Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

+13
struja
skembi69
taxi -ja
tomovicbgd
Dejan
Zokenzi
rale_066
ka5an
magnum
maradona
ozalosceni
jerotije318
trg
17 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od RILLE Sub 05 Sep 2009, 15:12

E pa imao sam velikih razloga pa nisam mogao da dodjem ali sam i rekao da ću doći mada sad čujem priče na ulici da se na sastanku samo lomatalo i na kraju nikom ništa . Radna grupa (ona stara) još uvek postoji a ja čuo kako su skinuti i da treba da se izaberu ljudi sa ulice (preduzetnici) koje će preko sindikata da se izaberu. E to je ono o čemu ja pričam i da za sad verujem da od toga nema ništa. Pa zašto bi se neko zalagao za džabe,za ništa,da provodi po tri četri sata ili radno vreme a da za to ne bude plaćen - svi gledaju lični interes.
RILLE
RILLE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 53
Location : BELGRADE - Cerak
Datum upisa : 31.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od RILLE Sub 05 Sep 2009, 15:16

Pa jel bi neko hteo (banalizujem) da subotu na nedelju provede na ulici i da sa aparatom meri ljudima snagu radio stanice ??? (a posla ko drva) recimo ?????? :bes: :bes: :bes:
RILLE
RILLE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 53
Location : BELGRADE - Cerak
Datum upisa : 31.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od to je to Sub 05 Sep 2009, 15:46

RILLE ::E pa imao sam velikih razloga pa nisam mogao da dodjem ali sam i rekao da ću doći mada sad čujem priče na ulici da se na sastanku samo lomatalo i na kraju nikom ništa . Radna grupa (ona stara) još uvek postoji a ja čuo kako su skinuti i da treba da se izaberu ljudi sa ulice (preduzetnici) koje će preko sindikata da se izaberu. E to je ono o čemu ja pričam i da za sad verujem da od toga nema ništa. Pa zašto bi se neko zalagao za džabe,za ništa,da provodi po tri četri sata ili radno vreme a da za to ne bude plaćen - svi gledaju lični interes.

Rille posto te dobro poznajem, jedan savet nemoj da slusas nego gledaj. Veruj samo svojim ocima, mene kad nesto interesuje JA to volim da pogledam i da pricam o tome a ne da mi drugi pricaju.

Sto bi rekao Zlaja mani se praznih prica (spekulacija).
PS. kad ces da promenis udruzenje da radis bez divljaka

:?:
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od Zokenzi Sub 05 Sep 2009, 16:12

to je to ::
PS. kad ćeš da promeniš udruzenje da radiš bez divljaka :?:
Tako je! To je to! :zdv;:
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od magnum Sub 05 Sep 2009, 18:50

Šta se primaš ,ti matori,ni ne znam šta je ispod onih silnih slova i brojki.Gde god da stavim kursor,ništa se ne dešava-pitao sam iz zezanja,znam ja gde je Vlado,radili smo zajedno godinama,znam mu i brata i roditelje i sestre i ženicu,samo mu ,na moju sramotu ne znam najmlađe detence!Razvejali nas putevi,sudbina,dešavanja, 'bem li ga! :nzn:
bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od RILLE Sub 05 Sep 2009, 19:10

E drage moje kolege , pa vi niste ni svesni da svuda oko nas ima divljaka u svim ASOCIJACIJAMA i UDRUŽENjIMA , tako da menjanje udruženja je čista glupost . Tako da ne želim i neću oko toga da se prepucavam ni sa kim ovde , svi smo krivi zbog toga bez obzira što nas je mnogo ali smo ipak samo JEDINKE . :vzz: :vzz: :vzz:
RILLE
RILLE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 53
Location : BELGRADE - Cerak
Datum upisa : 31.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od jerotije318 Sub 05 Sep 2009, 19:47

E drage moje kolege , pa vi niste ni svesni da svuda oko nas ima divljaka u svim ASOCIJACIJAMA i UDRUŽENjIMA
Па реци нам службени број неког дивљака из Пинка или БТВ ?
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od boki705 Sub 05 Sep 2009, 19:59

Kompetentan nisam ali za "Lazu" ih deinitivno ima :smx:
boki705
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 717
Location : Beograd
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od RILLE Sub 05 Sep 2009, 20:13

Rekoh ljudi da neću da polemišem oko toga,to će se već nekako srediti ali polako sada su najbitnije LICENCE !!!
RILLE
RILLE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 53
Location : BELGRADE - Cerak
Datum upisa : 31.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od RILLE Sub 05 Sep 2009, 20:22

eeeeeeeeeeeee ' prsli smo ko dinje , ljudi !!! :brw: :yron: :brw: :yron: :brw:
RILLE
RILLE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 53
Location : BELGRADE - Cerak
Datum upisa : 31.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od jerotije318 Sub 05 Sep 2009, 20:27

RILLE ::Rekoh ljudi da neću da polemišem oko toga,to će se već nekako srediti ali polako sada su najbitnije LICENCE !!!
О којима све време причамо.
Буди уз нас, бори се, дај нам подршку......у нашем је интересу
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od to je to Sub 05 Sep 2009, 20:28

RILLE ::eeeeeeeeeeeee ' prsli smo ko dinje , ljudi !!! :brw: :yron: :brw: :yron: :brw:

Rille i da si u pravu ne bi trebao da budes pesimista, veruj svojim ocim a ne usima evo mozes u ponedeljak Do Hajata da skoknes sa nama mozda ces imati priliku da cujes iz prve ruke svoju buducnost.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od to je to Sub 05 Sep 2009, 20:40

magnum ::Šta se primaš ,ti matori,ni ne znam šta je ispod onih silnih slova i brojki.Gde god da stavim kursor,ništa se ne dešava-pitao sam iz zezanja,

Pa da bi videli sliku morate imati shifru a to kosta :blbe:
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od RILLE Sub 05 Sep 2009, 20:41

to je to ::
RILLE ::eeeeeeeeeeeee ' prsli smo ko dinje , ljudi !!! :brw: :yron: :brw: :yron: :brw:

Rille i da si u pravu ne bi trebao da budes pesimista, veruj svojim ocim a ne usima evo mozes u ponedeljak Do Hajata da skoknes sa nama mozda ces imati priliku da cujes iz prve ruke svoju buducnost.
Nema veze , uvek sam bio i biću u pravu jer moju i našu budućnost vidim i u narednih 15 godina ali nije problem imate i moju podrsku za sve . :pkl: :pkl: :pkl: :pkl: :pkl:
RILLE
RILLE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 53
Location : BELGRADE - Cerak
Datum upisa : 31.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od jerotije318 Sub 05 Sep 2009, 21:53

Хвала на подршци Риле, нисмо ни сумњали у тебе
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od struja Ned 06 Sep 2009, 13:39

Pa da bi videli sliku morate imati shifru a to kosta
Stvarno kako se otvara ona slika.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od to je to Ned 06 Sep 2009, 14:12

struja ::
Pa da bi videli sliku morate imati shifru a to kosta
Stvarno kako se otvara ona slika.
:yron: :yron: :smx: :smx: :zdv;:


Da bi videli sliku morate imati instaliran flash player i Adobe acrobat program noviju verziju.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od bane driver. Pon 07 Sep 2009, 18:41

zdravo kolege, kao novi clan foruma pozdravio bi sve forumase , i nadam se da ce mo nastaviti sa konstruktivnim radom i predlozima koji ce ici u prilog boljoj organizaciji taxi sluzbe u gradu, a u svakom slucaju i stvaranje ambijenta za rad, gde moramo da vrsimo konstantni pritisak na gradsku vlast, jer ovo stanje je Sad Sad , kao sto se vidi veoma tizno. Bitna stvar u svemu ovome je da se pokrene i omasovi novi sindikat koji ce raditi da se sadasnje stanje pod hitno promeni na bolje. pozdrav :zdv;:
bane driver.
bane driver.
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 47
Godina : 61
Location : Belgrade
Datum upisa : 07.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od jerotije318 Pon 07 Sep 2009, 19:42

Bitna stvar u svemu ovome je da se pokrene i omasovi novi sindikat koji ce raditi da se sadasnje stanje pod hitno promeni na bolje
Суштина је у томе
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od trg Uto 08 Sep 2009, 18:33

Sidikat !!!

Taksi-preduzetnici,

Novi sidikat je u fazi registracije, ali vas molim da već sada počnete da pristupate sindikatu.

Zamolio bih Stevana i Jerotija koji su Nadzorni organi u sindikatu da vas obaveste kada će početi da daju pristupnice, kao i da postave na ovaj forum sam izgled pristupnice.

Primetili smo da se pojedina udruženja predstavljaju kao novi sindikat ali znajte da je naš sindikat SINDIKAT TAKSISTA BEOGRADA i da će pristupnice glasiti na njega.

Pozdrav,

Vlado Bulatović

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od trg Pet 18 Sep 2009, 22:21

zdravo kolege, kao novi clan foruma pozdravio bi sve forumase , i nadam se da ce mo nastaviti sa konstruktivnim radom i predlozima koji ce ici u prilog boljoj organizaciji taxi sluzbe u gradu, a u svakom slucaju i stvaranje ambijenta za rad, gde moramo da vrsimo konstantni pritisak na gradsku vlast, jer ovo stanje je , kao sto se vidi veoma tizno. Bitna stvar u svemu ovome je da se pokrene i omasovi novi sindikat koji ce raditi da se sadasnje stanje pod hitno promeni na bolje. pozdrav

Dajte da se uozbiljimo, i da radimo sve kako bi uspeli da dobijemo licence i sprečimo pravna lica da zapošljavaju vozače.Uđite u novi sindikat i dajte svoj dioprinos ideji koja štiti interes taksi preduzetnika.Pročitajte podnesak još jednom.

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od RILLE Sub 19 Sep 2009, 13:26

Kakva pravna lica , pa zar mi vec nismo sami sebi PRAVNA LICA ??????
RILLE
RILLE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 53
Location : BELGRADE - Cerak
Datum upisa : 31.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od trg Sub 19 Sep 2009, 16:15

Ne, taksi preduzetnici nisu pravna lica, već preduzetnici.Pravna lica su vlasnici asocijacija.
to je poenta, pričitaj podnesak

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od RILLE Ned 20 Sep 2009, 12:11

Kako nismo pravna lica , jesi siguran u to ????

To kako nas karakterišu nije mi jasno uopšte a navodno u banci sam otvorio ŽIRO račun kao pravno lice ?????
RILLE
RILLE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 53
Location : BELGRADE - Cerak
Datum upisa : 31.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od trg Pon 21 Sep 2009, 14:38

Otvorio si račun kao taksi preduzetnik, postoji razlika između pravnog lica i preduzetnika....Nećemo moći da zapošljavamo vozače.

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od RILLE Pon 21 Sep 2009, 19:13

OK OK OK OKK
RILLE
RILLE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 53
Location : BELGRADE - Cerak
Datum upisa : 31.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM - Page 2 Empty Re: PROČITAJTE PODNESAK BAREM JEDNOM

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu