Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Valjevo

+7
trg
Moravac
boki705
taxi apatin
Zokenzi
maradona
maxi1965
11 posters

Ići dole

Valjevo Empty Valjevo

Počalji od maxi1965 Sre 30 Sep 2009, 22:25

Valjevo je isto tako u haosu sto se tice taxija sve ovo sto sam procitao pa puta dva obaraju se cene ,linijasa 30 posto divljaka 30 posto od par ozbiljnih kuca rat sa popustima,sve u svemu start od 22-35 kilometrar 25-48 cekanje 300-500.Porezi neplaceni pa se sad saobracajna inspekcija nada da ce uvodjenje fiskalizacije da uvede red,u sta sumnjam jer ce opet "divljaci" da "caruju" nema firmu nema ko da ga kazni jer kao gradjanin a ne preduzetnik ne podleze zabrani rada i kazni za neizdavanje fiskalnog racuna.

Nikad mi nece biti jasno kako se u taxi prevozu pravi ovakav haos u kome svi gube a niko ne dobija ni taxisti ni stranke.

maxi1965
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 5
Godina : 58
Location : VALJEVO
Datum upisa : 29.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od maradona Čet 01 Okt 2009, 01:02

Ne znam da li svi gradovi imaju svog zastupnika u sindikatu,ali ako nema vreme je da ga ima.Znaci pocnite vi regularni tj. registrovani taksisti da se borite za svoja prava.Ne moze samo u Beogradu da se resi pitanje taksi prevoza,mora da se resi u celoj Srbiji.Taksisti svih zemalja ujedinite se.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od maxi1965 Čet 01 Okt 2009, 01:12

U potpunosti se slazem,ali je problem sto je opstina ,odnosno grad nadlezan za organizovanje taxi prevoza,pa da se svi lepo organizujemo na teritoriji srbije da se nesto pametno uradi po tom pitanju jer mislim da je sad vreme za to.Drago mi je da postoji ovaj forum i mislim da ce mnogo pomoci u tome.ALI ZAISTA NE TREBA DUGO CEKATI.

maxi1965
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 5
Godina : 58
Location : VALJEVO
Datum upisa : 29.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od maradona Čet 01 Okt 2009, 01:17

Grad je nadlezan i odgovoran sto se divljaci voze gradom,i to treba pod hitno resiti.Red je red.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od Zokenzi Čet 01 Okt 2009, 18:43

maxi1965 ::...Nikad mi nece biti jasno kako se u taxi prevozu pravi ovakav haos u kome svi gube, a niko ne dobija ni taxisti, ni stranke...
Zaboravio si da dodaš ...ni država.
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od taxi apatin Pet 02 Okt 2009, 12:41

ajmo svi u generalni strajk u BG

taxi apatin
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 26
Datum upisa : 03.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od boki705 Pet 02 Okt 2009, 16:04

Cujem da je pre par dana da je u jednoj BG asocijaciji citano da svi divljaci vrate table a sinoc cujem, od kolege iz te iste asocijacije, da im je receno da mogu da ostanu a oni koji su otisli, mogu da se vrate (neki nemaju cak ni vozacke dozvole). Nije mi samo jasan taj kolega sta ce tamo s obzirom da je regularan :nzn:
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od Zokenzi Pet 02 Okt 2009, 16:07

Ma šta ima da uopšte pričaš sa njim? Zbog takvih nam i jeste ovako kako nam je! Ja ih poodavno ignorišem, a znam ih veliki broj!!!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od maradona Pet 02 Okt 2009, 16:36

Predpostavljam da je Gold Taxi u pitanju,ali ovde je tema Valjevo.Verovatno da i tamo ima ovakvih problema i da su tamo malo drugaciji sistemi rada u odnosu na Beograd.Ali da treba resiti ovo sluzbu na svim nivoima-TREBA.Ovo je samo dokaz da drzavu vise zanimaju pederi i navijaci,nego sve ostalo u ovoj zemlji.Da su preduzeli od pocetka sve mere,do sada bi bio sredjen i taksi a i ovo nasilnicko ponasanje u celoj drzavi.Slozicete se samnom,s obzirom da ste svi u saobracaju (pogotovo u Beogradu),da je veliko nasilje u samom saobracaju,vozi se na crveno,ne staje se na znak Stop,psuje se,bije se na ulici-totalna anarhija,a vladajuci tvrde da ce novi zakon sve resiti u sta ja ne verujem sta god vi mislili.Vozaci u ovoj zemlji koji nasilno voze,vozice i dalje tako samo ce obican narod da nadrlja.Sve u svemu riba smrdi od glave.
A za generalni strajk,to i nije tako losa ideja kolege iz Apatina i Valjeva,i ja sam za to,i da se ne odustane dokle god se ne resi vise pitanje svih tacaka u taxi sluzbi,samo nemamo vodju.Kazu pojavice se covek iz naroda.
:brw:

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od maxi1965 Pet 02 Okt 2009, 18:14

Postovane kolege Beogradjani!

Pre neki dan smo imali kolektivni sastanak svih asocijacija sa sve saobracajnom inspekcijom,predstavnikom grada.I pored vec znate svih navedenih problrma,ja im pricam za ovaj forum i predlozim da se malo ukljuce u celu pricu i da napravimo kontakte sa Beogradom(sa vama) i dobijem ovakav odgovor.

Sta vredi,ako Beogradjani nesto urade uradili su i za nas,mi smo tu nemocni.
Medjutim ja zaista ne mislim tako ,bez obzira na brojcanost.Bilo bi extra da se i mi iz unutrasnjosti bez izuzetka ukljucimo na bilo koji nacin u resavanje problema ali tu ne postoji interesovanje kod veceg broja kolega.

maxi1965
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 5
Godina : 58
Location : VALJEVO
Datum upisa : 29.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od maxi1965 Pet 02 Okt 2009, 18:20

I jos nesto:dobili smo ponudu za fiskalne kase od Galeba iz Sapca,kazu da uveliko "tancaju"neke kase namenjene za taxista cini mi se neku model BP50B i kazu da je drzava odlucna da nam to uvali a cema je sa popustom za taxiste 13.500 hiljada

maxi1965
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 5
Godina : 58
Location : VALJEVO
Datum upisa : 29.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od maradona Pet 02 Okt 2009, 18:49

Ja ne znam da li je sigurno odluceno za fiskalizaciju,tako da mi nije jasno zasto vas forsiraju sa tim,a nisu kao i kod nas sredili sluzbu.Ako zna neko sa ovog foruma sta je sa fiskalizacijom neka napise,vidite da su u Valjevu krenuli u uvaljivanje kasa,ne znam samo zasta,ionako ljudi nemaju para za poreze.Koliko ja znam u Beogradu je samo nesto pricano,a da li ce nas uvaliti u PDV ne znam.Sve je moguce.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od maradona Pet 02 Okt 2009, 19:11

P.S.Bilo bi dobro da se svi ukljuce u ovu borbu jer nasa sluzba nije sredjena u celoj drzavi,bez obzira iz kog grada poticu,samo ujedinjeni mozemo to da resimo.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Odluka je donešena:

Počalji od Zokenzi Pet 02 Okt 2009, 19:51

Taksisti će od prvog januara sledeće godine morati da putnicima izdaju fiskalne račune.
Od toga se niko nije izvukao, pa ne vidim ni da ćemo mi!!!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od boki705 Pet 02 Okt 2009, 20:24

maxi1965 ::
Sta vredi,ako Beogradjani nesto urade uradili su i za nas,mi smo tu nemocni.
Medjutim ja zaista ne mislim tako ,bez obzira na brojcanost.Bilo bi extra da se i mi iz unutrasnjosti bez izuzetka ukljucimo na bilo koji nacin u resavanje problema ali tu ne postoji interesovanje kod veceg broja kolega.
Sumnjam da ce Beogradjani ista sami da urade. Svi su ovde kao za neki cilj ali ako bi to mogao da resi ili uradi neko umesto njih. Bojim se da ce nas ovi ( i vlast i divljaci i raznorazni ...ci) fortati jos dugo, dugo... :bes:
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od taxi apatin Sub 03 Okt 2009, 00:45

Mislim da ce stvarno jedino resenje da bude generalni strajk .Prvo obustaviti sve voznje za pocetak dok se ne desi neki pomak ako nista blokada puteva znaci zatraziti izmenu inspekcije i uvesti prave ,i prvo i osnovno ocistiti crnjake a onda nek uvode euro normre i fiskalne kase nemam nista protiv ali i cenu shodnu sa svim tim (jedinstveni cenovnik na nivou cele drzave ) DZaba euro norma i fiskalizacija kad crnjaci voze bez svega toga .Uvesti obavezno placanje obaveza za svaki mesec za taxite tj nas , i mislim da bi to bilo to znajte da bi nam bilo odlicno .Formirati cenu na odnosu benzina i kilometra odnosno najskupljeg goriva pa posle nasa je stvar nasta cemo da vozimo ocemo li ustedeti (nama) ili necemo. e ja mislim uz dobru volju svih nas taxita ali generalno iz svih gradova mogli bi da skrenemo veliku paznju na nas strajkom i da vidite kako bi preko noci stvari dosle na svoje mesto sve osim toga mislim da nam je uzaludno .

taxi apatin
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 26
Datum upisa : 03.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od maradona Sub 03 Okt 2009, 00:45

Zokenzi,jel to definitivno ili?

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od Moravac Sub 03 Okt 2009, 09:30

i ja sam cuo da je definitivno, a to da strajkujemo, mislim da nemamo niciju podrsku, jer ni nas nije interesovalo kada su je uvodili pijacarima, obucarima i ostalima! Svi su se oni bunili, ali dzaba, Dinkic je to!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od Moravac Sub 03 Okt 2009, 09:31

I kakve veze fiskalizacija ima sa Valjevom?
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od Zokenzi Sub 03 Okt 2009, 18:17

maradona ::Zokenzi,jel to definitivno ili?
Definitivno, mada sam pročitao i ovu izjavu u listu Politika: – Nerealno je da do kraja godine 15.000 taksista, koliko nas ima u Srbiji, nabavi fiskalne kase. Uostalom, zašto se krenulo od nas? Zašto prvo ne fiskalizuju GSP i minibuse? – pita Zlatković.
Moravac ::I kakve veze fiskalizacija ima sa Valjevom?
Pa i za Valjevo važi FISKALIZACIJA!!! :yron:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od Moravac Sub 03 Okt 2009, 18:43

Sto jes jes!
Moravac
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Location : Srbija
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od maradona Ned 04 Okt 2009, 01:03

Nek nam je bog u pomoci. :ejjj:

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od Zokenzi Ned 04 Okt 2009, 19:44

...i sindikat!!!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od trg Sre 07 Okt 2009, 20:44

Nemojte sindikat, imamo gazde, oni su tu za svaku pomoć, da nema njih nebi bilo nas...

Nemojte da brkamo stvari :smx:

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty POZDRAV

Počalji od taxizoran Pon 07 Dec 2009, 19:52

Zelim pozdraviti sve svoje legalne taxi prevoznike u Beogradu i podjednako sam uz vas i za vasa prava koja hocete ostvariti,jer slicnih problema imamo i mi u Valjevu. TAXI ZORAN.

taxizoran
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 1
Godina : 46
Datum upisa : 23.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od magnum Pon 07 Dec 2009, 20:13

Imenjače,od Boga ti zdravlje!Dobro se ti nama javio! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od maradona Uto 08 Dec 2009, 01:37

Eh Zoki pa valjda cemo resiti te probleme na nivoju republike >d>

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od jerotije318 Uto 08 Dec 2009, 04:46

taxizoran ::Zelim pozdraviti sve svoje legalne taxi prevoznike u Beogradu i podjednako sam uz vas i za vasa prava koja hocete ostvariti,jer slicnih problema imamo i mi u Valjevu. TAXI ZORAN.

Pozdrav za moje rodno Valjevo
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Maloletnik pokušao da ubije taksistu u Valjevu

Počalji od Zokenzi Sre 28 Jul 2010, 20:17

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od magnum Sre 28 Jul 2010, 23:14

Čestitke,sad će i oni sa cuclom u zubima da nas love i napucavaju! place
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Spor taksista i vlasti u Valjevu rešavaće Ustavni sud

Počalji od Zokenzi Pet 25 Feb 2011, 22:15

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Lov na divlje taksiste

Počalji od Zokenzi Pet 25 Jan 2013, 19:29

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Dečaci divlji taksisti

Počalji od Zokenzi Pet 12 Sep 2014, 21:44

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Taksista vožnju naplatio skoro četiri puta više

Počalji od Zokenzi Sre 15 Jul 2015, 22:37

Jedan valjevski taksista suspendovan je zbog prevare grupe azilanata iz Srije kojima je vožnju do Bogovađe, kod Lajkovca, naplatio mimo važećeg cenovnika taksi udruženja čiji je član.
Kako su danas javili lokalni mediji, taj taksista je, umesto 1.500 dinara, vožnju dugu oko 30 kilometara naplatio 5.500 dinara, a u grupi azilanata iz Sirije bila su tri mladića i jedna žena. Taksista je suspendovan s posla na nedelju dana, a novac će biti vraćen azilantima.
- Naša politika je da se svi taksisti, koji na vožnju odlaze po pozivu preko našeg udruženja, moraju pridržavati jedinstvenog cenovnika uz uključen taksimetar. Stoga je i doneta odluka o suspenziji taksiste, koji je udruženju predao 4.000 dinara, koliko je više uzeo od azilanata, a njima će novac biti vraćen, rekao je Radio Patku predsednik udruženja Marko Damnjanović.
Azilanti su, posle prijavljivanja u valjevskoj policiji, zamolili radnika jednog kafića u Tešnjaru da im naruči vožnju do Bogovađe. Umesto 1.500 dinara, koliko im je u telefonskom razgovoru rečeno da će koštati vožnja do Centra za azilante u Bogovađi, taksista im je prevoz naplatio 5.500 dinara.
Prevara je otkrivena kada su se azilanti sutradan ponovo vratili u Valjevo i ispričali radniku kafića koliko im je novca uzeo valjevski taksista. Posle prijave, reagovalo je udruženje "Gradskog taksija 014" i tog taksistu suspendovalo na sedam dana.
Centar za azilante u Bogovađi postoji od juna 2011. godine kao "privremeno rešenje", a otvoren je zbog prebukiranosti sličnog centra u Banji Koviljači.


Kod:
http://www.alo.rs/vesti/reportaza-srbija/taksista-voznju-naplatio-skoro-cetiri-puta-vise/106159
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od to je to Pet 30 Okt 2015, 20:55

Valjevo D2305f2328

Valjevo Linkr
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Poskupeo taksi u Valjevu

Počalji od Zokenzi Čet 14 Jun 2018, 21:46

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo Empty Re: Valjevo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu