Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Join the forum, it's quick and easy

Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.
Taxi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parkiranje na taksi stanicama

+12
miamilojevic
gepard
Zokenzi
magnum
ramplinstinski
struja
Mapko
Musa
to je to
as
jerotije318
parmin
16 posters

Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od parmin Sub 14 Avg 2010, 20:41

Utorak. Oko 11h pre podne. Mesto događanja, taksi stanica Politika. Kao i obično, taksi stanica puna. Tek sam pristigao i gledam ima li nekoga od mojih, da li ima mesta da stanem, da li će red da se pomeri. Još nisam motor ugasio, neko mi kucne u staklo. Pogledam, a kroz telo mi prostruji tiha jeza. Dobar dan, vozačku, saobraćajnu i ličnu kartu. Odakle se ovaj stvori? Ode do kolege ispred i još kod jednog paćenika, koji nije stigao da uđe u taksi stanicu. Mi smo smetali, a i nezaštićeni smo, pa mu se može. Napisa nam kazne, po 5000 hiljada, za to vreme, kolona je otišla i mi smo ušli u taksi stanicu. Preko puta, u žutoj traci, ispred restorana dva parkirana automobila. Normalno bez vozača. Njima ne sme ništa da kaže. Seo je u pauka i otišao dalje, verovatno do druge taksi stanice. S obzirom da sam slab sa novcem, a i prilično umoran od posla i trebao bi mi odmor, pa makar o trošku države, da li neko slučajno zna, koliko je to dana zatvora?
parmin
parmin
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 158
Godina : 69
Location : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od jerotije318 Sub 14 Avg 2010, 20:50

Ma kakav zatvor, zaboravi.

Ovo je ucestala slika svakog dana. Panduri su obicne jajaer i znaju da smeju da drndaju taksiste jer smo nemocni dok ove sto voze dzipove i ostala dobra kola ni ne gledaju.
Necu da kazem da su panduri mafija ali su jajare.....obicne korumpirane jajare.

Pozdrav
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od as Ned 15 Avg 2010, 01:13

Nisam, baš 100% siguran, ali mislim da je dan 500 dindži + 1000 za sudske troškove, i to ti je 12 dana .

as
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 302
Datum upisa : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od to je to Ned 15 Avg 2010, 10:42

Evo moj slucaj sa Politike, ista situacija kao kod tebe.
Ja sam nakon napisane kazne otisao u svoje udruzenje gde su mi napisali potrvdu da sam u to vreme dosao na adresu u Makedonskoj cini mi se 28 ako se ne varam i sa tom potvrdom sam otisao kod sudije za prekrsaje i dao izjavu do sad mi nista nije stiglo.
to je to
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 3143
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od Musa Ned 15 Avg 2010, 13:54

Ase, potpis ti je odličan, od danas ga imam na umu bravo
Musa
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od jerotije318 Ned 15 Avg 2010, 15:39

To je sve ako prođe-prođe. Saob. znakom zabranjenog parkiranja i zaustavljanja nije definisano da taksista sme da stane kada prima stranku (kao npr na aerodromu).
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od parmin Pet 10 Dec 2010, 19:17

A ako sam se zaustavio, slučajno blizu taksi stanice, u stvari čekam da uđem u stanicu i u tom momentu mi prilazi saobraćajac i ima nameru da me kazni zbog zaustavljanja, znači ne parkiranja, jer parkiranje je ako izađem i napustim vozilo duže od 15 minuta, znači zaustavio sam se, jer mi je zvonio mobilni. Može li da mi piše prijavu. U zakonu piše da ne smem da vozim i telefoniram, a moram da se javim. Možda je nešto hitno!
parmin
parmin
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 158
Godina : 69
Location : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od Mapko Pet 10 Dec 2010, 19:36

Po novom zakonu parkiranje je preko 3 a ne preko 15 minuta... ako je znakom zabranjeno i zaustavljanje, što gotovo uvek jeste, onda može da ti piše.
Mapko
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Location : SFRJ
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od jerotije318 Sub 11 Dec 2010, 00:56

parmin ::A ako sam se zaustavio, slučajno blizu taksi stanice, u stvari čekam da uđem u stanicu i u tom momentu mi prilazi saobraćajac i ima nameru da me kazni zbog zaustavljanja, znači ne parkiranja, jer parkiranje je ako izađem i napustim vozilo duže od 15 minuta, znači zaustavio sam se, jer mi je zvonio mobilni. Može li da mi piše prijavu. U zakonu piše da ne smem da vozim i telefoniram, a moram da se javim. Možda je nešto hitno!

Samo ti reci sudiji za prekršaje da je poziv bio hitan i klepiće te koji bod više jer će misliti da se foliraš što bi se svi mi i folirali da se vadimo
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od struja Sub 11 Dec 2010, 16:44

Po novom zakonu parkiranje je preko 3
Tacno tako kao sto pises...
A zaustavljanje se racuna do 3 (tri) minuta ali bez izlazenja iz kola!
Svako izlazenje se smatra parkiranjem,ali je i tu nametnuta obaveza oblacenja "fluorescentnog"prsluka.Naravno ako je auto zaustavljen na kolovozu(u naseljenom mestu) ali kao i na trotoaru (van nas.mesta).
Ako ovo zvuci komplikovano primer je jasan:
Stali ste u Karadjordjevoj ulici da primite stranku.Stranka ima stvari.Izlazite,ali obavezno sa obucenim prslukom,stavljate stvari u gepek.Stranka ulazi.Palite taksimetar i krecete.
Primer dva je:Vi sedite u autu.Pustite stranku da sama ubaci stvari u gepek.Stisnete zube,jer ocekujete da se vrata zatvore kao na FAP-u...?
Stranka udje,i kaze:"Izvinite ako je bilo jako"!? Vama onda kao lakse.
Palite taksimetar i krecete.
Izaberite sta vam je lakse????
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od jerotije318 Sub 11 Dec 2010, 17:30

Misliš da svaki plavac zna detalje šta je parkiranje a šta zaustavljanje ? Ja iskustva znam da nezna a imam i neke prijatelje saobraćajce koji kad im treba da napišu zapisnik otvore bukvicu i čitaju kao đaci prvaci.
Kao što nezna svaki od nas taksista koja je glavna ulica u npr Padinskoj skeli a položili smo koobejagi poznavanje grada
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od struja Sub 11 Dec 2010, 17:50

Policajac i ne zna tacno gde i sta.Ali je zato tu Komandir njegov.
Pa kaze njemu lepo:"Milisave,rode moj,ides na raskrsnicu(gde te odvezu) i samo gledas ko pravi ove prekrsaje.To ti je stav.2,clan.3 i tacka.4"
Jesi li me razumeo?
Ako bolje pogledas, uocices da po gradu uvek stoje na istim lokacijama i hvataju za iste prekrsaje.
Kao primer:
-Na Zemunskom putu,stoje i pisu ko vozi sinama ili skrece LEVO ka Brankovom mostu.
-U Visegradskoj (bilo ranije) ko ide iz trake LEVO pravo.
-U Crnogorskoj na vrhu,ko skrece DESNO uzbrdo iz Karadjordjeve.
Ima ovoga koliko hoces.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od jerotije318 Sub 11 Dec 2010, 18:09

To je istina.

Pajseri......
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od ramplinstinski Sub 11 Dec 2010, 19:08

Ako bolje pogledas, uocices da po gradu uvek stoje na istim lokacijama i hvataju za iste prekrsaje.

Ma ne xebem ih 2%, mogu da me u'vate,al za .....samo ostro sa njima, i obavezno zalba sudiji u pisanoj formi...nikakvo potpisivanje zapisnika...
ramplinstinski
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 482
Location : Bgd
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od jerotije318 Sub 11 Dec 2010, 22:52

Potpis NI SLUČAJNO
jerotije318
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3629
Godina : 57
Location : Bgd
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od magnum Pon 13 Dec 2010, 23:03

Baćuška,glavna ulica u Padinskoj skeli je Padinska.A može i Njegoševa-to ti je za one što su se izležavali u Padinburgu i upoznali čuvara,krstio ga kum i dao mu ime Njegoš!Što je taj voleo da lupa šamare!!!!!!!!!!!!!!!!!! bounce
magnum
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4208
Godina : 67
Location : miljakovac
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od Zokenzi Ned 20 Feb 2011, 20:40

Pošto posla ima sve manje, neizbežan je i sve veći broj taksi vozila koja stoje na taksi stajalištima, naravno u prekršaju. Kvake gotovo da i nema i jedini način da se uzme vožnja je da se stane u red na taksi stajalište, naravno u prekršaju, jer nas ima duplo više od optimalnog broja za grad Beograd. Za to je dobrim delom kriv popust na telefonski poziv, jer više stranaka zove taksi telefonom , nego što ga zaustavlja na ulici, a drugim delom su krive "kolege" koje pomoću raznoraznih naprava ("turbina") naplaćuju znatno veći iznos od regularnog i onda stranke radi svoje sigurnosti, takođe, zovu taksi telefonom. Policija naravno radi svoj posao i piše prekršajne prijave u iznosu od 5.000 RSD za svako vozilo zatečeno u takvom prekršaju, a mi kao najgori kriminalci se osvrćemo i strepimo dok ne dočekamo da uđemo na taksi stajalište. Jednostavno, nikada se u svom životu nisam osećao kao kriminalac, ali sada sam i to doživeo. I to samo zbog toga što poštenim radom hoću da zaradim deci za hleb.
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od gepard Sub 05 Mar 2011, 12:03

Ja sam odavno prešao na noćni rad, zbog prepunih taxi stanica i par prijava zbog parkiranja van taxi stajališta....
gepard
gepard
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 49
Location : Putnik
Datum upisa : 01.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od struja Sub 05 Mar 2011, 16:55

Sve ja tebe razumem,ali da menjam zivotni metabolizam i prilagodjavam se poslu zarad neceg........i mogu,jedino ako ne mogu da iznadjem drugo bolje resenje.
E zasto sve ovo pisem.
Mucio i mene taj problem dugo,dugo.Gde stati,parkirati i malo odmoriti.Krenem od Slavije,preko Jat-a,Balkana,Studentskog i bandere.Nigde da se stane.Stanice pune kao u konzervi sardine.
Mislim se ja,ma mora da ima neka caka i za ovo.Prolazili dani,ja se vozao i samo o tome razmisljao.Kad, mi se upali Idea
I sta se desilo:
Obidjem tako stanice i vidim gde nema nasih na stajalistu.Po obicaju stanica puna svih drugih.Negde se zavucem prikraj,taman toliko da mi bar dva tocka budu na stajalistu.Uzmem mob. i pozovem centar.Obicno trazim vozilo negde oko centra pa nesto jako kratko.Tipa Dorcol,Kalemegdanska terasa....i slicno!?Uredno primim adresu,upalim auto i sklanjaj se dok ne dodje Djosa u plavom.Usput,malo obidjem siri krug oko centra i gledam da sam u priblizno zakazano vreme na adresi onako u prolazu.Zastanem malo,ako neko pridje dobro dosao,ali se to retko desava.A da je bilo slucajeva bilo je i takvih.Znate Marfijev zakon je cudo!
E sad dolazi red da se odjavi adresa,jer je bila lerka,mozda je stranci naisao autobus ili ju je komsija prepoznao pa je povezao....i tome slicno!?
Po redu i propisu treba se vratiti na stajaliste odakle si i uzeo voznju.Ali posto to nije moguce i izvodljivo mozete da birate neko mestasce gde bezbedno mozete da stanete.Tipa parking u zoni ili da se malo vozite.Prva voznja na zicu je ionako vasa jer ste LEROVALI.
S obzirom da ste i bili prvi,niko vam to nece osporiti,niti ste nekoga prevarili tipa idi ti da mi oslobodis mesto!
I da vidis kako se mirnije i lepse radi kada nisi opterecen i ne gledas kad ce neko da ti kucne na prozor i kaze:"Molim Vas vasu vozacku,saobracajnu i licnu kartu...".
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od miamilojevic Sub 05 Mar 2011, 19:39

Au,svaka cast,tek sad vidim koliko sam jos zelen iako sam mislio da sam odavno taxara,dosad mi nikad nije pala takva ideja na pamet......daj jos neku foru da pojacamo i olaksamo posao ejjjj

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od struja Ned 06 Mar 2011, 17:01

Ovakav rad sam ja hteo da predlozim i u udruzenju,naravno sa manjim modifikacijama,ali sam odustao iz razloga da ne budem shvacen kako ne treba pa ode mast u propast.
Zamislite koliko bi samo lakse bilo svima da se pozoves na neradni i kazes neku sifru tipa:"Trebam voznju sa Slavije do Slavije".
Dispecer uredno procita voznju na radnom i taksista narucilac se javi. Svi su culi i znaju o cemu se radi.Znaju, ako stanu na stanicu(slucajno nadju mesto) da su drugi.U krajnjem slucaju uvek kao prvi konkurisu,i ako je sustanje iz centra ce pitati:"Ko je imao lerku"?
Nema grupisanja taksija po ionako punim stajalistima,manji je pritisak na sam rad i mogucnost za nalazenje stranke je veca.
Neko bi stao na zonski parking ispred Nemanjine 22,neko na prvo mesto Svetog Save i Slavije,neko na parking u Prote Mateje......
Odlicna prednost je ta sto u zoni mozete da budete parkirani koliko hocete,naravno,ako sedite u kolima.Onaj "cika" sa digitronom ce samo da prodje jer dok ste u autu mozete tu stajati i ceo bogovetni dan bez da ista placate.
Cirkulacija i frekventnost ljudi nije uvek usaglasena sa mestom postavljanja taksi stajalista.Uzmite samo kao primer Resavsku i 22-gu kao stajaliste.Pa tamo ima mesta koliko i na vrhu cackalice!?
A gde cete stati posle toga izbor je ogroman.
Rasteretice se taksi stajalista,a taksisti ce poceti da traze i dobijaju po neku i kvakicu.Procenat za nalazenje stranke je uvecan za duplo.
Naravno sve ovo trazi jedan odredjeni vid discipline i korektnosti.A to je ono sto uvek .... nase kokoske,pa one nose tudja jaja!
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od Zokenzi Ned 06 Mar 2011, 21:29

Najbolje da se i na taksi stajališta u gradu prijavljujemo kao na aerodromu!
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od parmin Pon 25 Jun 2012, 22:34

Najbolje da se i na taksi stajališta u gradu prijavljujemo kao na aerodromu!

Vozio sam jednom našeg čoveka, koji radi kao taksista u Švedskoj. Oni imaju taksimetar, koji pored osnovnih stvari ima i ekran, gde ti izlazi adresa. Kada dolaziš u neki kraj, recimo Braća Jerković, pritisneš dugme i izađe ti obaveštenje da si u tom delu grada, recimo 5. Sada, ne moraš da ideš na taksi stanicu. Možeš da nađeš neku hladovinu i da čekaš tvoj red, a možeš i na Recepciju na +36 da čekaš, dok ne padneš u nesvest. Kada dođeš na red, a čitaš možda novine, iz taksimetra se čuje otkucavanje. Znači stigla je vožnje. Pritiskom na taster, potvrđuješ da si primio vožnju i svo vreme, dok ne uključiš taksimetar, stoji ti adresa, na koju treba da ideš. Znači ne moraš da pređeš na neradni kanal da pitaš šta si primio. Kada ti treba intervencija, pritisneš sledeće dugme i ako si u dozvoljenom terminu, kompjuter traži sledećeg.
parmin
parmin
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 158
Godina : 69
Location : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od parmin Pon 25 Jun 2012, 22:35

Mislim da su nešto slično imali oni iz Nacionalnog taksija.
parmin
parmin
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 158
Godina : 69
Location : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od brat saja Uto 26 Jun 2012, 07:08

Gde su Švedžani a gde smo mi.
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od struja Uto 26 Jun 2012, 07:19

Nacionalni je imao u najavi takav sistem rada,ali je efekat tog sistema jedino zaziveo i radio u Alo taksiju.
Radio je sistem jedno priblizno godinu i po,mozda i vise?Bas sve onako kao sto si i opisao.
Ali....nismo mi za takav sistem ispostavilo se na kraju. Pored mnogih drugih jedan od problema je bio i sto centar vidi sva slobodna taksi vozila,a nema kome da preda voznju.
Npr. u Hali Pionir se zavrsi utakmica.Svi se skupe da uzmu po neku voznjicu.Iz centra se salju pozivi na te uredjaje ali ih niko ne prihvata.
Zasto? Pa niko nece da daje popust kada ima kvaku na dohvat ruke.
Iz centra gledaju ali ne mogu nistada da odreaguju.
Posto su uredjaji uzeti na probni rad i sa odlozenim vremenom otplate,kada je stiglo za naplatu sistem je skinut i odnesen (prodat) Pink taksiju u Kragujevac. Evo oni i dan danas rade sa tim uredjajima ali pretpostavljate ZA GAZDU koji odredjuje ko, sta, gde i kako ce da vozi!
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od Zokenzi Uto 26 Jun 2012, 20:54

Da, ali sada je popust ukinut Veselje
Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od struja Sre 27 Jun 2012, 11:16

Sreca je pa je popust ukinut i da su SMS poruke i mobilni razgovori sve jeftiniji.

Nahvatali me da se coskarim po punim stanicama u centru grada i da sam sebi saljem pozive i poruke preko centra.lerujem se!?
Rekli mi nemoj to vise da radis.
Sto, da nije mozda zabranjeno-velim
Nije zabranjeno, ali nije ni u redu.
Ja se samo snalazim i dovijam.Takva su vremena.
Tu se razgovor zavrsio.Ostala je opomena i saznanje da u svakom poslu moras da razmisljas za prosperitet i unapredjujes svoje vestine kako bi opstao ili preziveo.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od brat saja Sre 27 Jun 2012, 15:29

Ne razumem,zasto bi sam sebi slao poruku?Sta si hteo da kazes?
brat saja
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 613
Godina : 50
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od struja Čet 28 Jun 2012, 18:54

Procitaj malo postove iznad pa ces da uhvatis nit.
Nemoj uvek i samo na brzinu da sutiras.Mudar si ti, polako,naucices?
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od Zokenzi Čet 19 Feb 2015, 21:08

Zokenzi
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2652
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od Šetač Pet 20 Feb 2015, 08:19

Da da, takva slika je po celom gradu.
Da li su krivi hiljade taksista grada Beograda sto nemaju gde da stanu i sto je broj mesta na taksi stanicama nedovoljan? Nasi pregovaraci koji nemamo pojma sta su uradili osim sto za porez nisu uradili nista izgleda se nisu izborili ni za jedano resenje nasih problema u poslu.
Hitno su trebali da traze da se obustvai kaznjavanje sto nemaju gde da stanu na taksi stanicama i da se prekinu postupci za prekrsaje koji su vec pokrenuti.

Trebalo je izaci na ulicu i strajkovati do ispunjenja svih uslova
Šetač
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 247
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od benakiba Pet 20 Feb 2015, 11:29

Da, treba postaviti realne zahteve i protestovati do ispunjenja...ali pošto u naše ime pregovaraju neki fantomski zastupnici koji u stvari uvek imaju svoj lični interes a nešto ih baš briga za interes nas u čije ime su tamo gde jesu od toga naravno neće biti ništa...problem je u tome što Država uvek traži onoga preko koga će moći da na neki način kontroliše 8000 ili koliko već taksi preduzetnika i da njihovu nagomilanu negativnu energiju usmeri u drugom pogrešnom pravcu...tako sebi obezbedjuju lagodan mir a pregovarači uvek budu na neki način nagradjeni jer ispunjavaju postavljene zadatke...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 741
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od Velja Pet 20 Feb 2015, 21:41

Šetač ::
Trebalo je izaci na ulicu i strajkovati do ispunjenja svih uslova

Ako nas nije ujedinilo nista do sada imamo sanse sada kada postane nemoguce placati dugove i redovne dazbine pkl
A da, ali prvo se mora obezbediti za smene Veoma srecan

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 413
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od struja Sub 21 Feb 2015, 15:02

Placanje smene nije obavezno. To dobro znate svi.
Inkasiranje na salteru je iskljucivo stvar poverenja i dobre volje svakog pojedinca. Sta tim novcem placa na odluci je svakoga da u svojoj glavi napravi film za sebe.
struja
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2103
Location : Beograd
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Parkiranje na taksi stanicama Empty Re: Parkiranje na taksi stanicama

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu