Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bor

+3
Alhemicar
magnum
halotaxi bor
7 posters

Ići dole

Bor Empty Re: Bor

Počalji od halotaxi bor Ned 25 Okt 2009, 18:56

Blago vama...Kod nas je taxi 30 dinara i to onaj linijski, skupis ih dvoje,troje pa vozis 4 km. pa nazad isto. Ako ti se posreci izvuces neku cenu ko po taximetru ali neretko gubis...Pored toga postoji zlo koje se zove bumtaxi i 24casa vozi na svim destinacijama za 100 din. fixno.. I nocu i kilomnetrima... I nista im nemozes...Inspektori kazu mora da se uhvate na delu..Da voze bez taximetra.A kod nas je inace na snazi zakon voznje po taximetru..kakav paradoks.Pricam o Boru..
halotaxi bor
halotaxi bor
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 60
Godina : 52
Location : Bor
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bor Empty Re: Bor

Počalji od magnum Ned 25 Okt 2009, 21:09

Bio sam pre neki dan kod Ćire u Brestu.A koliko znam,vi imate i dolmoše,one kombije k'o u Turskoj što voze od ćoška do ćoška!A murija vam je na svakih 12 metara i zeza najstrašnije! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bor Empty Re: Bor

Počalji od Alhemicar Ned 25 Okt 2009, 21:26

I na takve cene vi kolega razmisljate o kupovini Pezoa 407....ja ne bih smeo da se upustim u takvu avanturu....raspitajte se koliko kosta kada vam na doticnom autu ode plivajuci zamajac(a to im je boljka)....pa razmislite jos jednom...
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bor Empty Re: Bor

Počalji od magnum Ned 25 Okt 2009, 21:34

A da te ne pitam na šta se greješ-mrzneš, i imaš li vode u česmi,----da ti ne sedam na muku.Vozi bre,šta imaš i ćuti,kakav Euro 3,4,5,,,,,.Zar stvarno ima još neko ko misli da će da im upali kasa na taksimetru!?
NIŠTA OD TOGA GOSPODO,MALO SU SE ZAJEBALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bor Empty Re: Bor

Počalji od Moravac Ned 25 Okt 2009, 22:46

Hemijo, upravu si, jedan u lux-u zamenio pre neki dan zamajac sto pliva za samo 12oo evrica upravo na tom peugeotu 407!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bor Empty Re: Bor

Počalji od Alhemicar Ned 25 Okt 2009, 23:13

1200 pa ti vidi...a vozi se linijski za 30 dinara po osobi...koliko osoba treba da se preveze da bi se zaradilo za jedan zamajac(naravno sa setom kvacila,posto ne moze drugacije)...
Alhemicar
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bor Empty Re: Bor

Počalji od Moravac Pon 26 Okt 2009, 07:22

sve zajednom je toliko, sa rukama. Utesno, zar ne!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bor Empty Re: Bor

Počalji od struja Pon 26 Okt 2009, 23:41

Kod nas je taxi 30 dinara i to onaj linijski
Strasno.....nije toliko strasno koliko je zalosno.
A opet sa druge strane bio bi skuplji da ima ko da plati.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bor Empty Re: Bor

Počalji od Beki Ned 29 Nov 2009, 00:16

Ne javi se ti kolega iz Bora...? Poz...
Beki
Beki
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 116
Godina : 67
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bor Empty Nistavi predsednik udruzenja Bor 030

Počalji od halotaxi bor Uto 16 Feb 2010, 11:06

Pre par godina u Boru je formirano drugo udruzenje taxista,pored vec postojeceg elita.Okupi nas Bora Ciric u sali Doma Kulture,i naravno sve obecava brda i doline...Kumovasmo i imenu i izvecasmo da se zove Bor 030..Sve bese lepo, davasmo clanarinu mesecima, a od zastite i povoljnosti taxistima bas nista... Organizovasmo i mnogobrojne proteste i Cira nam odlazise na pregovore u opstinu...Dodje jedan dan sa briljantnim predlogom da se svi kolektivno uclanimo u SPS kako bi bili u milosti tadasnjoj vlasti u Boru..Neznam ishod predloga jer sam uz zakovrnute beonjace i neizbezne psovke seo u auto i otisao... I sa mesta i iz udruzenja.. Godine prodjose, od boljitka nizakoga nista, sem za gosn Ciru koji od portira u RTB-u postade clan upravnih odbora u osnovnim skolama Vuk Karadzic i Branko Radicevic, gde mu slucajno radi i supruga koja pored poslova higijene i odrzavanja fiskulturne sale valjda sluzi i da kao kerber plasi decu i roditelje koji hoce da pogledaju recimo trening svoje dece..
Halo taxi lepo saradjuje sa Jocom iz Bor 030, koji vodi poslove poziva u tom udruzenju i stvarno je korektan lik, koliko da se vidi da i medju taxistima u tom udruzenju ima postenih i dobrih ljudi..Nije samo Joca takav ima ih jos al da sad ne imenujem pojedinacno, strah me je da nekog ne izostavim..
Elem da se vratim na pricu..U petak sam izasao sa zenom kod Magnumovog kuma u kafanu de se stvarno dobro jede, jos je bila i ziva muzika, lepota...Nisam hteo da radim pa ne znam kolki posao da bese..A bese posla mnogo..Poziv za pozivom..Kolege ne mogase da postignu i pozvasmo Bor 030 i Jocu..Ne bese prvi put da nam pomognu kad je guzva.. I uvek je korekno.. Sa obe strane..E tu nastupa gosn predsednik koji radise nocnu.. uze neke voznje iz Srpske Krune |hotel u Brestovackoj Banji|i kao svaki "posten" taxista poce musterijama da gura svoje vizit karte...Zovite nas mi smo vam uvek tu...i takva s...nja koja retko ko moze da izbalavi...Naravno da je sve to doslo i do mene i do Joce i da to nije poremetilo nase odnose, ali ja sve ovo pisem sa pitanjem DOKLE ce ovakvi ljudi voditi taxi sluzbu? Kako ih maknuti iz toga da oni zastupaju vecinu kolega a u udruzenju ih recimo nema ni deseti deo taxista? I naravno totalno nepoznavanje taxi delatnosti od strane gospodina Borivoja Cirica dolazi do strahovitog izrazaja..Kad je tu televizija on je prvi.. Drugovi vakocemo, drugovi nakocemo.. I sve u krug.. DOKLE? Dokle da takva pacavra vodi i vuce za nos toliko ljudi ostvarujuci samo ciljeve koji su na dobrobit njemu licno? Idemo u krug, kao kod Dantea... samo neznam koliko nam je krugova ostalo???
halotaxi bor
halotaxi bor
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 60
Godina : 52
Location : Bor
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bor Empty Re: Bor

Počalji od Zokenzi Sre 18 Feb 2015, 22:44

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bor Empty U taksi samo ukoliko ima "TX" tablicu, 17. februar 2016. (RTV Bor)

Počalji od Zokenzi Sre 24 Feb 2016, 23:57

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bor Empty Re: Bor

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu