009, 14:05

Eh,Zuti i Gera,pa svaku noc......................................

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od magnum Pon 09 Nov 2009, 18:29

Rek'o im ja davno-zaplakaćete se vi kad-tad! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od struja Pon 09 Nov 2009, 20:44

Zato ljudi za sta se god danas smejali....smejte se dva puta jace,jer i ne znate koliko ste sada srecniji nego sutra.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od magnum Pon 09 Nov 2009, 22:20

Tako je strujadžijev,svega će biti,samo nas neće! >mah>
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od maradona Uto 10 Nov 2009, 00:12

E,ovaj grip ce da nam rastera i ovo malo stranaka sto imamo.Sta ce biti utisak ove nedelje,da sam skolarac bilo bi:produzili raspust >mah>

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od struja Sre 18 Nov 2009, 11:00

Evo da objavim i jedno moje zapazanje o tome kako se to radi i koliko se postuje clan u jednom velikom udruzenju kao sto je PINK taksi.
Naime jedan njihov dugogodisnji clan se povredio.
Radi se o kolegi slb. 524 (siva florida),koji je doziveo to da povredi nogu i ista mu je stavljena u gips.Pomenuti clan je svoje obaveze prema udruzenju redovno i u roku (do 5-og) izmirio kao i svakog meseca do tada.
Povredio se 10-og tako sto je iskrenuo skocni zglob na levoj nozi,i odlaskom kod doktora istu su mu stavili u gips i rekli da se javi za mesec dana.Kolega je sa stakama,i trenutno je da tako kazemo na "bolovanju".
Sta sledi:
Kolega se telefonski obraca centru,koji ga prosledjuje do najviseg rukovodstva,u molbi da mu pomognu tako sto ce mu smenu koju je platio (6000),racunati za sledeci mesec ili bar polovinu preneti.Dobija negativan odgovor od vlasnika da je to nemoguce izvodljivo iz prostog razloga sto je moguce da inspekcija uvidom u to kazni firmu.Za sledeci mesec ako bude hteo da ne radi,mora pre prvog da vrati i deponuje tablu u centar,a zatim da se cuju da vidi sta ce i kako da odluce oko placanja smene.Sve u svemu za dva meseca ne rada 12000 dinara.
Da napomenem da doprinosi,porez i rata za auto i dalje teku a da se covek po kuci sa stakama seta.
Ovo je obicna stvar koja se moze desiti svakome od nas,ali je valjda ljudski i korektno da ti oni bar "najblizi" izadju u susret i pomognu da bol i tuga budu sto manji.
E ovako se radi u PINK taksiju,i tako se gleda na njihove clanove koji kao da su potrosni lager na kolima.Dobar si dok se vrtis,kada vise ne mozes ko te.....bre ......
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od Moravac Sre 18 Nov 2009, 14:27

Postoji udruzenje u kome, kada ti se desi takav maler ili bilo koja bolest, smenu ne placas, a cak i primas odredjenu nadoknadu (pomoc) koju su prikupile tvoje kolege uz placane clanarine! E sad, mnogi to udruzenje ovde ispljuvase, te rasulo, te namestene voznje, te laganje pozicije itd. itd., al kad stigne muka, onda vidis gde valja!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od boki705 Sre 18 Nov 2009, 17:06

Jel to ono udruzenje gde se placa smena 3000 + 100 din (i gde mozes uvek da unovcis racune)?
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od maradona Sre 18 Nov 2009, 18:06

Sta je sad ovde utisak nedelje?

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od millence Sre 18 Nov 2009, 20:21

brate koje je to udruzenje da predjem oma,ako stvarno postoji >mol>
millence
millence
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 24
Godina : 49
Location : altina,zemun
Datum upisa : 10.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od boki705 Sre 18 Nov 2009, 20:55

Moravac se zaigrao pa nikako da odgovori >godo>
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od Zokenzi Sre 18 Nov 2009, 21:28

boki705 ::Jel to ono udruzenje gde se placa smena 3000 + 100 din?
Neće dugo!? Još 12 dana!? Ili se možda varam?
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od BOCKO 426 Sre 18 Nov 2009, 23:26

Evo ja ću da odgovorim umesto Moravca. U beotaksiju kada ti se nešto tako ne daj bože desi ,odeš u udruženje i oslobode te plaćanja smene i dobiješ nešto para iz fonda koji se plaća svakog meseca po 100din. na dobrovoljnoj bazi.
BOCKO 426
BOCKO 426
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 56
Godina : 59
Location : Beograd
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od maradona Čet 19 Nov 2009, 00:11

boki705 ::Jel to ono udruzenje gde se placa smena 3000 + 100 din (i gde mozes uvek da unovcis racune)?

To bi trebalo da bude Lux taksi a ne beotaksi kao sto neki zbore.Ako se ne varam Boki?!

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od angelina Čet 19 Nov 2009, 01:02

struja ::Evo da objavim i jedno moje zapazanje o tome kako se to radi i koliko se postuje clan u jednom velikom udruzenju kao sto je PINK taksi.
Naime jedan njihov dugogodisnji clan se povredio.
Radi se o kolegi slb. 524 (siva florida),
Zašto postoji potreba da se postane treći činilac nekog dešavanja koje se vas apsolutno ne tiče a pritom niste ni sa jedne strane dobrodošli tom dešavanju ??????
Ne idu vam od ruke raskrsnice a koliko vidim ni komentarisanje nekih dešavanja, kojima apsolutno niste bili prisutni, niti možete tvrditi da je sve 100% tako bilo kako ste naveli u postu !!!
Sledeći put proverite malo bolje kad nekog prozovete ili umešate u dešavanje koje možda nije ni postojalo !!!!
P.S. kažu da vam popravke televizora idu od ruke, prema tome ...... !!!
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od boki705 Čet 19 Nov 2009, 02:50

U Luxu postoji fond za malere koji se desavaju kolegama i Ljuba ga je namerno uveo kao obavezan doodatak, valjda svestan ljudske solidarnosti. Ja licno, radije cu da pruzim pomoc koliko mogu nego da mi treba i da je trazim
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od Moravac Čet 19 Nov 2009, 16:32

Evo da Vam odgovorim, nisam bio tu ovih dana! Jeste, u pitanju je Lux!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od maradona Pet 20 Nov 2009, 00:41

Znamo da je u pitanju lux,nego neki ne znaju.Nego ajde ljudi pismeni ste ,tema je utisak ili utisci nedelje,chat je na drugom mestu.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od struja Pet 20 Nov 2009, 13:24

Zašto postoji potreba da se postane treći činilac nekog dešavanja koje se vas apsolutno ne tiče a pritom niste ni sa jedne strane dobrodošli tom dešavanju ??????
Ne idu vam od ruke raskrsnice a koliko vidim ni komentarisanje nekih dešavanja, kojima apsolutno niste bili prisutni, niti možete tvrditi da je sve 100% tako bilo kako ste naveli u postu !!!
Sledeći put proverite malo bolje kad nekog prozovete ili umešate u dešavanje koje možda nije ni postojalo !!!!
Potreba,moj dragi prijatelju,da se kaze i napise sve sto nije u redu i te kako postoji.Mnoge stvari bi promakle i bile neprimecene,da se na njh ne uperi prst i ne ukaze sta nas ceka u datoj i slicnoj situaciji.O verodostojnosti dogadjaja nema potrebe govoriti,jer sa iole malo truda se moze proveriti ko je i zasta se predstavlja.
Svima koji rade u PINK taksiju je zajednicki poziv 065/ 9803-pa sledi slb.Tako da ako neko sumlja i misli da za neke stvari nije bilo bas tako moze se i sam uveriti.
E to sad sto sam ja to izneo je bilo moje zapazanje i moj stav prema celoj stvari,a priznaces da svako od nas ima na to pravo.
Cenim ja tvoju kritiku i dobru nameru,ali razumem te.Ti si jos mlad u ovom poslu (koliko se secam dozvolu si dobio prosle godine nekoliko dana pre proslave rodjendana,lep poklon piznaces),e sad treba samo da radis i da se prekaljujes.Godine provedene na ulici ce uciniti da na neke stvari gledas malo unapred i drugacije.Cenim ja svako tvoje izneto misljenje i zapazanje.Idemo dalje.
Mozemo o ovome i u tvom komsiluku,mislim da kafa u "oko" dobro zvuci.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od maradona Pet 20 Nov 2009, 14:55

Tako je strujo svako ima pravo na misljenje i komentar,uvek ima mesta za hvalu i grdnju,posle skoro dve decenije na taksiju bilo je toga mnogo ali dobro takav smo mi narod,idemo dalje,za dobrobit taksista.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od millence Pet 20 Nov 2009, 15:26

onda svaka cast za lux iskreno mislio sam da to ne postoji nigde,ja sam to probao da organizujem sa tri kao dobra druga i.......... naravno nisam uspeo ,.....nazalost tako je to ali mi je drago da sada znam da ipak postoji takvo udruzenje,sve pohvale >bravo>
millence
millence
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 24
Godina : 49
Location : altina,zemun
Datum upisa : 10.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od magnum Ned 22 Nov 2009, 22:33

uf,uf,loptu dole,brzo! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Da li je pravo ili je desno ??

Počalji od angelina Pon 23 Nov 2009, 01:01

struja :: E to sad sto sam ja to izneo je bilo moje zapazanje i moj stav prema celoj stvari,a priznaces da svako od nas ima na to pravo.
Apsolutno, svako ima pravo da ...., čini mi se da je uzalud dalje objašnjavati !!
struja :: Cenim ja tvoju kritiku i dobru nameru,ali razumem te.Ti si jos mlad u ovom poslu (koliko se secam dozvolu si dobio prosle godine nekoliko dana pre proslave rodjendana,lep poklon piznaces),e sad treba samo da radis i da se prekaljujes.
Da li postoji veza između mojih pitanja i nekih konstatacija, sa tim kad sam dobio dozvolu, ako sam je uopšte dobio ?!?!?!?!? A da li sam prekaljen ili se još prekaljujem, paaaa ostaviću nekom drugom da proceni, barem u odnosu na vas !!!
struja :: Godine provedene na ulici ce uciniti da na neke stvari gledas malo unapred i drugacije.Cenim ja svako tvoje izneto misljenje i zapazanje.
Zanima me koliko treba godina da provedem na ulici pa da mi "pravo" postane "desno", da tog trenutka pobegnem od ovog posla ??? Hvala !!
E, da, još samo jedno sumirano zapažanje u celoj stvari.
Pošto imate pravo da zapažate i iznosite svoje stavove, pošto ste prekaljeni taksista i pošto ste, eto na vašu sreću, godinama na ulici i imate poglede u budućnost, onda stegnite petlju i napišite ovde kako je vrhuška Pink taksija .........., i šta već, a nemojte pisati kako je nekom kolegi vrhuška Pink-a uskratila to i to, pritom naveli kolegin sl. broj, marku i boju vozila, a čovek ni kriv ni dužan nema pojma da se njegovo "ime" uopšte nalazi na taksi forumu i da ga neki "kolega" (zlo)upotrebljava za borbu protiv vrhuške Pink-a !!!
Nadam se da će te ceniti i ovo moje zapaženje !!!
angelina
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 49
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Morao sam da citiram sam sebe

Počalji od Zokenzi Uto 24 Nov 2009, 20:19

Zokenzi ::
boki705 ::Jel to ono udruzenje gde se placa smena 3000 + 100 din?
Neće dugo!? Još 12 dana!? Ili se možda varam?
Opet sam bio u pravu!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od Moravac Uto 24 Nov 2009, 21:02

Nije strasno, 500 din preko, sto je daleko manje od pojedinih!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od maradona Sre 25 Nov 2009, 00:04

Dobar je to utisak,pa nije mogao da ostane na 3100 kad su i gold i alfa a i ostali digli.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od maradona Uto 01 Dec 2009, 11:19

Utisak je da su svi radili,i ja sam razocaran,ali ipak nisam radio.Znaci da mozemo da zakljucimo da je utisak nedelje "slozni taksisti".Bilo ih je iz svake firme koliko sam ja video,a videli su i ostali.UZAS.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od boki705 Uto 01 Dec 2009, 15:03

glas savesti ::Utisak današnjeg dana je da su viđeni neki od vas,
da su radili za vreme našeg štrajka.
NADAO SAM SE da je kod vas u Pinku oštrija disciplina,i doslednost.
Baš sam se neprijatno iznenado.
Ma to su samo prevozili one hitne slucajeve, nemoj tako
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od stanebane Uto 01 Dec 2009, 16:52

Nemojte tako ljudi, golemi su nameti u "roze" firmi, pardon ruzicastoj. Samo neshvatam odakle toliko sado mazohista na jednom mestu (valjda vole ljudi ko zna). DIREKTIVA OZGO! >mol>
stanebane
stanebane
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 11
Godina : 56
Location : bgd
Datum upisa : 25.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od Moravac Uto 01 Dec 2009, 18:46

maradona ::Utisak je da su svi radili,i ja sam razocaran,ali ipak nisam radio.Znaci da mozemo da zakljucimo da je utisak nedelje "slozni taksisti".Bilo ih je iz svake firme koliko sam ja video,a videli su i ostali.UZAS.

Upotpunosti se slazem s tobom, sve je ovo tako jadno i bedno da je coveku sa normalnim moralnim vrednostima, ne shvatljivo! To je odraz stanja kompletne nacije, a ne samo nas taksista. Svi su apaticni, bezobzirni, nemoralni i pokvareni! Svako gleda samo sebe i u stanju je da gazi preko mrtvih, samo da bi ostvario svoj sitni interes! To nam je doneo globalizam i demokratija koju predvode bivse komuniste i nazalost, poraz je zagarantovan!
P.S. Danas sam na taksi stanici slusao kolegu kako se hvali kako je za vreme strajka pazario 1280 din.! Sta reci! Cega se pametan covek stidi, budala se ponosi!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od Slave Uto 01 Dec 2009, 19:03

Баш ја поносан...
Slave
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od Alhemicar Uto 01 Dec 2009, 19:19

Ja nisam radio za vreme ''tihog strajka'' ali evo sada ovde procitah da je puno njih radilo na kvaku,valjda ce biti bolje sledeci put....a bice sledeceg puta.....
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od taxi -ja Uto 01 Dec 2009, 19:21

Rece mi supruga da je na TV-u videla da ide kajron da je i za sutra najavljen strajk e sad u kom obliku i kada neznam cekam dnevnik da bi bio u toku.
taxi -ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1101
Godina : 57
Location : Petlovo Brdo BGD
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od maradona Čet 03 Dec 2009, 00:49

Najzad Moravac i ja da se slazemo,ali realnost je realnost.Zivela Srbija >plach>

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od maradona Pet 04 Dec 2009, 01:24

Magnume pa nisu im lose cene,a i vidi sta im pise desno gore "udruzenje taksista" i cao.
P.S.Bogu mi dobar ti je utisak,ostavio si ga i na nas.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od struja Pet 04 Dec 2009, 03:40

"taksista nije duzan da vozi po makadamu i pijane stranke"-Meni jedan pre neko vece rece:"paaa prijateljuuuu zatooo sam i uzeo takssssi sto sam malo popiiiioooo".
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od magnum Pet 04 Dec 2009, 22:30

Eeeeee,takve sam nekad najviše voleo...da pridržavam u krivini,pa još ako izađe da baci peglu!!!!!!!!!!!!!
Ej,kud ode pusto tursko! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisak Nedelje Empty Re: Utisak Nedelje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu